Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 19.06 - 13.09.2020
Osobostarty wszystkie: 676 ( 676 ) K-341 M-335
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-18 M-12
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-18 M-12
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

400m pł M 166 NumerPDF 52.08/18

2
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

Tyczka M 778 NumerPDF 4.80/19  KNF   SKN 

3
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

5000m M 75 NumerPDF 14:13.93/18

4
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

TAK

Wzwyż M 950 NumerPDF 2.03/19  ZKN 

5
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

Oszczep K (600) 777 NumerPDF 46.86/18

6
DWORAK Anna 1998-03-06 Z/0557/14

TAK

Trójskok K 778 NumerPDF 11.77/16

7
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

200m K 86 NumerPDF 23.51/17  SKN 

8
GAWŁOWSKI Jakub 2000-07-21 Z/4674/15

TAK

Tyczka M 770 NumerPDF 4.30/19  ZKN 

9
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

Wzwyż K 776 NumerPDF 1.65/15

10
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

110m M 971 NumerPDF 14.93/18  KNF 

11
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 777 NumerPDF 7.85/19  KN   SKN 

12
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

400m K 769 NumerPDF 52.34/19  KNF   SKN 

13
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

200m K 525 NumerPDF 25.19/19

14
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

200m M 777 NumerPDF 21.52/19  SKN 

15
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

W dal K 776 NumerPDF 6.20/19  KN   SKN 

16
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

400m pł K 770 NumerPDF 55.25/16  KN   SKN 

17
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

100m K 11 NumerPDF 11.80/19  KNF   SKN 

18
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

100m K 39 NumerPDF 11.76/17  SKN 

19
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

400m M 769 NumerPDF 45.14/16  KN   SKN 

20
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

400m K 767 NumerPDF 52.91/16  SKN 

21
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

200m K 772 NumerPDF 24.12/19  KNF   SKN 

22
RYCZAK Julia 1999-01-30 Z/0249/15

TAK

Tyczka K 777 NumerPDF 4.10/17  ZKN   SKN 

23
SIUDEK Bartosz 1998-04-29 Z/1329/14

TAK

100m M 68 NumerPDF 10.43/19  KNF   SKN 

24
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

100m pł K 1 NumerPDF 14.10/19  KN 

25
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m pł M 779 NumerPDF 54.08/18  ZKN 

26
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

TAK

Tyczka M 771 NumerPDF 5.80/14  KN   SKN 

27
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

Wzwyż K 66 NumerPDF 1.71/17  ZKN 

28
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

400m pł K 592 NumerPDF 60.40/16  ZKN 

29
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

400m K 333 NumerPDF 54.36/18  KNF   SKN 

30
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

100m pł K 776 NumerPDF 14.04/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 106 ( 106 ) K-56 M-50
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 25 ( 25 ) K-11 M-14
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

400m K 467 NumerPDF 51.02/19  KN   SKN 

2
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M 462 NumerPDF 48.43/19  KNF   SKN 

3
BUDZIAK Oskar 2002-07-05 Z/4129/19

TAK

Trójskok M 469 NumerPDF

4
CHMIELEWICZ Michał 2003-07-23 Z/1224/20

TAK

W dal M 455 NumerPDF

5
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

TAK

1500m M 459 NumerPDF 4:11.72/19

6
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

200m K 470 NumerPDF 27.49/19

7
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

TAK

Trójskok M 463 NumerPDF

8
DUMA Martyna 2005-01-14 Z/0108/18

TAK

W dal K 459 NumerPDF 5.24/18

9
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

200m K 462 NumerPDF 24.11/19  KNF   SKN 

10
GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 Z/1919/18

TAK

5000m M 468 NumerPDF 15:59.49/19

11
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

3000m prz.M 460 NumerPDF 8:56.14/17

12
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

Tyczka K 457 NumerPDF 2.50/19

13
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

400m M 468 NumerPDF 49.64/19

14
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

W dal K 469 NumerPDF 4.85/18

15
KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 Z/6464/15

TAK

Wzwyż M 463 NumerPDF 1.84/19

16
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

W dal M 470 NumerPDF 5.90/19

17
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

W dal M 455 NumerPDF 6.66/16

18
MEGER Weronika 2004-09-13 Z/5061/19

TAK

200m K 466 NumerPDF

19
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

400m K 468 NumerPDF 53.65/17

20
NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 Z/3646/17

TAK

400m M 461 NumerPDF 54.46/19

21
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

1500m M 470 NumerPDF 4:36.20/17

22
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

Młot K (4kg) 462 NumerPDF 33.50/17

23
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M 455 NumerPDF 1:56.01/19

24
WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

100m K 457 NumerPDF 13.41/18

25
WÓJCIK Bianka 2006-11-04 Z/0758/20

TAK

100m K 466 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 26 ( 26 ) K-14 M-12
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

1500m K 873 NumerPDF 4:32.38/19  ZKN 

2
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K (4kg) 865 NumerPDF 11.99/19  KNF   SKN 

3
BOCHENEK Dominik 1987-05-14 Z/2199/11

TAK

110m M 883 NumerPDF 13.44/11  SKN 

4
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

Tyczka M 850 NumerPDF 5.00/19  KNF   SKN 

5
FERENZ Katarzyna 2001-09-18 Z/4697/19

TAK

200m K 987 NumerPDF

6
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K 859 NumerPDF 55.63/19  ROSU   KNF   SKN 

7
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K 864 NumerPDF 4.06/17  KNF   SKN 

