Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w biegach przełajowych (DŚL-LBU)
NOWA SÓL, 6.11.2020r.
Osobostarty wszystkie: 33 ( 33 ) K-18 M-15
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-11 M-6
 
KL Ziemia Kłodzka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 35/DS/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 Z/0455/20

TAK

2 km prz M U16 9 NumerPDF

2
WASZCZYK Martyna 2005-07-30 Z/1785/19

TAK

1.5 km prz K U16 4 NumerPDF

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

1.5 km prz K U16 1 NumerPDF  ROSU 

2
KURIATA Dawid 2005-07-24 Z/3689/20

TAK

2 km prz M U16 14 NumerPDF

3
POPEK Julia 2005-02-25 Z/5678/19

TAK

1.5 km prz K U16 2 NumerPDF  ROSU 

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 10 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

2.5 km prz K U16 401 NumerPDF  ROSU 

2
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

3 km prz M U16 429 NumerPDF  ROSU 

3
GRUSZKA Maja 2005-08-01 Z/3928/19

TAK

1.5 km prz K U16 400 NumerPDF  ROSU 

4
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

1.5 km prz K U16 403 NumerPDF  ROSU 

5
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

1.5 km prz K U16 409 NumerPDF  ROSU 

6
MARKOWSKA Milena 2006-10-04 Z/4777/19

TAK

1.5 km prz K U16 409 NumerPDF  ROSU 

7
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

3 km prz M U16 477 NumerPDF  ROSU 

8
ROSZYK Roksana 2006-08-21 Z/3929/19

TAK

1.5 km prz K U16 472 NumerPDF  ROSU 

9
SKRZYŃSKI Bruno 2006-04-12 Z/1315/20

TAK

2 km prz M U16 421 NumerPDF

10
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

2.5 km prz K U16 413 NumerPDF  ROSU 

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

3 km prz M U16 71 NumerPDF  ROSU 

2
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

2.5 km prz K U16 21 NumerPDF  ROSU 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-7 M-9
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELAR Anna 2006-09-06 Z/3553/17

TAK

2.5 km prz K U16 977 NumerPDF

2
KURKOWSKA Hanna 2006-03-08 Z/1687/18

TAK

2.5 km prz K U16 978 NumerPDF

3
PODRUCZNY Helena 2006-11-14 Z/3554/17

TAK

2.5 km prz K U16 979 NumerPDF

 
UKS Ares Nowa Sól Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 16/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHARSKA Oliwia 2007-06-01 Z/2540/20

TAK

1.5 km prz K U16 5 NumerPDF

2
CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Z/4572/19

TAK

2 km prz M U16 7 NumerPDF

3
EINBACHER Julia 2007-12-29 Z/4573/19

TAK

1.5 km prz K U16 2 NumerPDF

4
EINBACHER Zuzanna 2007-12-29 Z/4574/19

TAK

1.5 km prz K U16 4 NumerPDF

5
KOSZELA Szymon 2006-10-06 Z/2360/20

TAK

2 km prz M U16 6 NumerPDF

6
RUDY Wojciech 2009-06-19 Z/2615/20

TAK

2 km prz M U16 9 NumerPDF

7
SYMONOWICZ Olga 2005-02-13 Z/4400/19

TAK

1.5 km prz K U16 1 NumerPDF

8
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

2 km prz M U16 1 NumerPDF

9
ZAPAŁ Mateusz 2007-10-22 Z/4571/19

TAK

2 km prz M U16 6 NumerPDF

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 Z/2544/20

TAK

2 km prz M U16 84 NumerPDF

2
KOTWICKI Igor 2005-05-25 Z/1256/19

TAK

3 km prz M U16 67 NumerPDF

3
NOWAK Daniel 2005-12-05 Z/5315/18

TAK

2 km prz M U16 65 NumerPDF

4
SUL Michał 2006-01-20 Z/1486/20

TAK

2 km prz M U16 81 NumerPDF