Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny. Memoriał Dominika Sucheńskiego
BRODNICA, 26.05.2019
Osobostarty wszystkie: 371 ( 269 ) K-153 M-116
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 218 ( 178 ) K-100 M-78
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

Trójskok M 453 NumerPDF

2
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

W dal M 453 NumerPDF 5.90 6.17/18

3
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

Trójskok K 469 NumerPDF 9.30 9.30/19

4
KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 Z/6464/15

TAK

Wzwyż M 463 NumerPDF 1.75 1.75/19

5
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

W dal M 470 NumerPDF 5.01 5.01/19

6
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

100m M 470 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 39 ( 35 ) K-20 M-15
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 865 NumerPDF 14.46 14.46/19

2
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

100m K 858 NumerPDF 12.93 12.89/18

3
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

100m K 877 NumerPDF 13.00 12.91/18

4
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

TAK

100m K 853 NumerPDF 13.22/18

5
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K 859 NumerPDF 56.00/18

6
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

100m M 854 NumerPDF 12.48/18

7
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

200m M 854 NumerPDF 23.99 23.99/19

8
GROBELNY Jakub 1999-03-11 Z/0141/16

TAK

100m M 840 NumerPDF 11.13 11.13/19

9
GRZELAK Paulina 2005-03-23 Z/3780/18

TAK

100m K 859 NumerPDF

10
GRZELAK Paulina 2005-03-23 Z/3780/18

TAK

Wzwyż K 859 NumerPDF 1.45 1.45/19

11
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

TAK

100m K 878 NumerPDF 14.45 14.45/19

12
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 878 NumerPDF 18.62/18

13
KOBUSIŃSKA Michalina 2002-05-23 Z/2672/15

TAK

100m K 871 NumerPDF 13.75 13.75/19

14
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

400m K 860 NumerPDF

15
KONICKA Julia 2001-05-14 Z/2002/15

TAK

200m K 867 NumerPDF 27.48 27.48/19

16
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

1500m prz.K U18 879 NumerPDF 5:11.80/18

17
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

100m K 841 NumerPDF 13.76 13.70/18

18
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

400m M 874 NumerPDF 50.08 50.08/19

19
KUSZ Łukasz 2003-06-26 Z/1184/17

TAK

400m M 853 NumerPDF 53.43 52.66/18

20
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 823 NumerPDF 58.82 58.82/19

21
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

100m K 880 NumerPDF 12.21/18

22
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

100m K 864 NumerPDF 13.67 13.67/19

23
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

TAK

100m K 880 NumerPDF 14.68 14.68/19

24
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

TAK

W dal K 880 NumerPDF 4.11/18

25
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

100m K 872 NumerPDF 12.78 12.56/18

26
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

400m K 851 NumerPDF 62.80 62.80/19

27
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M 893 NumerPDF 49.95 49.95/19

28
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

400m M 880 NumerPDF 55.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
29
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

400m M 874 NumerPDF 49.25 48.98/16

30
TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 Z/5226/18

TAK

800m M 857 NumerPDF

31
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

200m M 852 NumerPDF 22.53 22.53/19

32
UŁANOWSKI Łucjan 2003-10-21 Z/0761/18

TAK

2000m prz.M 899 NumerPDF

33
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

1500m M 851 NumerPDF 4:22.66/18

34
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

1500m M 869 NumerPDF 4:04.55/18

WARUNKOWO - BADANIA
35
WYSOCKA Kiara 2002-05-02 Z/4011/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 890 NumerPDF 36.95 37.46/18

36
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

100m M 808 NumerPDF 10.71 10.71/19

37
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 1 NumerPDF 41.10 41.10/19

38
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m M 852 NumerPDF 50.61/18

39
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

1500m prz.K U18 854 NumerPDF 5:15.55/18

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 29 ( 26 ) K-13 M-13
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

2000m prz.M 388 NumerPDF

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

400m M 15 NumerPDF 49.01 49.01/19

3
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M 378 NumerPDF 1.85 1.85/19

