Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa podkarpackiego U18
STALOWA WOLA, 19.05.2019
Osobostarty wszystkie: 324 ( 211 ) K-122 M-89
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 314 ( 209 ) K-124 M-89
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 72 ( 53 ) K-26 M-27
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

800m M 544 NumerPDF 2:04.05/18

2
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

800m K 715 NumerPDF 2:12.97/18

3
DROZDOWSKI Bogdan 2002-03-31 Z/3809/16

TAK

W dal M 726 NumerPDF

4
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

100m pł K U18 584 NumerPDF

5
DZIMIRA Marcin 2000-04-22 Z/1846/16

TAK

800m M 710 NumerPDF

6
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

100m pł K U20 740 NumerPDF 15.26 15.26/19

7
FREJ Oskar 2003-08-09 Z/4116/17

TAK

10000m ch M 156 NumerPDF 54:57 54:57/19

8
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

800m M 720 NumerPDF 1:59.50/18

9
GORZYNIK Bartosz 2001-05-21 Z/3985/18

TAK

W dal M 770 NumerPDF 5.52/18

10
HAZIK Karolina 2002-01-23 Z/2340/16

TAK

800m K 746 NumerPDF 2:22.42/18

11
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

Wzwyż M 334 NumerPDF 2.02 2.02/19

12
JAROSZ Amelia 2005-01-19 Z/4613/18

TAK

Wzwyż K 642 NumerPDF 1.40 1.40/18

13
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

1500m K 713 NumerPDF 4:43.28/16

14
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

TAK

100m K 724 NumerPDF 14.51 14.51/19

15
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

TAK

200m K 724 NumerPDF

16
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

200m M 581 NumerPDF 24.04 24.04/19

17
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

100m M 581 NumerPDF 12.05 12.05/19

18
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

100m M 781 NumerPDF 11.07/18

19
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

4x100m M U18 765 NumerPDF

20
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

400m M 765 NumerPDF 54.82/18

21
KOWALIK Karolina 2002-08-16 Z/2584/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

22
KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 Z/1367/16

TAK

800m M 717 NumerPDF 1:58.68/18

23
KUBAS Przemysław 2002-04-13 Z/1718/17

TAK

800m M 721 NumerPDF 2:05.68/18

24
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

1500m K 718 NumerPDF

25
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

800m K 723 NumerPDF 2:23.64/18

26
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

100m K 1 NumerPDF 14.31 14.31/19

27
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

W dal K 1 NumerPDF 4.72 4.72/19

28
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

100m K 143 NumerPDF 13.45 13.31/15

29
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

200m K 143 NumerPDF 26.98/15

30
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

400m K 516 NumerPDF

31
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

1500m M 1 NumerPDF 3:57.47/16

32
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 752 NumerPDF 53.08 53.08/19

33
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 752 NumerPDF 11.42 12.21/18

