Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

TAK

Wzwyż K 768 NumerPDF 1.73 1.99/14

2
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

400m M 769 NumerPDF 45.14/16  KN   SKN 

3
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

400m pł K 770 NumerPDF 56.35 55.25/16  KN   SKN 

4
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

TAK

Tyczka M 771 NumerPDF 5.30 5.80/14  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
5
BACHAR Patryk 1992-11-16 Z/1708/11

TAK

110m M 766 NumerPDF 13.97/15

6
PRACZYK Wojciech 1993-01-10 Z/4822/11

TAK

Dysk M (2kg) 770 NumerPDF 57.38 60.87/14  SKN 

7
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

TAK

400m M 73 NumerPDF 47.18/16

8
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

100m K 86 NumerPDF 11.81 11.46/16  KN   SKN 

9
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

W dal K 770 NumerPDF 5.81 6.10/16

10
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

400m K 767 NumerPDF 55.44 52.91/16  SKN 

11
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

W dal K 776 NumerPDF 6.00/17

12
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

400m pł M 17 NumerPDF 54.06 52.94/14

13
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

110m M 82 NumerPDF 14.97 14.97/19

14
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

200m K 12 NumerPDF 23.76/14

15
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

100m K 39 NumerPDF 11.87 11.76/17

16
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 777 NumerPDF 7.48 7.57/16

17
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

400m pł M 166 NumerPDF 52.08/18

18
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

100m pł K 1 NumerPDF 14.33 14.33/19  KN 

WARUNKOWO - BADANIA
19
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

Oszczep K (600) 777 NumerPDF 46.57 46.86/18

20
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

5000m M 75 NumerPDF 14:54.85 14:13.93/18  KNF   SKN 

21
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

100m pł K 776 NumerPDF 14.04/18  ZKN 

22
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

100m K 11 NumerPDF 12.03 12.03/18  ZKN 

23
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

400m K 769 NumerPDF 53.57 52.54/18  KNF   SKN 

24
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M (2kg) 771 NumerPDF 60.61 60.61/19  KNF   SKN 

25
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

100m pł K 592 NumerPDF 14.07 14.02/17  ZKN 

26
SIUDEK Bartosz 1998-04-29 Z/1329/14

TAK

100m M 68 NumerPDF 10.43 10.43/19

27
HARĘZGA Kacper 1999-12-14 Z/0702/15

TAK

Wzwyż M 775 NumerPDF 1.90 2.00/17

28
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

Trójskok K 777 NumerPDF 12.10 12.40/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
29
RYCZAK Julia 1999-01-30 Z/0249/15

TAK

Tyczka K 777 NumerPDF 3.80 4.10/17

30
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

400m K 333 NumerPDF 55.57 54.36/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 85 ( 85 ) K-43 M-42
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 25 ( 25 ) K-14 M-11
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

400m K 467 NumerPDF 51.24/18  KN   SKN 

2
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

TAK

Trójskok M 463 NumerPDF 14.72 15.82/10

3
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

Trójskok M 455 NumerPDF 12.53 13.43/16

4
MOTAK Jakub 1998-02-20 Z/2666/16

TAK

400m M 470 NumerPDF 51.86 50.68/17

5
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

Trójskok K 463 NumerPDF 12.33 12.63/16

6
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

Trójskok K 465 NumerPDF 12.76/17  SKN 

7
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

Trójskok M 465 NumerPDF 13.13 13.96/18  ZKN 

8
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

Młot K (4kg) 460 NumerPDF 46.91/18

9
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

1500m M 470 NumerPDF 4:44.94 4:36.20/17

10
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

TAK

800m M 460 NumerPDF 2:12.54/18

11
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K 462 NumerPDF 56.03 55.20/18  ZKN   SKN 

12
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M 462 NumerPDF 48.43 48.43/19  ZKN 

13
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

400m M 468 NumerPDF 50.52/18  ZKN 

14
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K 458 NumerPDF 57.54 57.45/18  ZKN 

15
KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 Z/6464/15

TAK

Wzwyż M 463 NumerPDF 1.75 1.75/19

16
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

Młot K (4kg) 461 NumerPDF

17
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

W dal K 469 NumerPDF 4.40 4.85/18

18
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

W dal M 453 NumerPDF 5.90 6.17/18  ZKN 

19
MATUSZYŃSKI Jakub 2004-05-06 Z/0564/18

TAK

100m M 458 NumerPDF 12.52/18

20
WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

200m K 457 NumerPDF 27.04 27.04/19

21
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

Tyczka K 457 NumerPDF 2.20 2.20/19

22
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

200m K 470 NumerPDF

23
BĄKOWSKA Julianna 2005-08-18 Z/1442/17

TAK

100m K 467 NumerPDF 14.44 14.04/18

24
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

100m K 461 NumerPDF 13.52 13.52/19

25
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

200m K 453 NumerPDF

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 30 ( 30 ) K-12 M-18
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MELOCH Arleta 1979-08-17 Z/0770/11

TAK

1500m K 35 NumerPDF 4:26.39/01

2
ŚLEBODA Piotr 1987-01-22 Z/0766/11

TAK

Wzwyż M 16 NumerPDF 2.28/13

3
KALINOWSKI Michał 1993-08-31 Z/0429/11

TAK

Trójskok M 35 NumerPDF 14.74/16

4
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

Trójskok M 349 NumerPDF 14.21/17

5
MOKWA Karol 1999-06-04 Z/0547/15

TAK

1500m M 44 NumerPDF 4:04.79/18

6
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

400m M 388 NumerPDF 52.80 52.80/19

7
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

800m M 307 NumerPDF 1:52.03/17

8
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M 325 NumerPDF 50.89/18

9
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M 15 NumerPDF 1:50.39/18  KNF   SKN 

