Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego U12, U14 2021. Wojewódzki festiwal sztafet U16, U18, U20
REDA, 19.05.2021
Osobostarty wszystkie: 221 ( 131 ) K-88 M-43
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 53 ( 27 ) K-32 M-7
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 53 ( 27 ) K-20 M-7
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJERSKA Eliza 2011-07-25 Z/2137/21

TAK

60m K U12 852 NumerPDF 12.22/20

2
BAJERSKA Eliza 2011-07-25 Z/2137/21

TAK

(IV) 4x50m K U14 852 NumerPDF

3
GRZEGOREK Michał 2009-01-26 Z/2251/21

TAK

Wzwyż M U14 862 NumerPDF

4
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

Wzwyż M U12 850 NumerPDF 1.10/20

5
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

W dal M SP 850 NumerPDF 3.85/20

6
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

4x50m M U14 850 NumerPDF

7
JEZIORSKA Weronika 2010-03-12 Z/9034/21

TAK

60m K U12 888 NumerPDF

8
JEZIORSKA Weronika 2010-03-12 Z/9034/21

TAK

(IV) 4x50m K U14 884 NumerPDF

9
KONIEC Anna 2008-11-23 Z/10562/21

TAK

60 m K U14 888 NumerPDF

10
KOŃCZAL Hubert 2008-06-19 Z/0545/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 864 NumerPDF

11
KOSMALSKA Antonia 2010-07-23 Z/6934/21

TAK

60m K U12 888 NumerPDF

12
KOSMALSKA Antonia 2010-07-23 Z/6934/21

TAK

(III) 4x50m K U14 888 NumerPDF

13
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

W dal K U14 870 NumerPDF 3.38/20

14
KUCHARSKA Zofia 2010-03-11 Z/2139/21

TAK

60m K U12 889 NumerPDF

15
KUCHARSKA Zofia 2010-03-11 Z/2139/21

TAK

Wzwyż K SP 889 NumerPDF

16
KUCHARSKA Zofia 2010-03-11 Z/2139/21

TAK

4x50m K U14 889 NumerPDF

17
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

W dal K U14 860 NumerPDF

18
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

4x50m K U14 860 NumerPDF

19
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

W dal K dz 869 NumerPDF 3.50/20

20
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

(III) 4x50m K U14 869 NumerPDF

21
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

Wzwyż K 879 NumerPDF 1.20/20

22
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

4x50m K U14 879 NumerPDF

23
MATYKA Witold 2010-09-24 Z/10188/21

TAK

60m M U12 888 NumerPDF

24
MICHALAK Amelia 2010-09-16 Z/2142/21

TAK

60m K U12 858 NumerPDF

25
MICHALAK Amelia 2010-09-16 Z/2142/21

TAK

(IV) 4x50m K U14 858 NumerPDF

26
MUREK Zuzanna 2010-02-18 Z/2141/21

TAK

W dal K dz 857 NumerPDF

27
MUREK Zuzanna 2010-02-18 Z/2141/21

TAK

(II) 4x50m K U14 857 NumerPDF

28
NIEMCZEWSKA Julia 2009-03-25 Z/10563/21

TAK

60 m K U14 888 NumerPDF

29
NIEMCZEWSKA Julia 2009-03-25 Z/10563/21

TAK

(IV) 4x50m K U14 882 NumerPDF

30
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

300m M U14 853 NumerPDF 47.81/20

31
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

W dal M ch 853 NumerPDF 4.50/19

32
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

4x50m M U14 853 NumerPDF

33
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

Wzwyż K SP 864 NumerPDF

34
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

