Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Memoriał Romualda Wojnowskiego
OLECKO, 09.05.2021
Osobostarty wszystkie: 583 ( 321 ) K-199 M-122
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 64 ( 43 ) K-34 M-9
 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 29 ( 17 ) K-15 M-2
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra 2008-11-07 Z/5480/21

TAK

W dal strefa K U14 59 NumerPDF

2
DĄBROWSKA Julia 2008-01-20 Z/5479/21

TAK

100m K U14 47 NumerPDF

3
DĄBROWSKA Julia 2008-01-20 Z/5479/21

TAK

W dal strefa K U14 47 NumerPDF

4
DRABIO Oliwia 2009-07-16 Z/3253/20

TAK

100m K U14 13 NumerPDF

5
DRABIO Oliwia 2009-07-16 Z/3253/20

TAK

W dal strefa K U14 13 NumerPDF

6
DRĘŻEK Olaf 2009-09-29 Z/3727/20

TAK

1000m M U14 65 NumerPDF 3:48.59/20

7
KUBAT Antonina 2007-06-14 Z/3566/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 25 NumerPDF 23.50 26.15/20

8
NURKIEWICZ Anna 2007-01-02 Z/3259/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 15 NumerPDF

9
NURKIEWICZ Anna 2007-01-02 Z/3259/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 15 NumerPDF 7.16 7.16/21

10
PIERZCHANOWSKA Daria 2007-07-30 Z/3256/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 16 NumerPDF

11
PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 Z/3255/20

TAK

Wzwyż M U14 17 NumerPDF 1.47/20

12
POLKOWSKA Kornelia 2007-07-28 Z/3562/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 18 NumerPDF 19.20/20

13
POLKOWSKA Kornelia 2007-07-28 Z/3562/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 18 NumerPDF

14
RADECKA Weronika 2006-09-01 Z/5482/21

TAK

4x100m K U16 19 NumerPDF

15
RADECKA Weronika 2006-09-01 Z/5482/21

TAK

Wieloskok K U16 19 NumerPDF

16
RADECKA Weronika 2006-09-01 Z/5482/21

TAK

100m K U16 19 NumerPDF 15.55 15.55/21

17
SKOWROŃSKA Amelia 2005-03-02 Z/3564/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 21 NumerPDF 36.06 36.06/21

18
SOBCZAK Paulina 2008-12-15 Z/5483/21

TAK

W dal strefa K U14 76 NumerPDF

19
SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 Z/3567/19

TAK

4x100m K U16 23 NumerPDF

20
SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 Z/3567/19

TAK

Wieloskok K U16 23 NumerPDF

21
SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 Z/3567/19

TAK

100m K U16 23 NumerPDF 14.19 14.15/20

22
SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 Z/3568/19

TAK

4x100m K U16 24 NumerPDF

23
SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 Z/3568/19

TAK

Wieloskok K U16 24 NumerPDF

24
SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 Z/3568/19

TAK

100m K U16 24 NumerPDF 14.27 13.82/20

25
SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 Z/3254/20

TAK

4x100m K U16 13 NumerPDF

26
SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 Z/3254/20

TAK

Wieloskok K U16 13 NumerPDF

27
SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 Z/3254/20

TAK

100m K U16 13 NumerPDF 14.91 14.91/21

28
WRÓBLEWSKA Monika 2009-02-10 Z/3729/20

TAK

600m K U14 78 NumerPDF 2:11.17 2:11.17/21

29
WULTAŃSKA Julia 2008-09-20 Z/3730/20

TAK

300m K U14 71 NumerPDF

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 35 ( 26 ) K-19 M-7
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BECZAK Alicja 2008-10-31 Z/1802/21

TAK

300m pł K U16 51 NumerPDF

2
BRZUZY Miłosz 2007-10-18 Z/1958/20

TAK

1000m M U16 51 NumerPDF 3:16.29/20

3
DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 Z/3188/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 65 NumerPDF 10.76/20

4
DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 Z/3188/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 65 NumerPDF 32.83/20

5
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

Wzwyż K U16 54 NumerPDF 1.62/20

6
DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 Z/1808/21

TAK

W dal strefa K U14 50 NumerPDF 4.36/20

7
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/3709/20

TAK

W dal K U16 53 NumerPDF 3.91/20

8
GOLON Patrycja 2007-02-17 Z/1804/21

TAK

100m K U16 62 NumerPDF

9
GOLON Patrycja 2007-02-17 Z/1804/21

TAK

200m K 62 NumerPDF

10
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

Dysk K U18 (1kg) 58 NumerPDF 37.18/20  ZKN 

11
KAMIŃSKA Patrycja 2003-10-18 Z/1532/21

TAK

800m K 64 NumerPDF

12
ŁADA Igor 2007-11-13 Z/1809/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 58 NumerPDF

13
ŁADA Igor 2007-11-13 Z/1809/21

TAK

Wieloskok M U16 58 NumerPDF 9.26/20

14
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

Dysk K (1kg) 55 NumerPDF 37.43/20  ZKN 

15
NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

Wieloskok K U16 55 NumerPDF 9.18/20

16
NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

W dal K U16 55 NumerPDF 4.64/19

17
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

100m M U18 63 NumerPDF 11.70/20

18
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

W dal M 63 NumerPDF 5.24/20

19
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M (7.26kg) 67 NumerPDF 16.54/20  ZKN   SKN 

20
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Dysk M (2kg) 67 NumerPDF 47.48/20  ZKN   SKN 

21
NISIO Julia 2007-07-10 Z/1807/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 52 NumerPDF

22
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

Dysk K (1kg) 60 NumerPDF 46.38/19

23
OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 Z/3619/20

TAK

Wieloskok K U16 56 NumerPDF

24
PIÓRKOWSKI Kacper 2003-12-30 Z/1777/20

TAK

1500m M 50 NumerPDF

25
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

W dal K 57 NumerPDF 4.87/20

26
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

Trójskok K 57 NumerPDF

27
PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 Z/1409/17

TAK

Kula K U20 (4kg) 66 NumerPDF  ZKN 

28
PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 Z/1409/17

TAK

Dysk K (1kg) 66 NumerPDF  ZKN 

29
SENDROWSKA Laura 2008-06-14 Z/1805/21

TAK

600m K U14 63 NumerPDF

30
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

400m K U18 58 NumerPDF 62.32/20  ZKN 

31
TŁOCZKOWSKA Natalia 2007-09-22 Z/1806/21

TAK

300m K U16 69 NumerPDF

32
ZABIELSKI Mateusz 2003-08-26 Z/1466/21

TAK

800m M 64 NumerPDF

33
ZIELIŃSKA Natalia 2004-04-21 Z/1099/18

TAK

800m K U18 59 NumerPDF 2:50.43/20

34
ZYŚK Amelia 2008-04-28 Z/1957/20

TAK

W dal strefa K U14 50 NumerPDF

35
ZYŚK Amelia 2008-04-28 Z/1957/20

TAK

100m K U14 50 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 79 ( 63 ) K-29 M-34
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 10 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 Z/4891/19

