Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu
BIAŁOGARD, 04.05.2019
Osobostarty wszystkie: 134 ( 103 ) K-56 M-47
 
POMORSKIE Osobostarty: 109 ( 85 ) K-46 M-39
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 54 ( 41 ) K-19 M-22
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

800m M 715 NumerPDF

2
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.51/18

3
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

1000m M 712 NumerPDF 3:14.84/18

4
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 707 NumerPDF 6.75/18

5
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

300m K 710 NumerPDF 47.15/18

6
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

Wzwyż M 722 NumerPDF 1.65/18

7
DUSZA Jakub 2006-09-22 Z/2248/19

TAK

1000m M 730 NumerPDF

8
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 717 NumerPDF

9
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K 703 NumerPDF 4.65/18

10
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Wzwyż K 702 NumerPDF 1.51/17

11
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

100m K 702 NumerPDF 14.27/18

12
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

100m M 708 NumerPDF

13
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 718 NumerPDF 34.59/18

14
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 11.14/18

15
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

1500m M 727 NumerPDF

16
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

100m K 712 NumerPDF 13.05/18

17
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

200m K 712 NumerPDF 27.61/18

18
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

W dal M 715 NumerPDF

19
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

800m M 730 NumerPDF 1:56.38/18

WARUNKOWO - BADANIA
20
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

100m M 706 NumerPDF

21
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

200m M 706 NumerPDF

22
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

100m M 725 NumerPDF 12.56/18

23
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

200m M 725 NumerPDF

24
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

100m M 719 NumerPDF 12.53/18

25
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

W dal M 719 NumerPDF 4.71/18

26
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

100m M 718 NumerPDF 12.06/18

27
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

200m M 718 NumerPDF

28
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

600m K 721 NumerPDF 1:45.12/18

29
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

300m M 724 NumerPDF 42.74/18

30
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwyż M 702 NumerPDF 1.65/18

31
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

W dal K 716 NumerPDF 5.31/16

32
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

Wzwyż M 711 NumerPDF 1.76/18

33
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 714 NumerPDF 25.27/17

34
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

800m K 726 NumerPDF

35
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

1000m K 701 NumerPDF 3:20.96/18

36
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

100m K 731 NumerPDF 14.45/17

37
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

Wzwyż K 731 NumerPDF 1.59/18

38
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

600m K 700 NumerPDF

39
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

W dal K 727 NumerPDF 4.41/18

40
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

100m K 704 NumerPDF 13.04/18

41
SAWICKI Wiktor 2005-06-17 Z/2410/19

TAK

100m M 729 NumerPDF

42
SAWICKI Wiktor 2005-06-17 Z/2410/19

TAK

W dal M 729 NumerPDF

43
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

100m K 722 NumerPDF 13.79/18

44
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

200m K 722 NumerPDF

45
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 710 NumerPDF 10.98/18

WARUNKOWO - BADANIA
46
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 710 NumerPDF 39.04/18

WARUNKOWO - BADANIA
47
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

W dal K 735 NumerPDF 4.15/18

48
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

100m M 712 NumerPDF

49
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

Wzwyż M 712 NumerPDF

50
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M (800) 710 NumerPDF 63.19/18

WARUNKOWO - BADANIA
51
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 706 NumerPDF 10.17/18

52
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

300m M 723 NumerPDF 41.81/18

53
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

100m M 720 NumerPDF 11.96/18

54
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

200m M 720 NumerPDF

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIURLA Kornelia 2006-02-23 Z/0470/19

TAK

600m K 163 NumerPDF 2:08.77/17

2
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

600m K 170 NumerPDF

3
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

600m M 167 NumerPDF

4
NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 Z/0072/17

TAK

600m M 176 NumerPDF

5
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

600m M 170 NumerPDF

6
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

300m K 167 NumerPDF

7
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

100m K 167 NumerPDF

 
LKS Prime Food Brda Przechlewo Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 39/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHERSKA Milena 2006-10-17 Z/2159/19

TAK

300m K 95 NumerPDF 51.93/18

2
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4750/17

TAK

300m K 95 NumerPDF 43.50/18

3
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4750/17

TAK

300m K 95 NumerPDF 43.50/18

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HALK Ida 2003-07-03 Z/2826/16

TAK

800m K 450 NumerPDF 2:31.09/18

2
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

1500m K 251 NumerPDF 5:23.54/18

3
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

1000m M 284 NumerPDF 2:51.88/18

4
RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 Z/0667/19

TAK

1000m M 456 NumerPDF

5
TOMASZEK Dawid 2003-04-21 Z/0886/17

TAK

1000m M 149 NumerPDF 2:47.75/18

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 22 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