8
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

Wzwyż M 862 NumerPDF 2.04/19  ROSU   KNF 

9
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

1500m K 879 NumerPDF 4:32.81/19  ZKN   SKN 

10
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

800m M 885 NumerPDF 1:43.72/15  KN   SKN 

11
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

200m K 880 NumerPDF 24.29/19  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

12
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

100m M 872 NumerPDF 10.21/16  SKN 

13
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M 893 NumerPDF 48.57/19  KNF 

14
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

TAK

100m K 880 NumerPDF 11.28/15  KN   SKN 

15
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

Wzwyż K 886 NumerPDF 1.76/16

16
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

Tyczka K 851 NumerPDF 4.40/17  KN   SKN 

17
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

110m M 881 NumerPDF 13.79/19  SKN 

18
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

800m M 881 NumerPDF 1:48.68/18

19
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

100m K 321 NumerPDF 11.53/19  KN   SKN 

20
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

100m pł K 881 NumerPDF 13.60/19  KNF   SKN 

21
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

200m K 867 NumerPDF 24.18/19

22
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

100m K 864 NumerPDF 11.82/19  KN   SKN 

23
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M 830 NumerPDF 2.05/19  ZKN 

24
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

Tyczka M 874 NumerPDF 5.00/17

25
WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 Z/2184/11

TAK

Tyczka M 884 NumerPDF 5.93/17  KN   SKN 

26
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

200m M 808 NumerPDF 21.34/18  ZKN   SKN 

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

1500m M 388 NumerPDF 4:17.58/19  ROSU   ZKN 

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M 15 NumerPDF 1:48.63/19  KNF   SKN 

3
AUGUSTYNIAK Kinga 2003-01-29 Z/3886/18

TAK

Młot K (4kg) 384 NumerPDF

4
BACKHAUS Mateusz 2002-02-18 Z/1734/16

TAK

W dal M 786 NumerPDF 5.58/19

5
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

800m K 356 NumerPDF 2:29.37/19  ROSU 

6
DANIELEWICZ Julia 2004-05-21 Z/2494/20

TAK

800m K 388 NumerPDF

7
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M 378 NumerPDF 1.92/19  ROSU   ZKN 

8
GORYŃSKI Szymon 2004-02-16 Z/2493/20

TAK

Dysk M (2kg) 383 NumerPDF

9
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

800m M 371 NumerPDF 2:11.41/19  ROSU   ZKN 

10
JÓZEFIAK Kornelia 2003-08-29 Z/4317/17

TAK

Tyczka K 360 NumerPDF

11
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M 514 NumerPDF 1.91/19  ROSU   ZKN 

12
KALINOWSKI Michał 1993-08-31 Z/0429/11

TAK

W dal M 35 NumerPDF 7.42/14

13
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

Wzwyż K 355 NumerPDF

14
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K 677 NumerPDF 13.18/19

15
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

W dal M 380 NumerPDF 6.38/18  ROSU 

16
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

400m K 368 NumerPDF 59.66/19  ROSU 

17
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

Wzwyż K 265 NumerPDF 1.40/19

18
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

200m K 363 NumerPDF  ROSU 

19
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

1500m M 37 NumerPDF 4:24.57/19  ROSU 

20
REINHOLZ Patryk 1996-07-29 Z/1428/12

TAK

200m M 23 NumerPDF 23.09/13

21
SIDYA Cezar 2004-04-24 Z/4854/19

TAK

Wzwyż M 67 NumerPDF 1.79/19  ZKN 

22
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

400m K 892 NumerPDF  ROSU 

23
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M 387 NumerPDF 11.75/19  ROSU 

24
SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 Z/0383/20

TAK

200m M 41 NumerPDF  ROSU 

25
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

Tyczka K 365 NumerPDF

26
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

800m M 370 NumerPDF  ROSU 

27
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

800m K 66 NumerPDF 2:17.88/19  ROSU   ZKN 

28
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M 325 NumerPDF 50.39/19

29
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

200m K 353 NumerPDF

30
WÓJCIK Julia 2003-04-03 Z/5431/18

TAK

Młot K (4kg) 377 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 25 ( 25 ) K-17 M-8
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

400m K 542 NumerPDF 63.90/19

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K 537 NumerPDF 12.45/18

3
BOŻEK Cyprian 2006-02-02 Z/4468/19

TAK

100m M 525 NumerPDF 13.61/19

4
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

5000m K 578 NumerPDF 16:12.78/17  SKN 

5
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

100m M 517 NumerPDF 10.46/19  KNF   SKN 

6
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K 541 NumerPDF 12.98/19  ROSU 

7
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

W dal K 528 NumerPDF 5.08/19

8
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K 527 NumerPDF 13.46/19  KNF   SKN 

9
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

800m K 555 NumerPDF 2:36.14/19  ROSU 

10
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

200m K 545 NumerPDF 25.88/19

11
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

200m K 524 NumerPDF 25.27/19  ZKN 

12
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K 505 NumerPDF 5.57/19  ZKN   KNF 

13
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M 526 NumerPDF 22.98/18  ZKN 

14
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

800m M 529 NumerPDF 2:03.18/19  ROSU   ZKN 

15
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

800m M 524 NumerPDF 1:49.90/19  KNF   SKN 

16
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K 526 NumerPDF 62.44/19  ZKN   SKN 

17
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

400m K 535 NumerPDF 64.09/18  ROSU 

18
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K 539 NumerPDF 25.02/19  ZKN 