TAK

2000m prz.M 780 NumerPDF  ZKN   OSU 

2
GÓRLACZYK Kacper Stefan 2007-03-28 Z/4210/21

TAK

Wieloskok M U16 778 NumerPDF

3
GÓRLACZYK Kacper Stefan 2007-03-28 Z/4210/21

TAK

100m M U16 778 NumerPDF

4
JUROWSKA Lidia 2007-07-09 Z/4209/21

TAK

Wieloskok K U16 778 NumerPDF

5
JUROWSKA Lidia 2007-07-09 Z/4209/21

TAK

80m pł K U16 778 NumerPDF

6
KASPERUK Aleksandra 2005-09-16 Z/4193/20

TAK

400m K U18 784 NumerPDF 69.51 69.51/21

7
ORZOŁEK Maria Anna 2007-09-23 Z/4208/21

TAK

300m K U16 779 NumerPDF

8
ORZOŁEK Maria Anna 2007-09-23 Z/4208/21

TAK

Wieloskok K U16 779 NumerPDF

9
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

TAK

400m pł M (84) U18 784 NumerPDF  ZKN   OSU 

10
TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 Z/2836/16

TAK

W dal M 779 NumerPDF 6.70 7.03/19  ZKN   OSU 

 
www.prefbetsniadowo.pl
KS Prefbet-Sonarol Osobostarty: 21 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 20/PD/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

100m M 997 NumerPDF 11.21/19  ZKN   OSU 

2
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

200m M 997 NumerPDF 22.52/20  ZKN   OSU 

3
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

800m M 995 NumerPDF  ZKN   OSU 

4
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

3000m M 989 NumerPDF 8:46.54/10

5
DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 Z/4994/18

TAK

100m K 990 NumerPDF 13.81 13.69/20  OSU 

6
DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 Z/4994/18

TAK

200m K 990 NumerPDF 29.48 28.66/20  OSU 

7
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

800m M 990 NumerPDF  ZKN 

8
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

600m M U16 990 NumerPDF  ZKN 

9
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

2000m prz.K 994 NumerPDF  OSU 

10
FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

800m M 999 NumerPDF 1:56.93/20  ZKN   OSU 

11
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

800m M 997 NumerPDF 1:56.80/20  ZKN   OSU 

12
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

800m K U18 991 NumerPDF 2:11.06/20  ZKN   OSU 

13
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

400m K U18 991 NumerPDF 57.61/20  ZKN   OSU 

14
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

400m M 988 NumerPDF 51.91/20  ZKN   OSU 

15
ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 Z/5393/18

TAK

Wzwyż K 997 NumerPDF 1.50/19

16
MACIOCH Szymon 2003-05-23 Z/1848/20

TAK

800m M 992 NumerPDF 2:03.69/20  OSU 

17
ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 Z/10643/21

TAK

200m M 987 NumerPDF 24.31/20

18
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Kula K (4kg) 996 NumerPDF 13.35 14.18/17

19
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Dysk K (1kg) 996 NumerPDF 49.12 49.38/19

20
WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 Z/5007/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 997 NumerPDF 47.36 47.94/20  ZKN   OSU 

21
WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 Z/5007/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 997 NumerPDF 26.00 26.00/21  ZKN   OSU 

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 Z/2201/20

TAK

W dal M U16 6 NumerPDF 6.01/20

2
CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 Z/1341/18

TAK

W dal K 632 NumerPDF 5.39/20  ZKN 

3
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

W dal M 636 NumerPDF 6.66/19

4
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

W dal K 2 NumerPDF 5.05/19  ZKN 

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 Z/0342/14

TAK

3000m M 990 NumerPDF

2
SUCHTA Marcin 2001-07-10 Z/2168/19

TAK

400m M 991 NumerPDF 53.85/20

3
ZARĘBA Oliwia 2006-02-09 Z/4998/18

TAK

300m K U16 996 NumerPDF 48.75/20  OSU 

 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Bartosz 1992-02-25 Z/3483/11

TAK

400m pł M 87 NumerPDF 51.56/20

2
JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 Z/2454/20

TAK

100m M 957 NumerPDF 11.13/20

3
JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 Z/2454/20

TAK

200m M 957 NumerPDF 22.32/20

4
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

100m K 2 NumerPDF 12.28/18

5
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

200m K 2 NumerPDF 25.82/20

6
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

400m M 46 NumerPDF 49.07/19

7
SZCZOTKA Matylda 2006-07-29 Z/2366/20

TAK

300m pł K U16 42 NumerPDF

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 34 ( 29 ) K-16 M-13
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 Z/0068/21

