Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Woj. Lubelskiego U18 2021
LUBLIN, 24.07.2021
Osobostarty wszystkie: 167 ( 104 ) K-58 M-46
 
LUBELSKIE Osobostarty: 149 ( 90 ) K-50 M-40
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 50 ( 35 ) K-20 M-15
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 Z/5638/19

TAK

100m M 421 NumerPDF 12.21 12.21/21

2
BEZMEN Mykola 2002-12-19 Z/1473/20

TAK

W dal M 416 NumerPDF 6.61 6.61/21

3
CHMIEL Paulina 2004-03-03 Z/3110/20

TAK

200m K 415 NumerPDF 26.97 26.97/21

4
CHMIEL Paulina 2004-03-03 Z/3110/20

TAK

100m K 415 NumerPDF 13.14 13.14/21

5
CYRANKIEWICZ Aleksandra 2005-04-08 Z/1251/19

TAK

800m K 422 NumerPDF 2:41.47 2:41.47/21

6
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

Dysk K (1kg) 414 NumerPDF  ZKN   SKN 

7
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 414 NumerPDF 49.20 53.38/20  ZKN   SKN 

8
CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 Z/5687/19

TAK

400m K 429 NumerPDF 61.21 61.21/21

9
DOBOSZ Antonina 2006-05-10 Z/4073/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 426 NumerPDF 34.94 34.94/21

10
GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 Z/2377/19

TAK

100m pł K U18 429 NumerPDF 16.69 16.69/21

11
GROŃSKA Kornelia 2007-02-26 Z/4310/21

TAK

400m K 420 NumerPDF

12
GRUDZIŃSKA Michalina 2005-02-26 Z/10828/21

TAK

200m K 420 NumerPDF 27.29 27.29/21

13
GRUDZIŃSKA Michalina 2005-02-26 Z/10828/21

TAK

100m K 420 NumerPDF 13.11 13.11/21

14
GRUSZKA Szymon 2006-02-15 Z/1538/21

TAK

100m M 433 NumerPDF 11.67 11.67/21

15
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

400m M 413 NumerPDF 54.31 54.31/21

16
KOS Jakub 2004-02-12 Z/4456/17

TAK

400m M 415 NumerPDF 55.61 55.61/21

17
KUNA Krystian 2002-04-30 Z/4307/19

TAK

400m M 419 NumerPDF 53.27 53.27/21

18
MACIĄG Helena 2007-11-04 Z/4311/21

TAK

400m K 418 NumerPDF

19
MAJ Paweł 2004-03-25 Z/4502/17

TAK

400m M 428 NumerPDF 52.42/20

20
MĘDREK Gabriel 2005-01-05 Z/3575/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 425 NumerPDF 11.27 11.27/21

21
MĘDREK Gabriel 2005-01-05 Z/3575/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 425 NumerPDF 30.44 30.44/21

22
MIELNICZUK Jan 2007-06-24 Z/1540/21

TAK

Wzwyż M 421 NumerPDF 1.80 1.80/21

23
MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 Z/4999/19

TAK

200m M 402 NumerPDF 22.68 22.68/21

24
MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 Z/4999/19

TAK

100m M 402 NumerPDF 11.27 11.27/21

25
MISZTAL Kacper 2003-01-05 Z/4421/20

TAK

200m M 417 NumerPDF 24.79 24.79/21

26
MISZTAL Kacper 2003-01-05 Z/4421/20

TAK

100m M 417 NumerPDF 12.34 12.34/21

27
MLEKO Rafael 2004-07-09 Z/3678/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 426 NumerPDF 32.04 32.04/21

28
MLEKO Rafael 2004-07-09 Z/3678/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 426 NumerPDF 48.14 48.14/21

29
NOWAKOWSKA Alicja 2005-11-20 Z/3135/20

TAK

800m K 414 NumerPDF 2:35.05 2:35.05/21

30
OKOŃ Aleksander 1993-06-22 Z/2496/20

TAK

200m M 666 NumerPDF 24.44 24.00/20

31
OKOŃ Aleksander 1993-06-22 Z/2496/20

TAK

100m M 666 NumerPDF 11.69 11.61/20

32
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30 Z/1707/16

TAK

200m K 424 NumerPDF 27.33 27.33/21

33
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30 Z/1707/16

TAK

100m K 424 NumerPDF 13.42 13.42/21

34
POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 Z/3188/19

TAK

200m K 422 NumerPDF 26.80 26.59/20

35
PRUŚ Jakub 2006-06-20 Z/2128/21

TAK

100m M 419 NumerPDF

36
PRUŚ Jakub 2006-06-20 Z/2128/21

TAK

Wieloskok M U16 419 NumerPDF 11.81 11.81/21

37
PRUŚ Jakub 2006-06-20 Z/2128/21

TAK

W dal M 419 NumerPDF 5.76 5.76/21

38
SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 Z/5264/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 422 NumerPDF 63.03 63.03/21  ZKN 

