Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Memoriał Marka Zarychty / aktualny termin
PŁOCK, 16.08.2020
Osobostarty wszystkie: 106 ( 80 ) K-30 M-50
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

Wzwyż K 776 NumerPDF 1.65/15

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 10 ) K-4 M-6
 
ABiC Jabłonowo Pomorskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 35/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIRSZ Jakub 2000-03-06 Z/2204/20

TAK

1500m M 139 NumerPDF 4:25.2 4:25.2/20

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

1500m K 701 NumerPDF 4:51.03 4:51.03/20  ROSU   ZKN 

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

1500m M 730 NumerPDF 4:05.00 4:11.53/19  ROSU   ZKN 

3
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

400m M 732 NumerPDF 50.48/18  ROSU   ZKN 

4
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

400m pł K 706 NumerPDF 67.69 67.69/20  ROSU   ZKN 

5
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

1500m M 736 NumerPDF 4:05.00 4:09.50/18

6
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m pł K 708 NumerPDF 66.74 65.61/19  ROSU   ZKN 

7
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 745 NumerPDF 53.33 53.31/19  ROSU   KNF   SKN 

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 Z/4940/11

TAK

Oszczep M (800) 220 NumerPDF 66.34 75.73/14

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

100m pł K U18 10 NumerPDF 14.35 14.35/20  ZKN 

2
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

W dal K 10 NumerPDF 5.58/19  ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 32 ( 27 ) K-3 M-24
 
AZS Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

W dal M 187 NumerPDF 6.74 6.90/17  ZKN 

2
KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 Z/2888/20

TAK

W dal M 181 NumerPDF 6.05 6.05/20

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 20 ( 17 ) K-2 M-15
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 Z/5041/19

TAK

Wzwyż M 805 NumerPDF 1.79 1.79/20  ROSU 

2
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 16.03 16.03/20  ROSU 

3
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

Oszczep K (600) 618 NumerPDF 24.21 24.56/18

4
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

W dal K 618 NumerPDF 5.08/19

5
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

110m M (99.1) U20 760 NumerPDF 14.75 14.75/20  ROSU   KNF   SKN 

6
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

400m pł M (84) U18 759 NumerPDF 57.96 57.96/20  ROSU   ZKN 

7
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

400m pł M 751 NumerPDF 58.38 58.38/20  ROSU   ZKN 

8
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

110m M (99.1) U20 601 NumerPDF 16.98 16.98/20  ROSU 

9
LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 Z/0084/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 716 NumerPDF 9.77 9.77/20

10
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

Wzwyż M 813 NumerPDF 1.65 1.66/19  ROSU 

11
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

W dal M 668 NumerPDF 6.23/19  ROSU   ZKN 

12
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 733 NumerPDF 11.59 11.59/20

13
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

110m M (91.4) U18 740 NumerPDF 17.29 17.29/20

14
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

W dal M 740 NumerPDF 4.89/18

15
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

400m pł M 718 NumerPDF 59.20 59.20/20  ROSU   ZKN 

16
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

W dal M 814 NumerPDF 4.75/19  ROSU 

17
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

Wzwyż M 814 NumerPDF 1.81 1.81/20  ROSU 

18
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

TAK

800m M 608 NumerPDF 1:50.43/17

19
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Kula M (7.26kg) 764 NumerPDF 12.61 14.22/19

20
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

Wzwyż M 807 NumerPDF 1.70 1.70/20

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 Z/0056/19

TAK

W dal K 13 NumerPDF 4.38 4.67/19

2
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

W dal M 132 NumerPDF 5.19 5.65/19

3
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

W dal M 136 NumerPDF 5.96 6.10/19  ZKN 

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 Z/1187/18

TAK

200m M 41 NumerPDF 23.88/19

2
KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 Z/1187/18

TAK

100m M 41 NumerPDF 11.65 11.65/20

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 811 NumerPDF 37.10/19  ZKN 

2
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 811 NumerPDF 13.36 14.83/19  ZKN 

3
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

400m pł M (84) U18 96 NumerPDF 62.39 62.39/20

4
MARCISZEWSKI Igor 2004-01-16 Z/5077/19

TAK

110m M (91.4) U18 806 NumerPDF 16.21 16.21/20

5
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

Wzwyż M 82 NumerPDF 1.67 1.70/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 50 ( 32 ) K-18 M-14
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 8 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

800m M 250 NumerPDF 1:52.31/18

2
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K 239 NumerPDF 5.74/18  ZKN   KNF 

3
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

400m M 259 NumerPDF 52.00/19

4
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

800m M 259 NumerPDF 1:58.14/19

5
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 238 NumerPDF 6.10/19  KNF   SKN 

