Internetowe zgłoszenia do imprezy: 92. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, S)
KWIDZYN, 21.03.2020
Osobostarty wszystkie: 238 ( 238 ) K-115 M-123
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-6 M-14
 
KL Ziemia Kłodzka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/DS/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Urszula 2004-02-10 Z/1302/19

TAK

3 km prz K U18 10 NumerPDF  ZKN 

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

4 km prz M 75 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

2019

3 km prz M U20 700 NumerPDF

 
MKS Siechnice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 Z/1703/11

TAK

10 km prz M 45 NumerPDF

2
OBSTÓJ Karolina 1990-09-15 Z/2496/19

TAK

8 km prz K 500 NumerPDF

3
POWOLNA Żaneta 1995-11-20 Z/1509/11

TAK

8 km prz K 450 NumerPDF

4
SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 Z/3526/11

TAK

4 km prz M 33 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

2019

3 km prz M U20 602 NumerPDF  KNF 

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

5 km prz M U18 88 NumerPDF  ROSU 

2
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

5 km prz M U18 76 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
PIETRUSZKA Maciej 2004-03-27 Z/3529/19

TAK

3 km prz M U18 100 NumerPDF  ROSU 

4
PUTERKO Maciej 2001-11-14 Z/2120/15

TAK

6 km prz M U20 77 NumerPDF

5
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

3 km prz K U18 66 NumerPDF  ZKN 

6
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

2 km prz K U18 22 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

2 km prz K U18 990 NumerPDF  ROSU 

2
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

3 km prz M U18 992 NumerPDF  ZKN 

3
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

3 km prz M U18 961 NumerPDF

4
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

3 km prz M U20 960 NumerPDF

5
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

3 km prz M U20 956 NumerPDF  ZKN 

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

4 km prz M 44 NumerPDF  KNF 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

6 km prz M U20 388 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

3 km prz M U20 15 NumerPDF  KNF   SKN 

3
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

2019

3 km prz M U18 371 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

4 km prz M 325 NumerPDF

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

3 km prz K U18 701 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

5 km prz M U18 730 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

2 km prz K U20 700 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

4
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

2019

8 km prz K 711 NumerPDF

5
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3 km prz M U20 736 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

3 km prz M U18 866 NumerPDF  ROSU 

2
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

8 km prz K 882 NumerPDF

3
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

3 km prz M U20 884 NumerPDF

4
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

3 km prz M U20 858 NumerPDF

5
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

2 km prz K U18 861 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

8 km prz K 578 NumerPDF  SKN 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-5 M-11
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

5 km prz M U18 16 NumerPDF  ROSU 

2
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

3 km prz M U20 168 NumerPDF

3
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

4 km prz K U20 134 NumerPDF

4
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

2019

3 km prz M U20 123 NumerPDF

 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

2019

10 km prz M 66 NumerPDF

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNAŚ Damian 2003-05-09 Z/0682/18

TAK

5 km prz M U18 105 NumerPDF

2
ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 Z/1403/19

TAK

3 km prz M U20 106 NumerPDF

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

2019

3 km prz M U18 918 NumerPDF

2
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

2019

3 km prz M U18 923 NumerPDF

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

3 km prz K U18 22 NumerPDF

2
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

5 km prz M U18 19 NumerPDF

3
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

2 km prz K U18 12 NumerPDF

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

2019

5 km prz M U18 15 NumerPDF

2
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

2019

2 km prz K U20 31 NumerPDF

3
WIATRZYK Ewa 2003-09-25 Z/4925/18

2019

3 km prz K U18 28 NumerPDF

4
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

2019

4 km prz M 37 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-12 M-4
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAGOCKI Maksymilian 2003-07-24 Z/2252/19

TAK

3 km prz M U18 60 NumerPDF

2
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

4 km prz K 13 NumerPDF  KNF   SKN 

3
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

3 km prz M U18 510 NumerPDF  ZKN 

 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

TAK

2 km prz K U18 935 NumerPDF

2
MISJAN Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

4 km prz K 931 NumerPDF

3
SZYMANEK Aleksandra 2004-09-13 Z/1800/20

TAK

2 km prz K U18 941 NumerPDF

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

3 km prz K U18 977 NumerPDF

2
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

3 km prz K U18 981 NumerPDF

3
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

2019

3 km prz K U18 976 NumerPDF

4
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

2 km prz K U18 975 NumerPDF  ZKN 

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

3 km prz K U18 22 NumerPDF

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

2019

3 km prz K U18 64 NumerPDF  ZKN 

2
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

2019

4 km prz K U20 63 NumerPDF

3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

2019

3 km prz K U18 65 NumerPDF  ZKN 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

