Internetowe zgłoszenia do imprezy: Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2019
WARSZAWA, 23.06.2019
Osobostarty wszystkie: 542 ( 370 ) K-163 M-207
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

100m M 447 NumerPDF 11.19 11.19/19

2
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

200m M 447 NumerPDF 22.11 22.11/19

3
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

2000m prz.M 351 NumerPDF 6:26.91/17

4
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

3000m M 11 NumerPDF 9:50.72 9:50.72/19

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS ¦l±sk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

200m M 646 NumerPDF 22.06/18

 
LUBELSKIE Osobostarty: 21 ( 17 ) K-4 M-13
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 6 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

100m M 414 NumerPDF 11.16 10.97/18

2
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

200m M 414 NumerPDF 22.21 22.21/19

3
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Kula M (7.26kg) 421 NumerPDF 17.72 19.34/17

4
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

400m M 422 NumerPDF 50.47 50.47/19

5
¦WIRGOŃ Adam 1994-05-19 Z/5089/11

TAK

1500m M 411 NumerPDF 4:05.70 3:59.96/18

6
WRONA Kuba 2003-03-03 Z/5471/18

TAK

200m M 3 NumerPDF 24.83 24.83/19

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 122 NumerPDF 61.49 61.49/19

2
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

1500m M 65 NumerPDF 4:04.57 3:45.87/12

3
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) 128 NumerPDF 70.72 73.10/15

4
¦MIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 546 NumerPDF 66.24 66.24/19

5
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 540 NumerPDF 53.91 57.09/18

6
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF 18.12 18.33/18

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

200m K 13 NumerPDF 25.96 25.96/19

2
¦MIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

3000m K 12 NumerPDF

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 7 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

1500m M 15 NumerPDF 4:21.12 4:21.12/19

2
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

3000m M 15 NumerPDF

3
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

1500m K 31 NumerPDF 5:17.14 5:03.25/18

4
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

3000m K 31 NumerPDF 11:50.04 11:11.44/18

5
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

400m M 43 NumerPDF 51.37 51.37/19

6
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

1500m M 37 NumerPDF 4:04.72 4:04.72/19

7
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

3000m M 37 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

Tyczka K 360 NumerPDF 1.60 1.60/19

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

110m M (99.1) U20 976 NumerPDF 14.14 14.14/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 8 ( 7 ) K-1 M-6
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

200m M 198 NumerPDF 23.03 22.97/18

2
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

400m M 198 NumerPDF 49.43 49.22/14

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

2000m prz.M 505 NumerPDF 6:39.08 6:39.08/19

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Damian 2000-01-13 Z/0294/15

TAK

3000m M 32 NumerPDF 9:44.78/18

2
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

3000m M 44 NumerPDF 8:49.22/18

3
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

3000m K 7 NumerPDF

4
SOBSTEL Rafał 2004-07-27 Z/2349/18

TAK

3000m M 22 NumerPDF

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

W dal M 957 NumerPDF 6.52 6.67/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 462 ( 301 ) K-139 M-162
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 9 ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 Z/1926/18

TAK

800m M 834 NumerPDF

2
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

800m M 821 NumerPDF 1:53.82/11

3
KRAWCZYŃSKI Krzysztof 2002-08-21 Z/2158/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 827 NumerPDF 42.06 42.06/19

4
KRAWCZYŃSKI Krzysztof 2002-08-21 Z/2158/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 827 NumerPDF 12.45 12.45/19

5
KUNCEWICZ Jonatan 2002-12-06 Z/1943/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 816 NumerPDF 37.43 37.43/19

6
KUNCEWICZ Jonatan 2002-12-06 Z/1943/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 816 NumerPDF 10.02 10.02/19

7
NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 Z/3854/18

TAK

800m M 833 NumerPDF 2:22.81/17

8
WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 Z/0396/19

TAK

800m M 806 NumerPDF

9
WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 Z/0612/19

TAK

800m M 802 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 90 ( 58 ) K-28 M-30
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

Kula M (7.26kg) 261 NumerPDF 13.39 13.69/18

2
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

Dysk M (2kg) 261 NumerPDF 40.59 43.31/18

3
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

Wzwyż M 261 NumerPDF 1.77 2.00/14

4
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

100m M 261 NumerPDF 10.85 10.81/18

5
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

110m M 261 NumerPDF 15.26 15.21/17

6
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

W dal M 261 NumerPDF 6.90 7.52/17

7
ANTKIEWICZ Weronika 2003-06-02 Z/0299/19

TAK

800m K 274 NumerPDF 2:49.00 2:49.00/19

8
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

W dal K 216 NumerPDF 5.20 5.85/18

9
BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 Z/0282/19

TAK

800m M 276 NumerPDF 2:18.56 2:18.56/19

10
BORUCKA Paulina 2001-11-01 Z/4539/19

TAK

Tyczka K 219 NumerPDF 2.00 2.00/19

11
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

110m M (99.1) U20 270 NumerPDF 15.62 15.20/17

WARUNKOWO - BADANIA
12
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 273 NumerPDF 16.46 16.46/19

