Internetowe zgłoszenia do imprezy: Propozycje do ZKN
Sezon 2019
Osobostarty wszystkie: 954 ( 954 ) K-460 M-494
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
niestowarzyszony Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

2000m prz.M 802 NumerPDF 6:07.01 6:07.01/18  ZKN 

2
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

1500m M 803 NumerPDF 4:05.14 4:05.14/18  ZKN 

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 67 ( 67 ) K-35 M-32
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

Trójskok M 16 NumerPDF 12.93 12.93/18  ZKN 

2
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M 29 NumerPDF 6.60 6.69/17  ZKN 

3
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

100m K 7 NumerPDF 12.45 12.45/18  ROSU   ZKN 

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

100m pł K 776 NumerPDF  ZKN 

Centralne - badania
2
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

100m K 11 NumerPDF 12.03 12.03/18  ZKN 

3
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

100m K 140 NumerPDF 12.13 12.05/16  ZKN 

4
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

100m pł K 592 NumerPDF  ZKN 

Centralne
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

TAK

400m pł M 1 NumerPDF 56.47 56.47/18  ZKN 

2
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

1500m M 351 NumerPDF  ZKN 

3
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M 447 NumerPDF 49.71 49.71/18  ZKN 

4
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

3000m K 47 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

800m K 234 NumerPDF  ROSU   ZKN 

6
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

3000m M 114 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Oszczep K (600) 95 NumerPDF 42.83 42.83/18  ZKN 

2
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

7-bój K U20 80 NumerPDF  ZKN 

Centralne
3
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M (2kg) 87 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M (7.26kg) 35 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

W dal K 85 NumerPDF 5.44 5.44/18  ROSU   ZKN 

6
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

W dal K 83 NumerPDF 5.10 5.10/18  ROSU   ZKN 

 
LKS Polkowice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

Oszczep M (800) 3 NumerPDF 44.96/17  ZKN 

2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K (4kg) 8 NumerPDF 9.93/17  ZKN 

3
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

Oszczep K (600) 7 NumerPDF  ZKN 

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

10 km ch K 61 NumerPDF 58:04 58:04/18  ZKN 

Centralne
2
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

10-bój M 43 NumerPDF  ZKN 

Centralne
3
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M (2kg) 41 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K (600) 40 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

100m pł K 38 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

400m pł K 759 NumerPDF  ZKN 

Centralne
2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

100m M 705 NumerPDF 11.11 11.11/18  ZKN 

3
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M 42 NumerPDF 4.15 4.15/18  ZKN 

Makro B
4
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

TAK

Tyczka M 11 NumerPDF  ZKN 

Makro B
5
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

1500m K 58 NumerPDF  ZKN 

6
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

100m M 702 NumerPDF 11.63 11.63/18  ROSU   ZKN 

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 Z/0072/14

2018

Wzwyż M 667 NumerPDF 2.01 2.01/18  ZKN 

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M 666 NumerPDF 49.15 49.15/18  ROSU   ZKN   KNF 

3
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M (800) 665 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K (600) 500 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

10-bój M 635 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Centralne
6
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K (4kg) 656 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

Makro C
7
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M (7.26kg) 682 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Makro C - zgoda
8
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K (600) 652 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

Tyczka M 51 NumerPDF 4.35/18  ZKN   SKN 

Makro B - KN
2
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

800m K 73 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m pł M 608 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
2
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

100m K 10 NumerPDF 12.26 12.26/18  ZKN 

3
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Młot K (4kg) 600 NumerPDF  ZKN 

Makro C
4
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1500m M 602 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K (4kg) 602 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Makro C
6
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

400m pł M 603 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Centralne
 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

100m K 74 NumerPDF 12.17 12.17/18  ROSU   ZKN 

2
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

100m pł K 25 NumerPDF  ZKN 

3
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

100m K 18 NumerPDF 12.83 12.83/18  ROSU   ZKN 

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

Trójskok K 29 NumerPDF 12.40 12.40/18  ZKN   SKN 

2
PAWLAK Marcelina 2000-09-06 Z/0226/16

TAK

800m K 22 NumerPDF 2:21.23 2:21.23/18  ZKN 

3
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

800m M 100 NumerPDF  ZKN 

4
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

Trójskok K 99 NumerPDF 11.03 11.03/18  ZKN 

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

TAK

Wzwyż M 960 NumerPDF 1.99 2.00/17  ZKN 

2
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

2000m prz.M 960 NumerPDF  ZKN 

3
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

800m M 967 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

800m M 961 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

Dysk M (2kg) 644 NumerPDF 54.37 54.37/18  ZKN   SKN 

2
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Wzwyż K 155 NumerPDF 1.66 1.66/17  ZKN 