34
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

Wzwyż K 736 NumerPDF 1.75 1.80/18

35
NOWAK Jakub 2004-12-02 Z/0736/19

TAK

200m M 643 NumerPDF 25.44 25.44/19

36
NOWAK Jakub 2004-12-02 Z/0736/19

TAK

100m M 643 NumerPDF 12.48 12.48/19

37
ORZECH Mateusz 2002-02-19 Z/2169/19

TAK

4x100m M U18 1 NumerPDF

38
OTOK Bartosz 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 743 NumerPDF 14.48 14.89/18

39
OTOK Bartosz 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 743 NumerPDF 33.96 34.13/18

40
PICUR Kacper 2005-06-07 Z/5633/18

TAK

200m M 64 NumerPDF 28.12 28.12/19

41
PICUR Kacper 2005-06-07 Z/5633/18

TAK

100m M 64 NumerPDF 13.33 13.33/19

42
PIŁAT Oliwia 2005-07-05 Z/0737/19

TAK

W dal K 649 NumerPDF

43
PIŁAT Oliwia 2005-07-05 Z/0737/19

TAK

100m K 649 NumerPDF 15.20 15.20/19

44
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

100m K 745 NumerPDF 13.82 13.46/18

45
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

100m pł K U20 741 NumerPDF 15.34 15.34/19

46
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

1500m M 727 NumerPDF 4:08.71/16

47
PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 Z/1805/18

TAK

800m K 711 NumerPDF 2:25.54/18

48
ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 Z/2233/19

TAK

1500m M 1 NumerPDF

49
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

4x100m M U18 739 NumerPDF

50
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

400m pł M (84) U18 739 NumerPDF 62.77/18

51
SKIBA Wiktoria 2003-07-25 Z/5730/18

TAK

Wzwyż K 1 NumerPDF 1.45 1.45/19

52
SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 Z/2197/18

TAK

800m M 648 NumerPDF

53
SOBOTA Anna 2001-07-16 Z/3987/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) 702 NumerPDF 26.08 27.97/18

54
SOBOTA Anna 2001-07-16 Z/3987/18

TAK

Kula K (4kg) 702 NumerPDF 7.70 7.70/19

55
SOKÓŁ Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

800m M 709 NumerPDF 1:54.51/18

56
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

1500m K 712 NumerPDF 4:44.23/17

57
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

800m K 712 NumerPDF 2:14.95/16

58
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

400m pł K U18 744 NumerPDF

59
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

100m pł K U18 744 NumerPDF 16.59 16.59/19

60
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

100m pł K U16 652 NumerPDF

61
TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 Z/1063/19

TAK

Trójskok K 549 NumerPDF 10.58 10.58/19

62
TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 Z/1063/19

TAK

W dal K 549 NumerPDF 4.80 4.80/19

63
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

200m K 169 NumerPDF 26.39/14

64
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

100m K 169 NumerPDF 13.26 12.83/14

65
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

4x100m M U18 747 NumerPDF

66
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

200m M 747 NumerPDF 21.53 21.53/19

67
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

100m M 747 NumerPDF 10.84 10.84/18

68
WITALEC Marcin 2003-02-25 Z/3843/18

TAK

Wzwyż M 783 NumerPDF 1.75 1.75/19

69
WOJDYŁO Tadeusz 2002-10-11 Z/2581/19

TAK

400m M 1 NumerPDF

70
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

100m pł K 777 NumerPDF 13.79 13.54/18

71
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

4x100m M U18 655 NumerPDF

72
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

100m M 655 NumerPDF 11.17 11.17/19

 
KB Witar Tarnobrzeg Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

1500m K 222 NumerPDF

2
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

1500m M 8 NumerPDF 4:01.44/16 PK

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 16 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

1500m K 65 NumerPDF 5:02.90/17

2
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

1500m M 97 NumerPDF 4:04.10/18

3
KOŁEK Milena 2005-09-04 Z/5466/18

TAK

100m K 52 NumerPDF

4
KOŁEK Weronika 2002-02-08 Z/0358/16

TAK

400m K 73 NumerPDF 66.85 62.23/17

5
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

W dal K 77 NumerPDF 4.45/18

6
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

100m K 77 NumerPDF 14.03 13.99/18

7
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

Trójskok K 50 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
8
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

W dal K 50 NumerPDF 4.92 4.92/19

WARUNKOWO - BADANIA
9
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

4x100m K U18 50 NumerPDF

10
OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 Z/5069/18

TAK

200m K 81 NumerPDF 29.83 29.83/19

11
OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 Z/5069/18

TAK

100m K 81 NumerPDF 14.82 14.37/18

12
OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 Z/5069/18

TAK

4x100m K U18 81 NumerPDF

13
PATEJKO Zuzanna 2003-09-16 Z/5210/18

TAK

Wzwyż K 71 NumerPDF 1.45 1.45/18

14
PATEJKO Zuzanna 2003-09-16 Z/5210/18

TAK

4x100m K U18 71 NumerPDF

15
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

1500m K 70 NumerPDF 5:24.65/18

16
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

4x100m K U18 70 NumerPDF

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 44 ( 31 ) K-21 M-10
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

