Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa okręgu U12, U14. Wojewódzki festiwal sztafet U18, U20
REDA, 17.05.2019
Osobostarty wszystkie: 182 ( 130 ) K-89 M-41
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
MKL Toruń Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

W dal K 545 NumerPDF 4.19/17

2
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

60 m K U14 545 NumerPDF 8.29/18

 
POMORSKIE Osobostarty: 163 ( 129 ) K-88 M-41
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 25 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

300m K U14 710 NumerPDF 46.27 46.27/19

2
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 717 NumerPDF

3
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

4x100m K U16 703 NumerPDF

4
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

Szwedzka M 707 NumerPDF

5
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Szwedzka K 702 NumerPDF

6
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

Szwedzka K 712 NumerPDF

7
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

4x100m K U16 712 NumerPDF

8
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

Szwedzka M 706 NumerPDF

9
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

4x100m M U16 725 NumerPDF

10
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

4x100m M U16 719 NumerPDF

11
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

Szwedzka M 718 NumerPDF

12
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

4x100m M U16 718 NumerPDF

13
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

Szwedzka K 721 NumerPDF

14
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 714 NumerPDF 8.95/17

15
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

Wzwyż K U14 731 NumerPDF 1.55 1.59/18

16
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

60 m K U14 731 NumerPDF

17
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

600 m K U12 700 NumerPDF

18
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

W dal K 727 NumerPDF 4.55 4.55/19

19
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

Szwedzka K 704 NumerPDF

20
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

4x100m K U16 704 NumerPDF

21
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

4x100m K U16 722 NumerPDF

22
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

600m K U14 729 NumerPDF 1:48.34 1:48.34/19

23
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Kula M (3kg) SP 706 NumerPDF

24
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

Szwedzka M 720 NumerPDF

25
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

4x100m M U16 720 NumerPDF

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

4x100m K U18 411 NumerPDF

2
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

4x100m K U18 398 NumerPDF

3
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

4x100m K U18 390 NumerPDF

4
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

4x100m K U18 402 NumerPDF

5
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

4x100m K U18 391 NumerPDF

 
www.KKB Starogard Gdański
KKB Starogard Gdański Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 42/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEIN Maja 2007-03-10 Z/4769/18

TAK

600m K U14 45 NumerPDF

2
RYK Aleksandra 2006-03-02 Z/4768/18

TAK

600m K U14 42 NumerPDF 2:03.19/18

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERENTHAL Dominika 2006-11-25 Z/3434/19

TAK

60 m K U14 843 NumerPDF

2
DEKOWSKA Zuzanna 2007-11-18 Z/2701/19

TAK

300m K U14 848 NumerPDF

3
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

TAK

60m K U12 847 NumerPDF

4
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

TAK

300m K U12 840 NumerPDF

5
HELAND Grzegorz 2006-02-10 Z/3435/19

TAK

600m M U14 (12) 842 NumerPDF

6
KOSTECKA Wiktoria 2006-03-22 Z/2698/19

TAK

600m K U14 842 NumerPDF

7
ŁAGUNA Anna 2009-01-01 Z/2697/19

TAK

600 m K U12 838 NumerPDF

8
MACIEJEWSKA Amelia 2006-01-18 Z/2547/18

TAK

60 m K U14 844 NumerPDF

 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 29 ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 Z/0501/19