3
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

Dysk M (2kg) 65 NumerPDF 52.06  ZKN 

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

100m K 17 NumerPDF 12.02 12.02/18  ZKN   SKN 

2
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

100m M 666 NumerPDF 10.97 10.97/18  ZKN 

3
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

7-bój K U20 1 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
4
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

W dal K 718 NumerPDF 5.11 5.11/18  ZKN 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 72 ( 72 ) K-31 M-41
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 10 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

Trójskok M 465 NumerPDF 13.96 13.96/18  ZKN 

2
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K 462 NumerPDF 58.74/17  ZKN   SKN 

3
KUCHARCZYK Jan 2001-01-05 Z/3781/16

2018

400m M 467 NumerPDF 50.75 50.75/18  ZKN 

4
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M 100 NumerPDF 49.03 49.03/18  ZKN 

5
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

400m M 468 NumerPDF 50.52 50.52/18  ZKN 

6
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

2018

100m M 460 NumerPDF 11.05 11.05/18  ZKN 

7
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K 458 NumerPDF 57.45 57.45/18  ZKN 

8
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

Młot K (4kg) 462 NumerPDF  ZKN 

Makro D - zgoda
9
CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 Z/0566/18

TAK

100m M 459 NumerPDF 11.32 11.32/18  ZKN 

10
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

W dal M 453 NumerPDF 6.17 6.17/18  ZKN 

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BISKUP Marcin 1999-12-28 Z/0201/15

TAK

5000m M 850 NumerPDF 15:23.02/17  ZKN 

2
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M (7.26kg) 888 NumerPDF  ZKN 

3
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K (4kg) 216 NumerPDF  ZKN   SKN 

Makro D
4
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

400m pł K 889 NumerPDF 64.88 64.88/18  ZKN 

5
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M 883 NumerPDF 50.14 50.14/18  ZKN 

6
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

3000m M 860 NumerPDF 9:09.63 9:09.63/18  ZKN 

7
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

3000m M 851 NumerPDF 9:06.96 9:06.96/18  ZKN 

8
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

2000m prz.M 869 NumerPDF 6:15.99 6:15.99/18  ZKN 

9
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M 888 NumerPDF 2.04 2.04/18  ZKN   KNF 

10
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K 878 NumerPDF 1.70 1.70/18  ZKN   SKN 

11
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K (4kg) 000 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K 859 NumerPDF 56.00 56.00/18  ROSU   ZKN   SKN 

13
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

Wzwyż M 862 NumerPDF 1.90 1.90/18  ROSU   ZKN   KNF 

14
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

2000m prz.K 879 NumerPDF  ROSU   ZKN 

15
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

1500m M 880 NumerPDF 4:13.88 4:13.88/18  ROSU   ZKN 

16
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

2000m prz.K 854 NumerPDF 7:39.78 7:39.78/18  ZKN 

17
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

Młot K (4kg) 853 NumerPDF  ZKN 

Makro D
18
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

3000m M 858 NumerPDF  ROSU   ZKN 

19
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

TAK

100m K 865 NumerPDF 12.54 12.54/18  ROSU   ZKN 

20
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

Tyczka K 856 NumerPDF  ZKN 

Makro A
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M 514 NumerPDF 1.85 1.86/17  ROSU   ZKN 

2
NOGA Oskar 2003-03-25 Z/3629/17

110m M 817 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

Trójskok K 542 NumerPDF 11.55 11.55/18  ZKN 

2
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

400m pł M 508 NumerPDF  ZKN 

3
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

200m M 228 NumerPDF 21.92 21.92/18  ZKN   SKN 

4
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K (1kg) 231 NumerPDF 33.38 33.38/18  ZKN 

5
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

W dal M 331 NumerPDF 6.80 6.80/18  ZKN 

6
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

TAK

400m pł M 531 NumerPDF  ZKN 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLONOWSKI Adrian 1997-01-08 Z/0569/13

TAK

20 km ch M 911 NumerPDF 1:32:04 1:29:47/17  ZKN 

Centralne
2
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

10 km ch K 929 NumerPDF  ZKN 

Centralne
3
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 700 NumerPDF 4:19.27 4:19.27/18  ZKN   SKN 

4
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M 736 NumerPDF 9:04.61 9:04.61/18  ZKN 

5
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

400m pł K 712 NumerPDF 64.18 64.18/18  ZKN 

6
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

Młot M (7.26kg) 906 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Makro D
7
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

800m M 909 NumerPDF 1:57.43 1:57.43/18  ROSU   ZKN 

8
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

400m pł M 733 NumerPDF  ZKN 

9
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

3000m M 730 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
LUKS Serock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

Oszczep M (800) 28 NumerPDF  ZKN 

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M (800) 889 NumerPDF 64.18 64.18/18  ZKN   SKN 

2
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M 292 NumerPDF 6.94 6.94/18  ZKN 

3
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M 880 NumerPDF 6.39 6.39/18  ZKN 

