Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego U18 i U20 2020
POZNAŃ, 13 - 14.08.2020
Osobostarty wszystkie: 554 ( 323 ) K-169 M-154
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

Wzwyż K U18 61 NumerPDF 1.55 1.55/19  ZKN 

2
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

Trójskok M U18 44 NumerPDF 12.19 12.19/20

3
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

7-bój K U18 8 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

400m pł K U18 512 NumerPDF 68.16/19

2
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

W dal K U20 508 NumerPDF 5.17 5.51/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

800m M 420 NumerPDF 1:56.03 1:55.68/17

2
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

400m M 210 NumerPDF 49.22/19

 
OPOLSKIE Osobostarty: 38 ( 32 ) K-17 M-15
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 26 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

400m M U18 16 NumerPDF 53.78 53.38/18

2
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

110m M (91.4) U18 10 NumerPDF 14.82 14.82/20  ROSU   ZKN 

3
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

400m M U18 10 NumerPDF 54.12/19  ROSU   ZKN 

4
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

400m pł M (84) U18 61 NumerPDF 64.61 64.61/20  ROSU 

5
BUCK Dawid 1999-11-11 Z/2890/18

TAK

400m pł M 67 NumerPDF 54.78 53.83/19  ZKN 

6
DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 Z/4360/18

TAK

7-bój K U18 32 NumerPDF 2659 2659/20  ROSU 

7
GAWRECKA Kaja 2004-07-29 Z/1148/20

TAK

1500m K U18 36 NumerPDF 5:37.11 5:37.11/20

8
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

400m M U18 17 NumerPDF 52.67/19  ROSU   ZKN 

9
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

110m M (91.4) U18 17 NumerPDF 15.53 15.38/19  ROSU   ZKN 

10
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

100m K U18 12 NumerPDF 12.22 12.22/20  ROSU   ZKN 

11
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

400m pł M 24 NumerPDF

12
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

7-bój K U18 27 NumerPDF 3599 3599/20

13
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 33 NumerPDF 31.42 31.42/20  ROSU   KNF   SKN 

14
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

W dal K U20 33 NumerPDF 5.42 5.69/19  ROSU   KNF   SKN 

15
KRYNICKI Michał 2004-07-06 Z/0205/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 3 NumerPDF PK  ROSU 

16
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

Oszczep K (600) 62 NumerPDF 25.86/18

17
LIPOWIECKA Barbara 2004-12-22 Z/5353/19

TAK

100m K U18 35 NumerPDF 13.88 13.88/20  ROSU 

18
LIS Krzysztof 2002-08-02 Z/2244/19

TAK

1500m M U20 61 NumerPDF 4:35.76/19

19
MUCHA Marek 2001-02-25 Z/5898/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 13 NumerPDF 66.33 71.57/19  ROSU   KNF   SKN 

20
RACHWALIK Bartłomiej 2001-07-06 Z/5899/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 11 NumerPDF 46.49 46.49/20 PK

21
RARÓG Aleksandra 2005-05-25 Z/0851/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 45 NumerPDF

22
ŚCIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

TAK

400m M U20 65 NumerPDF 52.17 52.17/20

23
TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 Z/3248/19

TAK

3000m K U18 24 NumerPDF 11:40.91/19

24
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

110m M (91.4) U18 50 NumerPDF 16.36 16.36/20

25
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

400m M U18 50 NumerPDF

26
ŻOŁĄDKOWSKA Natalia 2004-07-07 Z/1147/20

TAK

800m K U18 34 NumerPDF 2:41.66 2:41.66/20

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 12 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 Z/0209/19

TAK

400m M 55 NumerPDF 59.17 59.17/20  ROSU 

2
BUSZKA Natalia 2006-12-09 Z/5381/19

TAK

Wzwyż K 72 NumerPDF 1.35 1.35/20  ROSU 

3
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

100m K 73 NumerPDF 13.65/19  ROSU 

4
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

W dal K 73 NumerPDF 5.25 5.25/20  ROSU 

5
KUBARA Martyna 2005-03-18 Z/1916/20

TAK

100m K 52 NumerPDF 14.64 14.64/20

6
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 89 NumerPDF 32.36 32.36/20  ROSU 

7
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

100m K 89 NumerPDF 14.84/18  ROSU 

8
ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 Z/1356/20

TAK

800m M 5 NumerPDF

9
MAŃKA Hanna 2005-07-22 Z/5350/19

TAK

100m K 77 NumerPDF 15.05/19  ROSU 

10
RYBICKA Oliwia 2006-08-11 Z/1357/20

TAK

100m K 47 NumerPDF 14.87 14.87/20

11
WOJTAS Marta 2005-06-19 Z/2803/18

TAK

200m K 74 NumerPDF  ROSU 

12
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

W dal M 52 NumerPDF 5.80 5.80/20  ROSU 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 472 ( 267 ) K-135 M-132
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 43 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISTA Dominika 2006-09-22 Z/4239/18

