Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng ogólnopolski z okazji 75-lecia Krajowego Zrzeszenia LZS
BIAŁE BŁOTA, 08.05.2021
Osobostarty wszystkie: 417 ( 332 ) K-187 M-145
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 408 ( 326 ) K-182 M-144
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 31 ( 24 ) K-14 M-10
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANDRULEWICZ Antonina 2011-11-15 Z/3347/21

TAK

60m K 455 NumerPDF

2
ANDRULEWICZ Antonina 2011-11-15 Z/3347/21

TAK

W dal K strefa 455 NumerPDF

3
CZUB Zuzanna 2010-03-18 Z/3351/21

TAK

100m K 457 NumerPDF

4
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

100m K 470 NumerPDF 13.48/20

5
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

200m K 470 NumerPDF 27.49/19

6
DOBRZYŃSKI Kacper 2010-08-08 Z/4344/20

TAK

1000m M 455 NumerPDF

7
DUDZIK Michał 2010-09-28 Z/4345/20

TAK

60m M 463 NumerPDF

8
DURA Łukasz 2007-08-02 Z/0214/16

TAK

200m M 465 NumerPDF

9
GIERACH Grzegorz 2011-10-06 Z/3349/21

TAK

300m M 459 NumerPDF

10
GIERACH Jakub 2009-08-11 Z/0570/20

TAK

1000m M 467 NumerPDF

11
GIERACH Wojciech 2007-10-05 Z/0569/20

TAK

600m M 468 NumerPDF 2:14.58/20

12
GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 Z/5770/18

TAK

1000m M 467 NumerPDF 3:35.78/20

13
KAWAŁKOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

60m K 469 NumerPDF

14
KAWAŁKOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

200m K 469 NumerPDF 33.79/20

15
KOSIŃSKA Michalina 2011-09-24 Z/3350/21

TAK

60m K 461 NumerPDF

16
KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 Z/9019/21

TAK

60m M 458 NumerPDF

17
KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 Z/9019/21

TAK

200m M 458 NumerPDF

18
KRZYŻAŃSKA Pola 2009-05-20 Z/5773/18

TAK

600m K 462 NumerPDF 2:13.23/20

19
KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 Z/5772/18

TAK

600m M 461 NumerPDF 2:14.15/20

20
MEGER Weronika 2004-09-13 Z/5061/19

TAK

200m K 466 NumerPDF 28.64/20

21
MILLER Łucja 2010-10-29 Z/3352/21

TAK

100m K 463 NumerPDF

22
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

100m K 453 NumerPDF 13.38/20

23
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

200m K 453 NumerPDF 27.40/20

24
RACINOWSKI Michał 2008-03-12 Z/8622/21

TAK

600m M 470 NumerPDF

25
RYBAK Amelia 2008-07-19 Z/8621/21

TAK

300m K 458 NumerPDF

26
TOMALA Wiktoria 2008-07-04 Z/5767/18

TAK

300m K 456 NumerPDF 53.84/19

27
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

200m K 457 NumerPDF

28
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

60m K 457 NumerPDF 8.46/20

29
TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-18 Z/0919/19

TAK

300m K 458 NumerPDF 59.79/19

30
ZBIELSKA Maja 2007-02-21 Z/1011/19

TAK

100m K 470 NumerPDF 13.57/20

31
ZBIELSKA Maja 2007-02-21 Z/1011/19

TAK

200m K 470 NumerPDF

 
BOSiR Barcin Osobostarty: 17 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHOLEWIŃSKA Amelia 2007-03-20 Z/0889/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 760 NumerPDF

2
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

60m M 765 NumerPDF 9.02/19

3
FORGIEL Zofia 2009-01-08 Z/3932/18

TAK

W dal K strefa 752 NumerPDF 3.35/19

4
GAŁGAŃSKI Damian 2008-06-27 Z/8602/21

TAK

300m M 768 NumerPDF

5
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

300m M 766 NumerPDF 44.97/20

6
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

200m K 759 NumerPDF 29.67/20

7
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

60m K 759 NumerPDF 8.72/20

8
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

100m K 763 NumerPDF 14.29/20

9
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

W dal K 763 NumerPDF 4.80/19

10
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

60m K 755 NumerPDF 8.81/20

11
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 764 NumerPDF 7.02/20

12
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

100m K 758 NumerPDF 14.14/20

13
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

300m K 756 NumerPDF 50.39/20

14
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

100m M 772 NumerPDF 12.79/20

15
SMYK Kinga 2011-03-14 Z/0894/20

TAK

60m K 751 NumerPDF 11.17/20

16
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

W dal K strefa 750 NumerPDF 4.33/20

17
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

60 m pł K U14 750 NumerPDF 11.40/20

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 86 ( 67 ) K-34 M-33
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BADZIŃSKI Oskar 2010-04-04 Z/0171/21