19
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

5000m M 525 NumerPDF  KNF 

20
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

110m M 511 NumerPDF  KNF 

21
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K 530 NumerPDF 12.85/18

22
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

100m pł K 519 NumerPDF

23
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

W dal K 546 NumerPDF

24
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

400m K 554 NumerPDF 63.25/19  ROSU 

25
ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 Z/2755/16

TAK

5000m M 617 NumerPDF 16:19.66/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 76 ( 76 ) K-31 M-45
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 47 ( 47 ) K-18 M-29
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

Oszczep K (600) 414 NumerPDF 44.94/18  ZKN 

2
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

(II) Dysk K (1kg) 423 NumerPDF 44.11/17

3
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

400m K 427 NumerPDF 55.62/19  KNF   SKN 

4
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

(II) 400m K 425 NumerPDF 58.06/18

5
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

1500m K 410 NumerPDF 4:01.00/16  KN   SKN 

6
FEDACZYŃSKI Rafał 1980-12-03 Z/2959/11

TAK

(II) 20 km ch M 450 NumerPDF 1:20:18/14  KN 

7
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

(II) 400m M 427 NumerPDF 49.49/19

8
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

Trójskok M 418 NumerPDF  KN 

9
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

(II) Wzwyż M 410 NumerPDF 2.06/19  KNF 

10
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M 418 NumerPDF 52.34/19  KNF   SKN 

11
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

400m M 418 NumerPDF 46.63/19  KNF   SKN 

12
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

400m K 420 NumerPDF 51.18/18  KN   SKN 

13
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

(II) 400m pł M 425 NumerPDF 52.10/18

14
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

400m M 417 NumerPDF 46.44/14  SKN 

15
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

(II) 100m K 426 NumerPDF 12.36/18

16
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

(II) 200m M 414 NumerPDF 22.45/18

17
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 412 NumerPDF 1:48.99/19  ZKN   SKN 

18
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

100m pł K 421 NumerPDF 12.75/19  KN   SKN 

19
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

Młot K (4kg) 423 NumerPDF 76.85/17  KN   SKN 

20
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

(II) 400m M 412 NumerPDF 48.10/18  KNF 

21
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

Oszczep M (800) 436 NumerPDF 79.76/19  KN   SKN 

22
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

100m M 423 NumerPDF 10.77/18  KNF   SKN 

23
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M 427 NumerPDF 14.66/19  ZKN 

24
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

Kula M (7.26kg) 422 NumerPDF 19.53/19  KN   SKN 

25
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

(II) 5000m K 414 NumerPDF 16:16.74/17  SKN 

26
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Kula M (7.26kg) 421 NumerPDF 19.34/17  KNF   SKN 

27
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

(II) 400m K 423 NumerPDF 63.34/19

28
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

400m M 777 NumerPDF 47.46/16

29
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

(II) Dysk K (1kg) 420 NumerPDF 44.30/19  ZKN   SKN 

30
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

(II) 800m M 422 NumerPDF 1:50.96/18

31
ORYSZKO Dominik 1998-01-12 Z/0826/15

TAK

(II) 400m pł M 427 NumerPDF 55.16/19

32
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

Młot K (4kg) 424 NumerPDF 55.75/18  ZKN   SKN 

33
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

400m pł K 416 NumerPDF 63.51/19

34
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

TAK

(II) 800m M 412 NumerPDF 1:53.89/17

35
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

(II) 800m M 428 NumerPDF 1:56.01/19

36
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

(II) 110m M 412 NumerPDF 13.63/19  KNF   SKN 

37
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M (2kg) 435 NumerPDF 60.61/19  KNF   SKN 

38
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

(II) Młot K (4kg) 412 NumerPDF 45.19/18

39
ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 Z/5089/11

TAK

(II) 1500m M 411 NumerPDF 3:59.63/19

40
TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

5000m K 416 NumerPDF 16:02.28/19  KN   SKN 

41
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

(II) Dysk M (2kg) 415 NumerPDF 35.02/19

42
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

(II) Młot M (7.26kg) 439 NumerPDF  ZKN 

43
WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M 420 NumerPDF 14.72/19  ZKN 

44
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 423 NumerPDF 54.02/19  SKN 

45
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

Dysk K (1kg) 441 NumerPDF 62.36/19  KN   SKN 

46
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

(II) Młot M (7.26kg) 422 NumerPDF 42.94/19

47
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

1500m M 422 NumerPDF 3:44.61/19  KNF   SKN 

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 29 ( 29 ) K-13 M-16
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

200m M 27 NumerPDF 21.18/18

2
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

400m K 12 NumerPDF 63.66/19

3
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

400m pł K 112 NumerPDF 69.58/19

4
FAJDEK Paweł 1989-06-04 Z/3286/11

TAK

Młot M (7.26kg) 8 NumerPDF 83.93/15  KN   SKN 

5
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K 134 NumerPDF 12.07/19  ZKN   SKN 

6
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K (4kg) 141 NumerPDF 40.70/19  ZKN 

7
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

400m pł K 127 NumerPDF

8
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M 125 NumerPDF 56.36/19

9
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

100m M 558 NumerPDF 10.52/17  SKN 

10
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

200m M 35 NumerPDF 22.23/19  ZKN 

11
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

800m M 168 NumerPDF 1:57.88/19

12
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 102 NumerPDF 10.26/18  KN   SKN 

13
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 137 NumerPDF 10.69/19  KNF   SKN 

14
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M 80 NumerPDF 7.03/19

15
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K (4kg) 146 NumerPDF 36.80/19

16
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) 128 NumerPDF 52.88/19  KNF   SKN 

17
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K (4kg) 135 NumerPDF 13.35/19  ZKN   KNF   SKN 