TAK

1500m K 112 NumerPDF

2
BABISTA Dominika 2006-09-22 Z/4239/18

TAK

800m K 112 NumerPDF

3
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

4x400m K U18 168 NumerPDF

4
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

400m K U18 168 NumerPDF 65.83 65.83/20

5
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

200m K U18 168 NumerPDF

6
JĘCHOREK Karla 2004-12-08 Z/1258/20

TAK

4x400m K U18 155 NumerPDF

7
JĘCHOREK Karla 2004-12-08 Z/1258/20

TAK

400m K U18 155 NumerPDF

8
JĘCHOREK Karla 2004-12-08 Z/1258/20

TAK

200m K U18 155 NumerPDF

9
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

200m K 114 NumerPDF 28.79/19

10
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

400m K 114 NumerPDF 64.35 63.64/19

11
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

4x400m K U18 116 NumerPDF

12
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

400m K U18 116 NumerPDF 63.51 63.51/20

13
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

4x400m M U18 148 NumerPDF

14
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

200m M U18 148 NumerPDF 26.30/18

15
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

400m M U18 148 NumerPDF 56.33 56.33/20

16
OSICKA Zuzanna 2006-10-13 Z/5071/19

TAK

400m K 119 NumerPDF 61.35 61.35/20

17
OSICKA Zuzanna 2006-10-13 Z/5071/19

TAK

200m K 119 NumerPDF

18
PIOTROWSKI Bartłomiej 2004-07-23 Z/2409/20

TAK

4x400m M U18 168 NumerPDF

19
PIOTROWSKI Bartłomiej 2004-07-23 Z/2409/20

TAK

400m M U18 168 NumerPDF 57.13 57.13/20

20
PIOTROWSKI Bartłomiej 2004-07-23 Z/2409/20

TAK

200m M U18 168 NumerPDF

21
RUNKA Laura 2004-08-20 Z/0255/16

TAK

4x400m K U18 115 NumerPDF

22
RUNKA Laura 2004-08-20 Z/0255/16

TAK

400m K U18 115 NumerPDF 63.77 62.64/19

23
RUNKA Laura 2004-08-20 Z/0255/16

TAK

400m pł K U18 115 NumerPDF 74.58 74.58/20

24
SERBA Magdalena 2006-10-27 Z/0632/20

TAK

400m K 149 NumerPDF

25
SERBA Magdalena 2006-10-27 Z/0632/20

TAK

200m K 149 NumerPDF

26
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

4x400m M U18 111 NumerPDF  ZKN 

27
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

3000m M U18 111 NumerPDF 9:27.83 9:27.83/20  ZKN 

28
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

1500m M U18 111 NumerPDF 4:27.61 4:21.57/19  ZKN 

29
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

200m K 117 NumerPDF 27.99/19

30
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

100m K 117 NumerPDF 13.52 13.18/19

31
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

4x400m M U18 112 NumerPDF

32
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

1500m M U18 112 NumerPDF 4:02.30 4:02.30/20

33
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

800m M U18 112 NumerPDF 1:55.03 1:55.03/20

34
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

1500m K U20 151 NumerPDF 4:29.62 4:29.62/20  ZKN 

35
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

800m K U20 151 NumerPDF 2:15.55 2:15.55/20  ZKN 

36
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

4x400m K U18 118 NumerPDF  ZKN 

37
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

800m K U18 118 NumerPDF 2:14.32 2:14.32/20  ZKN 

38
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

1500m K U18 118 NumerPDF 4:39.67 4:39.67/20  ZKN 

39
ZAWADZKI Dawid 2003-06-16 Z/1257/20

TAK

4x400m M U18 165 NumerPDF

40
ZAWADZKI Dawid 2003-06-16 Z/1257/20

TAK

200m M U18 165 NumerPDF

41
ZAWADZKI Dawid 2003-06-16 Z/1257/20

TAK

400m M U18 165 NumerPDF 56.70 56.70/20

42
ZIARKIEWICZ Hanna 2006-09-04 Z/4237/18

TAK

400m K 113 NumerPDF 64.59/19

43
ZIARKIEWICZ Hanna 2006-09-04 Z/4237/18

TAK

800m K 113 NumerPDF

 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 16 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

1500m prz.K U18 142 NumerPDF 5:15.19 5:15.19/20

2
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

1500m K U18 142 NumerPDF 4:46.62 4:46.62/20

3
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

4x400m K U18 142 NumerPDF

4
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

7-bój K U18 144 NumerPDF 3587/19

5
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

4x400m K U18 144 NumerPDF

6
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

1500m prz.K U18 135 NumerPDF 5:14.68 5:14.68/20  ZKN 

7
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

3000m K U18 135 NumerPDF 10:35.43 10:35.43/20  ZKN 

8
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

4x400m K U18 135 NumerPDF  ZKN 

9
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

10-bój M U18 147 NumerPDF

10
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

4x400m K U18 141 NumerPDF

11
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

400m K U18 141 NumerPDF

12
SZYMANEK Hubert 2001-06-01 Z/2336/18

TAK

10-bój M U20 138 NumerPDF

13
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

W dal K U18 142 NumerPDF 5.57 5.57/20  ZKN 

14
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

Trójskok K U18 142 NumerPDF  ZKN 

15
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

5000m K U20 140 NumerPDF  ZKN 

16
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

3000m K U20 140 NumerPDF 10:25.84/19  ZKN 

 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 50 ( 29 ) K-13 M-16
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 Z/0845/17

