Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Województwa Lubuskiego LDK!
Sulęcin, 1.06.2019
Osobostarty wszystkie: 167 ( 114 ) K-75 M-39
 
LUBUSKIE Osobostarty: 167 ( 114 ) K-75 M-39
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 8 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

100m K U16 887 NumerPDF 14.57 14.33/18

2
BRYL Fabian 2006-01-01

60m M 882 NumerPDF 7.98 7.98/19

3
JEŻ Aleksandra 2007-01-01

300m K U14 884 NumerPDF

4
NOWICKA Aleksandra 2006-01-01

60 m K U14 881 NumerPDF 9.15 9.15/19

5
NOWICKA Aleksandra 2006-01-01

300m K U14 881 NumerPDF

6
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

600m M U16 888 NumerPDF 1:33.96 1:32.26/18

7
PIOTROWICZ Jagoda 2006-01-01

P.palantowa K U14 885 NumerPDF

8
PIOTROWICZ Jagoda 2006-01-01

Wzwyż K U14 885 NumerPDF

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 32 ( 23 ) K-18 M-5
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBERSKA Anna Maria 2006-03-03 Z/3555/17

TAK

300m K U14 980 NumerPDF 54.44 54.44/19

2
BOBERSKA Anna Maria 2006-03-03 Z/3555/17

TAK

60 m K U14 980 NumerPDF 9.53/17

3
BOBKIEWICZ Kacper 2009-02-11 Z/4078/19

TAK

200m M U12 975 NumerPDF

4
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

300m M U14 983 NumerPDF 52.44/18

5
DROZDOWSKA Lena 2009-03-04 Z/3715/19

TAK

200m K U12 977 NumerPDF

6
DUSZA Nadia 2011-04-27

200m K U12 978 NumerPDF

7
FLORJAŃCZYK Oliwier 2009-08-08

200m M U12 976 NumerPDF

8
GARCZYK Karina 2009-10-24 Z/5314/18

TAK

200m K U12 975 NumerPDF

9
GARCZYK Karina 2009-10-24 Z/5314/18

TAK

60m K U12 975 NumerPDF

10
HAŚCŁO Malwina 2011-05-04

60m K U12 982 NumerPDF

11
HAŚCŁO Malwina 2011-05-04

200m K U12 982 NumerPDF

12
HUBKO Lena 2008-08-26

200m K U12 990 NumerPDF

13
JANOWICZ Zofia 2011-02-01 Z/4079/19

TAK

200m K U12 979 NumerPDF

14
KIELAR Anna 2006-09-06 Z/3553/17

TAK

300m K U14 977 NumerPDF 49.15 52.24/18

15
KIELAR Anna 2006-09-06 Z/3553/17

TAK

60 m K U14 977 NumerPDF 9.96/17

16
KLUKIEWICZ Hanna 2011-03-07

200m K U12 985 NumerPDF

17
KURKOWSKA Hanna 2006-03-08 Z/1687/18

TAK

600m K dz 978 NumerPDF 1:54.06 2:01.72/19

18
ŁAZDOWSKA Blanka 2011-01-31 Z/4080/19

TAK

200m K U12 989 NumerPDF

19
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

600m K U16 976 NumerPDF 1:52.84/18

20
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

300m K U16 976 NumerPDF 48.65/18

21
MIZERSKA Iga 2009-03-10 Z/5313/18

TAK

200m K U12 976 NumerPDF

22
MIZERSKA Iga 2009-03-10 Z/5313/18

TAK

60m K U12 976 NumerPDF

23
OLECH Sebastian 2010-06-28 Z/4081/19

TAK

200m M U12 977 NumerPDF

24
OLECH Sebastian 2010-06-28 Z/4081/19

TAK

60m M U12 977 NumerPDF

25
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

600m K U16 975 NumerPDF 1:40.24/18

26
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

300m K U16 975 NumerPDF 43.29 43.29/19

27
PODRUCZNY Helena 2006-11-14 Z/3554/17

TAK

600m K dz 979 NumerPDF 1:57.51 2:02.27/19

28
PROKOPOWICZ Wiktoria 2008-05-14

60m K U12 991 NumerPDF

29
PROKOPOWICZ Wiktoria 2008-05-14

200m K U12 991 NumerPDF

30
ŚWIDER Bartosz 2009-03-29 Z/3717/19

TAK

200m M U12 979 NumerPDF

31
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

1000m K U16 984 NumerPDF 3:39.55/18

32
TYCZYŃSKA Lidia 2012-01-10

200m K U12 988 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 19 ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 Z/1916/19

