Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Wielobojach
KRAKÓW, 18.05.2019
Osobostarty wszystkie: 238 ( 125 ) K-77 M-48
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 9 ( 7 ) K-7 M-0
 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 9 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

TAK

1000m K U16 501 NumerPDF

2
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

80m pł K U16 502 NumerPDF 14.65/18

3
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

100m K U16 502 NumerPDF

4
KŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

80m pł K U16 510 NumerPDF 13.96 13.96/19

5
KŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

100m K U16 510 NumerPDF 14.82/18

6
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

1000m K U16 509 NumerPDF

7
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-01 Z/0895/19

TAK

100m K U16 505 NumerPDF 12.50 12.50/19

8
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

200m pł K U16 508 NumerPDF 35.65 34.59/18

9
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

5-bój K U16 509 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 229 ( 118 ) K-70 M-48
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 12 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSKA Aleksandra 2004-01-27 Z/3330/19

TAK

100m K U16 660 NumerPDF 14.38 14.38/19

2
BARSKA Aleksandra 2004-01-27 Z/3330/19

TAK

W dal K U16 660 NumerPDF

3
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

W dal K U16 669 NumerPDF 4.81 4.81/19

4
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

100m K U16 669 NumerPDF 13.63 13.63/19

5
LUTY Karolina 2005-03-24 Z/1110/19

TAK

1000m K U16 673 NumerPDF

6
LUTY Karolina 2005-03-24 Z/1110/19

TAK

300m K U16 673 NumerPDF

7
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

100m M U16 664 NumerPDF 12.60 12.60/19

8
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

300m M U16 664 NumerPDF 40.68 40.68/19

9
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

200m pł K U16 669 NumerPDF 31.61 31.61/19

10
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

80m pł K U16 669 NumerPDF 12.08 12.08/19

11
WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 Z/3050/18

TAK

300m M U16 678 NumerPDF 41.97/18

12
WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 Z/3050/18

TAK

1000m M U16 678 NumerPDF

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 11 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

100m K U16 308 NumerPDF 15.53 15.37/18

2
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

300m K U16 308 NumerPDF 51.52/18

3
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M U16 200 NumerPDF 1.62 1.62/19

4
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

100m M U16 200 NumerPDF 14.76/18

5
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 321 NumerPDF 18.27/18

6
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 7.58/17

7
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

Wzwyż M U16 338 NumerPDF 1.53 1.53/19

8
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

100m M U16 338 NumerPDF 14.51/18

9
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

5-bój M U16 322 NumerPDF

10
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

300m M U16 555 NumerPDF 41.14 41.14/19

11
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M U16 555 NumerPDF 12.58 12.58/19

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 10 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/5283/18

TAK

300m K U16 44 NumerPDF 52.93/18

2
BROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/5283/18

TAK

1000m K U16 44 NumerPDF 3:35.59/18

3
CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 Z/0742/19

TAK

300m M U16 1 NumerPDF

4
CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 Z/0742/19

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:07.42/18

5
MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 Z/4753/18

TAK

300m K U16 30 NumerPDF 47.52/18

6
MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 Z/4753/18

TAK

100m K U16 30 NumerPDF 13.90/18

7
MICHOŃ Emilia 2004-01-03 Z/3773/17

TAK

200m pł K U16 25 NumerPDF 34.70/18

8
MICHOŃ Emilia 2004-01-03 Z/3773/17

TAK

80m pł K U16 25 NumerPDF 13.83/18

9
MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 Z/3776/17

TAK

1000m K U16 27 NumerPDF 3:24.80/18

10
MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 Z/3776/17

TAK

300m K U16 27 NumerPDF 58.95/15

 
LKS Brzezina Osiek Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

TAK

300m K U16 10 NumerPDF 54.14/18

2
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

TAK

1000m K U16 10 NumerPDF 3:14.57 3:13.12/18

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALANIUK Artemii 2004-11-03 Z/2453/18

TAK

1000m M U16 61 NumerPDF 2:58.53 2:57.85/18

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 8 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORNIK Eryk 2004-12-21 Z/4473/18