TAK

600m M U16 196 NumerPDF 1:42.20 1:42.20/21  OSU 

2
CZULEWICZ Kamila 2008-08-28 Z/2412/21

TAK

600m K U14 197 NumerPDF 2:09.45 2:09.45/21

3
DZIKOWSKA Magdalena 2009-02-16 Z/2413/21

TAK

600m K U14 193 NumerPDF 2:04.06 2:04.06/21

4
FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 Z/5593/19

TAK

600m K U16 198 NumerPDF 1:59.18 1:58.16/20  OSU 

5
FILIPKOWSKi Mariusz 2008-02-15 Z/2420/21

TAK

1000m M U14 1 NumerPDF

6
GRZEGORCZYK Karolina 2007-04-19 Z/4677/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF

7
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

300m pł K U16 196 NumerPDF  OSU 

8
JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 Z/0677/19

TAK

2000m prz.M 196 NumerPDF  OSU 

9
KOLĘDA Dominika 2007-03-31 Z/2358/20

TAK

1000m K U16 199 NumerPDF 3:15.53/20  OSU 

10
KONDRACKI Mateusz 2008-03-04 Z/2414/21

TAK

W dal strefa M U14 1 NumerPDF

11
KOSENKO Mykyta 2006-02-11 Z/10227/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF

12
KOSENKO Mykyta 2006-02-11 Z/10227/21

TAK

W dal M U16 1 NumerPDF

13
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

TAK

400m pł K 192 NumerPDF  OSU 

14
KUCZWALSKA Aleksandra 2006-09-11 Z/4675/21

TAK

600m K U16 194 NumerPDF

15
ŁOBODA Michał 2008-09-06 Z/2415/21

TAK

100m M U14 1 NumerPDF

16
ŁOBODA Michał 2008-09-06 Z/2415/21

TAK

W dal strefa M U14 1 NumerPDF

17
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

200m K 193 NumerPDF 26.77 26.28/20  OSU 

18
MILEWSKA Karolina 2006-12-08 Z/4674/21

TAK

300m K U16 191 NumerPDF

19
MURAWSKA Julia 2006-05-06 Z/1324/19

TAK

1000m K U16 190 NumerPDF 3:26.21/20  OSU 

20
PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 Z/5467/19

TAK

1000m M U16 197 NumerPDF 3:01.30/20  OSU 

21
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

300m pł K U16 194 NumerPDF 54.22/20  OSU 

22
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

80m pł K U16 194 NumerPDF 14.99/20  OSU 

23
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

400m pł K 200 NumerPDF  OSU 

24
SZACUŃ Maja 2009-01-23 Z/2416/21

TAK

600m K U14 194 NumerPDF 2:13.66 2:13.66/21

25
SZANTAR Dawid 2008-07-22 Z/2417/21

TAK

300m M U14 1 NumerPDF

26
SZANTAR Dawid 2008-07-22 Z/2417/21

TAK

W dal strefa M U14 1 NumerPDF

27
SZCZYKOWSKI Daniel 2002-03-13 Z/0691/21

TAK

800m M 195 NumerPDF  OSU 

28
WASILEWSKI Jakub 2007-09-02 Z/0207/21

TAK

600m M U16 191 NumerPDF 1:54.87 1:54.87/21

29
WNUKOWSKA Justyna 2006-09-22 Z/0208/21

TAK

600m K U16 192 NumerPDF 2:06.10 2:06.10/21

30
ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 Z/2418/21

TAK

600m M U14 1 NumerPDF 2:01.69 2:01.69/21

31
ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 Z/2419/21

TAK

300m M U14 1 NumerPDF

32
ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 Z/0209/21

TAK

300m M U16 1 NumerPDF

33
ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 Z/4672/21

TAK

W dal K U16 197 NumerPDF

34
ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 Z/4672/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 197 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 425 ( 215 ) K-156 M-79
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 34 ( 13 ) K-12 M-1
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 Z/3180/19

TAK

200m K 8 NumerPDF 33.32 33.32/21

2
BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 Z/3180/19

TAK

4x100m K U16 8 NumerPDF

3
BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 Z/3180/19

TAK

100m K U16 8 NumerPDF 15.66 15.26/19

4
CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 Z/2668/21

TAK

100m K U14 5 NumerPDF

5
CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 Z/2668/21

TAK

(II) 4x100m K U14 5 NumerPDF

6
CHOMIK Marta 2005-10-06 Z/3799/18

TAK

100m K U18 1 NumerPDF 13.26 13.26/21

7
CHOMIK Marta 2005-10-06 Z/3799/18

TAK

200m K 1 NumerPDF 28.25 28.25/21

8
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

600m K U16 22 NumerPDF 1:48.20/20

9
GÓRNA Dorota 2006-03-21 Z/3179/19

TAK

4x100m K U16 5 NumerPDF

10
GÓRNA Dorota 2006-03-21 Z/3179/19

TAK

200m K 5 NumerPDF

11
GÓRNA Dorota 2006-03-21 Z/3179/19

TAK

100m K U16 5 NumerPDF 14.50 14.25/19

12
JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 Z/2669/21

TAK

100m K U14 4 NumerPDF 15.36 15.36/21

13
JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 Z/2669/21

TAK

W dal strefa K U14 4 NumerPDF 3.51/20

14
JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 Z/2669/21

TAK

(II) 4x100m K U14 4 NumerPDF

15
MALESZKA Patrycja 2008-09-29 Z/2716/20

TAK

100m K U14 7 NumerPDF 13.97 13.97/21

16
MALESZKA Patrycja 2008-09-29 Z/2716/20

TAK

300m K U14 7 NumerPDF

17
MALESZKA Patrycja 2008-09-29 Z/2716/20

TAK

(II) 4x100m K U14 7 NumerPDF

18
MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 Z/2165/21

TAK

4x100m K U16 20 NumerPDF

19
MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 Z/2165/21

TAK

100m K U16 20 NumerPDF 14.88 14.88/21

20
MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 Z/2165/21

TAK

W dal K U16 20 NumerPDF

21
MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 Z/2165/21

TAK

300m K U16 20 NumerPDF

22
MICHALSKA Martyna 2009-12-14 Z/2671/21

TAK

600m K U14 5 NumerPDF

23
OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 Z/2345/21

TAK

200m K 5 NumerPDF

24
OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 Z/2345/21

TAK

4x100m K U16 5 NumerPDF

25
OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 Z/2345/21

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 67.21/20

26
RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 Z/1384/21

TAK

100m K U14 5 NumerPDF 14.86 14.86/21

27
RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 Z/1384/21

TAK

300m K U14 5 NumerPDF 57.46/20

28
RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 Z/1384/21

TAK

(II) 4x100m K U14 5 NumerPDF

29
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

300m K U16 2 NumerPDF

30
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

W dal K 2 NumerPDF 3.86/20

31
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

100m K U18 2 NumerPDF 15.05 15.05/21

32
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

200m K 2 NumerPDF 32.25 32.25/21

33
URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 Z/7088/21

TAK

300m M U14 5 NumerPDF 50.23/19

34
URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 Z/7088/21

TAK

200m M 5 NumerPDF

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 75 ( 43 ) K-29 M-14
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BENDYK Maciej 1997-04-21 Z/0753/13

