Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 i U20. Kwalifkacje sztafet do OOM
JELENIA GÓRA, 25.05.2019
Osobostarty wszystkie: 115 ( 70 ) K-49 M-21
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 111 ( 69 ) K-49 M-20
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

4x400m K U18 106 NumerPDF

2
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

TAK

4x400m K U18 116 NumerPDF

3
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

4x400m K U18 111 NumerPDF

4
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

200m K U18 117 NumerPDF 26.20 26.20/19

5
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

4x400m K U18 117 NumerPDF

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 21 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

Dysk K (1kg) 15 NumerPDF 25.08 25.08/19

2
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 15 NumerPDF 11.05 11.05/19

3
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Dysk K (1kg) 60 NumerPDF 28.18 28.18/19

4
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 87 NumerPDF 51.52 51.52/19

5
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 87 NumerPDF 17.47 17.47/19

6
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 43 NumerPDF 11.96 11.96/19

7
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 43 NumerPDF 35.64 35.64/19

8
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 35 NumerPDF 48.35 48.35/19

9
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 35 NumerPDF 16.43 16.43/19

10
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 22 NumerPDF 10.45 10.50/18

11
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 22 NumerPDF 28.91 28.91/19

12
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

200m K U18 83 NumerPDF 26.08 26.08/19

13
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

100m K U18 83 NumerPDF 12.72 12.72/19

14
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 92 NumerPDF 14.40 14.40/19

15
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 92 NumerPDF 40.30 40.30/19

16
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

W dal K U18 85 NumerPDF 5.00 5.44/18

WARUNKOWO - BADANIA
17
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

200m K U18 85 NumerPDF 26.03 26.03/19

WARUNKOWO - BADANIA
18
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 83 NumerPDF 12.16 12.16/19

19
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Dysk K (1kg) 83 NumerPDF 27.50 27.50/19

20
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

100m pł K U20 80 NumerPDF 15.99 15.99/19

21
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

W dal K U20 80 NumerPDF 4.80 5.23/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 11 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K 55 NumerPDF 1.56 1.58/17

2
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

100m pł K U20 69 NumerPDF 16.01 16.01/19

3
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

400m pł K U20 69 NumerPDF 66.74 66.74/19

4
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

Wzwyż K 40 NumerPDF 1.50/18

5
MICZKO Wiktoria 2002-03-22 Z/1402/19

TAK

200m K U18 32 NumerPDF

6
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

800m K U18 73 NumerPDF 2:36.49 2:26.38/18

WARUNKOWO - BADANIA
7
NICKA Klaudia 2001-03-24 Z/2192/18

TAK

400m K U20 34 NumerPDF

8
STUPIEC Aleksandra 2001-05-04 Z/2164/16

TAK

200m K U20 275 NumerPDF 30.69 30.69/19

9
STUPIEC Aleksandra 2001-05-04 Z/2164/16

TAK

100m K U20 275 NumerPDF 13.79 13.79/19

10
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

2000m prz.K U20 72 NumerPDF 8:22.27 7:56.53/17

11
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

1500m prz.K U18 36 NumerPDF 6:16.61 6:16.61/19

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JEŻOWSKI Wiktor 2001-01-05 Z/3307/15

TAK

100m M U20 60 NumerPDF 12.15 12.13/18

2
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

100m M U20 61 NumerPDF 11.33 11.33/19

3
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

800m K U20 58 NumerPDF 2:18.27/17

WARUNKOWO - BADANIA
4
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

200m K U20 759 NumerPDF 26.52/18

5
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

400m pł K U20 759 NumerPDF 63.63/18

6
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

200m M U18 521 NumerPDF 24.94 24.94/19

7
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

100m M U18 521 NumerPDF 12.33 12.33/19

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 18 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