TAK

200m pł M U16 502 NumerPDF 32.63/18

2
DWORNIK Eryk 2004-12-21 Z/4473/18

TAK

110m M (91.4) U16 502 NumerPDF 19.31/18

3
KONIOR Justyna 2005-09-07 Z/4993/18

TAK

W dal K U16 534 NumerPDF 4.21 4.21/19

4
KONIOR Justyna 2005-09-07 Z/4993/18

TAK

100m K U16 534 NumerPDF 14.01 14.01/19

5
KUBECZKO Julia 2005-06-22 Z/2572/18

TAK

100m K U16 564 NumerPDF 14.22 14.22/19

6
KUBECZKO Julia 2005-06-22 Z/2572/18

TAK

W dal K U16 564 NumerPDF 4.47 4.47/19

7
WALUŚ Karolina 2004-09-22 Z/0599/18

TAK

80m pł K U16 502 NumerPDF

8
WALUŚ Karolina 2004-09-22 Z/0599/18

TAK

200m pł K U16 502 NumerPDF 35.85/18

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 44.73/18

2
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 13.47 13.47/19

3
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 50.16/18

4
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

100m K U16 5 NumerPDF 14.59 14.59/19

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 69 ( 36 ) K-23 M-13
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

TAK

200m pł K U16 99 NumerPDF 46.68 44.54/18

2
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

TAK

80m pł K U16 99 NumerPDF 17.67 17.67/19

3
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

W dal M U16 139 NumerPDF 5.80 5.80/19

4
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

100m M U16 139 NumerPDF 12.47 12.47/19

5
BANAŚ Bartłomiej 2004-02-10 Z/1251/18

TAK

200m pł M U16 119 NumerPDF 31.56 31.56/19

6
BANAŚ Bartłomiej 2004-02-10 Z/1251/18

TAK

110m M (91.4) U16 119 NumerPDF 19.03 19.03/19

7
BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 Z/3677/17

TAK

300m K U16 25 NumerPDF

8
BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 Z/3677/17

TAK

100m K U16 25 NumerPDF 16.53/17

9
BIERNAT Nikola 2005-07-27 Z/2488/18

TAK

300m K U16 54 NumerPDF 55.13 51.32/18

10
BIERNAT Nikola 2005-07-27 Z/2488/18

TAK

100m K U16 54 NumerPDF 15.76/18

11
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

200m pł K U16 80 NumerPDF

12
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

80m pł K U16 80 NumerPDF 13.25 13.25/19

13
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

TAK

200m pł K U16 53 NumerPDF

14
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

TAK

80m pł K U16 53 NumerPDF 15.32 15.32/19

15
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 28 NumerPDF 7.94 8.63/17

16
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 28 NumerPDF 9.84 9.84/19

17
CIĘCIWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 29 NumerPDF 17.82 22.46/18

18
CIĘCIWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 29 NumerPDF 7.01 7.01/19

19
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

TAK

300m K U16 52 NumerPDF 51.30 51.30/19

20
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

TAK

100m K U16 52 NumerPDF 15.12 15.12/19

21
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

W dal M U16 114 NumerPDF 5.28 5.28/19

22
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

100m M U16 114 NumerPDF 12.36 12.36/19

23
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

100m K U16 87 NumerPDF 13.78/18

24
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

300m K U16 87 NumerPDF 44.51/18

25
IWANICKI Wiktor 2005-04-19 Z/1666/18

TAK

W dal M U16 128 NumerPDF

26
IWANICKI Wiktor 2005-04-19 Z/1666/18

TAK

100m M U16 128 NumerPDF 14.30 14.30/19

27
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

Wzwyż K U16 55 NumerPDF 1.30 1.35/18

28
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

100m K U16 55 NumerPDF 14.68 14.33/18

29
KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 Z/3682/17

TAK

5-bój K U16 26 NumerPDF

30
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/3683/17

TAK

5-bój K U16 53 NumerPDF

31
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

5-bój K U16 68 NumerPDF

32
KORTA Szymon 2005-12-10 Z/1667/18

TAK

W dal M U16 115 NumerPDF

33
KORTA Szymon 2005-12-10 Z/1667/18

TAK

100m M U16 115 NumerPDF 13.27 13.27/19

34
KRÓL Małgorzata 2005-07-15 Z/3684/17

TAK

200m pł K U16 54 NumerPDF 37.95/18

35
KRÓL Małgorzata 2005-07-15 Z/3684/17

TAK

80m pł K U16 54 NumerPDF

36
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 88 NumerPDF 23.41 23.41/19