TAK

60m M 7 NumerPDF

2
BANTAOUI Ilitsa 2010-05-25 Z/0172/21

TAK

60m K 3 NumerPDF

3
BANTAOUI Ilitsa 2010-05-25 Z/0172/21

TAK

200m K 3 NumerPDF

4
BARTKOWIAK Franciszek 2009-08-24 Z/0054/20

TAK

1000m M 2 NumerPDF

5
BAS Natalia 2007-05-05 Z/0451/21

TAK

200m K 1 NumerPDF

6
BĄCZYŃSKI Wojciech 2010-09-01 Z/3312/21

TAK

60m M 9 NumerPDF

7
BŁASZKIEWICZ Magdalena 2010-05-17 Z/1815/21

TAK

200m K 9 NumerPDF

8
BODALIKA Wiktor 2010-09-28 Z/0173/21

TAK

60m M 5 NumerPDF

9
BOGUS Antonia 2010-07-04 Z/0174/21

TAK

60m K 2 NumerPDF

10
CHWIEDUK Nadia 2009-12-28 Z/7637/21

TAK

60m K 803 NumerPDF

11
CHWIEDUK Oskar 2009-12-28 Z/0038/20

TAK

60m M 10 NumerPDF

12
CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 Z/0212/20

TAK

600m K 17 NumerPDF 2:03.81/20

13
FIGIEL Lena 2009-07-26 Z/7786/21

TAK

200m K 6 NumerPDF

14
FIGIEL Lena 2009-07-26 Z/7786/21

TAK

60m K 6 NumerPDF

15
FRASZ Filip 2010-03-26 Z/0039/20

TAK

60m M 6 NumerPDF

16
GAJOCH Weronika 2010-12-15 Z/0178/21

TAK

W dal K strefa 3 NumerPDF

17
GAPSKI Antoni 2009-06-09 Z/0022/20

TAK

60m M 889 NumerPDF

18
GAPSKI Antoni 2009-06-09 Z/0022/20

TAK

200m M 889 NumerPDF 33.74/20

19
GARBULSKA Łucja 2010-01-15 Z/0041/20

TAK

60m K 7 NumerPDF

20
GILL Natalia 2008-12-28 Z/0322/19

TAK

600m K 11 NumerPDF

21
GIOCHEV Martyna 2008-02-08 Z/3779/18

TAK

60m K 2 NumerPDF

22
GIOCHEV Martyna 2008-02-08 Z/3779/18

TAK

200m K 2 NumerPDF

23
GROCHECKA Karolina 2007-08-22 Z/2440/19

TAK

600m K 18 NumerPDF 1:57.32/20

24
GRUSZKA Gracjan 1999-06-05 Z/4674/18

TAK

2000m M 5 NumerPDF 6:19.07/20

25
GUTKOWSKI Mikołaj 2007-07-09 Z/0031/20

TAK

200m M 890 NumerPDF

26
GUTKOWSKI Mikołaj 2007-07-09 Z/0031/20

TAK

100m M 890 NumerPDF

27
HALICKA Marta 2010-07-29 Z/0179/21

TAK

300m K 9 NumerPDF

28
HOFFMANN Marcel 2008-01-18 Z/0175/18

TAK

600m M 20 NumerPDF

29
JAMUŁA Piotr 2007-05-29 Z/0065/20

TAK

100m M 20 NumerPDF

30
JAMUŁA Piotr 2007-05-29 Z/0065/20

TAK

200m M 20 NumerPDF

31
JANKIEWICZ Maria 2008-10-01 Z/0019/20

TAK

600m K 5 NumerPDF 1:55.01/20

32
KACZOCHA Igor 2010-06-01 Z/0181/21

TAK

W dal M strefa 77 NumerPDF

33
KALA Bartosz 2010-03-02 Z/6758/21

TAK

60m M 7 NumerPDF

34
KAZIMIERSKI Jordan 2011-06-24 Z/0182/21

TAK

300m M 6 NumerPDF

35
KĄTNY Ryszard 2009-01-23 Z/0043/20

TAK

300m M 5 NumerPDF

36
KEMPA Julia 2005-01-17 Z/4542/19

TAK

2000 m K 6 NumerPDF 8:40.32/20

37
KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 Z/0075/20

TAK

100m M 12 NumerPDF

38
KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 Z/0075/20

TAK

200m M 12 NumerPDF

39
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/4144/20

TAK

W dal M 3 NumerPDF

40
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/4144/20

TAK

60m M 3 NumerPDF 8.63/19

41
KOWALIK Filip 2010-05-19 Z/0037/20

TAK

60m M 9 NumerPDF

42
KOWALSKA Klaudia 2010-10-31 Z/1817/21

TAK

W dal K 8 NumerPDF

43
KOWALSKA Patrycja 2010-06-14 Z/0044/20

TAK

60m K 66 NumerPDF

44
KRZEMIŃSKI Szymon 2008-08-31 Z/0045/20

TAK

W dal M strefa 802 NumerPDF

45
KUBIAK Natalia 2010-07-22 Z/0183/21

TAK

60m K 1 NumerPDF

46
KULPA Kacper 2011-05-06 Z/0184/21

TAK

60m M 6 NumerPDF

47
LANGE Marta 2008-01-11 Z/0058/20

TAK

600m K 19 NumerPDF 1:59.50/20

48
LEWANDOWSKA Lena 2009-04-11 Z/1818/21

TAK

200m K 8 NumerPDF

49