100m K 35 NumerPDF 12.89/17

2
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

200m K 35 NumerPDF 27.27/18

3
CZERWIŃSKA Karolina 2005-01-17 Z/1524/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 122 NumerPDF

4
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

400m M 98 NumerPDF 54.78/18

5
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

200m M 77 NumerPDF 26.37/18

6
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

100m M 77 NumerPDF 12.76/18

7
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

TAK

300m K 42 NumerPDF 44.48/18

8
KLEINSCHMIDT Wiktoria 2001-06-02 Z/1299/19

TAK

400m K 33 NumerPDF 67.62/18

9
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

600m M 23 NumerPDF 1:22.35/18

10
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

1500m M 12 NumerPDF 4:33.03/18

11
KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 Z/1857/19

TAK

600m K 44 NumerPDF 1:50.19/16

12
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

W dal K 45 NumerPDF 4.36/18

13
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

100m K 45 NumerPDF 14.18/17

14
NIESIOŁOWSKA Julia 2001-11-16 Z/5234/18

TAK

600m K 46 NumerPDF 1:44.79/18

15
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

100m M 55 NumerPDF 13.63/18

16
SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 Z/4766/18

TAK

300m K 33 NumerPDF 49.66/18

17
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

100m K 55 NumerPDF 14.03/18

18
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

200m K 55 NumerPDF 29.72/18

19
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

1000m K 36 NumerPDF 3:08.34/18

20
WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 Z/1886/19

TAK

200m K 11 NumerPDF

21
WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 Z/1886/19

TAK

100m K 11 NumerPDF

22
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

300m K 44 NumerPDF 49.00/17

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

1000m M 259 NumerPDF 2:46.13/18

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 17 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

200m K 236 NumerPDF 27.85/18

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K 236 NumerPDF 13.22/18

3
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

600m K 210 NumerPDF 1:52.71/17

4
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

1000m K 205 NumerPDF 2:53.92/18

5
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

1000m M 225 NumerPDF

6
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

200m M 230 NumerPDF 27.41/17

7
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

100m M 230 NumerPDF 12.20/18

8
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

1500m M 204 NumerPDF 4:02.52/18

9
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

1500m K 207 NumerPDF 4:56.56/18

10
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

1000m K 216 NumerPDF 3:05.58/18

WARUNKOWO - BADANIA
11
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

300m K 202 NumerPDF 47.84/18

12
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

100m K 202 NumerPDF 14.17/18

13
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

100m K 210 NumerPDF 14.15/18

14
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

300m K 210 NumerPDF 47.77/18

15
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

1000m M 216 NumerPDF 2:32.29/18

16
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

1500m K 206 NumerPDF 5:20.01/18

17
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M 227 NumerPDF 1.79/18

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 25 ( 18 ) K-10 M-8
 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 6 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 18 NumerPDF 52.40/18

2
MACIEJEWSKA Marta 1986-06-21 Z/3980/18

TAK

Oszczep K U20 (600) 19 NumerPDF 25.11/18

3
MACIEJEWSKA Marta 1986-06-21 Z/3980/18

TAK

Kula K (4kg) 19 NumerPDF 8.49/18

4
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

100m M 11 NumerPDF 11.86/18

5
SIDEŁKO Michał 2000-06-27 Z/2463/15

TAK

Oszczep M (800) 12 NumerPDF 58.74/18

6
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

200m K 13 NumerPDF 26.92/18

 
LŁKB Trucht Łobez Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 22/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

200m K 10 NumerPDF

2
DROZDA Łucja 2006-02-17 Z/2623/18

TAK

300m K 12 NumerPDF 49.91/18

3
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

300m K 17 NumerPDF 47.15/18

4
MATUŁA Nikola 2006-08-06 Z/1546/19

TAK

300m K 11 NumerPDF

5
MIELCAREK Karol 2005-07-04 Z/1548/19

TAK

600m M 14 NumerPDF

6
MIELCAREK Maja 2007-02-28 Z/1549/19

TAK

200m K 14 NumerPDF

7
ORGANKA Zuzanna 2007-10-12 Z/1550/19

TAK

300m K 15 NumerPDF

 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

TAK

W dal K 177 NumerPDF 4.66/18

2
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

TAK

100m K 177 NumerPDF 13.28/18

 
MLUKS Trzebiatów Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 40/ZP/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

300m M 45 NumerPDF 39.69

2
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

600m M 45 NumerPDF 1:29.91/11

3
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

200m M 45 NumerPDF 24.60/18

 
www.uks.jupe24.pl
UKS Chrobry Międzyzdroje Osobostarty: 7 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 37/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

100m M 517 NumerPDF 13.60/18

2
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

200m M 517 NumerPDF 27.91/18

3
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

100m M 518 NumerPDF 12.14/18

4
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

200m M 518 NumerPDF 24.62/18

5
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

600m K 529 NumerPDF 1:45.24/18

6
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

200m M 535 NumerPDF

7
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

100m M 535 NumerPDF 12.06/18