Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng inaugracji sezonu 2021
OPOLE, 08.05.2021
Osobostarty wszystkie: 363 ( 266 ) K-152 M-114
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 62 ( 53 ) K-33 M-20
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KICUŁA Daria 2008-04-13 Z/2436/21

TAK

100m K 55 NumerPDF 14.51/20

2
KICUŁA Daria 2008-04-13 Z/2436/21

TAK

80m pł K U14 55 NumerPDF 14.39/20

3
KOŁTON Julia 2005-05-16 Z/5297/19

TAK

Wzwyż K 95 NumerPDF 1.40 1.50/20  OSU 

4
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

W dal K 108 NumerPDF 4.31/19

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 Z/10700/21

TAK

Tyczka K 07 NumerPDF

2
BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 Z/10699/21

TAK

Tyczka M 89 NumerPDF

3
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

Tyczka K 756 NumerPDF 3.20/20  ZKN   OSU 

4
HERDA Julia 2004-08-26 Z/2920/19

TAK

Tyczka K 326 NumerPDF 2.61/20

5
KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 Z/1476/21

TAK

Tyczka K 89 NumerPDF

6
KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 Z/2645/20

TAK

Tyczka M 304 NumerPDF 3.00/20

7
LICHOTA Laura 2008-02-28 Z/1076/21

TAK

Tyczka K 08 NumerPDF

8
RADKOWSKA Julia 2004-09-26 Z/2644/20

TAK

Tyczka K 329 NumerPDF 2.40/20

9
WALKÓW Bianka 2007-06-18 Z/10693/21

TAK

Tyczka K 12 NumerPDF

 
MKS Siechnice Osobostarty: 13 ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODOROWSKI Igor 2009-10-25 Z/3791/21

TAK

100m M 255 NumerPDF

2
DĄCER Franek 2009-08-20 Z/4869/21

TAK

100m M 55 NumerPDF

3
FABIJAN Maria 2001-01-26 Z/3602/15

TAK

1000m K 555 NumerPDF 3:35.92 3:35.92/21

4
FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 Z/1868/17

TAK

400m K 50 NumerPDF

5
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/2517/15

TAK

1000m K 345 NumerPDF 3:07.49/14

6
KALICINSKI Aleksander 2008-10-24 Z/4555/21

TAK

100m M 250 NumerPDF

7
KLAWE Michał 2007-04-30 Z/5110/21

TAK

100m M 200 NumerPDF

8
LIBURA Jakub 2002-10-31 Z/1311/20

TAK

600m M 100 NumerPDF 1:33.71/20

9
MIŁOSZ Adam 2006-04-21 Z/9999/21

TAK

1000m M 454 NumerPDF 2:57.50/20

10
WĄCHOCKI Jakub 2009-04-20 Z/3789/21

TAK

100m M 500 NumerPDF 16.63 16.63/21

11
WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-16 Z/4553/21

TAK

300m M 455 NumerPDF

12
WIŚNIEWSKI Szymon 2007-02-15 Z/4554/21

TAK

W dal M 44 NumerPDF

13
WŁADYKA Michał 2008-11-21 Z/5360/21

TAK

100m M 52 NumerPDF

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIUPRYK Julia 2008-01-17 Z/1156/20

TAK

100m K 84 NumerPDF 14.88/20

2
CIUPRYK Julia 2008-01-17 Z/1156/20

TAK

W dal K 84 NumerPDF 4.00/20

3
GROBELNA Aleksandra 2008-07-01 Z/0821/19

TAK

100m K 62 NumerPDF

4
SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 Z/0826/19

TAK

100m K 65 NumerPDF

5
SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 Z/0826/19

TAK

80m pł K U14 65 NumerPDF 17.25/20

6
WOJNAR Dorota 2009-02-27 Z/0828/19

TAK

100m K 68 NumerPDF

7
WOJNAR Dorota 2009-02-27 Z/0828/19

TAK

W dal K 68 NumerPDF

 
UKS Orlica Domaniów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 19/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 Z/9473/21

TAK

Wzwyż K 1 NumerPDF 0.90/19

2
CIECIERSKA Emilia 2008-12-26 Z/9474/21

TAK

Wzwyż K 5 NumerPDF 1.05/19

3
CIELECKI Jarosław 1998-07-15 Z/5055/15

TAK

100m M 30 NumerPDF 11.75 11.54/20

4
JAKLEWICZ Julia 2008-04-15 Z/10988/21

TAK

Wzwyż K 8 NumerPDF

5
LIPNIAK Paulina 2009-03-31 Z/10989/21

TAK

Wzwyż K 7 NumerPDF

6
MOROZ Laura 2009-04-29 Z/9480/21

TAK

Kula K U18 (3kg) 6 NumerPDF

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 19 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEZMIENOW Oliwa 2007-11-18 Z/0795/21

