Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte mistrzostwa województwa łódzkiego U12 i U14
BEŁCHATÓW, 26.05.2019
Osobostarty wszystkie: 101 ( 51 ) K-28 M-23
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 84 ( 45 ) K-25 M-20
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STAWIAK Miłosz 2006-01-12 Z/0718/19

TAK

600m M U14 301 NumerPDF

2
WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 Z/0716/19

TAK

600m K U14 147 NumerPDF 1:58.85 1:58.85/19

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 8 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Daria 2006-09-19 Z/0224/19

TAK

300m K U14 63 NumerPDF

2
KRAWCZYK Daria 2006-09-19 Z/0224/19

TAK

W dal strefa K U14 63 NumerPDF

3
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

600m K U14 71 NumerPDF 1:52.05

4
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

W dal strefa K U14 71 NumerPDF 4.60 4.51/18

5
ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 Z/0225/19

TAK

600m K U14 61 NumerPDF

6
ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 Z/0225/19

TAK

W dal strefa K U14 61 NumerPDF

7
¦WIˇDER Adrianna 2006-08-13 Z/0226/19

TAK

600m K U14 62 NumerPDF

8
¦WIˇDER Adrianna 2006-08-13 Z/0226/19

TAK

W dal strefa K U14 62 NumerPDF

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 35 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAREŁA Marta 2006-06-04 Z/3831/19

TAK

Wzwyż K U14 83 NumerPDF

2
BAREŁA Marta 2006-06-04 Z/3831/19

TAK

4x100m K U14 83 NumerPDF

3
BOGACZ Wojciech 2008-10-01 Z/3197/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 81 NumerPDF

4
BOGACZ Wojciech 2008-10-01 Z/3197/19

TAK

500m M U12 81 NumerPDF

5
BOGACZ Wojciech 2008-10-01 Z/3197/19

TAK

4x100m M U12 81 NumerPDF

6
DAWID Wiktoria 2009-02-12 Z/3833/19

TAK

Wzwyż K U12 84 NumerPDF

7
DAWID Wiktoria 2009-02-12 Z/3833/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 84 NumerPDF

8
DAWID Wiktoria 2009-02-12 Z/3833/19

TAK

4x100m K U12 84 NumerPDF

9
GˇSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Z/3198/19

TAK

60 m K U14 82 NumerPDF 9.44/18

10
GˇSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Z/3198/19

TAK

Wzwyż K U14 82 NumerPDF

11
GˇSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Z/3198/19

TAK

4x100m K U14 82 NumerPDF

12
GUZIK Marcin 2008-12-21 Z/3841/19

TAK

Wzwyż M U12 82 NumerPDF

13
GUZIK Marcin 2008-12-21 Z/3841/19

TAK

200m M U12 82 NumerPDF

14
GUZIK Marcin 2008-12-21 Z/3841/19

TAK

4x100m M U12 82 NumerPDF

15
KOZERA Katarzyna 2006-01-19 Z/3840/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 86 NumerPDF

16
LEDWAN Bartłomiej 2009-01-12 Z/3838/19

TAK

200m M U12 82 NumerPDF

17
LEDWAN Bartłomiej 2009-01-12 Z/3838/19

TAK

4x100m M U12 82 NumerPDF

18
MARGAS Maciej 2009-05-26 Z/3837/19

TAK

60m M U12 83 NumerPDF

19
MARGAS Maciej 2009-05-26 Z/3837/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 83 NumerPDF

20
MARGAS Maciej 2009-05-26 Z/3837/19

TAK

4x100m M U12 83 NumerPDF

21
PROSZOWSKA Katarzyna 2009-10-02 Z/3836/19

TAK

60m K U12 85 NumerPDF

22
PROSZOWSKA Katarzyna 2009-10-02 Z/3836/19

TAK

200m K U12 85 NumerPDF

23
PROSZOWSKA Katarzyna 2009-10-02 Z/3836/19

TAK

4x100m K U12 85 NumerPDF

24
PURGAŁ Matylda 2007-01-27 Z/3200/19

TAK

60 m K U14 84 NumerPDF

25
PURGAŁ Matylda 2007-01-27 Z/3200/19

TAK

4x100m K U14 84 NumerPDF

26
SATERNUS Jakub 2006-01-30 Z/3842/19

TAK

Kula M U16 (4kg) 89 NumerPDF

27
STOLARSKA Weronika 2006-02-28 Z/3201/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 87 NumerPDF

28
STOLARSKA Weronika 2006-02-28 Z/3201/19

TAK

300m K U14 87 NumerPDF

29
STOLARSKA Weronika 2006-02-28 Z/3201/19

TAK

4x100m K U14 87 NumerPDF

30
WYCZOŁKOWSKA Milena 2008-12-02 Z/3834/19

TAK

200m K U12 81 NumerPDF

31
WYCZOŁKOWSKA Milena 2008-12-02 Z/3834/19

TAK

60m K U12 81 NumerPDF

32
WYCZOŁKOWSKA Milena 2008-12-02 Z/3834/19

TAK

4x100m K U12 81 NumerPDF

33
ŻAK Amelia 2009-07-15 Z/3835/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 80 NumerPDF