TAK

4x400m M U18 315 NumerPDF

2
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

TAK

4x400m M U18 300 NumerPDF  ZKN 

3
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

TAK

100m K 301 NumerPDF 14.24 14.24/20  ROSU 

4
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

TAK

W dal K 301 NumerPDF  ROSU 

5
BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 Z/2369/20

TAK

100m M 317 NumerPDF

6
CEGŁA Kacper 2004-11-02 Z/5024/19

TAK

4x100m M U18 303 NumerPDF  ROSU 

7
CEGŁA Kacper 2004-11-02 Z/5024/19

TAK

4x400m M U18 303 NumerPDF  ROSU 

8
CEGŁA Kacper 2004-11-02 Z/5024/19

TAK

100m M U18 303 NumerPDF 11.34 11.34/20  ROSU 

9
CEGŁA Kacper 2004-11-02 Z/5024/19

TAK

200m M U18 303 NumerPDF  ROSU 

10
DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 Z/1075/18

TAK

4x400m M U18 310 NumerPDF

11
FROŃ Wiktoria 2006-09-08 Z/0269/20

TAK

100m K 303 NumerPDF 15.09 15.09/20  ROSU 

12
GAWEŁ Robert 2001-02-19 Z/0689/19

TAK

100m M U20 308 NumerPDF 11.14 11.14/20

13
GAWEŁ Robert 2001-02-19 Z/0689/19

TAK

200m M U20 308 NumerPDF 22.93/19

14
GRZĄKA Dawid 2004-04-30 Z/0168/20

TAK

4x100m M U18 314 NumerPDF  ROSU   ZKN 

15
GRZĄKA Dawid 2004-04-30 Z/0168/20

TAK

100m M U18 314 NumerPDF 11.07 11.07/20  ROSU   ZKN 

16
GRZĄKA Dawid 2004-04-30 Z/0168/20

TAK

200m M U18 314 NumerPDF 23.20 23.20/20  ROSU   ZKN 

17
JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 Z/3106/19

TAK

W dal M 305 NumerPDF 5.85 5.85/20  ROSU 

18
JOPEK Jakub 2003-12-17 Z/0169/20

TAK

4x100m M U18 307 NumerPDF

19
JOPEK Jakub 2003-12-17 Z/0169/20

TAK

4x400m M U18 307 NumerPDF

20
JOPEK Jakub 2003-12-17 Z/0169/20

TAK

100m M U18 307 NumerPDF 11.66 11.66/20

21
JOPEK Jakub 2003-12-17 Z/0169/20

TAK

200m M U18 307 NumerPDF

22
JOPEK Michał 2005-07-28 Z/3104/19

TAK

100m M 301 NumerPDF 11.95 11.95/20  ROSU 

23
JOPEK Michał 2005-07-28 Z/3104/19

TAK

200m M 301 NumerPDF  ROSU 

24
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

100m K 313 NumerPDF 12.52 12.52/20  ROSU 

25
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

200m K 313 NumerPDF  ROSU 

26
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 Z/0690/19

TAK

100m M U20 310 NumerPDF  ZKN 

27
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 Z/0690/19

TAK

200m M U20 310 NumerPDF 21.72 21.72/20  ZKN 

28
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

100m K 311 NumerPDF 12.69 12.69/20  ROSU 

29
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

200m K 311 NumerPDF 25.94 25.94/20  ROSU 

30
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

400m K U20 318 NumerPDF 58.76 58.76/20

31
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

400m pł K U20 318 NumerPDF 65.54 64.16/19

32
NOWICKA Ewa 2006-06-06 Z/1070/18

TAK

W dal K 314 NumerPDF 4.80 4.80/20  ROSU 

33
OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 Z/3107/19

TAK

W dal M 320 NumerPDF 5.62 5.62/20  ROSU 

34
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

TAK

W dal K 302 NumerPDF  ROSU 

35
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

100m K 308 NumerPDF 13.75 13.75/20  ROSU 

36
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

200m K 308 NumerPDF 27.64 27.64/20  ROSU 

37
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

W dal K 304 NumerPDF 5.36 5.36/20  ROSU 

38
RAK Piotr 2006-02-26 Z/1068/18

TAK

100m M 304 NumerPDF 12.16 12.16/20  ROSU 

39
RAK Piotr 2006-02-26 Z/1068/18

TAK

200m M 304 NumerPDF  ROSU 

40
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

4x100m M U18 307 NumerPDF  ROSU   ZKN 

41
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

Wzwyż K 310 NumerPDF 1.55 1.56/19  ROSU 

42
STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 Z/1191/18

TAK

400m M U20 319 NumerPDF 52.43 52.43/20

43
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

TAK

W dal K 305 NumerPDF 5.69 5.69/20  ROSU 

44
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

TAK

100m K 305 NumerPDF 13.14 13.14/20  ROSU 

45
TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 Z/1082/18

TAK

4x100m M U18 309 NumerPDF  ZKN 

46
TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 Z/1082/18

TAK

W dal M U18 309 NumerPDF 6.75 6.75/20  ZKN 

47
TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 Z/1082/18

TAK

100m M U18 309 NumerPDF 11.38 11.38/20  ZKN 

48
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

TAK

100m K U18 317 NumerPDF 13.14 13.14/20  ROSU 

49
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

TAK

200m K U18 317 NumerPDF  ROSU 

50
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 Z/1084/18

TAK

Wzwyż K U18 312 NumerPDF 1.40 1.46/19  ROSU 

 
https://www.stalpleszew.pl/
KS Stal Pleszew Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 66/WP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

1500m M U18 111 NumerPDF 4:24.76 4:24.76/20

2
JANIK Mikołaj 2003-07-07 Z/3811/17

TAK

2000m prz.M U18 223 NumerPDF

3
MARKOWSKA Sandra 2004-06-02 Z/4530/19

TAK

800m K U18 222 NumerPDF

 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 6 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERAN Adam 2005-08-11 Z/2993/20

TAK

200m M 711 NumerPDF 27.21 27.21/20

2
PAWLAK Zofia 2001-05-13 Z/3458/19

TAK

400m pł K U20 704 NumerPDF 70.37 70.37/20

3
PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 Z/2622/17

TAK

200m K U20 728 NumerPDF 28.11/19

4
PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 Z/2622/17

TAK

W dal K U20 728 NumerPDF 4.81 4.98/18

5
RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 Z/0992/19

TAK

200m M 712 NumerPDF 28.19 28.19/20

6
SIKORSKI Jakub 2004-11-03 Z/0993/19

TAK

Trójskok M U18 714 NumerPDF 10.15 10.15/20

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

1500m M U20 178 NumerPDF 4:07.72/19  ZKN 

2
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

800m M U20 178 NumerPDF 1:56.72 1:54.67/19  ZKN 

3
GRALA Dorian 2003-10-01 Z/0754/20

TAK

3000m M U18 187 NumerPDF 9:36.05 9:36.05/20

4
GRALA Dorian 2003-10-01 Z/0754/20

TAK

1500m M U18 187 NumerPDF 4:24.06 4:24.06/20

 
www.sanakoscian.pl.
LKS Sana Kościan Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 31/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSY Daniel 1989-02-16 Z/1451/11

TAK

3000m M 411 NumerPDF 9:26.46/17

2
GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 Z/1710/20

TAK

400m M 419 NumerPDF 69.23 69.23/20

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 44 ( 19 ) K-9 M-10
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

200m M U20 400 NumerPDF 24.09/19

2
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

100m M U20 400 NumerPDF 11.85 11.66/19

3
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

400m K U18 414 NumerPDF 59.78 59.78/20  ROSU   ZKN 

4
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

200m K U18 414 NumerPDF 26.96/19  ROSU   ZKN 

5
DOBIECKI Kamil 2004-04-20 Z/2417/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 407 NumerPDF 8.28 8.28/20

6
GRONOWSKA Justyna 2002-04-18 Z/2418/20

TAK

4x400m K U20 412 NumerPDF

7
GRONOWSKA Justyna 2002-04-18 Z/2418/20

TAK

200m K U20 412 NumerPDF

8
GRONOWSKA Justyna 2002-04-18 Z/2418/20

TAK

400m K U20 412 NumerPDF 63.56 63.56/20

9
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

110m M (91.4) U18 405 NumerPDF 15.00 15.00/20  ROSU 

10
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

400m pł M (84) U18 405 NumerPDF 62.91 62.91/20  ROSU 

11
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

400m K U18 401 NumerPDF 57.48 57.23/19  ROSU   ZKN 

12
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

200m K U18 401 NumerPDF 26.58/19  ROSU   ZKN 

13
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

200m M U18 415 NumerPDF 25.02 25.02/20  ROSU 

14
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

400m M U18 415 NumerPDF 55.27 55.01/19  ROSU 

15
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 415 NumerPDF 13.09 13.34/19  ROSU   ZKN   SKN 

16
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 415 NumerPDF 56.87 56.87/20  ROSU   ZKN   SKN 

17
KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 Z/3347/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 414 NumerPDF 26.75 26.75/20  ROSU 

18
KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 Z/3347/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 414 NumerPDF 42.87 42.87/20  ROSU 