13
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

200m K 221 NumerPDF 24.60 24.29/18

14
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

100m K 221 NumerPDF 12.01 11.97/18

15
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

Dysk M (2kg) 280 NumerPDF 36.87 36.87/19

16
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

100m M 280 NumerPDF 11.05 11.02/17

17
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

W dal M 280 NumerPDF 6.90 6.91/18

18
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

Kula M (7.26kg) 280 NumerPDF 12.34 12.34/19

19
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

400m M 250 NumerPDF 51.42 51.42/19

20
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

100m M 245 NumerPDF 11.18 11.18/19

21
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

200m M 245 NumerPDF 22.12 22.12/19

22
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

Oszczep K (600) 255 NumerPDF 39.82 39.82/19

WARUNKOWO - BADANIA
23
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

100m M 290 NumerPDF 13.44 13.44/19

24
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

W dal M 290 NumerPDF 4.92 4.92/19

25
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

Trójskok K 248 NumerPDF 11.09 11.28/18

26
JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

100m K 220 NumerPDF 12.93/17

WARUNKOWO - BADANIA
27
JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

W dal K 220 NumerPDF 5.48 5.48/19

WARUNKOWO - BADANIA
28
JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

100m pł K U18 220 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
29
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M 281 NumerPDF 14.35 14.35/19

WARUNKOWO - BADANIA
30
KISLING Aleksandra 2004-05-26 Z/3482/19

TAK

Tyczka K 260 NumerPDF 2.60 2.60/19

31
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

400m K 228 NumerPDF 57.85 57.85/19

32
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

1500m M 288 NumerPDF 4:03.96 4:03.96/19

33
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

Dysk M (2kg) 267 NumerPDF 41.12 41.90/15

34
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

110m M 267 NumerPDF 15.07 14.80/16

35
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

W dal M 267 NumerPDF 6.48 6.76/15

36
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

Kula M (7.26kg) 267 NumerPDF 13.33 13.74/15

37
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

100m M 267 NumerPDF 11.41 11.32/16

38
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

400m K 241 NumerPDF 62.11 62.11/19

39
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

400m M 259 NumerPDF 52.04 52.04/19

40
LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 Z/1428/13

TAK

Dysk K (1kg) 247 NumerPDF 35.96 35.96/19

41
LIZAK Weronika 2001-01-19 Z/2518/19

TAK

Tyczka K 234 NumerPDF 2.60 2.60/19

42
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

Tyczka M 290 NumerPDF 3.90 4.20/18

43
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

Tyczka K 245 NumerPDF 3.10 3.10/19

44
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

110m M 289 NumerPDF 15.07 14.80/17

45
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

W dal M 289 NumerPDF 6.90 6.96/17

46
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

Dysk M (2kg) 289 NumerPDF 41.92 43.39/15

47
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

100m M 289 NumerPDF 11.39 11.28/13

48
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

Kula M (7.26kg) 289 NumerPDF 12.55 12.90/17

49
MOCH Łukasz 2001-02-08 Z/0281/19

TAK

800m M 233 NumerPDF 2:00.05 2:00.05/19

50
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

Dysk K (1kg) 251 NumerPDF 46.38 46.38/19

51
OSTROWSKA Weronika 2004-12-14 Z/0270/19

TAK

100m K 271 NumerPDF 14.68 14.68/19

52
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

100m K 239 NumerPDF 12.11 12.11/19

53
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

100m K 238 NumerPDF 11.83 11.83/19

54
PAŁYGA Robert 2001-06-21 Z/1058/17

TAK

800m M 267 NumerPDF 2:04.98 2:02.43/18

55
PAWLAK Aleksandra 2004-06-22 Z/0336/18

TAK

Tyczka K 264 NumerPDF 3.10 3.10/19

56
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 290 NumerPDF 56.01 56.01/19

57
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

Tyczka M 249 NumerPDF 4.70 4.70/19

58
RACZYŁO Damian 1998-08-26 Z/3063/15

TAK

800m M 279 NumerPDF 2:05.16 2:05.16/19

59
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

TAK

400m K 206 NumerPDF 65.70 65.56/18

60
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

Kula K (4kg) 237 NumerPDF 12.15 12.15/19

61
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

W dal K 237 NumerPDF 5.10 5.11/18

62
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

100m pł K 237 NumerPDF 15.65 15.65/19

63
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

Oszczep K (600) 237 NumerPDF 34.57 34.57/19

64
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

TAK

1500m M 241 NumerPDF 4:24.28 4:24.28/19

65
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

100m pł K 299 NumerPDF 14.95 14.95/19

66
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Oszczep K (600) 299 NumerPDF 40.14 40.14/19

67
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

W dal K 299 NumerPDF 5.52 5.52/19

68
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Kula K (4kg) 299 NumerPDF 11.61 11.61/19

69
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

200m K 299 NumerPDF 26.15 26.05/18

70
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K (1kg) 242 NumerPDF 46.47 46.47/19

71
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Kula K (4kg) 242 NumerPDF

72
STA¦KIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

110m M 247 NumerPDF 13.96 13.96/19

73
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

800m K 253 NumerPDF 2:15.08 2:15.08/19

74
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 290 NumerPDF 67.10 69.17/18

75
SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 Z/4514/18

TAK

100m M 2020 NumerPDF 11.74/18

76
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

Tyczka M 277 NumerPDF 4.60 4.80/17

77
SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 Z/2864/19

TAK

100m K 274 NumerPDF 13.72 13.72/19

78
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 250 NumerPDF 3.60 3.90/18