TAK

60m M 1 NumerPDF 8.79/18

2
ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 Z/1916/19

TAK

300m M U14 1 NumerPDF 43.51 43.51/19

3
FALINSKA Lena 2005-06-15 Z/2722/19

TAK

W dal K U16 43 NumerPDF

4
FALINSKA Lena 2005-06-15 Z/2722/19

TAK

Wzwyż K U16 43 NumerPDF 1.30 1.30/19

5
FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Z/4694/17

TAK

1000m M U16 46 NumerPDF 3:21.45/18

6
FOŁTYN Damian 2005-06-12 Z/1917/19

TAK

Wzwyż M U16 65 NumerPDF 1.55 1.55/19

7
KAROLAK Łukasz 2004-06-25 Z/4726/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 67 NumerPDF 9.66 9.66/19

8
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

100m M U16 1 NumerPDF 12.23 12.23/19

9
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

100m K U16 55 NumerPDF 13.53 13.53/19

10
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

W dal K U16 55 NumerPDF 4.44 4.44/19

11
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 24 NumerPDF 10.00 10.00/19

12
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 45 NumerPDF 9.30 9.30/19

13
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

100m M U16 48 NumerPDF 11.71 11.71/19

14
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

Wzwyż K U16 38 NumerPDF 1.53 1.53/19

15
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

600m M U16 59 NumerPDF 1:43.57/18

16
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

W dal M U16 36 NumerPDF 5.51 5.51/19

17
STĘŻYCKI Miłosz 2006-09-27 Z/2723/19

TAK

600m M U14 1 NumerPDF 2:01.10 2:01.10/19

18
SZULAK Izabela 2005-03-03 Z/2302/19

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.25 1.25/19

19
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

300m M U16 1 NumerPDF 40.46 40.46/19

 
MLLKS BiegamBoLubię Gubin Osobostarty: 76 ( 52 ) K-36 M-16
NrLicencji: 21/LB/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Alicja 2005-05-26 Z/1430/19