TAK

800m M 11 NumerPDF

2
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 Z/3798/19

TAK

(III) 4x100m K U16 15 NumerPDF

3
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 Z/3798/19

TAK

100m K U16 15 NumerPDF 14.43 14.21/20

4
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 Z/3798/19

TAK

300m pł K U16 15 NumerPDF 55.12 55.12/21

5
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

200m K 39 NumerPDF 26.72/19  ZKN   OSU 

6
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

400m K U18 39 NumerPDF 59.55/20  ZKN   OSU 

7
BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 Z/0039/19

TAK

600m M U16 63 NumerPDF 1:37.86 1:37.86/21

8
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

(II) 4x100m K U16 50 NumerPDF  OSU 

9
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

300m K U16 50 NumerPDF 43.23/20  OSU 

10
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

4x100m K 14 NumerPDF  ZKN   OSU 

11
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

100m K U18 14 NumerPDF 12.76/20  ZKN   OSU 

12
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

800m K U18 48 NumerPDF  OSU 

13
DYMEK Iga 2007-04-26 Z/1239/20

TAK

(II) 4x100m K U16 50 NumerPDF  OSU 

14
DYMEK Iga 2007-04-26 Z/1239/20

TAK

200m K 50 NumerPDF 28.76/20  OSU 

15
DYMEK Iga 2007-04-26 Z/1239/20

TAK

100m K U16 50 NumerPDF 14.05/20  OSU 

16
EJDYS Emilia 2007-01-16 Z/2924/18

TAK

(II) 4x100m K U16 10 NumerPDF  OSU 

17
EJDYS Emilia 2007-01-16 Z/2924/18

TAK

300m K U16 10 NumerPDF 47.78 45.73/20  OSU 

18
FALĘCKA Pola 2007-12-18 Z/5450/19

TAK

(III) 4x100m K U16 31 NumerPDF

19
FALĘCKA Pola 2007-12-18 Z/5450/19

TAK

100m K U16 31 NumerPDF 13.93 13.74/20

20
FALĘCKA Pola 2007-12-18 Z/5450/19

TAK

200m K 31 NumerPDF 29.23 29.23/21

21
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

100m M U18 64 NumerPDF 11.61 11.46/19  ZKN   OSU 

22
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

200m M 64 NumerPDF 23.08 22.61/20  ZKN   OSU 

23
GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 Z/1372/19

TAK

4x100m K 41 NumerPDF  OSU 

24
GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 Z/1372/19

TAK

100m K U18 41 NumerPDF 13.45/19  OSU 

25
HINC Julia 2005-01-21 Z/2449/19

TAK

800m K U18 54 NumerPDF 2:42.31/20  OSU 

26
JANICKI Maciej 2006-10-11 Z/1369/19

TAK

800m M U18 66 NumerPDF  OSU 

27
JANUCHTA Kinga 2005-01-05 Z/3459/17

TAK

4x100m K 21 NumerPDF  OSU 

28
JANUCHTA Kinga 2005-01-05 Z/3459/17

TAK

100m K U18 21 NumerPDF 13.15/20  OSU 

29
JASZCZAK Weronika 2005-02-11 Z/2369/19

TAK

4x100m K 49 NumerPDF  OSU 

30
JASZCZAK Weronika 2005-02-11 Z/2369/19

TAK

300m K U16 49 NumerPDF 46.29 44.94/20  OSU 

31
JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 Z/5729/18

TAK

(III) 4x100m K U16 36 NumerPDF  OSU 

32
KARDAHS Hubert 2005-02-14

100m M U18 71 NumerPDF 12.67 12.67/21

33
KARDAHS Hubert 2005-02-14

200m M 71 NumerPDF 25.23 25.23/21

34
KOSZELA Krystian 2007-05-20 Z/3802/20

TAK

300m M U16 34 NumerPDF 44.40 44.40/21

35
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

400m M 8 NumerPDF 47.59/20  KNF   SKN   OSU 

36
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

200m K 47 NumerPDF 26.84/20  ZKN   OSU 

37
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

100m K U18 47 NumerPDF 13.13 12.97/20  ZKN   OSU 

38
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

400m K 43 NumerPDF 59.08/20  ZKN 

39
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

200m K 38 NumerPDF 25.54/20  ZKN   OSU 

40
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

400m K U18 38 NumerPDF 58.64/20  ZKN   OSU 

41
ŁOJEWSKA Justyna 2009-05-15 Z/1569/21

TAK

300m K U14 555 NumerPDF

42
MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 Z/3401/21

TAK

(II) 4x100m K U16 95 NumerPDF

43
MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 Z/3401/21

TAK

100m K U16 95 NumerPDF 13.03 13.03/21

44
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

400m pł M (84) U18 63 NumerPDF 56.15/20  ZKN   OSU 

45
OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 Z/1767/19

TAK

600m M U16 555 NumerPDF 1:47.33/20

46
OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 Z/1786/20

TAK

200m M 61 NumerPDF 24.84/20

47
OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 Z/1786/20

TAK

100m M U18 61 NumerPDF 12.30 12.27/20

48
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

200m K 57 NumerPDF 28.73 28.73/21

49
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

400m K U18 57 NumerPDF 62.99 62.99/21

50
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

TAK

200m M 73 NumerPDF 21.81/15

51
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

TAK

100m M 73 NumerPDF 10.83/15

52
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

100m K 555 NumerPDF 13.45 13.30/17  ZKN 

53
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

200m K 555 NumerPDF 27.03 26.61/20  ZKN 

54
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

300m K U16 555 NumerPDF 41.93 41.93/21  ZKN 

55
POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 Z/3674/19

TAK

200m M 55 NumerPDF 23.97/20

56
POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 Z/3674/19

TAK

100m M 55 NumerPDF 12.34 11.89/20

57
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

200m K 28 NumerPDF 27.02 25.32/19

58
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

100m K 28 NumerPDF 12.50/19

59
SASIN Weronika 2007-09-26 Z/0240/20

TAK

(III) 4x100m K U16 37 NumerPDF

60
SASIN Weronika 2007-09-26 Z/0240/20

TAK

300m K U16 37 NumerPDF 47.74 46.24/20

61
SASIN Weronika 2007-09-26 Z/0240/20

TAK

100m K U16 37 NumerPDF 14.43 14.09/20

62
SMOLICZ Pola 2007-06-26 Z/0396/20

TAK

(II) 4x100m K U16 92 NumerPDF  OSU 

63
SMOLICZ Pola 2007-06-26 Z/0396/20

TAK

300m K U16 92 NumerPDF 47.67/20  OSU 

64
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

200m M 9 NumerPDF 21.85/20  ZKN   SKN   OSU 

65
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

100m M 9 NumerPDF 10.95 10.93/20  ZKN   SKN   OSU 

66
SPACHT Wojciech 2007-08-15 Z/3803/20

TAK

300m M U16 33 NumerPDF 44.20/20

67
SUGIER Laura 2007-06-16 Z/5429/19

TAK

300m K U16 78 NumerPDF 43.84 43.84/21  OSU 

68
SUGIER Laura 2007-06-16 Z/5429/19

TAK

100m K U16 78 NumerPDF 13.95 13.95/21  OSU 

69
SUGIER Laura 2007-06-16 Z/5429/19

TAK

(III) 4x100m K U16 78 NumerPDF  OSU 

70
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

800m K U18 35 NumerPDF 2:18.10/20  ZKN   OSU 

71
WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 Z/0818/21

TAK

600m K U14 35 NumerPDF

72
ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 Z/4981/19

TAK

200m K 30 NumerPDF  OSU 

73
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

2000m prz.K 55 NumerPDF  OSU 

74
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

200m K 51 NumerPDF 26.38 25.46/19

75
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

100m K 51 NumerPDF 12.76 12.63/19

 
www.jelonki.net
KS Jelonki Dobre Miasto Osobostarty: 49 ( 17 ) K-15 M-2
NrLicencji: 24/WN/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGAJ Nikola 2008-09-13 Z/0654/21

