Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny do imprez mistrzowskich
SŁUBICE, 09.05.2021
Osobostarty wszystkie: 265 ( 160 ) K-89 M-71
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 12 ( 9 ) K-6 M-3
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZCIŃSKI Franciszek 1962-04-20 Z/2390/18

TAK

Młot M U20 (6kg) 15 NumerPDF 30.87/19

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

100m K U16 9 NumerPDF 13.50/20

2
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

80m pł K U16 9 NumerPDF 12.62/20

3
ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 Z/5679/19

TAK

80m pł K U16 4 NumerPDF 13.43/20

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 8 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KNULL Wiktoria 2005-06-26 Z/0689/21

TAK

300m K U18 67 NumerPDF 47.49/19

2
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

300m M 109 NumerPDF 37.37 37.37/21

3
MINGIELEWICZ Martyna 2005-04-29 Z/0690/21

TAK

100m K U18 7 NumerPDF

4
ROZBICKI Paweł 2005-09-03 Z/2782/20

TAK

300m M U18 47 NumerPDF 40.46 40.46/21

5
SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 Z/0609/20

TAK

W dal K U16 86 NumerPDF 4.59/20

6
SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 Z/0609/20

TAK

100m K U16 86 NumerPDF

7
STAWSKA Arina 2007-12-17 Z/1896/21

TAK

100m K U16 1 NumerPDF 15.83/19

8
STAWSKA Arina 2007-12-17 Z/1896/21

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 208 ( 120 ) K-66 M-54
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 54 ( 30 ) K-18 M-12
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

Trójskok K U18 355 NumerPDF 10.50/20  OSU 

2
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

100m K U18 355 NumerPDF 15.73/19  OSU 

3
BRYZEK Julia 2007-10-26 Z/3283/20

TAK

100m K U16 333 NumerPDF 16.00/20

4
BRYZEK Julia 2007-10-26 Z/3283/20

TAK

300m K U16 333 NumerPDF 57.99/20

5
DŁUGI Jagoda 2007-05-05 Z/0814/20

TAK

300m K U16 333 NumerPDF 46.34/20

6
DŁUGI Jagoda 2007-05-05 Z/0814/20

TAK

100m K U16 333 NumerPDF 14.02/20

7
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

100m K U18 350 NumerPDF 12.84/20

8
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

300m K U18 350 NumerPDF 42.93/20

9
KARSKI Mateusz 2007-02-07 Z/0840/20

TAK

300m M U16 333 NumerPDF 43.80/20

10
KOS Hanna 2007-06-11 Z/3284/20

TAK

80m pł K U16 333 NumerPDF

11
KOS Hanna 2007-06-11 Z/3284/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 333 NumerPDF

12
KOS Hanna 2007-06-11 Z/3284/20

TAK

W dal K U16 333 NumerPDF 4.08/20

13
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

80m pł K U16 333 NumerPDF 14.86/20

14
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 333 NumerPDF

15
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

W dal K U16 333 NumerPDF 4.65/20

16
ŁUKASZEWICZ Amelia 2007-02-06 Z/10607/21

TAK

100m K U16 567 NumerPDF

17
MAJEWSKI Paweł 2006-07-25 Z/2613/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 355 NumerPDF 26.07/20  OSU 

18
MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 Z/0816/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 333 NumerPDF 13.33/20

19
MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 Z/0816/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 333 NumerPDF 41.71/20