19
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

Wzwyż M U18 408 NumerPDF 1.70/18  ROSU 

20
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

100m pł K U20 405 NumerPDF 14.22 14.22/20  ROSU   KNF   SKN 

21
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

4x100m K U20 405 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

22
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

4x400m K U20 405 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

23
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

200m K U20 405 NumerPDF 25.74 25.73/19  ROSU   KNF   SKN 

24
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

4x100m K U20 413 NumerPDF  ROSU   ZKN 

25
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

4x400m K U20 413 NumerPDF  ROSU   ZKN 

26
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

400m K U20 413 NumerPDF 57.23 57.23/20  ROSU   ZKN 

27
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

200m K U20 413 NumerPDF 25.43 25.43/20  ROSU   ZKN 

28
MICZUGA Piotr 2003-07-06 Z/2416/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 419 NumerPDF 37.09 37.09/20

29
MICZUGA Piotr 2003-07-06 Z/2416/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 419 NumerPDF 12.39 12.39/20

30
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

4x100m K U20 411 NumerPDF

31
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

4x400m K U20 411 NumerPDF

32
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

100m K U20 411 NumerPDF 13.13 12.52/18

33
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

200m K U20 411 NumerPDF 27.14 25.75/18

34
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 418 NumerPDF 14.42 14.42/20  ROSU   ZKN 

35
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 418 NumerPDF 45.56 45.56/20  ROSU   ZKN 

36
SROKA Wiktor 2003-01-08 Z/2478/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 410 NumerPDF 13.74 13.74/20

37
SROKA Wiktor 2003-01-08 Z/2478/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 410 NumerPDF 25.17 25.17/20

38
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

W dal M U20 404 NumerPDF 6.34/19  ROSU 

39
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

Trójskok M U20 404 NumerPDF 12.00 12.64/19  ROSU 

40
WAJNERT Samanta 2003-10-29 Z/0413/17

TAK

Wzwyż K U18 408 NumerPDF 1.57/18

41
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

4x100m K U20 407 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

42
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

4x400m K U20 407 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

43
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

100m K U20 407 NumerPDF 12.07/19  ROSU   KNF   SKN 

44
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

200m K U20 407 NumerPDF 24.97/19  ROSU   KNF   SKN 

 
MKL Jarocin Osobostarty: 34 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 59/WP/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

1500m K U18 142 NumerPDF 4:51.13/19

2
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

3000m K U18 142 NumerPDF 11:12.69/19

3
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

1500m K U18 141 NumerPDF 4:58.30/19

4
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

3000m K U18 141 NumerPDF

5
BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

4x400m M U18 105 NumerPDF  ZKN 

6
BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

100m M U18 105 NumerPDF 10.90 10.90/20  ZKN 

7
BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

200m M U18 105 NumerPDF 22.50/19  ZKN 

8
CHMIEL Maciej 2004-04-23 Z/5161/19

TAK

4x400m M U18 136 NumerPDF  ZKN 

9
CHMIEL Maciej 2004-04-23 Z/5161/19

TAK

400m M U18 136 NumerPDF 52.76/19  ZKN 

10
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

4x400m K U18 146 NumerPDF

11
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

400m K U18 146 NumerPDF

12
GOLA Daria 2006-04-03 Z/0687/19

TAK

800m K 143 NumerPDF

13
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

4x400m K U18 132 NumerPDF

14
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

400m K U18 132 NumerPDF

15
IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 Z/3510/18

TAK

400m K 126 NumerPDF

16
JAKUBOWSKI Mateusz 2003-02-27 Z/2879/20

TAK

4x400m M U18 135 NumerPDF

17
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

4x400m K U18 119 NumerPDF

18
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

400m pł K U18 119 NumerPDF 71.29 71.29/20

19
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

3000m M U18 101 NumerPDF

20
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

1500m M U18 101 NumerPDF 4:33.20/19

21
KURZAWA Marta 2004-03-29 Z/1775/18

TAK

800m K U18 121 NumerPDF 2:52.07/19

22
MAJEWSKI Mateusz 2004-08-21 Z/1754/19

TAK

4x400m M U18 110 NumerPDF

23
MATUSZAK Piotr 2004-05-23 Z/1753/19

TAK

1500m M U18 104 NumerPDF 4:35.4 4:35.4/20

24
MATUSZAK Piotr 2004-05-23 Z/1753/19

TAK

3000m M U18 104 NumerPDF

25
MATUSZAK Piotr 2004-05-23 Z/1753/19

TAK

4x400m M U18 104 NumerPDF

26
OSTOJSKA Amelia 2006-07-25 Z/2661/20

TAK

800m K 151 NumerPDF

27
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

2000m prz.K U20 125 NumerPDF  ZKN 

28
PLUTA Daria 2003-01-06 Z/1869/19

TAK

4x400m K U18 130 NumerPDF

29
PLUTA Daria 2003-01-06 Z/1869/19

TAK

400m K U18 130 NumerPDF 59.13/19

30
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

2000m prz.K U20 147 NumerPDF

31
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

200m M U20 111 NumerPDF 23.06 21.82/19  ZKN   SKN 

32
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

400m M U20 111 NumerPDF 53.78/18  ZKN   SKN 

33
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

2000m prz.K U20 118 NumerPDF 6:48.29/18  ZKN   SKN 

34
WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 Z/3507/18

TAK

W dal K 129 NumerPDF 4.92/19

 
MKS Baszta Szamotuły Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NYKAZA Mikołaj 2003-07-21 Z/2377/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 48 NumerPDF 36.63 45.60/19

2
NYKAZA Mikołaj 2003-07-21 Z/2377/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 48 NumerPDF

3
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 42 NumerPDF 10.20 10.76/19  ZKN 

4
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 42 NumerPDF 40.00 40.00/20  ZKN 

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 70 ( 32 ) K-19 M-13
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/1573/18

