Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.warmińsko-mazurskiego 2019
OLSZTYN, 17.06.2019
Osobostarty wszystkie: 51 ( 51 ) K-36 M-15
 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 51 ( 51 ) K-36 M-15
 
www.csir.susz.pl
CSiR Susz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 31/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACA Anna 2005-08-25 Z/0183/19

TAK

100m K U16 8 NumerPDF 13.87 13.87/19

2
KACA Julia 2005-12-03 Z/0247/19

TAK

100m K U16 9 NumerPDF 14.49 14.49/19

3
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

100m K U16 15 NumerPDF 13.72/18

 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

300m K U16 21 NumerPDF 42.63 42.63/19

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

600m M U16 21 NumerPDF 1:31.96 1:31.96/19

2
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

300m K U16 39 NumerPDF 43.73 43.73/19

3
BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 Z/3152/17

TAK

300m M U16 22 NumerPDF 39.22/18

4
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 1:42.08/18

5
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

100m K U16 14 NumerPDF 13.34 13.34/19

6
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

300m M U16 29 NumerPDF 37.47 37.47/19

7
GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 Z/1372/19

TAK

100m K U16 41 NumerPDF 14.03 14.03/19

8
GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 Z/0027/18

TAK

600m M U16 2 NumerPDF 1:31.68/18

9
JANUCHTA Kinga 2005-01-05 Z/3459/17

TAK

W dal K U16 55 NumerPDF 4.99 4.99/19

10
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

300m K U16 78 NumerPDF 44.88 44.88/19

11
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

300m K U16 38 NumerPDF 43.23 43.22/18

12
MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 Z/3016/17

TAK

600m M U16 58 NumerPDF 1:31.55 1:31.55/19

13
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

200m pł M U16 5 NumerPDF 27.64 27.64/19

14
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

300m K U16 23 NumerPDF 43.38 43.38/19

15
SIKORA Weronika 2005-12-16 Z/2472/17

TAK

2000 m K U16 37 NumerPDF

16
SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 Z/0947/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 97 NumerPDF 10.04 10.04/19

17
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

600m K U16 35 NumerPDF 1:42.19 1:40.59/18

18
ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 Z/4638/17

TAK

300m K U16 33 NumerPDF 45.66/18

 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 34/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 Z/0705/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 216 NumerPDF 10.80 11.72/18

2
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

300m K U16 222 NumerPDF 46.22 46.22/19

3
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

600m K U16 357 NumerPDF 1:40.42 1:40.42/19

4
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

200m pł K U16 220 NumerPDF 30.99 30.99/19

5
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

200m pł M U16 220 NumerPDF 27.69 27.69/19

6
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

300m M U16 255 NumerPDF 38.66 38.66/19

 
www.jelonki.net
KS Jelonki Dobre Miasto Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 24/WN/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

TAK

W dal K U16 702 NumerPDF 4.60 4.60/19

 
KS Polonia Pasłęk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 11/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 Z/2332/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 12 NumerPDF 39.92 39.92/19

2
NOWAKOWSKA Julia 2004-05-03 Z/2523/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 5 NumerPDF 26.56 26.56/19

3
PIELECH Wiktoria 2005-11-22 Z/2336/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF 8.50 8.50/19

4
SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 Z/2337/19

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF 3:03.55 3:03.55/19

 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

1000m K U16 217 NumerPDF 3:11.89 3:11.89/19

 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Kacper 2005-05-16 Z/5673/18

TAK

1000m M U16 9 NumerPDF 3:01.67 3:01.67/19

2
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

TAK

100m K U16 53 NumerPDF 13.73 13.73/19

3
LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 Z/0160/19

TAK

600m K U16 33 NumerPDF 1:49.50 1:49.50/19

4
RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 Z/0161/19

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF 2:51.03 2:51.03/19

5
SZLENDAK Milena 2004-03-19 Z/0009/18

TAK

100m K U16 79 NumerPDF 13.93 13.93/19

 
Orka Iława Athletics Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 33/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Z/0337/19

TAK

80m pł K U16 23 NumerPDF 14.63

2
DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 Z/0338/19

TAK

100m K U16 21 NumerPDF 14.47 14.47/19

3
KARPIERZ Kamila 2004-09-14 Z/0339/19

TAK

300m K U16 24 NumerPDF 45.47

4
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

80m pł K U16 22 NumerPDF 13.07 14.31/18

 
PKS Gwardia Szczytno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 2 NumerPDF 38.23 38.23/19

2
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF 49.72 49.72/19

 
www.uksatoswoznice.org
UKS Atos Woźnice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

300m K U16 53 NumerPDF 45.09 45.09/19

2
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

300m K U16 42 NumerPDF 43.78 43.78/19

 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

100m K U16 185 NumerPDF 13.86 13.86/19

2
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

300m K U16 178 NumerPDF 43.44 43.44/19

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

600m K U16 2 NumerPDF 1:45.04 1:45.04/19

 
UKS Sokół Węgorzewo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJEWSKI Michał 2005-10-25 Z/0910/19

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF 3:01.20 3:01.20/19