20
MUSZYŃSKI Mikołaj 2007-02-01 Z/0293/21

TAK

100m M U16 333 NumerPDF

21
MUSZYŃSKI Mikołaj 2007-02-01 Z/0293/21

TAK

300m M U16 333 NumerPDF 45.58/20

22
ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 Z/2517/20

TAK

Dysk K U18 (1kg) 355 NumerPDF  ZKN   OSU 

23
ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 Z/2517/20

TAK

Młot K U18 (3kg) 355 NumerPDF 38.90/20  ZKN   OSU 

24
PATEREK Maja 2007-10-28 Z/0609/21

TAK

300m K U16 353 NumerPDF

25
PATEREK Maja 2007-10-28 Z/0609/21

TAK

100m K U16 353 NumerPDF

26
PATOLETA Adam 2003-06-15 Z/4133/19

TAK

1000m M U20 357 NumerPDF 2:53.70/20  OSU 

27
PAWELCZYK Wiktoria 2003-02-14 Z/2837/20

TAK

300m K U20 354 NumerPDF 45.32/20  OSU 

28
PAWELCZYK Wiktoria 2003-02-14 Z/2837/20

TAK

100m K U20 354 NumerPDF 13.35/20  OSU 

29
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

300m M 358 NumerPDF 35.97/20

30
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

300m K U20 354 NumerPDF 39.84/18  ZKN   SKN   OSU 

31
SOBOLEWSKI Wojciech 2007-11-23 Z/3285/20

TAK

300m M U16 333 NumerPDF 52.04/20

32
SOBOLEWSKI Wojciech 2007-11-23 Z/3285/20

TAK

100m M U16 333 NumerPDF

33
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

300m M 1 NumerPDF 35.03/20  ZKN 

34
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

300m M 365 NumerPDF 33.64/20  KNF   KN   SKN 

35
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

Wzwyż K U20 350 NumerPDF 1.62/20  ZKN   KNF   SKN   OSU 

36
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

300m K U20 350 NumerPDF 43.99/17  ZKN   KNF   SKN   OSU 

37
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

100m pł K U20 350 NumerPDF 15.23/20  ZKN   KNF   SKN   OSU 

38
SZAŁAS Agata 2006-05-24 Z/0817/20

TAK

80m pł K U16 333 NumerPDF

39
SZAŁAS Agata 2006-05-24 Z/0817/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 333 NumerPDF

40
SZAŁAS Agata 2006-05-24 Z/0817/20

TAK

W dal K U16 333 NumerPDF 4.32/20

41
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

80m pł K U16 353 NumerPDF 16.70/19

42
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 353 NumerPDF

43
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

W dal K U16 353 NumerPDF 4.22/20

44
SZYNKIEWICZ Alicja 2007-09-26 Z/4405/20

TAK

100m K U16 663 NumerPDF

45
SZYNKIEWICZ Alicja 2007-09-26 Z/4405/20

TAK

300m K U16 663 NumerPDF 53.01/20

46
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

400m pł K U20 354 NumerPDF 62.41/20  ZKN   SKN   OSU 

47
TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 Z/4022/18

TAK

100m M U18 303 NumerPDF 12.28/20

48
TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 Z/4022/18

TAK

300m M U18 303 NumerPDF 38.41/20

49
TUTKA Julia 2006-03-19 Z/3423/19

TAK

80m pł K U16 356 NumerPDF  OSU 

50
TUTKA Julia 2006-03-19 Z/3423/19

TAK

Wzwyż K U16 356 NumerPDF 1.45/20  OSU 

51
WOLA Mathilde 2007-07-08 Z/0610/21

TAK

80m pł K U16 359 NumerPDF

52
WOLA Mathilde 2007-07-08 Z/0610/21

TAK

Wzwyż K U16 359 NumerPDF

53
WRÓBLEWSKI Kacper 2007-03-30 Z/0819/20

TAK

300m M U16 366 NumerPDF 46.95/20

54
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

300m M 356 NumerPDF 34.54/20  KNF   KN   SKN 

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Inga 2007-09-03 Z/1475/21

TAK

Młot K U16 (3kg) 887 NumerPDF  OSU 

2
JUSZCZAK Inga 2007-09-03 Z/1475/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 887 NumerPDF  OSU 

3
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 872 NumerPDF 59.30/20  ZKN   SKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