TAK

600m K 959 NumerPDF

2
BOKWA Alina 2008-09-06 Z/6001/21

TAK

W dal K 27 NumerPDF

3
BOKWA Alina 2008-09-06 Z/6001/21

TAK

100m K 27 NumerPDF

4
BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 Z/0796/21

TAK

300m M 974 NumerPDF

5
DOPIERAŁA Lidia 2009-01-16 Z/5065/21

TAK

300m K 906 NumerPDF 52.06 52.06/21

6
GRYWKOWIEC Michał 2000-03-22 Z/0550/17

TAK

100m M 959 NumerPDF 11.60/19

7
GRYWKOWIEC Michał 2000-03-22 Z/0550/17

TAK

200m M 959 NumerPDF 23.63/17

8
KAŁWIŃSKA Oliwia 2008-06-03 Z/5068/21

TAK

80m pł K U14 905 NumerPDF

9
KAŁWIŃSKA Oliwia 2008-06-03 Z/5068/21

TAK

300m K 905 NumerPDF

10
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

400m M 957 NumerPDF 58.22/19

11
KŁECZEK Hubert 2006-01-20 Z/0463/20

TAK

400m M 952 NumerPDF

12
KUŁEK Dawid 2007-08-15 Z/0462/20

TAK

600m M 993 NumerPDF 1:40.85/20

13
MARCINIAK Maja 2006-06-25 Z/5188/19

TAK

300m K 963 NumerPDF

14
PŁOCH Olivia 2009-09-27 Z/6002/21

TAK

300m K 33 NumerPDF

15
RAJEWSKI Jan 2007-01-12 Z/0801/21

TAK

300m M 906 NumerPDF

16
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

600m M 961 NumerPDF 1:38.22/20

17
TRACZ Natalia 2009-07-02 Z/1997/19

TAK

600m K 983 NumerPDF 2:09.69/20

18
WRÓBEL Paulina 2004-08-19 Z/1315/19

TAK

1000m K 965 NumerPDF

19
WRZESIAK Natalia 2007-05-27 Z/0798/21

TAK

300m K 960 NumerPDF

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTWICKA Aleksandra 2006-07-03 Z/5732/19

TAK

300m K 50 NumerPDF 51.17 51.17/21

2
BUTWICKA Aleksandra 2006-07-03 Z/5732/19

TAK

100m K 50 NumerPDF

3
WINKOWSKA Aleksandra 2008-02-16 Z/7990/21

TAK

80m pł K U14 456 NumerPDF

4
WINKOWSKA Aleksandra 2008-02-16 Z/7990/21

TAK

300m K 456 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 16 NumerPDF 47.33/20  ZKN   OSU 

2
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

Dysk K (1kg) 16 NumerPDF 26.18/20  ZKN   OSU 

3
KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 Z/3604/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 55 NumerPDF 52.94/20  OSU 

4
OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 Z/1284/20

TAK

Młot M U18 (5kg) 34 NumerPDF 44.80/20  ZKN   OSU 

5
SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 Z/3605/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 12 NumerPDF 31.28/20  OSU 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

110m M (91.4) U18 350 NumerPDF 19.96 19.96/21  OSU 

2
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K (1kg) 343 NumerPDF 30.33 32.05/19

3
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 343 NumerPDF 11.08 11.22/20

 
OPOLSKIE Osobostarty: 262 ( 187 ) K-102 M-85
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 48 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

100m M 18 NumerPDF 11.54 11.54/21  OSU 

2
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

400m M 18 NumerPDF 51.55/20  OSU 

3
BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 Z/0209/19

TAK

400m M 41 NumerPDF 57.04/20  OSU 

4
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

W dal M 33 NumerPDF 7.40/17

5
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

400m M 61 NumerPDF 56.62/20  OSU 

6
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 38 NumerPDF 17.59/20  KNF   SKN   OSU 

7
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 38 NumerPDF 51.08/20  KNF   SKN   OSU 