ŁAZ Marta 2008-11-09 Z/0452/21

TAK

600m K 2 NumerPDF

50
MARCINKOWSKI Maciej 2010-02-20 Z/0046/20

TAK

60m M 67 NumerPDF

51
MAZUR Szymon 2010-02-09 Z/0047/20

TAK

300m M 68 NumerPDF

52
MICHALSKI Filip 2010-01-08 Z/0048/20

TAK

60m M 69 NumerPDF

53
MUSIAŁ Jakub 2010-03-04 Z/0049/20

TAK

60m M 70 NumerPDF

54
MUSZYŃSKI Dariusz 2007-10-03 Z/0414/21

TAK

100m M 5 NumerPDF

55
MUSZYŃSKI Dariusz 2007-10-03 Z/0414/21

TAK

200m M 5 NumerPDF

56
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

TAK

100m K 27 NumerPDF

57
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

TAK

200m K 27 NumerPDF

58
OSTROMECKA Agnieszka 2007-03-15 Z/3029/17

TAK

100m K 30 NumerPDF

59
OSTROMECKA Agnieszka 2007-03-15 Z/3029/17

TAK

200m K 30 NumerPDF

60
OSTROWSKA Katarzyna 2008-08-18 Z/1822/21

TAK

60m K 6 NumerPDF

61
OSTROWSKA Katarzyna 2008-08-18 Z/1822/21

TAK

200m K 6 NumerPDF

62
PATELA Lena 2010-04-29 Z/0185/21

TAK

60m K 8 NumerPDF

63
PŁATEK Matylda 2009-03-22 Z/0070/20

TAK

60m K 19 NumerPDF

64
PŁATEK Matylda 2009-03-22 Z/0070/20

TAK

200m K 19 NumerPDF

65
RESZCZYŃSKI Jan 2010-07-19 Z/0050/20

TAK

60m M 71 NumerPDF

66
RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 Z/2431/19

TAK

600m M 841 NumerPDF 1:37.73/20

67
SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 Z/0184/18

TAK

W dal K 22 NumerPDF

68
SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 Z/0184/18

TAK

60m K 22 NumerPDF 9.00/19

69
SOSNOWSKI Jakub 2010-04-01 Z/0449/21

TAK

60m M 801 NumerPDF

70
SOSNOWSKI Jakub 2010-04-01 Z/0449/21

TAK

200m M 801 NumerPDF

71
ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 Z/1014/19

TAK

1000m M 849 NumerPDF 2:52.97/20

72
TARCZYKOWSKA Julia 2008-12-17 Z/2426/19

TAK

300m K 899 NumerPDF

73
TYBURCZY Jakub 2010-07-09 Z/0771/21

TAK

200m M 1 NumerPDF

74
TYBURCZY Jakub 2010-07-09 Z/0771/21

TAK

60m M 1 NumerPDF

75
URBAŃSKA Lea 2008-01-21 Z/0183/18

TAK

60 m pł K U14 24 NumerPDF

76
URBAŃSKA Lea 2008-01-21 Z/0183/18

TAK

200m K 24 NumerPDF

77
WARCZAK Alicja 2007-11-20 Z/0078/20

TAK

2000 m K 26 NumerPDF

78
WASZAK Alicja 2009-05-16 Z/1814/21

TAK

600m K 7 NumerPDF

79
WIŚNIEWSKA Patrycja 2007-09-30 Z/1053/20

TAK

W dal K 6 NumerPDF

80
WŁODARCZAK Mateusz 2010-08-28 Z/0051/20

TAK

1000m M 74 NumerPDF

81
WOJTYLAK Natalia 2009-02-05 Z/0028/20

TAK

60m K 8 NumerPDF

82
WOJTYLAK Natalia 2009-02-05 Z/0028/20

TAK

200m K 8 NumerPDF 35.27/20

83
WÓDZKA Aurelia 2010-01-10 Z/0052/20

TAK

60m K 75 NumerPDF

84
WÓJCIK Piotr 2008-06-24 Z/1820/21

TAK

60m M 6 NumerPDF

85
WÓJCIK Piotr 2008-06-24 Z/1820/21

TAK

200m M 6 NumerPDF

86
ŻYTA Jonasz 2010-07-27 Z/0053/20

TAK

60m M 76 NumerPDF

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

1000m M 216 NumerPDF 2:37.16/11

 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 24 ( 21 ) K-15 M-6
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRZEGOREK Jakub 2008-10-15 Z/1849/21

TAK

200m M 278 NumerPDF

2
KAMELA Olga 2009-10-07 Z/2283/21

TAK

200m K 633 NumerPDF

3
KRAWCZAK Zuzanna 2009-05-16 Z/1847/21

TAK

60m K 277 NumerPDF

4
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/2325/20

TAK

100m K 502 NumerPDF 13.82/20

5
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/2325/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 502 NumerPDF