TAK

Kula M (3kg) SP 22 NumerPDF

2
ARMSTRONG Patryk 2009-09-08 Z/0847/19

TAK

W dal M ch 24 NumerPDF

3
ARMSTRONG Patryk 2009-09-08 Z/0847/19

TAK

60m M U12 24 NumerPDF

4
CISKOWSKA Marta 2008-11-14 Z/3650/19

TAK

600 m K U12 29 NumerPDF

5
CISKOWSKA Marta 2008-11-14 Z/3650/19

TAK

W dal K dz 29 NumerPDF

6
DOPKE Dominika 2002-09-09 Z/1878/19

TAK

4x400m Mix 43 NumerPDF

7
DOPKE Dominika 2002-09-09 Z/1878/19

TAK

4x800m Mix U18 43 NumerPDF

8
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

4x400m Mix 22 NumerPDF

9
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

4x800m Mix U18 22 NumerPDF

10
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

TAK

4x100m M U18 35 NumerPDF

11
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

TAK

4x400m Mix 35 NumerPDF

12
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

TAK

4x800m Mix U18 35 NumerPDF

13
KWIDZIŃSKI Dominik 2006-06-13 Z/0123/19

TAK

W dal M 26 NumerPDF 3.44 3.44/19

14
KWIDZIŃSKI Dominik 2006-06-13 Z/0123/19

TAK

60m M 26 NumerPDF

15
MACHOLL Kalina 2008-05-06 Z/3651/19

TAK

W dal K dz 30 NumerPDF

16
MACHOLL Kalina 2008-05-06 Z/3651/19

TAK

60m K U12 30 NumerPDF

17
MIKLEWICZ Błażej 2003-04-01 Z/2068/17

TAK

4x100m M U18 29 NumerPDF

18
PIONK Andrzej 2003-04-01 Z/1295/19

TAK

4x100m M U18 30 NumerPDF

19
PYSZKA Patryk 2003-01-03 Z/1540/16

TAK

4x100m M U18 27 NumerPDF

20
ROGOCKI Mateusz 2007-11-20 Z/0118/19

TAK

60m M 34 NumerPDF

21
ROGOCKI Mateusz 2007-11-20 Z/0118/19

TAK

W dal M 34 NumerPDF

22
ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 Z/3825/18

TAK

60m K U12 1 NumerPDF 9.61/16

23
ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 Z/3825/18

TAK

300m K U12 1 NumerPDF 48.37/18

24
STRUK Adrianna 2009-05-12 Z/0502/19

TAK

300m K U12 20 NumerPDF

25
STRUK Adrianna 2009-05-12 Z/0502/19

TAK

60m K U12 20 NumerPDF

26
SZCZODROWSKI Kajetan 2003-05-12 Z/1541/16

TAK

4x400m Mix 25 NumerPDF

27
SZCZODROWSKI Kajetan 2003-05-12 Z/1541/16

TAK

4x800m Mix U18 25 NumerPDF

28
SZCZODROWSKI Maurycy 2003-05-12 Z/1390/17

TAK

4x400m Mix 33 NumerPDF

29
SZCZODROWSKI Maurycy 2003-05-12 Z/1390/17

TAK

4x800m Mix U18 33 NumerPDF

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTUCH Maja 2007-04-25 Z/3438/19

TAK

1000m K U14 79 NumerPDF

2
ŁADA Nikodem 2007-06-07 Z/3440/19

TAK

600m M U14 (12) 82 NumerPDF

3
MEYER Dawid 2006-12-11 Z/3441/19

TAK

1000m M U14 84 NumerPDF

4
PASZEWSKA Adrianna 2006-05-13 Z/3439/19

TAK

600m K U14 80 NumerPDF

5
SADOWSKA Martyna 2008-01-14 Z/3610/19

TAK

600 m K U12 81 NumerPDF

 
LKB im. Braci Petk Lębork Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 33/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
METERA Konrad 2009-05-22 Z/3437/19

TAK

600m M U12 29 NumerPDF

2
PRZEPIÓRKA Artur 2006-02-20 Z/3436/19

TAK

600m M U14 (12) 22 NumerPDF

3
PRZYGOCKA Zuzanna 2007-10-04 Z/1602/17

TAK

300m K U14 20 NumerPDF

4
PRZYGOCKA Zuzanna 2007-10-04 Z/1602/17

TAK

W dal K 20 NumerPDF

 
LKS Prime Food Brda Przechlewo Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 39/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIAK Oliwier 2007-07-11 Z/1383/18

TAK

300m M U14 91 NumerPDF 52.52/17

2
BORSUK Bartłomiej 2007-03-25 Z/3220/19

TAK

300m M U14 96 NumerPDF

3
FLOREK Igor 2009-10-10 Z/2740/19

TAK

1000 m M U12 99 NumerPDF

4
KALINOWSKA Milena 2006-04-30 Z/2158/19

TAK

60 m K U14 91 NumerPDF

5
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 Z/2739/19

TAK

600m K U14 90 NumerPDF 2:01.83/17

6
STACHERSKA Milena 2006-10-17 Z/2159/19

TAK

300m K U14 97 NumerPDF 52.30 51.93/18

7
WŁODARCZYK Aleksandra 2006-08-25 Z/2160/19

TAK

60 m K U14 96 NumerPDF

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 10 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