6 km prz M U20 49 NumerPDF

2
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

5 km prz M U18 51 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 Z/0303/18

2019

5 km prz M U18 221 NumerPDF

2
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

4 km prz K 244 NumerPDF

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

2 km prz K U18 28 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

4 km prz K 58 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

2019

6 km prz M U20 29 NumerPDF  ZKN 

2
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

10 km prz M 30 NumerPDF

3
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

2 km prz K U18 81 NumerPDF  ZKN 

4
KIJAŃSKI Wiktor 2004-02-23 Z/1498/18

2019

3 km prz M U18 49 NumerPDF

5
OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15

2019

6 km prz M U20 131 NumerPDF  ZKN 

6
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

3 km prz M U20 27 NumerPDF  KNF   SKN 

7
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

8 km prz K 88 NumerPDF

8
TROCIŃSKI Kacper 2003-11-24 Z/2205/19

TAK

3 km prz M U18 112 NumerPDF

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

4 km prz K 111 NumerPDF  KNF   SKN 

 
UKS Dziesiątka Radomsko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

4 km prz K 187 NumerPDF

2
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

4 km prz K 246 NumerPDF

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

2019

3 km prz M U18 24 NumerPDF

2
TWORSKI Kacper 2002-08-05 Z/3727/17

2019

3 km prz M U20 14 NumerPDF

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

2019

4 km prz M 420 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-9 M-20
 
LKS Osuchów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 Z/2697/17

TAK

5 km prz M U18 219 NumerPDF

2
FRELIK Karol 1992-06-09 Z/2993/11

TAK

4 km prz M 221 NumerPDF

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

4 km prz M 603 NumerPDF

2
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

2 km prz K U18 611 NumerPDF

3
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

2 km prz K U18 601 NumerPDF

4
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

6 km prz M U20 600 NumerPDF  ZKN   SKN 

5
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

4 km prz M 605 NumerPDF

6
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

4 km prz M 601 NumerPDF

7
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

2 km prz K U20 612 NumerPDF

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 Z/4152/19

2019

3 km prz M U18 173 NumerPDF

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

5 km prz M U18 66 NumerPDF  ZKN 

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 9 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKI Piotr 2003-02-06 Z/1684/20

TAK

3 km prz M U18 50 NumerPDF

2
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

10 km prz M 47 NumerPDF

3
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

2 km prz K U18 36 NumerPDF

4
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

3 km prz M U18 40 NumerPDF

5
PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

3 km prz M U18 38 NumerPDF

6
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

4 km prz K 38 NumerPDF  ZKN   SKN 

7
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

10 km prz M 44 NumerPDF

8
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

3 km prz M U18 37 NumerPDF

9
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

10 km prz M 38 NumerPDF

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

2019

3 km prz K U18 252 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

3 km prz M U18 212 NumerPDF  ROSU 

2
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

3 km prz K U18 4 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 82/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

3 km prz M U20 53 NumerPDF  ZKN 

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 Z/4831/19

TAK

5 km prz M U18 228 NumerPDF

2
SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 Z/0511/19

TAK

10 km prz M 666 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

3 km prz K U18 448 NumerPDF  ZKN 

2
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

5 km prz M U18 440 NumerPDF  ZKN   SKN 

3
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

4 km prz K 444 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

3 km prz K U18 36 NumerPDF  ZKN 

2
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

3 km prz M U20 27 NumerPDF

 
UKS Kusy Bukowno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASICA Mateusz 2001-10-20 Z/5624/18

TAK

6 km prz M U20 177 NumerPDF

2
SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 Z/0606/15

TAK

4 km prz M 127 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

4 km prz K 25 NumerPDF

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

4 km prz K U20 9 NumerPDF  ZKN 

2
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

2 km prz K U18 13 NumerPDF  ZKN 

3
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

3 km prz K U18 7 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

2 km prz K U18 12 NumerPDF  ROSU 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
 
lksstalmielec.pl
LKS Stal Mielec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

