Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa U18 i U20
SZCZECIN, 25.05.2019
Osobostarty wszystkie: 43 ( 30 ) K-12 M-18
 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

600m K U16 976 NumerPDF 1:47.10 1:52.84/18

2
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

600m K U16 975 NumerPDF 1:40.24/18

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 41 ( 28 ) K-10 M-18
 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BESZTERDA Jakub 2003-12-02 Z/4948/18

TAK

400m M U18 2 NumerPDF

2
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 18 NumerPDF 58.46 58.46/19

3
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

100m M U16 11 NumerPDF 11.79 11.79/19

4
SIDEŁKO Michał 2000-06-27 Z/2463/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 12 NumerPDF 54.74 58.74/18

5
SUCHORSKA Gracja 2004-09-23 Z/4152/18

TAK

300m K U16 63 NumerPDF 50.20/18

6
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

400m K U20 13 NumerPDF 59.28/18

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 9 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

TAK

200m M U18 86 NumerPDF 24.23/18

2
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

TAK

100m M U18 86 NumerPDF 11.94/18

3
KOWALSKI Kacper 2003-07-14 Z/2015/17

TAK

100m M U18 77 NumerPDF 11.66/18

4
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

Trójskok M U20 86 NumerPDF

5
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

100m K U18 42 NumerPDF 12.61/18

6
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

200m M U20 74 NumerPDF 23.45/16

7
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

100m M U20 74 NumerPDF 11.49/16

8
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

200m M U20 88 NumerPDF 23.10/17

9
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

100m M U20 88 NumerPDF 11.24/16

 
MKL Szczecinek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 28/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

2000m prz.K U20 88 NumerPDF

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 Z/4144/15

TAK

5000 m ch K U18 65 NumerPDF 26:16 26:16/19

2
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

5000 m ch K U18 60 NumerPDF

3
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

5000 m ch K U20 68 NumerPDF 27:36.01/17

 
osot.pl
OSOT Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAREŃSKA Agata 2001-06-22 Z/4947/15

TAK

Tyczka K U20 58 NumerPDF 2.80 3.20/17

 
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 14 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

200m M U20 728 NumerPDF 25.13/17

WARUNKOWO - BADANIA
2
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

100m M U20 728 NumerPDF 11.95/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

100m M U20 729 NumerPDF 11.28/18

4
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

110m M (99.1) U20 729 NumerPDF

5
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

200m M U18 723 NumerPDF 24.02/17

WARUNKOWO - BADANIA
6
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

100m M U18 723 NumerPDF 11.49/17

WARUNKOWO - BADANIA
7
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

W dal M U20 738 NumerPDF 6.50/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

110m M (99.1) U20 738 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
9
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

200m M U20 722 NumerPDF 23.70/18

10
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

110m M (99.1) U20 722 NumerPDF

11
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

100m K U18 707 NumerPDF 13.04 12.94/17

WARUNKOWO - BADANIA
12
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

100m pł K U18 707 NumerPDF 14.68 14.68/19

WARUNKOWO - BADANIA
13
UMIŃSKI Mateusz 2002-04-23 Z/3522/19

TAK

200m M U18 718 NumerPDF

14
UMIŃSKI Mateusz 2002-04-23 Z/3522/19

TAK

100m M U18 718 NumerPDF

 
www.uks.jupe24.pl
UKS Chrobry Międzyzdroje Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 37/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

200m M U20 518 NumerPDF 24.27 24.27/19

2
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

W dal M U20 518 NumerPDF 5.57/18

3
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

600m K U16 529 NumerPDF 1:43.19 1:43.19/19

4
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

100m K U16 529 NumerPDF 13.30 13.30/18

5
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

W dal M U18 535 NumerPDF 5.52/18

6
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

200m M U18 535 NumerPDF 24.06 24.06/19

 
monikapyrek.pl
UKS OSoT Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 47/ZP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

100m M U16 24 NumerPDF