4
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

Trójskok M 349 NumerPDF 14.21/17

5
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

400m pł M 122 NumerPDF

6
JELIŃSKA Aleksandra 2002-02-08 Z/1735/16

TAK

400m K 10 NumerPDF 68.56/17

7
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M 514 NumerPDF 1.85 1.86/17

8
KALINOWSKI Michał 1993-08-31 Z/0429/11

TAK

Trójskok M 35 NumerPDF 14.74/16

9
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

400m M 388 NumerPDF 52.80 52.80/19

10
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

Wzwyż K 355 NumerPDF 1.45 1.45/19

11
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

100m M 381 NumerPDF 11.54 11.54/19

12
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

W dal K 677 NumerPDF 4.52 4.52/19

13
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K 677 NumerPDF 13.33/18

14
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

Trójskok K 367 NumerPDF 10.64 10.64/19

15
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

800m K 368 NumerPDF 2:23.62 2:23.62/19

16
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

100m K 896 NumerPDF 13.96 13.96/19

17
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m prz.K U18 344 NumerPDF 5:24.35/18

18
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

2000m prz.M 37 NumerPDF 7:12.35/18

19
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

100m M 355 NumerPDF

20
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M 387 NumerPDF 12.05 12.05/19

21
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

W dal K 365 NumerPDF 4.70/18

22
URBANEK Gabriela 2002-06-20 Z/3855/16

TAK

W dal K 7 NumerPDF 4.81 4.98/18

23
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

800m K 66 NumerPDF 2:17.88 2:17.88/19

WARUNKOWO - BADANIA
24
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

200m M 325 NumerPDF 24.17/17

25
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

100m M 325 NumerPDF 11.45/18

26
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

100m K 759 NumerPDF 13.92 13.92/19

27
WÓJCIK Julia 2003-04-03 Z/5431/18

TAK

Dysk K (1kg) 377 NumerPDF

28
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

100m K 331 NumerPDF

29
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

200m K 331 NumerPDF 27.01 27.01/19

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda Świecie Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

400m K 604 NumerPDF 62.04 60.85/18

2
GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 Z/4369/17

TAK

800m M 611 NumerPDF 2:09.98/18

3
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

400m M 216 NumerPDF 49.40/08

4
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

100m K 602 NumerPDF 12.28/18

5
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

200m K 602 NumerPDF 25.19/18

6
SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 Z/1427/17

TAK

100m M 612 NumerPDF 12.62/18

7
SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 Z/1427/17

TAK

200m M 612 NumerPDF 24.70 24.70/19

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 17 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

Trójskok K 909 NumerPDF 10.18 10.18/19

2
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

400m M 903 NumerPDF

3
KAŹMIERCZAK Sylwia 2004-09-13 Z/1105/19

TAK

800m K 200 NumerPDF

4
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

200m K 706 NumerPDF

5
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Trójskok M 930 NumerPDF

6
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M 930 NumerPDF 1.80 1.83/18

7
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

800m K 955 NumerPDF

8
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/1104/19

TAK

200m K 201 NumerPDF

9
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m K 708 NumerPDF 58.50

10
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

200m M 940 NumerPDF 26.11/18

11
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

400m pł M 733 NumerPDF

12
SPRYSZYŃSKA Michalina 2003-07-17 Z/0137/17

TAK

400m K 961 NumerPDF 65.29 65.29/19

13
ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 940 NumerPDF 42.04 42.63/18

14
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 745 NumerPDF

15
WAWRZONKOSKI Filip Wiktor 2000-06-17 Z/2011/15

TAK

200m M 920 NumerPDF 22.99/17

16
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 921 NumerPDF 10.00 10.00/19

17
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 921 NumerPDF 34.76 34.76/19

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

100m K 888 NumerPDF 12.49/17

2
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

400m M 858 NumerPDF 54.93/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 48 ( 33 ) K-24 M-9
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

100m K 549 NumerPDF 14.03 13.98/18

2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

W dal K 549 NumerPDF 3.96 3.96/19

3
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

400m K 542 NumerPDF 66.66/18

4
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

200m K 537 NumerPDF 27.20 27.16/17

5
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K 537 NumerPDF 12.86 12.45/18