3 km prz M U18 971 NumerPDF  ZKN 

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jakub 2004-05-01 Z/2544/19

TAK

5 km prz M U18 45 NumerPDF

2
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

2 km prz K U18 239 NumerPDF

3
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

2 km prz K U18 236 NumerPDF  ZKN 

4
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

4 km prz K U20 238 NumerPDF  ZKN 

5
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

3 km prz K U18 232 NumerPDF  ZKN 

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

3 km prz M U18 16 NumerPDF

2
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

2019

2 km prz K U18 19 NumerPDF

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

2019

3 km prz M U18 625 NumerPDF  ZKN 

2
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

2019

5 km prz M U18 101 NumerPDF

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

6 km prz M U20 270 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 23 ( 23 ) K-15 M-8
 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 Z/0432/18

TAK

3 km prz M U18 795 NumerPDF  ZKN 

 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

8 km prz K 782 NumerPDF  SKN 

2
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

8 km prz K 781 NumerPDF  KN   SKN 

3
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

4 km prz K 778 NumerPDF  ZKN   SKN 

4
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

4 km prz K 782 NumerPDF  ZKN 

5
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

3 km prz K U18 1 NumerPDF  ZKN 

6
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

4 km prz K 776 NumerPDF

7
SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 Z/1823/18

TAK

2 km prz K U18 775 NumerPDF  ZKN 

8
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

2 km prz K U20 777 NumerPDF

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 13 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

10 km prz M 989 NumerPDF

2
DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 Z/1685/11

TAK

4 km prz M 996 NumerPDF

3
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

2 km prz K U18 994 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

3 km prz M U18 998 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

4 km prz K 996 NumerPDF

6
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

8 km prz K 997 NumerPDF

7
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

2019

2 km prz K U18 991 NumerPDF  ROSU   ZKN 

8
ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 Z/0356/13

TAK

10 km prz M 995 NumerPDF

9
NAWRAT Monika 1988-01-06 Z/1604/20

TAK

8 km prz K 992 NumerPDF

10
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

4 km prz M 993 NumerPDF

11
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

4 km prz M 998 NumerPDF

12
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

4 km prz K 995 NumerPDF

13
WICHA Iwona 1987-11-18 Z/1806/18

TAK

4 km prz K 993 NumerPDF

 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

2019

4 km prz M 10 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-8 M-11
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

3 km prz M U18 727 NumerPDF

2
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

2 km prz K U18 713 NumerPDF

3
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

10 km prz M 725 NumerPDF

4
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

2 km prz K U18 726 NumerPDF

5
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

4 km prz M 708 NumerPDF

6
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

2 km prz K U20 733 NumerPDF

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZK Daniel 2002-02-15 Z/3562/18

2019

6 km prz M U20 62 NumerPDF

2
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

2019

3 km prz M U18 66 NumerPDF  KNF   SKN 

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

2 km prz K U18 18 NumerPDF

2
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

5 km prz M U18 66 NumerPDF

3
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

3 km prz M U20 48 NumerPDF  ZKN 

4
URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 Z/0758/17

TAK

3 km prz M U20 47 NumerPDF

5
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

3 km prz M U18 47 NumerPDF  ZKN 

6
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

TAK

3 km prz K U18 21 NumerPDF

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

4 km prz K U20 75 NumerPDF  KNF   SKN 

2
KUCZKOWSKI Miłosz 1998-07-03 Z/1971/17

TAK

10 km prz M 34 NumerPDF

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

TAK

2 km prz K U20 783 NumerPDF

 
RKS Rumia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

4 km prz K U20 95 NumerPDF  ZKN 

 
-
SKS Sokół Malbork Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 38/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SAJKOWSKI Patryk 2004-01-26 Z/1539/18

TAK

5 km prz M U18 262 NumerPDF

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-11 M-6
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

4 km prz K 317 NumerPDF

2
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

4 km prz K 304 NumerPDF

3
WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 Z/0438/11

TAK

8 km prz K 314 NumerPDF

 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROŚ Olga 2004-10-01 Z/3584/18

