Internetowe zgłoszenia do imprezy: 16. Międzynarodowe Mistrzostwa Przemy¶la
PRZEMY¦L, 05.05.2019
Osobostarty wszystkie: 78 ( 59 ) K-32 M-27
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Kula M U14 (4kg) 323 NumerPDF 7.39/18

2
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M 555 NumerPDF

3
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

300m M U16 555 NumerPDF

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 75 ( 57 ) K-32 M-25
 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 22 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁˇBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

600m M U16 240 NumerPDF 1:43.21/18

2
GOŁˇBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

200m pł M 240 NumerPDF 37.68/18

3
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

1000m K 81 NumerPDF 3:45.63/18

4
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

600m M U14 11 NumerPDF 2:01.91/18

5
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

300m M U14 11 NumerPDF 52.50/18

6
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

100m M 10 NumerPDF

7
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

300m M U14 10 NumerPDF

8
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

300m K U16 239 NumerPDF 46.14/18

9
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

W dal K 234 NumerPDF 4.72/18

10
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

100m K 234 NumerPDF 14.48/18

11
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

200m pł K 222 NumerPDF 38.00/18

12
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

1000m K 222 NumerPDF 3:20.68/18

13
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

TAK

1000m M U16 10 NumerPDF 3:02.92/18

14
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

1000m K 236 NumerPDF 3:20.65/18

15
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

600m K U16 236 NumerPDF

16
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

300m K U16 224 NumerPDF 42.95/18

17
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

600m M U14 11 NumerPDF 2:03.89/18

18
SERAFIN Dominik 2007-03-04 Z/0634/18

TAK

600m M U14 13 NumerPDF 1:55.83/18

19
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

1000m K 238 NumerPDF 3:18.88/18

20
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

600m K U16 232 NumerPDF 1:59.71/18

21
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

1000m K 232 NumerPDF 3:11.85/18

22
ZIĘBA Karolina 2009-05-20 Z/1194/18

TAK

600m K SP 239 NumerPDF 2:07.86/18

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemy¶l Osobostarty: 47 ( 36 ) K-20 M-16
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

600m K U16 38 NumerPDF 1:53.92/18

2
ARTOWICZ Grzegorz 2004-09-03 Z/0618/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 55 NumerPDF

3
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

300m M U16 66 NumerPDF 40.66/18

4
BANA¦ Wiktoria 2005-05-01 Z/2545/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 15 NumerPDF

5
BERE¬NICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

1000m K 75 NumerPDF 2:58.54/18

6
BERE¬NICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

800m M 16 NumerPDF 2:21.67/18

7
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

300m M U16 31 NumerPDF 44.35/18

8
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

600m K U16 19 NumerPDF 1:46.26/18

9
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

600m M U16 75 NumerPDF 1:43.38/18

10
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

100m K 84 NumerPDF 13.46/18

11
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

W dal K 80 NumerPDF 4.90/18

12
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

100m K 80 NumerPDF

13
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 29 NumerPDF 36.60/18

14
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 91 NumerPDF

15
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 91 NumerPDF

16
KLINGER Rafał 2006-01-21 Z/0321/18

TAK

600m M U14 12 NumerPDF 1:46.47/18

17
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 66 NumerPDF

18
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 66 NumerPDF

19
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

200m pł K 82 NumerPDF

20
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

80m pł K 82 NumerPDF

21
PAC Filip 2005-02-11 Z/5739/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 56 NumerPDF

22
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

Wzwyż M 87 NumerPDF 1.55/18

23
PEMPU¦ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

1000m M U16 19 NumerPDF 2:59.08/18

24
PEMPU¦ Remigiusz 2001-03-19 Z/0273/15

TAK

200m pł M 25 NumerPDF 30.30/16

25
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

300m K U16 13 NumerPDF 45.18/18

26
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

100m K 13 NumerPDF 14.05/18

27
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

100m M 65 NumerPDF 12.35/18

28
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

300m M U16 65 NumerPDF 40.92/18

29
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

800m M 24 NumerPDF 2:27.99/18

30
PROCYK Anna 2006-07-03 Z/5761/18

TAK

600m K SP 70 NumerPDF

31
PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 Z/2175/19

TAK

300m M U14 13 NumerPDF 48.41/18

32
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 94 NumerPDF 7.13/18

33
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 94 NumerPDF

34
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 92 NumerPDF 26.67/18

35
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

W dal K 90 NumerPDF 5.57/18

36
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

80m pł K 86 NumerPDF 13.83/18

37
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

200m pł K 86 NumerPDF

38
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

600m K 83 NumerPDF 1:46.60/18

39
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 93 NumerPDF 28.70/18

40
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 93 NumerPDF

41
SZYBIAK Maciej 2004-03-20 Z/2176/19

TAK

1000m M U16 18 NumerPDF

42
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

300m K U14 50 NumerPDF 47.49/18

43
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

100m K 50 NumerPDF 14.23/18

44
URBAŃSKA Aleksandra 2006-05-31 Z/0612/18

TAK

300m K U14 20 NumerPDF 52.49/18

45
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

200m pł K 76 NumerPDF 29.61/18

46
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

300m K 76 NumerPDF 43.51/16

47
WYWROT Julia 2001-01-16 Z/0279/15

TAK

200m pł K 23 NumerPDF 33.07/18

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

100m K 212 NumerPDF 13.12/18

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

300m M 266 NumerPDF 38.14/18

3
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

1000m K 18 NumerPDF 3:39.62/18

4
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

600m M U16 625 NumerPDF 1:38.87/18

5
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

600m K 24 NumerPDF 1:38.06

6
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

1000m M U16 101 NumerPDF 2:52.28/18