Szwedzka K 790 NumerPDF

2
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

4x100m K U16 790 NumerPDF

3
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

Szwedzka K 787 NumerPDF

4
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

4x100m K U16 787 NumerPDF

5
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

Szwedzka K 785 NumerPDF

6
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

4x100m K U16 785 NumerPDF

7
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

Szwedzka K 746 NumerPDF

8
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

4x100m K U16 746 NumerPDF

9
SENIURA Tatiana 2004-03-03 Z/4442/18

TAK

Szwedzka K 745 NumerPDF

10
SENIURA Tatiana 2004-03-03 Z/4442/18

TAK

4x100m K U16 745 NumerPDF

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 10 ( 10 ) K-10 M-0
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

4x100m K U18 26 NumerPDF

2
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

4x100m K U18 35 NumerPDF

3
CZERWIŃSKA Karolina 2005-01-17 Z/1524/19

TAK

4x100m K U16 122 NumerPDF

4
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

4x100m K U18 40 NumerPDF

5
KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 Z/1857/19

TAK

4x100m K U18 44 NumerPDF

6
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

4x100m K U18 45 NumerPDF

7
SKWIERAWSKA Julia 2005-06-21 Z/0842/19

TAK

4x100m K U16 33 NumerPDF

8
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

4x100m K U16 55 NumerPDF

9
WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 Z/1886/19

TAK

4x100m K U16 11 NumerPDF

10
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

4x100m K U16 44 NumerPDF

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 Z/4951/18

TAK

60m K U12 57 NumerPDF

2
TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 Z/4951/18

TAK

W dal K dz 57 NumerPDF 3.27/18

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 25 ( 24 ) K-17 M-7
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Oliwier 2004-11-21 Z/2411/19

TAK

Szwedzka M 526 NumerPDF

2
BERNACKI Bartosz 2006-09-01 Z/3436/18

TAK

60m M 534 NumerPDF

3
BERNACKI Bartosz 2006-09-01 Z/3436/18

TAK

300m M U14 534 NumerPDF 48.82/18

4
BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 Z/0051/18

TAK

600m K U14 531 NumerPDF 1:56.84/18

5
CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-16 Z/4773/17

TAK

Szwedzka K 527 NumerPDF

6
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

4x100m K U20 525 NumerPDF

7
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

4x100m K U20 533 NumerPDF

8
JADCZAK Adrian 2004-02-09 Z/0138/19

TAK

Szwedzka M 529 NumerPDF

9
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

Szwedzka K 532 NumerPDF

10
KRÓLAK Marta 2006-11-23 Z/0052/18

TAK

600m K U14 524 NumerPDF 1:47.68/18

11
KULIK Kaja 2007-08-13 Z/5763/18

TAK

600m K U14 522 NumerPDF

12
LEMKE Liliana 2004-11-07 Z/0147/18

TAK

Szwedzka K 530 NumerPDF

13
MICEWICZ Oskar 2006-06-03 Z/0738/19

TAK

1000m M U14 533 NumerPDF

14
MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 Z/1803/18

TAK

Szwedzka K 534 NumerPDF

15
PIETRZAK Kamil 2005-03-08 Z/0026/18

TAK

Szwedzka M 527 NumerPDF

16
RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 Z/0027/19

TAK

600m M U14 (12) 521 NumerPDF

17
RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 Z/2412/19

TAK

300m K U14 521 NumerPDF

18
SZUKALSKA Marcelina 2007-08-10 Z/5762/18

TAK

300m K U14 523 NumerPDF

19
ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 Z/4917/18

TAK

600m K U14 532 NumerPDF 1:49.15/18

20
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

Szwedzka K 535 NumerPDF

21
URBAN Paulina 2007-01-11 Z/4919/18

TAK

600m K U14 520 NumerPDF 1:55.62/18

22
VISSER Jared 2005-01-05 Z/3309/19

TAK

Szwedzka M 523 NumerPDF

23
WYSZKOWSKA Malina 2006-12-10 Z/0044/18

TAK

300m K U14 526 NumerPDF 51.66/18

24
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

4x100m K U20 523 NumerPDF

25
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

4x100m K U20 535 NumerPDF

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 31 ( 23 ) K-14 M-9
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEHRENDT Julia 2007-10-22 Z/0506/18