39
STĘPIEŃ Anna 2008-08-23 Z/8362/21

TAK

200m K 428 NumerPDF 29.76 29.76/21

40
STĘPIEŃ Anna 2008-08-23 Z/8362/21

TAK

100m K 428 NumerPDF 14.33 14.33/21

41
SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 Z/5688/19

TAK

400m K 427 NumerPDF 61.51 61.51/21

42
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

Dysk K (1kg) 417 NumerPDF

43
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 417 NumerPDF 41.77 43.17/20

44
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

Dysk K (1kg) 416 NumerPDF 37.03 37.03/21

45
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 416 NumerPDF 11.87 11.87/21

46
WÓJTOWICZ Wiktoria 2005-04-20 Z/2380/19

TAK

100m K 412 NumerPDF 13.64 13.64/21

47
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 423 NumerPDF 53.06 53.06/21  SKN 

48
ZAWISZA Inga 2006-10-10 Z/5685/19

TAK

400m K 424 NumerPDF

49
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 427 NumerPDF 28.88 30.01/20

50
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 427 NumerPDF 39.48 41.92/20

 
ksagros.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 18 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNIK Jessica 2006-07-13 Z/1281/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 34 NumerPDF 6.17 7.30/20

2
BARTNIK Jessica 2006-07-13 Z/1281/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 34 NumerPDF 34.62 34.62/21

3
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

800m M 16 NumerPDF 2:04.71 2:04.71/21  OSU 

4
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 140 NumerPDF 43.79 43.79/21

5
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 140 NumerPDF 30.23 30.44/20

6
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K (4kg) 141 NumerPDF 46.55 46.81/20  ZKN   SKN 

7
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

200m K 28 NumerPDF 27.32 27.32/21  OSU 

8
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

100m K 28 NumerPDF 13.10 13.05/20  OSU 

9
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K (4kg) 146 NumerPDF 40.15 40.15/21

10
SKIBA Bartłomiej 2005-10-27 Z/1282/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 236 NumerPDF 8.40 8.40/21

11
SKIBA Bartłomiej 2005-10-27 Z/1282/20

TAK

Młot M U18 (5kg) 236 NumerPDF 27.34 27.34/21

12
SOKOŁOWSKA Zuzanna 2006-11-05 Z/1280/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 122 NumerPDF 6.90 6.90/21

13
SOKOŁOWSKA Zuzanna 2006-11-05 Z/1280/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 122 NumerPDF 33.73 33.73/21

14
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 546 NumerPDF 68.24 68.86/19  KN   SKN 

15
TAMA Kacper 2000-06-06 Z/12854/21

TAK

200m M 13 NumerPDF 23.00 23.00/21

16
TAMA Kacper 2000-06-06 Z/12854/21

TAK

100m M 13 NumerPDF 11.30 11.30/21

17
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

400m M 088 NumerPDF 52.71 52.71/21

18
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

200m M 088 NumerPDF 23.95 23.95/21

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 27 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 124 NumerPDF 31.25 31.25/21

2
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 124 NumerPDF 7.51/20

3
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 124 NumerPDF 24.46 25.27/20

4
DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 Z/5830/19

TAK

Wieloskok K U16 24 NumerPDF 10.26 10.26/21  OSU 

5
DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 Z/5830/19

TAK

W dal K 24 NumerPDF 5.00/20  OSU 

6
GEMBAL Małgorzata 2007-10-31 Z/2830/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 6 NumerPDF 15.24 15.24/21

7
GEMBAL Małgorzata 2007-10-31 Z/2830/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 6 NumerPDF 8.18 8.18/21

8
GEMBAL Małgorzata 2007-10-31 Z/2830/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 6 NumerPDF 42.01 42.01/21

9
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Kula K (4kg) 141 NumerPDF 9.98 9.98/21

10
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Dysk K (1kg) 141 NumerPDF 31.84 31.84/21

11
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Młot K (4kg) 141 NumerPDF 33.39/20

12
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 139 NumerPDF 8.25 9.78/20

13
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 139 NumerPDF 25.90/20

14
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 131 NumerPDF 9.75 9.75/21  ZKN   OSU 

15
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 131 NumerPDF 49.39 49.39/21  ZKN   OSU 