8
BUCK Dawid 1999-11-11 Z/2890/18

TAK

300m M 67 NumerPDF 37.74/18

9
DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 Z/4360/18

TAK

Wzwyż K 32 NumerPDF 1.51/20

10
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

100m M 63 NumerPDF 11.43/09

11
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

300m M 63 NumerPDF 36.79 36.49/07

12
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

200m M 63 NumerPDF 22.71/09

13
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

100m K 41 NumerPDF

14
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

400m K 41 NumerPDF 62.28/20

15
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

110m M (99.1) U20 51 NumerPDF  ZKN   OSU 

16
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

400m M 51 NumerPDF 52.41/20  ZKN   OSU 

17
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

400m K 12 NumerPDF 60.33/20  KNF   SKN   OSU 

18
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

100m K 12 NumerPDF 12.05/20  KNF   SKN   OSU 

19
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

300m K 13 NumerPDF 42.53/19  ZKN   OSU 

20
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

200m K 13 NumerPDF 26.48/20  ZKN   OSU 

21
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

300m M 24 NumerPDF 35.65/17

22
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

Trójskok M 17 NumerPDF 15.38/16

23
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

Kula K (4kg) 33 NumerPDF 11.46/20  KNF   SKN   OSU 

24
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

W dal K 33 NumerPDF 5.69/19  KNF   SKN   OSU 

25
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

200m K 33 NumerPDF 25.62/20  KNF   SKN   OSU 

26
KUBASZKO Michał 2004-12-16

Młot M U18 (5kg) 65 NumerPDF

27
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

Tyczka K 62 NumerPDF 3.30/20

28
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

W dal K 62 NumerPDF 4.71/19

29
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

100m pł K 62 NumerPDF 16.78/18

30
LIS Krzysztof 2002-08-02 Z/2244/19

TAK

400m M 81 NumerPDF 53.96/20

31
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

100m K 40 NumerPDF 13.46 13.32/20  OSU 

32
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

300m K 40 NumerPDF 43.48 43.40/19  OSU 

33
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

W dal K 14 NumerPDF 5.13/19  ZKN   OSU 

34
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

100m pł K 14 NumerPDF 16.47/20  ZKN   OSU 

35
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 45 NumerPDF 43.88/20  ZKN   OSU 

36
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 45 NumerPDF 14.75 15.45/20  ZKN   OSU 

37
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

400m M 39 NumerPDF 49.78/20  ZKN   OSU 

38
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

100m M 39 NumerPDF 11.63 11.63/21  ZKN   OSU 

39
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

200m K 54 NumerPDF

40
SZATNY Maria 2004-10-15 Z/2857/18

TAK

300m K 88 NumerPDF 43.34 43.34/21

41
SZATNY Maria 2004-10-15 Z/2857/18

TAK

100m pł K U18 88 NumerPDF

42
ŚCIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

TAK

400m M 67 NumerPDF 51.16/20  OSU 

43
ŚCIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

TAK

100m M 67 NumerPDF 11.72 11.42/20  OSU 

44
ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 Z/2840/18

TAK

Wzwyż K 54 NumerPDF 1.66/20  ZKN   OSU 

45
TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 Z/3248/19

TAK

1000m K 24 NumerPDF

46
WAL Jacek 1992-01-27 Z/3604/20

TAK

Młot M (7.26kg) 34 NumerPDF 43.45/20

47
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

110m M (91.4) U18 50 NumerPDF 15.72/20

48
WOJTAS Marta 2005-06-19 Z/2803/18

TAK

400m K 49 NumerPDF 65.49/20  OSU 

 
www.victoriaolesno.pl
KS Victoria Olesno Osobostarty: 15 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 18/OP/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIRLET Michał 2007-01-24 Z/8138/21

TAK

600m M 6 NumerPDF 1:46.66/20

2
BLUKOT Denis 2003-11-24 Z/5884/21

TAK

400m M 1 NumerPDF

3
CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 Z/2450/19

TAK

600m K 57 NumerPDF 2:07.47/18

4
HĘCINSKA Julia 2005-04-17 Z/6088/21

TAK

600m K 4 NumerPDF

5
KUKUŁA Alicja 2004-08-01 Z/5885/21

TAK

600m K 2 NumerPDF

6
KUKUŁA Alicja 2004-08-01 Z/5885/21

TAK

300m K 2 NumerPDF

7
LYSY Jan 2009-10-16 Z/8861/21

TAK

300m M 12 NumerPDF

8
LYSY Jan 2009-10-16 Z/8861/21

TAK

W dal M 12 NumerPDF

9
PSYK Julia 2007-12-04 Z/11049/21

TAK

200m K 99 NumerPDF

10
STANEK Oliwia 2004-05-21 Z/5886/21

TAK

400m K 3 NumerPDF

11
STANEK Oliwia 2004-05-21 Z/5886/21

TAK

1000m K 3 NumerPDF

12
UZNAŃSKA Julia 2007-04-14 Z/8136/21

TAK

600m K 18 NumerPDF 2:09.10 2:09.10/21

13
WIENCIERZ Julia 2005-09-26 Z/2453/19

TAK

1000m K 11 NumerPDF 3:22.22/20

14
WRÓBEL Kacper 2006-03-24 Z/6138/21

TAK

1000m M 5 NumerPDF

15
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/6140/21

TAK

600m K 77 NumerPDF 1:45.89/20

 
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle Osobostarty: 8 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLOREK Kamil 2005-03-26 Z/2477/19

TAK

1000m M 832 NumerPDF 2:54.46 2:52.53/20

2
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/2637/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 826 NumerPDF 9.43 9.61/20  ZKN   OSU 