6
KUNIKOWSKA Julia 2010-05-02 Z/1848/21

TAK

60m K 777 NumerPDF

7
LASECKA Kinga 2008-05-04 Z/10865/21

TAK

200m K 100 NumerPDF

8
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

TAK

300m pł M U16 332 NumerPDF

9
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

60 m pł M U14 280 NumerPDF

10
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

300m M 280 NumerPDF 45.80/20

11
RYCHCZYŃSKI Szymon 2009-10-22 Z/2329/20

TAK

60m M 597 NumerPDF 9.44/20

12
SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 Z/1171/21

TAK

100m K 619 NumerPDF

13
SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 Z/1171/21

TAK

200m K 619 NumerPDF

14
SIEDLECKA Lena 2010-01-05 Z/1172/21

TAK

200m K 271 NumerPDF 36.81/20

15
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

60 m pł K U14 292 NumerPDF 12.10/20

16
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

200m K 394 NumerPDF 30.26/20

17
STANECKA Oliwia 2008-05-26 Z/1174/21

TAK

60m K 615 NumerPDF 9.92/20

18
TOMASZEWSKA Laura 2006-04-10 Z/2335/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 580 NumerPDF

19
WEKWEJT Dawid 2009-01-24 Z/2337/20

TAK

200m M 268 NumerPDF 31.75/20

20
WOJCIECHOWSKA Kornelia 2009-06-08 Z/3054/20

TAK

200m K 272 NumerPDF

21
WOŹNIAK Martyna 2006-09-25 Z/1173/21

TAK

100m K 182 NumerPDF 15.32/20

22
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/2338/20

TAK

200m K 304 NumerPDF 30.06/20

23
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

300m K 509 NumerPDF 46.53/20

24
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

60m M 265 NumerPDF 8.80/20

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 51 ( 46 ) K-32 M-14
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BEGER Filip 2007-08-24 Z/2867/20

TAK

W dal M 857 NumerPDF

TAK
2
BEGER Krystian 2006-09-13 Z/0529/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 874 NumerPDF 7.21/20

TAK
3
DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 Z/0625/14

TAK

2000m M 888 NumerPDF

TAK
4
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 878 NumerPDF 8.64/20  OSU 

TAK
5
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 878 NumerPDF  OSU 

TAK
6
GRZEGOREK Michał 2009-01-26 Z/2251/21

TAK

W dal M strefa 862 NumerPDF

TAK
7
IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 Z/1531/18

TAK

600m K 881 NumerPDF

TAK
8
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

80m pł K U16 881 NumerPDF 12.83/20  OSU 

TAK
9
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

W dal K 881 NumerPDF 4.75 4.95/20  OSU 

TAK
10
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 892 NumerPDF 7.40/20

TAK
11
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

W dal M strefa 850 NumerPDF 3.82/20

TAK
12
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

200m M 850 NumerPDF 33.10/20

TAK
13
JEZIORSKA Weronika 2010-03-12 Z/9034/21

TAK

60m K 884 NumerPDF

TAK
14
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

TAK

W dal K strefa 871 NumerPDF 4.79/20

TAK
15
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 887 NumerPDF 33.94/20  OSU 

TAK
16
KOSMALSKA Antonia 2010-07-23 Z/6934/21

TAK

200m K 888 NumerPDF

TAK
17
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

W dal K strefa 870 NumerPDF

TAK
18
KUCHARSKA Zofia 2010-03-11 Z/2139/21

TAK

100m K 889 NumerPDF

TAK
19
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 875 NumerPDF 9.26/20

TAK
20
ŁABICH Fabian 2007-09-09 Z/2452/21

TAK

300m M 883 NumerPDF

TAK
21
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

100m K 860 NumerPDF

TAK
22
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

60m K 869 NumerPDF 9.90/20

TAK
23
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

300m pł K U16 879 NumerPDF

TAK
24
MATYKA Witold 2010-09-24 Z/10188/21

TAK

200m M 849 NumerPDF

TAK
25
MICHALAK Amelia 2010-09-16 Z/2142/21

TAK

200m K 858 NumerPDF

TAK
26
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

TAK

200m K 874 NumerPDF

NIE
27
MUREK Zuzanna 2010-02-18 Z/2141/21

TAK

60m K 857 NumerPDF

TAK
28
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

200m K 880 NumerPDF

TAK
29
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

80m pł K U16 880 NumerPDF 16.40/20

TAK
30
NIEMCZEWSKA Julia 2009-03-25 Z/10563/21

TAK

60m K 882 NumerPDF

TAK
31
NOWAK Amelia 2007-06-07 Z/1587/19

TAK

200m K 866 NumerPDF

TAK
32
OKONIEWSKA Zofia 2012-09-02 Z/3005/20

TAK

60m K 851 NumerPDF 10.76/20

TAK
33
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

300m M 853 NumerPDF 47.81/20

TAK
34
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

200m K 864 NumerPDF 37.26/19

TAK
35
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

200m K 884 NumerPDF

TAK
36
PILARSKA Lena 2010-05-03 Z/2140/21

TAK

60m K 877 NumerPDF

TAK
37
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 886 NumerPDF 10.41/20

TAK
38
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

600m M 884 NumerPDF 1:26.21/20  OSU 

TAK
39
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

100m M 859 NumerPDF 16.00/19

TAK
40
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

60m M 858 NumerPDF 8.59/20

TAK
41
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

600m K 883 NumerPDF 1:38.77/17  OSU 

TAK
42
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

200m K 875 NumerPDF  OSU 

TAK
43
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

W dal K 875 NumerPDF 5.02/20  OSU 

TAK
44
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

200m K 847 NumerPDF 37.30/20

TAK
45
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

W dal K strefa 865 NumerPDF 4.12/20

TAK
46
SZYMECZKO Natalia 2009-11-19 Z/2446/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 895 NumerPDF