6
BRUŹ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

TAK

400m K 533 NumerPDF

7
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K 44 NumerPDF 13.10 13.10/19

8
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

200m K 44 NumerPDF 26.86 26.86/19

9
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

200m K 545 NumerPDF

10
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

100m K 528 NumerPDF 13.09/18

11
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

W dal K 528 NumerPDF 5.01 5.01/19

12
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

800m K 553 NumerPDF

13
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

800m K 555 NumerPDF

14
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

400m K 534 NumerPDF

15
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

100m K 524 NumerPDF 12.21/18

16
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

W dal K 524 NumerPDF 5.10 5.42/18

17
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

TAK

100m K 45 NumerPDF 13.76 13.76/19

18
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

TAK

W dal K 45 NumerPDF 3.27/18

19
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

100m K 505 NumerPDF 12.44 12.44/19

20
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K 505 NumerPDF 5.56 5.56/19

21
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

TAK

200m K 543 NumerPDF 29.82/18

22
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

TAK

100m M 516 NumerPDF 11.58/18

23
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

TAK

W dal M 516 NumerPDF

24
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

100m M 47 NumerPDF 13.48 13.41/18

25
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

W dal M 47 NumerPDF 4.80 5.43/18

26
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M 526 NumerPDF 22.98 22.98/18

27
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

100m M 526 NumerPDF 11.31/18

28
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

800m M 529 NumerPDF 2:09.35 2:09.35/19

29
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

800m M 524 NumerPDF 1:55.14/18

30
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m K 526 NumerPDF

31
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K 526 NumerPDF 65.54 64.81/18

32
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

400m K 535 NumerPDF 64.09/18

33
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

TAK

200m K 552 NumerPDF 30.02 30.02/19

34
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M 512 NumerPDF 1:57.96 1:57.96/19

35
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M 525 NumerPDF 4:02.89 4:02.89/19

WARUNKOWO - BADANIA
36
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

200m K 530 NumerPDF 27.32 27.24/18

37
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K 530 NumerPDF 13.10 12.85/18

38
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

TAK

100m K 550 NumerPDF 14.27 14.27/19

39
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

TAK

200m K 550 NumerPDF

40
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

100m pł K U18 519 NumerPDF 16.47 16.47/19

41
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

W dal K 519 NumerPDF 4.28/16

42
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

800m K 536 NumerPDF 2:37.17 2:32.89/17

43
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

100m K 546 NumerPDF 13.25 13.25/19

44
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

200m K 546 NumerPDF 27.12 27.12/19

45
WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 Z/2395/19

TAK

200m K 540 NumerPDF 28.42/18

46
WYZGA Rafał 2003-01-23 Z/2562/19

TAK

400m M 524 NumerPDF 54.68 54.68/19

47
ZAWADZKI Kajetan 2002-07-16 Z/2563/19

TAK

200m M 544 NumerPDF 23.80 23.80/19

48
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

400m K 554 NumerPDF 63.37 63.37/19

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 29 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 112 NumerPDF

2
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 112 NumerPDF

3
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

Oszczep K (600) 185 NumerPDF

4
GRABOWSKI Michał 2002-02-04 Z/3847/19

TAK

400m M 116 NumerPDF

5
GRABOWSKI Michał 2002-02-04 Z/3847/19

TAK

100m M 116 NumerPDF

6
GRZEŚKOWIAK Kacper 2000-11-01 Z/3848/19

TAK

400m M 117 NumerPDF

7
GRZEŚKOWIAK Kacper 2000-11-01 Z/3848/19

TAK

100m M 117 NumerPDF

8
HOSSA Olga 2002-10-22 Z/3546/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 901 NumerPDF

9
KAZIK Jakub 2002-06-20 Z/3849/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 111 NumerPDF

10
KOTLAREK Jakub 2002-11-18 Z/3961/17

TAK

Wzwyż M 704 NumerPDF 1.70/18

11
KUJOTH Kinga 2005-05-16 Z/3765/19

TAK

800m K 113 NumerPDF

12
KURCZODYŃSKI Hubert 2002-03-07 Z/3582/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 773 NumerPDF 29.11/18

13
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

W dal M 774 NumerPDF 6.52/18

14
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

100m M 774 NumerPDF 11.74/18

15
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

100m K 114 NumerPDF

16
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 780 NumerPDF 11.87/18

WARUNKOWO - BADANIA
17
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Dysk K (1kg) 780 NumerPDF 35.39/18

