Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wieloboje - zawody kwalifikacyjne do OOM + U16
WARSZAWA, 22 - 23.06.2019
Osobostarty wszystkie: 28 ( 28 ) K-23 M-5
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

7-bój K U18 44 NumerPDF 3405 3405/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

7-bój K U18 505 NumerPDF

2
LATOCHA Laura 2003-06-17 Z/4731/18

TAK

7-bój K U18 501 NumerPDF

3
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

7-bój K U18 502 NumerPDF

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

7-bój K U18 501 NumerPDF

2
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

7-bój K U18 161 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-15 M-4
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

7-bój K U18 801 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

7-bój K U18 247 NumerPDF 3466 3466/19

2
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

7-bój K 237 NumerPDF 4429 4429/19

 
biegigrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

7-bój K U18 130 NumerPDF 2023 2023/19

2
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

7-bój K U18 103 NumerPDF

3
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

5-bój K U16 101 NumerPDF 1270/18

4
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

5-bój K U16 109 NumerPDF 2559 2559/19

5
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

5-bój K U16 102 NumerPDF 1717 1717/19

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

7-bój K 902 NumerPDF 5024 5024/19

 
LKS Osuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 Z/2698/17

TAK

10-bój M U18 222 NumerPDF

 
uks-clan.cba.pl/
UKS Clan Ostrołęka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 39/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MILEWSKA Joanna 2006-01-10 Z/1218/18

TAK

5-bój K U16 15 NumerPDF

2
OLBRYŚ Julia 2006-01-03 Z/1415/17

TAK

5-bój K U16 23 NumerPDF

3
OLEKSIAK Martyna 2005-11-17 Z/2540/18

TAK

5-bój K U16 16 NumerPDF

4
RÓŻYCKA Weronika 2006-11-27 Z/1219/18

TAK

5-bój K U16 19 NumerPDF

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

7-bój K U18 153 NumerPDF

2
GULATOWSKI Mikołaj 2002-06-21 Z/4057/19

TAK

10-bój M U18 154 NumerPDF

3
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

7-bój K U18 156 NumerPDF 3701 3701/19

4
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

10-bój M U18 155 NumerPDF 3655/18

5
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

10-bój M U18 157 NumerPDF 4551 4551/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

TAK

7-bój K U18 21 NumerPDF 2888 2888/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

7-bój K U18 144 NumerPDF 3180 3180/19

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

10-bój M U18 85 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA