Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng lekkoatletyczny
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, 17.06.2021
Osobostarty wszystkie: 139 ( 116 ) K-58 M-58
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 10 ) K-6 M-4
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIAK Oskar 2002-07-05 Z/4129/19

TAK

W dal M 469 NumerPDF 6.11 6.11/21

2
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

Trójskok K 457 NumerPDF

3
KIECA Piotr 2004-05-10 Z/0563/18

TAK

W dal M 1 NumerPDF 5.62 5.62/21

4
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

Trójskok K 469 NumerPDF 9.69 10.07/19

5
KUCIŃSKA Marta 2004-10-18 Z/0109/18

TAK

Trójskok K 468 NumerPDF 10.48 10.48/21

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

TAK

W dal K 882 NumerPDF 5.15 5.15/21  WCSS   OSU 

2
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

TAK

Trójskok K 882 NumerPDF 11.55 11.55/21  WCSS   OSU 

 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K (1kg) 231 NumerPDF 39.29 40.42/20  ZKN 

 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K 505 NumerPDF 6.47 6.47/21  KNF   SKN   OSU 

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 Z/2519/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 215 NumerPDF 12.63 12.63/21

2
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

Kula M (7.26kg) 215 NumerPDF 16.06/18

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

W dal K 514 NumerPDF 5.34 5.51/19  ZKN 

2
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

Trójskok K 514 NumerPDF  ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 86 ( 70 ) K-32 M-38
 
AZS Łódź Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 197 NumerPDF 13.55 13.55/21  KN   SKN 

2
GAWIN Julia 2007-05-22 Z/1867/21

TAK

W dal K 199 NumerPDF 4.88 4.88/21

3
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

Trójskok K 187 NumerPDF 12.16 12.16/21  ZKN   KNF 

4
KLESZCZEWSKA Kornelia 2005-10-15 Z/5321/19

TAK

Trójskok K 181 NumerPDF 10.26 10.26/21

5
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

W dal M 187 NumerPDF 7.15 7.17/20  ZKN 

6
KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 Z/2888/20

TAK

Trójskok M 181 NumerPDF 12.52 12.52/21

7
MURAWSKI Rafał 2004-03-21 Z/9667/21

TAK

Trójskok M 183 NumerPDF 12.29 12.29/21

8
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

Trójskok K 184 NumerPDF 12.72 12.91/20  KNF   KN   SKN 

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

Trójskok M 557 NumerPDF 14.84 14.84/21  ZKN   OSU 

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 14 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIAK Natalia 2005-06-30 Z/0071/19

TAK

Tyczka K 664 NumerPDF 2.72 2.72/21

2
DUDKA Filip 2006-08-31 Z/4157/19

TAK

Tyczka M 757 NumerPDF 3.61 3.61/21

3
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

Tyczka K 811 NumerPDF 2.72 2.72/21

4
KRYSIAK Natalia 2006-03-14 Z/5045/19

TAK

Tyczka K 813 NumerPDF 2.40 2.40/21

5
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M 668 NumerPDF 12.00 13.14/19  OSU 

6
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Tyczka M 744 NumerPDF 3.82 4.20/18  ZKN   OSU 

7
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

Tyczka M 740 NumerPDF 3.52 3.52/21

8
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Dysk M (2kg) 764 NumerPDF 39.12 39.12/21

9
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Kula M (7.26kg) 764 NumerPDF 13.09 14.22/19

10
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

Tyczka M 661 NumerPDF 3.21 3.21/21  OSU 

11
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

W dal M 661 NumerPDF 5.58 5.58/21  OSU 

12
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 Z/0087/20

TAK

W dal M 802 NumerPDF 5.54 5.54/21  OSU 

13
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 Z/0087/20

TAK

Tyczka M 802 NumerPDF 3.20 3.20/21  OSU 

14
ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

Tyczka M 711 NumerPDF 3.62 3.80/20  ZKN   OSU 

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 45 ( 35 ) K-13 M-22
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

W dal M 150 NumerPDF 6.74 6.74/21  ZKN 

2
CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 Z/0056/19

TAK

W dal K 137 NumerPDF 4.68 4.94/20

3
DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 Z/0471/21

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 31 NumerPDF 32.00 32.00/21

4
DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 Z/0471/21

TAK

Kula M U18 (5kg) 31 NumerPDF 10.01 10.01/21

5
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

W dal M 132 NumerPDF 5.49 5.65/19

6
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K (4kg) 75 NumerPDF 11.46 11.88/20  ZKN   OSU 

7
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Dysk K (1kg) 75 NumerPDF 42.39 42.39/21  ZKN   OSU 

8
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 6 NumerPDF 56.47 56.47/21

9
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 6 NumerPDF 14.26 14.26/21

10
GŁUSZEK Dawid 2006-11-07 Z/4407/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF 9.43 9.43/21

11
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

Tyczka M 148 NumerPDF 4.12 4.20/20  ZKN   OSU 

12
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Dysk K (1kg) 67 NumerPDF 40.73 40.73/21  ZKN   OSU 

13
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 7 NumerPDF 12.04 12.04/21  ZKN   OSU 

14
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Dysk K (1kg) 7 NumerPDF 30.91 30.91/21  ZKN   OSU 

15
KACZMAREK Klaudia 2007-08-17 Z/7549/21

TAK

W dal K 5 NumerPDF 4.87 4.87/21

16
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

Dysk K (1kg) 18 NumerPDF 28.75 28.75/21

17
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 18 NumerPDF 11.47 11.47/21

18
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

Trójskok K 146 NumerPDF 10.19 10.37/20

19
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 13 NumerPDF 38.30 38.30/21

20
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

Trójskok M 136 NumerPDF 13.39 13.47/20  ZKN   OSU 

21
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 66 NumerPDF 14.52 14.52/21  ZKN   OSU 

22
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 66 NumerPDF 46.51 46.51/21  ZKN   OSU 

23
MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 Z/0183/20

TAK

W dal K 142 NumerPDF 5.52 5.52/21

24
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

Trójskok K 130 NumerPDF 11.06 11.31/19

25
NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 Z/1421/18

TAK

W dal M 73 NumerPDF 6.13 6.13/21

26
NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 Z/1421/18

TAK

Trójskok M 73 NumerPDF 11.93 11.93/21

27
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 75 NumerPDF 15.81 15.81/21  ZKN   OSU 

28
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 75 NumerPDF 48.78 48.78/21  ZKN   OSU 

29
PAPIS Dawid 2008-07-01 Z/0313/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 25 NumerPDF

30
PATRYARCHA Cezary 2006-09-26 Z/7552/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 9 NumerPDF 23.68 23.68/21

31
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 79 NumerPDF 47.84 47.84/21  ZKN 

32
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

Trójskok M 141 NumerPDF 13.65 14.19/20  ZKN 

33
RYNANS Jakub 2006-02-18 Z/0911/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 9 NumerPDF 38.74 38.74/21

34
SALSKI Jan 2005-07-14 Z/0472/21

TAK

Kula M U18 (5kg) 28 NumerPDF 9.60 9.60/21

35
SALSKI Jan 2005-07-14 Z/0472/21

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 28 NumerPDF 22.61 22.61/21

36
SKRZYPCZAK Marcel 2007-03-22 Z/4409/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 30 NumerPDF 23.90 23.90/21

37
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Dysk K (1kg) 14 NumerPDF 29.49 29.49/21  OSU 

38
TYC Kornelia 2006-03-31 Z/1770/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 35 NumerPDF 8.94 8.94/21

39
TYC Kornelia 2006-03-31 Z/1770/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 35 NumerPDF 19.51 19.51/21

40
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 72 NumerPDF 37.17 37.17/21

41
WALCZAK Marcin 2005-02-03 Z/0058/19

TAK

Trójskok M 134 NumerPDF 12.05 12.05/21

42
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 Z/0252/13

TAK

Trójskok M 149 NumerPDF 14.16 14.43/19

43
WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 Z/2632/21

TAK

W dal M 3 NumerPDF 5.41 5.41/21

44
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Tyczka K 140 NumerPDF 3.61 3.61/21  ZKN   SKN   OSU 

45
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

Trójskok M 67 NumerPDF 12.82 12.92/20

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁOCHA Filip 2003-12-30 Z/0313/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 498 NumerPDF 39.88 39.88/21

2
SZMIGIEL Monika 2004-09-13 Z/4296/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 504 NumerPDF 8.60 8.60/21

3
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Dysk K (1kg) 509 NumerPDF 42.30 42.30/21  ZKN 

4
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Kula K (4kg) 509 NumerPDF 9.86 10.44/20  ZKN 

5
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 496 NumerPDF 42.45 45.30/20  ZKN 

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 9 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

Tyczka K 1 NumerPDF 3.02 3.60/18

2
BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 Z/0651/18

TAK

Tyczka K 74 NumerPDF 2.82 2.82/21  ZKN 

3
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

Trójskok K 66 NumerPDF 10.82 10.82/21  ZKN 

4
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

Tyczka K 88 NumerPDF 3.76 3.76/21  ZKN   SKN 

5
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

Trójskok K 32 NumerPDF 12.53 12.53/21  KN 

6
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K 91 NumerPDF 3.52 3.65/19  ZKN   SKN 

7
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

W dal K 30 NumerPDF 5.65 5.90/19

8
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 12.88 12.91/19

9
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K 56 NumerPDF 3.32 3.50/19  ZKN 

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M 426 NumerPDF 4.65/20  ZKN   SKN 

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 Z/0310/18

TAK

Tyczka K 86 NumerPDF 3.41 3.41/21

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 Z/3268/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 31 NumerPDF

2
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 Z/3268/20

TAK

Tyczka M 31 NumerPDF 3.40 3.40/21

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 27 ( 22 ) K-12 M-10
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 10 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

W dal K 220 NumerPDF 5.14 5.14/21  ZKN   OSU 

2
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M 266 NumerPDF 7.34 7.65/18  ZKN 

3
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K 239 NumerPDF 5.62 5.74/18  ZKN 

4
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 259 NumerPDF 36.44 36.44/21  ZKN   OSU 

5
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

Tyczka M 259 NumerPDF 3.40 3.40/21  ZKN   OSU 

6
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

Trójskok K 266 NumerPDF 11.98 11.98/21

7
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 238 NumerPDF 6.01 6.17/20  KNF   KN   SKN 

8
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

W dal K 299 NumerPDF 5.98 5.98/21  KNF   KN   SKN 

9
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Kula K (4kg) 299 NumerPDF 12.92 12.92/21  KNF   KN   SKN 

10
SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 Z/2322/15

TAK

W dal K 250 NumerPDF 5.54 5.54/21

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEPKA Szymon 2008-07-30 Z/3023/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 903 NumerPDF

2
RZEPKA Szymon 2008-07-30 Z/3023/20

TAK

Tyczka M 903 NumerPDF 2.70 2.70/21

 
mksbsplonsk.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 Z/0482/19

TAK

Trójskok K 37 NumerPDF 9.87 9.87/21

2
KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 Z/1018/17

TAK

W dal M 81 NumerPDF 6.35 6.35/21

3
PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 Z/2350/19

TAK

W dal M 69 NumerPDF 6.28 6.28/21  ZKN 

4
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

Trójskok K 48 NumerPDF 10.60 10.60/21

 
www.radombiega.pl
RLTL Optima Radom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

Trójskok M 922 NumerPDF 15.70 15.70/21  KNF   KN   SKN 

 
WWW.UKS-KAPRY.PL
UKS Kapry-armexim Pruszków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 79/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 Z/1677/12

TAK

Trójskok M 561 NumerPDF 15.03 15.72/20

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

W dal K 156 NumerPDF 5.28 5.53/19

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

W dal K 154 NumerPDF 5.64 6.00/18

3
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 158 NumerPDF 12.02 12.02/21

4
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

W dal M 154 NumerPDF 6.03 6.03/21

5
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 159 NumerPDF 34.70 34.70/21

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

W dal K 759 NumerPDF 5.17 5.17/21  ZKN 

2
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

Trójskok K 759 NumerPDF 11.79 11.79/21  ZKN 

3
PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 Z/0784/19

TAK

Trójskok K 755 NumerPDF 10.93 10.93/21

4
PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 Z/0784/19

TAK

W dal K 755 NumerPDF 5.06 5.06/21

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 662 NumerPDF 15.40 15.54/19

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

TAK

Trójskok M 349 NumerPDF 14.54 14.54/21  ZKN   WCSS 

2
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

Trójskok K 346 NumerPDF 11.49 11.86/20  ZKN   WCSS   OSU 

 
PODLASKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.prefbetsniadowo.pl
KS Prefbet-Sonarol Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/PD/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

Trójskok M 995 NumerPDF 14.21 14.41/20

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

TAK

Dysk K (1kg) 300 NumerPDF 41.59 43.27/19

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 Z/4088/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 70 NumerPDF 32.46 32.46/21

2
KOLANOWSKA Zuzanna 2007-03-28 Z/1398/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 77 NumerPDF 26.34 26.34/21

3
KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 Z/1152/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 76 NumerPDF 37.04 37.04/21

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

W dal K 320 NumerPDF 5.98 6.14/20  KNF   KN   SKN 

2
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

W dal M 307 NumerPDF 6.38 6.66/20  ZKN   OSU 

 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 Z/2559/19

TAK

Dysk K (1kg) 718 NumerPDF 32.37 33.60/20

2
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

W dal K 765 NumerPDF 5.44 5.51/20

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUDNIK Kacper 2001-03-24 Z/0593/16

TAK

Trójskok M 225 NumerPDF 15.05 15.17/20  KNF   KN   SKN