Dysk K U18 (1kg) 872 NumerPDF 30.09/20  ZKN   SKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
5
SZKUTA Aleks 2004-01-30 Z/5256/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 887 NumerPDF 33.45/20  OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 26 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

1000m M U16 983 NumerPDF 3:14.63/20

2
FILA Wojciech 2004-03-27 Z/4816/19

TAK

Wzwyż M U18 975 NumerPDF 1.78/20

3
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 980 NumerPDF 25.97/20

4
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 980 NumerPDF 33.30/20

5
JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 Z/4174/20

TAK

1000m M U16 980 NumerPDF

6
KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

Wzwyż M U20 975 NumerPDF 2.00/19  ZKN   OSU 

7
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 977 NumerPDF

8
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 977 NumerPDF

9
MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 Z/8908/21

TAK

100m M U16 984 NumerPDF 13.14 13.14/21

10
MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 Z/8908/21

TAK

300m M U16 984 NumerPDF 41.83 41.83/21

11
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) 976 NumerPDF 38.10/19

12
PODRUCZNY Helena 2006-11-14 Z/3554/17

TAK

600m K U16 979 NumerPDF 2:02.27/19

13
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) 975 NumerPDF 43.01/20  ZKN   SKN 

14
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 975 NumerPDF  ZKN   SKN 

15
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 980 NumerPDF 31.33/20

16
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 980 NumerPDF 22.48/20

17
RĘKAWIECKA Zuzanna 2006-09-21 Z/3663/19

TAK

100m K U16 977 NumerPDF 14.13 14.05/20

18
RĘKAWIECKA Zuzanna 2006-09-21 Z/3663/19

TAK

W dal K U16 977 NumerPDF 4.03/20

19
RUDNIK Błażej 2007-06-23 Z/2897/20

TAK

100m M U16 982 NumerPDF 12.43 12.43/21

20
RUTKOWSKI Maciej 2006-11-14 Z/2596/20

TAK

W dal M U16 979 NumerPDF 4.74 4.80/20

21
SMOLARCZYK Wiktoria 2007-11-13 Z/1684/18

TAK

600m K U16 978 NumerPDF 1:52.94/18

22
STAŃ Seweryn 2006-02-18 Z/1801/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF 9.35 9.35/21

23
STAŃ Seweryn 2006-02-18 Z/1801/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF 34.84/20

24
WERYK Gabriela 2007-10-15 Z/3664/19

TAK

100m K U16 975 NumerPDF 14.61 14.61/21

25
WERYK Gabriela 2007-10-15 Z/3664/19

TAK

W dal K U16 975 NumerPDF 3.94/20

26
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

Trójskok K U20 976 NumerPDF 12.50/20  KNF   SKN 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 70 ( 34 ) K-20 M-14
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

100m M U16 21 NumerPDF 12.05/20  OSU 

2
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

300m M U16 21 NumerPDF 39.24/20  OSU 

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 63 NumerPDF 12.49/20  ZKN   OSU 

4
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 63 NumerPDF 42.65/20  ZKN   OSU 

5
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 63 NumerPDF 36.30/19  ZKN   OSU 

6
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

100m K U16 21 NumerPDF  OSU 

7
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

300m K U16 21 NumerPDF  OSU 

8
FICYGOWSKA Aleksandra 2007-03-17 Z/5631/18

TAK

300m K U16 32 NumerPDF 49.70/20

9
FICYGOWSKA Aleksandra 2007-03-17 Z/5631/18

TAK

100m K U16 32 NumerPDF 14.92 13.86/19

10
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

100m pł K U18 54 NumerPDF 14.69/20  ZKN   OSU 

11
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

100m K U18 54 NumerPDF 13.16/20  ZKN   OSU 

12
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

1000m M U20 51 NumerPDF 2:47.60/19  ZKN   OSU 

13
HRYPIŃSKA Oliwia 2007-09-20 Z/1027/20

TAK

300m K U16 12 NumerPDF 56.54 56.54/21

14
HRYPIŃSKA Oliwia 2007-09-20 Z/1027/20

TAK

100m K U16 12 NumerPDF 16.02 16.02/21

15
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 64 NumerPDF 13.78/20  KNF   OSU 