TAK
47
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

600m M 858 NumerPDF 1:26.98/20  OSU 

TAK
48
WALKOWIAK Urszula 2009-12-05 Z/6933/21

TAK

W dal K strefa 899 NumerPDF

TAK
49
WEGNER Kaja 2009-10-22 Z/10564/21

TAK

60m K 883 NumerPDF

TAK
50
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M 880 NumerPDF 6.40/19  ZKN   OSU 

TAK
51
ZIEMKOWSKA Julia 2009-11-04 Z/6936/21

TAK

60m K 888 NumerPDF

TAK
 
MKL Tlen Mogilno Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 37/KP/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BALCERZAK Agata 2007-02-27 Z/7784/21

TAK

1000m K 1 NumerPDF

TAK
2
BALCERZAK Barbara 2008-11-11 Z/6874/21

TAK

1000m K 2 NumerPDF 3:11.23

TAK
3
BURZYŃSKA Zuzanna 2009-05-02 Z/2313/21

TAK

300m K 10 NumerPDF

TAK
4
CZERNIAK Piotr 2006-08-14 Z/2310/21

TAK

2000m M 4 NumerPDF

TAK
5
FURDAL Jakub 2008-06-26 Z/6882/21

TAK

1000m M 12 NumerPDF

TAK
6
GODURKIEWICZ Maksymilian 2009-02-24 Z/1334/21

TAK

1000m M 11 NumerPDF

TAK
7
GÓRECKA Julia 2006-12-03 Z/2316/21

TAK

2000 m K 13 NumerPDF

TAK
8
GÓRECKI Kuba 2005-07-14 Z/7068/21

TAK

2000m M 34 NumerPDF

TAK
9
JANICKI Jan 2010-09-22 Z/7785/21

TAK

1000m M 44 NumerPDF

TAK
10
KĘDZIERSKI Jan 2004-11-16 Z/7685/21

TAK

300m M 51 NumerPDF

TAK
11
MALIŃSKA Zofia 2009-08-22 Z/2311/21

TAK

1000m K 15 NumerPDF 3:31.22

TAK
12
PIECHNIK Julita 2007-10-12 Z/2312/21

TAK

300m K 18 NumerPDF

TAK
13
WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 Z/3292/18

TAK

2000m M 41 NumerPDF 7:07.54/18

TAK
 
MKL Toruń Osobostarty: 29 ( 22 ) K-14 M-8
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

200m K 549 NumerPDF 28.59/20

TAK
2
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

TAK

300m pł K U16 532 NumerPDF  OSU 

TAK
3
CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 Z/4503/19

TAK

300m M 515 NumerPDF 54.52/20

TAK
4
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K 541 NumerPDF 12.93/20

TAK
5
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

200m K 541 NumerPDF 26.76/20

TAK
6
DOMBEK Jakub 2010-10-13 Z/8460/21

TAK

300m M 23 NumerPDF

TAK
7
GRUSZCZYŃSKA Urszula 2009-01-14 Z/2250/21

TAK

60m K 2 NumerPDF 9.04/20

TAK
8
GRUSZCZYŃSKA Urszula 2009-01-14 Z/2250/21

TAK

300m K 2 NumerPDF

TAK
9
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

200m K 545 NumerPDF 25.88/19

TAK
10
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

100m K 545 NumerPDF 12.93/19

TAK
11
JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 Z/1178/21

TAK

100m M 555 NumerPDF 14.11/20

TAK
12
JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 Z/1178/21

TAK

200m M 555 NumerPDF

TAK
13
KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 Z/3190/20

TAK

100m M 55 NumerPDF 11.99/20

TAK
14
KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 Z/3190/20

TAK

200m M 55 NumerPDF 24.82/20

TAK
15
LADA Agnieszka 2011-01-30 Z/3403/20

TAK

300m K 7 NumerPDF 55.70/20

TAK
16
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

300m K 11 NumerPDF 49.92/20

TAK
17
LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 Z/4469/19

TAK

W dal M 568 NumerPDF 4.73/20

TAK
18
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

TAK

100m K 547 NumerPDF 13.19/20

TAK
19
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

TAK

200m K 547 NumerPDF 28.45/19

TAK
20
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

100m K 3 NumerPDF 13.62/20

TAK
21
OZIMKIEWICZ Zofia 2008-11-14 Z/2244/21

TAK

300m K 157 NumerPDF 54.88/20

TAK
22
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

TAK

300m K 100 NumerPDF

TAK
23
WACHEK Franek 2008-09-28 Z/4496/19

TAK

300m M 2 NumerPDF 52.95/20

TAK
24
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

100m K 519 NumerPDF 13.57/20

TAK
25
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

100m K 546 NumerPDF 13.12/19

TAK
26
ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 Z/2755/16

TAK

2000m M 617 NumerPDF 6:01.31/20

TAK
27
ŻYWICA Blanka 2012-04-04 Z/2284/21

TAK

300m K 20 NumerPDF 56.30/20

TAK
28
ŻYWICA Krystian 2008-03-05 Z/4490/19

TAK

200m M 17 NumerPDF 28.38/20

TAK
29
ŻYWICA Krystian 2008-03-05 Z/4490/19

TAK

100m M 17 NumerPDF 14.02/20

TAK
 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 21 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
COCH Paweł 2007-02-13 Z/4452/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 938 NumerPDF 24.67/20  OSU 

TAK
2
COCH Paweł 2007-02-13 Z/4452/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 938 NumerPDF 7.82/19  OSU 