TAK

600m K U14 78 NumerPDF 1:57.48/18

2
BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena 2006-07-09 Z/0596/19

TAK

1000m K U14 58 NumerPDF

3
BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena 2006-07-09 Z/0596/19

TAK

600m K U14 58 NumerPDF

4
DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 Z/5526/15

TAK

4x400m Mix 71 NumerPDF

5
DOŃCZYK Karolina 2005-01-21 Z/0597/19

TAK

Szwedzka K 77 NumerPDF

6
DYLAK Jakub 2007-11-19 Z/0598/19

TAK

1000m M U14 88 NumerPDF

7
GDANIETZ Dominik 2009-08-02 Z/0625/19

TAK

300m M U12 87 NumerPDF

8
GDANIETZ Dominik 2009-08-02 Z/0625/19

TAK

W dal M ch 87 NumerPDF

9
GDANIETZ Szymon 2007-09-17 Z/0604/19

TAK

Wzwyż M U14 89 NumerPDF

10
GDANIETZ Szymon 2007-09-17 Z/0604/19

TAK

60m M 89 NumerPDF

11
GÓRNIAK Julia 2004-05-28 Z/0507/18

TAK

Szwedzka K 66 NumerPDF

12
HEBEL Igor 2008-04-24 Z/0622/19

TAK

60m M U12 90 NumerPDF 9.30/18

13
HEBEL Igor 2008-04-24 Z/0622/19

TAK

W dal M ch 90 NumerPDF

14
IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 Z/0599/19

TAK

300m M U14 96 NumerPDF 47.06/18

15
IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 Z/0599/19

TAK

W dal M 96 NumerPDF

16
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/0692/18

TAK

Szwedzka K 126 NumerPDF

17
KRZEMIEŃ Filip 2007-01-11 Z/0623/19

TAK

1000m M U14 91 NumerPDF

18
MATUSIAK Kacper 2003-02-28 Z/0883/17

TAK

4x400m Mix 58 NumerPDF

19
MOLENDA Paulina 2007-08-29 Z/0626/19

TAK

600m K U14 79 NumerPDF

20
MYCIO Miłosz 2003-04-02 Z/0521/18

TAK

4x400m Mix 60 NumerPDF

21
OLESZEK Zuzanna 2008-02-21 Z/5154/18

TAK

600 m K U12 74 NumerPDF 2:14.51/18

22
OSTROWICKA Wiktoria 2003-04-01 Z/0522/18

TAK

4x400m Mix 63 NumerPDF

23
POZAŃSKA Pola 2008-06-09 Z/0600/19

TAK

600 m K U12 75 NumerPDF

24
STĘPIŃSKA Kornelia 2006-06-02 Z/0602/19

TAK

600m K U14 64 NumerPDF

25
STĘPIŃSKA Kornelia 2006-06-02 Z/0602/19

TAK

1000m K U14 64 NumerPDF

26
SZYMICHOWSKA Maja 2005-09-26 Z/3614/19

TAK

Szwedzka K 51 NumerPDF

27
ZBRÓG Szymon 2008-01-29 Z/0603/19

TAK

60m M U12 92 NumerPDF

28
ZBRÓG Szymon 2008-01-29 Z/0603/19

TAK

W dal M ch 92 NumerPDF

29
ŻYLLA Julia 2008-03-05 Z/1789/19

TAK

60m K U12 80 NumerPDF

30
ŻYLLA Julia 2008-03-05 Z/1789/19

TAK

W dal K dz 80 NumerPDF

31
ŻYLLA Zuzanna 2004-12-23 Z/0505/18

TAK

Szwedzka K 74 NumerPDF