Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng Otwarcia Sezonu Białgoard 2021
BIAŁOGARD, 08.05.2021
Osobostarty wszystkie: 423 ( 314 ) K-182 M-132
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

Oszczep M (800) 206 NumerPDF 71.73/20

 
LUBUSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

TAK

100m K 935 NumerPDF 14.23/19

2
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

TAK

200m K 935 NumerPDF 29.96/19

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACA CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 Z/1455/20

TAK

600m K 992 NumerPDF 1:55.01/20

2
MIZERSKA Iga 2009-03-10 Z/5313/18

TAK

1000m K 976 NumerPDF 3:30.47/20

3
SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 Z/1443/20

TAK

600m K 982 NumerPDF 1:52.75/20

 
POMORSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

100m K 394 NumerPDF 12.02/18

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

1000m K 77 NumerPDF 2:52.86/19  ZKN   OSU 

 
uksekoludek.eu
UKS Ekoludek Szczenurze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 48/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUŚKO Mateusz 2006-09-24 Z/0101/20

TAK

1000m M 10 NumerPDF 2:43.80 2:41.88/20

 
UKS Lipusz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 34/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 73 NumerPDF 28.57/20

2
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 42 NumerPDF  ZKN 

3
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 69 NumerPDF  ZKN 

4
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

Dysk K (1kg) 47 NumerPDF

5
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

Dysk K (1kg) 69 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 49 ( 35 ) K-25 M-10
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 19 ( 13 ) K-11 M-2
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

1000m K 142 NumerPDF 3:07.32/19  ZKN 

2
KLUCZYŃSKA Amelia 2007-05-30 Z/2602/21

TAK

100m K 145 NumerPDF

3
KLUCZYŃSKA Amelia 2007-05-30 Z/2602/21

TAK

W dal K 145 NumerPDF

4
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

100m K 144 NumerPDF 14.21/19  ZKN 

5
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

W dal K 144 NumerPDF 5.16/20  ZKN 

6
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

Kula K (4kg) 144 NumerPDF  ZKN 

7
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

3000m K 135 NumerPDF 10:35.43/20  ZKN 

8
MAĆKOWIAK Hubert 2004-01-03 Z/3092/19

TAK

100m M 141 NumerPDF 12.81/19

9
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

W dal M 147 NumerPDF 5.37/20

10
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

100m M 147 NumerPDF 12.57/20

11
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

Kula M U20 (6kg) 147 NumerPDF

12
SMOLEŃ Iga 2007-04-08 Z/2604/21

TAK

Oszczep K U18 (500) 138 NumerPDF

13
SZCZĘSNA Weronika 2005-01-04 Z/3097/19

TAK

100m K 142 NumerPDF 13.57/19

14
TARENT Natalia 2005-01-30 Z/5207/19

TAK

100m K 141 NumerPDF

15
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

Trójskok K 142 NumerPDF 11.55/20  ZKN 

16
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

3000m K 140 NumerPDF 10:25.84/19

17
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

100m K 147 NumerPDF 13.03/19

18
ZGÓDKA Aneta 2007-04-07 Z/2603/21

TAK

300m K 140 NumerPDF

19
ZGÓDKA Aneta 2007-04-07 Z/2603/21

TAK

100m K 140 NumerPDF

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 Z/5102/19

TAK

Wzwyż M 64 NumerPDF 1.50/19

2
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

1500m M 559 NumerPDF 4:32.15/20  OSU 

 
PZS Gontyniec Chodzież Osobostarty: 10 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 58/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIAK Julia 2007-10-01 Z/2468/20

TAK

100m K 753 NumerPDF 14.39/20

2
GÓRZNA Roksana 2006-05-22 Z/2173/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 751 NumerPDF 22.54/20

3
KOŁODZIEJEWSKI Gracjan 2007-12-06 Z/2470/20

TAK

1000m M 753 NumerPDF 3:28.29/20

4
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

100m M 751 NumerPDF 11.86/20

5
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

200m M 751 NumerPDF 24.61/20

6
KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 Z/5066/19

TAK

1000m M 757 NumerPDF 3:32.82/19

7
MATLAK Nadia 2009-08-11 Z/2086/21

TAK

600m K 761 NumerPDF

8
MIKOŁAJCZYK Jakub 2008-09-26 Z/2087/21

TAK

300m M 754 NumerPDF

9
PYTLAK Nikola 2007-07-01 Z/5067/19

TAK

100m K 757 NumerPDF 14.07/20

10
PYTLAK Nikola 2007-07-01 Z/5067/19

TAK

300m K 757 NumerPDF

 
UKS 20 Poznań Osobostarty: 17 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 74/WP/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Agata 2009-02-15 Z/9450/21

