Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w biegu na 5000 metrów
SZCZECINEK, 18.05.2019
Osobostarty wszystkie: 201 ( 169 ) K-81 M-88
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

5000m M 75 NumerPDF 14:13.93/18

TAK
2
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

5000m M 74 NumerPDF 15:26.71/16

TAK
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

5000m M U20 351 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

5000m K U20 40 NumerPDF

TAK
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

5000m K 873 NumerPDF

TAK
2
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

2000m prz.K 879 NumerPDF

NIE
3
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

800m M 876 NumerPDF 1:57.43/18

TAK
4
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

5000m M U20 851 NumerPDF

TAK
5
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

5000m M U20 869 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

5000m K U20 700 NumerPDF

TAK
2
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

5000m M U20 736 NumerPDF

TAK
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

5000m K 882 NumerPDF 17:50.36/15

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

5000m K U20 951 NumerPDF

TAK
 
LUBUSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

5000m K 11 NumerPDF 17:21.48/18

TAK
 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 Z/2670/18

TAK

5000m K 938 NumerPDF

NIE
 
http://zaryrunners.pl/
KS Żary Runners Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LB/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

5000m M U20 8 NumerPDF

TAK
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

400m K 976 NumerPDF 69.46/18

2
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

800m K 975 NumerPDF

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

5000m K U20 33 NumerPDF 17:40.79/18

NIE
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-6 M-6
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 Z/2429/15

TAK

5000m K 255 NumerPDF 17:24.99 17:24.99/19

TAK
2
KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

5000m K 204 NumerPDF

TAK
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

5000m M U20 44 NumerPDF 15:42.23/18

TAK
2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

5000m K U20 8 NumerPDF

TAK
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

5000m M U20 29 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

5000m M 30 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

5000m K U20 24 NumerPDF

TAK
4
OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15

TAK

5000m M U20 131 NumerPDF

TAK
5
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

5000m K 23 NumerPDF 18:25.06/18

TAK
 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

5000m K 111 NumerPDF

TAK
 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

5000m M 420 NumerPDF

TAK
2
RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 Z/5000/15

TAK

5000m M U20 220 NumerPDF

TAK
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-0 M-10
 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

5000m M U20 792 NumerPDF

TAK
 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

5000m M U20 603 NumerPDF 15:50.51/18

TAK
2
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

5000m M U20 600 NumerPDF

TAK
3
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

5000m M U20 600 NumerPDF

TAK
4
ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 Z/0723/13

TAK

5000m M 621 NumerPDF

TAK
 
OKS Start Otwock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

5000m M U20 493 NumerPDF 15:11.29/18

TAK
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

5000m M 933 NumerPDF 15:09.01/18

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

5000m M 912 NumerPDF 14:26.99/18

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

5000m M 937 NumerPDF

TAK
4
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

5000m M U20 941 NumerPDF

NIE
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

5000m K 664 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

5000m M 673 NumerPDF 14:40.47/17

TAK
3
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

5000m K 678 NumerPDF 17:31.23/17

TAK
4
UCHACZ Kacper 2001-07-30 Z/1781/18

TAK

5000m M U20 672 NumerPDF 17:26.75/18

TAK
 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

5000m M 3 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
PODLASKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

5000m K 777 NumerPDF

TAK
2
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

5000m K U20 782 NumerPDF 17:32.51/18

TAK
3
MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 Z/2035/15

TAK

5000m M U20 781 NumerPDF

TAK
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

TAK

5000m M U20 994 NumerPDF

TAK
 
POMORSKIE Osobostarty: 40 ( 36 ) K-20 M-16
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

5000m M 725 NumerPDF 16:26.08/18

2
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

5000m M U20 708 NumerPDF

 
GKS Żukowo Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

5000m M U20 71 NumerPDF

TAK
2
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

400m K 71 NumerPDF 58.58/16

TAK
3
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

5000m M 75 NumerPDF 15:30.38/18

TAK
 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

800m K 16 NumerPDF 2:10.45/18

TAK
 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

5000m M 176 NumerPDF

TAK
2
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

5000m K 174 NumerPDF

TAK
3
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

800m K 161 NumerPDF 2:16.89 2:13.12/18

TAK
 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

5000m K U20 531 NumerPDF

TAK
 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STRASZAK Piotr 2000-06-08 Z/1506/18