(III) 4x50m K U14 864 NumerPDF

35
PILARSKA Lena 2010-05-03 Z/2140/21

TAK

Wzwyż K SP 877 NumerPDF

36
PILARSKA Lena 2010-05-03 Z/2140/21

TAK

(II) 4x50m K U14 877 NumerPDF

37
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

300m M U14 859 NumerPDF 52.88/20

38
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

W dal M ch 859 NumerPDF 4.12/20

39
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

4x50m M U14 859 NumerPDF

40
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

60m M SP 858 NumerPDF 8.59/20

41
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

Wzwyż M U14 858 NumerPDF

42
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

4x50m M U14 858 NumerPDF

43
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

60m K U12 847 NumerPDF 10.73/20

44
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

(III) 4x50m K U14 847 NumerPDF

45
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

60m K U12 865 NumerPDF 9.46/20

46
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

W dal K dz 865 NumerPDF 3.95/20

47
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

4x50m K U14 865 NumerPDF

48
SZYMECZKO Natalia 2009-11-19 Z/2446/21

TAK

Kula K U14 (2kg) 895 NumerPDF

49
WALKOWIAK Urszula 2009-12-05 Z/6933/21

TAK

W dal K U14 899 NumerPDF

50
WEGNER Kaja 2009-10-22 Z/10564/21

TAK

W dal K U14 888 NumerPDF

51
WEGNER Kaja 2009-10-22 Z/10564/21

TAK

(II) 4x50m K U14 883 NumerPDF

52
ZIEMKOWSKA Julia 2009-11-04 Z/6936/21

TAK

60 m K U14 888 NumerPDF

53
ZIEMKOWSKA Julia 2009-11-04 Z/6936/21

TAK

(II) 4x50m K U14 888 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 156 ( 104 ) K-68 M-36
 
Akademia Biegowa Kartuzy Osobostarty: 15 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 55/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Dąbrówka 2010-07-22 Z/6649/21

TAK

60m K U12 10 NumerPDF

2
BOROWSKA Dąbrówka 2010-07-22 Z/6649/21

TAK

300m K U12 10 NumerPDF

3
CICHY Maja 2009-12-30 Z/6799/21

TAK

60 m K U14 20 NumerPDF

4
CICHY Maja 2009-12-30 Z/6799/21

TAK

300m K U14 20 NumerPDF

5
DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Z/6650/21

TAK

4x50m K U14 13 NumerPDF

6
DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Z/6650/21

TAK

60 m K U14 13 NumerPDF

7
DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Z/6650/21

TAK

300m K U14 13 NumerPDF

8
MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Z/3438/20

TAK

4x50m K U14 10 NumerPDF

9
MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Z/3438/20

TAK

600m K 10 NumerPDF 1:55.32/20

10
OLSZEWSKA Nadia 2010-09-26 Z/6651/21

TAK

4x50m K U14 15 NumerPDF

11
OLSZEWSKA Nadia 2010-09-26 Z/6651/21

TAK

60m K U12 15 NumerPDF

12
OLSZEWSKA Nadia 2010-09-26 Z/6651/21

TAK

300m K U12 15 NumerPDF

13
OLSZEWSKA Natasza 2010-09-26 Z/6652/21

TAK

4x50m K U14 11 NumerPDF

14
OLSZEWSKA Natasza 2010-09-26 Z/6652/21

TAK

60m K U12 11 NumerPDF

15
OLSZEWSKA Natasza 2010-09-26 Z/6652/21

TAK

300m K U12 11 NumerPDF

 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 27 ( 21 ) K-15 M-6
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