TAK

300m K U14 709 NumerPDF

2
BIGAJ Nikola 2008-09-13 Z/0654/21

TAK

100m K U14 709 NumerPDF 15.58 15.58/21

3
BIGAJ Nikola 2008-09-13 Z/0654/21

TAK

4x100m K U14 709 NumerPDF

4
KOSTYRA Dawid 2007-05-17 Z/3154/19

TAK

100m M U16 755 NumerPDF 12.68 12.68/21

5
KOSTYRA Dawid 2007-05-17 Z/3154/19

TAK

Wieloskok M U16 755 NumerPDF

6
KOSTYRA Julia 2009-01-11 Z/0651/21

TAK

100m K U14 730 NumerPDF 15.22 15.22/21

7
KOSTYRA Julia 2009-01-11 Z/0651/21

TAK

300m K U14 730 NumerPDF

8
KOSTYRA Julia 2009-01-11 Z/0651/21

TAK

4x100m K U14 730 NumerPDF

9
KOWARA Faustyna 2009-02-15 Z/7241/21

TAK

100m K U14 723 NumerPDF 16.88 16.88/21

10
KOWARA Faustyna 2009-02-15 Z/7241/21

TAK

W dal strefa K U14 723 NumerPDF

11
KOWARA Faustyna 2009-02-15 Z/7241/21

TAK

(III) 4x100m K U14 723 NumerPDF

12
KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 Z/7243/21

TAK

4x100m K U16 756 NumerPDF

13
KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 Z/7243/21

TAK

100m K U16 756 NumerPDF 16.69 16.69/21

14
KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 Z/7243/21

TAK

300m K U16 756 NumerPDF

15
KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 Z/0650/21

TAK

600m K U14 760 NumerPDF

16
KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 Z/0650/21

TAK

100m K U14 760 NumerPDF 15.50 15.50/21

17
KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 Z/0650/21

TAK

(II) 4x100m K U14 760 NumerPDF

18
LESZCZYŃSKA Julia 2009-09-04 Z/7240/21

TAK

(III) 4x100m K U14 723 NumerPDF

19
LESZCZYŃSKA Julia 2009-09-04 Z/7240/21

TAK

100m K U14 723 NumerPDF

20
LESZCZYŃSKA Julia 2009-09-04 Z/7240/21

TAK

300m K U14 723 NumerPDF

21
ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 Z/0377/18

TAK

300m K U16 700 NumerPDF 48.12 48.12/21

22
ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 Z/0377/18

TAK

Wieloskok K U16 700 NumerPDF

23
ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 Z/0377/18

TAK

4x100m K U16 700 NumerPDF

24
ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 Z/3152/19

TAK

300m M U16 733 NumerPDF

25
ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 Z/3152/19

TAK

100m M U16 733 NumerPDF 13.02 13.02/21

26
MARCINIAK Julia 2009-03-12 Z/7231/21

TAK

100m K U14 714 NumerPDF 16.55 16.55/21

27
MARCINIAK Julia 2009-03-12 Z/7231/21

TAK

300m K U14 714 NumerPDF

28
MARCINIAK Julia 2009-03-12 Z/7231/21

TAK

(III) 4x100m K U14 714 NumerPDF

29
NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 Z/0644/21

TAK

W dal strefa K U14 711 NumerPDF 4.11/20

30
NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 Z/0644/21

TAK

300m K U14 711 NumerPDF 52.86/20

31
NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 Z/0644/21

TAK

4x100m K U14 711 NumerPDF

32
PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 Z/3151/19

TAK

300m K U16 702 NumerPDF 49.26 49.26/21

33
PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 Z/3151/19

TAK

600m K U16 702 NumerPDF 2:04.89/19

34
PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 Z/3151/19

TAK

4x100m K U16 702 NumerPDF

35
POLAK Zuzanna 2008-08-31 Z/0645/21

TAK

W dal strefa K U14 708 NumerPDF

36
POLAK Zuzanna 2008-08-31 Z/0645/21

TAK

300m K U14 708 NumerPDF

37
POLAK Zuzanna 2008-08-31 Z/0645/21

TAK

(II) 4x100m K U14 708 NumerPDF

38
PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 Z/0648/21

TAK

100m K U14 761 NumerPDF

39
PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 Z/0648/21

TAK

600m K U14 761 NumerPDF

40
PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 Z/0648/21

TAK

(II) 4x100m K U14 761 NumerPDF

41
TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 Z/0652/21

TAK

300m K U14 703 NumerPDF 56.66/20

42
TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 Z/0652/21

TAK

600m K U14 703 NumerPDF 2:03.32 2:03.32/21

43
TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 Z/0652/21

TAK

(II) 4x100m K U14 703 NumerPDF

44
TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 Z/0653/21

TAK

100m K U14 701 NumerPDF 14.13 14.13/21

45
TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 Z/0653/21

TAK

300m K U14 701 NumerPDF

46
TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 Z/0653/21

TAK

4x100m K U14 701 NumerPDF

47
ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 Z/3156/19

TAK

600m K U16 705 NumerPDF 1:49.25 1:49.25/21

48
ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 Z/3156/19

TAK

300m K U16 705 NumerPDF 50.82/20

49
ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 Z/3156/19

TAK

4x100m K U16 705 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Lekkiej-Olsztyn-110595543746591
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn Osobostarty: 47 ( 20 ) K-17 M-3
NrLicencji: 37/WN/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRANKOWICZ Krzysztof 2009-03-20 Z/0636/21