16
OLSZOWY Eryk 2006-01-15 Z/3759/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 136 NumerPDF 38.67 39.93/20

17
OLSZOWY Eryk 2006-01-15 Z/3759/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 136 NumerPDF 11.54 11.54/21

18
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 142 NumerPDF 8.42 8.76/20  ZKN 

19
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 142 NumerPDF  ZKN 

20
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 142 NumerPDF 49.77 49.77/21  ZKN 

21
RUSIECKI Patryk 2007-12-14 Z/9196/21

TAK

Oszczep M U16 (600) 4 NumerPDF 18.37 18.37/21

22
RUSIECKI Patryk 2007-12-14 Z/9196/21

TAK

Młot M U16 (5kg) 4 NumerPDF 34.58 34.58/21

23
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

400m pł K U20 137 NumerPDF

24
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

Dysk K (1kg) 137 NumerPDF 25.03 25.03/21

25
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

Oszczep K (600) 137 NumerPDF 32.20 32.20/21

26
SZYKUT Mateusz 2008-09-25 Z/9195/21

TAK

Oszczep M U16 (600) 139 NumerPDF 25.92 25.92/21

27
SZYKUT Mateusz 2008-09-25 Z/9195/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 139 NumerPDF 21.35 21.35/21

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 9 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIAK Milena 2005-07-20 Z/1509/18

TAK

800m K 111 NumerPDF 2:31.37 2:31.37/21

2
ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 Z/1403/19

TAK

400m M 103 NumerPDF 52.01 50.65/20

3
JAGUCAK Kornelia 2007-09-10 Z/0453/21

TAK

800m K 102 NumerPDF

4
KUSZ Marcin 2006-05-22 Z/0229/20

TAK

800m M 109 NumerPDF

5
LELEŃ Oliwia 2006-10-05 Z/3188/21

TAK

200m K 112 NumerPDF

6
LELEŃ Oliwia 2006-10-05 Z/3188/21

TAK

100m K 112 NumerPDF 13.45 13.45/21

7
MADEJ Justyna 2004-11-02 Z/0874/19

TAK

800m K 104 NumerPDF 2:42.84 2:42.84/21

8
STASZCZAK Antoni 2005-08-03 Z/0319/20

TAK

800m M 110 NumerPDF 2:03.07 2:03.07/21

9
WOŁOSZYN Bartłomiej 2005-03-16 Z/1213/20

TAK

800m M 105 NumerPDF 2:21.14 2:21.14/21

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 15 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘBICKI Jakub 2006-02-01 Z/1431/20

TAK

400m M 930 NumerPDF 55.13 55.13/21

2
KRZYWICKA Maja 2007-06-21 Z/13000/21

TAK

100m K 922 NumerPDF 16.38 16.38/21

3
KRZYWICKA Maja 2007-06-21 Z/13000/21

TAK

200m K 922 NumerPDF

4
ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 Z/0597/21

TAK

100m M 924 NumerPDF 12.08 12.08/21

5
ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 Z/0597/21

TAK

200m M 924 NumerPDF 25.07 25.07/21

6
ŚWIDERCZUK Zuzanna 2007-05-29 Z/0598/21

TAK

100m K 931 NumerPDF 15.59 15.59/21

7
ŚWIDERCZUK Zuzanna 2007-05-29 Z/0598/21

TAK

200m K 931 NumerPDF 33.47 33.47/21

8
TYRKA Kacper 2006-03-18 Z/5386/19

TAK

800m M 912 NumerPDF 2:30.05 2:30.05/21

9
TYRKA Norbert 2007-06-06 Z/1446/20

TAK

800m M 927 NumerPDF 2:33.24 2:33.24/21

10
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

200m K 935 NumerPDF 28.92 28.92/21

11
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

100m K 935 NumerPDF 13.79 13.79/21

12
USZKO Dominika 2007-11-24 Z/12982/21

TAK

100m K 943 NumerPDF 14.28 14.28/21

13
USZKO Dominika 2007-11-24 Z/12982/21

TAK

200m K 943 NumerPDF

14
ŻYDEK Kamil 1989-11-13 Z/4949/11

TAK

400m M 909 NumerPDF 53.79/12

15
ŻYDEK Kamil 1989-11-13 Z/4949/11

TAK

800m M 909 NumerPDF 1:59.75/13

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 15 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZYLEWICZ Jagoda 2007-01-27 Z/12919/21