18
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M 272 NumerPDF  ZKN 

19
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 122 NumerPDF 63.47/19  KNF   SKN 

20
MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 Z/4449/15

TAK

200m K 426 NumerPDF 26.96/17

21
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

800m M 65 NumerPDF 1:48.31/05

22
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M 28 NumerPDF 22.27/18

23
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) 128 NumerPDF 73.10/15  SKN 

24
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF 14.47/19  SKN 

25
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K 156 NumerPDF 12.31/19

26
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

Trójskok K 136 NumerPDF  ZKN 

27
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 546 NumerPDF 68.86/19  KN   SKN 

28
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M (7.26kg) 1 NumerPDF 14.97/18  KNF   SKN 

29
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

100m pł K 124 NumerPDF 15.62/14

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 52 ( 52 ) K-27 M-25
 
AZS Łódź Osobostarty: 22 ( 22 ) K-11 M-11
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

100m K 172 NumerPDF 13.12/19  ZKN 

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K 177 NumerPDF 15.08/18  ZKN   SKN 

3
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

400m pł K 199 NumerPDF 63.12/16

4
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 193 NumerPDF 13.46/19  KNF   SKN 

5
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

400m M 193 NumerPDF 45.98/17  KN   SKN 

6
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

400m pł K 194 NumerPDF

7
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

W dal M 187 NumerPDF 6.90/17  ZKN 

8
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

100m M 187 NumerPDF 11.63/19

9
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

400m K 192 NumerPDF 65.75/19

10
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

100m M 186 NumerPDF 11.32/19

11
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

Trójskok K 192 NumerPDF 11.64/17

12
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

800m M 200 NumerPDF 1:53.78/18

13
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

200m M 194 NumerPDF 24.30/19  ZKN 

14
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

200m K 195 NumerPDF 23.88/18  KN   SKN 

15
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

1500m M 184 NumerPDF 3:52.29/18

16
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

200m M 42 NumerPDF 24.65/19

17
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

800m K 41 NumerPDF 2:25.11/18

18
WALICKA Hanna 2005-02-11 Z/0460/19

TAK

200m K 174 NumerPDF 29.30/19

19
WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 Z/0660/18

TAK

400m pł M 196 NumerPDF

20
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

800m M 200 NumerPDF 1:49.48/19  SKN 

21
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

100m pł K 192 NumerPDF 13.21/19  KNF   SKN 

22
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

200m M 187 NumerPDF 21.88/19

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 Z/2877/11

TAK

Wzwyż M 110 NumerPDF 2.32/09  KN 

2
BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 Z/0198/15

TAK

400m pł K 26 NumerPDF 66.54/16

3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

800m M 10 NumerPDF 1:45.42/18  KN   SKN 

4
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

200m M 139 NumerPDF 23.72/19  ZKN 

5
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

5000m M 29 NumerPDF 15:48.73/19  ZKN 

6
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

3000m prz.M 30 NumerPDF 9:10.73/19

7
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

W dal K 66 NumerPDF 5.03/19  ZKN 

8
JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 Z/5739/19

TAK

100m K 75 NumerPDF

9
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

800m K 81 NumerPDF 2:17.87/19  ZKN 

10
JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

TAK

100m K 28 NumerPDF 12.54/18

11
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M 75 NumerPDF 56.01/19  KNF 

12
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

Tyczka K 88 NumerPDF  ZKN 

13
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K 12 NumerPDF 1.71/18  KNF 

14
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 Z/0538/17

TAK

100m M 83 NumerPDF 11.47/18

15
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

800m M 71 NumerPDF 1:43.30/11  KN   SKN 

16
MALEWSKI Bartłomiej 2001-03-22 Z/2204/19

TAK

200m M 57 NumerPDF 23.84/19

17
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

200m K 61 NumerPDF 27.76/17

18
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

200m K 27 NumerPDF 27.28/19

19
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

Wzwyż K 32 NumerPDF 1.85/17  KNF   SKN 

20
OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 Z/2641/11

TAK

5000m M 31 NumerPDF 14:22.28/12

21
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwyż K 94 NumerPDF 1.67/19  ZKN 

22
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K 16 NumerPDF 14.07/19  KNF   SKN 

23
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

200m M 121 NumerPDF 22.54/19  ZKN 

24
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K 91 NumerPDF 3.65/19  ZKN   SKN 

25
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

400m M 23 NumerPDF 46.50/18  KNF   SKN 

26
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 12.91/19  KNF   SKN 

27
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M 27 NumerPDF 1:51.09/19  KNF   SKN 

28
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

5000m K 88 NumerPDF 18:16.45/19

29
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

110m M 34 NumerPDF  ZKN 

30
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 Z/4123/17

TAK

200m K 19 NumerPDF 30.45/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 54 ( 54 ) K-30 M-24
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 54 ( 54 ) K-30 M-24
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

400m pł K 218 NumerPDF 55.89/16  KN   SKN 

2
BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

400m K 250 NumerPDF 52.87/18  SKN 

3
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

400m pł M 256 NumerPDF 53.71/19

4
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 210 NumerPDF 54.78/14

5
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

100m pł K 204 NumerPDF 13.30/13  SKN 

6
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

(II) Wzwyż K 220 NumerPDF 1.70/19  ZKN   SKN 

7
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

(II) Kula K (4kg) 250 NumerPDF 13.12/19

8
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

200m K 221 NumerPDF 24.29/18

9
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

(II) 200m M 280 NumerPDF 21.98/17  ZKN 

10
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

(II) 800m M 250 NumerPDF 1:52.31/18

11
GAJDA Sylwana 1999-11-10 Z/4775/19

TAK

(II) 400m K 270 NumerPDF 59.24/19

12
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M 266 NumerPDF 7.65/18  KNF 