TAK

300m M U14 147 NumerPDF

2
DRANKOWICZ Krzysztof 2009-03-20 Z/0636/21

TAK

100m M U14 147 NumerPDF

3
GÓRNY Antoni 2007-09-15 Z/0637/21

TAK

100m M U16 171 NumerPDF 15.43 15.43/21

4
GÓRNY Antoni 2007-09-15 Z/0637/21

TAK

600m M U16 171 NumerPDF

5
HISZPAŃSKA Elżbieta 2009-10-28 Z/0329/21

TAK

100m K U14 150 NumerPDF 16.16 16.16/21

6
HISZPAŃSKA Elżbieta 2009-10-28 Z/0329/21

TAK

W dal strefa K U14 150 NumerPDF

7
JAZIC Paula 2009-07-12 Z/0639/21

TAK

100m K U14 100 NumerPDF

8
JAZIC Paula 2009-07-12 Z/0639/21

TAK

300m K U14 100 NumerPDF

9
KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 Z/1793/21

TAK

300m K U14 131 NumerPDF

10
KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 Z/1793/21

TAK

100m K U14 131 NumerPDF 14.60 14.60/21

11
KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 Z/1793/21

TAK

4x100m K U14 131 NumerPDF

12
KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 Z/1900/21

TAK

300m M U16 161 NumerPDF

13
KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 Z/1900/21

TAK

100m M U16 161 NumerPDF 12.92 12.92/21

14
KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 Z/0331/21

TAK

100m K U14 153 NumerPDF 15.75 15.75/21

15
KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 Z/0331/21

TAK

300m K U14 153 NumerPDF

16
LITWINOWICZ Natalia 2008-12-01 Z/1794/21

TAK

100m K U14 120 NumerPDF 14.96 14.96/21

17
LITWINOWICZ Natalia 2008-12-01 Z/1794/21

TAK

W dal strefa K U14 120 NumerPDF

18
LITWINOWICZ Natalia 2008-12-01 Z/1794/21

TAK

4x100m K U14 120 NumerPDF

19
MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 Z/1791/21

TAK

300m K U14 173 NumerPDF

20
MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 Z/1791/21

TAK

100m K U14 173 NumerPDF

21
NAKIELSKA Aleksandra 2009-07-16 Z/0641/21

TAK

W dal strefa K U14 122 NumerPDF

22
NAKIELSKA Aleksandra 2009-07-16 Z/0641/21

TAK

100m K U14 122 NumerPDF 16.60 16.60/21

23
PIETRZYK Ewa 2009-12-09 Z/0642/21

TAK

100m K U14 158 NumerPDF 15.19 15.19/21

24
PIETRZYK Ewa 2009-12-09 Z/0642/21

TAK

W dal strefa K U14 158 NumerPDF

25
PIETRZYK Ewa 2009-12-09 Z/0642/21

TAK

4x100m K U14 158 NumerPDF

26
POŁOMSKA Aleksandra 2009-06-25 Z/0332/21

TAK

W dal strefa K U14 152 NumerPDF

27
POŁOMSKA Aleksandra 2009-06-25 Z/0332/21

TAK

100m K U14 152 NumerPDF

28
RANDZIO Oliwia 2009-06-07 Z/8179/21

TAK

300m K U14 100 NumerPDF 55.97 55.97/21

29
RANDZIO Oliwia 2009-06-07 Z/8179/21

TAK

100m K U14 100 NumerPDF

30
SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 Z/0333/21

TAK

W dal strefa K U14 157 NumerPDF

31
SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 Z/0333/21

TAK

300m K U14 157 NumerPDF

32
SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 Z/0324/21

TAK

100m K U16 125 NumerPDF 14.26 14.26/21

33
SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 Z/0324/21

TAK

300m K U16 125 NumerPDF

34
SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 Z/0324/21

TAK

4x100m K 125 NumerPDF

35
TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 Z/0841/21

TAK

W dal K U16 124 NumerPDF 4.52 4.52/21

36
TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 Z/0841/21

TAK

100m K U16 124 NumerPDF 13.64 13.64/21

37
TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 Z/0841/21

TAK

4x100m K 124 NumerPDF

38
WACHUŁA Julia 2009-05-14 Z/0328/21

TAK

600m K U14 163 NumerPDF

39
WIĘCKOWSKA Emilia 2009-01-01 Z/10357/21

TAK

W dal strefa K U14 700 NumerPDF

40
WIĘCKOWSKA Emilia 2009-01-01 Z/10357/21

TAK

100m K U14 700 NumerPDF 15.49 15.49/21

41
WIĘCKOWSKA Emilia 2009-01-01 Z/10357/21

TAK

4x100m K U14 700 NumerPDF

42
ZIEJA Maja 2008-03-12 Z/0348/21

TAK

100m K U14 123 NumerPDF

43
ZIEJA Maja 2008-03-12 Z/0348/21

TAK

300m K U14 123 NumerPDF

44
ZIEJA Maja 2008-03-12 Z/0348/21

TAK

4x100m K 123 NumerPDF

45
ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 Z/2665/21

TAK

300m K U14 146 NumerPDF

46
ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 Z/2665/21

TAK

100m K U14 146 NumerPDF

47
ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 Z/2665/21

TAK

4x100m K 146 NumerPDF

 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 12 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIRBACH Wiktor 2007-09-17 Z/0828/20

TAK

100m M U16 230 NumerPDF 14.97/20

2
BIRBACH Wiktor 2007-09-17 Z/0828/20

TAK

300m M U16 230 NumerPDF 50.80/20

3
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 Z/3073/19

TAK

100m K U16 220 NumerPDF 14.32/20

4
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 Z/3073/19

TAK

200m K 220 NumerPDF

5
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

100m K U16 216 NumerPDF

6
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

300m K U16 216 NumerPDF

7
PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 Z/3075/19

TAK

1000m M U16 227 NumerPDF 3:22.01/20

8
ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31 Z/0827/20

TAK

100m K U14 211 NumerPDF

9
ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31 Z/0827/20

TAK

300m K U14 211 NumerPDF 62.82/20

10
RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 Z/4130/20

TAK

600m M U16 501 NumerPDF

11
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

100m M U16 223 NumerPDF 14.21/20

12
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

300m M U16 223 NumerPDF 46.43/20

 
lkskorabolecko.klubowo24.pl
LKS Korab Olecko Osobostarty: 22 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 30/WN/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERAK Jakub 2008-12-20 Z/5503/19

TAK

100m M U14 103 NumerPDF 16.25/20

2
GIERAK Jakub 2008-12-20 Z/5503/19

TAK

W dal strefa M U14 103 NumerPDF 3.74/20

3
JASZCZUK Michał 1990-01-13 Z/5087/18

TAK

3000m M 111 NumerPDF

4
JUREWICZ Dariusz 1974-10-18 Z/2538/18

TAK

3000m M 108 NumerPDF

5
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

1500m M 101 NumerPDF 4:37.81/20

6
KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 Z/10901/21

TAK

300m K U14 108 NumerPDF

7
KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 Z/10901/21

TAK

100m K U14 108 NumerPDF

8
KORZUN Wiktoria 2007-06-11 Z/0226/21

TAK

300m K U16 110 NumerPDF

9
KORZUN Wiktoria 2007-06-11 Z/0226/21

TAK

100m K U16 110 NumerPDF

10
KULCZYNIEC Grzegorz 1973-10-12 Z/2343/21

TAK

3000m M 114 NumerPDF

11
MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 Z/2835/16

TAK

200m K 105 NumerPDF 32.49 30.98/20

12
MUSKAŁA Nikola 2007-12-29 Z/0223/21

TAK

100m K U16 102 NumerPDF

13
MUSKAŁA Nikola 2007-12-29 Z/0223/21

TAK

300m K U16 102 NumerPDF

14
PIOTROWSKA Rozalia 2004-11-16 Z/0129/19

TAK

200m K 109 NumerPDF 31.21 30.40/20

15
PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 Z/0243/19

TAK

300m M U16 103 NumerPDF

16
PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 Z/0243/19

TAK

100m M U16 103 NumerPDF 12.91 12.91/21

17
SZAŁKOWSKI Wojciech 2009-09-28 Z/2685/20

TAK

100m M U14 109 NumerPDF 16.39/20

18
SZAŁKOWSKI Wojciech 2009-09-28 Z/2685/20

TAK

W dal strefa M U14 109 NumerPDF 3.17/20

19
TOMCZYK Natalia 2008-04-22 Z/3217/20

TAK

300m K U14 112 NumerPDF

20
TOMCZYK Natalia 2008-04-22 Z/3217/20

TAK

100m K U14 112 NumerPDF 14.79/20

21
WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 Z/0225/21

TAK

100m K U16 115 NumerPDF 14.88 14.88/21

22
WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 Z/0225/21

TAK

300m K U16 115 NumerPDF

 
LKS Masuria Jęcznik Osobostarty: 11 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 36/WN/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 Z/3019/19

TAK

400m K U18 709 NumerPDF 63.07/20

2
FRYDRYCH Martyna 2005-08-05 Z/0693/21

TAK

400m K U18 719 NumerPDF

3
HOŁOD Nikola 2009-05-18 Z/1519/20

TAK

300m K U14 705 NumerPDF

4
JÓŹWICKA Roksana 2007-03-13 Z/1512/20

TAK

300m K U16 708 NumerPDF 48.11 48.11/21

5
MIŁKOWSKA Anna 2008-01-28 Z/1513/20

TAK

600m K U14 712 NumerPDF

6
NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 Z/1514/20

TAK

300m K U14 720 NumerPDF 46.48 46.48/21

7
NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 Z/1514/20

TAK

W dal strefa K U14 720 NumerPDF

8
WIERCIŃSKA Nadia 2008-06-08 Z/1522/20

TAK

300m K U14 716 NumerPDF

9
WIERCIŃSKA Nadia 2008-06-08 Z/1522/20

TAK

W dal strefa K U14 716 NumerPDF

10
ŻEBROWSKA Weronika 2009-06-30 Z/0404/21

TAK

300m K U14 717 NumerPDF

11
ŻEBROWSKA Weronika 2009-06-30 Z/0404/21

TAK

W dal strefa K U14 717 NumerPDF

 
MKL Jurand Szczytno Osobostarty: 18 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 38/WN/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 650 NumerPDF 14.15 14.15/21  ZKN   OSU 

2
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 650 NumerPDF 46.36 46.36/21  ZKN   OSU 

3
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

Kula M (7.26kg) 137 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

4
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

Dysk M (2kg) 137 NumerPDF 46.01 46.01/21  KNF   KN   SKN 

5
DUDZIEC Martyna 2004-08-27 Z/3365/18

TAK

400m pł K 7 NumerPDF 70.27/20

6
DUDZIEC Martyna 2004-08-27 Z/3365/18

TAK

200m K 7 NumerPDF 28.36/20

7
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

TAK

400m pł K 5 NumerPDF 77.15/20

8
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

TAK

200m K 5 NumerPDF 26.71/20

9
HOMONCIK Antoni 2007-12-29 Z/0913/21

TAK

W dal M U16 440 NumerPDF 4.64 4.64/21

10
HOMONCIK Antoni 2007-12-29 Z/0913/21

TAK

Wieloskok M U16 440 NumerPDF 9.40 9.40/21

11
KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 Z/0915/21

TAK

200m M 45 NumerPDF 25.39/20

12
KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 Z/0915/21

TAK

100m M U16 45 NumerPDF 12.73/20

13
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 66 NumerPDF 15.85 16.90/20  ZKN   OSU 

14
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 66 NumerPDF 48.57 48.57/21  ZKN   OSU 

15
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 400 NumerPDF 15.95/20  ZKN   OSU 

16
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 400 NumerPDF 45.37 45.59/20  ZKN   OSU 

17
WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 Z/2452/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 158 NumerPDF 11.49 11.49/21  OSU 

18
WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 Z/2452/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 158 NumerPDF 28.90 28.90/21  OSU 

 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 10 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUDA Aleksandra 2007-04-19 Z/0208/20

TAK

100m K U16 230 NumerPDF 14.67 14.41/20

2
AUDA Aleksandra 2007-04-19 Z/0208/20

TAK

Wzwyż K U16 230 NumerPDF 1.45 1.45/20

3
JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 Z/1379/21

TAK

W dal K U16 255 NumerPDF

4
JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 Z/1379/21

TAK

100m K U16 255 NumerPDF

5
KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 Z/1380/21

TAK

100m K U14 256 NumerPDF 16.45 16.45/21

6
KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 Z/1380/21

TAK

Wzwyż K U14 256 NumerPDF 1.20 1.20/21

7
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 228 NumerPDF 33.26 33.26/21  ZKN   SKN   OSU 

8
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 228 NumerPDF 14.58 14.58/21  ZKN   SKN   OSU 

9
STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 Z/3168/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 231 NumerPDF 11.53 11.53/21

10
STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 Z/3168/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 231 NumerPDF 31.41 33.27/20

 
www.uksatoswoznice.org
UKS Atos Woźnice Osobostarty: 33 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 08/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 Z/0068/18

TAK

300m K U16 56 NumerPDF 45.08/19 PK

2
BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 Z/0068/18

TAK

200m K 56 NumerPDF 28.64/19

3
BRODOWSKI Olaf 2006-04-04 Z/0206/20

TAK

4x100m M U16 46 NumerPDF

4
BRODOWSKI Olaf 2006-04-04 Z/0206/20

TAK

100m M U16 46 NumerPDF 13.56/20

5
JASZCZUR Amelia 2008-01-14 Z/6276/21

TAK

600m K U14 39 NumerPDF 1:49.22/20

6
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

W dal M U16 41 NumerPDF 4.90 4.93/20

7
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

300m M U16 41 NumerPDF 43.28 42.61/20

8
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

4x100m M U16 41 NumerPDF

9
KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 Z/0115/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 51 NumerPDF 29.62 29.62/21

10
KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 Z/0115/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 51 NumerPDF 11.01 11.01/21

11
MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 Z/0095/18

TAK

400m pł M (84) U18 45 NumerPDF

12
MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 Z/2374/21

TAK

4x100m M U16 41 NumerPDF

13
MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 Z/2374/21

TAK

300m M U16 41 NumerPDF 40.57/20

14
MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 Z/2374/21

TAK

100m M U16 41 NumerPDF 12.51 12.51/21

15
MORGAŚ Tomasz 1990-04-28 Z/4792/15

TAK

100m M 9 NumerPDF 11.22/09

16
MURACH Maja 2006-05-24 Z/0073/18

TAK

100m K U16 52 NumerPDF 13.11 13.11/21

17
MURACH Maja 2006-05-24 Z/0073/18

TAK

W dal K U16 52 NumerPDF 4.93 4.93/21

18
MURACH Maja 2006-05-24 Z/0073/18

TAK

4x100m K U16 52 NumerPDF

19
NOSEK Maja 2008-07-14 Z/6277/21

TAK

W dal strefa K U14 37 NumerPDF

20
NOSEK Maja 2008-07-14 Z/6277/21

TAK

300m K U14 39 NumerPDF 47.29 47.23/20

21
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

4x100m K U16 59 NumerPDF

22
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

80m pł K U16 59 NumerPDF 13.73/20

23
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

W dal K U16 59 NumerPDF 4.68/20

24
ŚLIWIŃSKI Łukasz 2007-05-14 Z/4364/21

TAK

4x100m M U16 NumerPDF

25
WALENTYNOWICZ Zofia 2007-03-21 Z/2375/21

TAK

4x100m K U16 66 NumerPDF

26
WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 Z/0253/19

TAK

400m pł M (84) U18 47 NumerPDF

27
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

W dal M U16 23 NumerPDF 4.87 4.87/21

28
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

100m M U16 23 NumerPDF 14.01 14.01/21

29
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

4x100m M U16 23 NumerPDF

30
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

400m K U18 42 NumerPDF 59.61/20  ZKN 

31
WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 Z/0834/19

TAK

4x100m K U16 58 NumerPDF

32
WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 Z/0834/19

TAK

W dal K U16 58 NumerPDF 4.48 4.51/20

33
WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 Z/0834/19

TAK

Wieloskok K U16 58 NumerPDF

 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 9 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 Z/0401/21

TAK

300m K U16 171 NumerPDF 47.59 47.59/21

2
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

200m K 177 NumerPDF 27.72/20

3
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

400m K U18 177 NumerPDF 69.22/19

4
KAMOLA Michalina 2008-05-14 Z/0402/21

TAK

300m K U14 167 NumerPDF 59.26/19

5
MARKOWSKI Michał 2007-09-11 Z/0403/21

TAK

300m M U16 168 NumerPDF 49.69 49.69/21

6
SOROKA Jakub 2007-01-15 Z/4297/20

TAK

100m M U16 173 NumerPDF

7
SOROKA Jakub 2007-01-15 Z/4297/20

TAK

300m M U16 173 NumerPDF

8
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 Z/0784/18

TAK

300m pł K U16 176 NumerPDF

9
ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 Z/2561/19

TAK

3000m M 172 NumerPDF 10:01.98/20

 
UKS Jedyneczka Giżycko Osobostarty: 17 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 39/WN/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Piotr 2008-10-04 Z/4472/21

TAK

100m M U14 1 NumerPDF

2
AUGUSTYNIAK Piotr 2008-10-04 Z/4472/21

TAK

W dal strefa M U14 1 NumerPDF

3
AUGUSTYNIAK Piotr 2008-10-04 Z/4472/21

TAK

4x100m M U14 1 NumerPDF

4
DUCHNOWSKI Piotr 2008-12-28 Z/4473/21

TAK

W dal strefa M U14 4 NumerPDF

5
DUCHNOWSKI Piotr 2008-12-28 Z/4473/21

TAK

100m M U14 4 NumerPDF

6
JAMA Bartosz 2006-11-02 Z/4475/21

TAK

Oszczep M U16 (600) 2 NumerPDF

7
JUREWICZ Adam 2008-10-21 Z/4476/21

TAK

W dal strefa M U14 10 NumerPDF

8
JUREWICZ Adam 2008-10-21 Z/4476/21

TAK

100m M U14 10 NumerPDF

9
JUREWICZ Adam 2008-10-21 Z/4476/21

TAK

4x100m M U14 10 NumerPDF

10
KARWOWSKI Filip 2009-10-14 Z/4478/21

TAK

300m M U14 11 NumerPDF

11
KARWOWSKI Filip 2009-10-14 Z/4478/21

TAK

100m M U14 11 NumerPDF

12
KARWOWSKI Filip 2009-10-14 Z/4478/21

TAK

4x100m M U14 11 NumerPDF

13
MIEDZIAK Alan 2006-02-03 Z/4480/21

TAK

600m M U16 3 NumerPDF

14
MIEDZIAK Alan 2006-02-03 Z/4480/21

TAK

W dal M U16 3 NumerPDF

15
NOWAK Jakub 2008-03-14 Z/4481/21

TAK

600m M U14 12 NumerPDF

16
NOWAK Jakub 2008-03-14 Z/4481/21

TAK

4x100m M U14 12 NumerPDF

17
OZYGAŁA Julia 2007-01-31 Z/4482/21

TAK

600m K U16 6 NumerPDF

 
UKS Jedynka Bartoszyce Osobostarty: 27 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 14/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Jakub 2007-12-30 Z/4528/21

TAK

100m M U16 35 NumerPDF

2
BARANOWSKI Jakub 2007-12-30 Z/4528/21

TAK

300m M U16 35 NumerPDF 60.31 60.31/21

3
CZERNIAK Amelia 2007-12-28 Z/4529/21

TAK

100m K U16 84 NumerPDF

4
CZERNIAK Amelia 2007-12-28 Z/4529/21

TAK

300m K U16 84 NumerPDF 58.91 58.91/21

5
CZERNIEWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4527/21

TAK

300m K U16 90 NumerPDF

6
CZERNIEWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4527/21

TAK

100m K U16 90 NumerPDF

7
CZERNIEWSKI Karol 2005-12-18 Z/3523/18

TAK

800m M U18 81 NumerPDF

8
GUTTMAN Filip 2007-10-12 Z/4530/21

TAK

300m M U16 19 NumerPDF 45.80 45.80/21

9
GUTTMAN Filip 2007-10-12 Z/4530/21

TAK

100m M U16 19 NumerPDF

10
GUTTMAN Franciszek 2009-05-09 Z/4531/21

TAK

600m M U14 256 NumerPDF

11
LEDOCHOWICZ Marcelina 2007-07-08 Z/4548/21

TAK

100m K U16 80 NumerPDF

12
LEDOCHOWICZ Marcelina 2007-07-08 Z/4548/21

TAK

300m K U16 80 NumerPDF

13
LEWICKI Norbert 2007-11-27 Z/4534/21

TAK

300m M U16 59 NumerPDF

14
LEWICKI Norbert 2007-11-27 Z/4534/21

TAK

100m M U16 59 NumerPDF

15
OGULEWICZ Dominik 2007-11-25 Z/4535/21

TAK

300m M U16 82 NumerPDF 47.36 47.36/21

16
OGULEWICZ Dominik 2007-11-25 Z/4535/21

TAK

100m M U16 82 NumerPDF

17
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

200m M 57 NumerPDF 25.09 23.75/19

18
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

100m M 57 NumerPDF 11.83 11.34/19

19
RAWŁYNKIEWICZ Bartosz 2007-12-19 Z/4537/21

TAK

300m M U16 56 NumerPDF 69.96 69.96/21

20
RAWŁYNKIEWICZ Bartosz 2007-12-19 Z/4537/21

TAK

100m M U16 56 NumerPDF

21
SKOCZYLAS Arkadiusz 2007-11-03 Z/4538/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 259 NumerPDF

22
SKWAREK Kornelia 2008-09-24 Z/4539/21

TAK

100m K U14 87 NumerPDF

23
SKWAREK Kornelia 2008-09-24 Z/4539/21

TAK

300m K U14 87 NumerPDF

24
SZANCIŁO Aleksandra 2008-12-20 Z/4540/21

TAK

300m K U14 257 NumerPDF 59.58 59.58/21

25
SZANCIŁO Aleksandra 2008-12-20 Z/4540/21

TAK

100m K U14 257 NumerPDF

26
SZULC Kacper 2005-01-31 Z/5560/18

TAK

100m M U18 75 NumerPDF 12.90/19

27
SZULC Kacper 2005-01-31 Z/5560/18

TAK

200m M 75 NumerPDF 26.64/19

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 21 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Maria 2009-03-15 Z/3504/19

TAK

W dal strefa K U14 80 NumerPDF 4.14/20

2
CYTLAŁ Maria 2009-03-15 Z/3504/19

TAK

Wieloskok K U16 80 NumerPDF

3
DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 Z/1079/20

TAK

300m M U16 88 NumerPDF 36.84/20

4
DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 Z/1079/20

TAK

200m M 88 NumerPDF 24.29 24.29/21

5
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

300m M U14 84 NumerPDF 51.28 51.28/21

6
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

W dal strefa M U14 84 NumerPDF 4.07/19

7
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

400m pł K 75 NumerPDF 81.92/20

8
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

200m K 75 NumerPDF 32.44/20

9
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

Trójskok K 79 NumerPDF 11.29/20

10
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

W dal K 79 NumerPDF 5.04/17

11
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

80m pł K U16 77 NumerPDF

12
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

W dal K U16 77 NumerPDF 4.30/20

13
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

Wzwyż K 77 NumerPDF 1.20 1.20/21

14
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

400m pł K 74 NumerPDF 74.45/20

15
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

200m K 74 NumerPDF 28.44/18

16
STEYKA Alicja 2007-04-11 Z/1081/20

TAK

600m K U16 72 NumerPDF 1:56.26/20

17
TESSAR Filip 2009-12-17 Z/1080/20

TAK

300m M U14 82 NumerPDF

18
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

600m M U16 10 NumerPDF 1:30.62/20

19
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

300m M U16 10 NumerPDF 40.64/20

20
WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 Z/3576/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 44 NumerPDF 9.16 9.81/20

21
WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 Z/3576/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 44 NumerPDF 33.64 33.64/21

 
UKS Sokół Węgorzewo Osobostarty: 40 ( 21 ) K-15 M-6
NrLicencji: 17/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGIŃSKI Michał 2007-02-15 Z/1047/21

TAK

W dal M U16 13 NumerPDF

2
BAGIŃSKI Michał 2007-02-15 Z/1047/21

TAK

100m M U16 13 NumerPDF 13.52/20

3
BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 Z/0203/20

TAK

Dysk K U18 (1kg) 30 NumerPDF 25.27 25.27/21

4
BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 Z/0203/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 30 NumerPDF 28.59 28.59/21

5
BARSZCZ Oskar 2009-02-05 Z/5548/21

TAK

W dal strefa M U14 10 NumerPDF

6