3
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 827 NumerPDF 55.00 55.00/21  KNF   SKN   OSU 

4
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 827 NumerPDF 16.10 16.10/21  KNF   SKN   OSU 

5
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

Dysk K (1kg) 831 NumerPDF 26.88 26.88/21  ZKN   OSU 

6
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 831 NumerPDF 9.69 9.69/21  ZKN   OSU 

7
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 828 NumerPDF 51.11 51.11/21  ZKN 

8
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 828 NumerPDF 14.55 16.57/20  ZKN 

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 12 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZKOWSKA Magdalena 2005-12-19 Z/1164/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 71 NumerPDF 29.53/19

2
BUCZKOWSKA Marta 2006-06-02 Z/2778/18

TAK

Trójskok K 22 NumerPDF PK

3
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

600m M 73 NumerPDF

4
DYL Katarzyna 2004-03-03 Z/5458/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 58 NumerPDF 38.82/20

5
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

Młot M U20 (6kg) 62 NumerPDF

6
HUZAR Barbara 2005-06-23 Z/2779/18

TAK

Dysk K (1kg) 39 NumerPDF

7
KOSZYK Anna 2003-08-19 Z/1232/17

TAK

Trójskok K 27 NumerPDF 9.72/20

8
KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 Z/2777/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 46 NumerPDF 27.83/20

9
KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 Z/2777/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 46 NumerPDF 33.03/20

10
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

Młot M U20 (6kg) 59 NumerPDF

11
ROGOŻYŃSKI Michael 2002-09-12 Z/1961/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 57 NumerPDF 45.14/20

12
SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 Z/4423/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 44 NumerPDF 46.34/20

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 18 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHIROWSKA Zuzanna 2007-10-13 Z/8966/21

TAK

300m K 76 NumerPDF 51.32

2
CHIROWSKA Zuzanna 2007-10-13 Z/8966/21

TAK

Wzwyż K 76 NumerPDF 1.15/19

3
CZECHOWSKA Sandra 2005-10-31 Z/3727/19

TAK

Wzwyż K 79 NumerPDF 1.45 1.50/19

4
CZECHOWSKA Sandra 2005-10-31 Z/3727/19

TAK

300m K 79 NumerPDF 51.18 51.18/21

5
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 80 NumerPDF 11.10 11.10/21

6
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

Dysk K (1kg) 80 NumerPDF

7
FIAŁA Igor 2002-12-11 Z/1553/17

TAK

Wzwyż M 68 NumerPDF 1.90 1.95/20  ZKN 

8
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

Wzwyż K 70 NumerPDF 1.62/20  ZKN 

9
GALA Julia 2006-02-08 Z/2534/20

TAK

300m K 73 NumerPDF 48.60 46.47/20

10
IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 Z/2691/18

TAK

100m K 77 NumerPDF 13.84 13.71/20

11
IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 Z/2691/18

TAK

W dal K 77 NumerPDF 4.44 4.84/20

12
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

Wzwyż M 60 NumerPDF 1.90 2.00/20  ZKN 

13
SOBALAK Liwia 2006-05-09 Z/2697/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 78 NumerPDF 31.82/20

14
SOBALAK Liwia 2006-05-09 Z/2697/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 78 NumerPDF 8.78 9.62/20

15
STEFANEK Kuba 2006-06-11 Z/8706/21

TAK

Wzwyż M 62 NumerPDF 1.50

16
WIŚNIEWSKA Natalia 2005-04-06 Z/3088/19

TAK

300m K 83 NumerPDF 47.63/20

17
WOLF Amelia 2007-02-21 Z/8708/21

TAK

Wzwyż K 82 NumerPDF 1.30 1.40/20

18
ZUŻEL Hanna 2007-03-06 Z/8705/21

TAK

300m K 71 NumerPDF 49.09 48.26/20

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 26 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BROY Zuzanna 2007-06-20

