Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Mazowsza U12 i U14 w LA - MAZOWIECKIE
TERESIN, 08.06.2019
Osobostarty wszystkie: 53 ( 27 ) K-22 M-5
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 51 ( 27 ) K-22 M-5
 
MKS Bielik Leszno Osobostarty: 8 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 80/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/2097/19

TAK

600 m K U12 10 NumerPDF 2:04.56 2:04.56/19

2
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/2097/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 10 NumerPDF

3
KOTERAS Agata 2007-10-28 Z/2098/19

TAK

60 m K U14 55 NumerPDF

4
KOTERAS Agata 2007-10-28 Z/2098/19

TAK

300m K U14 55 NumerPDF

5
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

W dal strefa K U12 60 NumerPDF

6
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

600 m K U12 60 NumerPDF 1:57.06 1:57.06/19

7
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

300m M U14 14 NumerPDF 46.68/18

8
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

M60 U14 14 NumerPDF 8.01 8.01/19

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

4x100m K 14 NumerPDF

2
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

60 m K U14 36 NumerPDF 8.96 8.96/19

3
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4x100m K 36 NumerPDF

4
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

600m K U14 38 NumerPDF 1:49.58/18

5
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

4x100m K 38 NumerPDF

6
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

4x100m K 55 NumerPDF

7
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

M60 U14 252 NumerPDF 9.77/18

8
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

300m M U14 252 NumerPDF 50.50/18

9
SZUSTKOWSKI Maksymilian 2008-04-19 Z/1568/19

TAK

1000m M ch 214 NumerPDF 3:37.02/18

10
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 Z/2100/19

TAK

W dal strefa M U12 55 NumerPDF

11
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 Z/2100/19

TAK

1000m M ch 55 NumerPDF

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 32 ( 16 ) K-15 M-1
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

60 m K U14 401 NumerPDF 9.49/18

2
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

Wzwyż K U14 401 NumerPDF

3
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

300m K U12 402 NumerPDF

4
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

60m K U12 402 NumerPDF 10.30/18

5
FADROWSKA Ewa 2006-01-04 Z/2005/19

TAK

Wzwyż K U14 403 NumerPDF

6
FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 Z/2006/19

TAK

Wzwyż M U14 403 NumerPDF 1.10/18

7
FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 Z/2006/19

TAK

M60 U14 403 NumerPDF 10.86/18

8
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

80m pł K U14 406 NumerPDF

9
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

W dal strefa K U14 406 NumerPDF

10
JURCZAK Joanna 2007-05-28 Z/2906/19

TAK

60 m K U14 100 NumerPDF

11
JURCZAK Joanna 2007-05-28 Z/2906/19

TAK

Wzwyż K U14 100 NumerPDF

12
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

W dal strefa K U12 101 NumerPDF

13
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

300m K U12 101 NumerPDF

14
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

4x100m K 261 NumerPDF

15
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

80m pł K U14 261 NumerPDF

16
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

300m K U14 261 NumerPDF 49.98/18

17
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

300m K U14 298 NumerPDF

18
MARUSZAK Oliwia 2007-05-25 Z/2172/19

TAK

300m K U14 411 NumerPDF 73.16/17

19
MARUSZAK Oliwia 2007-05-25 Z/2172/19

TAK

W dal strefa K U14 411 NumerPDF 2.46/17

20
PIOTROWSKA Aleksandra 2006-04-10 Z/1456/18

TAK

Wzwyż K U14 232 NumerPDF 1.35/18

21
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

4x100m K 225 NumerPDF

22
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

80m pł K U14 225 NumerPDF 17.06/18

23
ZAJDEL Kinga 2006-10-13 Z/2003/19

TAK

W dal strefa K U14 418 NumerPDF

24
ZAJDEL Kinga 2006-10-13 Z/2003/19

TAK

60 m K U14 418 NumerPDF

25
ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 Z/2004/19

TAK

4x100m K 420 NumerPDF

26
ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 Z/2004/19

TAK

P.palantowa K U14 420 NumerPDF 37.00/18

27
ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 Z/2004/19

TAK

Wzwyż K U14 420 NumerPDF 1.20/18

28
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

Wzwyż K U12 290 NumerPDF 1.20/18

29
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

60m pł K 290 NumerPDF

30
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

4x100m K 299 NumerPDF

31
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

60 m K U14 299 NumerPDF

32
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

P.palantowa K U14 299 NumerPDF