Szwedzka K 710 NumerPDF  OSU 

2
GAŁEK Mateusz 2008-03-14 Z/0079/20

TAK

300m M U14 710 NumerPDF 46.34 46.34/21

3
GAWLIK Lena 2008-04-29 Z/4366/20

TAK

Kula K U14 (2kg) 728 NumerPDF 8.27/19

4
GRUSZEWSKI Jakub 2008-08-05 Z/0168/21

TAK

Kula M U14 (4kg) 704 NumerPDF

5
JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 Z/0683/21

TAK

300m K U14 709 NumerPDF 51.66 51.66/21

6
JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 Z/4295/20

TAK

Szwedzka K 719 NumerPDF  OSU 

7
JUCHNIEWICZ Dominika 2009-11-28 Z/0166/21

TAK

300m K U14 713 NumerPDF

8
JUCHNIEWICZ Dominika 2009-11-28 Z/0166/21

TAK

W dal K U14 713 NumerPDF

9
KANIOWSKA Amelia 2011-11-17 Z/6206/21

TAK

W dal K dz 61 NumerPDF

10
KANIOWSKA Amelia 2011-11-17 Z/6206/21

TAK

60m K U12 61 NumerPDF

11
KOPROWSKA Alicja 2009-04-29 Z/4375/20

TAK

W dal K U14 703 NumerPDF

12
KOPROWSKA Alicja 2009-04-29 Z/4375/20

TAK

Wzwyż K 703 NumerPDF 1.25/20

13
KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 Z/4326/20

TAK

60m M SP 710 NumerPDF 8.41/20

14
KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 Z/4326/20

TAK

W dal M ch 710 NumerPDF 5.19/20

15
MIELESZCZUK Marek 2010-09-22 Z/7358/21

TAK

P.palantowa M SP 711 NumerPDF

16
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

Szwedzka K 731 NumerPDF  OSU 

17
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

600m K 700 NumerPDF 1:43.42/20

18
PIOTRASCHKE Maja 2010-10-22 Z/6204/21

TAK

300m K U12 728 NumerPDF

19
PRUSS Magdalena 2006-03-25 Z/0940/20

TAK

Szwedzka K 725 NumerPDF  OSU 

20
SZAFRAŃSKI Adam 2010-07-10 Z/7396/21

TAK

P.palantowa M SP 712 NumerPDF

21
SZAFRAŃSKI Adam 2010-07-10 Z/7396/21

TAK

60m M U12 712 NumerPDF

22
TROJAK Jakub 2008-06-21 Z/0086/21

TAK

1000m M SP 701 NumerPDF 3:23.94 3:23.20/20

23
WOŹNIAK Martyna 2008-02-01 Z/2547/20

TAK

60 m K U14 704 NumerPDF

24
WOŹNIAK Martyna 2008-02-01 Z/2547/20

TAK

Wzwyż K 704 NumerPDF 1.50 1.55/20

25
ZAŁUPKA Jagoda 2010-03-29 Z/6210/21

TAK

60m K U12 78 NumerPDF

26
ZINIEWICZ Nikola 2008-01-14 Z/4374/20

TAK

600m K 708 NumerPDF 1:52.87/20

27
ZWOLAK Oliwia 2010-10-22 Z/6205/21

TAK

600m K SP 701 NumerPDF

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SERKOWSKI Samuel 2009-01-01 Z/5389/21

TAK

1000m M SP 61 NumerPDF 3:25.00

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

TAK

60 m K U14 840 NumerPDF 8.43/20

2
ŁAGUNA Anna 2009-10-05 Z/2697/19

TAK

600m K 838 NumerPDF 1:54.96/20

3
PLATA Marcel 2010-08-10 Z/0435/20

TAK

60m M U12 84 NumerPDF 10.11/20

4
WITOSŁAWSKA Weronika 2011-03-29 Z/3082/20

TAK

600m K SP 92 NumerPDF 2:17.33/20

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Dawid 2007-09-03 Z/1918/21

TAK

Szwedzka M U18 105 NumerPDF

2
GUSARSKI Maksymilian 2009-12-10 Z/1919/21

TAK

1000m M SP 107 NumerPDF

3
KLEIN Celia 2010-09-13 Z/1920/21

TAK

600m K SP 106 NumerPDF

4
KLUKA Jakub 2007-03-10 Z/0320/20

TAK

Szwedzka M U18 103 NumerPDF

5
ŁADA Nikodem 2007-06-07 Z/3440/19

TAK

Szwedzka M U18 82 NumerPDF

6
MEYER Dawid 2006-12-11 Z/3441/19

TAK

Szwedzka M U18 84 NumerPDF

7
SADOWSKA Martyna 2008-01-14 Z/3610/19

TAK

600m K 81 NumerPDF 2:02.93/20

8
STEGART Paweł 2007-10-18 Z/3895/19

TAK

Szwedzka M U18 92 NumerPDF

9
SUGIER Franciszek 2009-04-08 Z/1921/21

TAK

1000m M SP 109 NumerPDF

10
WALKUSZ Antonina 2009-03-10 Z/0510/20

TAK

600m K 101 NumerPDF 2:03.58/20

11
ZARACH Monika 2011-01-17 Z/2272/21

TAK

600m K SP 111 NumerPDF

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TESKA Patrycja 2008-06-08 Z/6821/21