 
MKL Toruń Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K 539 NumerPDF 25.13 25.13/18  ZKN 

2
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

200m K 524 NumerPDF 25.30 25.30/18  ZKN 

3
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M 524 NumerPDF 4:00.35 4:00.35/18  ZKN 

4
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K 526 NumerPDF 64.81 64.81/18  ZKN 

5
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

100m pł K 505 NumerPDF  ZKN 

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

Oszczep K (600) 185 NumerPDF  ZKN 

2
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Dysk K (1kg) 780 NumerPDF 35.39 35.39/18  ZKN 

 
MLKS Krajna Sępólno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 Z/0349/18

TAK

W dal M 368 NumerPDF 6.31 6.31/18  ZKN 

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

Trójskok K 950 NumerPDF 11.53 11.53/18  ZKN 

2
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

10000m ch M 935 NumerPDF 47:45 47:28/17  ZKN 

Centralne
3
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

3000m K 951 NumerPDF 10:12.82 10:02.16/17  ZKN 

4
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

10 km ch K 935 NumerPDF  ZKN 

Centralne
5
OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

10000m ch M 933 NumerPDF 49:40.14 49:40.14/18  ZKN 

Centralne
6
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K (4kg) 966 NumerPDF  ZKN 

Makro D
7
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Oszczep M (800) 949 NumerPDF 49.00 49.00/18  ZKN   SKN 

8
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

5000m ch K 952 NumerPDF 28:47.50 28:47.50/18  ZKN 

Centralne
9
SCHIEDEL Karol 2002-07-05 Z/0682/16

TAK

10000m ch M 951 NumerPDF 54:15 54:15/18  ZKN 

Centralne
10
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

TAK

10000m ch M 952 NumerPDF  ZKN 

Centralne
 
MUKL Brodnica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

100m K 303 NumerPDF 12.21 12.21/18  ROSU   ZKN   KNF 

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

Wzwyż K 8 NumerPDF 1.60 1.60/18  ZKN 

2
MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 Z/4023/17

TAK

400m pł M 2 NumerPDF  ZKN 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 45 ( 45 ) K-22 M-23
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 21 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

100m M 777 NumerPDF 11.05 10.93/17  ZKN 

2
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

5000m K 412 NumerPDF 17:05.89 17:05.89/18  ZKN 

3
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

800m M 422 NumerPDF 1:50.96 1:50.96/18  ZKN 

4
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 412 NumerPDF 1:51.74 1:51.35/17  ZKN 

5
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

400m M 418 NumerPDF 48.09/17  ZKN 

6
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

100m pł K 416 NumerPDF 14.38 14.38/18  ZKN 

7
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

Młot K (4kg) 424 NumerPDF 55.75 55.75/18  ZKN   SKN 

Makro B
8
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M 427 NumerPDF 14.42 14.42/18  ZKN 

9
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

W dal M 417 NumerPDF 6.82 6.82/18  ZKN 

10
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K 413 NumerPDF 1.65 1.65/18  ZKN 

11
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M (2kg) 410 NumerPDF 43.80 43.80/18  ZKN 

12
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M 418 NumerPDF  ZKN 

Centralne
13
WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M 420 NumerPDF 13.66 13.66/18  ZKN 

14
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

Młot K (4kg) 418 NumerPDF  ZKN   SKN 

Makro B
15
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

Tyczka K 412 NumerPDF 3.10 3.10/18  ZKN 

Makro C
16
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

Młot K (4kg) 417 NumerPDF 46.87 46.87/18  ZKN   SKN 

Makro B
17
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M (7.26kg) 422 NumerPDF  ZKN 

Makro B
18
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

400m K 427 NumerPDF 57.58 56.20/17  ZKN 

19
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

400m K 419 NumerPDF 57.11 57.11/18  ZKN 

20
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

Trójskok K 417 NumerPDF 10.77 10.77/18  ZKN 

21
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K 412 NumerPDF 61.47 61.47/18  ZKN   SKN 

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 540 NumerPDF  ZKN 

Makro A
2
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M 80 NumerPDF 6.93 6.93/18  ZKN 

3
BIAŁACH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

100m pł K 129 NumerPDF  ZKN 

4
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M 128 NumerPDF  ZKN 

Centralne
5
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 137 NumerPDF 10.79 10.79/18  ZKN   SKN 

6
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

1500m M 169 NumerPDF 4:04.81 4:04.81/18  ZKN 

7
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K (4kg) 146 NumerPDF  ZKN 

Makro B
8
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne - KN 2018
9
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K (4kg) 141 NumerPDF  ZKN 

Makro B - zgoda
 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 983 NumerPDF 7.80 7.80/18  ZKN   SKN 

2
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

W dal M 794 NumerPDF 6.34 6.34/18  ZKN 

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M (7.26kg) 135 NumerPDF  ZKN 