TAK

600m K U16 130 NumerPDF 1:55.14 1:55.14/19

2
BARTCZAK Natalia 2009-01-22

200m K U12 111 NumerPDF

3
BARTCZAK Natalia 2009-01-22

60m K U12 111 NumerPDF

4
CIEŚLAK Jagoda 2005-05-01

600m K U16 112 NumerPDF

5
DUBERT Jakub 2005-09-15 Z/1431/19

TAK

1000m M U16 106 NumerPDF 3:28.99/18

6
GAJEWSKA Dominika 2005-08-04 Z/1475/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF

7
GORCZYCA Klaudia 2006-02-03

600m K U16 12 NumerPDF

8
HAJKOWICZ Nina 2008-02-29

200m K U12 13 NumerPDF

9
HAJKOWICZ Nina 2008-02-29

W dal strefa K U12 13 NumerPDF

10
JAKUBOWSKI Maciej 2004-06-28 Z/1432/19

TAK

1000m M U16 136 NumerPDF 3:23.98/18

11
JANICKI Gabriel 2004-01-31 Z/1433/19

TAK

1000m M U16 19 NumerPDF

12
KAMIŃSKA Oliwia 2005-06-16

300m K U16 15 NumerPDF

13
KAMIŃSKA Oliwia 2005-06-16

Kula K U16 (3kg) 15 NumerPDF

14
KARBOWIAK Dominika 2006-03-12

600m K dz 23 NumerPDF 1:53.13 1:53.13/19

15
KLUCZYCKA Julia 2004-02-28 Z/1434/19

TAK

1000m K U16 105 NumerPDF 3:38.39/18

16
KONIECZNA Natalia 2008-04-14

Piłka K (1kg) U12 14 NumerPDF

17
KONIECZNA Natalia 2008-04-14

200m K U12 14 NumerPDF

18
KOWALCZYK Miłosz 2006-06-30

W dal strefa M U14 15 NumerPDF

19
KOWALCZYK Miłosz 2006-06-30

300m M U14 15 NumerPDF

20
KOZŁOWSKA Weronika 2005-10-29 Z/1476/19

TAK

300m K U16 25 NumerPDF 53.45 53.45/19

21
KOZŁOWSKA Weronika 2005-10-29 Z/1476/19

TAK

W dal K U16 25 NumerPDF

22
KRAWCZYŃSKI Szymon 2006-07-25

600m M U14 16 NumerPDF

23
KROPIDŁOWSKA Maja 2006-04-05

W dal strefa K U14 16 NumerPDF

24
KROPIDŁOWSKA Maja 2006-04-05

300m K U14 16 NumerPDF

25
KURZOWNIK Tatiana 2008-10-26

W dal strefa K U12 18 NumerPDF

26
KUŚNIEREK Zofia 2008-07-19

W dal strefa K U12 19 NumerPDF

27
KUŚNIEREK Zofia 2008-07-19

60m K U12 19 NumerPDF

28
KWIECIŃSKA Klaudia 2009-05-20

200m K U12 20 NumerPDF

29
KWIECIŃSKA Klaudia 2009-05-20

60m K U12 20 NumerPDF

30
KWIECIŃSKA Natalia 2006-03-29

300m K U14 21 NumerPDF

31
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

TAK

600m K U16 107 NumerPDF

32
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

TAK

W dal K U16 107 NumerPDF

33
MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 Z/1436/19

TAK

W dal M U16 111 NumerPDF 5.52 5.52/19

34
MAJCHRZAK Zuzanna 2006-03-19

600m K dz 24 NumerPDF

35
MAZIEC Wiktoria 2007-02-15

P.palantowa K U14 25 NumerPDF

36
MOCZULSKI Adam 2006-01-09

600m M U14 26 NumerPDF

37
OCHAL Nikola 2005-01-23

600m K U16 30 NumerPDF

38
OCHOTNY Jonasz 2009-06-25

200m M U12 31 NumerPDF

39
OCHOTNY Jonasz 2009-06-25

60m M U12 31 NumerPDF

40
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

TAK

300m K U16 137 NumerPDF 44.69 44.69/19

41
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

TAK

100m K U16 137 NumerPDF 13.70 13.70/19

42
PATAN Wiktoria 2008-07-17

W dal strefa K U12 32 NumerPDF

43
PATAN Wiktoria 2008-07-17

200m K U12 32 NumerPDF

44
PONIKIEWSKI Krystian 2008-09-26

200m M U12 36 NumerPDF

45
PONIKIEWSKI Krystian 2008-09-26

60m M U12 36 NumerPDF

46
RAJCHEL Milena 2006-03-15

60 m K U14 34 NumerPDF

47
RAJCHEL Milena 2006-03-15

W dal strefa K U14 34 NumerPDF

48
RAJCHEL Natalia 2008-07-24

200m K U12 36 NumerPDF

49
RAJCHEL Natalia 2008-07-24

W dal strefa K U12 36 NumerPDF

50
ROMANOWSKA Aleksandra 2006-04-03

W dal strefa K U12 37 NumerPDF

51
ROMANOWSKA Aleksandra 2006-04-03

60 m K U14 37 NumerPDF

52
ROZUMEK Wiktoria 2004-08-10 Z/1442/19

TAK

1000m K U16 31 NumerPDF

53
SIKORA Oliwia 2006-02-17

P.palantowa K U14 60 NumerPDF

54
SŁOMIŃSKA Dominika 2007-03-13

W dal strefa K U14 40 NumerPDF

55
SŁOMIŃSKA Dominika 2007-03-13

60 m K U14 40 NumerPDF