13
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

Oszczep M (800) 253 NumerPDF 78.30/18  SKN 

14
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

(II) 200m M 245 NumerPDF 22.12/19  ZKN 

15
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

(II) Tyczka K 266 NumerPDF 3.30/19  ZKN   SKN 

16
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

1500m K 240 NumerPDF 4:22.28/18

17
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

(II) Trójskok K 248 NumerPDF 11.28/18

18
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

(II) W dal K 239 NumerPDF 5.74/18  ZKN   KNF 

19
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

(II) W dal K 220 NumerPDF 5.48/19  ZKN 

20
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

(II) 110m M 265 NumerPDF

21
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M 281 NumerPDF 14.30/19  ZKN   SKN 

22
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

400m M 242 NumerPDF 46.06/18  KN   SKN 

23
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

Tyczka M 267 NumerPDF 4.70/19

24
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

(II) 100m pł K 244 NumerPDF 15.04/19

25
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

(II) 800m M 259 NumerPDF 1:58.14/19

26
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) 250 NumerPDF 63.19/17  KN   SKN 

27
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

(II) Tyczka M 290 NumerPDF 4.40/19  ZKN   KNF 

28
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

(II) Tyczka K 245 NumerPDF 3.20/19

29
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

(II) Oszczep M (800) 289 NumerPDF 61.78/19

30
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

400m pł M 277 NumerPDF 52.66/19  KNF   SKN 

31
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

(II) 5000m M 255 NumerPDF 15:12.21/17

32
NOGA Artur 1988-05-02 Z/4065/11

TAK

110m M 225 NumerPDF 13.26/13  KN   SKN 

33
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

200m K 239 NumerPDF 24.66/19

34
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

100m K 238 NumerPDF 11.83/19  SKN 

35
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

800m K 211 NumerPDF 2:02.53/18  KN   SKN 

36
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

(II) Wzwyż K 237 NumerPDF 1.62/19

37
SHEGUMO Yared 1983-01-11 Z/5097/11

TAK

(II) 5000m M 246 NumerPDF 13:58.34/04  KN   SKN 

38
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 238 NumerPDF 6.10/19  KNF   SKN 

39
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

100m pł K 250 NumerPDF 14.37/19  ZKN 

40
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m pł K 222 NumerPDF 13.35/19  KNF   SKN 

41
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

(II) Wzwyż K 299 NumerPDF 1.70/19  KNF   SKN 

42
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K (1kg) 242 NumerPDF 47.63/19  SKN 

43
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

110m M 247 NumerPDF 13.96/19  SKN 

44
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

(II) Trójskok M 258 NumerPDF 14.93/18

45
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 290 NumerPDF 69.17/18

46
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

400m M 299 NumerPDF 46.17/19  KN   SKN 

47
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 250 NumerPDF 3.90/18  ZKN   SKN 

48
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

Kula K (4kg) 250 NumerPDF 16.19/19  KNF   SKN 

49
ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 Z/0118/16

TAK

(II) 5000m K 229 NumerPDF

50
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

(II) Oszczep M (800) 289 NumerPDF 65.22/19

51
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

(II) 100m M 271 NumerPDF 11.58/19

52
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

(II) 100m pł K 252 NumerPDF 14.00/19

53
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

(II) 800m M 258 NumerPDF 1:53.82/19

54
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

800m K 224 NumerPDF 2:02.89/18  SKN 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 111 ( 111 ) K-52 M-59
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 27 ( 27 ) K-14 M-13
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Z/2497/19

TAK

10000m M 1 NumerPDF

2
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

200m M 111 NumerPDF 22.55/19  ZKN 

3
BAL Mateusz 2002-10-16 Z/5226/19

TAK

400m M 111 NumerPDF 59.64/19

4
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

400m K 47 NumerPDF 56.95/17

5
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

3000m prz.M 914 NumerPDF 9:19.52/19

6
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

800m M 346 NumerPDF 1:49.87/17

7
DYBCZAK Tamara 2006-12-27 Z/0311/20

TAK

200m K 1 NumerPDF

8
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

800m K 111 NumerPDF 2:16.86/18

9
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/2289/20

TAK

100m K 111 NumerPDF 14.80/19

10
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

400m pł K 222 NumerPDF 64.95/19  ZKN 

11
MATEŃKO Anna 2006-04-14 Z/4231/19

TAK

100m K 1 NumerPDF 14.50/19

12
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

400m K 349 NumerPDF

13
PRZEŚLICA Nikola 2007-08-29 Z/2033/20

TAK

100m K 1 NumerPDF

14
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

1500m M 342 NumerPDF 3:57.86/19  ZKN   KNF 

15
RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Z/2444/20

TAK

400m M 1 NumerPDF

16
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

800m K 9 NumerPDF 2:17.53/18  ZKN 

17
SKALSKA Maja 2005-11-18 Z/4178/19

TAK

200m K 349 NumerPDF

18
STUDNICKA Zofia 2008-01-17 Z/4176/19

TAK

200m K 1 NumerPDF

19
SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Z/2363/20

TAK

10000m M 354 NumerPDF

20
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

800m K 40 NumerPDF 2:24.08/19

21
SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Z/2181/20

TAK

400m M 1 NumerPDF

22
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

1500m K 342 NumerPDF 4:43.48/16

23
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

3000m prz.M 236 NumerPDF 9:22.32/19

24
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

400m K 14 NumerPDF 62.12/19

25
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

800m M 5 NumerPDF 1:55.51/19  ZKN 

26
ZAKOPAL Max 2010-05-04 Z/3728/19

TAK

200m M 1 NumerPDF

27
ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Z/0133/20

TAK

10000m M 1 NumerPDF

 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 58 ( 58 ) K-30 M-28
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