79
¦LIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

Tyczka K 254 NumerPDF 2.60 2.60/19

80
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

Tyczka M 251 NumerPDF 4.90 4.90/19

81
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

Oszczep M (800) 289 NumerPDF 62.66 64.31/18

82
Trautman Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

100m K 207 NumerPDF 13.83 13.83/19

83
WA¦ Kacper 2004-07-14 Z/0387/19

TAK

100m M 276 NumerPDF 12.00 12.00/19

84
WA¦ Kacper 2004-07-14 Z/0387/19

TAK

W dal M U16 276 NumerPDF 5.38 5.38/19

85
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

100m pł K 252 NumerPDF 14.49 14.49/19

86
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

100m K 252 NumerPDF 12.29 12.29/19

87
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

400m M 258 NumerPDF 51.12 50.07/16

88
WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 Z/1364/18

TAK

400m M 220 NumerPDF 51.82 51.82/19

89
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

100m M 238 NumerPDF 12.13 12.13/19

90
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

200m M 238 NumerPDF 24.64 24.64/19

 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 Z/2127/17

TAK

800m M 121 NumerPDF 2:02.04 2:02.04/19

2
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

400m M 110 NumerPDF 57.44 57.44/19

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 10 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBECKI Kacper 2002-09-24 Z/1188/18

TAK

200m M 61 NumerPDF

2
GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 Z/1006/19

TAK

W dal M U16 27 NumerPDF 5.67 5.67/19

3
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

3000m M 15 NumerPDF

4
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

Tyczka M 57 NumerPDF 2.90 2.90/19

5
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

Wzwyż M 57 NumerPDF 1.80 1.80/19

6
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 57 NumerPDF 11.52 11.52/19

7
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 56 NumerPDF

8
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 56 NumerPDF

9
SĘKULSKI Karol 2002-11-04 Z/2674/16

TAK

W dal M 13 NumerPDF

10
SĘKULSKI Karol 2002-11-04 Z/2674/16

TAK

Wzwyż M 13 NumerPDF 1.80 1.80/19

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 Z/0285/18

TAK

Trójskok K 179 NumerPDF

2
KARCZEWSKA Justyna 2002-09-08 Z/0499/18

TAK

Trójskok K 809 NumerPDF

3
KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 444 NumerPDF 29.77 29.77/19

4
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 228 NumerPDF 37.10 37.10/19

 
www.team.entre.pl
KS ENTRE.PL Team Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 73/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIK Filip 1996-11-02 Z/3905/16

TAK

800m M 523 NumerPDF 1:58.97/18

 
biegigrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 22 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

W dal M 126 NumerPDF

2
GÓRNY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

Oszczep M (800) 126 NumerPDF

3
GÓRNY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

Dysk M (2kg) 126 NumerPDF

4
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

Oszczep M (800) 102 NumerPDF

5
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

Dysk M (2kg) 102 NumerPDF

6
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

W dal M 102 NumerPDF

7
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

W dal K 118 NumerPDF

8
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

Kula K (4kg) 118 NumerPDF

9
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

Oszczep K (600) 118 NumerPDF

10
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

100m M 124 NumerPDF 12.65 12.65/19

11
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

200m M 124 NumerPDF

12
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

800m M 124 NumerPDF

13
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

100m M 106 NumerPDF 13.17 13.17/19

14
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

200m M 106 NumerPDF

15
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

W dal M U16 106 NumerPDF

16
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

100m M 116 NumerPDF 12.88 12.88/19

17
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

200m M 116 NumerPDF

18
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

W dal M U16 116 NumerPDF

19
MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 Z/3750/19

TAK

Wzwyż M 109 NumerPDF 1.55/18

20
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

Wzwyż M 127 NumerPDF

21
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

Oszczep M (800) 127 NumerPDF

22
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

Dysk M (2kg) 127 NumerPDF

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 Z/5566/18

TAK

200m M 100 NumerPDF

2
OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 Z/5566/18

TAK

100m M 100 NumerPDF 12.93 12.83/18

3
UHERA Roman 2000-09-20 Z/5615/18

TAK

100m M 104 NumerPDF 11.76 11.76/19

4
UHERA Roman 2000-09-20 Z/5615/18

TAK

Wzwyż M 104 NumerPDF 1.59 1.59/19

5
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K 51 NumerPDF 1.65 1.65/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 8 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

Kula K (4kg) 902 NumerPDF 11.46 11.46/19

2
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

100m pł K 902 NumerPDF 15.53 15.53/19

3
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

Wzwyż K 902 NumerPDF 1.65 1.65/18

4
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

100m K 902 NumerPDF 13.46 13.46/19

5
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

Kula M (7.26kg) 969 NumerPDF 14.23 14.25/18

6
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

100m M 969 NumerPDF 11.38 11.38/19

7
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

W dal M 969 NumerPDF 7.12 7.12/19

8
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

Dysk M (2kg) 969 NumerPDF 40.66 41.86/18

 
LKS Osuchów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 Z/2697/17

TAK

3000m M 219 NumerPDF

2
CHYŁA Dawid 2001-09-24 Z/2727/17

TAK

100m M 220 NumerPDF 11.72 11.51/18

3
NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 Z/2129/19

TAK

800m M 218 NumerPDF

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 12 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

400m M 114 NumerPDF 50.93 50.93/19

2
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

100m M 114 NumerPDF 12.09 12.09/19

3
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

200m M 114 NumerPDF 23.23 23.23/19

4
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

100m M 19 NumerPDF 10.89 10.89/17

WARUNKOWO - BADANIA
5
KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Z/3546/19

TAK

100m K 115 NumerPDF 13.44 13.44/19

6
KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Z/3546/19

TAK

200m K 115 NumerPDF 27.41 27.41/19

7
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

100m M 44 NumerPDF 11.37 11.37/19

8
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

200m M 44 NumerPDF 23.11 23.11/19

9
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

100m M 241 NumerPDF 10.99 10.99/19

10
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

200m M 241 NumerPDF 22.61 22.61/19

11
SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Z/0524/16

TAK

400m K 113 NumerPDF 59.87 59.87/19

12
SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Z/0524/16

TAK

200m K 113 NumerPDF

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 28 ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