TAK

5000m M U20 150 NumerPDF 16:52.51/18

TAK
2
ZAMARRIPA Karolina 2000-06-20 Z/1011/17

TAK

5000m K U20 261 NumerPDF

TAK
3
ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 Z/1012/17

TAK

5000m M 141 NumerPDF 15:37.52/18

TAK
 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 9 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

400m M 22 NumerPDF 52.86/18

TAK
2
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

200m K 40 NumerPDF

TAK
3
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

100m K 40 NumerPDF

TAK
4
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

TAK

400m K 42 NumerPDF 63.50/18

TAK
5
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

TAK

W dal K 42 NumerPDF 4.79 4.79/19

TAK
6
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

5000m M U20 12 NumerPDF

TAK
7
KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 Z/1857/19

TAK

400m K 44 NumerPDF

TAK
8
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

200m M 32 NumerPDF 24.02/18

TAK
9
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

5000m K U20 36 NumerPDF 19:58.12/18

TAK
 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 Z/1944/15

TAK

5000m M U20 13 NumerPDF

TAK
 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

5000m K U20 522 NumerPDF

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

800m K 34 NumerPDF 2:23.06/18

2
KOBUS Julia 2002-11-27 Z/0835/19

TAK

800m K 18 NumerPDF

3
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

5000m K 29 NumerPDF 18:36.32/17

4
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

800m K 32 NumerPDF 2:32.59 2:31.60/17

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 12 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

W dal K 236 NumerPDF 4.71/18

TAK
2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K 236 NumerPDF 13.46 13.22/18

TAK
3
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

800m M 225 NumerPDF

TAK
4
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

5000m M U20 204 NumerPDF 15:31.97/18

TAK
5
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

800m M 240 NumerPDF

TAK
6
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

5000m K U20 207 NumerPDF

TAK
7
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

400m K 202 NumerPDF

TAK
8
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

200m K 210 NumerPDF

TAK
9
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

100m K 210 NumerPDF 14.15/18

TAK
10
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

400m M 216 NumerPDF 49.82/18

TAK
11
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

800m M 218 NumerPDF 2:24.49/16

TAK
12
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

800m K 206 NumerPDF

TAK
 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

5000m K U20 305 NumerPDF

TAK
2
JARCZOK Bartosz 1999-02-26 Z/0361/15

TAK

5000m M 321 NumerPDF 15:25.84/18

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

5000m K U20 306 NumerPDF

TAK
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

5000m M U20 154 NumerPDF

TAK
2
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

5000m M 157 NumerPDF 15:22.63/18

TAK
 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

5000m K 118 NumerPDF 16:19.09/18

TAK
2
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

5000m M U20 111 NumerPDF 15:59.18/18

TAK
3
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

5000m K 123 NumerPDF 17:19.54/17

TAK
 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/1961/19

TAK

5000m K U20 65 NumerPDF

TAK
2
SEMPER Mateusz 1999-01-19 Z/0586/15

TAK

5000m M 77 NumerPDF 15:39.60/18

TAK
 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

5000m K U20 75 NumerPDF 17:48.61/18

NIE
 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

5000m K U20 102 NumerPDF

TAK
2
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

5000m K U20 101 NumerPDF

TAK
3
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

5000m K U20 118 NumerPDF

TAK
 
UKS Chromik Mysłowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 Z/3240/15

TAK

5000m M 133 NumerPDF 15:46.11/18

TAK
 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 21 ( 19 ) K-5 M-14
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

800m K 151 NumerPDF 2:21.80/18

TAK
 
MKL Jarocin Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 59/WP/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