6
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 290 NumerPDF 70.43 70.43/20

7
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

Oszczep M (800) 289 NumerPDF 68.82 68.82/20

8
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

800m M 258 NumerPDF 1:53.82/19

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

Kula K (4kg) 986 NumerPDF

2
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

400m K 986 NumerPDF

3
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

TAK

400m M 992 NumerPDF 58.18/19

4
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 Z/4731/19

TAK

1500m K 997 NumerPDF

5
ŁADA Anna 2006-04-21 Z/4729/19

TAK

800m K 999 NumerPDF

6
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 989 NumerPDF 27.19/19

7
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 989 NumerPDF 6.82/19

8
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

400m K 989 NumerPDF 65.18/17

 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 115 NumerPDF 26.58 29.26/19

2
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

Oszczep M (800) 102 NumerPDF

3
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

Dysk M (2kg) 102 NumerPDF

4
MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 Z/3750/19

TAK

Wzwyż M 109 NumerPDF 1.55/18

5
SĘKOWSKA Katarzyna 1982-03-27 Z/3081/20

TAK

Oszczep K (600) 120 NumerPDF

6
SĘKOWSKA Katarzyna 1982-03-27 Z/3081/20

TAK

Dysk K (1kg) 120 NumerPDF

 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

Oszczep K (600) 61 NumerPDF 22.62/16

2
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

Kula K (4kg) 61 NumerPDF 10.85 11.54/17

3
WOŹNICA Daria 2002-06-06 Z/2550/19

TAK

Oszczep K (600) 12 NumerPDF

4
WOŹNICA Daria 2002-06-06 Z/2550/19

TAK

Kula K (4kg) 12 NumerPDF 7.80 7.80/20

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

TAK

Wzwyż M 51 NumerPDF 1.77/10

2
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

1500m K 622 NumerPDF  ROSU 

3
WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 Z/2459/18

TAK

100m M 633 NumerPDF 15.91/19

4
WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 Z/2459/18

TAK

Kula M (7.26kg) 633 NumerPDF 15.09/10

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

100m M 025 NumerPDF 12.72 12.72/20

2
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

200m M 025 NumerPDF 25.76 25.76/20

3
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

400m K 252 NumerPDF 64.80/19

4
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

100m M 422 NumerPDF 13.90 13.90/20

5
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

200m M 422 NumerPDF 28.34 28.34/20

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/5683/19

TAK

200m M 240 NumerPDF 25.53/19  ROSU 

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

100m M 810 NumerPDF 11.46 11.46/20

2
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

200m M 810 NumerPDF 23.01 23.01/20

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 12 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

100m K 6 NumerPDF 13.53/19

2
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

200m K 6 NumerPDF 28.39 28.39/20

3
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

200m K 11 NumerPDF 26.99/17  ZKN 

4
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

W dal K 11 NumerPDF 5.63 5.73/19  ZKN 

5
GÓRNA Basia 2003-01-28 Z/2873/20

TAK

100m K 12 NumerPDF

6
GÓRNA Basia 2003-01-28 Z/2873/20

TAK

200m K 12 NumerPDF 29.39 29.39/20

7
KALINOWSKA Maja 2004-04-19 Z/2874/20

TAK

100m K 25 NumerPDF 13.12 13.12/20

8
KALINOWSKA Maja 2004-04-19 Z/2874/20

TAK

200m K 25 NumerPDF 27.01 27.01/20

9
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

100m K 66 NumerPDF 13.42 13.42/20

10
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

200m K 66 NumerPDF 27.83 27.65/19

11
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

100m K 7 NumerPDF 13.11/19

12
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

200m K 7 NumerPDF 28.89/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

W dal K 320 NumerPDF 6.01 6.10/19  SKN 

2
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

Wzwyż K 301 NumerPDF 1.76/15

3
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

W dal M 307 NumerPDF 6.66 6.66/20  ROSU   ZKN 

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

TAK

400m pł K 348 NumerPDF 68.99/19

2
JASKÓŁA Michał 2004-05-22 Z/2813/18

TAK

100m M 700 NumerPDF 12.38 12.38/20

3
JASKÓŁA Michał 2004-05-22 Z/2813/18

TAK

200m M 700 NumerPDF 25.04 25.04/20

4
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

400m pł M 701 NumerPDF 57.94 54.94/19

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIRBACH Wiktor 2007-09-17 Z/0828/20

TAK

200m M 230 NumerPDF

2
MOSKAL Paweł 1997-06-11 Z/0749/13

TAK

1500m M 224 NumerPDF 4:19.35/15

3
PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 Z/5165/11

TAK

800m K 222 NumerPDF

4
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

100m M 223 NumerPDF

5
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

200m M 223 NumerPDF