TAK

800m M U18 87 NumerPDF 1:59.30 1:59.30/20  ROSU 

2
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

Trójskok K U18 77 NumerPDF

3
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

W dal K U18 77 NumerPDF 4.93/18

4
CUKIERSKA Karolina 2003-05-25 Z/0767/20

TAK

200m K U18 66 NumerPDF

5
CUKIERSKA Karolina 2003-05-25 Z/0767/20

TAK

400m K U18 66 NumerPDF 68.06 68.06/20

6
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

200m K U18 64 NumerPDF 25.19 24.99/19  ROSU   ZKN 

7
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

100m K U18 64 NumerPDF 12.41 12.32/19  ROSU   ZKN 

8
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

4x100m K U18 64 NumerPDF  ROSU   ZKN 

9
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

400m pł K U18 63 NumerPDF 68.71/19  ROSU 

10
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

4x100m M U18 63 NumerPDF  ROSU   ZKN 

11
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

110m M (91.4) U18 63 NumerPDF 15.11 15.11/20  ROSU   ZKN 

12
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

W dal M U18 63 NumerPDF 6.30 6.37/19  ROSU   ZKN 

13
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 Z/1368/15

TAK

W dal M U20 85 NumerPDF 6.72 6.93/19  ZKN 

14
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 Z/1368/15

TAK

Trójskok M U20 85 NumerPDF 13.02 14.10/19  ZKN 

15
KARDACZ Jakub 2001-04-06 Z/0866/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 88 NumerPDF 50.22/19

16
KEMPA Filip 2004-08-24 Z/5362/19

TAK

200m M U18 86 NumerPDF 24.05 24.05/20

17
KEMPA Filip 2004-08-24 Z/5362/19

TAK

100m M U18 86 NumerPDF 11.54 11.54/20

18
KEMPA Filip 2004-08-24 Z/5362/19

TAK

4x100m M U18 86 NumerPDF

19
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0897/17

TAK

4x100m M U18 89 NumerPDF  ROSU   ZKN 

20
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0897/17

TAK

W dal M U18 89 NumerPDF 5.37/18  ROSU   ZKN 

21
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0897/17

TAK

Wzwyż M U18 89 NumerPDF 1.96/19  ROSU   ZKN 

22
ŁODYGA Aleksandra 2004-04-14 Z/3930/17

TAK

200m K U18 66 NumerPDF 27.73/19

23
ŁODYGA Aleksandra 2004-04-14 Z/3930/17

TAK

100m K U18 66 NumerPDF 13.21 13.21/20

24
ŁODYGA Aleksandra 2004-04-14 Z/3930/17

TAK

4x100m K U18 66 NumerPDF

25
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/5168/19

TAK

100m K U18 82 NumerPDF 13.32/17

26
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/5168/19

TAK

200m K U18 82 NumerPDF 27.39/19

27
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/5168/19

TAK

4x100m K U18 82 NumerPDF

28
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

1500m K U18 68 NumerPDF  ROSU 

29
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

800m K U18 68 NumerPDF 2:18.00/19  ROSU 

30
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 78 NumerPDF  ROSU   ZKN 

31
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 78 NumerPDF  ROSU   ZKN 

32
NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 Z/5169/19

TAK

1500m M U18 60 NumerPDF  ROSU 

33
NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 Z/5169/19

TAK

3000m M U18 60 NumerPDF 11:03.29 11:03.29/20  ROSU 

34
PACHOCKI Patryk 2004-01-25 Z/0766/20

TAK

Trójskok M U18 79 NumerPDF

35
PACHOCKI Patryk 2004-01-25 Z/0766/20

TAK

W dal M U18 79 NumerPDF 5.95 5.95/20

36
PACHOCKI Patryk 2004-01-25 Z/0766/20

TAK

4x100m M U18 79 NumerPDF

37
PIŁAT Oscar 2004-10-13 Z/5358/19

TAK

W dal M U18 85 NumerPDF 5.33/19

38
PIŁAT Oscar 2004-10-13 Z/5358/19

TAK

Trójskok M U18 85 NumerPDF 13.02 13.02/20

39
PIŁAT Oscar 2004-10-13 Z/5358/19

TAK

4x100m M U18 85 NumerPDF

40
POMYKAŁA Zuzanna 2004-11-02 Z/2708/18

TAK

200m K U18 86 NumerPDF 31.11/19

41
POMYKAŁA Zuzanna 2004-11-02 Z/2708/18

TAK

100m K U18 86 NumerPDF 15.24/18

42
PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 Z/1793/18

TAK

200m K U18 69 NumerPDF

43
PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 Z/1793/18

TAK

100m K U18 69 NumerPDF 13.06 13.06/20

44
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-08 Z/0295/17

TAK

100m K U18 71 NumerPDF 13.67/19

45
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-08 Z/0295/17

TAK

200m K U18 71 NumerPDF 27.87/19

46
SADOWSKI Fryderyk 2003-10-18 Z/2705/18

TAK

400m pł M (84) U18 81 NumerPDF

47
SADOWSKI Fryderyk 2003-10-18 Z/2705/18

TAK

100m M U18 81 NumerPDF 12.31 12.31/20

48
SADOWSKI Fryderyk 2003-10-18 Z/2705/18

TAK

4x100m M U18 81 NumerPDF

49
SALAMON Nikodem 2003-07-04 Z/0768/20

TAK

Wzwyż M U18 85 NumerPDF

50
SALAMON Nikodem 2003-07-04 Z/0768/20

TAK

200m M U18 85 NumerPDF

51
SOBAŃSKA Hanna 2006-05-31 Z/0743/20

TAK

Wzwyż K 74 NumerPDF 1.55 1.55/20

52
STAŚKOWIAK Anna 2003-08-10 Z/1524/16

TAK

200m K U18 75 NumerPDF 26.39 26.39/20

53
STAŚKOWIAK Anna 2003-08-10 Z/1524/16

TAK

100m K U18 75 NumerPDF 12.81 12.81/20

54
STAŚKOWIAK Anna 2003-08-10 Z/1524/16

TAK

4x100m K U18 75 NumerPDF

55
STRZELCZYK Maria 2005-08-04 Z/0363/20

TAK

Wzwyż K 72 NumerPDF 1.40 1.40/20

56
SZULC Amelia 2004-12-09 Z/5361/19

TAK

Trójskok K U18 65 NumerPDF

57
SZULC Amelia 2004-12-09 Z/5361/19

TAK

W dal K U18 65 NumerPDF 4.80 4.80/20

58
SZULC Zofia 2004-12-09 Z/5363/19

TAK

200m K U18 68 NumerPDF 31.77/19

59
SZULC Zofia 2004-12-09 Z/5363/19

TAK

100m K U18 68 NumerPDF

60
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

400m pł K U18 74 NumerPDF  ROSU 

61
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

4x100m K U18 74 NumerPDF  ROSU 

62
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

400m K U18 74 NumerPDF 60.79/19  ROSU 

63
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

100m pł K U20 66 NumerPDF 14.62/19

64
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

200m K U20 66 NumerPDF 26.95/19

65
WOŻNIAK Karolina 2003-11-09 Z/2463/20

TAK

100m K U18 69 NumerPDF

66
WOŻNIAK Karolina 2003-11-09 Z/2463/20

TAK

200m K U18 69 NumerPDF

67
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

200m M 67 NumerPDF 22.39 22.19/16

68
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

100m M 67 NumerPDF 11.07 11.00/16

69
ZIELIŃSKA Antonina 2003-12-12 Z/3931/17

TAK

100m K U18 66 NumerPDF 13.99/19

70
ZIELIŃSKA Antonina 2003-12-12 Z/3931/17

TAK

200m K U18 66 NumerPDF

 
https://web.facebook.com/ObornickiKlubLekkoatletyczny/
OKL Oborniki Osobostarty: 8 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 56/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA Karolina 2006-05-09 Z/2356/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 269 NumerPDF 13.27 13.27/20