TAK

100m K 152 NumerPDF

2
ANTCZAK Agata 2009-02-15 Z/9450/21

TAK

300m K 152 NumerPDF 50.74/20

3
ANTKOWIAK Nikola 2008-08-17 Z/9439/21

TAK

600m K 222 NumerPDF 2:01.54/20

4
GAWRYCH Kinga 2009-05-21 Z/9438/21

TAK

100m K 317 NumerPDF

5
GAWRYCH Kinga 2009-05-21 Z/9438/21

TAK

300m K 317 NumerPDF

6
JARMUDA Franciszek 2009-10-08 Z/9451/21

TAK

300m M 158 NumerPDF

7
JEGER Liwia 2009-03-25 Z/9440/21

TAK

600m K 151 NumerPDF

8
KORBAL Kamila 2007-02-04 Z/9441/21

TAK

100m K 427 NumerPDF

9
KORBAL Kamila 2007-02-04 Z/9441/21

TAK

300m K 427 NumerPDF 43.44/20

10
KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 Z/9442/21

TAK

100m K 777 NumerPDF

11
KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 Z/9442/21

TAK

300m K 777 NumerPDF

12
MALINOWSKI Filip 2007-01-19 Z/9443/21

TAK

100m M 153 NumerPDF

13
MALINOWSKI Filip 2007-01-19 Z/9443/21

TAK

300m M 153 NumerPDF 42.28/20

14
PASIKOWSKA Emilia 2007-06-29 Z/9444/21

TAK

100m K 266 NumerPDF

15
PODRAZA Pola 2009-01-07 Z/9445/21

TAK

600m K 713 NumerPDF 2:01.63/20

16
ZIÓŁKOWSKA Maja 2008-07-03 Z/9449/21

TAK

100m K 156 NumerPDF

17
ZIÓŁKOWSKA Maja 2008-07-03 Z/9449/21

TAK

300m K 156 NumerPDF

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

TAK

3000m K 206 NumerPDF  ZKN   OSU 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 360 ( 266 ) K-148 M-118
 
-
GULKS Barwice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 36/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELING Anna 1962-04-07 Z/2757/18

TAK

Dysk K (1kg) 74 NumerPDF 24.66/18

2
SAWICKA Sandra 2007-09-29 Z/3003/19

TAK

80m pł K U16 6 NumerPDF

3
WERKUN Magdalena 2006-03-09 Z/3005/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 3 NumerPDF 26.32/19

4
ZALEWSKA Aurelia 2007-11-13 Z/3006/19

TAK

100m K 5 NumerPDF 14.56/20

 
KB Dziesiątka Białogard Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 31/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABSKI Antoni 2006-03-14 Z/1770/20

TAK

600m M 103 NumerPDF 1:31.14/20

2
KOZIEŁ Sebastian 2005-05-13 Z/1771/20

TAK

1000m M 105 NumerPDF 3:08.72/20

3
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

1000m M 100 NumerPDF 2:35.21/17

 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 11 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

Oszczep M (800) 18 NumerPDF 57.21 60.10/20  ZKN 

2
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

100m M 8 NumerPDF 12.80 12.80/21

3
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

200m M 8 NumerPDF 25.21/20

4
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 Z/1508/18

TAK

600m M 79 NumerPDF 1:37.61/13

5
MACIEJEWSKA Marta 1986-06-21 Z/3980/18

TAK

Kula K (4kg) 19 NumerPDF 9.77/19

6
MADEJ Mateusz 2006-04-15 Z/3889/19

TAK

800m M 2 NumerPDF

7
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

100m M 19 NumerPDF 11.78 11.44/20

8
SIDEŁKO Michał 2000-06-27 Z/2463/15

TAK

Oszczep M (800) 12 NumerPDF 58.74/18

9
SOBCZAK Wiktoria 2003-06-27 Z/10123/21

TAK

3000m K 1 NumerPDF

10
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

100m K 13 NumerPDF 13.38/19

11
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

200m K 13 NumerPDF 26.92/18

 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 10 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

100m K 220 NumerPDF 14.58/20

2
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

200m K 220 NumerPDF 30.18 30.18/21

3
BIELAWSKA Weronika 2006-04-06 Z/0402/20

TAK

100m K 219 NumerPDF

4
BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 Z/1708/18

TAK

Wzwyż M 226 NumerPDF 1.88/20

5
KWAK Karina 2008-05-18 Z/2616/20

TAK

300m K 200 NumerPDF 47.08 47.08/21

6
KWAK Karina 2008-05-18 Z/2616/20

TAK

100m K 200 NumerPDF 15.13/20

7
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

100m K 223 NumerPDF 14.44 14.02/20

8
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

W dal K 223 NumerPDF 4.89/20

9
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

100m M 225 NumerPDF 12.43 12.43/21

10
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

W dal M 225 NumerPDF 6.15/20

 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 36 ( 23 ) K-13 M-10
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 Z/2747/19

TAK

100m K 720 NumerPDF 14.46 14.46/21

2
CHMURA Filip 2003-04-17 Z/3404/17

TAK

200m M 722 NumerPDF 23.70 23.70/21

3
CHMURA Filip 2003-04-17 Z/3404/17

TAK

100m M 722 NumerPDF 11.68 11.62/20

4
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

W dal M 713 NumerPDF 5.34 5.34/21

5
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

100m M 713 NumerPDF 12.63 12.63/21

6
DĄBROWSKI Aleksander 2009-02-04 Z/2996/21

TAK

600m M 714 NumerPDF

7
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

300m K 718 NumerPDF 45.72 45.08/19

8
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

100m M 720 NumerPDF 11.95/18

9
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

200m M 720 NumerPDF

10
JABŁOŃSKA Anna 2007-02-26 Z/2998/21

TAK

Wzwyż K 376 NumerPDF 1.40 1.40/21

11
JABŁOŃSKA Anna 2007-02-26 Z/2998/21

TAK

100m K 376 NumerPDF 14.59 14.56/20

12
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

TAK

600m M 717 NumerPDF  ZKN   OSU 

13
KAWA Aleksandra 2002-02-25 Z/2676/19

TAK

Oszczep K (600) 23 NumerPDF 32.47 32.47/21  OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
14
KORKUĆ Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

Wzwyż M 719 NumerPDF 1.75 1.75/21

15
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

Dysk K (1kg) 61 NumerPDF 34.00 34.00/21  ZKN   OSU 

16
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 61 NumerPDF 11.93 11.93/21  ZKN   OSU 