TAK

200m K 14 NumerPDF

2
BAZYLEWICZ Jagoda 2007-01-27 Z/12919/21

TAK

100m K 14 NumerPDF

3
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

800m K 22 NumerPDF 2:34.89 2:34.89/21

4
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

400m pł K 22 NumerPDF 80.93 80.93/21

5
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

800m M 19 NumerPDF 2:09.77 2:07.06/20

6
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

400m pł M (84) U18 19 NumerPDF

7
JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina 2007-09-24 Z/4859/19

TAK

800m K 97 NumerPDF 2:49.29 2:49.29/21

8
MRÓZ Karol 2005-11-03 Z/3948/20

TAK

400m pł M (84) U18 12 NumerPDF

9
MRÓZ Karol 2005-11-03 Z/3948/20

TAK

200m M 12 NumerPDF

10
PAŃKO Kacper 2006-04-19 Z/3491/19

TAK

100m M 61 NumerPDF 11.25 11.25/21

11
PAŃKO Kacper 2006-04-19 Z/3491/19

TAK

200m M 61 NumerPDF 22.93 22.93/21

12
STASIAK Milena 2005-04-19 Z/4150/20

TAK

400m pł K 30 NumerPDF 79.64 79.64/21

13
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

200m K 12 NumerPDF 26.89 26.26/20

14
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

100m K 12 NumerPDF 13.34/18

15
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

400m pł K U20 12 NumerPDF 65.40 65.40/21

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 Z/4089/20

TAK

100m K 10 NumerPDF 13.22 13.22/21

2
DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 Z/4089/20

TAK

W dal K 10 NumerPDF

3
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

400m K 75 NumerPDF 60.41 60.41/21  ZKN 

4
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

200m K 75 NumerPDF 27.28/20  ZKN 

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KATA Magdalena 2006-04-29 Z/0430/20

TAK

100m pł K U18 24 NumerPDF 16.48 16.48/21

2
KATA Magdalena 2006-04-29 Z/0430/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 24 NumerPDF 37.19 37.19/21

3
KATA Magdalena 2006-04-29 Z/0430/20

TAK

Wieloskok K U16 24 NumerPDF 10.10 10.10/21

 
TS Start Lublin Osobostarty: 8 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBRZYK Stanisław 2011-02-16 Z/0792/21

TAK

Wzwyż M 666 NumerPDF 1.25 1.25/21

2
BOBRZYK Stanisław 2011-02-16 Z/0792/21

TAK

W dal M 666 NumerPDF 3.63 3.63/21

3
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

100m M 605 NumerPDF 12.17 12.17/21

4
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

Trójskok M 600 NumerPDF

5
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

100m M 600 NumerPDF 12.18 12.18/21

6
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Młot M U20 (6kg) 615 NumerPDF 59.59 59.59/21  ZKN 

7
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 Z/3830/18

TAK

W dal M 606 NumerPDF 6.02 6.02/21

8
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 Z/3830/18

TAK

Trójskok M 606 NumerPDF 11.70 11.70/21

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 10 ( 8 ) K-4 M-4
 
OKS Start Otwock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

200m K 483 NumerPDF 26.39 26.24/19  ZKN   OSU 

2
MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 Z/2876/19

TAK

200m M 497 NumerPDF 22.61 22.61/21  OSU 

 
https://www.uksfilipides.pl/
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

800m M 242 NumerPDF 2:57.96/19

 
UKS Kresy Otwock Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 71/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWALA Michał 2005-04-10 Z/0338/18

TAK

400m pł M (84) U18 5 NumerPDF 61.82 61.82/21

2
GŁOWALA Michał 2005-04-10 Z/0338/18

TAK

W dal M 5 NumerPDF 6.11 6.11/21

3
GŁOWALA Michał 2005-04-10 Z/0338/18

TAK

200m M 5 NumerPDF 24.66 24.66/21

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

800m K 448 NumerPDF 2:22.92 2:18.16/20  ZKN 

2
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

800m K 441 NumerPDF 2:23.37/20

3
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

400m M 440 NumerPDF  ZKN   SKN 

4
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

400m K 444 NumerPDF 57.04/99

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 6 ( 5 ) K-4 M-1
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 6 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

Młot K (4kg) 631 NumerPDF 72.07 73.61/20  KN   SKN 

2
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

Młot K (4kg) 634 NumerPDF 65.79 66.99/20  SKN 

3
MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 Z/0840/12

TAK

W dal K 650 NumerPDF 6.23 6.24/20  SKN 

4
MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 Z/0840/12

TAK

100m K 650 NumerPDF 12.04/20  SKN 

5
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 627 NumerPDF 56.49 56.49/21  ZKN   OSU 

6
STACHURA Jakub 2006-07-07 Z/2177/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 626 NumerPDF 43.81 43.81/21

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

100m M 2 NumerPDF 11.28 10.9/04

2
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

200m M 2 NumerPDF 22.68 22.10/14