Makro B
2
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

Młot M (7.26kg) 123 NumerPDF  ZKN 

Makro B
3
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

100m pł K 122 NumerPDF  ZKN 

Centralne
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

3000m K 908 NumerPDF 10:47.54 10:46.36/16  ZKN 

2
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

2018

400m pł K 912 NumerPDF 62.38 62.38/18  ZKN   SKN 

3
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K (1kg) 907 NumerPDF 34.61 34.61/18  ROSU   ZKN 

4
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

100m K 906 NumerPDF 12.89 12.89/18  ROSU   ZKN 

5
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

400m pł M 903 NumerPDF  ROSU   ZKN 

6
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

100m K 915 NumerPDF 12.98 12.98/18  ROSU   ZKN 

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K 25 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M (2kg) 98 NumerPDF  ZKN 

 
TS Start Lublin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FATYGA Jakub 2001-05-24 Z/3164/16

TAK

Młot M (7.26kg) 608 NumerPDF  ZKN 

Makro B
2
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Młot M (7.26kg) 610 NumerPDF  ZKN 

Makro B
 
LUBUSKIE Osobostarty: 54 ( 54 ) K-23 M-31
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

400m pł M 366 NumerPDF 56.27 56.27/18  ZKN 

2
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

100m pł K 362 NumerPDF 14.88 14.88/18  ZKN 

3
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M (7.26kg) 358 NumerPDF  ZKN 

Makro C
4
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M 353 NumerPDF  ZKN 

Centralne
5
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

7-bój K U18 350 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
6
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

2018

5000m ch K 366 NumerPDF 26:42 26:42/18  ZKN 

Centralne
7
ŁUŹNIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M (7.26kg) 360 NumerPDF  ZKN 

Makro C
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

2018

W dal K 870 NumerPDF 5.95 6.04/16  ZKN 

2
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

2018

20 km ch K 863 NumerPDF  ZKN 

Centralne - badania
3
JEŻ Paweł 1999-11-01 Z/4456/15

TAK

20 km ch M 869 NumerPDF  ZKN 

Centralne - badania
4
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 871 NumerPDF 5.78 5.78/18  ZKN 

5
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M (7.26kg) 870 NumerPDF  ZKN   SKN 

Makro C
6
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

400m pł M 880 NumerPDF  ZKN 

Centralne
7
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M 868 NumerPDF 51.01 51.01/18  ZKN 

8
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

Wzwyż M 872 NumerPDF 1.88 1.88/18  ZKN 

9
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M (7.26kg) 866 NumerPDF  ZKN 

Makro C
10
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

Młot M (7.26kg) 867 NumerPDF  ZKN 

Makro C
11
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

100m pł K 873 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

400m K 889 NumerPDF 57.44 57.44/18  ROSU   ZKN 

13
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

W dal K 870 NumerPDF 5.31 5.31/18  ROSU   ZKN 

14
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

400m pł M 861 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Centralne
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

110m M 976 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
2
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Dysk K (1kg) 975 NumerPDF  ZKN 

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

3000m K 24 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

2018

5000m M 60 NumerPDF 15:09.03 15:09.03/18  ZKN 

2
MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 Z/0496/15

2018

2000m prz.M 61 NumerPDF 6:07.85 6:07.85/18  ZKN 

3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

800m K 65 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

400m M 21 NumerPDF  ZKN   SKN 

2
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

2000m prz.K 36 NumerPDF  ZKN 

3
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

3000m M 33 NumerPDF 9:07.20 9:07.20/18  ZKN 

4
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K (4kg) 63 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

7-bój K U18 41 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Centralne
6
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

7-bój K U18 48 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Centralne
7
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

7-bój K U18 52 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Centralne
8
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

10-bój M 56 NumerPDF  ZKN 

Centralne
9
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

110m M 44 NumerPDF  ROSU   ZKN 

10
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

100m pł K 44 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/LB/17

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

800m M 13 NumerPDF 2:06.74 2:06.74/18  ZKN 

 
sprinter.zgora.pl
ULKS Sprinter Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

TAK

Tyczka M 78 NumerPDF 4.05 4.05/18  ZKN 

Makro A
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 27 NumerPDF  ZKN 

Makro C
2
GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 Z/2728/17

TAK

3000m M 26 NumerPDF 8:47.49 8:47.49/18  ZKN 

3
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M (800) 24 NumerPDF 51.40 51.40/18  ZKN 

4
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K (600) 88 NumerPDF  ZKN 

5
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

Dysk M (2kg) 28 NumerPDF  ZKN 

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M 520 NumerPDF 2.04 2.04/18  ZKN 

2
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K (4kg) 510 NumerPDF  ZKN   SKN 

Makro C - zgoda
3
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Kula K (4kg) 509 NumerPDF  ZKN 