2
KUC Agnieszka 2003-08-13 Z/3862/18

TAK

400m K U18 252 NumerPDF 72.40/19

3
KUC Agnieszka 2003-08-13 Z/3862/18

TAK

800m K U18 252 NumerPDF 2:48.05/18

4
NOWICKA Julia 2002-02-05 Z/3813/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 257 NumerPDF 29.78 29.78/20

5
PRAŻUCH Karolina 2006-10-11 Z/2376/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 254 NumerPDF 17.85 17.85/20

6
ROGALKA Joanna 2002-05-21 Z/2963/20

TAK

Oszczep K U20 (600) 253 NumerPDF 22.76 22.76/20

7
ŚRAMA Olga 2005-11-06 Z/5090/19

TAK

800m K 261 NumerPDF 3:09.82/19

8
WŁODARCZAK Julia 2005-02-03 Z/2818/18

TAK

800m K 251 NumerPDF 3:05.47/19

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 73 ( 45 ) K-15 M-30
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJER Mikołaj 2004-07-30 Z/1093/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 136 NumerPDF 58.53 58.53/20  ZKN 

2
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

200m M 160 NumerPDF 21.23/19  KNF   SKN 

3
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

100m M 160 NumerPDF 10.87 10.53/19  KNF   SKN 

4
DACHTERA Adam 2001-02-14 Z/0785/15

TAK

800m M U20 164 NumerPDF 1:54.29 1:54.29/20  ZKN 

5
DACHTERA Jan 1999-05-18 Z/1578/16

TAK

3000m M 167 NumerPDF 9:28.12 9:26.56/19

6
DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 Z/0918/14

TAK

200m K 150 NumerPDF 25.37 25.08/15

7
DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 Z/0918/14

TAK

400m K 150 NumerPDF 56.61/15

8
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

3000m M 185 NumerPDF 8:33.95/18  ZKN 

9
GÓRNIAK Sokrates 2005-03-15 Z/4228/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 162 NumerPDF 37.81 37.81/20

10
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

400m M 157 NumerPDF 58.38/19

11
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

1500m K 166 NumerPDF

12
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

800m K 166 NumerPDF 2:11.76/17

13
IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 Z/0394/13

TAK

200m K 159 NumerPDF 26.66/16

14
IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 Z/0394/13

TAK

100m K 159 NumerPDF 13.39 13.08/16

15
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

200m K 173 NumerPDF 28.30 28.30/20

16
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

400m K 173 NumerPDF

17
JENCZ Robert 2002-09-10 Z/4189/19

TAK

100m M U20 133 NumerPDF 11.79 11.79/20

18
JENCZ Robert 2002-09-10 Z/4189/19

TAK

200m M U20 133 NumerPDF 23.92 23.92/20

19
KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 Z/1764/20

TAK

200m M 1003 NumerPDF

20
KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 Z/1764/20

TAK

100m M 1003 NumerPDF 13.44 13.44/20

21
KĘDZIERSKI Hubert 2005-01-05 Z/2389/20

TAK

400m M 179 NumerPDF

22
KĘDZIERSKI Hubert 2005-01-05 Z/2389/20

TAK

800m M 179 NumerPDF

23
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

100m K 156 NumerPDF 12.91/18

24
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

W dal K 156 NumerPDF 5.89 5.89/20

25
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

Młot K (4kg) 149 NumerPDF 65.31/18

26
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

200m K 164 NumerPDF 25.10/18

27
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

400m K 164 NumerPDF 57.80 57.11/18

28
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

800m M U18 139 NumerPDF 1:54.39 1:54.39/20  ZKN 

29
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

1500m M U18 139 NumerPDF 4:00.33 4:00.33/20  ZKN 

30
KOŹLAREK Julia 2005-06-20 Z/1657/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 155 NumerPDF 42.79 42.79/20

31
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/1575/18

TAK

800m M U18 165 NumerPDF 2:06.91/19

32
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/1575/18

TAK

1500m M U18 165 NumerPDF

33
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

3000m M 153 NumerPDF 8:45.29/18  ZKN 

34
LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 Z/1358/13

TAK

100m M 154 NumerPDF 10.69/15

35
LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 Z/1358/13

TAK

200m M 154 NumerPDF 21.10/16

36
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

200m K 151 NumerPDF 26.07 25.82/18

37
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

400m K 151 NumerPDF 58.92 58.60/18

38
MACHURA Julia 2006-05-27 Z/0634/20

TAK

1500m K 171 NumerPDF

39
MACHURA Julia 2006-05-27 Z/0634/20

TAK

800m K 171 NumerPDF

40
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

3000m M 154 NumerPDF 8:47.41 8:43.01/19

41
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

100m M 2 NumerPDF 11.41 10.9/04

42
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

200m M 2 NumerPDF 22.82 22.10/14

43
MATYJA Kamil 2002-09-11 Z/1807/18

TAK

5000m M U20 158 NumerPDF

44
MATYJA Kamil 2002-09-11 Z/1807/18

TAK

3000m M U20 158 NumerPDF 9:56.52/19

45
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

5000m M U20 152 NumerPDF

46
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

3000m M U20 152 NumerPDF 9:28.80 9:28.80/20

47
NAPIERAŁA Alan 1998-07-21 Z/1370/20

TAK

100m M 17 NumerPDF 11.20 11.20/20

48
NAPIERAŁA Alan 1998-07-21 Z/1370/20

TAK

200m M 17 NumerPDF

49
NAWROT Mikołaj 2000-02-05 Z/0793/15

TAK

200m M 148 NumerPDF 23.36/19

50
NAWROT Mikołaj 2000-02-05 Z/0793/15

TAK

400m M 148 NumerPDF 51.06/19

51
OBST Zuzanna 2000-09-10 Z/5283/15

TAK

800m K 167 NumerPDF 2:18.87/16

52
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

200m K 154 NumerPDF 25.97 25.04/18

53
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

400m pł K 748 NumerPDF 65.81/18

54
POGODSKI Franciszek 2006-05-27 Z/1761/20

TAK

100m M 173 NumerPDF 12.85 12.85/20

55
POGODSKI Franciszek 2006-05-27 Z/1761/20

TAK

200m M 173 NumerPDF

56
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

1500m M U20 141 NumerPDF 3:49.60 3:49.60/20  ZKN 

57
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