3000m M 507 NumerPDF

2
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

1500m M 507 NumerPDF 4:20.84 4:20.84/19

3
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

TAK

W dal M 530 NumerPDF 6.48 6.48/19

4
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K 533 NumerPDF 26.28 26.28/19

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

400m K 533 NumerPDF

6
JAROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 Z/0482/19

TAK

Trójskok K 547 NumerPDF 8.58 8.58/19

7
JAROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 Z/0482/19

TAK

W dal K 547 NumerPDF 3.76 3.76/19

8
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

TAK

W dal M 508 NumerPDF 6.32 6.39/18

9
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

100m M 515 NumerPDF 11.75 11.75/19

10
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

200m M 515 NumerPDF 24.68/18

11
KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 Z/1018/17

TAK

W dal M 517 NumerPDF 5.76 5.76/19

12
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

Dysk M (2kg) 529 NumerPDF 47.59 47.59/19

13
KOWALSKI Jakub 2003-10-25 Z/3904/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 517 NumerPDF 35.74 35.74/19

14
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

100m K 535 NumerPDF 12.58 12.58/19

15
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

200m K 535 NumerPDF 27.37/18

16
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

200m M 502 NumerPDF 22.90/18

17
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

400m M 502 NumerPDF 51.20 51.20/19

18
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

400m M 504 NumerPDF 51.97 51.97/19

19
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

400m pł M (84) U18 504 NumerPDF

20
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

Trójskok K 530 NumerPDF 10.76 10.76/19

21
PILIŃSKI Jakub 2003-04-02 Z/4739/18

TAK

W dal M 518 NumerPDF 6.04 6.04/19

22
SMARDZEWSKI Łukasz 2001-06-15 Z/0529/16

TAK

W dal M 506 NumerPDF 5.06 5.18/18

23
SMARDZEWSKI Łukasz 2001-06-15 Z/0529/16

TAK

Trójskok M 506 NumerPDF 12.07 12.07/19

24
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

Trójskok K 536 NumerPDF

25
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

W dal K 536 NumerPDF 4.72 4.72/19

26
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

W dal M 543 NumerPDF 5.61 5.61/19

27
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

Trójskok M 543 NumerPDF 11.63 12.45/18

28
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

Trójskok K 524 NumerPDF 9.41 9.41/19

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

3000m M 792 NumerPDF 9:13.63 9:13.63/19

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 15 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

TAK

3000m M 653 NumerPDF 8:55.23 8:55.23/19

2
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

3000m M 603 NumerPDF 9:22.39 9:05.81/18

3
DˇBROWSKI Aleksander 2000-11-17 Z/1262/16

TAK

800m M 636 NumerPDF 2:07.11/18

4
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

3000m K 621 NumerPDF 9:55.91/17

5
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

400m K 601 NumerPDF 61.63/18

6
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

200m K 601 NumerPDF 27.53 27.25/18

7
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

TAK

400m M 614 NumerPDF 63.72/18

8
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

2000m prz.M 604 NumerPDF 6:07.60 6:07.60/19

9
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

1500m M 600 NumerPDF 4:05.14/18

10
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

400m K 601 NumerPDF 58.88 58.88/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

200m K 601 NumerPDF 26.31 26.19/18

WARUNKOWO - BADANIA
12
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

400m M 652 NumerPDF 50.49 50.49/19

13
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

800m M 652 NumerPDF 1:55.18 1:55.18/19

14
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

1500m M 605 NumerPDF 4:01.41 4:01.41/19

15
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

2000m prz.K 633 NumerPDF 7:43.67 7:34.46/18

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

1500m M 66 NumerPDF

2
OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 Z/5071/18

TAK

W dal M 56 NumerPDF 5.40/18

3
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

400m K 65 NumerPDF 66.48/17

4
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

Wzwyż M 70 NumerPDF 1.80 1.85/18

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 53 ( 39 ) K-25 M-14
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

W dal K U16 703 NumerPDF 4.77 4.77/19

2
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

200m K 703 NumerPDF 29.52/18

3
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

Wzwyż K 707 NumerPDF 1.70 1.70/19

4
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

W dal K 707 NumerPDF 5.10 5.10/19

5
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

400m K 709 NumerPDF

6
DYNOWSKI Grzegorz 2002-10-23 Z/2951/17

TAK

400m M 702 NumerPDF 57.62 56.97/18

7
DYNOWSKI Łukasz 2000-08-09 Z/2834/17

TAK

400m M 700 NumerPDF 57.60 56.53/18

8
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.45 11.45/19

9
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

200m M 701 NumerPDF 23.30 23.30/19

10
FRANK Wiktoria 2004-06-09 Z/3639/16

TAK

400m K 732 NumerPDF

11
FRYC Krzysztof 1999-05-12 Z/3068/17

TAK

200m M 721 NumerPDF 24.43 24.43/19

12
FRYC Krzysztof 1999-05-12 Z/3068/17

TAK

100m M 721 NumerPDF 11.71 11.71/19

13
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

100m M 733 NumerPDF 10.90 10.81/18

WARUNKOWO - BADANIA
14
GOŁDYN Iga 2004-06-05 Z/2833/19

TAK

80m pł K U16 702 NumerPDF 13.43 13.43/19

15
GÓRSKA Zofia 2002-01-06 Z/1914/16

TAK

400m K 712 NumerPDF 64.36 64.36/19

16
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

400m K 730 NumerPDF 67.11/18

17
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 740 NumerPDF 45.22 45.22/19