4
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

800m K 508 NumerPDF 2:18.72 2:18.72/18  ZKN 

5
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M 512 NumerPDF 4.05 4.05/18  ZKN 

Makro A
6
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M 509 NumerPDF 3.60 3.65/18  ZKN 

Makro A
7
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Kula M (7.26kg) 517 NumerPDF  ZKN 

8
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Tyczka K 519 NumerPDF 3.15 3.15/18  ZKN 

Makro A
9
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

110m M 515 NumerPDF  ZKN 

Centralne
10
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Tyczka M 510 NumerPDF 3.30 3.30/18  ZKN 

Makro A
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 68 ( 68 ) K-25 M-43
 
AZS Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

400m pł M 178 NumerPDF  ZKN   SKN 

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K 177 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

800m K 531 NumerPDF 2:15.80 2:15.80/18  ZKN 

2
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M 69 NumerPDF 11.02 11.02/18  ROSU   ZKN   KNF 

3
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

100m M 538 NumerPDF 10.88 10.87/17  ROSU   ZKN   SKN 

4
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M 521 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Centralne
5
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

800m M 566 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 Z/2253/15

TAK

400m pł M 159 NumerPDF  ZKN 

Centralne
 
LUKS Strzałków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

Dysk K (1kg) 89 NumerPDF 35.22 35.22/18  ROSU   ZKN 

2
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

1500m K 80 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

W dal M 89 NumerPDF 6.28 6.28/18  ROSU   ZKN 

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

Tyczka M 659 NumerPDF 4.40 4.40/18  ZKN 

Makro B - KN
2
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

10-bój M 670 NumerPDF  ZKN 

Centralne
3
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Tyczka M 744 NumerPDF 4.10 4.10/18  ROSU   ZKN 

Makro C - badania
4
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M 668 NumerPDF 13.12 13.12/18  ROSU   ZKN 

5
ŹEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

Tyczka M 711 NumerPDF 3.00 3.20/17  ROSU   ZKN 

Makro C
6
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

Dysk K (1kg) 755 NumerPDF 34.37 34.37/18  ZKN 

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 15 ( 15 ) K-2 M-13
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

TAK

200m M 131 NumerPDF 22.13 22.13/18  ZKN 

2
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/15

TAK

110m M 130 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
3
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

110m M 72 NumerPDF  ZKN 

Centralne
4
KUŚ Emanuel 2000-01-31 Z/6151/15

W dal M 138 NumerPDF 6.99 6.99/18  ZKN 

5
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

800m M 150 NumerPDF 1:56.85 1:56.27/17  ZKN 

6
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

2018

Wzwyż K 75 NumerPDF 1.62 1.62/17  ZKN 

7
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

TAK

Trójskok M 134 NumerPDF 13.12 13.12/18  ZKN 

8
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Trójskok M 150 NumerPDF 13.80 13.80/18  ZKN   KNF 

9
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

Trójskok K 134 NumerPDF 11.60 11.60/18  ZKN   SKN 

10
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

TAK

W dal M 130 NumerPDF 6.67 6.67/18  ZKN 

11
PILARCZYK Adam 2001-03-26 Z/3772/15

TAK

110m M 158 NumerPDF  ZKN 

12
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

W dal M 61 NumerPDF 6.70 6.70/18  ROSU   ZKN 

13
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M (2kg) 78 NumerPDF  ROSU   ZKN 

14
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

Tyczka M 148 NumerPDF 3.40 3.40/18  ROSU   ZKN 

Makro C
15
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

200m M 143 NumerPDF 23.31 23.31/18  ZKN 

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Dysk M (2kg) 496 NumerPDF 44.24 44.24/18  ZKN 

2
GAJEK Szymon 2001-08-03 Z/0528/17

TAK

10-bój M 495 NumerPDF  ZKN 

Centralne
3
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Dysk K (1kg) 509 NumerPDF 36.92 36.92/18  ZKN 

4
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

Dysk K (1kg) 501 NumerPDF 34.68 34.68/18  ZKN 

5
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

100m pł K 500 NumerPDF  ZKN 

6
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

7-bój K U18 505 NumerPDF  ZKN 

Centralne
7
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

TAK

3000m K 501 NumerPDF  ZKN 

 
http://mks-zdwola.pl
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 Z/2643/16

TAK

Młot M (7.26kg) 36 NumerPDF  ZKN 

Makro A
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

3000m M 44 NumerPDF 8:49.22 8:49.22/18  ZKN 

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

1500m K 8 NumerPDF 4:33.18 4:32.08/17  ZKN 

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Błażej 1999-06-16 Z/4276/15

TAK

Młot M (7.26kg) 69 NumerPDF  ZKN 

Makro A
2
SKRZYPECKA Martyna 2001-01-31 Z/3173/17

2018

Młot K (4kg) 25 NumerPDF  ZKN 

Makro A
3
KRZOSKA Damian 2002-06-15 Z/3263/16

TAK

Młot M (7.26kg) 77 NumerPDF  ZKN 

Makro A
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 12.55 12.55/18  ZKN 