800m M U20 141 NumerPDF 1:49.72 1:49.72/20  ZKN 

58
RODAK Jakub 2000-11-19 Z/2817/20

TAK

200m M 166 NumerPDF

59
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

200m M 167 NumerPDF 21.91 21.84/18

60
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

100m M 167 NumerPDF 10.53 10.53/20

61
SWANCAR Kamil 1998-07-20 Z/0577/14

TAK

Młot M (7.26kg) 150 NumerPDF 61.87/19  ZKN 

62
SZKARADKIEWICZ Joanna 2001-05-09 Z/2817/18

TAK

400m K U20 166 NumerPDF 63.25/19

63
SZKARADKIEWICZ Joanna 2001-05-09 Z/2817/18

TAK

400m pł K U20 166 NumerPDF 73.15/19

64
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

3000m M U20 142 NumerPDF 8:52.82 8:47.20/19  ZKN 

65
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

5000m M U20 142 NumerPDF  ZKN 

66
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

200m M 162 NumerPDF 21.69 21.09/18  ZKN   KNF   SKN 

67
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

100m M 162 NumerPDF 10.83 10.54/19  ZKN   KNF   SKN 

68
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

200m K 149 NumerPDF 24.97 24.67/19  ZKN 

69
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

100m K 149 NumerPDF 12.09 11.98/19  ZKN 

70
WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 Z/1594/12

TAK

Młot M (7.26kg) 165 NumerPDF 71.65 71.65/20  SKN 

71
ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 Z/2380/16

TAK

400m M 153 NumerPDF 47.99/18  ZKN 

72
ŻAK Mateusz 2003-04-30 Z/1576/18

TAK

400m M U18 161 NumerPDF 56.45 56.45/20

73
ŻAK Mateusz 2003-04-30 Z/1576/18

TAK

800m M U18 161 NumerPDF 2:12.38/19

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 12 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 Z/1434/17

TAK

2000m prz.M U18 558 NumerPDF  ROSU 

2
HAJDUK Dawid 2005-04-10 Z/4252/18

TAK

400m M 551 NumerPDF  ROSU 

3
KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 Z/4251/18

TAK

400m M 553 NumerPDF  ROSU 

4
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

1500m prz.K U18 515 NumerPDF  ROSU 

5
KRÓL Marcin 2003-02-10 Z/2672/17

TAK

Wzwyż M U18 529 NumerPDF 1.96 1.96/20  ROSU 

6
MACIOS Mikołaj 2003-03-14 Z/4244/18

TAK

Wzwyż M U18 439 NumerPDF 1.70 1.80/19  ROSU 

7
MICHALAK Dominika 2004-03-11 Z/1619/20

TAK

7-bój K U18 413 NumerPDF  ROSU 

8
SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 Z/1433/17

TAK

400m pł M (84) U18 503 NumerPDF 57.86 57.86/20  ROSU 

9
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

2000m prz.M U18 502 NumerPDF  ROSU 

10
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

Kula K (4kg) 523 NumerPDF 9.81/19

11
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

W dal K 523 NumerPDF 5.36/19

12
WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

W dal M U20 510 NumerPDF 6.24 6.67/19  ZKN 

 
sksunia.pl
SKS Unia Swarzędz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 46/WP/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
REMBECKI Arkadiusz 2005-01-28 Z/1650/19

TAK

400m M 66 NumerPDF

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 6 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDAŚ Daniel 2003-06-23 Z/1985/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 181 NumerPDF 10.37 10.37/20

2
CHUDAŚ Daniel 2003-06-23 Z/1985/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 181 NumerPDF 28.76 28.76/20

3
GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 188 NumerPDF 19.54 19.54/20  KNF   SKN 

4
GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 188 NumerPDF 44.07 44.48/19  KNF   SKN 

5
NOWAK Jan 2004-06-23 Z/1477/19

TAK

3000m M U18 189 NumerPDF

6
WEBER Marek 2003-07-16 Z/1602/18

TAK

3000m M U18 187 NumerPDF

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HAUZA Dominika 2004-07-07 Z/1718/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 205 NumerPDF 24.90 24.90/20

2
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 206 NumerPDF 53.35 55.85/19  ZKN   SKN 

3
KUŚPIEL Monika 2002-08-13 Z/4066/17

TAK

Młot K U20 (4kg) 201 NumerPDF 39.28 39.28/20

4
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M (7.26kg) 209 NumerPDF

5
NOGAŁA Adam 2003-12-20 Z/1950/20

TAK

Młot M U18 (5kg) 208 NumerPDF 43.54 43.54/20

6
POKŁADECKA Olga 2004-03-24 Z/1951/20

TAK

Młot K U18 (3kg) 200 NumerPDF 34.98 34.98/20

7
PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 Z/5101/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 205 NumerPDF 46.90 46.90/20

8
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

W dal M U18 193 NumerPDF 6.23/17

9
SZERSZEŃ Maja 2005-11-15 Z/2008/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 203 NumerPDF 26.12 26.12/20

10
WOLNA Jagoda 2006-01-26 Z/2006/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 202 NumerPDF 30.46 30.46/20

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 7 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

TAK

400m pł K U18 348 NumerPDF 68.99/19

2
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

200m K U18 347 NumerPDF 29.04/19

3
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

100m K U18 347 NumerPDF 14.21/19

4
KLIMEK Nadzieja 2006-12-20 Z/1092/18

TAK

400m K 350 NumerPDF 70.20/19

5
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

TAK

1500m prz.K U18 350 NumerPDF

6
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

TAK

800m K U18 346 NumerPDF 2:21.81/18

7
ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 Z/1532/17

TAK

400m K U18 349 NumerPDF 62.92/19

 
UKS Olimp Duszniki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIGDAŁEK Alicja 2003-01-20 Z/0867/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 204 NumerPDF 40.45 42.06/19

2
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 208 NumerPDF 38.74 39.71/18

3
TYCZYŃSKA Zuzanna 2003-04-28 Z/1340/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 209 NumerPDF 28.51 28.51/20

 
UKS Piątka Jarocin Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 34/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓL Aleksandra 2006-06-01 Z/1780/20