18
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

100m M 722 NumerPDF 11.27 11.27/19

WARUNKOWO - BADANIA
19
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

200m M 722 NumerPDF 22.78 22.78/19

WARUNKOWO - BADANIA
20
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K 704 NumerPDF 5.66 5.74/18

21
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

100m pł K 704 NumerPDF 14.74 14.74/19

22
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

TAK

400m K 708 NumerPDF 61.26 61.26/19

23
KO¦CIK Zofia 2004-10-31 Z/0151/19

TAK

100m K 710 NumerPDF 13.46 13.46/19

24
KRASOŃ Dominika 2003-05-16 Z/2266/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 730 NumerPDF 40.08 40.08/19

25
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

W dal K 722 NumerPDF 5.14 5.14/19

26
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

100m K 722 NumerPDF 12.69 12.69/19

27
ŁUKAWSKA Weronika 2005-03-06 Z/4111/18

TAK

400m K 749 NumerPDF 69.22/18

28
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

Tyczka K 711 NumerPDF 3.50 3.70/16

29
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

400m M 728 NumerPDF 52.36 50.25/17

30
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

100m M 724 NumerPDF 12.36 12.13/18

31
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

200m M 724 NumerPDF 24.63 24.63/19

32
PAWŁOWSKA Honorata 2002-11-28 Z/2639/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 710 NumerPDF 53.03 53.03/19

33
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

800m M 775 NumerPDF

34
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

100m K 737 NumerPDF 13.93 13.93/19

35
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 737 NumerPDF

36
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

100m K 702 NumerPDF 12.34 12.34/19

37
STĘPKA Stanisław 2003-08-10 Z/3695/19

TAK

1500m M 708 NumerPDF 5:12.61 5:12.61/19

38
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

200m K 701 NumerPDF 27.08 27.08/19

39
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

W dal K U16 701 NumerPDF 4.77 4.77/19

40
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

100m pł K 714 NumerPDF 13.50 13.50/19

41
TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 Z/4007/15

TAK

1500m M 748 NumerPDF 4:19.31 4:19.31/19

42
TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 Z/3944/15

TAK

400m K 711 NumerPDF 65.42 61.40/17

43
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

Młot M (7.26kg) 755 NumerPDF 56.41 56.41/19

WARUNKOWO - BADANIA
44
WI¦NIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

100m K 715 NumerPDF 13.21 13.21/19

45
WI¦NIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

200m K 715 NumerPDF 27.27 27.27/19

46
WI¦NIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

100m K 701 NumerPDF 12.77 12.77/19

47
WI¦NIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

200m K 701 NumerPDF 27.51 27.51/19

48
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

2000m prz.M 704 NumerPDF 6:31.26 6:31.26/19

49
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

80m pł K U16 731 NumerPDF 15.48 13.32/18

50
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

W dal K U16 731 NumerPDF 4.29/18

51
ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 Z/4113/18

TAK

400m K 701 NumerPDF

52
ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 Z/0366/17

TAK

200m M 738 NumerPDF 25.75/18

53
ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 Z/0366/17

TAK

W dal M U16 738 NumerPDF

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

800m K 482 NumerPDF 2:19.57 2:16.35/18

2
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

Kula K (4kg) 495 NumerPDF 14.12 14.12/19

3
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

800m K 497 NumerPDF 2:19.60 2:19.60/19

4
KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 Z/3164/19

TAK

100m M 484 NumerPDF 11.97 11.97/19

5
NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

400m K 485 NumerPDF 60.21 60.21/19

6
WITANOWSKI Adrian 2003-11-07 Z/3933/19

TAK

100m M 492 NumerPDF 12.31 12.31/19

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 9 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTOWSKA Natalia 2003-06-07 Z/5108/18

TAK

3000m K 283 NumerPDF

2
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

100m K 278 NumerPDF 14.01 13.98/18

3
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

200m K 278 NumerPDF 27.76 27.76/19

4
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

200m K 290 NumerPDF 27.36 26.61/18

5
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

100m K 290 NumerPDF 13.33 12.74/18

6
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

3000m K 277 NumerPDF 11:11.48/18

7
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

100m K 282 NumerPDF 14.37 14.15/18

8
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

200m K 282 NumerPDF 28.86/18

9
SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

TAK

800m M 287 NumerPDF 1:57.44 1:57.21/18

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 Z/2828/17

TAK

1500m M 187 NumerPDF 4:33.53/17

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 17 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

200m M 932 NumerPDF 23.85 23.85/19

2
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

100m M 932 NumerPDF 11.93/18

3
BOGUCKA Iza 2003-09-01 Z/3058/17

TAK

100m K 67 NumerPDF 13.31/17

4
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

110m M (91.4) U18 937 NumerPDF 16.39 16.39/19

5
KOSIEC Paweł 2002-05-14 Z/3059/17

TAK

100m M 91 NumerPDF 11.82/18

6
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

200m M 930 NumerPDF 22.89/18

7
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

110m M (99.1) U20 930 NumerPDF 14.18/18

8
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m pł K 906 NumerPDF 61.05 59.93/17