16
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 64 NumerPDF 41.14/20  KNF   OSU 

17
KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 Z/5228/19

TAK

1000m M U18 32 NumerPDF 3:01.16/20  OSU 

18
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

100m K U16 53 NumerPDF 13.42/20  OSU 

19
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 53 NumerPDF  OSU 

20
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K U20 46 NumerPDF 1.62/19  OSU 

21
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Oszczep K U20 (600) 46 NumerPDF  OSU 

22
ŁABUL Aleksandra 2006-08-25 Z/5629/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 1 NumerPDF 20.36/20

23
MAC Igor 2007-05-25 Z/10742/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 45 NumerPDF

24
MAC Igor 2007-05-25 Z/10742/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 45 NumerPDF

25
MEJZA Zofia 2005-06-03 Z/2462/19

TAK

100m K U18 31 NumerPDF 16.95/13

26
MEJZA Zofia 2005-06-03 Z/2462/19

TAK

300m K U18 31 NumerPDF 45.68/19

27
MEJZA Zuzanna 2005-06-03 Z/2461/19

TAK

100m K U18 28 NumerPDF 16.89/13

28
MEJZA Zuzanna 2005-06-03 Z/2461/19

TAK

300m K U18 28 NumerPDF

29
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 48 NumerPDF 10.20/20  ZKN   OSU 

30
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

Oszczep K U20 (600) 48 NumerPDF 30.84/20  ZKN   OSU 

31
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

110m M (91.4) U18 61 NumerPDF  OSU 

32
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

W dal M U18 61 NumerPDF  OSU 

33
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

300m M U18 61 NumerPDF 40.99/20  OSU 

34
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 Z/4904/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 29 NumerPDF  ZKN   OSU 

35
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 Z/4904/19

TAK

Wzwyż M U18 29 NumerPDF 1.78/20  ZKN   OSU 

36
NASKRENT Adrianna 2006-08-04 Z/0452/20

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

37
NASKRENT Adrianna 2006-08-04 Z/0452/20

TAK

300m K U16 1 NumerPDF 51.31/20

38
NOWACKA Laura 2007-05-28 Z/1025/20

TAK

100m K U16 20 NumerPDF 15.38/20  OSU 

39
NOWACKA Laura 2007-05-28 Z/1025/20

TAK

300m K U16 20 NumerPDF 51.96/20  OSU 

40
PAJĄK Stanisław 2007-08-13 Z/0384/21

TAK

100m M U16 1 NumerPDF  OSU 

41
PAJĄK Stanisław 2007-08-13 Z/0384/21

TAK

300m M U16 1 NumerPDF  OSU 

42
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m K U20 49 NumerPDF 12.96/16  ZKN   OSU 

43
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m pł K U20 49 NumerPDF 15.23/20  ZKN   OSU 

44
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 63 NumerPDF 40.23/20  ZKN   OSU 