TAK
3
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 934 NumerPDF 12.26/20  OSU 

TAK
4
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 934 NumerPDF 49.59/20  OSU 

TAK
5
FLIS Eryk 2005-07-15 Z/1565/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 940 NumerPDF 7.32/20

TAK
6
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 935 NumerPDF 26.61 29.99/20  OSU 

TAK
7
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 935 NumerPDF 11.95 11.95/21  OSU 

TAK
8
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

100m K 930 NumerPDF

TAK
9
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

W dal K 930 NumerPDF 4.68/20

TAK
10
LEWANDOWSKI Łukasz 2008-02-04 Z/1593/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 959 NumerPDF 7.18/19

TAK
11
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 930 NumerPDF  OSU 

TAK
12
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 936 NumerPDF 10.13/20  ZKN   OSU 

TAK
13
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 937 NumerPDF 12.76/20  OSU 

TAK
14
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

100m K 963 NumerPDF 13.76/19  OSU 

TAK
15
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

100m K 964 NumerPDF 14.97/18  ZKN   OSU 

TAK
16
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

W dal K 964 NumerPDF 4.56/20  ZKN   OSU 

TAK
17
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 933 NumerPDF 9.68/20  OSU 

TAK
18
WOJCIECHOWSKI Piotr 2005-01-11 Z/4126/20

TAK

300m pł M U16 963 NumerPDF  OSU 

TAK
19
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 930 NumerPDF 49.73/20  OSU 

TAK
20
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 930 NumerPDF 12.58 12.58/21  OSU 

TAK
21
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 931 NumerPDF 11.46/19  ZKN   OSU 

TAK
 
MUKS Kangur Żnin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/KP/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 184 NumerPDF 34.08/20

 
UKB Szubin Osobostarty: 20 ( 19 ) K-14 M-5
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOLESTA Paulina 2009-12-22 Z/4817/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF

TAK
2
HABERA Roksana 2007-01-02 Z/2922/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 318 NumerPDF

TAK
3
HOFMAN-KAMIŃSKA Maja 2011-12-16 Z/3011/20

TAK

60m K 344 NumerPDF

TAK
4
JANUS Maja 2008-06-23 Z/3666/20

TAK

300m K 355 NumerPDF

TAK
5
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

600m K 355 NumerPDF 1:56.02/20

TAK
6
KMIEĆ Aleksander 2010-01-30 Z/2406/21

TAK

1000m M 333 NumerPDF

TAK
7
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

TAK

1000m M 364 NumerPDF 2:49.55/20

TAK
8
KRZYWDZIŃSKA Zofia 2009-10-29 Z/1579/19

TAK

W dal K strefa 300 NumerPDF 3.25/19

TAK
9
KWIATKOWSKA Anastazja 2011-03-23 Z/1703/20

TAK

W dal K strefa 301 NumerPDF 3.53/20

TAK
10
LANGER Mateusz 2007-05-29 Z/0156/20

TAK

300m M 310 NumerPDF 45.84/20

TAK
11
PUDŁOWSKA Natalia 2011-01-10 Z/4816/21

TAK

60m K 311 NumerPDF

TAK
12
SĘGA Zuzanna 2007-06-06 Z/2192/21

TAK

600m K 307 NumerPDF

TAK
13
SIUCHNIŃSKA Barbara 2007-07-08 Z/3012/20

TAK

1000m K 348 NumerPDF

TAK
14
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

W dal K 321 NumerPDF 4.80/20

TAK
15
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

100m K 321 NumerPDF 13.20/20

TAK
16
SZYPURA Martyna 2009-03-27 Z/0157/20

TAK

W dal K strefa 311 NumerPDF 3.78/20

TAK
17
WIELGOS Aleks 2010-04-07 Z/4121/20

TAK

100m M 333 NumerPDF

TAK
18
WIELGOS Laura 2009-03-04 Z/4175/20

TAK

100m K 321 NumerPDF

TAK
19
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

300m K 350 NumerPDF 47.35/20

TAK
20
WIŚNIEWSKI Dominik 2008-02-23 Z/4176/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 361 NumerPDF

TAK
 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHRZANOWSKA Magdalena 2003-02-12 Z/3381/17

TAK

100m K 835 NumerPDF 14.07/19

2
GRABOWSKI Aleksander 2007-12-15 Z/5480/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 205 NumerPDF 23.14/20

3
JUSZCZAK Aleksandra 2006-09-02 Z/4455/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 308 NumerPDF 9.19/20

4
KLECHA Wiktoria 2006-09-01 Z/4458/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 210 NumerPDF 7.10/20

5
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 Z/4890/18

TAK

200m K 837 NumerPDF

6
KRZYWIEC Zuzanna 2005-02-22 Z/4891/18

TAK

200m K 838 NumerPDF

7
KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 Z/2519/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 752 NumerPDF

8
KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 Z/5601/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 758 NumerPDF 46.01/20

9
MAŃKOWSKA Maja 2005-09-29 Z/5585/18

TAK

200m K 832 NumerPDF

10
PAPIS Oliwia 2006-11-25 Z/4463/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 304 NumerPDF

11
PIŁAT Jan 2006-01-16 Z/4462/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 843 NumerPDF 37.11/20

12
PNIEWSKI Miłosz 2007-10-16 Z/3318/21

TAK

Oszczep M U16 (600) 205 NumerPDF

13
RUTKOWSKI Nikodem 2008-06-25 Z/1000/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 589 NumerPDF 19.55/20

14
SADOWSKI Oliwier 2007-07-04 Z/5477/19

TAK

200m M 846 NumerPDF 32.13/19

15
SUSKI Jan 2005-03-27 Z/4460/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 216 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 79 ( 50 ) K-21 M-29
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