100m K 36 NumerPDF

2
BROY Zuzanna 2007-06-20

300m K 36 NumerPDF

3
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

400m K 46 NumerPDF

4
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

100m K 46 NumerPDF 13.56 13.56/21

5
DOSZAK Bruno 2008-10-30

600m M 16 NumerPDF

6
GIZA Weronika 2007-03-08

Kula K U18 (3kg) 11 NumerPDF 6.79/20

7
GIZA Weronika 2007-03-08

Dysk K U16 (0.75kg) 11 NumerPDF 17.24/20

8
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

100m pł K U18 16 NumerPDF  ZKN   OSU 

9
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

100m K 16 NumerPDF 13.81 13.81/21  ZKN   OSU 

10
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

400m K 16 NumerPDF  ZKN   OSU 

11
GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 Z/2390/19

TAK

600m K 86 NumerPDF 1:49.59 1:46.88/20

12
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 96 NumerPDF 28.02/20

13
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 96 NumerPDF 33.21/20

14
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 96 NumerPDF 11.69/20

15
KRAWCZYK Jakub 2009-12-17

600m M 15 NumerPDF

16
MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 Z/2097/20

TAK

1000m M 201 NumerPDF 3:02.41/20

17
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

80m pł K U16 32 NumerPDF 12.80/20  OSU 

18
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

200m K 32 NumerPDF 29.59/20  OSU 

19
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

TAK

Trójskok K 83 NumerPDF  ZKN   OSU 

20
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

TAK

W dal K 83 NumerPDF 5.06/19  ZKN   OSU 

21
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

TAK

100m K 83 NumerPDF 13.58/20  ZKN   OSU 

22
PRZYWARA Oliwia 2009-07-08

600m K 10 NumerPDF

23
RAK Wiktoria 2005-12-08 Z/2478/19

TAK

1000m K 19 NumerPDF 3:15.24/20  OSU 

24
ROSKOSZ Katarzyna 2009-07-19

600m K 19 NumerPDF 2:10.33/20

25
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 93 NumerPDF 13.53/20  ZKN   OSU 

26
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 93 NumerPDF 37.80/20  ZKN   OSU 

 
LUKS Sukces Komprachcice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/OP/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALCZAK Marek 1980-03-17

Kula M (7.26kg) 123 NumerPDF 12.42 13.26/20

 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 32 ( 25 ) K-13 M-12
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 Z/3027/19

TAK

600m K 203 NumerPDF 1:44.01/20

2
BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 Z/3028/19

TAK

600m K 202 NumerPDF 1:44.79/20

3
FĄFERKO Julia 2009-06-10 Z/11038/21

TAK

600m K 124 NumerPDF

4
GRZYBOWSKI Maciej 2003-09-19 Z/10986/21

TAK

1000m M 150 NumerPDF

5
JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 Z/3344/20

TAK

1000m M 204 NumerPDF

6
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

300m M 119 NumerPDF  ZKN 

7
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

100m K 113 NumerPDF

8
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

200m K 113 NumerPDF 29.36/20

9
KLIN Rafał 2007-02-17 Z/11035/21

TAK

300m M 113 NumerPDF

10
KULIŃSKI Maciej 2007-01-05 Z/10236/21

TAK

1000m M 123 NumerPDF

11
LACHOWICZ Gracjan 2008-11-14 Z/11039/21

TAK

400m M 121 NumerPDF

12
LECZOWICZ Daria 2003-08-20 Z/1263/18

TAK

100m K 121 NumerPDF 14.46/19

13
LECZOWICZ Daria 2003-08-20 Z/1263/18

TAK

200m K 121 NumerPDF 30.11/20

14
MACEK Marcin 2005-12-12 Z/9758/21

TAK

200m M 111 NumerPDF

15
MYCEK Anita 2003-11-01 Z/0436/17

TAK

100m K 132 NumerPDF

16
MYCEK Anita 2003-11-01 Z/0436/17

TAK

200m K 132 NumerPDF 29.56/20

17
MYKITA Antonina 2008-05-12 Z/10983/21

TAK

100m K 114 NumerPDF

18
MYKITA Antonina 2008-05-12 Z/10983/21

TAK

200m K 114 NumerPDF

19
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

100m K 122 NumerPDF 13.17/20  ZKN 

20
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

200m K 122 NumerPDF 28.06/19  ZKN 

21
PACEK Szymon 2007-08-26 Z/10237/21

TAK

600m M 111 NumerPDF

22
POLAK Martyna 2007-03-25 Z/2164/21

TAK

100m K 113 NumerPDF

23
POLAK Martyna 2007-03-25 Z/2164/21

TAK

200m K 113 NumerPDF

24
RATAJCZYK Szymon 2007-11-30 Z/10238/21

TAK

300m M 321 NumerPDF

25
SZCZEPAŃSKI Daniel 2009-02-24 Z/10982/21

TAK

1000m M 112 NumerPDF

26
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

1000m M 201 NumerPDF 2:58.55/19

27
TWARÓG Anna 2003-08-11 Z/3066/19

TAK

300m K 105 NumerPDF 45.79/19

28
WALIDUDA Damian 2002-08-21 Z/1463/19

TAK

300m M 147 NumerPDF 41.92/19

29
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

100m K 115 NumerPDF 13.03/20

30
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

200m K 115 NumerPDF 26.89/20

31
WOŁOWICZ Maja 2007-06-21 Z/11037/21

TAK

100m K 130 NumerPDF

32
ZIOBROWSKA Zuzanna 2009-12-06 Z/11036/21

TAK

1000m K 122 NumerPDF

 
mmkskk94@wp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 27 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Emilia 2008-09-23 Z/0507/20