100m K 122 NumerPDF 13.72/17

TAK
2
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

W dal K 122 NumerPDF 5.25/18

TAK
3
GLAPA Szymon 2000-06-09 Z/1868/19

TAK

5000m M U20 112 NumerPDF

TAK
4
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

100m K 127 NumerPDF 13.10/18

TAK
5
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

W dal K 127 NumerPDF 5.66/17

TAK
6
ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 Z/1217/16

TAK

5000m M 107 NumerPDF 15:15.56/18

TAK
 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

5000m M 151 NumerPDF 15:30.47/17

TAK
2
KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 Z/3207/15

TAK

5000m K 183 NumerPDF 17:54.96/17

TAK
3
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

800m M 139 NumerPDF 2:00.05/18

TAK
4
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

5000m M U20 153 NumerPDF 15:29.56/18

TAK
5
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

5000m M 154 NumerPDF 15:43.90/18

TAK
6
MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 Z/0716/14

TAK

800m K 147 NumerPDF 2:17.11/16

TAK
7
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

800m M 141 NumerPDF 1:53.49/18

TAK
8
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

5000m M U20 142 NumerPDF

TAK
 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DUTKIEWICZ Filip 2003-04-21 Z/1986/19

TAK

100m M 454 NumerPDF 11.55 11.55/19

TAK
2
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

800m M 521 NumerPDF

TAK
3
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

5000m M U20 505 NumerPDF

TAK
4
WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

W dal M 510 NumerPDF 6.11 6.41/18

TAK
 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

5000m M 968 NumerPDF 14:40.97/18

2
JURGA Jakub 2000-03-29 Z/1071/16

TAK

5000m M U20 940 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 11 ( 7 ) K-6 M-1
 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

100m K 218 NumerPDF 13.50 13.30/17

TAK
2
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

200m K 218 NumerPDF 27.58 27.29/17

TAK
3
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

5000m K U20 216 NumerPDF 18:52.17/18

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

W dal K 5 NumerPDF 4.14 4.14/19

NIE
2
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

200m K 5 NumerPDF 33.52/18

NIE
3
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

W dal K 57 NumerPDF 4.82 5.04/17

NIE
4
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

Trójskok K 57 NumerPDF 10.43/18

NIE
5
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

TAK

5000m M 40 NumerPDF 15:29.13/18

TAK
6
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

W dal K 10 NumerPDF 4.57 4.57/19

NIE
7
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

Trójskok K 10 NumerPDF

NIE
8
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

400m K 2 NumerPDF

NIE
 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 64 ( 42 ) K-20 M-22
 
KB Dziesiątka Białogard Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 31/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

5000m M U20 101 NumerPDF

NIE
2
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

5000m M U20 100 NumerPDF 15:49.15/18

TAK
 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 13 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

TAK

100m M 86 NumerPDF 11.94/18

2
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

100m K 65 NumerPDF 12.24/15

3
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

200m K 65 NumerPDF 25.03/17

4
KOWALSKI Kacper 2003-07-14 Z/2015/17

TAK

100m M 77 NumerPDF 11.66/18

5
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

100m M 86 NumerPDF 11.32/18

6
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

Trójskok M 86 NumerPDF

7
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

800m K 61 NumerPDF 2:08.92/18

8
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 Z/2415/17

TAK

100m K 58 NumerPDF 12.81/17

9
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

100m K 55 NumerPDF 12.79/18

10
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

200m K 55 NumerPDF 27.74/17

11
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

100m M 74 NumerPDF 11.49/16

12
WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 Z/2030/17

TAK

100m K 84 NumerPDF 13.57/18

13
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

100m M 88 NumerPDF 11.24/16

 
MKL Szczecinek Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 28/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

2000m prz.K 88 NumerPDF

2
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

800m K 88 NumerPDF 2:30.76/18

TAK
3
LEWANDOWSKA Anna 1999-12-09 Z/2186/16

TAK

800m K 96 NumerPDF 2:33.85/14

TAK
4
LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 Z/0643/16

TAK

800m M 97 NumerPDF 2:15.86/16

TAK
5
SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 Z/1598/14

TAK

5000m K 99 NumerPDF 18:24.45/17

TAK
 
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 40 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