200m K 563 NumerPDF 28.18/18

2
CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 Z/3180/18

TAK

200m M 550 NumerPDF 26.98 26.98/19

3
CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 Z/3180/18

TAK

100m M 550 NumerPDF 12.96 12.96/19

4
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

100m K 55 NumerPDF 14.40 14.40/19

5
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

200m K 55 NumerPDF 29.03 29.03/19

6
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

100m K 555 NumerPDF 13.63 13.42/18

7
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

200m K 555 NumerPDF 26.71/17

8
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

200m K 556 NumerPDF 26.22/18

9
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

400m K 556 NumerPDF 59.87 57.88/18

10
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

400m M 552 NumerPDF 51.99 51.03/18

11
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

400m K 55 NumerPDF 68.76/17

12
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

100m K 550 NumerPDF 12.96 12.54/18

13
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

400m K 565 NumerPDF 58.69/18

14
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

200m K 565 NumerPDF 26.06/18

15
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

Wzwyż K 555 NumerPDF 1.35 1.40/18

16
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 555 NumerPDF

17
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 560 NumerPDF 16.81 16.81/19

18
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 560 NumerPDF 38.98/18

19
KOWAL Karolina 2001-03-23 Z/3006/15

TAK

5000m ch K 561 NumerPDF

20
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

200m K 560 NumerPDF 27.73/17

21
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

100m K 560 NumerPDF

22
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

1500m M 560 NumerPDF 3:56.08/16

23
MARUT Adrianna 2004-05-29 Z/3182/18

TAK

100m K 552 NumerPDF 14.44 14.28/18

24
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 563 NumerPDF 24.21 27.75/17

25
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 563 NumerPDF 34.76 34.76/19

26
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 557 NumerPDF 56.67 56.67/19

27
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

400m K 551 NumerPDF 55.82/16

28
PIŁAT Sebastian 2002-08-22 Z/3133/16

TAK

100m M 557 NumerPDF 12.18 12.01/18

29
PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 Z/2551/19

TAK

800m K 559 NumerPDF

30
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 55 NumerPDF 23.60 23.60/19

31
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 55 NumerPDF 26.43 26.43/19

32
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

100m K 55 NumerPDF 14.29 14.24/18

33
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

200m M 557 NumerPDF 23.44 23.44/19

34
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

100m M 557 NumerPDF 11.92 11.72/18

35
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 557 NumerPDF 50.32 50.32/19

36
TYRA Agata 2005-01-05 Z/2552/19

TAK

800m K 556 NumerPDF

37
ULDYNOWICZ Robert 2005-01-16 Z/4744/18

TAK

Wzwyż M 552 NumerPDF 1.50 1.50/18

38
WALIŁKO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

400m K 552 NumerPDF 61.70/18

39
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

Młot K (4kg) 553 NumerPDF 43.92 43.92/19

WARUNKOWO - BADANIA
40
ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 Z/5425/18

TAK

200m M 75 NumerPDF 26.23 26.23/19

41
ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 Z/5425/18

TAK

100m M 75 NumerPDF 12.75 12.75/19

42
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

Młot K (4kg) 560 NumerPDF 46.66 48.87/18

43
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

200m K 568 NumerPDF 25.90 25.40/18

44
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

100m K 568 NumerPDF 12.31 12.31/19

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 10 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

100m M 59 NumerPDF 12.94 12.91/18

2
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

W dal M 59 NumerPDF 5.30 5.30/19

3
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

W dal K 99 NumerPDF 5.09 5.18/18

4
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

200m K 99 NumerPDF 26.98/18

5
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

Trójskok M 66 NumerPDF 12.89 12.95/18

6
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

100m M 53 NumerPDF 12.46 12.43/18

7
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

W dal M 53 NumerPDF 5.30 5.30/19

8
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

Trójskok K 149 NumerPDF 9.07 9.07/19

9
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

800m K 127 NumerPDF 2:23.44/18

10
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

2000m prz.M 66 NumerPDF

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 52 ( 35 ) K-19 M-16
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 Z/4747/18