2
CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 Z/1711/16

2018

3000m M 20 NumerPDF 8:59.57 8:59.57/18  ZKN 

3
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

110m M 34 NumerPDF  ZKN 

4
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

3000m K 24 NumerPDF 10:35.01 10:35.01/18  ZKN 

5
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K 16 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
6
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M 75 NumerPDF  ZKN 

7
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K 56 NumerPDF 3.10 3.10/18  ZKN   SKN 

Makro C
8
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K 91 NumerPDF 3.40 3.40/18  ZKN   SKN 

Makro C
9
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwyż K 94 NumerPDF 1.65 1.65/18  ZKN 

10
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

110m M 70 NumerPDF  ZKN 

11
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

800m K 61 NumerPDF 2:30.37 2:30.37/18  ZKN 

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M 426 NumerPDF 4.10 4.10/18  ZKN 

Makro C
2
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K 423 NumerPDF 5.45 5.48/17  ZKN 

3
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Dysk K (1kg) 424 NumerPDF 38.70 38.70/18  ZKN 

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Młot K (4kg) 116 NumerPDF  ZKN 

Makro A
2
PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M 295 NumerPDF 2.01 2.01/18  ZKN 

3
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

W dal M 957 NumerPDF 6.67 6.67/18  ZKN 

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Kula M (7.26kg) 811 NumerPDF  ZKN 

2
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

400m M 809 NumerPDF 55.80/17  ZKN 

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Wzwyż M 326 NumerPDF 2.02/18  ZKN 

2
PODSIADŁY Adam 2000-04-07 Z/4978/15

TAK

Trójskok M 321 NumerPDF  ZKN 

3
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

100m K 312 NumerPDF  ZKN 

 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

400m M 132 NumerPDF  ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 109 ( 109 ) K-53 M-56
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

800m K 800 NumerPDF 2:15.32 2:15.32/18  ZKN 

2
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

W dal M 802 NumerPDF 6.40 6.40/18  ZKN 

3
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

200m K 807 NumerPDF 25.44 25.44/18  ZKN 

4
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

800m K 804 NumerPDF 2:27.34 2:27.34/18  ZKN 

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

Młot K (4kg) 244 NumerPDF  ZKN   SKN 

Makro A - KN 2018
2
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M 281 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
3
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M (7.26kg) 273 NumerPDF  ZKN 

4
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

Oszczep K (600) 255 NumerPDF 38.08 38.08/18  ZKN 

5
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

7-bój K U18 245 NumerPDF  ZKN 

Centralne
6
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

Młot M (7.26kg) 290 NumerPDF  ZKN 

Makro A
7
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

W dal K 220 NumerPDF 5.42/17  ZKN 

8
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

Tyczka M 290 NumerPDF 4.10 4.10/18  ZKN 

Makro B
9
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

Młot M (7.26kg) 222 NumerPDF  ZKN 

Makro A
10
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

Tyczka K 259 NumerPDF  ZKN 

Makro B
 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

5000m M 15 NumerPDF 15:44.64 15:44.64/18  ZKN 

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K 51 NumerPDF 1.65 1.65/18  ZKN 

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

10-bój M 905 NumerPDF  ZKN 

Centralne
2
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

Tyczka K 906 NumerPDF 3.70/18  ZKN   SKN 

Grupa - KN
3
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

Tyczka K 907 NumerPDF 3.45/18  ROSU   ZKN 

Grupa - KN
 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

400m M 836 NumerPDF 50.54 50.54/18  ZKN 

 
LKS Osuchów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 Z/2698/17

TAK

800m M 222 NumerPDF  ZKN 

2
CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 Z/2697/17

TAK

800m M 219 NumerPDF 2:09.15 2:09.15/18  ZKN 

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

100m M 19 NumerPDF 10.89/17  ZKN 

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

100m M 509 NumerPDF 10.90 10.90/18  ZKN   SKN 

2
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

10 km ch K 536 NumerPDF 57:24 57:24/18  ZKN 

Centralne - badania
3
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

Trójskok K 530 NumerPDF 10.69 10.69/18  ZKN 

4
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

400m M 513 NumerPDF 50.89 50.89/18  ZKN 

5
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

800m M 504 NumerPDF 2:10.67 2:10.67/18  ZKN 

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

1500m M 746 NumerPDF 4:22.38 4:22.38/18  ZKN 

2
JASTRZĘBSKA Karolina 2003-07-09 Z/3279/17

TAK

100m K 711 NumerPDF 12.60 12.60/18  ZKN 

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOS Mirosław 2000-11-23 Z/1768/15