TAK

80m pł K U14 704 NumerPDF

2
BUJAK Emilia 2008-09-23 Z/0507/20

TAK

W dal K 704 NumerPDF

3
HALEK Arkadiusz 2007-03-16 Z/0366/21

TAK

Kula M U18 (5kg) 819 NumerPDF

4
HALEK Arkadiusz 2007-03-16 Z/0366/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 819 NumerPDF

5
HARZ Tomasz 2007-04-01 Z/0368/21

TAK

110m M (91.4) U16 903 NumerPDF

6
HARZ Tomasz 2007-04-01 Z/0368/21

TAK

Wzwyż M 903 NumerPDF 1.45/20

7
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

100m M 750 NumerPDF 12.05/19

8
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

W dal M 750 NumerPDF 6.32/19

9
PATEROK Julia 2003-05-28 Z/4067/19

TAK

100m K 830 NumerPDF 16.37/19

10
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 122 NumerPDF

11
RAJCHEL Wiktoria 2007-06-16 Z/3237/20

TAK

100m K 11 NumerPDF

12
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

100m K 831 NumerPDF 13.00/20  ZKN   SKN   OSU 

13
ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 Z/0969/20

TAK

W dal M 819 NumerPDF 5.17/20

14
ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 Z/0969/20

TAK

100m M 819 NumerPDF 13.34/20

15
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

100m M 902 NumerPDF 12.31/19

16
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

W dal M 902 NumerPDF 6.35/19

17
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

Trójskok M 902 NumerPDF 12.23/20

18
SZAFARCZYK Emilia 2006-02-24 Z/0526/20

TAK

100m K 123 NumerPDF 14.60/20

19
SZTUCKI Szymon 2007-01-18 Z/5326/21

TAK

Kula M U18 (5kg) 825 NumerPDF

20
SZTUCKI Szymon 2007-01-18 Z/5326/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 825 NumerPDF

21
ŚWIERCZEK Laura 2007-02-03 Z/3238/20

TAK

100m K 861 NumerPDF

22
ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 Z/1917/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 819 NumerPDF 8.33/20

23
ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 Z/1917/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 819 NumerPDF 27.23/20

24
WIECHOWSKA Oliwia 2005-05-21 Z/0852/19

TAK

Dysk K (1kg) 904 NumerPDF

25
WIECHOWSKA Oliwia 2005-05-21 Z/0852/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 904 NumerPDF 9.75/19

26
WOJTKOWIAK Julia 2006-03-16 Z/4874/19

TAK

100m K 858 NumerPDF 14.31/20

27
ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 Z/2917/18

TAK

100m K 828 NumerPDF 13.70/19

 
https://www.facebook.com/gim2nysa
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAJ Martyna 2009-01-28 Z/5288/21

TAK

200m K 7 NumerPDF 36.59/19

2
HRYNCZYSZYN Zuzanna 2009-05-05 Z/5289/21

TAK

300m K 2 NumerPDF

3
KAMIENIK Hanna 2007-04-27 Z/5317/21

TAK

200m K 17 NumerPDF 30.78/20

4
Kołodziej Wojciech 2009-03-06 Z/5285/21

TAK

300m M 1 NumerPDF

5
KOWALSKA Natalia 2009-07-29 Z/5298/21

TAK

600m K 11 NumerPDF 2:02.90/20

6
MACIUSZEK Martyna 2008-05-20 Z/10003/21

TAK

100m K 29 NumerPDF 14.83/19

7
MALARA Aleksandra 2006-06-26 Z/5605/19

TAK

W dal K 35 NumerPDF 4.48 4.57/20

8
NOWAK Maksymilian 2008-09-11 Z/5291/21

TAK

600m M 2 NumerPDF 2:12.34/20

9
OGRODNIK Alicja 2007-09-06 Z/10002/21

TAK

80m pł K U16 3 NumerPDF

10
RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 Z/5292/21

TAK

Wzwyż M 3 NumerPDF 1.30/19

11
SIWY Anna 2007-08-20 Z/5313/21

TAK

80m pł K U16 4 NumerPDF

12
WILMAN Jakub 2008-01-10 Z/5311/21

TAK

300m M 11 NumerPDF

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 24 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAWICKA Julia 2007-01-19 Z/9269/21

