Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. PUCHAR KUJAW
WŁOCŁAWEK, 01.06.2019
Osobostarty wszystkie: 54 ( 49 ) K-24 M-25
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 53 ( 48 ) K-24 M-24
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 38 ( 37 ) K-17 M-20
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

600m M U16 115 NumerPDF

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

3000m M 730 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 938 NumerPDF 48.14/18

4
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

400m pł M (84) U18 903 NumerPDF

5
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

600m K U16 125 NumerPDF

6
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 700 NumerPDF 4:19.27/18

7
KAŹMIERCZAK Sylwia 2004-09-13 Z/1105/19

TAK

600m K U16 200 NumerPDF

8
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

300m K U16 706 NumerPDF 45.47/18

9
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 974 NumerPDF 35.91/18

10
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M 930 NumerPDF 1.83/18

11
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

600m K U16 955 NumerPDF 1:54.85/18

12
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

200m pł K U16 100 NumerPDF

13
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M 736 NumerPDF 9:04.61/18

14
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

600m K U16 915 NumerPDF 1:57.01/18

15
MULAWA Krzysztof 1998-04-28 Z/0184/17

TAK

3000m M 924 NumerPDF 9:32.92/18

16
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/1104/19

TAK

100m K 201 NumerPDF

17
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/1104/19

TAK

W dal K 201 NumerPDF

18
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

600m M U16 400 NumerPDF

19
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m pł K 708 NumerPDF

20
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

200m pł M U16 940 NumerPDF 31.01/18

21
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 942 NumerPDF 35.57/18

22
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

Młot M U14 (4kg) 918 NumerPDF 28.33/18

23
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 900 NumerPDF 38.96/18

24
SZMYT Miłosz 2001-10-02 Z/2053/18

TAK

3000m M 919 NumerPDF

25
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

600m K U16 936 NumerPDF 2:02.68/18

26
SZYLBERT Maciej 2004-06-16 Z/3908/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 903 NumerPDF 31.92 31.92/19

27
ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 940 NumerPDF 30.36/18

28
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

600m K U16 100 NumerPDF 1:55.22 1:47.87/18

29
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 745 NumerPDF

30
WAWRZONKOSKI Filip Wiktor 2000-06-17 Z/2011/15

TAK

400m M 920 NumerPDF

31
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

300m K U16 718 NumerPDF 43.86/18

32
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 975 NumerPDF 33.37/18

33
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 921 NumerPDF

34
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 177 NumerPDF

35
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 939 NumerPDF 31.33/18

36
ZABOROWSKI Andrzej 2005-12-15 Z/1584/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 178 NumerPDF

37
ZASADA Wiktor 2006-04-23 Z/5322/18

TAK

600m M U16 100 NumerPDF 1:45.60/18

38
ZASADA Zuzanna 2001-08-05 Z/0185/17

TAK

400m K 918 NumerPDF 67.61/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

100m K 545 NumerPDF 13.63/18

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 14 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

100m M 112 NumerPDF

2
KOTLAREK Jakub 2002-11-18 Z/3961/17

TAK

Wzwyż M 704 NumerPDF 1.70/18

3
KUJOTH Kinga 2005-05-16 Z/3765/19

TAK

600m K U16 113 NumerPDF

4
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

W dal M 774 NumerPDF 6.52/18

5
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

100m M 774 NumerPDF 11.74/18

6
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

300m K U16 114 NumerPDF

7
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

200m K 775 NumerPDF 27.60/18

8
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

100m K 775 NumerPDF 13.18/18

9
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

300m K U16 702 NumerPDF

10
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

100m K 702 NumerPDF 15.23/17

11
SZYPURA Kinga 2006-07-01 Z/3766/19

TAK

300m K U16 115 NumerPDF

12
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

3000m M 713 NumerPDF 9:27.72/18

13
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

W dal K 779 NumerPDF 4.25/17

14
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

300m K U16 779 NumerPDF 52.92/16

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

TAK

Wzwyż M 51 NumerPDF 1.60 1.77/10