37
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 88 NumerPDF 7.42 7.90/17

38
KWINTA Wojciech 2005-05-09 Z/1654/18

TAK

W dal M U16 121 NumerPDF

39
KWINTA Wojciech 2005-05-09 Z/1654/18

TAK

100m M U16 121 NumerPDF 15.05 15.05/19

40
ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 Z/1253/18

TAK

200m pł M U16 146 NumerPDF 33.26/18

41
ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 Z/1253/18

TAK

100m M U16 146 NumerPDF 12.89 12.89/19

42
MATYSIAK Szymon 2005-02-27 Z/1653/18

TAK

300m M U16 149 NumerPDF

43
MATYSIAK Szymon 2005-02-27 Z/1653/18

TAK

100m M U16 149 NumerPDF 15.03 15.03/19

44
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

TAK

300m K U16 64 NumerPDF 54.68/18

45
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

TAK

100m K U16 64 NumerPDF

46
MORĄG Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

TAK

100m K U16 89 NumerPDF 13.76/17

47
MORĄG Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

TAK

300m K U16 89 NumerPDF 45.95/18

48
NYTKO Wanesa 2005-03-17 Z/2523/18

TAK

200m pł K U16 69 NumerPDF

49
NYTKO Wanesa 2005-03-17 Z/2523/18

TAK

80m pł K U16 69 NumerPDF 17.88/17

50
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

TAK

100m K U16 93 NumerPDF 14.01/18

51
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

TAK

W dal K U16 93 NumerPDF 4.51 4.51/19

52
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

TAK

80m pł K U16 63 NumerPDF

53
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

TAK

200m pł K U16 63 NumerPDF 38.98 38.98/19

54
PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 Z/3450/19

TAK

300m M U16 136 NumerPDF

55
PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 Z/3450/19

TAK

100m M U16 136 NumerPDF 13.76 13.76/19

56
RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 Z/3459/18

TAK

300m M U16 134 NumerPDF 48.26/18

57
RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 Z/3459/18

TAK

100m M U16 134 NumerPDF 15.25 15.20/17

58
SAKŁAK Maciej 2005-01-03 Z/1671/18

TAK

100m M U16 135 NumerPDF 15.09/18

59
SAKŁAK Maciej 2005-01-03 Z/1671/18

TAK

300m M U16 135 NumerPDF 53.50/18

60
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

Wzwyż M U16 147 NumerPDF 1.60 1.60/19

61
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

100m M U16 147 NumerPDF 14.11/18

62
SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 Z/4669/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 72 NumerPDF 20.95 22.80/18

63
SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 Z/4669/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 72 NumerPDF 7.74 7.74/19

64
WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

TAK

W dal K U16 317 NumerPDF 4.10/18

65
WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

TAK

100m K U16 317 NumerPDF 14.86/18

66
WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 Z/1250/18

TAK

110m M (91.4) U16 148 NumerPDF 15.81 15.81/19

67
WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 Z/1250/18

TAK

200m pł M U16 148 NumerPDF 28.64 28.64/19

68
ŻAK Oliwia 2005-07-06 Z/2522/18

TAK

200m pł K U16 75 NumerPDF 41.86 41.86/19

69
ŻAK Oliwia 2005-07-06 Z/2522/18

TAK

80m pł K U16 75 NumerPDF

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 48 ( 24 ) K-14 M-10
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

