Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia nowych zawodników do ZKN
Sezon 2019
Osobostarty wszystkie: 63 ( 63 ) K-31 M-32
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

400m K 1 NumerPDF 56.97 56.97/19

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-2 M-7
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

200m K 117 NumerPDF 25.27 25.27/19

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

1500m K 18 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

100m M 703 NumerPDF 10.94 10.94/19

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

800m M 437 NumerPDF 1:54.30 1:54.30/19

2
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

3000m M 443 NumerPDF 9:02.20 9:02.20/19

3
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

Trójskok M 446 NumerPDF 13.30 13.30/19

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

400m M 82 NumerPDF 50.12 50.12/19

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

100m M 444 NumerPDF 10.87 10.87/19

2
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

200m M 16 NumerPDF 22.27 22.27/19

 
LUBELSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

Oszczep K (600) 414 NumerPDF 44.63 44.94/18

2
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M 418 NumerPDF 53.50 53.50/19

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K 134 NumerPDF 12.07 12.07/19

2
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M 272 NumerPDF

3
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF 14.49/18

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

400m pł K 122 NumerPDF 62.46 62.46/19

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

400m pł M 906 NumerPDF

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K 28 NumerPDF 63.41 62.58/18

 
LUBUSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

Wzwyż M 975 NumerPDF 1.95 1.95/19

2
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

Wzwyż K 976 NumerPDF 1.66 1.66/19

3
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

Wzwyż K 977 NumerPDF 1.65 1.65/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 79 NumerPDF 41.56/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K 533 NumerPDF 26.28 26.28/19

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 Z/2687/18

TAK

100m M 278 NumerPDF 10.95 10.95/19

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

400m pł M 31 NumerPDF

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

800m M 544 NumerPDF 1:55.89 1:55.89/19

2
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

800m K 746 NumerPDF 2:16.92 2:16.92/19

3
TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 Z/1063/19

TAK

Trójskok K 549 NumerPDF 10.58 10.58/19

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

400m M 557 NumerPDF 49.88 49.88/19

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

2000m prz.K 238 NumerPDF

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

2000m prz.M 296 NumerPDF 6:13.83 6:13.83/19

 
PODLASKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

Wzwyż K 779 NumerPDF 1.62 1.65/17

2
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

400m pł K 782 NumerPDF 66.37 66.37/19

3
WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 Z/3665/18

TAK

W dal M 1 NumerPDF 6.59 6.59/19

 
UKS Czwórka Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STOKOWSKA Wiktoria 2002-06-13 Z/3635/17

TAK

Oszczep K (600) 43 NumerPDF 33.94 33.94/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.18 11.18/19

2
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

100m K 724 NumerPDF 12.38 12.38/19

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

200m M 779 NumerPDF 22.20 22.20/19

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

200m K 535 NumerPDF 25.36 25.36/19

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 21 ( 21 ) K-8 M-13
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDA Adam 1999-06-10 Z/0601/17

TAK

100m M 309 NumerPDF 10.69 10.69/19

2
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

100m M 306 NumerPDF 10.76 10.76/19

 
LKS Pogórze Skoczów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 31/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

3000m K 41 NumerPDF 10:51.56 10:47.80/18

2
WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 Z/5660/15

TAK

200m M 25 NumerPDF 22.39 22.39/19

 
www.mckis.jaw.pl
MCKiS Jaworzno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 48/SL/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIÓR Dominik 2002-08-22 Z/4858/18

TAK

Dysk M (2kg) 77 NumerPDF

 
www.iskra.pszczyna.pl/
MKS Iskra Pszczyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PALA Sonia 2003-12-05 Z/3771/17

TAK

Trójskok K 51 NumerPDF 10.88 10.88/19

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

2000m prz.K 74 NumerPDF

2
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

W dal K 74 NumerPDF 5.36 5.36/19

3
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

100m pł K 72 NumerPDF

4
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

800m K 77 NumerPDF 2:13.28 2:13.28/19

 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

Trójskok M 23 NumerPDF 12.62 12.62/19

2
GAMROTEK Justyna 2003-11-11 Z/0740/17

TAK

Oszczep K (600) 24 NumerPDF

 
csir.pl
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Eryk 2003-08-21 Z/0794/17

TAK

Dysk M (2kg) 111 NumerPDF

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 Z/2963/17

TAK

100m M 138 NumerPDF 10.71 10.71/19

2
LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 Z/0577/19

TAK

W dal M 20 NumerPDF 6.83 6.83/19

3
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

W dal M 5 NumerPDF 6.41 6.41/19

4
TEBEL Pawel 2002-07-07 Z/4117/17

TAK

Trójskok M 1 NumerPDF 12.78 12.78/19

 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda Śląska Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIA Mateusz 2003-11-18 Z/2296/17

TAK

Wzwyż M 401 NumerPDF 1.85 1.85/19

2
ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 Z/0656/15

TAK

400m K 411 NumerPDF 55.35 55.35/19

 
UKS Czwórka Żory Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Michał 2002-03-04 Z/5054/18

TAK

400m M 783 NumerPDF 50.60 50.60/19

 
www.ukstrojkamikolow.cba.pl
UKS Trójka Mikołów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 55/SL/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJĄC Szymon 2002-09-24 Z/2112/18

TAK

400m M 11 NumerPDF 50.14 50.14/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

400m pł K 413 NumerPDF 65.57 65.57/19

2
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

100m K 404 NumerPDF 12.07 12.07/19

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

200m K 28 NumerPDF 25.32 25.32/19