TAK

100m K 974 NumerPDF 13.70 13.70/19

2
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 Z/4747/18

TAK

W dal K 974 NumerPDF 4.60 4.60/19

3
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 Z/4747/18

TAK

4x100m K 974 NumerPDF

4
BURDZEL Dawid 2004-04-17 Z/4395/17

TAK

Wzwyż M 964 NumerPDF 1.55 1.55/19

5
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

100m K 971 NumerPDF 14.15 13.87/18

6
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

200m K 971 NumerPDF

7
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

100m K 969 NumerPDF 14.63 14.02/17

8
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

4x100m K 969 NumerPDF

9
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 973 NumerPDF 44.64 44.64/19

10
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 973 NumerPDF 8.59 8.59/19

11
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

200m K 965 NumerPDF

12
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

4x100m K 965 NumerPDF

13
IELO Cristian 2004-12-15 Z/0411/18

TAK

10000m ch M 969 NumerPDF

14
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

1500m K 972 NumerPDF 4:46.94/18

15
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

800m M 971 NumerPDF 2:01.90/18

16
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

W dal M 967 NumerPDF 4.62/18

17
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

100m M 967 NumerPDF

18
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

Młot K (4kg) 969 NumerPDF 50.38 53.15/17

19
MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 Z/0409/18

TAK

5000m ch K 966 NumerPDF 27:54.69/18

20
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

100m M 964 NumerPDF 11.84/18

21
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

200m M 964 NumerPDF 24.59/18

22
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

Wzwyż K 964 NumerPDF 1.45 1.52/17

23
MYSOR Marek 1999-01-04 Z/1966/17

TAK

Kula M (7.26kg) 972 NumerPDF 10.89 10.89/19

24
NOWAK Kinga 2004-12-09 Z/3802/17

TAK

W dal K 964 NumerPDF 4.41 4.41/19

25
ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 Z/4389/17

TAK

Wzwyż K 965 NumerPDF 1.45 1.45/19

26
PIECUCH Kamil 2003-07-10 Z/1742/17

TAK

10000m ch M 967 NumerPDF 48:43 48:43/19

27
PIŁAT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 967 NumerPDF 76.97 76.97/19

28
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

W dal M 968 NumerPDF 6.02 6.02/19

29
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

TAK

100m M 966 NumerPDF 13.27 13.27/19

30
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

TAK

200m M 966 NumerPDF 26.97 26.97/19

31
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

100m K 972 NumerPDF 14.17 13.46/18

32
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

4x100m K 972 NumerPDF

33
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

Wzwyż K 972 NumerPDF 1.40 1.45/18

34
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

W dal K 973 NumerPDF 4.64 4.98/18

35
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

Trójskok K 973 NumerPDF

36
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

100m K 967 NumerPDF 12.50 12.10/18

37
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

200m K 967 NumerPDF 24.87/18

38
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 968 NumerPDF 48.30 48.30/19

39
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 968 NumerPDF 8.13 8.44/18

40
SZCZUR Jakub 2001-02-01 Z/1698/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 967 NumerPDF 11.54 11.54/19

41
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

110m M (91.4) U16 967 NumerPDF 17.23 17.23/19

42
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

200m M 967 NumerPDF 25.97 25.97/19

43
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

400m K 964 NumerPDF

44
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

100m K 972 NumerPDF 13.36/16

45
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

W dal K 972 NumerPDF 5.12 5.27/18

46
WĄŻ Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

100m M 973 NumerPDF 12.08/18

47
WĄŻ Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

W dal M 973 NumerPDF 6.37/17

48
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

100m M 963 NumerPDF 12.09 12.09/19

49
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

W dal M 963 NumerPDF 5.72/18

50
WOJTASZEK Maria 2005-01-12 Z/4436/18

TAK

100m K 966 NumerPDF 14.25/18

51
WÓJCIK Hubert 2003-07-05 Z/3523/19

TAK

10000m ch M 973 NumerPDF

52
ŻMUDA Wiktor 2004-10-20 Z/0410/18

TAK

10000m ch M 970 NumerPDF

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 18 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