TAK

600m K 341 NumerPDF

 
www.mmksgdansk.pl
MMKS Gdańsk Osobostarty: 22 ( 17 ) K-15 M-2
NrLicencji: 07/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 Z/2484/21

TAK

W dal K U14 745 NumerPDF

2
ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 Z/2484/21

TAK

4x50m K U14 745 NumerPDF

3
BARTOSZEWICZ Julia 2007-12-19 Z/1829/20

TAK

Szwedzka K 756 NumerPDF

4
DANCEWICZ Milena 2009-09-22 Z/1809/20

TAK

4x50m K U14 746 NumerPDF

5
DANCEWICZ Milena 2009-09-22 Z/1809/20

TAK

600m K 746 NumerPDF 2:05.43/20

6
GIERASIK Zosia 2010-07-20 Z/2289/21

TAK

600m K SP 779 NumerPDF

7
GLIŃSKA Zofia 2009-05-05 Z/1049/21

TAK

600m K 775 NumerPDF

8
GÓRALEWSKA Helena 2008-05-27 Z/6359/21

TAK

600m K 734 NumerPDF

9
JEZNACH Anna 2006-01-24 Z/1807/20

TAK

Szwedzka K 757 NumerPDF

10
KOPYŁEK Aleksandra 2008-09-17 Z/2485/21

TAK

60 m K U14 745 NumerPDF 8.91/20

11
KOPYŁEK Aleksandra 2008-09-17 Z/2485/21

TAK

4x50m K U14 745 NumerPDF

12
KRYSZEŃ Marta 2008-06-18 Z/6360/21

TAK

600m K 767 NumerPDF

13
KUKLIŃSKA Małgorzata 2007-08-13 Z/1808/20

TAK

Szwedzka K 762 NumerPDF

14
KULESZA Inka 2009-10-07 Z/1048/21

TAK

60 m K U14 764 NumerPDF

15
LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 Z/1837/20

TAK

Szwedzka K 758 NumerPDF

16
PAJĄSKI Jacek 2009-01-01 Z/5052/21

TAK

60m M SP 765 NumerPDF

17
SŁOŃSKI Filip 2008-03-24 Z/4388/20

TAK

Kula M U14 (4kg) 777 NumerPDF

18
SPRENGEL Lena 2008-06-12 Z/2291/21

TAK

Kula K U14 (2kg) 781 NumerPDF

19
SPRENGEL Lena 2008-06-12 Z/2291/21

TAK

600m K 781 NumerPDF

20
WOJDA Patrycja 2009-08-01 Z/2290/21

TAK

60 m K U14 757 NumerPDF

21
WOJDA Patrycja 2009-08-01 Z/2290/21

TAK

4x50m K U14 757 NumerPDF

22
ŻURAWSKA Marta 2008-10-24 Z/1736/21

TAK

W dal K U14 754 NumerPDF

 
-
SKS Sokół Malbork Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 38/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIGOWSKI Igor 2010-04-07 Z/11120/21

TAK

60m M U12 85 NumerPDF

2
ŚWIGOWSKI Igor 2010-04-07 Z/11120/21

TAK

300m M U12 85 NumerPDF

3
WĄSIK Zofia 2009-05-31 Z/4141/20

TAK

60 m K U14 89 NumerPDF

4
WĄSIK Zofia 2009-05-31 Z/4141/20

TAK

Kula K U14 (2kg) 89 NumerPDF

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 30 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBICKA Iga 2010-11-15 Z/5046/21

