Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U18 i U20 2019 Regionalna Runda Eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski U20
SŁUPSK, 25.05.2019
Osobostarty wszystkie: 93 ( 68 ) K-31 M-37
 
POMORSKIE Osobostarty: 90 ( 65 ) K-31 M-34
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 24 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

800m M 715 NumerPDF 2:07.77 2:07.77/19

2
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

200m M U18 701 NumerPDF 23.59 23.59/19

3
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

100m M U18 701 NumerPDF 11.64 11.51/18

4
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

400m M U18 713 NumerPDF 54.30 56.90/18

5
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 718 NumerPDF 31.48 34.59/18

6
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 11.40 11.40/19

7
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

1500m M 727 NumerPDF

8
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

800m M 730 NumerPDF 1:58.7 1:56.38/18

9
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

800m K 713 NumerPDF

10
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

5000m M 725 NumerPDF 16:26.08/18

11
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwyż K U18 715 NumerPDF 1.66 1.66/19

12
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

W dal K U18 715 NumerPDF 4.83/18

13
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

W dal K U20 716 NumerPDF 5.14 5.31/16

14
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

Wzwyż M U18 711 NumerPDF 1.75 1.76/18

15
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

200m M U18 714 NumerPDF 22.73 22.73/19

16
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

100m M U18 714 NumerPDF 11.15 11.13/18

17
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

800m K 726 NumerPDF 2:23.81 2:23.81/19

18
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

100m K U18 724 NumerPDF 12.48 12.48/19

19
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

100m pł K U18 705 NumerPDF 15.30 15.30/19

20
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

Wzwyż K U18 705 NumerPDF 1.40/17

21
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 710 NumerPDF 11.14 11.14/19

22
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 710 NumerPDF 39.08 39.08/19

23
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M (800) 710 NumerPDF 63.19/18

24
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

1500m M 708 NumerPDF 4:06.38/18

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 14 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 404 NumerPDF 33.49 38.74/18

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 404 NumerPDF 9.82 12.73/18

3
FIERKA Mateusz 2003-01-29 Z/3087/18

TAK

400m pł M (84) U18 399 NumerPDF

4
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 405 NumerPDF 39.87 41.37/18

5
KOBIELLA Konrad 2000-02-06 Z/5924/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 408 NumerPDF 15.91 15.91/19

6
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

100m K 396 NumerPDF 12.18/17

7
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

200m K 396 NumerPDF 24.58/17

8
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 405 NumerPDF 33.80 33.80/19

9
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 405 NumerPDF 12.24 12.24/19

10
NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 Z/2991/15

TAK

400m pł K 402 NumerPDF 72.73/18

11
ORLIKOWSKI Kacper 2000-09-20 Z/0562/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 396 NumerPDF 14.09 14.09/19

12
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

400m M U20 400 NumerPDF 47.85/18

13
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

400m K U18 398 NumerPDF

14
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

400m K U18 391 NumerPDF 58.86/18

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 9 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

10 km ch K 836 NumerPDF 58:03 58:03/19

2
DARGIEWICZ Ewa 2002-12-18 Z/3116/17

TAK

200m K U18 839 NumerPDF 31.53 31.53/19

3
DĄBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

TAK

10000m ch M 848 NumerPDF 53:14 52:51/18

4
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

200m M U18 840 NumerPDF 27.79 27.79/19

5
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

110m M (91.4) U18 840 NumerPDF 19.32 19.32/19

6
RYNKIEWICZ Olaf 2002-02-12 Z/1838/16

TAK

10000m ch M 843 NumerPDF 52:14 52:14/19

7
ŚWISTULSKI Adam 2001-12-19 Z/5352/15

TAK

10000m ch M 837 NumerPDF 51:21/18

8
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

110m M (99.1) U20 842 NumerPDF 15.70 15.70/19

9
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

200m M U20 842 NumerPDF 24.34 24.34/19

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

1500m K 75 NumerPDF 4:43.10/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

800m K 75 NumerPDF 2:16.81/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
DATA Dominika 2003-08-01 Z/3801/19

TAK

1500m K 54 NumerPDF

4
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

800m K 70 NumerPDF 2:17.47/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

110m M (91.4) U18 150 NumerPDF 17.65 17.65/19

2
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

W dal M U18 150 NumerPDF

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

Trójskok K U20 781 NumerPDF 11.20/18

2
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 781 NumerPDF 37.00 40.60/17

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 14 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

100m K U18 26 NumerPDF 13.52/17

2
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

200m K U18 35 NumerPDF 28.20 27.27/18

3
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

100m K U18 35 NumerPDF 13.45 12.89/17

4
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

800m M 98 NumerPDF 2:10.01/17

5
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

400m M U18 22 NumerPDF 52.86/18

6
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

400m K U18 40 NumerPDF 59.47 59.47/19

7
KLEINSCHMIDT Wiktoria 2001-06-02 Z/1299/19

TAK

800m K 33 NumerPDF 2:39.18 2:39.18/19

8
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

3000m M 12 NumerPDF 10:09.65/18

9
KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 Z/1857/19

TAK

800m K 34 NumerPDF 2:29.12 2:29.12/19

10
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

W dal K U18 45 NumerPDF 4.28 4.36/18

11
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

100m K U18 45 NumerPDF 14.36 14.18/17

12
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

200m M U18 32 NumerPDF 24.02/18

13
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

100m M U18 32 NumerPDF 12.01/18

14
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

1500m K 36 NumerPDF 4:53.86/18

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

10000m ch M 101 NumerPDF 55:45 49:14.93/99

 
UKS Lipusz Osobostarty: 11 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 34/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 Z/1722/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 89 NumerPDF 30.88 32.00/18

2
BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 Z/1722/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 89 NumerPDF 9.84/17

3
DOMASZK Krystian 2002-02-14 Z/1725/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 56 NumerPDF 10.29/18

4
DOMASZK Krystian 2002-02-14 Z/1725/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 56 NumerPDF 47.02 47.02/19

5
EBERTOWSKI Jan 2002-02-08 Z/1726/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 27 NumerPDF 56.66 56.66/19

6
EBERTOWSKI Jan 2002-02-08 Z/1726/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 27 NumerPDF

7
KOPP OSTROWSKI Nataniel 2002-09-10 Z/1727/16

TAK

110m M (91.4) U18 72 NumerPDF 17.99 17.99/19

8
KOPP OSTROWSKI Nataniel 2002-09-10 Z/1727/16

TAK

400m pł M (84) U18 72 NumerPDF 63.12/18

9
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 40.33 40.33/19

10
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 41 NumerPDF 11.75 12.15/17

11
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 41 NumerPDF 39.94/18

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 9 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

10000m ch M 206 NumerPDF 48:59.16 48:59.16/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

TAK

100m pł K U18 217 NumerPDF 17.15 17.15/19

3
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

1500m K 207 NumerPDF 4:56.56/18

4
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

800m K 216 NumerPDF

5
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

2000m prz.K 216 NumerPDF

6
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 215 NumerPDF 11.62 12.62/18

7
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 215 NumerPDF

8
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

1500m M 218 NumerPDF 4:14.24/18

9
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M U18 227 NumerPDF 1.75 1.79/18

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
 
KB Dziesiątka Białogard Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 31/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

800m M 101 NumerPDF 1:59.22/17

2
GRZYB Kamil 2000-05-26 Z/2281/19

TAK

800m M 104 NumerPDF 2:08.8 2:08.8/19

3
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

800m M 100 NumerPDF 1:59.19/17