TAK

800m K 236 NumerPDF 2:37.86 2:37.86/20

2
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

1500m K U18 239 NumerPDF 4:55.85 4:55.85/20

3
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

800m K U18 239 NumerPDF 2:27.68 2:27.68/20

4
STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 Z/0167/19

TAK

800m K 231 NumerPDF

 
-------
UKS Przełaj Żerków Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

100m pł K U18 615 NumerPDF 15.70/19

2
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

Trójskok K U18 615 NumerPDF

3
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

W dal M U18 604 NumerPDF 6.39 6.46/19  ZKN 

4
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

110m M (91.4) U18 604 NumerPDF 14.68 14.53/19  ZKN 

5
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

400m pł K U18 614 NumerPDF

6
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

100m pł K U18 614 NumerPDF 15.45 15.45/20

 
facebook - UKS Skoczek Władysławów
UKS Skoczek Władysławów Osobostarty: 22 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 35/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 696 NumerPDF

2
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

Trójskok M U18 696 NumerPDF 12.45 12.45/20

3
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

4x400m M U18 696 NumerPDF

4
CICHY Hubert 2004-08-07 Z/0062/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 686 NumerPDF 40.73 40.73/20

5
CICHY Hubert 2004-08-07 Z/0062/18

TAK

4x100m M U18 686 NumerPDF

6
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

400m M U18 694 NumerPDF 52.84 52.84/20

7
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

800m M U18 694 NumerPDF 2:05.64 2:05.64/20

8
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

4x100m M U18 694 NumerPDF

9
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

4x400m M U18 694 NumerPDF

10
KILAŃSKI Kamil 2003-09-12 Z/4655/18

TAK

200m M U18 704 NumerPDF 25.42 25.42/20

11
KILAŃSKI Kamil 2003-09-12 Z/4655/18

TAK

4x100m M U18 704 NumerPDF

12
KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 Z/2662/17

TAK

100m K U18 686 NumerPDF 13.48/19

13
KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 Z/2662/17

TAK

200m K U18 686 NumerPDF 28.07 28.07/20

14
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

400m pł M (84) U18 698 NumerPDF 62.24 62.24/20

15
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

110m M (91.4) U18 698 NumerPDF 15.80 15.80/20

16
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

4x100m M U18 698 NumerPDF

17
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

4x400m M U18 698 NumerPDF

18
SZCZECIŃKI Szymon 2003-01-23 Z/1631/17

TAK

400m M U18 691 NumerPDF 57.04 57.04/20

19
SZCZECIŃKI Szymon 2003-01-23 Z/1631/17

TAK

4x400m M U18 691 NumerPDF

20
WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 Z/1630/17

TAK

110m M (91.4) U18 701 NumerPDF 15.90 15.90/20

21
WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 Z/1630/17

TAK

4x100m M U18 701 NumerPDF

22
WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 Z/1630/17

TAK

4x400m M U18 701 NumerPDF

 
www.ukssprint.pl
UKS Sprint Przeźmierowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 37/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

100m pł K U18 2004 NumerPDF 16.11 16.11/20

 
UKS Sprinter Słodków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OGRODOWCZYK Sandra 2003-04-03 Z/5190/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 820 NumerPDF 8.52 8.55/19

2
SKÓRKA Miłosz 2003-10-29 Z/2624/17

TAK

200m M U18 410 NumerPDF 25.37 25.37/20

 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 9 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZINSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

TAK

110m M (91.4) U18 14 NumerPDF 15.68 15.68/20

2
BRZEZINSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

TAK

Trójskok M U18 14 NumerPDF 11.03 11.03/20

3
MISIORNA Zuzanna 2004-03-17 Z/1352/20

TAK

100m pł K U18 31 NumerPDF

4
MISIORNA Zuzanna 2004-03-17 Z/1352/20

TAK

400m pł K U18 31 NumerPDF

5
SKORUPIŃSKA Marta 2000-01-21 Z/3104/15

TAK

Młot K (4kg) 18 NumerPDF 38.33 40.47/16

6
SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 Z/2636/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 17 NumerPDF 32.25 32.25/20  ZKN 

7
SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 Z/2636/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 17 NumerPDF 48.46 48.46/20  ZKN 

8
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

100m K U20 12 NumerPDF 14.07/18

9
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

Trójskok K U20 12 NumerPDF 9.35 9.35/20

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 32 ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Marcel 2003-07-27 Z/2730/20

TAK

Młot M U18 (5kg) 941 NumerPDF 17.81 17.81/20

2
DOMINIAK Marcel 2003-07-27 Z/2730/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 941 NumerPDF 25.66 25.66/20

3
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

1500m prz.K U18 965 NumerPDF  ROSU 

4
GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 Z/2205/20

TAK

Młot M U18 (5kg) 11 NumerPDF 29.38 29.38/20  ROSU 

5
GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 Z/2205/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 11 NumerPDF 30.09 30.09/20  ROSU 

6
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

100m K U20 963 NumerPDF 11.84 11.84/20  ZKN   SKN 

7
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

W dal K U20 963 NumerPDF 6.02 6.02/20  ZKN   SKN 

8
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

110m M (91.4) U18 968 NumerPDF 16.42 16.42/20  ROSU 

9
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

Trójskok M U18 968 NumerPDF  ROSU 

10
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

2000m prz.M U18 951 NumerPDF

11
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 959 NumerPDF 14.68 14.68/20  ZKN 

12
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 959 NumerPDF 48.66 48.66/20  ZKN 

13
KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 Z/5347/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 11 NumerPDF 8.84 8.84/20  ROSU 

14
KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 Z/5347/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 11 NumerPDF 22.02 22.02/20  ROSU 

15
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

200m M U18 934 NumerPDF 22.53 22.53/20  ROSU   ZKN 

16
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

100m M U18 934 NumerPDF 10.99 10.99/20  ROSU   ZKN 

17
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

2000m prz.M U20 945 NumerPDF 6:34.13 6:22.26/18

18
MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 Z/2936/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 1 NumerPDF 8.47 8.47/20

19
MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 Z/2936/20

TAK

Dysk K U18 (1kg) 1 NumerPDF 18.62 18.62/20

20
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) 989 NumerPDF 27.10 27.10/20

21
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

Kula K U20 (4kg) 989 NumerPDF 8.67 9.39/19

22
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 377 NumerPDF 28.98 28.98/20

23
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 377 NumerPDF 9.78 9.78/20

24
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 954 NumerPDF 48.92 55.65/19

25
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

200m M U20 955 NumerPDF 23.87 23.87/20

26
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

100m M U20 955 NumerPDF 11.57 11.57/20

27
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 957 NumerPDF 37.78 37.78/20  ROSU 

28