TAK

80m pł K U16 556 NumerPDF

2
BŁAWICKA Julia 2007-01-19 Z/9269/21

TAK

100m K 556 NumerPDF 14.87/19

3
CIESZYŃSKA Róża 2008-10-05 Z/1080/19

TAK

600m K 550 NumerPDF 2:07.93/20

4
GRACZ Julia 2005-07-23 Z/1401/18

TAK

400m K 584 NumerPDF

5
HOC Zuzanna 2008-07-02 Z/0377/19

TAK

600m K 535 NumerPDF 1:51.23/20

6
JAWORSKI Jakub 2000-10-09 Z/2863/21

TAK

400m M 568 NumerPDF 55.59/17

7
JAWORSKI Jakub 2000-10-09 Z/2863/21

TAK

100m M 568 NumerPDF 12.97/15

8
KACZOR Amelia 2007-02-06 Z/0197/19

TAK

100m K 539 NumerPDF 14.76/20

9
KACZOR Amelia 2007-02-06 Z/0197/19

TAK

W dal K 539 NumerPDF

10
KOCUBA Julia 2006-02-05 Z/0379/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 571 NumerPDF 9.09/20

11
KOCUBA Julia 2006-02-05 Z/0379/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 571 NumerPDF 25.33/20

12
KOWALSKI Jakub 2006-02-14 Z/0199/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 552 NumerPDF 8.52/20

13
KOWALSKI Jakub 2006-02-14 Z/0199/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 552 NumerPDF 34.91/20

14
KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 Z/0196/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 569 NumerPDF 16.90/20

15
KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 Z/0196/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 569 NumerPDF 8.33/20

16
LISOWSKA Hanna 2009-10-19 Z/0383/19

TAK

600m K 557 NumerPDF

17
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

Trójskok K 589 NumerPDF 10.21 10.21/21

18
PASEK Jagoda 2009-08-08 Z/9267/21

TAK

100m K 526 NumerPDF

19
PASEK Jagoda 2009-08-08 Z/9267/21

TAK

W dal K 526 NumerPDF

20
SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 Z/0200/19

TAK

600m K 554 NumerPDF

21
SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 Z/0200/19

TAK

W dal K 554 NumerPDF

22
TARCHAŁA Piotr 2008-06-10 Z/0201/19

TAK

W dal M 545 NumerPDF

23
TARCHAŁA Piotr 2008-06-10 Z/0201/19

TAK

300m M 545 NumerPDF

24
ZACHARA Jakub 2006-05-27 Z/1398/18

TAK

5-bój M U16 548 NumerPDF 2764/20

 
Startnamyslow.pl
NKS Start Namysłów Osobostarty: 13 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 19/OP/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURSAKOWSKA Oliwia 2007-02-16 Z/7268/21

TAK

100m K 25 NumerPDF

2
BURSAKOWSKA Oliwia 2007-02-16 Z/7268/21

TAK

200m K 25 NumerPDF

3
GŁOWACKI Michał 2007-03-08 Z/8328/21

TAK

1000m M 40 NumerPDF

4
KOZAN Zuzanna 2007-07-07 Z/7269/21

TAK

100m K 28 NumerPDF

5
KOZAN Zuzanna 2007-07-07 Z/7269/21

TAK

200m K 28 NumerPDF 28.46/20

6
KUŹNIAK Magdalena 2008-10-11 Z/8964/21

TAK

300m K 39 NumerPDF

7
KUŹNIAK Magdalena 2008-10-11 Z/8964/21

TAK

W dal K 39 NumerPDF

8
MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 Z/7266/21

TAK

100m M 1 NumerPDF

9
MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 Z/7266/21

TAK

W dal M 1 NumerPDF

10
MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 Z/7267/21

TAK

100m M 2 NumerPDF

11
MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 Z/7267/21

TAK

W dal M 2 NumerPDF

12
OŁPIŃSKA Paula 2007-02-07 Z/8327/21

TAK

300m K 31 NumerPDF

13
OŁPIŃSKA Paula 2007-02-07 Z/8327/21

TAK

W dal K 31 NumerPDF

 
UKS Komar Strzelce Opolskie Osobostarty: 9 ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji: 15/OP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CELIŃSKI Emil 2004-12-15 Z/5258/21

TAK

400m M 360 NumerPDF

2
DUK Aleksander 2006-01-24 Z/2726/21

TAK

300m M 315 NumerPDF

3
GRUSZKA Kacper 2004-06-11 Z/1620/20

TAK

200m M 313 NumerPDF

4
MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 Z/1288/20

TAK

300m M 311 NumerPDF

5
MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 Z/1289/20

TAK

300m M 309 NumerPDF

6
MEHLICH Piotr 2003-07-29 Z/0633/19

TAK

200m M 330 NumerPDF 24.60/20

7
MEHLICH Wojciech 2006-11-02 Z/1290/20

TAK

300m M 308 NumerPDF 45.92/20

8
WALCZAK Adam 2003-10-27 Z/0632/19

TAK

400m M 153 NumerPDF 55.26/20

9
WŁODARCZYK Maciej 2004-01-04 Z/5257/21

TAK

400m M 314 NumerPDF

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 17 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOJKO Patrycja 2007-09-15 Z/10356/21