17
LIBERA Wojciech 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 719 NumerPDF 13.76 13.76/21  OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
18
LIBERA Wojciech 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 719 NumerPDF 37.17 37.68/20  OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
19
LISZEWSKA Anna 2008-03-27 Z/8425/21

TAK

W dal K 714 NumerPDF

20
LISZEWSKA Anna 2008-03-27 Z/8425/21

TAK

100m K 714 NumerPDF 14.26 14.26/21

21
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

80m pł K U16 723 NumerPDF 13.09/20

22
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

100m K 723 NumerPDF 14.34 13.67/20

23
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

Trójskok K 719 NumerPDF 9.87 9.87/21

24
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

W dal K 719 NumerPDF 4.24/20

25
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

100m K 719 NumerPDF 14.10 13.92/20

26
NIEWIADOMSKA Maja 2005-05-21 Z/2183/20

TAK

100m K 721 NumerPDF 14.42/20

27
PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/1197/20

TAK

600m K 719 NumerPDF 1:48.96 1:45.20/20

28
SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 Z/2519/20

TAK

600m K 724 NumerPDF 1:51.19 1:48.97/20

29
SOBOCIŃSKI Bartosz 2005-09-15 Z/10196/21

TAK

Trójskok M 8 NumerPDF 10.72 10.72/21

30
SOBOCIŃSKI Bartosz 2005-09-15 Z/10196/21

TAK

W dal M 8 NumerPDF 4.98 4.98/21

31
SUDNIKOWICZ Joanna 2007-05-21 Z/2521/20

TAK

200m K 724 NumerPDF

32
SUDNIKOWICZ Joanna 2007-05-21 Z/2521/20

TAK

100m K 724 NumerPDF 13.74 13.74/21

33
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 45 NumerPDF 43.36 43.36/21  ZKN   OSU 

34
WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 Z/2750/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 722 NumerPDF 11.92 11.92/21  OSU 

35
WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 Z/2750/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 722 NumerPDF 48.00 48.00/21  OSU 

36
ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 Z/10195/21

TAK

Kula M U18 (5kg) 8 NumerPDF 11.07 11.07/21

 
LŁKB Trucht Łobez Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 22/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIŃSKA Oliwia 2008-11-28 Z/1547/19

TAK

1000m K 18 NumerPDF

2
MATUŁA Nikola 2006-08-06 Z/1546/19

TAK

1000m K 34 NumerPDF 3:23.17/20

3
MIELCAREK Maja 2007-02-28 Z/1549/19

TAK

W dal K 36 NumerPDF 4.25/20

4
ORGANKA Zuzanna 2007-10-12 Z/1550/19

TAK

300m K 13 NumerPDF 49.95/19

5
PIEC Tola 2008-10-06 Z/3807/19

TAK

300m K 7 NumerPDF 56.00/19

 
LMKS Żak Pyrzyce Osobostarty: 13 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 55/ZP/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAŻEJEWSKA Julia 2008-04-22 Z/5207/21

TAK

600m K 517 NumerPDF 1:56.35 1:56.35/21

2
CISZEK Aleksandra 2008-01-17 Z/5209/21

TAK

300m K 518 NumerPDF

3
KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 Z/5211/21

TAK

600m M 508 NumerPDF

4
KONTRONIEWICZ Krzysztof 2008-09-18 Z/5213/21

TAK

300m M 502 NumerPDF 50.62 50.62/21

5
KOWALSKI Marcel 2008-03-19 Z/5216/21

TAK

600m M 503 NumerPDF

6
ŁYJAK Hanna 2007-03-29 Z/5217/21

TAK

600m K 521 NumerPDF 1:59.51 1:59.51/21

7
MADUZIA Piotr 2009-03-02 Z/5220/21

TAK

600m M 530 NumerPDF

8
OBARZANEK Hanna 2008-11-09 Z/5223/21

TAK

600m K 516 NumerPDF 2:04.62 2:04.62/21

9
PAPLICKI Wojciech 2008-05-02 Z/5227/21

TAK

300m M 510 NumerPDF 49.08 49.08/21

10
SIWEK Oliwia 2007-01-22 Z/5230/21

TAK

300m K 522 NumerPDF 49.84 49.84/21

11
SZRAM Wiktoria 2008-06-23 Z/8421/21

TAK

600m K 540 NumerPDF

12
ŚLUBORSKA Aleksandra 2008-09-20 Z/5231/21

TAK

600m K 519 NumerPDF 2:03.41 2:03.41/21

13
WIATRZYK Hubert 2006-05-04 Z/5238/21

TAK

600m M 532 NumerPDF

 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDZYK Iza 2004-04-07 Z/8835/21

TAK

1000m K 20 NumerPDF

2
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

1000m K 20 NumerPDF

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 23 ( 18 ) K-5 M-13
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 Z/4396/18

TAK

Wzwyż M 31 NumerPDF 1.65/20

2
BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 Z/1765/16

TAK

Wzwyż M 61 NumerPDF 1.80 1.95/20

3
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 65 NumerPDF 10.83/20  OSU 

4
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 65 NumerPDF 44.05/20  OSU 