45
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 63 NumerPDF  ZKN   OSU 

46
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 35 NumerPDF 10.37/20

47
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

Dysk K U18 (1kg) 35 NumerPDF

48
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

Wzwyż K U18 38 NumerPDF 1.56/19  OSU 

49
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

100m K U18 38 NumerPDF  OSU 

50
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

300m M U18 59 NumerPDF 38.91/20  OSU 

51
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

100m M U18 59 NumerPDF 12.11/20  OSU 

52
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

600m M U18 59 NumerPDF 1:32.41/19  OSU 

53
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

100m K U18 29 NumerPDF 14.48/19  OSU 

54
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

300m K U18 29 NumerPDF 50.80/19  OSU 

55
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

100m M U18 22 NumerPDF 12.05/20  OSU 

56
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

300m M U18 22 NumerPDF 45.05/18  OSU 

57
STANKIEWICZ Szymon 2007-06-24 Z/2999/20

TAK

300m M U16 1 NumerPDF 49.45 49.45/21

58
STANKIEWICZ Szymon 2007-06-24 Z/2999/20

TAK

100m M U16 1 NumerPDF 14.69 13.12/20

59
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

100m M U16 23 NumerPDF 11.49/20  OSU 

60
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

300m M U16 23 NumerPDF 40.78/20  OSU 

61
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

80m pł K U16 30 NumerPDF  OSU 

62
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

100m K U16 30 NumerPDF 13.18/20  OSU 

63
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 30 NumerPDF  OSU 

64
URSZYC Konrad 2007-01-27 Z/2997/20

TAK

W dal M U16 53 NumerPDF 4.77 4.77/21

65
URSZYC Konrad 2007-01-27 Z/2997/20

TAK

300m M U16 53 NumerPDF 40.41 40.41/21

66
URSZYC Konrad 2007-01-27 Z/2997/20

TAK

100m M U16 53 NumerPDF 12.44 12.44/21

67
WOJAKOWSKA Natalia 2007-06-22 Z/1021/20

TAK

100m K U16 26 NumerPDF  OSU 

68
WOJAKOWSKA Natalia 2007-06-22 Z/1021/20

TAK

300m K U16 26 NumerPDF 51.81/20  OSU 

69
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

300m M U18 27 NumerPDF 39.28/19  OSU 

70
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

100m M U18 27 NumerPDF 12.56/19  OSU 

 
MLLKS BiegamBoLubię Gubin Osobostarty: 7 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 21/LB/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 Z/5670/19

TAK

600m K U16 641 NumerPDF 1:53.13/19

2
KLUCZYCKA Julia 2004-02-28 Z/1434/19

TAK

400m pł K U18 130 NumerPDF

3
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

TAK

300m K U18 114 NumerPDF

4
MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 Z/1436/19

TAK

300m M U18 136 NumerPDF 40.08/19

5
MROZOWSKI Radosław 2002-11-27 Z/10141/21

TAK

100m M U20 22 NumerPDF

6
MROZOWSKI Radosław 2002-11-27 Z/10141/21

TAK

300m M U20 22 NumerPDF

7
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

TAK

300m K U18 136 NumerPDF 43.87/19

 
-
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 10/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZKIEWICZ Sara 2007-12-18 Z/0983/21

TAK

600m K U16 22 NumerPDF 2:00.12 2:00.12/21

2
KRAWCZYK Wiktoria 2007-08-30 Z/5708/19

TAK

600m K U16 28 NumerPDF 2:13.57 2:13.57/21

3
ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 Z/1222/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 27 NumerPDF 15.36/20

4
ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 Z/1222/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 27 NumerPDF 9.25 9.25/21

 
UKS Ares Nowa Sól Osobostarty: 12 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 16/LB/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Z/4572/19

TAK

100m M U18 7 NumerPDF 13.19/20

2
CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 Z/3713/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 10 NumerPDF 13.38 14.01/20

3
CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 Z/3713/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 10 NumerPDF 34.05/20

4
EINBACHER Julia 2007-12-29 Z/4573/19

TAK

100m K U16 2 NumerPDF 15.61/20

5
EINBACHER Zuzanna 2007-12-29 Z/4574/19

TAK

100m K U16 4 NumerPDF 16.07/20

6
HIKI Oskar 2005-05-15 Z/3951/20

TAK

Oszczep M U18 (700) 14 NumerPDF 35.56 35.56/21

7
HIKI Oskar 2005-05-15 Z/3951/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 14 NumerPDF

8
KOSZELA Szymon 2006-10-06 Z/2360/20

TAK

100m M U16 6 NumerPDF 13.04 13.04/21

9
KOSZELA Szymon 2006-10-06 Z/2360/20

TAK

300m M U16 6 NumerPDF 43.20 43.20/21

10
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

W dal M U16 13 NumerPDF 4.72 4.72/21

11
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

100m M U16 13 NumerPDF 13.94/20

12
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

Wzwyż M U16 13 NumerPDF

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 15 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K U20 (600) 11 NumerPDF 41.37/20  ZKN   OSU 