200m K 662 NumerPDF 25.57/19

2
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

1500m M 672 NumerPDF 3:57.47/18

3
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

1500m K 664 NumerPDF 4:08.79/14  SKN 

4
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

(II) 400m K 673 NumerPDF 55.76/19

5
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

(II) 400m M 680 NumerPDF  ROSU   ZKN 

6
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

(II) 200m M 675 NumerPDF 22.57/19

7
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

800m K 662 NumerPDF 2:05.68/18

8
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

200m K 666 NumerPDF 24.91/19

9
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

400m K 676 NumerPDF 52.45/17  KN   SKN 

10
GOCH Szymon 2002-03-10 Z/3551/18

TAK

(II) 100m M 665 NumerPDF 11.75/19

11
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

(II) 1500m K 664 NumerPDF 4:23.78/18

12
JACYNO Klaudia 2001-03-12 Z/1955/17

TAK

(II) 200m K 667 NumerPDF 28.02/19

13
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

400m M 671 NumerPDF 48.89/18

14
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

800m K 679 NumerPDF 2:04.60/19  SKN 

15
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

TAK

W dal M 669 NumerPDF 7.12/19  KNF 

16
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 672 NumerPDF 52.95/17  SKN 

17
KIDOŃ Piotr 2000-02-22 Z/1693/17

TAK

400m pł M 663 NumerPDF 54.58/19  ZKN 

18
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

100m pł K 674 NumerPDF 14.03/19  KNF   SKN 

19
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

100m K 677 NumerPDF 12.38/19  ZKN 

20
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

(II) Wzwyż M 665 NumerPDF 2.00/17

21
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

1500m M 678 NumerPDF 3:52.74/19

22
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

(II) 100m K 678 NumerPDF 12.97/17

23
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

(II) 1500m M 675 NumerPDF 3:47.79/17

24
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

TAK

(II) Wzwyż K 662 NumerPDF 1.60/19  ZKN 

25
LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 Z/1978/17

TAK

(II) 100m M 677 NumerPDF 11.30/18

26
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

20 km ch K U20 670 NumerPDF 1:46:48/19

27
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

1500m M 679 NumerPDF 3:49.72/17

28
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

400m pł K 1 NumerPDF 59.53/18  ZKN   SKN 

29
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

100m K 663 NumerPDF 12.14/19  ZKN 

30
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) 671 NumerPDF 13.80/19

31
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

(II) Tyczka K 661 NumerPDF 3.40/19

32
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

400m M 673 NumerPDF 47.53/18  KN 

33
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/2156/20

TAK

(II) 800m K 673 NumerPDF 2:21.15/19  ROSU 

34
NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 Z/1345/20

TAK

(II) 800m M 677 NumerPDF 1:53.92/18

35
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

(II) 5000m M 673 NumerPDF 14:40.47/17

36
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 662 NumerPDF 15.54/19

37
SALA Michał 1997-05-13 Z/3854/19

TAK

(II) 100m M 674 NumerPDF 11.50/19

38
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

(II) Wzwyż M 663 NumerPDF 1.91/17

39
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

100m pł K 678 NumerPDF 12.82/19  KNF   SKN 

40
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

TAK

(II) 400m M 661 NumerPDF 52.00/19

41
SKRABA Beata 1988-06-20 Z/1923/11

TAK

(II) Oszczep K (600) 673 NumerPDF 43.80/16

42
SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 Z/1956/17

TAK

(II) 200m M 676 NumerPDF 22.84/19

43
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

Trójskok K 680 NumerPDF 11.94/19

44
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

100m M 672 NumerPDF 10.97/17

45
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

(II) 400m K 671 NumerPDF 57.33/19

46
SYC Ewelina 1995-04-13 Z/2054/16

TAK

(II) 400m K 670 NumerPDF 58.32/19

47
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

3000m prz.K 678 NumerPDF 10:24.93/17  ZKN 

48
SZUMIEC Michał 2001-02-09 Z/5971/15

TAK

(II) Trójskok M 675 NumerPDF 13.97/19  ZKN 

49
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

(II) W dal K 663 NumerPDF 5.50/19

50
ŚWIERTA Emilia 2003-08-11 Z/1887/18

TAK

(II) 800m K 661 NumerPDF 2:27.07/19

51
UCHACZ Kacper 2001-07-30 Z/1781/18

TAK

(II) 800m M 672 NumerPDF 2:04.61/19

52
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

(II) 800m K 660 NumerPDF 2:27.25/19  ROSU   ZKN 

53
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

800m M 676 NumerPDF 1:54.53/18

54
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

400m K 673 NumerPDF 54.01/19  KNF   SKN 

55
ZIAJA Michał 1994-04-04 Z/0080/11

TAK

(II) Trójskok M 678 NumerPDF 14.05/16

56
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

800m M 674 NumerPDF 1:50.44/17  ZKN 

57
ZIĘBA Szymon 1996-09-25 Z/1374/14

TAK

400m pł M 672 NumerPDF 52.96/17

58
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

100m M 679 NumerPDF 10.50/19  KN   SKN 