WARUNKOWO - BADANIA
9
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

W dal M 924 NumerPDF 6.54 6.54/19

10
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 Z/5097/18

TAK

100m M 926 NumerPDF 12.29 12.29/19

11
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

400m M 911 NumerPDF 50.31/18

12
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

800m M 911 NumerPDF 1:50.84/18

13
WASIAK Piotr 2000-03-09 Z/4852/18

TAK

100m M 927 NumerPDF 12.58 12.58/19

14
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

400m K 968 NumerPDF 57.35 57.35/18

WARUNKOWO - BADANIA
15
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

100m K 968 NumerPDF 13.52/15 PK

WARUNKOWO - BADANIA
16
ZAWADZKA Andżelika 2003-04-24 Z/3057/17

TAK

100m K 68 NumerPDF 13.85/17

17
ZAWADZKA Andżelika 2003-04-24 Z/3057/17

TAK

W dal K 68 NumerPDF 4.82/18

 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STY¦ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

Oszczep K (600) 103 NumerPDF 44.24 44.24/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 7 ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

1500m M 47 NumerPDF 4:10.28 4:06.53/17

2
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

400m M 50 NumerPDF 53.04/18

3
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

800m M 40 NumerPDF 2:02.89 2:02.89/19

4
PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

400m M 38 NumerPDF 56.84 56.84/19

5
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

400m M 36 NumerPDF 51.16 51.16/19

6
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

1500m M 44 NumerPDF 4:16.93 4:16.93/19

7
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

800m M 37 NumerPDF 2:08.91 2:08.91/19

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 5 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

400m M 025 NumerPDF 59.76 59.76/19

2
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

W dal M U16 025 NumerPDF 5.08 5.08/19

3
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

100m M 025 NumerPDF 13.38 13.38/19

4
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

1500m K 252 NumerPDF 5:04.82/18

5
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

800m K 252 NumerPDF 2:25.73/18

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 12 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

400m pł M 246 NumerPDF 54.43 54.43/19

2
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

200m K 26 NumerPDF 26.74 26.74/19

3
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

100m pł K U18 26 NumerPDF 14.89 14.89/19

4
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

800m K 32 NumerPDF 2:24.17 2:24.17/19

5
JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 Z/5392/15

TAK

200m K 58 NumerPDF 27.55 27.55/19

6
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

400m K 53 NumerPDF 64.13 64.13/19

7
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

200m K 14 NumerPDF 27.10 27.10/19

8
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

400m K 14 NumerPDF

9
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

400m K 34 NumerPDF 58.43 58.43/19

10
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

200m K 34 NumerPDF 29.20/18

11
¦WIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

200m M 230 NumerPDF

12
¦WIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

400m M 230 NumerPDF 52.23 52.23/19

 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 18 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

100m K 112 NumerPDF 13.44 13.44/19

2
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

200m K 112 NumerPDF 28.84/18

3
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 Z/2900/19

TAK

100m M 117 NumerPDF 12.90 12.90/19

4
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 Z/2900/19

TAK

W dal M U16 117 NumerPDF 5.23 5.23/19

5
GAŁAZIN Michał 2005-12-20 Z/2891/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 110 NumerPDF 34.86 34.86/19

6
GAŁAZIN Michał 2005-12-20 Z/2891/19

TAK

W dal M U16 110 NumerPDF 5.09 5.09/19

7
GROMEK Radosław 1983-11-03 Z/1123/14

TAK

1500m M 114 NumerPDF

8
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 116 NumerPDF 40.88 40.88/19

9
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

W dal M U16 116 NumerPDF

10
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

110m M (91.4) U18 113 NumerPDF 15.76 15.76/19

11
KOWALSKA Aleksandra 1993-05-18 Z/4149/19

TAK

200m K 119 NumerPDF 26.14 26.14/19

12
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

100m K 108 NumerPDF 13.01 13.01/19

13
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

200m K 108 NumerPDF 27.30 27.30/19

14
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

200m M 115 NumerPDF 24.57 24.57/19

15
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

100m M 115 NumerPDF 12.31 12.05/18

16
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

200m M 107 NumerPDF 25.29 25.29/19

17
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

110m M (91.4) U18 107 NumerPDF 18.16 18.16/19

18
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

100m pł K 109 NumerPDF 14.52 14.52/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 7 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 Z/2216/16

TAK

400m pł M (84) U18 809 NumerPDF 59.81 59.81/19

2
MAKOS Bartosz 2001-02-07 Z/1920/16

TAK

110m M (99.1) U20 811 NumerPDF 15.97 15.97/19

3
MAKOS Bartosz 2001-02-07 Z/1920/16

TAK

200m M 811 NumerPDF 24.13/18

4
MAKOS Szymon 2002-09-11 Z/1921/16

TAK

100m M 801 NumerPDF 12.55/18

5
MAKOS Szymon 2002-09-11 Z/1921/16

TAK

200m M 801 NumerPDF 24.60 24.60/19

6
MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 Z/1115/18

TAK

400m K 872 NumerPDF 70.66 69.30/18

7
MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 Z/1115/18

TAK

Kula K (4kg) 872 NumerPDF 7.59/18

 
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 82/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

800m M 53 NumerPDF 2:00.32 2:00.32/19

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

200m M 477 NumerPDF 23.13 23.13/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

400m pł M (84) U18 477 NumerPDF 54.71 54.71/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 37 ( 19 ) K-4 M-15
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 158 NumerPDF 48.09 48.09/19

2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Tyczka M 158 NumerPDF 4.20 4.50/18

3
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 154 NumerPDF 44.36 44.36/19

4
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 154 NumerPDF 14.74 14.74/19

