Internetowe zgłoszenia do imprezy: 14. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U16. 5. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U12 i U14
KRAKÓW, 01.06.2019
Osobostarty wszystkie: 32 ( 17 ) K-5 M-12
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 28 ( 15 ) K-5 M-10
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 10 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

600m K U16 308 NumerPDF 1:55.65/18

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M U16 200 NumerPDF 1.60/18

3
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 7.58/17

4
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 321 NumerPDF 18.27/18

5
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

Wzwyż M U16 338 NumerPDF 1.53 1.53/19

6
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

100m M U16 338 NumerPDF 14.51/18

7
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

110m M (91.4) U16 322 NumerPDF 23.12 22.60/18

8
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

200m pł M U16 322 NumerPDF 36.37 36.36/18

9
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M U16 555 NumerPDF

10
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

300m M U16 555 NumerPDF

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 13.47 13.47/19

2
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 44.73/18

3
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

100m K U16 5 NumerPDF 14.59 14.59/19

4
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 50.16/18

5
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF

6
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 53.05/18

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 12 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

100m M U16 139 NumerPDF 12.47 12.47/19

2
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

W dal M U16 139 NumerPDF 5.80 5.80/19

3
BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 Z/1251/18

TAK

110m M (91.4) U16 119 NumerPDF 19.03 19.03/19

4
BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 Z/1251/18

TAK

200m pł M U16 119 NumerPDF 31.56 31.56/19

5
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

100m M U16 114 NumerPDF 12.36 12.36/19

6
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

W dal M U16 114 NumerPDF 5.28 5.28/19

7
ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 Z/1253/18

TAK

100m M U16 146 NumerPDF 12.89 12.89/19

8
ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 Z/1253/18

TAK

200m pł M U16 146 NumerPDF 33.26/18

9
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

Wzwyż M U16 147 NumerPDF 1.60 1.60/19

10
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

100m M U16 147 NumerPDF 14.11/18

11
WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 Z/1250/18

TAK

110m M (91.4) U16 148 NumerPDF 15.81 15.81/19

12
WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 Z/1250/18

TAK

200m pł M U16 148 NumerPDF 28.64 28.64/19

 
¦LˇSKIE Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
 
www.mosm.tychy.pl
MOSM Tychy Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MISTEREK Mateusz 2005-07-04 Z/3006/18

TAK

100m M U16 704 NumerPDF 12.89/18

2
MISTEREK Mateusz 2005-07-04 Z/3006/18

TAK

300m M U16 704 NumerPDF 38.64 38.64/19

3
WÓJCIK Dawid 2004-01-10 Z/2789/18

TAK

100m M U16 255 NumerPDF 12.12/18

4
WÓJCIK Dawid 2004-01-10 Z/2789/18

TAK

W dal M U16 255 NumerPDF 5.95 5.95/19