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Marta 2004-09-24 Z/1350/20

TAK

400m K 17 NumerPDF

2
BICZAK Aniela 2002-12-13 Z/1348/20

TAK

200m K 25 NumerPDF

3
BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Z/1967/20

TAK

1500m M 31 NumerPDF

4
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

800m M 13 NumerPDF 2:02.19/19  ZKN 

5
GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 Z/1300/19

TAK

200m M 15 NumerPDF 26.02/19

6
KARASEK Julian 2003-11-27 Z/1349/20

TAK

200m M 19 NumerPDF

7
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

100m K 21 NumerPDF 13.04/19

8
KIEŁB Magdalena 2005-05-03 Z/1425/20

TAK

200m K 27 NumerPDF

9
KOSOWSKI Szymon 2003-12-26 Z/1351/20

TAK

400m M 19 NumerPDF

10
MATRAS Dawid 2003-01-09 Z/1966/20

TAK

800m M 28 NumerPDF

11
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

800m M 12 NumerPDF 2:02.14/19

12
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

400m K 22 NumerPDF 62.95/18

13
ZAJĄC Justyna 2000-05-04 Z/2375/15

TAK

400m K 29 NumerPDF 60.15/17

14
ZARASKA Łukasz 2000-05-10 Z/0778/18

TAK

100m M 22 NumerPDF 11.62/19

15
ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 Z/1426/20

TAK

100m K 12 NumerPDF

 
www.sprinterzy.com
KS Sprinterzy.com Kraków Osobostarty: 11 ( 11 ) K-1 M-10
NrLicencji: 36/MA/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Patryk 1994-02-06 Z/2032/11

TAK

400m M 230 NumerPDF 50.53/13

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

200m M 123 NumerPDF 23.64/19

3
BUZA Aleksandra 1998-06-14 Z/0762/20

TAK

100m K 14 NumerPDF 13.34/19

4
KARPĘCKI Bartłomiej 1994-05-31 Z/4912/19

TAK

200m M 679 NumerPDF 23.60/19

5
KLOS Roger 1993-10-28 Z/3199/17

TAK

400m M 33 NumerPDF 50.75/17

6
KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 Z/2687/18

TAK

100m M 100 NumerPDF 10.91/19  ZKN 

7
KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 Z/2480/20

TAK

Wzwyż M 400 NumerPDF

8
KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 Z/5667/15

TAK

200m M 66 NumerPDF 23.86/19

9
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

TAK

100m M 513 NumerPDF 11.36/18

10
SZKOPAŃSKI Jakub 1996-09-22 Z/0764/20

TAK

Trójskok M 22 NumerPDF 12.22/18

11
WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

100m M 25 NumerPDF 11.32/19

 
OPOLSKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-10 M-20
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 30 ( 30 ) K-10 M-20
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

W dal M 33 NumerPDF 7.40/17

2
BERENSTEIN Naama 1993-08-18 Z/0972/19

TAK

Tyczka K 43 NumerPDF 4.05/17  SKN 

3
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

400m M 1 NumerPDF 50.88/19  ZKN   SKN 

4
BRZOSKA Damian 1993-12-03 Z/3658/11

TAK

1500m M 20 NumerPDF 4:06.11/17

5
BUCK Dawid 1999-11-11 Z/2890/18

TAK

400m pł M 67 NumerPDF 53.83/19  ZKN 

6
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

Wzwyż M 23 NumerPDF 2.08/19  ZKN 

7
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

110m M 41 NumerPDF 14.73/18  KN 

8
CZERNIC Kamil 2000-04-03 Z/3527/19

TAK

100m M 41 NumerPDF 11.60/19

9
DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 Z/4769/11

TAK

5000m M 23 NumerPDF 14:14.75/19

10
GAŁĄZKA Mariusz 1988-02-29 Z/3386/11

TAK

Kula M (7.26kg) 42 NumerPDF 17.34/18

11
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

200m K 12 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

800m M 24 NumerPDF 1:50.58/19

13
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

Wzwyż K 28 NumerPDF 1.70/19  ROSU   KNF   SKN 

14
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

Trójskok M 17 NumerPDF 15.38/16

15
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

100m pł K 33 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

16
KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 Z/0984/13

TAK

400m M 69 NumerPDF 50.54/18

17
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

Tyczka K 62 NumerPDF 3.20/18

18
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

100m M 12 NumerPDF 10.78/19  SKN 

19
MUCHA Marek 2001-02-25 Z/5898/15

TAK

Oszczep M (800) 13 NumerPDF 71.57/19  ROSU   KNF   SKN 

20
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

1500m M 13 NumerPDF 3:59.22/19  ROSU   ZKN 

21
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

100m pł K 14 NumerPDF  ROSU   ZKN 

22
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

800m M 40 NumerPDF 1:54.82/19  ROSU   ZKN 

23
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

Oszczep K (600) 40 NumerPDF 38.63/18  ROSU 

24
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

400m pł M 39 NumerPDF  ROSU   ZKN 

25
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

400m pł K 54 NumerPDF 64.79/18

26
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) 55 NumerPDF 64.64/16  KN   SKN 

27
SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 Z/4681/11

TAK

400m pł M 888 NumerPDF 51.14/16

28
TOMALA Dawid 1989-08-27 Z/2971/11

TAK

20 km ch M 68 NumerPDF 1:20:30/13  KN 

29
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

Wzwyż K 30 NumerPDF 1.82/15

30
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

400m pł K 70 NumerPDF 58.20/16  SKN 

 
PODLASKIE Osobostarty: 99 ( 99 ) K-53 M-46
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 69 ( 69 ) K-39 M-30
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