TAK

400m M 606 NumerPDF 49.57 49.11/17  ZKN 

2
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

3000m M 603 NumerPDF 9:05.81 9:05.81/18  ZKN 

3
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

TAK

1500m M 653 NumerPDF 4:04.48 4:04.48/18  ZKN 

4
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

400m K 601 NumerPDF 59.30 59.30/18  ZKN 

5
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

400m K 601 NumerPDF 61.63 61.63/18  ZKN 

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

W dal K 176 NumerPDF 5.50 5.50/18  ZKN 

2
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

100m K 12 NumerPDF 12.50 12.50/18  ZKN 

3
PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 Z/2878/17

TAK

Wzwyż K 167 NumerPDF 1.63 1.63/18  ZKN 

4
CHMIELEWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/4562/18

TAK

Dysk K (1kg) 32 NumerPDF  ZKN 

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

800m M 646 NumerPDF 1:54.24 1:53.89/17  ZKN 

2
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

W dal M 622 NumerPDF 6.85 6.85/18  ZKN 

3
CYBULSKI Filip 2003-02-09 Z/0606/17

2018

100m M 600 NumerPDF 11.66 11.66/18  ZKN 

4
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

Oszczep K (600) 605 NumerPDF  ZKN 

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

Dysk K (1kg) 68 NumerPDF 45.47 45.47/18  ZKN   SKN 

2
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

Kula M (7.26kg) 70 NumerPDF  ZKN 

3
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M (7.26kg) 71 NumerPDF  ZKN   SKN 

4
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

800m K 62 NumerPDF 2:17.90 2:17.90/18  ZKN 

5
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

Kula K (4kg) 59 NumerPDF  ZKN 

6
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

Dysk K (1kg) 65 NumerPDF 34.31 34.31/18  ZKN 

7
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M 67 NumerPDF 2.03 2.03/18  ZKN 

8
MILEWSKI Adrian 2003-04-17 Z/3211/17

TAK

Dysk M (2kg) 60 NumerPDF  ZKN 

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 12 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŹLICKI Michał 1999-05-22 Z/3940/15

2018

Młot M (7.26kg) 727 NumerPDF  ZKN   SKN 

Makro A
2
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

200m M 733 NumerPDF 21.78 21.78/18  ZKN   SKN 

3
ODOLCZYK Michał 1999-01-13 Z/3939/15

TAK

Młot M (7.26kg) 712 NumerPDF  ZKN 

Makro A
4
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

Młot M (7.26kg) 755 NumerPDF  ZKN 

Makro A
5
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

100m pł K 744 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
6
FAULKNER Gabriela 2000-12-14 Z/3891/15

2018

Młot K (4kg) 733 NumerPDF  ZKN 

Makro A
7
AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 Z/4196/15

TAK

Tyczka M 730 NumerPDF 4.35 4.35/18  ZKN 

Makro B
8
OBERDA Julia 2000-09-25 Z/3956/15

2018

Tyczka K 763 NumerPDF 3.60/15  ZKN   SKN 

Makro B
9
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

Tyczka K 734 NumerPDF 2.80 2.80/17  ROSU   ZKN 

Makro B
10
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

100m M 722 NumerPDF 11.37 11.37/18  ZKN 

11
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

Młot K (4kg) 740 NumerPDF  ZKN 

Makro A
12
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

Wzwyż K 731 NumerPDF 1.67 1.67/18  ROSU   ZKN 

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

Kula K (4kg) 495 NumerPDF 13.61 13.61/18  ZKN   SKN 

2
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

800m K 482 NumerPDF 2:16.35 2:16.35/18  ZKN 

3
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

1500m K 497 NumerPDF  ZKN 

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

TAK

2000m prz.K 276 NumerPDF  ZKN 

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 12 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

2000m prz.M 912 NumerPDF  ZKN 

2
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

400m pł K 968 NumerPDF  ZKN 

Centralne
3
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

2000m prz.M 933 NumerPDF 5:59.19/17  ZKN 

4
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

400m pł M 941 NumerPDF 54.01 54.01/18  ZKN 

5
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

400m pł K 886 NumerPDF 61.56 60.97/17  ZKN 

6
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Oszczep K (600) 908 NumerPDF 51.60 51.60/18  ZKN   SKN 

7
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m pł K 932 NumerPDF  ZKN 

Centralne
8
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

Trójskok M 938 NumerPDF 14.41 14.41/18  ZKN 

9
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

110m M 939 NumerPDF  ZKN 

Centralne
10
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

400m pł M 933 NumerPDF  ROSU   ZKN 

11
KULA Przemysław 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

Oszczep M (800) 987 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

Oszczep K (600) 909 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

W dal M 119 NumerPDF 6.72 6.72/18  ZKN 

2
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

Oszczep K (600) 103 NumerPDF  ZKN 

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

1500m K 38 NumerPDF 4:28.43 4:28.43/18  ZKN   SKN 

2
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

1500m M 50 NumerPDF 4:08.51 4:08.51/18  ZKN 

3
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

800m K 36 NumerPDF 2:15.47 2:15.47/18  ZKN 

4
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

1500m M 40 NumerPDF  ZKN 

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

400m pł M 456 NumerPDF  ZKN 

2
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

1500m K 457 NumerPDF  ZKN 

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIOBA Jakub 2003-12-01 Z/4493/18