WARUNKOWO - BADANIA
18
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

200m K 775 NumerPDF 27.60/18

19
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

100m K 775 NumerPDF 13.18/18

20
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

200m K 702 NumerPDF

21
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

100m K 702 NumerPDF 15.23/17

22
PICHETA Jakub 2002-03-26 Z/3850/19

TAK

W dal M 118 NumerPDF

23
PICHETA Jakub 2002-03-26 Z/3850/19

TAK

400m M 118 NumerPDF

24
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

TAK

W dal K 788 NumerPDF 4.86/18

25
SZYPURA Kinga 2006-07-01 Z/3766/19

TAK

100m K 115 NumerPDF

26
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

1500m M 713 NumerPDF 4:16.54/18

27
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

W dal K 779 NumerPDF 4.25/17

28
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

200m K 779 NumerPDF

29
TRAN Dominika 2003-10-11 Z/3851/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 119 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 17 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 940 NumerPDF 9.94 12.13/18

2
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 961 NumerPDF 9.03 9.03/19

3
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

TAK

Dysk K (1kg) 961 NumerPDF 24.94 24.94/19

4
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 954 NumerPDF 43.03 43.03/19

5
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

Wzwyż K 935 NumerPDF 1.40 1.40/19

6
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 948 NumerPDF 34.43/18

7
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 948 NumerPDF 10.64 12.32/17

8
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

TAK

800m M 943 NumerPDF

9
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 953 NumerPDF 47.97 47.97/19

10
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 953 NumerPDF 14.24 14.24/19

11
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

800m K 959 NumerPDF

12
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

2000m prz.M 936 NumerPDF

13
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K (600) 933 NumerPDF 46.21 46.21/19

14
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 949 NumerPDF 63.57 65.53/18

15
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K 964 NumerPDF 1.55 1.55/19

16
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwyż K 970 NumerPDF 1.45 1.45/19

17
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K 966 NumerPDF 1.55 1.63/17

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 21 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

100m K 313 NumerPDF 14.36/18

2
CIŻYŃSKA Paulina 2006-01-26 Z/4043/18

TAK

100m K 332 NumerPDF

3
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

TAK

1500m M 325 NumerPDF 4:26.80/16

4
JAWORSKI Mateusz 2002-05-15 Z/2830/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 399 NumerPDF 38.86/17

5
KOCIK Olaf 2003-04-03 Z/3626/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 343 NumerPDF 10.31 10.31/19

6
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

TAK

100m M 55 NumerPDF 12.52 12.52/19

7
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

400m K 334 NumerPDF 69.10/17

8
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

TAK

400m M 320 NumerPDF 53.48/18

9
MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 Z/0727/19

TAK

100m M 322 NumerPDF

10
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

400m K 313 NumerPDF 62.80/18

11
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

100m M 310 NumerPDF 11.57 11.23/18

12
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

100m M 315 NumerPDF 13.24 13.24/19

13
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

100m M 56 NumerPDF

14
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

400m K 300 NumerPDF 63.93/18

15
PRUCHNIEWSKA Amelia 2004-01-19 Z/0354/18

TAK

200m K 301 NumerPDF 29.12/18

16
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

100m M 312 NumerPDF 11.52 11.52/19

17
SIROKOS Alicja 2002-05-01 Z/0783/18

TAK

200m K 304 NumerPDF

18
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

200m K 333 NumerPDF 26.25/18

19
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

800m K 316 NumerPDF 2:41.28/17

20
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

400m K 332 NumerPDF 58.81/18

21
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

W dal K 300 NumerPDF 4.72 4.96/18

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

400m M 3 NumerPDF

2
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

1500m prz.K U18 3 NumerPDF 5:34.35/18

3
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

W dal K 10 NumerPDF 5.45/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 20 ( 10 ) K-8 M-2
 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 19 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 Z/0313/19

TAK

Wzwyż K 24 NumerPDF 1.25 1.25/19

2
CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 Z/0313/19

TAK

W dal K 24 NumerPDF 3.53 3.53/19

3
GAŁACH Nikodem 2005-10-02 Z/0311/19

TAK

Wzwyż M 18 NumerPDF 1.45 1.45/19

4
GAŁACH Nikodem 2005-10-02 Z/0311/19

TAK

W dal M 18 NumerPDF 4.06 4.06/19

5
JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 Z/0312/19

TAK

W dal K 13 NumerPDF 3.61 3.61/19

6
JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 Z/0312/19

TAK

Wzwyż K 13 NumerPDF 1.20 1.20/19

7
KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 Z/5635/18

TAK

100m K 14 NumerPDF

8
KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 Z/5635/18

TAK

W dal K 14 NumerPDF 3.74 3.74/19

9
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

Oszczep K (600) 25 NumerPDF 39.30/18

10
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

W dal K 25 NumerPDF 5.10/18

11
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

100m pł K 25 NumerPDF 17.61/18

12
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 27 NumerPDF 31.83 31.83/19

13
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 27 NumerPDF 13.06 13.06/19

14
SMOLIŃSKA Julia 2001-09-04 Z/1760/18

TAK

W dal K 62 NumerPDF 3.95 3.95/19

15
SMOLIŃSKA Julia 2001-09-04 Z/1760/18

TAK

Wzwyż K 62 NumerPDF 1.35 1.35/19

16
TARKA Amelia 2005-03-15 Z/2307/17

TAK

100m K 27 NumerPDF

17
TARKA Amelia 2005-03-15 Z/2307/17

TAK

W dal K 27 NumerPDF 4.26 4.26/19

18
WOŹNICA Daria 2002-06-06 Z/2550/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 12 NumerPDF

19
WOŹNICA Daria 2002-06-06 Z/2550/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 12 NumerPDF 8.13 8.13/19

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

TAK

Wzwyż M 51 NumerPDF 1.60 1.77/10

 
POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 8 ) K-4 M-4
 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 11 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 50 NumerPDF 46.51 46.51/19

2
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 50 NumerPDF 10.85/18

3
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 40 NumerPDF 39.51 39.51/19

4
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 40 NumerPDF

5
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

400m K 18 NumerPDF 72.35/18

6
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

100m K 34 NumerPDF 12.95 12.68/18

7
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

200m K 34 NumerPDF 26.12 26.12/19

8
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 184 NumerPDF 30.32 30.32/19

9
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

400m M 48 NumerPDF 50.20/18

10
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

Dysk K (1kg) 76 NumerPDF 35.98/18

11
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

400m M 45 NumerPDF 57.25/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 122 ( 73 ) K-41 M-32
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

100m K 22 NumerPDF

2
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

200m M 4 NumerPDF 24.11/17

3
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

400m M 4 NumerPDF 53.13/18

4
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

100m K 3 NumerPDF 13.75 13.44/18

5
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

200m K 3 NumerPDF 28.71 28.64/18

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 29 ( 19 ) K-9 M-10
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

200m K 61 NumerPDF 26.52/18

2
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

400m K 61 NumerPDF 59.92/18

3
JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 Z/2217/19

TAK

1500m M 55 NumerPDF

4
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

400m M 8 NumerPDF 50.73/18

5
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

TAK

200m M 7 NumerPDF 21.05/07

6
KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 Z/5533/15

TAK

800m M 31 NumerPDF 1:54.84/18

7
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

400m pł K 77 NumerPDF 74.15/18

8
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

200m K 6 NumerPDF 26.04/18

9
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

400m K 6 NumerPDF 58.27/18

10
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

100m K 78 NumerPDF 14.01 14.01/19

11
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

200m K 78 NumerPDF

12
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

400m pł K 43 NumerPDF 66.23/17

13
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

400m K 43 NumerPDF 62.93 61.99/17

14
MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 Z/4216/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 55 NumerPDF 26.16 29.20/18

15
MIERZEJEWSKI Dawid 2001-09-18 Z/1837/17

TAK

200m M 4 NumerPDF 22.68/18

16
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 76 NumerPDF 43.34 43.34/19

17
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 76 NumerPDF 35.02/18

18
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 76 NumerPDF 11.52 11.52/19

19
SKALSKA Oliwia 2003-02-23 Z/1320/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 12 NumerPDF 8.12 8.33/18

20
SKALSKA Oliwia 2003-02-23 Z/1320/18

TAK

Dysk K (1kg) 12 NumerPDF 23.15 23.15/19

21
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

200m M 17 NumerPDF 21.06/16

WARUNKOWO - BADANIA
22
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

100m M 17 NumerPDF 10.49/17

WARUNKOWO - BADANIA
23
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

100m M 9 NumerPDF 11.60 11.60/18

24
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

200m M 9 NumerPDF 22:55.19 23.19/18

25
TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 Z/0178/19

TAK

400m M 13 NumerPDF 55.45 55.45/19

26
TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 Z/2310/15

TAK

1500m M 80 NumerPDF 4:12.75/18

27
WOJSIAT Marta 2000-10-14 Z/5360/15

TAK

Kula K (4kg) 89 NumerPDF 9.30/16

28
WOJSIAT Marta 2000-10-14 Z/5360/15

TAK

Dysk K (1kg) 89 NumerPDF 27.82/17

29
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

400m pł K 55 NumerPDF 72.36/18

 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 16 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 34/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

200m M 233 NumerPDF 25.31/18

2
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

200m K 222 NumerPDF 29.20/18

3
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

400m pł K 228 NumerPDF 65.62 65.62/19

4
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

400m K 228 NumerPDF 61.79/18

5
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

200m K 227 NumerPDF 26.76/18

6
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

800m K 227 NumerPDF 2:15.18 2:15.18/19

7
KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 Z/1444/17

TAK

Wzwyż M 238 NumerPDF 1.50/17

8
KOZŁOWSKI Dawid 2002-04-17 Z/1172/18

TAK

400m M 214 NumerPDF 60.60/18

9
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

TAK

200m K 357 NumerPDF

10
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

100m M 230 NumerPDF 11.97 11.97/19

11
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

200m K 1 NumerPDF 26.65 26.65/19

12
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

100m K 1 NumerPDF 12.89 12.89/19

13
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

400m pł M 220 NumerPDF

14
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

400m M 220 NumerPDF 54.26/18

15
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

200m M 255 NumerPDF

16
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

100m M 255 NumerPDF 12.44 12.44/19

 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 12 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEWSKA Julia 2005-03-14 Z/4035/18

TAK

100m K 222 NumerPDF 14.93/18

2
BALEWSKA Julia 2005-03-14 Z/4035/18

TAK

200m K 222 NumerPDF

3
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

100m K 222 NumerPDF 13.50 13.30/17

4
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

200m K 222 NumerPDF 27.58 27.29/17

5
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

200m K 224 NumerPDF

6
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

100m K 224 NumerPDF 15.11/18

7
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

800m K 216 NumerPDF 2:20.96/16

8
ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 Z/0092/18

TAK

800m K 211 NumerPDF

9
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

100m M 227 NumerPDF 12.64 12.64/19

10
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

200m M 227 NumerPDF 28.18/18

11
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

100m K 230 NumerPDF

12
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

200m K 230 NumerPDF

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

Dysk K (1kg) 139 NumerPDF 24.40 27.96/18

2
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 139 NumerPDF 24.62 33.03/18

3
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

Dysk K (1kg) 140 NumerPDF 34.74 35.46/18

4
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 140 NumerPDF 14.27 14.27/19

 
LUKS Orneta Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 20/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLĘDO Sebastian 2005-04-11 Z/3295/19

TAK

200m M 77 NumerPDF

2
KOLĘDO Sebastian 2005-04-11 Z/3295/19

TAK

100m M 77 NumerPDF

3
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

100m M 23 NumerPDF 11.94

4
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

200m M 23 NumerPDF 24.12

5
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

200m K 839 NumerPDF 26.78 25.78/18

6
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

100m K 839 NumerPDF 12.97 12.55/18

 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

200m M 96 NumerPDF 23.71 23.10/18

 
MLKS Ostróda Osobostarty: 8 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 18/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

200m K 5 NumerPDF

2
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

100m K 5 NumerPDF 13.90/18

3
OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 Z/3356/18

TAK

100m K 3 NumerPDF 15.95/17

4
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

400m K 7 NumerPDF 61.33/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

100m K 8 NumerPDF

6
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

200m K 8 NumerPDF

7
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

TAK

200m K 1 NumerPDF

8
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

TAK

100m K 1 NumerPDF

 
MOS Zatoka Braniewo Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

Dysk K (1kg) 1 NumerPDF 41.21 41.21/19

2
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 1 NumerPDF 13.58 13.63/18

 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 11 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Marceli 2006-01-22 Z/0179/19

TAK

100m M 227 NumerPDF

2
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 228 NumerPDF 12.22 12.22/19

3
RUDNIK Kacper 2001-03-24 Z/0593/16

TAK

100m M 225 NumerPDF 11.21 11.20/18

4
RUDNIK Kacper 2001-03-24 Z/0593/16

TAK

Trójskok M 225 NumerPDF 14.44/18

5
SKRONIK Wojciech 2004-01-04 Z/3327/19

TAK

800m M 232 NumerPDF

6
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

W dal M 229 NumerPDF 5.61 5.61/19

7
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

200m M 229 NumerPDF

8
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

Trójskok M 229 NumerPDF

9
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

100m M 226 NumerPDF 11.80 11.80/19

10
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

200m M 226 NumerPDF

11
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

Trójskok M 226 NumerPDF

 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 9 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

200m K 185 NumerPDF

2
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

100m K 185 NumerPDF 14.09 14.09/19

3
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

Kula K (4kg) 186 NumerPDF 9.90 9.90/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

100m pł K 186 NumerPDF 15.69 15.69/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

W dal K 186 NumerPDF 4.96 5.12/17

WARUNKOWO - BADANIA
6
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

Wzwyż K 186 NumerPDF 1.60 1.65/17

WARUNKOWO - BADANIA
7
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

100m K 178 NumerPDF 13.29 13.29/19

8
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

200m K 178 NumerPDF 30.46/17

9
WYSOCKI Adam 2005-07-27 Z/5285/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 189 NumerPDF 27.82 27.82/19

 
UKS Jedynka Bartoszyce Osobostarty: 7 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 14/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Sebastian 2004-04-27 Z/3525/18

TAK

400m M 73 NumerPDF

2
KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 Z/4164/18

TAK

100m M 88 NumerPDF 12.37/18

3
KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 Z/4164/18

TAK

400m M 88 NumerPDF

4
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

100m M 57 NumerPDF 11.61 11.44/17

5
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

200m M 57 NumerPDF 24.39 24.13/17

6
SZULC Kacper 2005-01-31 Z/5560/18

TAK

100m M 75 NumerPDF 13.32/18

7
SZULC Kacper 2005-01-31 Z/5560/18

TAK

400m M 75 NumerPDF

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 12 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 10 NumerPDF 12.73/18

2
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 10 NumerPDF 54.15/18

3
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

Dysk K (1kg) 11 NumerPDF

4
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 11 NumerPDF 9.06 9.90/18

5
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

W dal K 5 NumerPDF 4.14 4.14/19

6
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

Trójskok K 5 NumerPDF

7
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

Trójskok K 57 NumerPDF 10.89 10.89/19

8
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

100m K 33 NumerPDF 15.94/18

9
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

W dal K 10 NumerPDF 4.57 4.57/19

10
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

Trójskok K 10 NumerPDF 9.40 9.40/19

11
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

100m K 2 NumerPDF 14.02/18

12
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

200m K 2 NumerPDF 29.24/18