5
DOMŻALSKI Franciszek 2007-01-22 Z/10521/21

TAK

Oszczep M U16 (600) 32 NumerPDF

6
GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

Oszczep M (800) 52 NumerPDF 55.23/20  ZKN   OSU 

7
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

Dysk K (1kg) 63 NumerPDF 34.13/20  OSU 

8
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

Kula K (4kg) 63 NumerPDF 10.43/20  OSU 

9
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

Dysk M (2kg) 62 NumerPDF

10
GULDON Edward 2007-12-21 Z/2979/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 56 NumerPDF 23.56/20  OSU 

11
HOŁOBYN Łukasz 2007-05-05 Z/5019/21

TAK

100m M 44 NumerPDF

12
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

Oszczep K (600) 11 NumerPDF 35.27 41.79/20

13
KOWALSKI Antoni 2003-07-14 Z/2014/17

TAK

Oszczep M (800) 92 NumerPDF  OSU 

14
KUSZKO Jakub 2007-11-14 Z/10523/21

TAK

300m M 49 NumerPDF

15
LIS Michał 2007-11-27 Z/10520/21

TAK

300m M 43 NumerPDF 46.40/20

16
MATEL Allan 2004-11-09 Z/1842/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 65 NumerPDF 14.21/20  OSU 

17
MATEL Allan 2004-11-09 Z/1842/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 65 NumerPDF  OSU 

18
OSIŃSKI Kacper 2005-03-23 Z/2947/21

TAK

Oszczep M U18 (700) 38 NumerPDF  OSU 

19
PEITLER Alicja 2002-03-01 Z/2510/20

TAK

Oszczep K (600) 35 NumerPDF 38.91/20  OSU 

20
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

Oszczep K (600) 33 NumerPDF  OSU 

21
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

Kula K (4kg) 33 NumerPDF  OSU 

22
SZCZUKO Emil 2008-04-28 Z/5016/21

TAK

Oszczep M U16 (600) 30 NumerPDF

23
SZCZUKO Emil 2008-04-28 Z/5016/21

TAK

Kula M U18 (5kg) 30 NumerPDF

 
MKL Szczecinek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 28/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

600m K 66 NumerPDF

 
-
MKP Szczecinek Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 51/ZP/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

200m K 6 NumerPDF 28.79/20

2
CERK Karolina 1998-02-01 Z/1312/14

TAK

200m K 101 NumerPDF 25.72/15

3
DRĄŻKOWSKI Tomasz 2002-04-19 Z/2811/20

TAK

1000m M 19 NumerPDF 3:21.46/20

4
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 Z/1850/20

TAK

1000m K 11 NumerPDF 3:17.14/20

5
SZCZEPAŃSKI Konrad 2003-02-07 Z/2814/20

TAK

100m M 10 NumerPDF 12.10/20

6
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

200m M 13 NumerPDF 22.75/20

7
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

100m M 13 NumerPDF 11.25/20

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 32 ( 27 ) K-16 M-11
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADADYŃSKA Antonina 2008-03-30 Z/5138/21

TAK

100m K 60 NumerPDF

2
CIERESZKO Alan 2006-04-17 Z/4231/18

TAK

600m M 62 NumerPDF 1:31.70/20

3
CZERNIACHOWSKA Karolina 2008-09-13 Z/2484/20

TAK

300m K 66 NumerPDF 53.29/20

4
DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 Z/0509/19

TAK

1000m K 69 NumerPDF 3:12.20 3:12.20/21

5
GREŃ Gabriela 2008-12-24 Z/5139/21

TAK

600m K 69 NumerPDF

6
IWAN Wiktoria 2007-12-13 Z/0108/20

TAK

300m K 62 NumerPDF 53.00/20

7
JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 Z/4188/19

TAK

600m M 69 NumerPDF 1:33.66/20

8
KAWICKA Milena 2006-02-28 Z/4160/20

TAK

300m K 65 NumerPDF

9
KISIELICA Maciej 2008-05-11 Z/2858/21

TAK

600m M 70 NumerPDF 1:52.67/20

10
KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 Z/0075/21

TAK

100m K 64 NumerPDF 14.80 14.80/21

11
KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 Z/0075/21

TAK

Wzwyż K 64 NumerPDF 1.35 1.35/21

12
ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 Z/1152/20

TAK

600m M 64 NumerPDF 1:39.85/20

13
MLAK Martyna 2006-09-05 Z/1155/20

TAK

80m pł K U16 62 NumerPDF 13.42/20

14
MLAK Martyna 2006-09-05 Z/1155/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 62 NumerPDF 25.40 30.60/20

15
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

100m M 68 NumerPDF 11.63 11.63/21  ZKN   OSU 

16
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

1000m M 70 NumerPDF 2:49.71 2:44.72/20  ZKN   OSU 

17
OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 Z/10951/21

TAK

100m K 68 NumerPDF

18
OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 Z/10951/21

TAK

Wzwyż K 68 NumerPDF 1.15/20

19
OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 Z/0109/20

TAK

600m M 63 NumerPDF 1:40.96/20

20
PIĄTEK Alan 2006-02-25 Z/1154/20

TAK

600m M 68 NumerPDF 1:36.96/20

21
RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 Z/4917/19

TAK

300m K 69 NumerPDF

22
SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 Z/0110/20

TAK

300m K 63 NumerPDF

23
SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 Z/2659/19

TAK

100m K 61 NumerPDF 15.41 15.25/20

24
SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 Z/2659/19

TAK

Wzwyż K 61 NumerPDF 1.30 1.35/19

25
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 Z/0931/18

TAK

1000m M 64 NumerPDF 2:54.45 2:54.45/21

26
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

1000m K 61 NumerPDF 3:32.48 3:18.55/20

27
SZUSTAK Alan 2007-10-16 Z/0111/20

TAK

100m M 66 NumerPDF 14.45/19

28
SZUSTAK Alan 2007-10-16 Z/0111/20

TAK

W dal M 66 NumerPDF 4.78 4.78/21

29
WIECZOREK Hanna 2007-08-16 Z/9286/21

TAK

100m K 65 NumerPDF

30
WOJDYŁA Zuzanna 2008-01-04 Z/5140/21

TAK

600m K 66 NumerPDF

31
WÓJS Lena 2006-02-09 Z/2660/19

TAK

100m K 63 NumerPDF 13.47 13.27/20

32
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

300m M 60 NumerPDF 38.46/20  ZKN   OSU 

 
juniorzlocieniec.nastadiony.pl/
MKS Junior Złocieniec Osobostarty: 9 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 09/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 Z/1978/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 55 NumerPDF 12.58 12.58/21