TAK

100m K 35 NumerPDF

2
BUSZKA Natalia 2006-12-09 Z/5381/19

TAK

5-bój K U16 72 NumerPDF

3
CZERNIK Karol 2006-02-01 Z/2853/18

TAK

5-bój M U16 32 NumerPDF

4
DANKÓW Franciszek 2007-05-20 Z/10873/21

TAK

600m M 55 NumerPDF 1:40.20/20

5
JAROSIŃSKI Teodor 2006-02-09 Z/10355/21

TAK

100m M 49 NumerPDF

6
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

5-bój K U16 73 NumerPDF 2925/20  OSU 

7
KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 Z/10831/21

TAK

100m M 37 NumerPDF

8
KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 Z/10859/21

TAK

100m M 38 NumerPDF

9
KOJDER Bartłomiej 2006-01-23 Z/2537/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 26 NumerPDF 17.65/20

10
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

5-bój K U16 89 NumerPDF  OSU 

11
ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 Z/1356/20

TAK

1000m M 5 NumerPDF 3:11.08/20

12
PALKA Agata 2007-01-26 Z/5382/19

TAK

300m K 23 NumerPDF 46.53/20

13
PALKA Agata 2007-01-26 Z/5382/19

TAK

100m K 23 NumerPDF 14.22/20

14
RYBICKA Oliwia 2006-08-11 Z/1357/20

TAK

100m K 47 NumerPDF 14.47/20

15
TROSZYŃSKA Julia 2004-07-15 Z/10928/21

TAK

300m K 71 NumerPDF

16
TROSZYŃSKA Julia 2004-07-15 Z/10928/21

TAK

100m K 71 NumerPDF

17
WIECZOREK Maksymilian 2006-07-15 Z/10924/21

TAK

100m M 22 NumerPDF

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Julia 2004-06-28 Z/0815/18

TAK

Trójskok K 323 NumerPDF 11.72/20  ZKN 

2
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

Trójskok K 312 NumerPDF 10.84/19

3
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

100m pł K 312 NumerPDF 19.50/17

4
PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 Z/0818/18

TAK

Trójskok K 322 NumerPDF

5
PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 Z/0818/18

TAK

100m pł K U18 322 NumerPDF

6
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 Z/0820/18

TAK

Trójskok K 319 NumerPDF

7
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 Z/0820/18

TAK

100m pł K U18 319 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 24 ( 16 ) K-11 M-5
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 24 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 Z/10613/21

TAK

100m K 942 NumerPDF

2
ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 Z/10613/21

TAK

W dal K 942 NumerPDF

3
DOLATA Marcin 2006-07-11 Z/10694/21

TAK

Kula M U18 (5kg) 966 NumerPDF

4
DOLATA Marcin 2006-07-11 Z/10694/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 966 NumerPDF

5
FRANCZAK Agata 2007-01-20 Z/0395/20

TAK

300m K 799 NumerPDF  OSU 

6
FRANCZAK Agata 2007-01-20 Z/0395/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 799 NumerPDF  OSU 

7
HAGLAUER Paulina 2003-08-25 Z/3447/21

TAK

Dysk K (1kg) 1 NumerPDF

8
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

400m M 924 NumerPDF  OSU 

9
JARYCH Amelia 2007-11-21 Z/10614/21

TAK

W dal K 941 NumerPDF

10
JARYCH Amelia 2007-11-21 Z/10614/21

TAK

100m K 941 NumerPDF

11
KACZOR Honorata 2006-01-22 Z/2280/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 78 NumerPDF 7.98/20  OSU 

12
KAPAŁA Alicja 2008-08-16 Z/1810/21

TAK

1000m K 951 NumerPDF

13
KAPAŁA Anna 2007-06-14 Z/1811/21

TAK

Wzwyż K 952 NumerPDF  OSU 

14
KAPAŁA Anna 2007-06-14 Z/1811/21

TAK

Kula K U18 (3kg) 952 NumerPDF  OSU 

15
KOWALCZYK Julia 2003-07-28 Z/1601/20

TAK

100m K 11 NumerPDF 13.70/20  OSU 

16
KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 Z/1829/19

TAK

1000m M 780 NumerPDF 2:45.39/20  ZKN   OSU 

17
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 30 NumerPDF 25.96/20

18
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 30 NumerPDF 7.00/20

19
STASIERSKA Weronika 2008-12-29 Z/2648/21

TAK

100m K 752 NumerPDF

20
STASIERSKA Weronika 2008-12-29 Z/2648/21

TAK

300m K 752 NumerPDF

21
WAWRZYNIAK Filip 2006-03-04 Z/10695/21

TAK

Kula M U18 (5kg) 967 NumerPDF

22
WAWRZYNIAK Filip 2006-03-04 Z/10695/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 967 NumerPDF

23
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

Kula K (4kg) 786 NumerPDF 9.33/20

24
WYGODA Sebastian 2007-09-20 Z/5763/21

TAK

200m M 922 NumerPDF