Internetowe zgłoszenia do imprezy: 12. Memoriał Zdzisława Furmanka
KIELCE, 09.05.2021
Osobostarty wszystkie: 25 ( 19 ) K-9 M-10
 
LUBELSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

Oszczep M (800) 436 NumerPDF 70.61 80.15/20  KN   SKN 

TAK
2
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K (1kg) 420 NumerPDF 45.83/20  ZKN   SKN 

TAK
3
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M (2kg) 435 NumerPDF 61.46/20  KN   SKN 

TAK
4
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 439 NumerPDF 66.51 66.51/21  ZKN   SKN 

TAK
 
ksagros.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) 128 NumerPDF 73.10/15  SKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DZIOBA Jakub 2003-12-01 Z/4493/18

TAK

Młot M U20 (6kg) 290 NumerPDF 56.17 63.20/20  ZKN   SKN   OSU 

2
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) 250 NumerPDF 55.89 63.38/20  SKN 

3
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

Oszczep K (600) 261 NumerPDF 44.24/19

4
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 290 NumerPDF 70.43/20

5
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

Oszczep M (800) 289 NumerPDF 63.31 68.82/20

 
oksskra.pl
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

Młot M (7.26kg) 755 NumerPDF 58.44 60.85/20  ZKN 

 
OPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
 
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 827 NumerPDF 55.00 55.00/21  KNF   SKN   OSU 

2
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 827 NumerPDF 16.10 16.10/21  KNF   SKN   OSU 

3
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 828 NumerPDF 51.11 51.11/21  ZKN 

4
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 828 NumerPDF 14.55 16.57/20  ZKN 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Dysk K (1kg) 95 NumerPDF 41.72 41.72/21  ZKN   OSU 

2
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 95 NumerPDF 14.34 14.34/21  ZKN   OSU 

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 8 ( 5 ) K-5 M-0
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 8 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

Młot K (4kg) 631 NumerPDF 66.57 73.61/20  KN   SKN 

2
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

Dysk K (1kg) 631 NumerPDF 45.61/16  KN   SKN 

3
GRYSHUTINA Krystina 1992-03-21 Z/2818/20

TAK

Trójskok K 652 NumerPDF  SKN 

4
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

Kula K (4kg) 634 NumerPDF 10.02/14  SKN 

5
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

Młot K (4kg) 634 NumerPDF 61.73 66.99/20  SKN 

6
MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 Z/0840/12

TAK

Trójskok K 650 NumerPDF 13.55/20  SKN 

7
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 627 NumerPDF 51.01/20  ZKN   OSU 

8
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

Kula K (4kg) 627 NumerPDF  ZKN   OSU