Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Mityng Kwalifikacyjnby POZLA 2021
TRZCINICA, 15.05.2021
Osobostarty wszystkie: 78 ( 51 ) K-26 M-25
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 17 ( 10 ) K-4 M-6
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 14 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

100m K 666 NumerPDF 15.37/18

2
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

1500m K 666 NumerPDF 5:30.38/20

3
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

100m K 309 NumerPDF 15.41/19

4
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

Wzwyż K 309 NumerPDF 1.55 1.60/20

5
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

W dal M 222 NumerPDF 5.32/20  ZKN 

6
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M 222 NumerPDF 1.85 1.88/20  ZKN 

7
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

100m M 321 NumerPDF

8
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

W dal M 321 NumerPDF 4.49/20

9
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

100m M 323 NumerPDF 13.37/20

10
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 323 NumerPDF 43.53 44.25/20

11
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

100m K 316 NumerPDF

12
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

300m K U16 316 NumerPDF 49.79 49.79/21

13
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

400m M 555 NumerPDF 52.91/20

14
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M 555 NumerPDF 11.67 11.66/20

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BELCZYK Marzena 2002-06-03 Z/3017/16

TAK

1500m K 732 NumerPDF

2
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

110m M (91.4) U18 726 NumerPDF  ZKN 

3
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

110m M (99.1) U20 766 NumerPDF  ZKN 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 47 ( 33 ) K-16 M-17
 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 16 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUSIEWICZ Alicja 2009-09-05 Z/1721/20

TAK

300m K U16 10 NumerPDF 53.14/20

2
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

200m M 27 NumerPDF 31.80/19

3
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

300m M U16 27 NumerPDF 46.61/20

4
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

100m M 17 NumerPDF 13.54/20

5
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

300m M U16 17 NumerPDF 43.05/20

6
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

4x400m K U18 239 NumerPDF

7
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

800m K 222 NumerPDF 2:40.15/17

8
PUK Arthur 2009-06-08 Z/8363/21

TAK

300m M U16 21 NumerPDF

9
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

800m K 236 NumerPDF 2:16.21/20  ZKN 

10
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

4x400m K U18 236 NumerPDF  ZKN 

11
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

4x400m K U18 224 NumerPDF  ZKN 

12
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

1500m K 238 NumerPDF 5:03.54/20

13
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

400m K 232 NumerPDF 71.44/18

14
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

4x400m K U18 232 NumerPDF

15
ZIĘBA Karolina 2009-05-20 Z/1194/18

TAK

400m K 78 NumerPDF

16
ZIĘBA Karolina 2009-05-20 Z/1194/18

TAK

100m K 78 NumerPDF 16.33/18

 
TS Sokół Jasło Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/PK/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDUŃ Hubert 2007-12-14 Z/3688/21

TAK

Wieloskok M U16 272 NumerPDF

2
ZDUŃ Hubert 2007-12-14 Z/3688/21

TAK

Wzwyż M 272 NumerPDF 1.30/19

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 21 ( 17 ) K-5 M-12
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

4x100m M U18 66 NumerPDF  OSU 

2
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

400m M 66 NumerPDF 55.31/20  OSU 

3
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

1500m M 16 NumerPDF 4:25.52/20  OSU 

4
BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 Z/3098/19

TAK

400m K 73 NumerPDF  OSU 

5
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

4x100m M U18 31 NumerPDF  ZKN   OSU 

6
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

4x100m M U18 75 NumerPDF  ZKN   OSU 

7
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

400m M 75 NumerPDF 54.78/20  ZKN   OSU 

8
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 95 NumerPDF 14.34 14.34/21  ZKN   OSU 

9
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Dysk K U18 (1kg) 95 NumerPDF 41.72 41.72/21  ZKN   OSU 

10
KIJOWSKA Anna 2008-12-21 Z/2572/20

TAK

300m K U16 50 NumerPDF 57.00/19

11
KLINGER Rafał 2006-01-21 Z/0321/18

TAK

800m M 12 NumerPDF 2:09.95/20  OSU 

12
MIELNIK Aleksandra 2008-03-04 Z/2610/20

TAK

300m K U16 44 NumerPDF 49.40/20

13
PANYŁO Patryk 2006-12-16 Z/5650/19

TAK

Wzwyż M 42 NumerPDF 1.80 1.80/21  OSU 

14
PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 Z/3942/19

TAK

4x100m M U18 41 NumerPDF  ZKN   OSU 

15
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

Wzwyż M 44 NumerPDF 1.85 1.85/21  ZKN   OSU 

16
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

1500m M 19 NumerPDF 4:19.93/20  ZKN   OSU 

17
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

200m M 65 NumerPDF 23.65/20  ZKN   OSU 

18
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

4x100m M U18 65 NumerPDF  ZKN   OSU 

19
SIKORA Adam 2006-11-05 Z/5740/18

TAK

110m M (91.4) U16 43 NumerPDF 16.83 16.83/21  OSU 

20
STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 Z/5584/19

TAK

Wzwyż M 63 NumerPDF 1.40/20

21
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

400m K 86 NumerPDF  ZKN   OSU 

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 8 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BLEZIEŃ Julia 2008-07-23 Z/10250/21

TAK

Wzwyż K 286 NumerPDF

2
BLEZIEŃ Julia 2008-07-23 Z/10250/21

TAK

100m K 286 NumerPDF

3
KWAŚNIAK Oliwia 2004-10-08 Z/0416/20

TAK

200m K 276 NumerPDF

4
KWAŚNIAK Oliwia 2004-10-08 Z/0416/20

TAK

100m K 276 NumerPDF

5
SZELĄG Eliza 2007-06-30 Z/10249/21

TAK

100m K 289 NumerPDF

6
SZELĄG Eliza 2007-06-30 Z/10249/21

TAK

Wzwyż K 289 NumerPDF

7
WOJTAS Bartosz 2007-07-05 Z/1157/20

TAK

300m M U16 271 NumerPDF

8
WOJTAS Bartosz 2007-07-05 Z/1157/20

TAK

100m M 271 NumerPDF 13.16/20

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 12 ( 8 ) K-6 M-2
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

200m M 303 NumerPDF 23.32/20

2
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

100m M 303 NumerPDF 11.56/20

3
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

TAK

Dysk K (1kg) 304 NumerPDF 40.37 43.27/19

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 9 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Wiktoria 2006-02-06 Z/0926/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 77 NumerPDF 25.48 26.59/20

2
DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 Z/4088/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 70 NumerPDF 9.90 9.90/21

3
DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 Z/4088/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 70 NumerPDF 31.77 31.77/21

4
KOLANOWSKA Zuzanna 2007-03-28 Z/1398/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 77 NumerPDF 24.17 24.17/21

5
KOLANOWSKA Zuzanna 2007-03-28 Z/1398/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 77 NumerPDF

6
KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 Z/1152/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 76 NumerPDF 11.47 11.47/21

7
KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 Z/1152/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 76 NumerPDF 36.17 36.17/21

8
MUSIOŁ Alicja 2005-04-23 Z/3898/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 72 NumerPDF 22.52 22.52/21

9
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 76 NumerPDF 35.34 35.34/21