W dal M U18 79 NumerPDF 3.97 6.29/18

2
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

4x100m K U18 25 NumerPDF

3
KARIM Adam 2002-08-07 Z/2794/18

TAK

100m M U18 17 NumerPDF 12.18 12.15/18

4
KARIM Adam 2002-08-07 Z/2794/18

TAK

200m M U18 17 NumerPDF 24.95 24.95/19

5
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

100m M U18 31 NumerPDF 12.23 12.16/18

6
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

200m M U18 31 NumerPDF 25.22 25.07/18

7
MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 Z/2239/19

TAK

100m K U18 37 NumerPDF 12.96 12.96/19

8
MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 Z/2239/19

TAK

4x100m K U18 37 NumerPDF

9
SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 Z/1394/15

TAK

200m M U20 3 NumerPDF 24.17 24.17/19

10
SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 Z/1394/15

TAK

W dal M U20 3 NumerPDF 5.76 5.76/19

11
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

100m K U18 74 NumerPDF 12.20 12.17/18

12
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

4x100m K U18 74 NumerPDF

13
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

4x100m K U18 304 NumerPDF

14
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

W dal K U18 18 NumerPDF 5.39 5.39/19

15
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

4x100m K U18 18 NumerPDF

16
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

4x100m K U18 32 NumerPDF

17
ŻYLUK Jakub 2002-05-22 Z/2240/19

TAK

100m M U18 5 NumerPDF 12.34 12.34/19

18
ŻYLUK Jakub 2002-05-22 Z/2240/19

TAK

200m M U18 5 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 11 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 Z/3677/19

TAK

100m K U18 29 NumerPDF

2
DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 Z/3677/19

TAK

200m K U18 29 NumerPDF

3
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

TAK

100m K U18 81 NumerPDF 15.31 14.93/18

4
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

TAK

200m K U18 81 NumerPDF 32.14 32.14/19

5
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

1500m K 29 NumerPDF

6
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

400m M U18 82 NumerPDF 50.86 50.86/19

7
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

400m K U20 24 NumerPDF 64.28 64.28/19

8
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

3000m K 66 NumerPDF

9
SIURDYBAN Karolina 2002-09-07 Z/0492/17

TAK

400m K U18 11 NumerPDF 61.22 61.22/19

10
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

800m K U18 22 NumerPDF 2:41.62 2:38.40/18

11
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

3000m K 40 NumerPDF 10:46.63/18

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 12 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

100m pł K U18 27 NumerPDF 16.99 16.99/19

2
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

200m K U18 27 NumerPDF 29.74/18

3
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

400m K U18 25 NumerPDF 67.17 67.17/19

4
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

200m M U20 15 NumerPDF 24.55 24.55/19

5
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

100m M U20 15 NumerPDF 12.05 12.00/18

6
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

400m pł K U20 28 NumerPDF 66.12 64.59/18

7
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

400m pł M (84) U18 16 NumerPDF 63.33 63.33/19

8
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

3000m M 19 NumerPDF 9:25.21/18

9
SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 Z/3685/15

TAK

200m M U20 23 NumerPDF 26.75/17

10
SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 Z/3685/15

TAK

100m M U20 23 NumerPDF 12.67 12.67/19

11
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

W dal K U18 29 NumerPDF 4.34 4.34/19

12
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

100m K U18 29 NumerPDF 14.54 14.54/19

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 8 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

400m pł K U18 150 NumerPDF

2
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

Trójskok K 150 NumerPDF 10.16/18

3
OLEJNIK Patryk 2003-10-28 Z/0066/19

TAK

Trójskok M 200 NumerPDF

4
OLEJNIK Patryk 2003-10-28 Z/0066/19

TAK

Wzwyż M 200 NumerPDF 1.70 1.70/19

5
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

W dal K U20 51 NumerPDF 5.05 5.28/18

6
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

400m pł M U20 650 NumerPDF

7
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Trójskok K 95 NumerPDF 11.13 11.17/18

8
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Wzwyż K 95 NumerPDF 1.55 1.66/17

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 18 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

W dal K U20 242 NumerPDF 5.06 5.06/19

2
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

100m pł K U20 242 NumerPDF 15.80 15.71/18

3
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

100m pł K U20 1 NumerPDF 16.17 16.17/19

4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 1 NumerPDF 27.26 27.26/19

5
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

100m K U20 222 NumerPDF 12.67/17

6
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

200m K U20 222 NumerPDF 26.50/16

7
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

100m pł K U18 718 NumerPDF 17.08 17.08/19

WARUNKOWO - BADANIA
8
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

W dal K U18 718 NumerPDF 4.76 5.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

4x400m K U18 718 NumerPDF

10
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

100m pł K U18 8 NumerPDF 15.48 15.48/19

11
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

200m K U18 8 NumerPDF

12
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

4x400m K U18 8 NumerPDF

13
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

100m K U18 16 NumerPDF 13.74 13.53/18

14
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

200m K U18 16 NumerPDF 28.33/18

15
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

4x400m K U18 16 NumerPDF

16
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

400m pł K U18 7 NumerPDF

17
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

100m pł K U18 7 NumerPDF 17.40 17.40/19

18
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

4x400m K U18 7 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

2000m prz.M U20 26 NumerPDF