2
CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 Z/1978/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 55 NumerPDF 40.44 40.44/21

3
CHRYPO Alicja 2007-09-02 Z/1610/18

TAK

600m K 44 NumerPDF 1:56.26 1:56.26/21

4
GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 Z/1297/20

TAK

600m K 26 NumerPDF 2:05.32 1:56.66/20

5
JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 Z/8344/21

TAK

100m M 68 NumerPDF 13.54 13.54/21

6
JAROSZ Antoni 2007-02-14 Z/1615/18

TAK

1000m M 39 NumerPDF 3:02.54 3:02.54/21

7
OSTROWSKA Karolina 2005-11-16 Z/5050/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 10 NumerPDF 9.94 10.44/19

8
OSTROWSKA Karolina 2005-11-16 Z/5050/18

TAK

Dysk K (1kg) 10 NumerPDF 20.55 20.55/21

9
PIETKIEWICZ Nina 2006-07-25 Z/1299/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 67 NumerPDF 26.14 27.20/20

 
www.kusy.szczecin.pl
MKS Kusy Szczecin Osobostarty: 45 ( 32 ) K-20 M-12
NrLicencji: 29/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 Z/5762/19

TAK

Wzwyż M 51 NumerPDF 1.60/20

2
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

100m K 869 NumerPDF 13.67/20

3
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

300m K 869 NumerPDF

4
CZUBAK Natalia 2007-10-12 Z/5761/19

TAK

100m K 33 NumerPDF 14.04/20

5
CZUBAK Natalia 2007-10-12 Z/5761/19

TAK

W dal K 33 NumerPDF 4.26/20

6
FIJAŁKOWSKA Hanna 2007-11-06 Z/2656/21

TAK

100m K 58 NumerPDF

7
GABORSKA Anna 2007-03-24 Z/1307/21

TAK

600m K 41 NumerPDF 1:55.86/20

8
GRODEK Łukasz 2006-04-10 Z/5600/19

TAK

100m M 80 NumerPDF 12.46/20

9
GRUSZECKA Miriam 2006-04-14 Z/2199/20

TAK

Wzwyż K 45 NumerPDF 1.30/19

10
IWANICKA Iga 2007-07-17 Z/2660/21

TAK

100m K 44 NumerPDF

11
IWANICKA Iga 2007-07-17 Z/2660/21

TAK

200m K 44 NumerPDF

12
JAKUBOWSKA Matylda 2007-06-09 Z/3656/20

TAK

300m K 41 NumerPDF 44.49/20

13
KLĘK Konrad 2006-02-16 Z/4248/20

TAK

200m M 32 NumerPDF

14
KLĘK Konrad 2006-02-16 Z/4248/20

TAK

Wzwyż M 32 NumerPDF 1.60 1.60/21

15
KRAWCZAK Izabela 2006-08-03 Z/5012/19

TAK

100m K 31 NumerPDF 13.81/20

16
KRAWCZAK Maciej 2008-06-29 Z/4245/20

TAK

300m M 77 NumerPDF 48.21/20

17
LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 Z/5750/19

TAK

600m K 40 NumerPDF 2:01.88/19

18
LITWINIUK Hanna 2006-04-30 Z/5598/19

TAK

300m K 39 NumerPDF

19
ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 Z/5760/19

TAK

100m M 52 NumerPDF

20
ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 Z/5760/19

TAK

W dal M 52 NumerPDF 4.70/20

21
MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 Z/5751/19

TAK

100m K 32 NumerPDF

22
MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 Z/5751/19

TAK

W dal K 32 NumerPDF 4.24/18

23
MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 Z/3290/19

TAK

100m K 777 NumerPDF 13.67 13.67/21

24
MATECKA Julia 2006-10-27 Z/0630/20

TAK

100m K 34 NumerPDF 13.71/20

25
MATECKA Julia 2006-10-27 Z/0630/20

TAK

W dal K 34 NumerPDF

26
NOWICKI Wiktor 2006-11-13 Z/2903/20

TAK

Wzwyż M 23 NumerPDF 1.40 1.40/21

27
NOWICKI Wiktor 2006-11-13 Z/2903/20

TAK

W dal M 23 NumerPDF

28
PERUGA Amelia 2007-04-26 Z/2655/21

TAK

100m K 40 NumerPDF

29
POŁOCHACZ Piotr 2006-09-28 Z/10635/21

TAK

100m M 89 NumerPDF

30
POPOWICZ Maja 2007-05-14 Z/4453/21

TAK

Wzwyż K 41 NumerPDF

31
RACZYŃSKA Hanna 2009-12-11 Z/3082/21

TAK

100m K 63 NumerPDF

32
RUA Adriana 2007-05-11 Z/1309/21

TAK

100m K 32 NumerPDF

33
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 Z/5013/19

TAK

Wzwyż K 40 NumerPDF 1.60 1.60/21

34
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 Z/5013/19

TAK

80m pł K U16 40 NumerPDF

35
SZELĄGOWSKA Maria 2006-10-30 Z/1312/21

TAK

600m K 22 NumerPDF

36
SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 Z/10634/21

TAK

100m M 16 NumerPDF

37
SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 Z/10634/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 16 NumerPDF 18.40 18.40/21

