Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa U16, U18, U20
SŁUBICE, 25.05.2019
Osobostarty wszystkie: 39 ( 30 ) K-19 M-11
 
LUBUSKIE Osobostarty: 38 ( 30 ) K-19 M-11
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 874 NumerPDF

2
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

400m pł M (84) U18 861 NumerPDF 59.43 59.43/19

3
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

100m pł K U20 874 NumerPDF 17.64/18

4
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

400m pł K U18 873 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
5
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

100m pł K U18 873 NumerPDF 15.09 15.09/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

110m M (99.1) U20 976 NumerPDF

2
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

3000m K U18 977 NumerPDF

3
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

3000m K U18 985 NumerPDF

4
OLECH Marika 2003-12-20 Z/1686/18

TAK

3000m K U18 978 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 15 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

100m pł K U18 60 NumerPDF 16.74 16.74/19

2
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

2000m prz.M U20 33 NumerPDF

3
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

4x100m K U18 44 NumerPDF

4
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

100m pł K U18 44 NumerPDF 16.55 16.55/19

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

4x100m K U18 41 NumerPDF

6
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

2000m prz.K U20 36 NumerPDF

7
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

80m pł K U16 54 NumerPDF 12.73 12.63/18

8
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

110m M (91.4) U16 64 NumerPDF 15.63 15.63/19

9
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

4x100m K U18 46 NumerPDF

10
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

80m pł K U16 55 NumerPDF 12.96 12.96/19

11
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

4x100m K U18 48 NumerPDF

12
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m pł K U18 48 NumerPDF 14.91 14.91/19

13
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

4x100m K U18 49 NumerPDF

14
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m pł K U18 49 NumerPDF 15.12 15.12/19

15
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

110m M (91.4) U18 44 NumerPDF 16.27 16.27/19

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 14 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Martyna 2005-01-13 Z/3228/19

TAK

80m pł K U16 513 NumerPDF

2
CZYŻ Martyna 2005-01-13 Z/3228/19

TAK

200m pł K U16 513 NumerPDF

3
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

400m pł M (84) U18 513 NumerPDF 58.23/18

4
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

110m M (91.4) U18 513 NumerPDF 16.28/18

5
DYBAŚ Dominika 2004-09-03 Z/3379/18

TAK

200m pł K U16 520 NumerPDF 41.69 41.69/19

6
FILAR Igor 2004-03-24 Z/3111/18

TAK

200m pł M U16 514 NumerPDF

7
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

200m pł M U16 509 NumerPDF

8
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

110m M (91.4) U16 512 NumerPDF 16.87 16.87/19

9
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

200m pł M U16 512 NumerPDF 29.68 29.68/19

10
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

200m pł K U16 518 NumerPDF 36.57 36.57/19

11
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

80m pł K U16 518 NumerPDF

12
MASIEL Maja 2005-02-15 Z/1489/19

TAK

200m pł K U16 509 NumerPDF 40.94 40.94/19

13
MATUSZEWSKA Martyna 2004-04-30 Z/3256/19

TAK

200m pł K U16 508 NumerPDF 46.09 46.09/19

14
MOŻDŻEŃ Dominik 2004-07-07 Z/3229/19

TAK

200m pł M U16 510 NumerPDF