34
ŻAK Amelia 2009-07-15 Z/3835/19

TAK

500m K U12 80 NumerPDF

35
ŻAK Amelia 2009-07-15 Z/3835/19

TAK

4x100m K U12 80 NumerPDF

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 6 NumerPDF 10.28 10.28/19

2
GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 Z/1416/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 10 NumerPDF 9.99 9.99/19

3
JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 Z/5166/18

TAK

600m K U14 141 NumerPDF 1:52.00 2:03.40/18

4
KOTYNIA Natalia 2006-04-20 Z/1417/18

TAK

W dal strefa K U14 11 NumerPDF

5
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 13 NumerPDF 6.75 6.75/19

6
PORADECKA Adrianna 2007-10-27 Z/0214/19

TAK

600m K U14 15 NumerPDF

7
ZALEGA Jonatan 2006-08-08 Z/3808/19

TAK

M60 U14 21 NumerPDF

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DURMA Jerzy 2006-01-22 Z/0415/19

TAK

600m M U14 106 NumerPDF

2
KUROWSKI Kacper 2006-04-14 Z/3099/18

TAK

300m M U14 789 NumerPDF 43.01

3
MŁYNARCZYk Kaja 2006-06-21 Z/0420/19

TAK

600m K U14 606 NumerPDF

 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 29 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DANIEL Adam 2006-11-13 Z/3469/19

TAK

4x100m M 45 NumerPDF

2
DANIEL Adam 2006-11-13 Z/3469/19

TAK

600m M U14 45 NumerPDF

3
DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 Z/3465/19

TAK

W dal strefa K U14 512 NumerPDF

4
DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 Z/3465/19

TAK

60 m K U14 512 NumerPDF 9.26/18

5
DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 Z/3465/19

TAK

4x100m K 512 NumerPDF

6
DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 Z/3460/19

TAK

W dal strefa K U14 50 NumerPDF 4.12/18

7
DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 Z/3460/19

TAK

4x100m K 50 NumerPDF

8
DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 Z/3460/19

TAK

60 m K U14 50 NumerPDF 8.95/18

9
HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 Z/3461/19

TAK

600m K U14 510 NumerPDF

10
JABŁOŃSKI Tomasz 2007-01-02

W dal strefa M U14 54 NumerPDF

11
JABŁOŃSKI Tomasz 2007-01-02

M60 U14 54 NumerPDF

12
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

TAK

600m K U14 51 NumerPDF

13
JURCZAK Jerzy 2007-07-14 Z/3470/19

TAK

4x100m M 46 NumerPDF

14
JURCZAK Jerzy 2007-07-14 Z/3470/19

TAK

M60 U14 46 NumerPDF 9.07/18

15
JURCZAK Jerzy 2007-07-14 Z/3470/19

TAK

W dal strefa M U14 46 NumerPDF 4.30/18

16
KLECZYK Szymon 2007-03-26 Z/3466/19

TAK

4x100m M 47 NumerPDF

17
KLECZYK Szymon 2007-03-26 Z/3466/19

TAK

600m M U14 47 NumerPDF 1:58.00/18

18
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

60 m K U14 51 NumerPDF

19
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

Wzwyż K U14 51 NumerPDF

20
OLCZYK Anna 2007-02-09 Z/3462/19

TAK

4x100m K 540 NumerPDF

21
OLCZYK Anna 2007-02-09 Z/3462/19

TAK

300m K U14 540 NumerPDF 46.70/18

22
PARADECKI Maksymilian 2009-09-16 Z/3468/19

TAK

500m M U12 51 NumerPDF

23
STOLECKI Szymon 2008-12-05

500m M U12 55 NumerPDF

24
TŁOCZEK Filip 2007-11-22 Z/3463/19

TAK

4x100m M 46 NumerPDF

25
TŁOCZEK Filip 2007-11-22 Z/3463/19

TAK

Wzwyż M U14 46 NumerPDF 1.15 1.20/18

26
WO¦KO Mateusz 2008-04-20 Z/3471/19

TAK

W dal strefa M U12 53 NumerPDF

27
WO¦KO Mateusz 2008-04-20 Z/3471/19

TAK

60m M U12 53 NumerPDF

28
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

TAK

4x100m K 511 NumerPDF

29
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

TAK

600m K U14 511 NumerPDF 1:50.13/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 12 ( 6 ) K-3 M-3
 
MKS Bielik Leszno Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 80/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

W dal strefa K U12 60 NumerPDF

2
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

500m K U12 60 NumerPDF

3
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

300m M U14 14 NumerPDF 46.68/18

4
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

M60 U14 14 NumerPDF 8.01 8.01/19

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 8 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

300m K U14 36 NumerPDF

2
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

60 m K U14 36 NumerPDF 8.96 8.96/19

3
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

W dal strefa K U12 55 NumerPDF

4
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

500m K U12 55 NumerPDF

5
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

600m M U14 252 NumerPDF 1:48.98 1:48.98/19

6
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

M60 U14 252 NumerPDF 9.77/18

7
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 Z/2100/19

TAK

W dal strefa M U12 55 NumerPDF

8
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 Z/2100/19

TAK

500m M U12 55 NumerPDF