100m M 71 NumerPDF 13.87/18

2
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

200m M 71 NumerPDF

3
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

100m M 44 NumerPDF 13.24 13.24/19

4
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

200m M 44 NumerPDF 26.58 26.58/19

5
KOLANO Paweł 1999-02-25 Z/4485/15

TAK

Młot M (7.26kg) 64 NumerPDF 46.45/18

6
MOTYKA Michał 2002-08-10 Z/3667/19

TAK

100m M 14 NumerPDF 12.23 11.98/18

7
MOTYKA Michał 2002-08-10 Z/3667/19

TAK

200m M 14 NumerPDF

8
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

400m K 58 NumerPDF 64.28/17

9
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

800m K 58 NumerPDF 2:21.78/18

10
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

800m M 72 NumerPDF 2:07.81/18

11
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

TAK

100m M 68 NumerPDF 12.40 12.40/19

12
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

TAK

W dal M 68 NumerPDF 5.77 5.77/19

13
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

200m K 52 NumerPDF 28.44/17

14
SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 Z/3179/18

TAK

200m K 21 NumerPDF 29.32/18

15
SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 Z/3179/18

TAK

100m pł K U18 21 NumerPDF

16
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 39 NumerPDF 12.09 12.09/19

17
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 39 NumerPDF

18
WITAS Alan 2004-04-21 Z/3442/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 69 NumerPDF 33.65/18

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 14 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

400m M 240 NumerPDF

2
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

800m K 235 NumerPDF

3
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

200m M 17 NumerPDF 29.07 29.07/19

4
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

100m M 17 NumerPDF 14.11 14.11/19

5
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

200m K 239 NumerPDF 28.26 28.26/19

6
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

W dal K 234 NumerPDF 4.91 4.91/19

7
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

1500m K 222 NumerPDF 5:42.28/18

8
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

TAK

1500m M 10 NumerPDF

9
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

800m K 236 NumerPDF

10
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

200m K 224 NumerPDF 27.54 27.54/19

11
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

100m M 67 NumerPDF 15.83 15.30/18

12
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

200m M 67 NumerPDF

13
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

1500m prz.K 238 NumerPDF

14
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

1500m prz.K 232 NumerPDF

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 19 ( 11 ) K-10 M-1
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Karina 2002-09-27 Z/3757/18

TAK

800m K 536 NumerPDF 2:29.39/18

2
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

100m K 273 NumerPDF 13.40 12.62/17

3
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

400m K 270 NumerPDF 64.96 62.18/18

4
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

200m K 270 NumerPDF 27.72/18

5
KITA Wiktoria 2003-09-03 Z/3454/18

TAK

200m K 535 NumerPDF

6
OSAK Kamil 2002-03-13 Z/3144/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 272 NumerPDF 11.70 12.51/18

7
OSAK Kamil 2002-03-13 Z/3144/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 272 NumerPDF 33.65 36.07/17

8
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 540 NumerPDF 7.15 7.81/18

9
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 540 NumerPDF 25.07 28.21/18

10
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 539 NumerPDF 27.43 27.43/19

11
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 539 NumerPDF 25.24/18

12
SZCZĘDOR Weronika 2004-11-11 Z/3205/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 538 NumerPDF 6.80 6.80/19

13
SZCZĘDOR Weronika 2004-11-11 Z/3205/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 538 NumerPDF 19.09 20.42/18

14
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 541 NumerPDF 18.70/18

15
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 541 NumerPDF 19.85 24.10/18

16
ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 Z/3307/17

TAK

400m K 527 NumerPDF 64.68 62.78/18

17
ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 Z/3307/17

TAK

200m K 527 NumerPDF 28.01/18

18
WIERCIOCH Izabela 2003-03-20 Z/4620/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 118 NumerPDF 15.77/18

19
WIERCIOCH Izabela 2003-03-20 Z/4620/18

TAK

Dysk K U18 (1kg) 118 NumerPDF

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 51 ( 27 ) K-16 M-11
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

