Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego U18 i U20 2021
SZCZECIN, 29.05.2021
Osobostarty wszystkie: 24 ( 23 ) K-15 M-8
 
LUBUSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

1500m K U18 981 NumerPDF 5:11.71/20  ZKN 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 23 ( 22 ) K-14 M-8
 
AL Międzyzdroje Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 52/ZP/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JEZIORNY Patryk 2007-10-10 Z/4963/19

TAK

300m pł M U16 17 NumerPDF

2
KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 Z/0679/20

TAK

300m pł M U16 18 NumerPDF

3
KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 Z/4966/19

TAK

300m pł K U16 32 NumerPDF

4
MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 Z/4967/19

TAK

300m pł M U16 21 NumerPDF

5
SKUPIN Amelia 2007-01-24 Z/4970/19

TAK

300m pł K U16 29 NumerPDF

6
SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 Z/4972/19

TAK

300m pł M U16 11 NumerPDF

7
SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 Z/0221/21

TAK

300m pł K U16 31 NumerPDF

8
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

400m M U20 23 NumerPDF 50.47/20  ZKN 

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
IWAN Wiktoria 2007-12-13 Z/0108/20

TAK

3000m ch K U16 62 NumerPDF 18:31.36 18:21.91/20

2
KAWICKA Milena 2006-02-28 Z/4160/20

TAK

3000m ch K U16 65 NumerPDF 18:15.32 18:15.32/21

3
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

5000 m ch K U18 67 NumerPDF 26:55.21 26:55.21/21  ZKN   OSU 

4
RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 Z/4917/19

TAK

3000m ch K U16 69 NumerPDF 17:08.91 17:08.91/21

5
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

5000 m ch K U18 61 NumerPDF 30:44.09 30:44.09/21

6
SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 Z/0110/20

TAK

3000m ch K U16 63 NumerPDF 17:09.24 17:09.24/21

7
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

5000 m ch K U18 60 NumerPDF 25:10.65 25:10.65/21  ZKN   OSU 

8
WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 Z/2476/17

TAK

5000 m ch K U18 69 NumerPDF 31:46.96 31:46.96/21

 
monikapyrek.pl
UKS OSoT Szczecin Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 47/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 Z/3354/17

TAK

Tyczka K U20 33 NumerPDF 3.42/20  ZKN   SKN 

2
BURLIKOWSKA Natalia 2002-08-06 Z/3322/16

TAK

Tyczka K U20 111 NumerPDF 3.21/20  ZKN 

3
CACAJ Adam 2006-06-09 Z/3358/19

TAK

300m pł M U16 10 NumerPDF

4
OSTATEK Adam 2004-05-13 Z/3288/19

TAK

Wzwyż M U18 30 NumerPDF 1.65/19  ZKN 

5
OSTATEK Adam 2004-05-13 Z/3288/19

TAK

Tyczka M U18 30 NumerPDF 3.81/20  ZKN 

6
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 Z/4209/19

TAK

100m M U16 8 NumerPDF 13.66/20

7
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

TAK

Tyczka K U20 167 NumerPDF 3.32/20  ZKN   SKN