TAK

300m K U12 19 NumerPDF

2
DĘBICKA Iga 2010-11-15 Z/5046/21

TAK

60m K U12 19 NumerPDF

3
DOMASZK Dawid 2012-03-24 Z/6676/21

TAK

300m M U12 32 NumerPDF

4
DOMASZK Dawid 2012-03-24 Z/6676/21

TAK

60m M U12 32 NumerPDF

5
DOMASZK Dawid 2012-03-24 Z/6676/21

TAK

4x50m M U14 32 NumerPDF

6
DOMASZK Klaudia 2009-02-15 Z/0004/21

TAK

W dal K U14 39 NumerPDF

7
DOMASZK Klaudia 2009-02-15 Z/0004/21

TAK

300m K U14 39 NumerPDF

8
DOMASZK Klaudia 2009-02-15 Z/0004/21

TAK

4x50m K U14 39 NumerPDF

9
DZIEMIŃSKA Witosława 2010-11-06 Z/3399/21

TAK

60m K U12 16 NumerPDF

10
JASZEWSKI Nikodem 2009-03-23 Z/3554/20

TAK

60m M SP 21 NumerPDF 10.07/20

11
JASZEWSKI Nikodem 2009-03-23 Z/3554/20

TAK

300m M U14 21 NumerPDF

12
KRENCKI Damian 2009-01-14 Z/0002/21

TAK

Kula M U14 (4kg) 42 NumerPDF

13
LEPAK Filip 2011-12-23 Z/3398/21

TAK

4x50m M U14 24 NumerPDF

14
LEPAK Filip 2011-12-23 Z/3398/21

TAK

300m M U12 24 NumerPDF

15
LEPAK Filip 2011-12-23 Z/3398/21

TAK

60m M U12 24 NumerPDF

16
LUBECKI Maksymilian 2008-06-17 Z/3404/19

TAK

1000m M SP 22 NumerPDF 3:46.28/19

17
LUBECKI Maksymilian 2008-06-17 Z/3404/19

TAK

4x50m M U14 22 NumerPDF

18
MAKURAT Maksymilian 2009-09-18 Z/0005/21

TAK

Kula M U14 (4kg) 46 NumerPDF

19
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

300m M U14 28 NumerPDF 51.11/20

20
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

W dal M ch 28 NumerPDF

21
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

4x50m M U14 28 NumerPDF

22
STENCEL Paulina 2008-10-17 Z/0006/21

TAK

4x50m K U14 44 NumerPDF

23
STENCEL Paulina 2008-10-17 Z/0006/21

TAK

Kula K U14 (2kg) 44 NumerPDF

24
STENCEL Zuzanna 2009-01-08 Z/3365/20

TAK

600m K 17 NumerPDF 2:02.38/20

25
STENCEL Zuzanna 2009-01-08 Z/3365/20

TAK

4x50m K U14 17 NumerPDF

26
SZTĄBOROWSKA Maja 2008-10-07 Z/6677/21

TAK

W dal K U14 30 NumerPDF

27
SZTĄBOROWSKA Maja 2008-10-07 Z/6677/21

TAK

Wzwyż K 30 NumerPDF

28
TUSK Julia 2010-07-14 Z/3366/20

TAK

4x50m K U14 15 NumerPDF

29
TUSK Julia 2010-07-14 Z/3366/20

TAK

300m K U12 15 NumerPDF 55.83/20

30
TUSK Julia 2010-07-14 Z/3366/20

TAK

60m K U12 15 NumerPDF 10.14/20

 
ULKS Skoczek Pogórze Osobostarty: 41 ( 27 ) K-16 M-11
NrLicencji: 43/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALD Zuzanna 2010-03-18 Z/0772/21