TAK

3 km prz K U18 134 NumerPDF  ROSU 

2
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

TAK

10 km prz M 163 NumerPDF

3
GRAJCAR Łukasz 1987-01-16 Z/1879/11

TAK

10 km prz M 353 NumerPDF

4
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

2 km prz K U18 946 NumerPDF  ROSU 

5
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

3 km prz K U18 76 NumerPDF  ROSU 

6
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

6 km prz M U20 154 NumerPDF  ROSU   ZKN 

7
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

4 km prz M 157 NumerPDF  ZKN 

8
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

5 km prz M U18 150 NumerPDF  ROSU   ZKN 

9
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

3 km prz M U18 157 NumerPDF  ROSU 

 
LKS Pogórze Skoczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

4 km prz K U20 41 NumerPDF  ZKN 

 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

2 km prz K U18 131 NumerPDF

2
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

2 km prz K U18 122 NumerPDF  ZKN 

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

4 km prz K 101 NumerPDF  ZKN 

2
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

4 km prz K U20 118 NumerPDF  ZKN 

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

2019

3 km prz M U20 604 NumerPDF  ZKN 

2
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

2019

3 km prz M U20 652 NumerPDF  KNF   SKN 

3
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

2019

3 km prz M U20 618 NumerPDF

4
PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 Z/5507/18

2019

5 km prz M U18 642 NumerPDF

5
WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 Z/0488/19

2019

3 km prz M U18 608 NumerPDF  ZKN 

 
KLKS Juventa-Kobex Starachowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

2 km prz K U18 434 NumerPDF

2
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

3 km prz K U18 439 NumerPDF

 
olimpicstrawczyn
SSR Olimp Strawczyn Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 04/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

2 km prz K U18 455 NumerPDF  ZKN 

2
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

6 km prz M U20 485 NumerPDF

3
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

2 km prz K U20 451 NumerPDF

4
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

4 km prz K U20 459 NumerPDF  ZKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-11 M-7
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

2 km prz K U18 116 NumerPDF

2
RUNKA Laura 2004-08-20 Z/0255/16

TAK

2 km prz K U18 115 NumerPDF

3
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

5 km prz M U18 111 NumerPDF  ZKN 

4
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

3 km prz M U18 112 NumerPDF

5
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

4 km prz K U20 151 NumerPDF  ZKN 

6
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

3 km prz K U18 118 NumerPDF  ZKN 

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

2019

3 km prz K U18 5 NumerPDF

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

3 km prz M U18 70 NumerPDF

2
DOMAŃSKI Karol 2004-06-15 Z/0796/19

TAK

3 km prz M U18 186 NumerPDF

3
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

3 km prz M U20 178 NumerPDF  ZKN 

4
GRALA Dorian 2003-10-01 Z/0754/20

TAK

5 km prz M U18 187 NumerPDF

5
JANIK Mikołaj 2003-07-07 Z/3811/17

TAK

5 km prz M U18 69 NumerPDF

6
MARKOWSKA Sandra 2004-06-02 Z/4530/19

TAK

2 km prz K U18 192 NumerPDF

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

2 km prz K U20 70 NumerPDF

2
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

2 km prz K U20 71 NumerPDF

3
MARCINEK Zofia 2003-12-25 Z/0765/20

TAK

2 km prz K U18 80 NumerPDF

4
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

2 km prz K U18 68 NumerPDF  ROSU 

5
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

2 km prz K U18 60 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-5 M-7
 
KS Polonia Pasłęk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 11/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NADRAUS Karol 2004-07-23 Z/3167/19

TAK

3 km prz M U18 4 NumerPDF

2
OCHNIK Adam 2002-04-30 Z/4698/19

TAK

6 km prz M U20 11 NumerPDF

3
SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 Z/2337/19

TAK

3 km prz M U18 2 NumerPDF

 
lkskorabolecko.klubowo24.pl
LKS Korab Olecko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 30/WN/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZUK Michał 1990-01-13 Z/5087/18

TAK

4 km prz M 111 NumerPDF

2
ŚWIERZBIN Agnieszka 2002-04-20 Z/0256/19

TAK

2 km prz K U20 103 NumerPDF

 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

4 km prz K U20 70 NumerPDF

2
KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 Z/4076/18

TAK

2 km prz K U18 25 NumerPDF

3
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

3 km prz M U18 54 NumerPDF  KNF   SKN 

4
RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 Z/2995/17

TAK

3 km prz K U18 39 NumerPDF

5
RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 Z/0050/17

TAK

3 km prz M U18 55 NumerPDF

6
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

2 km prz K U18 35 NumerPDF

7
VAN IEPEREN Alex 2003-06-24 Z/0607/19

TAK

5 km prz M U18 97 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPROWICZ Adam 2001-01-08 Z/5019/15

TAK

6 km prz M U20 39 NumerPDF  ZKN   SKN 

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

4 km prz K 490 NumerPDF

2
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

2 km prz K U20 61 NumerPDF  KNF   SKN 

3
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

4 km prz K U20 81 NumerPDF