1000m K 3 NumerPDF 3:11.72/20  ZKN   OSU 

2
ANHALT Dobrosława 2010-01-07 Z/3113/18

TAK

60m K 247 NumerPDF 10.37/20

3
ANHALT Dobrosława 2010-01-07 Z/3113/18

TAK

200m K 247 NumerPDF 39.89/19

4
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

1000m M 99 NumerPDF 3:29.10/20

5
ARUNSI Uba 2008-10-05 Z/3115/18

TAK

60m M 2 NumerPDF 8.79/20

6
ARUNSI Uba 2008-10-05 Z/3115/18

TAK

200m M 2 NumerPDF

7
BARCZEWSKA Nina 2009-08-23 Z/4372/20

TAK

600m K 1 NumerPDF

8
BIENIEK Krzysztof 2012-07-23 Z/2408/21

TAK

600m M 4 NumerPDF

9
BIENIEK Natalia 2010-06-17 Z/2407/21

TAK

600m K 7 NumerPDF

10
BIENIEK Natalia 2010-06-17 Z/2407/21

TAK

60m K 7 NumerPDF

11
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

300m pł K U16 3 NumerPDF  OSU 

12
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

80m pł K U16 3 NumerPDF 12.91 12.91/21  OSU 

13
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

1000m M 4 NumerPDF 2:57.29/19  ZKN   OSU 

14
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

1000m K 207 NumerPDF 3:12.51/20  ZKN   OSU 

15
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

100m M 5 NumerPDF 11.41/20  ZKN   OSU 

16
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

200m M 5 NumerPDF 23.34/20  ZKN   OSU 

17
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

200m M 2 NumerPDF 31.62/20

18
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

100m M 2 NumerPDF 14.79/20

19
GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 Z/11041/21

TAK

300m K 2 NumerPDF

20
GRYCZA Adam 2013-12-06 Z/3386/21

TAK

60m M 6 NumerPDF

21
GRYCZA Adam 2013-12-06 Z/3386/21

TAK

W dal M strefa 6 NumerPDF

22
GRYCZA Jan 2011-08-27 Z/3387/21

TAK

200m M 8 NumerPDF

23
GRYCZA Jan 2011-08-27 Z/3387/21

TAK

W dal M strefa 8 NumerPDF

24
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

2000 m K 4 NumerPDF  OSU 

25
JABŁOŃSKA Emilia 2011-11-14 Z/6903/21

TAK

60m K 4 NumerPDF

26
JABŁOŃSKA Emilia 2011-11-14 Z/6903/21

TAK

200m K 4 NumerPDF

27
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

60m M 308 NumerPDF 9.43/20

28
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

200m M 308 NumerPDF

29
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

60 m pł K U14 2 NumerPDF

30
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

300m pł K U16 2 NumerPDF

31
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

80m pł K U16 4 NumerPDF 12.83 12.83/21  OSU 

32
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

300m pł K U16 4 NumerPDF  OSU 

33
KAMIŃSKA Julia 2008-07-21 Z/1035/20

TAK

60m K 250 NumerPDF 10.22/19

34
KAMIŃSKA Julia 2008-07-21 Z/1035/20

TAK

300m K 250 NumerPDF

35
KAMIŃSKA Klaudia 2012-10-12 Z/8461/21

TAK

60m K 1 NumerPDF

36
KAMIŃSKA Klaudia 2012-10-12 Z/8461/21

TAK

200m K 1 NumerPDF

37
KAMIŃSKI Hubert 2011-02-18 Z/8462/21

TAK

60m M 4 NumerPDF

38
KAMIŃSKI Hubert 2011-02-18 Z/8462/21

TAK

200m M 4 NumerPDF

39
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

100m M 196 NumerPDF  OSU 

40
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

300m pł M U16 196 NumerPDF  OSU 

41
KARNAS Kacper 2004-10-03 Z/3127/18

TAK

200m M 6 NumerPDF  OSU 

42
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

1000m M 6 NumerPDF 2:45.48/19  OSU 

43
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

1000m K 6 NumerPDF 3:02.56/20  ZKN   OSU 

44
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

200m M 197 NumerPDF 34.79/20

45
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

W dal M strefa 197 NumerPDF 3.48/20

46
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

60m M 6 NumerPDF 9.08/20

47
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

200m M 6 NumerPDF 32.34/20

48
KRZYWAŃSKI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

60m M 198 NumerPDF 9.38/20

49
KRZYWAŃSKI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

200m M 198 NumerPDF 34.59/20

50
KRZYWAŃSKI Wojciech 2013-12-05 Z/11042/21

TAK

200m M 1 NumerPDF

51
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

80m pł K U16 7 NumerPDF 12.96/20  OSU 

52
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

300m pł K U16 7 NumerPDF  OSU 

53
ŁAZAROWICZ Zofia 2011-03-26 Z/1038/20

TAK

60m K 1 NumerPDF 9.84/20

54
NOWICKI Wiktor 2011-08-02 Z/11043/21

TAK

60m M 5 NumerPDF

55
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

60 m pł K U14 203 NumerPDF

56