TAK

60m K U12 7 NumerPDF

2
BALD Zuzanna 2010-03-18 Z/0772/21

TAK

300m K U12 7 NumerPDF

3
BANASZAK Julia 2008-05-14 Z/0016/19

TAK

600m K 17 NumerPDF 1:51.90/20

4
DYNEK Kaja 2009-09-15 Z/0773/21

TAK

300m K U14 1 NumerPDF

5
DZIRBA Szymon 2010-09-30 Z/0774/21

TAK

300m M U12 2 NumerPDF

6
DZIRBA Szymon 2010-09-30 Z/0774/21

TAK

60m M U12 2 NumerPDF

7
FABISZ Helena 2010-01-24 Z/0775/21

TAK

60m K U12 3 NumerPDF

8
FABISZ Helena 2010-01-24 Z/0775/21

TAK

300m K U12 3 NumerPDF

9
GRACZYK Aleksander 2008-04-23 Z/3437/20

TAK

300m M U14 38 NumerPDF

10
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

W dal K U14 13 NumerPDF

11
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

300m K U14 13 NumerPDF 53.25/20

12
IWOŁA Klara 2008-12-21 Z/0127/19

TAK

W dal K U14 14 NumerPDF

13
IWOŁA Klara 2008-12-21 Z/0127/19

TAK

60 m K U14 14 NumerPDF 8.85/20

14
JASIŃSKA Julia 2009-07-14 Z/0999/21

TAK

60 m K U14 4 NumerPDF

15
JASIŃSKA Julia 2009-07-14 Z/0999/21

TAK

300m K U14 4 NumerPDF

16
KARAŚ Konrad 2008-08-25 Z/1817/20

TAK

60m M SP 23 NumerPDF 9.18/20

17
KLAJBOR Amelia 2008-08-14 Z/1134/20

TAK

60 m K U14 25 NumerPDF

18
KLAJBOR Amelia 2008-08-14 Z/1134/20

TAK

300m K U14 25 NumerPDF

19
KŁOSIN Nadia 2009-09-12 Z/1819/20

TAK

600m K 15 NumerPDF 1:58.94/20

20
KNAP Karol 2009-11-07 Z/1824/20

TAK

300m M U14 29 NumerPDF 54.85/20

21
KUBICA Anna 2009-02-17 Z/1820/20

TAK

60 m K U14 58 NumerPDF 10.39/20

22
KUBICA Anna 2009-02-17 Z/1820/20

TAK

300m K U14 58 NumerPDF 55.81/20

23
KUBICA Piotr 2009-02-17 Z/1050/21

TAK

60m M SP 3 NumerPDF

24
KUBICA Piotr 2009-02-17 Z/1050/21

TAK

300m M U14 3 NumerPDF

25
KUŁAKOWSKA Natalia 2010-01-04 Z/1816/20

TAK

60m K U12 19 NumerPDF 9.59/20

26
KUŁAKOWSKA Natalia 2010-01-04 Z/1816/20

TAK

300m K U12 19 NumerPDF 52.28/20

27
LEONIAK Marta 2010-01-10 Z/0777/21

TAK

60m K U12 4 NumerPDF 10.05/20

28
LEONIAK Marta 2010-01-10 Z/0777/21

TAK

W dal K dz 4 NumerPDF

29
ŁAPKA Karina 2008-09-25 Z/1106/20

TAK

600m K 40 NumerPDF 1:53.37/20

30
MACH Alicja 2008-07-16 Z/1814/20

TAK

60 m K U14 18 NumerPDF

31
MACH Alicja 2008-07-16 Z/1814/20

TAK

300m K U14 18 NumerPDF 51.62/20

32
OSTASZEWSKA Matylda 2008-08-03 Z/1000/21

TAK

Wzwyż K 36 NumerPDF

33
OSTASZEWSKA Matylda 2008-08-03 Z/1000/21

TAK

W dal K U14 36 NumerPDF

34
RACZYŃSKI Marcel 2008-04-30 Z/0998/21

TAK

60m M SP 5 NumerPDF

35
RUŁA Oskar 2009-05-09 Z/0848/21

TAK

1000m M SP 6 NumerPDF

36
SKIBA Tymoteusz 2009-07-17 Z/0778/21

TAK

W dal M ch 7 NumerPDF

37
STEINKE Tymoteusz 2009-01-21 Z/0779/21

TAK

60m M SP 7 NumerPDF

38
STEINKE Tymoteusz 2009-01-21 Z/0779/21

TAK

300m M U14 7 NumerPDF

39
WITCZAK Jan 2009-03-20 Z/2490/21

TAK

1000m M SP 6 NumerPDF

40
WYŻLIC Damian 2008-10-09 Z/1815/20

TAK

1000m M SP 30 NumerPDF 3:33.52/20

41
ZALEŚNA Zuzanna 2008-03-15 Z/1823/20

TAK

600m K 11 NumerPDF