38
TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 Z/4247/20

TAK

100m M 21 NumerPDF 14.55 14.55/21

39
TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 Z/4247/20

TAK

W dal M 21 NumerPDF

40
TURCZYK Mateusz 2006-10-14 Z/4321/19

TAK

W dal M 55 NumerPDF

41
WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 Z/5759/19

TAK

300m M 81 NumerPDF 42.80/20

42
WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 Z/5759/19

TAK

W dal M 81 NumerPDF

43
WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 Z/10636/21

TAK

100m M 34 NumerPDF 14.01/20

44
WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 Z/10636/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 34 NumerPDF 14.83 14.83/21

45
ZAWLIK Magdalena 2007-01-01 Z/5752/19

TAK

300m K 42 NumerPDF

 
MKS Olimp Łobez Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 26/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela 2007-10-22 Z/1632/20

TAK

600m K 153 NumerPDF

2
GROCHULSKI Jakub 2009-05-28 Z/1631/20

TAK

300m M 157 NumerPDF 51.84/20

3
URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 Z/2682/18

TAK

1000m K 167 NumerPDF

4
WOJSZ Filip 2006-04-12 Z/5068/19

TAK

1000m M 166 NumerPDF 2:51.40 2:43.35/20

 
MKS Święc Sławno Osobostarty: 13 ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 33/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZE Igor 2009-12-25 Z/3514/19

TAK

100m M 35 NumerPDF 15.06 14.84/19

2
BUZE Igor 2009-12-25 Z/3514/19

TAK

W dal M 35 NumerPDF 3.80 4.00/20

3
KAMELSKI Szymon 2010-07-02 Z/0518/18

TAK

300m M 48 NumerPDF 52.60/20

4
KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 Z/0517/18

TAK

Wzwyż M 36 NumerPDF 1.73/20

5
KOS Maja 2004-09-13 Z/10618/21

TAK

100m K 39 NumerPDF

6
KOWALCZYK Piotr 2009-06-25 Z/10621/21

TAK

100m M 12 NumerPDF

7
KOWALCZYK Piotr 2009-06-25 Z/10621/21

TAK

W dal M 12 NumerPDF

8
MIKOŁAJCZAK Jakub 2009-11-08 Z/1035/18

TAK

100m M 50 NumerPDF 16.57 16.57/21

9
MIKOŁAJCZAK Jakub 2009-11-08 Z/1035/18

TAK

W dal M 50 NumerPDF

10
PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 Z/0519/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 31 NumerPDF 32.94 32.94/21

11
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

Wzwyż M 59 NumerPDF 1.80 1.82/19

12
WIECZOREK Marcel 2006-02-20 Z/2032/20

TAK

100m M 58 NumerPDF 12.91 12.91/21

13
WIECZOREK Marcel 2006-02-20 Z/2032/20

TAK

300m M 58 NumerPDF 44.58/20

 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 18 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

TAK

100m pł K 161 NumerPDF

2
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

TAK

W dal K 161 NumerPDF 4.62/20

3
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 161 NumerPDF 22.46/20

4
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

100m pł K 180 NumerPDF

5
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

W dal K 180 NumerPDF 5.08/20

6
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

Oszczep K (600) 180 NumerPDF

7
DĄBROWSKA Nikola 2004-10-14 Z/1125/18

TAK

3000m K 153 NumerPDF

8
HAŁA Kacper 2003-10-16 Z/7712/21

TAK

100m M 206 NumerPDF 13.17/20

9
HAŁA Kacper 2003-10-16 Z/7712/21

TAK

400m M 206 NumerPDF

10
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

100m pł K 189 NumerPDF

11
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

W dal K 189 NumerPDF 4.55/18

12
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 189 NumerPDF

13
MATUSZ Julia 2004-10-18 Z/7726/21

TAK

Oszczep K U18 (500) 197 NumerPDF 19.67/18

14
MATUSZ Julia 2004-10-18 Z/7726/21

TAK

W dal K 197 NumerPDF

15
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 Z/1088/19

TAK

3000m K 175 NumerPDF 11:48.71/20

16
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

110m M (91.4) U16 203 NumerPDF

17
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

W dal M 203 NumerPDF 4.79/20

18
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 203 NumerPDF

 
MLUKS Trzebiatów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 40/ZP/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

200m M 57 NumerPDF 24.58/20

2
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

1000m M 57 NumerPDF 2:45.14/20

 
www.sksg.szczecin.pl
SKSG Korona Szczecin Osobostarty: 7 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 58/ZP/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZYK Karolina 2000-12-02 Z/8731/21

TAK

100m K 205 NumerPDF 14.09/20

2
KOWALIK Daniel 2003-02-14 Z/8732/21

TAK

100m M 212 NumerPDF 11.89/20

3
KOWALIK Daniel 2003-02-14 Z/8732/21

TAK

300m M 235 NumerPDF

4
MAZURKIEWICZ Paweł 1977-02-16 Z/8733/21

TAK

Kula M (7.26kg) 259 NumerPDF 11.08/20

5
PICK Tomasz 1970-09-09 Z/8736/21

TAK

1000m M 32 NumerPDF

6
SALWA Sebastian 1998-02-22 Z/8734/21

TAK

300m M 269 NumerPDF

7
SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 Z/8735/21

TAK

600m M 286 NumerPDF

 
STS Pomerania Szczecin Osobostarty: 21 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 39/ZP/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIAK Hanna 2008-09-25 Z/10012/21