200m K 38 NumerPDF 29.59/18

2
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

100m K 38 NumerPDF 13.92/18

3
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

200m M 66 NumerPDF 26.29/18

4
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

4x100m M 66 NumerPDF

5
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

100m M 66 NumerPDF 13.05/18

6
BANAŚ Wiktoria 2005-05-01 Z/2545/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 15 NumerPDF 21.58 21.58/19

7
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

800m K 75 NumerPDF 2:17.20/18

8
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

2000m prz.M 16 NumerPDF

9
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

4x100m M 31 NumerPDF

10
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

100m M 31 NumerPDF 13.00 13.00/19

11
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

200m M 31 NumerPDF 25.68 25.68/19

12
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

800m K 19 NumerPDF 2:34.54/18

13
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

100m M 75 NumerPDF

14
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

200m M 75 NumerPDF

15
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

4x100m M 75 NumerPDF

16
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

100m K 84 NumerPDF 13.91 13.46/18

17
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

(II) 4x100m K 84 NumerPDF

18
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

4x100m K U18 80 NumerPDF

19
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

W dal K 80 NumerPDF 5.18 5.18/19

20
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 29 NumerPDF 37.08 37.08/19

21
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 91 NumerPDF 11.28 11.28/19

22
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 91 NumerPDF 32.19 32.19/19

23
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 66 NumerPDF 31.26 31.26/19

24
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

(II) 4x100m K 82 NumerPDF

25
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

100m K 82 NumerPDF 13.24/18

26
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

200m K 82 NumerPDF

27
PAC Filip 2005-02-11 Z/5739/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 56 NumerPDF 26.06 26.06/19

28
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

Wzwyż M 87 NumerPDF 1.65 1.65/19

29
PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 Z/0273/15

TAK

400m pł M U20 25 NumerPDF

30
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

200m K 13 NumerPDF 29.38/18

31
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

100m K 13 NumerPDF 14.05/18

32
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

(II) 4x100m K 13 NumerPDF

33
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

200m M 65 NumerPDF 24.20 24.20/19

34
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

4x100m M 65 NumerPDF

35
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

100m M 65 NumerPDF 12.25 12.25/19

36
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

800m M 24 NumerPDF 2:23.23 2:23.23/19

37
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 92 NumerPDF 28.96 28.96/19

38
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 92 NumerPDF 10.36 10.44/18

39
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

W dal K 90 NumerPDF 5.13 5.57/18

40
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

4x100m K U18 90 NumerPDF

41
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

(II) 4x100m K 86 NumerPDF

42
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

100m K 86 NumerPDF 13.73 13.67/17

43
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

200m K 86 NumerPDF 27.27 27.27/19

44
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

4x100m K U18 83 NumerPDF

45
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

200m K 83 NumerPDF 27.74/18

46
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

100m K 83 NumerPDF 13.71/18

47
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 93 NumerPDF 37.49 37.49/19

48
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 93 NumerPDF 28.90 28.90/19

49
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

4x100m K U18 76 NumerPDF

50
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

400m pł K U18 76 NumerPDF

51
WYWROT Julia 2001-01-16 Z/0279/15

TAK

400m pł K U20 23 NumerPDF 69.27/18

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 13 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

200m K 212 NumerPDF 28.83 28.83/19

2
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

100m K 212 NumerPDF 13.12/18

3
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

100m M 266 NumerPDF 11.80/17

4
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

800m K 18 NumerPDF

5
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

4x100m M 625 NumerPDF

6
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

400m M 625 NumerPDF 60.31/18

7
KOŹMIC Paweł 2006-02-09 Z/3452/18

TAK

4x100m M 22 NumerPDF

8
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

200m K 253 NumerPDF 25.65/17

9
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K 253 NumerPDF 12.36 12.18/18

10
SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 Z/3339/18

TAK

4x100m M 700 NumerPDF

11
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

200m M 230 NumerPDF 23.93/17

12
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

4x100m M 101 NumerPDF

13
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

1500m M 101 NumerPDF 4:58.93/18

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

1500m K 253 NumerPDF

2
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

W dal M 266 NumerPDF 5.96 6.17/18

3
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

Trójskok M 266 NumerPDF

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
 
MUKS Wisła Junior Sandomierz Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 113 NumerPDF 13.01 13.01/19 PK

2
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

100m pł K U18 666 NumerPDF

3
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

400m pł K U18 666 NumerPDF 67.92/18