200m pł M U16 809 NumerPDF 27.44 27.44/19

2
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

110m M (91.4) U16 809 NumerPDF 16.30 16.30/19

3
GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 Z/3495/19

TAK

100m M U16 815 NumerPDF

4
GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 Z/3495/19

TAK

Wzwyż M U16 815 NumerPDF 1.55 1.55/19

5
GRYCEWICZ Emilia 2004-06-16 Z/1975/19

TAK

300m K U16 836 NumerPDF

6
GRYCEWICZ Emilia 2004-06-16 Z/1975/19

TAK

1000m K U16 836 NumerPDF

7
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

300m K U16 895 NumerPDF

8
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

1000m K U16 895 NumerPDF 3:30.16/18

9
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

300m K U16 892 NumerPDF 44.82/18

10
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

100m K U16 892 NumerPDF 13.72/18

11
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

300m M U16 802 NumerPDF 40.16 39.60/18

12
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

100m M U16 802 NumerPDF 12.36 12.24/18

13
JANUS Michał 2004-04-22 Z/3834/18

TAK

300m M U16 815 NumerPDF 49.36/18

14
JANUS Michał 2004-04-22 Z/3834/18

TAK

1000m M U16 815 NumerPDF 3:59.45/17

15
KOSIEC Estera 2005-11-23 Z/2802/18

TAK

300m K U16 872 NumerPDF

16
KOSIEC Estera 2005-11-23 Z/2802/18

TAK

1000m K U16 872 NumerPDF 3:29.78/18

17
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

100m K U16 853 NumerPDF 13.51/18

18
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

300m K U16 853 NumerPDF 44.31 44.31/19

19
LEKS Mateusz 2004-03-29 Z/1987/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 11 NumerPDF

20
LEKS Mateusz 2004-03-29 Z/1987/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 11 NumerPDF 8.79 8.79/19

21
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

300m M U16 867 NumerPDF

22
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

1000m M U16 867 NumerPDF 2:48.13/18

23
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

300m K U16 886 NumerPDF 43.46/18

24
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

1000m K U16 886 NumerPDF 3:06.77/18

25
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

W dal K U16 826 NumerPDF 4.74 4.74/19

26
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

100m K U16 826 NumerPDF 14.13 14.13/19

27
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

100m K U16 893 NumerPDF

28
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

300m K U16 893 NumerPDF

29
RYBSKA Malwina 2004-06-13 Z/0880/19

TAK

300m K U16 842 NumerPDF

30
RYBSKA Malwina 2004-06-13 Z/0880/19

TAK

1000m K U16 842 NumerPDF

31
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

300m K U16 894 NumerPDF

32
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

1000m K U16 894 NumerPDF 3:22.95/18

33
SITKO Julia 2005-02-05 Z/1942/19

TAK

300m K U16 846 NumerPDF

34
SITKO Julia 2005-02-05 Z/1942/19

TAK

100m K U16 846 NumerPDF

35
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

300m K U16 884 NumerPDF 42.75/18

36
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

100m K U16 884 NumerPDF 13.60/18

37
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

W dal M U16 917 NumerPDF 5.11/18

38
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

100m M U16 917 NumerPDF 11.68 11.67/18

39
SZULER Kamil 2005-03-12 Z/3496/19

TAK

Wzwyż M U16 918 NumerPDF

40
SZULER Kamil 2005-03-12 Z/3496/19

TAK

100m M U16 918 NumerPDF

41
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

W dal K U16 873 NumerPDF 4.61 4.89/18

42
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

100m K U16 873 NumerPDF 13.28 12.82/18

43
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

1000m K U16 865 NumerPDF 3:30.77/18

44
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

300m K U16 865 NumerPDF 46.26/18

45
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

300m M U16 916 NumerPDF 37.70 37.70/19

46
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

100m M U16 916 NumerPDF 11.95 11.82/18

47
ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 Z/3186/18

TAK

300m M U16 838 NumerPDF 47.81/17

48
ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 Z/3186/18

TAK

1000m M U16 838 NumerPDF 3:25.86/17

 
UKS Budowlani Nowy Sącz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDAŃSKI Kacper 2005-10-17 Z/1046/18

TAK

1000m M U16 86 NumerPDF 3:17.50 3:17.50/19

2
BOGDAŃSKI Kacper 2005-10-17 Z/1046/18

TAK

300m M U16 86 NumerPDF

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 13 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 Z/3063/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 25 NumerPDF 17.11/18

2
BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 Z/3063/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 25 NumerPDF 6.43/18

3
CHWAJOŁ Bartłomiej 2005-03-27 Z/3303/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 61 NumerPDF 7.80 7.80/19

4
CHWAJOŁ Bartłomiej 2005-03-27 Z/3303/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 61 NumerPDF 21.48 21.48/19

5
HEJMO Wiktoria 2005-06-16 Z/1233/19

TAK

1000m K U16 56 NumerPDF

6
KUBIK Paweł 2004-04-01 Z/2458/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 33 NumerPDF 28.63/18

7
KUBIK Paweł 2004-04-01 Z/2458/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF 8.36/18

8
KURNIK Patryk 2004-11-12 Z/3304/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 60 NumerPDF

9
KURNIK Patryk 2004-11-12 Z/3304/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 60 NumerPDF

10
TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 Z/4451/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 40 NumerPDF 42.14 42.14/19