TAK

Młot M (7.26kg) 153 NumerPDF  ZKN 

Makro A
 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

1500m M 502 NumerPDF 4:11.56 4:11.56/18  ZKN 

2
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

200m K 482 NumerPDF 25.74 25.74/18  ROSU   ZKN 

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

200m M 133 NumerPDF 22.63 22.63/18  ZKN 

2
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

100m pł K 11 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

Trójskok K 773 NumerPDF 11.46 12.48/17  ZKN 

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m pł K 857 NumerPDF  ZKN 

Centralne
2
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

110m M 856 NumerPDF  ZKN 

3
OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 Z/0758/15

TAK

110m M 810 NumerPDF  ZKN 

4
BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 Z/2503/16

TAK

110m M 851 NumerPDF  ZKN 

5
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

100m pł K 872 NumerPDF  ZKN 

6
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

7-bój K U18 862 NumerPDF  ZKN 

Centralne
 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 10 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

Kula M (7.26kg) 959 NumerPDF 16.74 16.74/18  ZKN   SKN 

2
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

800m M 965 NumerPDF 1:53.72 1:53.60/17  ZKN 

3
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

Kula M (7.26kg) 963 NumerPDF  ZKN   SKN 

4
DUCH Mikołaj 2001-08-27 Z/2071/15

2018

800m M 959 NumerPDF 2:02.47/17  ZKN 

5
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

400m M 953 NumerPDF 50.24 50.10/17  ZKN 

6
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

800m K 962 NumerPDF 2:15.96 2:15.96/18  ZKN 

7
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

800m K 956 NumerPDF 2:18.77 2:18.77/18  ROSU   ZKN 

8
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

100m M 123 NumerPDF 11.58 11.58/18  ROSU   ZKN 

9
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

100m pł K 968 NumerPDF  ROSU   ZKN 

Centralne
10
PRZESTRZELSKI Szymon 2003-08-16 Z/3204/17

TAK

10000m ch M 971 NumerPDF  ZKN 

Centralne
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 47 ( 47 ) K-24 M-23
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

1500m K 664 NumerPDF 4:23.78 4:23.78/18  ZKN   SKN 

2
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

1500m M 675 NumerPDF 3:49.33 3:47.79/17  ZKN 

3
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

Wzwyż K 661 NumerPDF 1.70 1.70/17  ZKN 

4
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

1500m M 672 NumerPDF 3:57.47 3:57.47/18  ZKN 

5
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

800m K 680 NumerPDF 2:11.87 2:11.87/18  ZKN 

6
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

Trójskok K 680 NumerPDF 11.86 11.86/18  ZKN 

7
SZYMAŃSKI Maciej 1999-08-17 Z/3188/17

TAK

20 km ch M 670 NumerPDF  ZKN 

Centralne
8
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

TAK

W dal M 669 NumerPDF 6.69 6.69/18  ZKN 

9
SZUMIEC Michał 2001-02-09 Z/5971/15

TAK

Trójskok M 675 NumerPDF 13.90 13.90/18  ZKN 

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

400m K 34 NumerPDF 58.87 57.58/17  ZKN   KNF 

2
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

100m M 29 NumerPDF 11.38 11.38/18  ZKN 

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

W dal M 15 NumerPDF 6.58 6.58/18  ZKN 

2
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

100m M 17 NumerPDF 11.41 11.41/18  ZKN 

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIDŁAK Paweł 1999-01-18 Z/2131/15

TAK

800m M 46 NumerPDF 1:53.04 1:53.04/18  ZKN 

 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSIAK Julia 2001-09-20 Z/0912/15

TAK

Trójskok K 269 NumerPDF 11.49 11.49/18  ZKN 

2
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

TAK

W dal M 271 NumerPDF 6.49 6.49/18  ZKN 

3
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

100m M 265 NumerPDF 11.00 11.00/18  ZKN 

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

Wzwyż K 511 NumerPDF 1.57 1.57/18  ZKN 

2
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

100m pł K 506 NumerPDF  ZKN 

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

1500m K 41 NumerPDF 4:49.94 4:49.94/18  ZKN 

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

Wzwyż K 79 NumerPDF 1.60 1.60/18  ZKN 

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

800m K 856 NumerPDF 2:13.29 2:13.29/18  ZKN 

2
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

100m pł K 855 NumerPDF  ZKN   SKN 

Centralne
3