TAK

300m K 804 NumerPDF

2
BOROWIAK Hanna 2008-09-25 Z/10012/21

TAK

Wzwyż K 804 NumerPDF

3
BYSZUK Monika 2007-02-19 Z/2967/20

TAK

Wzwyż K 801 NumerPDF 1.25/20

4
BYSZUK Monika 2007-02-19 Z/2967/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 801 NumerPDF

5
KONDRATOWICZ Sara 2007-06-08 Z/6353/21

TAK

100m K 809 NumerPDF

6
KONDRATOWICZ Sara 2007-06-08 Z/6353/21

TAK

Wzwyż K 809 NumerPDF

7
KOWALEWSKA Mia 2009-01-01 Z/10011/21

TAK

300m K 807 NumerPDF

8
KOWALEWSKA Mia 2009-01-01 Z/10011/21

TAK

Wzwyż K 807 NumerPDF

9
KUCHARSKA Donata 2006-11-28 Z/5137/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 742 NumerPDF 29.59/20

10
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

TAK

110m M (91.4) U18 837 NumerPDF

11
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

TAK

W dal M 837 NumerPDF 4.44/19

12
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 837 NumerPDF 24.27/20

13
NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 Z/3698/20

TAK

100m K 734 NumerPDF 16.83/19

14
NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 Z/3698/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 734 NumerPDF

15
SMĘT Antoni 2007-03-08 Z/10942/21

TAK

100m M 835 NumerPDF

16
SMĘT Antoni 2007-03-08 Z/10942/21

TAK

W dal M 835 NumerPDF

17
WOJTON Robert 2004-06-24 Z/5135/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 839 NumerPDF 13.36/20

18
WOJTON Robert 2004-06-24 Z/5135/19

TAK

Wzwyż M 839 NumerPDF 1.81/20

19
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 Z/9294/21

TAK

100m M 837 NumerPDF

20
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 Z/9294/21

TAK

W dal M 837 NumerPDF

21
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 Z/9294/21

TAK

Oszczep M U18 (700) 837 NumerPDF

 
stspomerania.pl
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYŁA Oliwia 2004-12-20 Z/2935/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 745 NumerPDF 22.67/20

2
PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 Z/1780/19

TAK

80m pł K U16 731 NumerPDF 13.12/20

3
ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 Z/4909/18

TAK

80m pł K U16 736 NumerPDF 13.75/20

4
ZABIELSKA Oliwia 2003-07-22 Z/2876/20

TAK

W dal K 737 NumerPDF

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 45 ( 27 ) K-21 M-6
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

100m K 10 NumerPDF 14.34 14.34/21

2
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

W dal K 10 NumerPDF 3.91 4.10/19

3
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

W dal K 29 NumerPDF 4.66 4.66/21

4
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

200m K 29 NumerPDF 30.68/19

5
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 26 NumerPDF 8.07 8.07/21

6
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

W dal K 26 NumerPDF 4.16/19

7
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

100m K 9 NumerPDF 14.86/19

8
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

200m K 9 NumerPDF 30.88 30.66/19

9
DĄBROWSKA Amelia 2008-10-10 Z/0072/21

TAK

W dal K 31 NumerPDF

10
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

100m K 50 NumerPDF 14.68 14.68/21

11
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

W dal K 50 NumerPDF 3.57 3.57/21

12
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

100m K 20 NumerPDF 14.09 14.09/21

13
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

W dal K 20 NumerPDF 3.90 3.90/20

14
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

100m K 11 NumerPDF 13.01 13.01/21

15
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

W dal K 11 NumerPDF 5.08 5.08/21

16
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 2 NumerPDF 9.83 9.83/21

17
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

100m K 24 NumerPDF 14.86 14.86/21

18
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

200m K 24 NumerPDF 31.15 30.84/20

19
KASICA Oliwia 2009-03-09 Z/1122/20

TAK

100m K 23 NumerPDF 15.59 15.59/21

20
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

400m K 39 NumerPDF 65.46/19

21
OPAS Szymon 2009-03-15 Z/0074/21

TAK

300m M 100 NumerPDF 47.69/19

22
ORJANIK Dawid 2004-03-12 Z/2655/19

TAK

100m M 112 NumerPDF 12.41/20

23
ORJANIK Dawid 2004-03-12 Z/2655/19

TAK

200m M 112 NumerPDF 25.36/20

24
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

W dal K 5 NumerPDF 4.04 4.04/21

25
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

100m K 5 NumerPDF 15.08 15.08/21

26
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

100m K 21 NumerPDF 14.50 14.04/19

27
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

200m K 21 NumerPDF 29.06/19

28
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

100m K 43 NumerPDF 14.49 13.90/20

29
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

W dal K 43 NumerPDF 4.10 4.30/20

30
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

100m K 32 NumerPDF 13.12 13.12/21

31
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

200m K 32 NumerPDF 27.58/19

32
SADOWSKI Krystian 2004-05-03 Z/10534/21

TAK

100m M 52 NumerPDF 12.48 12.48/21

33
SADOWSKI Krystian 2004-05-03 Z/10534/21

TAK

200m M 52 NumerPDF 25.83 25.83/21

34
SŁOWIŃSKA Joanna 2000-06-13 Z/0619/15

TAK

400m K 20 NumerPDF 63.39 63.01/15

35
SOBAŃSKI Kamil 2003-07-03 Z/10533/21

TAK

100m M 51 NumerPDF

36
SOBAŃSKI Kamil 2003-07-03 Z/10533/21

TAK

200m M 51 NumerPDF

37
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 Z/2651/19

TAK

300m K 18 NumerPDF 48.48/19

38
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

100m K 3 NumerPDF 13.99/19  ZKN 

39
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

W dal K 3 NumerPDF 4.98 5.15/20  ZKN 

40
WODECKA Kinga 2006-11-16 Z/10381/21

TAK

W dal K 48 NumerPDF 3.68 3.68/21

41
WODECKA Kinga 2006-11-16 Z/10381/21

TAK

100m K 48 NumerPDF 15.73 15.73/21

42
WYSOCKI Nikodem 2005-03-18 Z/5277/18

TAK

400m M 75 NumerPDF

43
ZAPAŁOWSKI Filip 2007-04-21 Z/2652/19

TAK

100m M 100 NumerPDF 14.36/18

44
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

100m K 52 NumerPDF 14.86/20

45
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

200m K 52 NumerPDF 32.19/20

 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 17 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