11
TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 Z/4451/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 40 NumerPDF 8.25 8.25/19

12
WOŹNIAK Dawid 2005-10-08 Z/3301/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 50 NumerPDF 27.52 27.52/19

13
WOŹNIAK Dawid 2005-10-08 Z/3301/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 7.03 7.03/19

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 12 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPKA Adrian 2005-12-11 Z/1213/19

TAK

200m pł M U16 753 NumerPDF

2
CZAPKA Adrian 2005-12-11 Z/1213/19

TAK

110m M (91.4) U16 753 NumerPDF

3
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

TAK

1000m K U16 790 NumerPDF 3:26.92/18

4
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

TAK

300m K U16 790 NumerPDF 51.10/18

5
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

300m M U16 720 NumerPDF

6
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

1000m M U16 720 NumerPDF

7
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

100m M U16 761 NumerPDF 13.40/18

8
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

300m M U16 761 NumerPDF 44.39/18

9
STANISZEWSKI Miłosz 2004-03-08 Z/0878/18

TAK

110m M (91.4) U16 707 NumerPDF 20.94/18

10
STANISZEWSKI Miłosz 2004-03-08 Z/0878/18

TAK

200m pł M U16 707 NumerPDF 31.06/17

11
ŚWIĄTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 779 NumerPDF

12
ŚWIĄTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 779 NumerPDF

 
wksszreniawa.pl
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Osobostarty: 18 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 32/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 167 NumerPDF 20.64 20.64/19

2
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 167 NumerPDF

3
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 163 NumerPDF 27.11 27.11/19

4
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 163 NumerPDF 9.09 9.09/19

5
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 173 NumerPDF

6
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 173 NumerPDF 12.79 12.79/19

7
GRABARZ Julia 2004-09-16 Z/5608/18

TAK

100m K U16 159 NumerPDF 15.53 15.53/19

8
GRABARZ Julia 2004-09-16 Z/5608/18

TAK

300m K U16 159 NumerPDF 52.09 52.09/19

9
KLIMEK Zuzanna 2005-04-05 Z/3678/19

TAK

300m K U16 164 NumerPDF

10
KLIMEK Zuzanna 2005-04-05 Z/3678/19

TAK

100m K U16 164 NumerPDF

11
KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 Z/3058/18

TAK

300m K U16 154 NumerPDF

12
KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 Z/3058/18

TAK

1000m K U16 154 NumerPDF

13
NAKIELNA Weronika 2004-12-28 Z/3051/18

TAK

1000m K U16 156 NumerPDF 3:29.46 3:29.46/19

14
NAKIELNA Weronika 2004-12-28 Z/3051/18

TAK

300m K U16 156 NumerPDF 51.88/18

15
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 162 NumerPDF 20.11 20.11/19

16
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 162 NumerPDF 6.42 6.42/19

17
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

100m M U16 169 NumerPDF 12.85 12.85/19

18
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

300m M U16 169 NumerPDF 41.39 41.39/19

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 19 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

300m K U16 350 NumerPDF 52.89/17

2
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

100m K U16 350 NumerPDF 14.41 14.09/18

3
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

2018

1000m K U16 354 NumerPDF

4
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

2018

300m K U16 354 NumerPDF 48.98/18

5
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

100m M U16 352 NumerPDF 12.14/18

6
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

300m M U16 352 NumerPDF 42.54/18

7
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

200m pł K U16 353 NumerPDF 33.88 33.88/19

8
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

80m pł K U16 353 NumerPDF 14.06 14.06/19

9
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

TAK

100m K U16 349 NumerPDF

10
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

TAK

Wzwyż K U16 349 NumerPDF 1.35 1.35/19

11
LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 Z/4200/18

TAK

W dal K U16 347 NumerPDF 4.62 4.62/19

12
LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 Z/4200/18

TAK

100m K U16 347 NumerPDF 15.30/18

13
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

5-bój M U16 345 NumerPDF

14
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 345 NumerPDF 10.92 10.92/19

15
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 345 NumerPDF 33.30 35.33/18

16
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 350 NumerPDF 36.83/18

17
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 350 NumerPDF 12.86 12.86/19

18
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

300m K U16 352 NumerPDF 46.16/18

19
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

100m K U16 352 NumerPDF 13.76/18