5
DZIOBA Jakub 2003-12-01 Z/4493/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 153 NumerPDF 51.57 51.57/19

6
GULATOWSKI Mikołaj 2002-06-21 Z/4057/19

TAK

110m M (91.4) U18 154 NumerPDF 17.08 17.08/19

7
GULATOWSKI Mikołaj 2002-06-21 Z/4057/19

TAK

Tyczka M 154 NumerPDF

8
KAMIONEK Patryk 2004-12-24 Z/3569/18

TAK

Tyczka M 153 NumerPDF 3.30 3.30/19

9
KAMIONEK Patryk 2004-12-24 Z/3569/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 153 NumerPDF 32.03 32.03/19

10
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

100m M 152 NumerPDF 12.55 12.55/19

11
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 152 NumerPDF 18.62 18.62/19

12
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

Wzwyż M 152 NumerPDF 1.25 1.25/19

13
KILUK Konrad 2000-03-17 Z/4224/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 159 NumerPDF 46.78 46.78/19

14
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

200m M 155 NumerPDF 22.82 22.78/18

15
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

100m M 155 NumerPDF 11.09 11.09/19

16
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

100m K 154 NumerPDF 12.29/18

17
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

W dal K 154 NumerPDF 5.73 6.00/18

18
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

100m pł K 160 NumerPDF 16.08 16.08/19

19
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

400m pł M 153 NumerPDF 53.81 53.81/19

20
MAZUREK Mikołaj 2002-07-10 Z/3677/16

TAK

100m M 157 NumerPDF 12.28 12.28/19

21
MAZUREK Mikołaj 2002-07-10 Z/3677/16

TAK

200m M 157 NumerPDF 25.55 25.55/19

22
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 153 NumerPDF 10.94 10.94/19

23
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 153 NumerPDF 31.33 31.33/19

24
WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

100m K 154 NumerPDF 14.50/18

25
WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

200m K 154 NumerPDF 30.61/18

26
WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 154 NumerPDF 17.53 17.53/19

27
WASILEWSKI Filip 2004-09-10 Z/1597/19

TAK

Wzwyż M 152 NumerPDF

28
WASILEWSKI Filip 2004-09-10 Z/1597/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 152 NumerPDF 20.39 20.39/19

29
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

100m M 156 NumerPDF 12.73 12.73/19

30
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

200m M 156 NumerPDF 25.75 25.75/19

31
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

Dysk K (1kg) 158 NumerPDF 37.02 37.02/19

32
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 157 NumerPDF 24.18 24.18/19

33
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Wzwyż M 157 NumerPDF 1.29 1.29/19

34
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Tyczka M 157 NumerPDF 2.40 2.40/19

35
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

100m M 154 NumerPDF

36
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

Wzwyż M 154 NumerPDF 1.45 1.45/19

37
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 154 NumerPDF 24.66 24.66/19

 
uksmelo.pl
UKS Melo Błonie Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 49/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZ Katarzyna 2004-01-21 Z/2702/17

TAK

Wzwyż K 23 NumerPDF 1.40/18

2
BRONISZ Katarzyna 2004-01-21 Z/2702/17

TAK

W dal K U16 23 NumerPDF 4.78/18

3
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

Wzwyż K 7 NumerPDF 1.35/17

4
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

W dal K 7 NumerPDF 5.17 5.17/18

5
WYRZYKOWSKA Julia 2004-04-13 Z/3514/18

TAK

100m K 19 NumerPDF 14.03 14.03/19

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 Z/4222/18

TAK

400m M 485 NumerPDF 55.20 55.20/19

2
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

2000m prz.M 502 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

3000m M 502 NumerPDF 9:20.40 9:20.40/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

200m K 506 NumerPDF 26.35 26.35/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

100m K 506 NumerPDF 12.97 12.97/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

200m K 507 NumerPDF 24.98 24.98/19

WARUNKOWO - BADANIA
7
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

100m K 507 NumerPDF 12.43 12.43/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 7 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

800m M 445 NumerPDF 2:12.92 2:12.92/19

2
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

200m M 450 NumerPDF 24.23 24.23/19

3
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

100m M 450 NumerPDF 11.97 11.97/19

4
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

400m M 443 NumerPDF 55.98 55.98/19

5
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

800m K 448 NumerPDF 2:20.34 2:20.34/19

6
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

2000m prz.M 440 NumerPDF 6:20.02 6:20.02/19

7
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

2000m prz.K 444 NumerPDF 6:41.77/11

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 22 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

100m K 6 NumerPDF 13.53 13.53/19

2
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

W dal K U16 6 NumerPDF 4.71 4.71/19

3
CWALINA Izabela 2003-02-21 Z/3624/19

TAK

200m K 16 NumerPDF

4
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

100m pł K 11 NumerPDF 14.91 14.91/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

W dal K 11 NumerPDF 5.58 5.58/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

100m K 11 NumerPDF 12.99 12.99/19

WARUNKOWO - BADANIA
7
LEGĘCKI Bartosz 2005-02-15 Z/2909/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 235 NumerPDF