56
SŁOMIŃSKI Filip 2008-07-26

W dal strefa M U12 41 NumerPDF

57
SŁOMIŃSKI Filip 2008-07-26

60m M U12 41 NumerPDF

58
SOBOLEWSKI Grzegorz 2008-11-23

W dal strefa M U12 42 NumerPDF

59
SOBOLEWSKI Grzegorz 2008-11-23

60m M U12 42 NumerPDF

60
SOWIŃSKA Amelia 2007-08-23

600m K dz 43 NumerPDF

61
STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 Z/1450/19

TAK

W dal K U16 108 NumerPDF

62
STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 Z/1450/19

TAK

100m K U16 108 NumerPDF 14.74 14.22/18

63
SYKUŁA Adrian 2004-06-12 Z/1449/19

TAK

1000m M U16 17 NumerPDF 3:19.51/17

64
SZCZEŚNIAK Michał 2005-06-23 Z/1488/19

TAK

600m M U16 114 NumerPDF

65
SZCZOTKA Julia 2004-08-01 Z/1448/19

TAK

600m K U16 122 NumerPDF 1:52.91 1:52.01/18

66
SZELIGA Martyna 2005-08-02 Z/1472/19

TAK

W dal K U16 34 NumerPDF 3.59/17

67
SZOSTAK Oliwka 2007-11-03

300m K U14 50 NumerPDF

68
SZOSTAK Oliwka 2007-11-03

W dal strefa K U14 50 NumerPDF

69
SZUL Julia 2006-05-21

300m K U14 51 NumerPDF

70
SZUL Julia 2006-05-21

P.palantowa K U14 51 NumerPDF

71
SZYMANIAK Kamil 2006-05-11

600m M U14 52 NumerPDF

72
ŚWIERGOCKA Natalia 2006-07-14

300m K U14 53 NumerPDF

73
URBANOWICZ Weronika 2006-10-07

P.palantowa K U14 55 NumerPDF

74
WIĄZOWSKI Maciej 2004-10-10 Z/1446/19

TAK

1000m M U16 18 NumerPDF 3:19.67/18

75
WITCZAK Ziemowit 2006-06-10

300m M U14 70 NumerPDF

76
WITCZAK Ziemowit 2006-06-10

W dal strefa M U14 70 NumerPDF

 
UKS Ares Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 16/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 Z/3713/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 10 NumerPDF 11.67 11.67/19

2
WOŻNIAK Marcel 2007-03-03

60m M 1 NumerPDF

3
WOŻNIAK Marcel 2007-03-03

W dal strefa M U14 1 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 29 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIDA Kinga 2008-01-01

W dal strefa K U12 514 NumerPDF

2
BIDA Kinga 2008-01-01

200m K U12 514 NumerPDF

3
BINIĘDA Igor 2006-01-01

1000m M U16 509 NumerPDF 3:20.10/18

4
GLABKA Dawid 2008-01-01

60m M U12 509 NumerPDF

5
GLABKA Dawid 2008-01-01

200m M U12 509 NumerPDF

6
GLABKA Dawid 2008-01-01

Piłka M (1kg) U12 509 NumerPDF

7
GÓRECKA Zuzanna 2008-01-01

60m K U12 513 NumerPDF

8
GÓRECKA Zuzanna 2008-01-01

200m K U12 513 NumerPDF

9
HASIÓW Michalina 2011-01-01

60m K U12 508 NumerPDF

10
HASIÓW Michalina 2011-01-01

W dal strefa K U12 508 NumerPDF

11
HASIÓW Michalina 2011-01-01

200m K U12 508 NumerPDF

12
HASIÓW Szymon 2005-03-05 Z/1474/19

TAK

100m M U16 519 NumerPDF 13.43 13.43/19

13
HASIÓW Szymon 2005-03-05 Z/1474/19

TAK

W dal M U16 519 NumerPDF 4.66 4.66/19

14
HASIÓW Szymon 2005-03-05 Z/1474/19

TAK

300m M U16 519 NumerPDF

15
KAŁUZIŃSKA Agata 2008-01-01

60m K U12 510 NumerPDF

16
KONDRACKI Łukasz 2008-01-01

W dal strefa M U12 509 NumerPDF

17
KONDRACKI Łukasz 2008-01-01

60m M U12 509 NumerPDF

18
ŁABIŃSKA Julia 2009-01-01

200m K U12 509 NumerPDF

19
ŁABIŃSKA Julia 2009-01-01

W dal strefa K U12 509 NumerPDF

20
NAMIEL Tatiana 2008-01-01

60m K U12 509 NumerPDF

21
PALUCH Karolina 2008-01-01

200m K U12 511 NumerPDF

22
RACZYKOWSKA Martyna 2008-01-01

60m K U12 512 NumerPDF

23
RACZYKOWSKA Martyna 2008-01-01

200m K U12 512 NumerPDF

24
SASOR Amelia 2009-01-01

200m K U12 510 NumerPDF

25
SASOR Amelia 2009-01-01

W dal strefa K U12 510 NumerPDF

26
WARAKOMSKA Magdalena 2007-01-01

200m K U12 508 NumerPDF

27
WARAKOMSKA Magdalena 2007-01-01

W dal strefa K U14 508 NumerPDF

28
WÓJCIK Weronika 2009-01-01

60m K U12 511 NumerPDF

29
WÓJCIK Weronika 2009-01-01

W dal strefa K U12 511 NumerPDF