600m M 15 NumerPDF 1:26.61/20  ZKN 

2
BŁASZCZYK Emil 2007-12-30 Z/4253/20

TAK

100m M 1 NumerPDF

3
BUKAŁA Zuzanna 2006-07-29 Z/0123/20

TAK

600m K 21 NumerPDF 2:03.51/20

4
FALFURA Marta 2007-08-19 Z/4252/20

TAK

600m K 25 NumerPDF 1:54.33 1:54.33/21

5
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/4639/17

TAK

1000m M 24 NumerPDF 2:41.92/19

6
GRUBERSKA Hanna 2008-04-30 Z/4254/20

TAK

600m K 2 NumerPDF 2:06.43 2:06.43/21

7
GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 Z/0124/20

TAK

300m M 41 NumerPDF

8
JASKÓLSKA Julia 2007-05-14 Z/0126/20

TAK

1000m K 11 NumerPDF

9
LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 Z/0145/19

TAK

1000m K 27 NumerPDF

10
ŁYSZYK Julia 2008-10-31 Z/4255/20

TAK

300m K 4 NumerPDF 51.58 51.58/21

11
NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 Z/0373/19

TAK

600m K 22 NumerPDF 1:52.37 1:50.58/20

12
PASZKOWSKA Julia 2008-01-24 Z/4256/20

TAK

300m K 32 NumerPDF 52.35 52.35/21

13
PATRZYKOWSKA Lena 2007-10-19 Z/0129/20

TAK

100m K 32 NumerPDF

14
PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 Z/1525/18

TAK

1500m M 21 NumerPDF 4:47.81/20

15
SZAFRAN Martyna 2006-04-01 Z/0372/19

TAK

100m K 16 NumerPDF 13.32/20

16
WĄSOWSKA Zuzanna 2007-01-17 Z/0130/20

TAK

600m K 24 NumerPDF 1:58.89 1:58.89/21

17
ZARZECKA Aleksandra 2008-09-03 Z/4258/20

TAK

300m K 9 NumerPDF 53.65 53.65/21

 
monikapyrek.pl
UKS OSoT Szczecin Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 47/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CACAJ Adam 2006-06-09 Z/3358/19

TAK

100m M 10 NumerPDF 14.38 14.38/21

2
CACAJ Adam 2006-06-09 Z/3358/19

TAK

Wzwyż M 10 NumerPDF 1.50 1.50/21

3
OSTATEK Adam 2004-05-13 Z/3288/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 30 NumerPDF  ZKN 

4
OSTATEK Adam 2004-05-13 Z/3288/19

TAK

Wzwyż M 30 NumerPDF 1.65/19  ZKN 

5
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 Z/4209/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 8 NumerPDF 21.41 23.09/20

6
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 Z/4209/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 8 NumerPDF 8.94 8.94/21

 
ULKS Tychowo Osobostarty: 6 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 21/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 488 NumerPDF 9.70 9.70/21

2
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

Dysk K (1kg) 488 NumerPDF 29.90 29.90/21

3
DYGAS Michał 2004-01-03 Z/2995/19

TAK

800m M 490 NumerPDF 2:17.44 2:10.52/20

4
KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 Z/3367/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 491 NumerPDF 42.28 58.92/20  ZKN 

5
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

Oszczep K (600) 485 NumerPDF 48.97 48.97/21  SKN 

6
PODSTAWKA Aleksander 2004-05-10 Z/2625/20

TAK

800m M 492 NumerPDF 2:15.65 2:07.05/20

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 16 ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

TAK

600m K 707 NumerPDF 1:43.26/19

2
BRUDŁO Piotr 2002-07-06 Z/1478/16

TAK

1000m M 328 NumerPDF 2:54.43/18

3
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

1000m M 212 NumerPDF 2:34.45/19  ZKN   OSU 

4
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

1000m M 38 NumerPDF 2:45.36/19

5
GAJDA Michał 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

1000m M 30 NumerPDF 2:41.74/18  ZKN   OSU 

6
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-21 Z/4368/18

TAK

300m M 328 NumerPDF 38.54/20

7
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

600m K 16 NumerPDF 1:34.79/18  ZKN   OSU 

8
KNAPE Natalia 2003-01-16 Z/1490/16

TAK

300m K 11 NumerPDF 44.65/20

9
KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 Z/5326/19

TAK

600m K 35 NumerPDF 1:44.72/19

10
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

1000m M 21 NumerPDF 2:37.72/19  ZKN   OSU 

11
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

1000m M 23 NumerPDF 2:36.18/19

12
PAUL Jakub 2004-12-04 Z/1714/18

TAK

600m M 43 NumerPDF

13
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

1000m K 15 NumerPDF 2:59.18/17  ZKN 

14
SZCZEŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 Z/5271/18

TAK

600m K 26 NumerPDF 1:51.23/20

15
ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 Z/1890/19

TAK

1000m M 58 NumerPDF 2:50.47/19

16
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 Z/1716/18

TAK

1000m M 29 NumerPDF 2:49.03/19