2
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 71 NumerPDF 52.23 52.23/21  OSU 

3
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 71 NumerPDF 36.16/20  OSU 

4
KOMINEK Paulina 2005-05-02 Z/5212/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 60 NumerPDF 31.41 31.41/21  ZKN   OSU 

5
KOMINEK Paulina 2005-05-02 Z/5212/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 60 NumerPDF 10.02/20  ZKN   OSU 

6
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 77 NumerPDF 53.12 53.12/21  ZKN   OSU 

7
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 77 NumerPDF 16.36/20  ZKN   OSU 

8
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 74 NumerPDF 52.60 52.60/21  OSU 

9
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 74 NumerPDF 11.54/20  OSU 

10
SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 Z/2303/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 83 NumerPDF 43.43 43.43/21  OSU 

11
SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 Z/2303/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 83 NumerPDF 9.86/20  OSU 

12
SUL Michał 2006-01-20 Z/1486/20

TAK

1000m M U16 81 NumerPDF 3:06.46/20

13
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

Wzwyż M U16 69 NumerPDF 1.74/20  OSU 

14
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 69 NumerPDF 51.07 51.07/21  OSU 

15
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 69 NumerPDF 51.11 51.11/21  OSU 

 
WKS Sobieski Omega Systems Żagań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/LB/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 14 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘBEN Oskar 2005-07-05 Z/2760/20

TAK

Tyczka M U18 517 NumerPDF 1.60/20  OSU 

2
DOBEK Katarzyna 2007-01-16 Z/1452/21

TAK

Tyczka K U16 509 NumerPDF 1.60/20

3
FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 Z/5728/18

TAK

Tyczka M U16 508 NumerPDF 2.70/20

4
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Tyczka M U20 511 NumerPDF 4.55/20  ZKN   SKN   OSU 

5
JANKOWSKA Maja 2007-10-02 Z/1456/21

TAK

100m K U16 509 NumerPDF 18.08 18.08/21

6
JANKOWSKA Maja 2007-10-02 Z/1456/21

TAK

300m K U16 509 NumerPDF 50.47 50.47/21

7
JASIŃSKI - JASZCZYSZYN Patryk 2007-10-20 Z/1547/21

TAK

100m M U16 509 NumerPDF

8
JASIŃSKI - JASZCZYSZYN Patryk 2007-10-20 Z/1547/21

TAK

300m M U16 509 NumerPDF

9
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/5690/19

TAK

Tyczka M U18 513 NumerPDF 4.00/20  ZKN   OSU 

10
KRZEMIEŃ Emilia 2007-12-11 Z/1457/21

TAK

100m K U16 511 NumerPDF

11
KRZEMIEŃ Emilia 2007-12-11 Z/1457/21

TAK

300m K U16 511 NumerPDF

12
SAMEK Alicja 2007-04-11 Z/1460/21

TAK

600m K U16 508 NumerPDF 2:01.77/19

13
ŻABKA Nikola 2007-03-09 Z/1552/21

TAK

100m K U16 510 NumerPDF

14
ŻABKA Nikola 2007-03-09 Z/1552/21

TAK

W dal K U16 510 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 39 ( 26 ) K-16 M-10
 
MKS Baszta Szamotuły Osobostarty: 17 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 Z/4310/19