Oszczep K (600) 779 NumerPDF 45.18/18  ZKN 

2
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

(III) 100m K 785 NumerPDF 13.42/19  ROSU 

3
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

5000m K 782 NumerPDF 16:11.26/19  SKN 

4
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

(II) Wzwyż K 778 NumerPDF 1.68/17

5
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

TAK

(III) W dal K 777 NumerPDF  ROSU 

6
BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 Z/3299/16

TAK

(II) Kula K (4kg) 1 NumerPDF

7
CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 Z/1458/20

TAK

(III) Kula K (4kg) 780 NumerPDF  ZKN 

8
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 780 NumerPDF 7.66/18  KN 

9
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

(II) W dal K 775 NumerPDF 5.01/19  ZKN 

10
CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 Z/3221/19

TAK

(II) W dal K 1 NumerPDF 4.97/19

11
CZYKIER Damian 1992-08-10 Z/3159/11

TAK

110m M 784 NumerPDF 13.28/17  KN   SKN 

12
DANILCZUK Michał 2001-11-13 Z/4126/19

TAK

(III) 400m M 1 NumerPDF 53.60/19

13
FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 Z/3772/19

TAK

(III) W dal M 1 NumerPDF 6.21/19

14
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

200m K 783 NumerPDF 23.66/19  KNF   SKN 

15
HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 Z/2724/15

TAK

Dysk M (2kg) 1 NumerPDF 41.95/19  ZKN 

16
HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 Z/5318/18

TAK

(III) 800m M 782 NumerPDF 2:08.38/19

17
HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 Z/4893/19

TAK

(III) 800m M 781 NumerPDF  ROSU 

18
IWANIUK Magdalena 2002-06-21 Z/3773/19

TAK

(II) 200m K 1 NumerPDF 26.40/19

19
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

Wzwyż K 775 NumerPDF 1.77/19  KNF   SKN 

20
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

5000m K 781 NumerPDF 15:37.31/18  KN   SKN 

21
JAROMA Michał 2003-06-09 Z/2536/17

TAK

(II) Oszczep M (800) 1 NumerPDF  ZKN 

22
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

800m K 778 NumerPDF 2:09.03/19  ZKN   SKN 

23
KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 Z/2032/15

TAK

(III) 110m M 781 NumerPDF  ZKN 

24
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) 775 NumerPDF 18.48/18  KN   SKN 

25
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

(II) 1500m K 1 NumerPDF 4:49.37/19  ZKN 

26
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

100m pł K 777 NumerPDF 13.78/19  KNF   SKN 

27
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

400m M 776 NumerPDF 46.77/18  ZKN 

28
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

(III) 800m M 777 NumerPDF 2:20.26/18

29
KONDRAK Piotr 2003-05-03 Z/0664/17

TAK

(III) 1500m M 778 NumerPDF 4:25.77/19

30
KONOPKA Dawid 2004-11-01 Z/4947/19

TAK

(II) W dal M 778 NumerPDF 5.62/19

31
KURZYNA Maciej 2005-08-14 Z/1963/19

TAK

(III) Wzwyż M 781 NumerPDF 1.60/19  ROSU 

32
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

(II) 400m pł K 785 NumerPDF 63.97/19  ZKN 

33
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

TAK

Wzwyż K 775 NumerPDF 1.99/13  KN   SKN 

34
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

(II) Wzwyż K 779 NumerPDF 1.65/17  ZKN 

35
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

(II) 100m M 775 NumerPDF 10.65/18  KNF   SKN 

36
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

(III) 800m K 779 NumerPDF  ROSU 

37
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

(II) 400m pł K 782 NumerPDF 66.37/19  ZKN 

38
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

(II) Kula K (4kg) 780 NumerPDF  ROSU   ZKN 

39
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

100m K 776 NumerPDF 12.09/19  ZKN   SKN 

40
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

800m K 776 NumerPDF 2:02.36/14

41
MOSKAL Jakub 1998-03-12 Z/1008/14

TAK

Wzwyż M 781 NumerPDF 2.15/17

42
NOWICKI Wojciech 1989-02-22 Z/3138/11

TAK

Młot M (7.26kg) 778 NumerPDF 81.85/18  KN   SKN 

43
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

(III) 100m pł K 779 NumerPDF 16.34/17  ZKN 

44
OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 Z/2585/17

TAK

(II) 100m M 784 NumerPDF 11.24/19

45
PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 Z/2856/17

TAK

(II) 400m M 779 NumerPDF 50.80/19

46
PIELOCH Dawid 2002-04-14 Z/2719/16

TAK

Oszczep M (800) 784 NumerPDF 52.77/19  KNF   SKN 

47
PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 Z/1545/18

TAK

(III) 100m K 776 NumerPDF 13.79/19  ROSU 

48
PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 Z/1489/18

TAK

Wzwyż K 785 NumerPDF 1.55/19  ZKN 

49
PUZANOWSKA Sylwia 2002-06-04 Z/4030/17

TAK

(II) Oszczep K (600) 780 NumerPDF 31.99/19

50
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

Kula K (4kg) 777 NumerPDF  ZKN 

51
ROGOZIŃSKI Adam 2003-10-06 Z/1401/17

TAK

(III) 100m M 1 NumerPDF

52
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 778 NumerPDF 10.68/19

53
SAWICKA Gabriela 2002-07-02 Z/3303/16

TAK

(III) 400m pł K 1 NumerPDF

54
SAWICKI Marek 1996-07-18 Z/0849/12

TAK

(II) 100m M 783 NumerPDF 11.36/19