8
MATYSIAK Julia 2006-06-07 Z/2136/19

TAK

100m K 567 NumerPDF

9
MATYSIAK Julia 2006-06-07 Z/2136/19

TAK

W dal K U16 567 NumerPDF

10
NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 Z/5107/18

TAK

W dal M U16 190 NumerPDF 3.38/18

11
NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 Z/5107/18

TAK

100m M 190 NumerPDF 14.97/18

12
NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 Z/5107/18

TAK

200m M 190 NumerPDF

13
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

200m K 66 NumerPDF 27.65 27.65/19

14
SKALSKA Aleksandra 2006-11-07 Z/3754/19

TAK

100m K 23 NumerPDF

15
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

100m K 34 NumerPDF 15.11 15.11/19

16
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

200m K 34 NumerPDF

17
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

800m K 34 NumerPDF

18
TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 Z/2128/18

TAK

200m K 27 NumerPDF 29.55/18

19
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

200m K 7 NumerPDF

20
ZDYBEL Waldemar 2003-02-17 Z/3625/19

TAK

W dal M 133 NumerPDF 4.66 4.66/19

21
ZDYBEL Waldemar 2003-02-17 Z/3625/19

TAK

400m M 133 NumerPDF

22
ZDYBEL Waldemar 2003-02-17 Z/3625/19

TAK

200m M 133 NumerPDF

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 12 ( 10 ) K-10 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

1500m K 771 NumerPDF 4:52.65 4:44.80/17

2
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

3000m K 771 NumerPDF 10:22.94/17

3
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

Trójskok K 738 NumerPDF 9.88 9.88/19

4
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

Trójskok K 759 NumerPDF 10.62 10.62/19

5
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

TAK

800m K 755 NumerPDF 2:46.71 2:46.71/19

6
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

200m K 762 NumerPDF 26.21 26.21/19

7
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

TAK

800m K 739 NumerPDF 2:31.89 2:31.89/19

8
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

TAK

800m K 745 NumerPDF 2:34.92 2:34.92/19

9
PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 Z/0784/19

TAK

Trójskok K 755 NumerPDF 10.30 10.30/19

10
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

800m K 758 NumerPDF 2:36.79 2:36.79/19

11
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

400m K 758 NumerPDF 65.61 65.61/19

12
WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 Z/1261/17

TAK

Trójskok K 749 NumerPDF 9.99 9.99/19

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 10 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

100m K 800 NumerPDF 14.45 14.45/19

2
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

200m K 800 NumerPDF

3
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m K 857 NumerPDF 12.37/18

4
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m pł K 857 NumerPDF 13.83 13.83/19

5
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

100m K 806 NumerPDF 13.62/18

6
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

100m pł K 806 NumerPDF 15.98 15.98/19

7
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

100m K 872 NumerPDF 13.48 13.48/19

WARUNKOWO - BADANIA
8
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

100m pł K U18 872 NumerPDF 15.23 15.23/19

WARUNKOWO - BADANIA
9
SZCZĘCH Julia 2002-01-04 Z/3756/19

TAK

100m K 801 NumerPDF 13.61 13.61/19

10
SZCZĘCH Julia 2002-01-04 Z/3756/19

TAK

200m K 801 NumerPDF 29.64 29.64/19

 
www.varsovia.waw.pl
UKS Varsovia Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 72/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 Z/1363/18

TAK

800m K 915 NumerPDF 2:39.91 2:25.97/18

 
www.victoriajozefow.pl
UKS Victoria Józefów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 41/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

100m K 480 NumerPDF 12.93 12.93/19

2
ŻYŁOWSKA Anna 2001-07-24 Z/2953/17

TAK

100m K 493 NumerPDF 12.81 12.81/19

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

100m M 123 NumerPDF 11.26 11.26/19

2
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

200m M 123 NumerPDF 23.25 23.25/19

3
CZARNOCKA Nikoleta 2003-03-31 Z/1032/17

TAK

400m pł K 951 NumerPDF 70.79 70.79/19

4
LUBELSKI Hubert 2001-10-31 Z/1011/16

TAK

800m M 955 NumerPDF 2:04.97 2:01.65/18

5
SKWARSKI Szymon 2002-01-05 Z/4957/18

TAK

800m M 1 NumerPDF 2:06.20 2:06.20/19

6
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

800m M 300 NumerPDF 2:00.69 2:00.69/19

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

TAK

2000m prz.M 839 NumerPDF 6:41.82 6:41.82/19

2
ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 Z/1673/18

TAK

2000m prz.M 879 NumerPDF 6:44.49 6:44.49/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
PODLASKIE Osobostarty: 19 ( 17 ) K-5 M-12
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

400m K 778 NumerPDF 56.12/17

2
PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 Z/2856/17

TAK

400m M 779 NumerPDF 51.43/18

3
SADOWSKI Dawid 2001-07-04 Z/6487/15

TAK

100m M 783 NumerPDF 11.99 11.99/19

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 Z/3666/17

TAK

Wzwyż M 17 NumerPDF 1.75 1.75/19

2
KONOPKA Daniel 2002-05-02 Z/3777/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 648 NumerPDF 51.31 51.31/19

3
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

W dal K 2 NumerPDF 5.02 5.02/19

4
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

TAK

Wzwyż M 5 NumerPDF 1.85 1.85/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

2000m prz.M 998 NumerPDF 5:55.02 5:53.77/16

2
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Dysk K (1kg) 994 NumerPDF 48.77 48.77/19

 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

400m M 46 NumerPDF 49.07 49.07/19

2
PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

100m K 38 NumerPDF 14.42 14.12/18

3
PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

200m K 38 NumerPDF 30.11 29.14/17

4
WIERZBICKI Szymon 2000-03-10 Z/2286/19

TAK

W dal M 44 NumerPDF 5.79 5.79/19

5
WIERZBICKI Szymon 2000-03-10 Z/2286/19

TAK

100m M 44 NumerPDF 11.93 11.93/19

6
WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 Z/1680/17

TAK

800m M 56 NumerPDF 2:18.60/17

 
SALOS.SUWALKI.PL
SL Salos Suwałki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/PD/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1