Internetowe zgłoszenia do imprezy: VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJ-POM DZIECI U14 ,U12 ,U10
Białe Błota , 25.05.2019
Osobostarty wszystkie: 31 ( 19 ) K-13 M-6
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 31 ( 19 ) K-13 M-6
 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 15 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CERSKI Wiktor 2008-05-27 Z/3884/18

TAK

W dal strefa M U12 551 NumerPDF 4.58 4.58/19

2
CERSKI Wiktor 2008-05-27 Z/3884/18

TAK

300m M U12 551 NumerPDF

3
KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 Z/2401/19

TAK

300m K U14 570 NumerPDF

4
MACIEJEWSKA Melania 2007-06-09 Z/4407/18

TAK

300m K U14 558 NumerPDF 52.67 52.67/19

5
MACIEJEWSKA Melania 2007-06-09 Z/4407/18

TAK

W dal strefa K U14 558 NumerPDF

6
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

Wzwyż K U14 533 NumerPDF

7
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

300m K U14 533 NumerPDF

8
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-08-21 Z/3769/19

TAK

300m K U14 569 NumerPDF

9
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-08-21 Z/3769/19

TAK

Wzwyż K U14 569 NumerPDF 1.25 1.25/19

10
PAWLIK Alicja 2007-06-14

W dal strefa K U14 536 NumerPDF 4.47 4.47/19

11
PAWLIK Alicja 2007-06-14

300m K U14 536 NumerPDF

12
PIERNIK Julia 2007-01-01

300m K U14 537 NumerPDF 50.58 50.58/19

13
PIERNIK Julia 2007-01-01

W dal strefa K U14 537 NumerPDF

14
ZMIERCZAK Laura 2006-01-01

300m K U14 561 NumerPDF

15
ŻURAWSKA Angelika 2007-03-09 Z/4406/18

TAK

600m K SP 357 NumerPDF 2:01.70 2:01.70/19

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda ¦wiecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SPYCHALSKA Iga 2007-01-06 Z/0320/19

TAK

300m K U14 606 NumerPDF 49.49 49.49/19

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 6 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HA¦KIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

60 m K U14 125 NumerPDF

2
HA¦KIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

300m K U14 125 NumerPDF 51.17/18

3
HA¦KIEWICZ Weronika 2008-03-16 Z/0343/18

TAK

300m K U12 126 NumerPDF 53.11/18

4
HA¦KIEWICZ Weronika 2008-03-16 Z/0343/18

TAK

60m K U12 126 NumerPDF

5
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

600m K SP 100 NumerPDF 1:47.87/18

6
ZASADA Wiktor 2006-04-23 Z/5322/18

TAK

1000m M ch 100 NumerPDF 3:11.62/18

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 9 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
COCH Paweł 2007-02-13

Kula M (3kg) SP 938 NumerPDF

2
COCH Paweł 2007-02-13

Oszczep M U14 (500) 938 NumerPDF

3
CZEPEK Anna 2008-07-28

P.palantowa (80) K U12 970 NumerPDF

4
MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-10-12

60 m pł M U14 966 NumerPDF

5
MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-10-12

Wzwyż M U14 966 NumerPDF 1.30 1.30/19

6
SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13

W dal strefa M U14 940 NumerPDF 4.24/18

7
SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13

60 m pł M U14 940 NumerPDF

8
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Kula M (3kg) SP 930 NumerPDF

9
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Oszczep M U14 (500) 930 NumerPDF