Trójskok M 728 NumerPDF 13.40/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

400m M 728 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

W dal M 728 NumerPDF 5.78/17

WARUNKOWO - BADANIA
4
BARTOSZKO Oliwia 2003-09-27 Z/4735/18

TAK

W dal K 736 NumerPDF 3.90/18

5
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

TAK

W dal K 713 NumerPDF 4.77/18

6
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

TAK

200m K 713 NumerPDF

7
CZEKAJ Oskar 2005-01-31 Z/3352/18

TAK

400m M 719 NumerPDF

8
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

200m M 729 NumerPDF 22.83/18

9
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

100m M 729 NumerPDF 11.28/18

10
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

400m M 723 NumerPDF 50.23/18

WARUNKOWO - BADANIA
11
MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 Z/3308/19

TAK

200m M 725 NumerPDF

12
MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 Z/3308/19

TAK

100m M 725 NumerPDF 12.82 12.82/19

13
MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 Z/3308/19

TAK

W dal M 725 NumerPDF

14
MURAWSKA Nikola 2005-06-28 Z/1455/18

TAK

400m K 708 NumerPDF

15
PACAŁATY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

W dal K 728 NumerPDF 4.78/17

16
PACAŁATY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

Trójskok K 728 NumerPDF

17
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

100m K 702 NumerPDF 13.93 13.93/19

18
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

W dal K 702 NumerPDF 4.27/18

19
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

100m M 742 NumerPDF 11.07/18

20
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

200m M 742 NumerPDF 21.87/18

21
SIATKOWSKI Kacper 2005-05-26 Z/5743/18

TAK

200m M 743 NumerPDF

22
SOKOŁOWSKI Ksawier 2005-05-11 Z/1779/19

TAK

200m M 725 NumerPDF

23
STROJEWSKA Oliwia 2005-07-13 Z/1782/19

TAK

200m K 712 NumerPDF

24
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

Trójskok M 738 NumerPDF 12.82/18

WARUNKOWO - BADANIA
25
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

100m M 738 NumerPDF 11.49/18

WARUNKOWO - BADANIA
26
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

W dal M 738 NumerPDF 6.50/18

WARUNKOWO - BADANIA
27
SZUMERT Kamil 1993-04-26 Z/0786/11

TAK

200m M 745 NumerPDF 21.68/14

28
SZUMERT Kamil 1993-04-26 Z/0786/11

TAK

100m M 745 NumerPDF 10.83/14

29
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

200m M 722 NumerPDF 23.70/18

30
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

100m M 722 NumerPDF 11.53/18

31
TALKOWSKA Oliwia 2005-04-05 Z/3176/19

TAK

W dal K 724 NumerPDF 4.15 4.15/19

32
TALKOWSKA Oliwia 2005-04-05 Z/3176/19

TAK

200m K 724 NumerPDF

33
TOMASZEWSKA Zuzanna Helena 2004-09-23 Z/2817/19

TAK

200m K 7 NumerPDF

34
TOMASZEWSKA Zuzanna Helena 2004-09-23 Z/2817/19

TAK

100m K 7 NumerPDF

35
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

100m K 707 NumerPDF 13.04 12.94/17

WARUNKOWO - BADANIA
36
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

W dal K 707 NumerPDF 4.57/16

WARUNKOWO - BADANIA
37
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

200m K 707 NumerPDF 27.35/17

WARUNKOWO - BADANIA
38
UMIŃSKI Mateusz 2002-04-23 Z/3522/19

TAK

100m M 718 NumerPDF

39
WORONOWICZ Iga 2004-05-26 Z/1783/19

TAK

200m K 7 NumerPDF

40
WORONOWICZ Iga 2004-05-26 Z/1783/19

TAK

100m K 7 NumerPDF

 
ULKS Barwice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 Z/0424/15

TAK

800m M 92 NumerPDF 2:20.52/15

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

5000m M 37 NumerPDF

TAK
2
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

5000m K 16 NumerPDF 17:28.01/18

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

5000m K 11 NumerPDF 17:07.37/16

TAK