TAK

100m M U16 30 NumerPDF 14.15/19

2
BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 Z/4310/19

TAK

W dal M U16 30 NumerPDF 4.45/19

3
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

Wzwyż K U18 31 NumerPDF 1.53/19

4
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

Trójskok K U18 31 NumerPDF

5
CZAJKA Maja 2006-01-10 Z/3488/19

TAK

W dal K U16 28 NumerPDF 4.55/20

6
GŁÓW Wiktoria 2006-06-03 Z/3673/20

TAK

100m K U16 60 NumerPDF 15.08/20

7
HENSCHKE Lena 2006-09-22 Z/4309/19

TAK

100m K U16 21 NumerPDF 13.86/20

8
HENSCHKE Lena 2006-09-22 Z/4309/19

TAK

W dal K U16 21 NumerPDF 4.84/20

9
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

100m M U18 29 NumerPDF 12.40/20

10
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

W dal M U18 29 NumerPDF 5.52/20

11
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

100m K U16 51 NumerPDF 13.87/20

12
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

W dal K U16 51 NumerPDF 5.01/20

13
KOCHAŃSKA Gabriela 2006-05-29 Z/5169/18

TAK

Wzwyż K U16 23 NumerPDF 1.50/19

14
LEJA Bartosz 2005-11-23 Z/4195/18

TAK

100m M U18 47 NumerPDF 12.20/20

15
MAGDZIARZ Małgorzata 2006-09-30 Z/3261/20

TAK

100m K U16 22 NumerPDF 14.68/20

16
NOWAK Natalia 2005-02-11 Z/2194/21

TAK

400m K U18 20 NumerPDF

17
RATAJCZAK Lena 2007-02-19 Z/5074/19

TAK

W dal K U16 54 NumerPDF

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

100m pł K U18 444 NumerPDF 15.01/20  ZKN   SKN   OSU 

2
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

Wzwyż K U18 444 NumerPDF 1.65/20  ZKN   SKN   OSU 

3
PAŁUKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

TAK

400m K U20 443 NumerPDF 67.37/19

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 19 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

300m K U16 972 NumerPDF 45.95/20  OSU 

2
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

1000m K U18 965 NumerPDF  OSU 

3
HEINRICH Zofia 2006-03-14 Z/5144/19

TAK

80m pł K U16 984 NumerPDF

4
HEINRICH Zofia 2006-03-14 Z/5144/19

TAK

300m K U16 984 NumerPDF 52.21/20

5
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

110m M (91.4) U18 968 NumerPDF 15.89/20

6
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

300m M U18 968 NumerPDF 40.58/20

7
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

1000m M U20 951 NumerPDF 2:55.53/18  OSU 

8
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 959 NumerPDF 14.87/20  ZKN 

9
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 959 NumerPDF 48.66/20  ZKN 

10
KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 Z/5347/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 11 NumerPDF 22.02/20  OSU 

11
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

100m M U18 934 NumerPDF 10.99/20  ZKN 

12
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

300m M U18 934 NumerPDF 35.74/20  ZKN 

13
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

1000m M U20 945 NumerPDF

14
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 Z/5148/19

TAK

80m pł K U16 977 NumerPDF  OSU 

15
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 Z/5148/19

TAK

300m K U16 977 NumerPDF  OSU 

16
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 957 NumerPDF 13.51/20

17
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 957 NumerPDF 41.59/20

18
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

100m M U16 7 NumerPDF 12.45/20  OSU 

19
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

300m M U16 7 NumerPDF 41.35/20  OSU 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
 
MKP Myślibórz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 44/ZP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSZ Jędrzej 2006-08-02 Z/1325/19

TAK

300m M U16 912 NumerPDF 40.84 40.84/21

2
LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 Z/1326/19

TAK

1000m M U16 915 NumerPDF 2:55.17/20

3
PAWLAK Kajetan 2007-05-02 Z/1856/20

TAK

300m M U16 914 NumerPDF 54.63/19

4
ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 Z/1707/18

TAK

300m M U16 913 NumerPDF 49.19/18

 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

100m pł K U20 180 NumerPDF

2
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

400m pł K U20 180 NumerPDF