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

300m pł K U16 203 NumerPDF

57
PILCH Miłosz 2005-02-19 Z/3286/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 25 NumerPDF 11.15/20  OSU 

58
PILCH Tomasz 2006-03-19 Z/3617/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 23 NumerPDF 8.86/20  OSU 

59
PILCH Tomasz 2006-03-19 Z/3617/20

TAK

100m M 23 NumerPDF  OSU 

60
PŁACHECKA Julia 2007-02-05 Z/1474/21

TAK

600m K 1 NumerPDF

61
PTASZNIK Szymon 2009-05-19 Z/1287/20

TAK

60m M 1 NumerPDF 11.42/20

62
REMUS Ignacy 2013-01-11 Z/11047/21

TAK

60m M 7 NumerPDF

63
REMUS Ignacy 2013-01-11 Z/11047/21

TAK

W dal M strefa 7 NumerPDF

64
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

1000m K 9 NumerPDF 3:08.08/20  ZKN   OSU 

65
SIEJEK Nataniel 2010-05-21 Z/4395/20

TAK

1000m M 1 NumerPDF

66
SIERANT Bruno 2010-05-22 Z/2409/21

TAK

60m M 1 NumerPDF

67
SIERANT Bruno 2010-05-22 Z/2409/21

TAK

W dal M strefa 1 NumerPDF

68
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

200m M 4 NumerPDF

69
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

100m M 4 NumerPDF 14.00/20

70
SIERANT Oskar 1975-08-16 Z/3851/21

TAK

100m M 1 NumerPDF

71
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

100m K 1 NumerPDF 13.58/20

72
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

200m K 1 NumerPDF

73
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

60 m pł M U14 14 NumerPDF

74
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

200m M 14 NumerPDF

75
SOLIŃSKA Marta 2012-10-13 Z/3388/21

TAK

60m K 7 NumerPDF

76
SOLIŃSKA Marta 2012-10-13 Z/3388/21

TAK

200m K 7 NumerPDF

77
SOLIŃSKI Konrad 2010-04-22 Z/3389/21

TAK

60m M 7 NumerPDF

78
SOLIŃSKI Konrad 2010-04-22 Z/3389/21

TAK

200m M 7 NumerPDF

79
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

300m pł M U16 1 NumerPDF

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 20 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BAUZA Alicja 2013-10-17 Z/11021/21

TAK

W dal K strefa 146 NumerPDF

2
BAUZA Robert 2010-05-15 Z/1851/21

TAK

W dal M strefa 144 NumerPDF

3
BRYCKI Wojciech 2007-11-06 Z/1471/21

TAK

200m M 151 NumerPDF

4
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

TAK

100m K 141 NumerPDF 13.98/20

5
JARECKI Krzysztof 2010-11-05 Z/2189/20

TAK

60m M 114 NumerPDF 10.50/20

6
JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 Z/1058/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 148 NumerPDF 9.30/20

7
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

TAK

100m M 183 NumerPDF 13.07/20

8
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

TAK

W dal M 183 NumerPDF 5.33/20

9
KRALL Martyna 2008-06-19 Z/3772/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 132 NumerPDF

10
LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 Z/2188/20

TAK

100m M 181 NumerPDF 13.78/20

11
MADEJ Antoni 2014-05-15 Z/10957/21

TAK

60m M 135 NumerPDF

12
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 176 NumerPDF

13
NOWACKA Kinga 2008-06-29 Z/1508/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 186 NumerPDF

14
SIKORA Wiktor 2011-10-31 Z/2709/21

TAK

W dal M strefa 153 NumerPDF

15
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 Z/0864/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 120 NumerPDF

16
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

TAK

W dal K 162 NumerPDF 4.39/20

17
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

TAK

100m K 162 NumerPDF 14.26/20

18
UCIŃSKA Maria 2006-02-13 Z/3560/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 179 NumerPDF 8.41/20

19
WOJTKOWIAK Lena 2010-07-03 Z/11020/21

TAK

W dal K strefa 101 NumerPDF

20
ZIEMBA Laura 2013-10-09 Z/2560/21

TAK

60m K 142 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

100m pł K U18 14 NumerPDF 15.42/19  ZKN   OSU 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANDERS Natalia 2010-09-16 Z/0377/21

TAK

60m K 351 NumerPDF

2
ANDERS Natalia 2010-09-16 Z/0377/21

TAK

200m K 351 NumerPDF

3
BERNAT Olga 2009-07-31 Z/3715/20

TAK

600m K 346 NumerPDF

4
ŁOŚ Cecylia 2010-09-10 Z/1728/21

TAK

60m K 352 NumerPDF

5
ŁOŚ Cecylia 2010-09-10 Z/1728/21

TAK

200m K 352 NumerPDF

6
RADOMSKI Wiktor 2010-09-04 Z/9464/21

TAK

600m M 348 NumerPDF

7
URBANIAK Oliwia 2008-06-24 Z/4320/18

TAK

60m K 345 NumerPDF 9.87/18

8
URBANIAK Oliwia 2008-06-24 Z/4320/18

TAK

200m K 345 NumerPDF