10
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

1500m K 66 NumerPDF 4:56.11/18  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
11
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

1500m M 37 NumerPDF 4:36.97 4:32.16/17  ROSU 

12
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m K 344 NumerPDF 5:03.05/18  ROSU 

13
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

Trójskok K 367 NumerPDF 10.64 10.64/19

14
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

W dal M 380 NumerPDF 6.05 6.38/18  ROSU 

15
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

100m M 381 NumerPDF 11.54 11.54/19

16
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

800m M 122 NumerPDF 2:00.43/18  ROSU 

17
JELIŃSKA Sara 2002-02-08 Z/1733/16

TAK

200m K 351 NumerPDF

18
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M 514 NumerPDF 1.85 1.86/17  ROSU   ZKN 

19
BACKHAUS Mateeusz 2002-02-18 Z/1734/16

TAK

W dal M 786 NumerPDF

20
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

1500m M 388 NumerPDF 4:19.59 4:19.59/19  ROSU 

21
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

200m K 331 NumerPDF 27.01 27.01/19

22
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M 378 NumerPDF 1.85 1.85/19  ROSU 

23
ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 Z/3488/17

TAK

Wzwyż K 362 NumerPDF 1.40/18

24
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

800m K 368 NumerPDF 2:23.62 2:23.62/19  ROSU 

25
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

100m M 355 NumerPDF

26
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K 677 NumerPDF 13.33/18

27
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

W dal K 365 NumerPDF 4.70/18

28
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M 387 NumerPDF 12.05 12.05/19

29
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

400m K 892 NumerPDF  ROSU 

30
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

800m K 392 NumerPDF  ROSU 

 
MKL Toruń Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 Z/2657/11

TAK

3000m prz.M 101 NumerPDF 8:18.23/10

2
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

10000m K 578 NumerPDF 33:44.82 33:44.82/19

3
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

Dysk K (1kg) 515 NumerPDF 58.73 59.36/16  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
4
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

Trójskok M 507 NumerPDF 14.54/17

5
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

100m M 519 NumerPDF 11.02/18

6
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

TAK

W dal M 518 NumerPDF 6.35 6.96/15

7
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

200m M 517 NumerPDF 21.31 21.23/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
8
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K 527 NumerPDF 13.63 13.63/19  KNF   SKN 

9
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M 512 NumerPDF 1:57.96 1:57.96/19

10
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K 539 NumerPDF 25.04 25.04/19  ZKN 

11
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M 525 NumerPDF 4:02.89 4:02.89/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
12
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K 537 NumerPDF 12.86 12.45/18

13
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

W dal K 528 NumerPDF 5.01 5.01/19

14
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

W dal M 505 NumerPDF 5.91 6.14/18

15
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K 530 NumerPDF 13.10 12.85/18

16
ZAWADZKI Kajetan 2002-07-16 Z/2563/19

TAK

400m M 544 NumerPDF

17
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K 526 NumerPDF 65.54 64.81/18  ZKN 

18
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M 524 NumerPDF 3:55.96 3:55.96/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
19
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

200m K 524 NumerPDF 25.39 25.30/18  ZKN 

20
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K 505 NumerPDF 5.56 5.56/19  ZKN 

21
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

Wzwyż K 519 NumerPDF 1.45 1.45/19

22
WYZGA Rafał 2003-01-23 Z/2562/19

TAK

400m M 524 NumerPDF 54.68 54.68/19

23
BRUŹ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

TAK

400m K 533 NumerPDF  ROSU 

24
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

400m K 535 NumerPDF 64.09/18  ROSU 

25
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

800m M 529 NumerPDF 2:09.35 2:09.35/19  ROSU 

26
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M 526 NumerPDF 22.98 22.98/18  ROSU 

27
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

800m K 555 NumerPDF  ROSU 

28
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

400m K 554 NumerPDF 63.37 63.37/19

29
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K 44 NumerPDF 13.10 13.10/19

30
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

200m K 545 NumerPDF 25.88 25.88/19

 
LUBELSKIE Osobostarty: 121 ( 121 ) K-56 M-65
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 71 ( 71 ) K-34 M-37
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FEDACZYŃSKI Rafał 1980-12-03 Z/2959/11

TAK

20 km ch M 450 NumerPDF 1:27:34 1:20:18/14  SKN 

2
TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

(II) 5000m K 416 NumerPDF 16:03.89/17  KN   SKN 

3
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

100m K 410 NumerPDF 11.64/09

4
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

400m M 417 NumerPDF 46.44/14

5
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

Kula K (4kg) 419 NumerPDF 17.95 19.38/18  KN   SKN 

6
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

(II) 5000m K 414 NumerPDF 16:16.74/17

7
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

100m pł K 421 NumerPDF 12.91/15  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
8
KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 Z/1411/11

TAK

Dysk M (2kg) 410 NumerPDF 57.61 61.72/17  SKN 

9
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

Młot K (4kg) 423 NumerPDF 71.10 76.85/17  KN   SKN 

10
ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 Z/5089/11

TAK

(III) 1500m M 411 NumerPDF 4:05.70 3:59.96/18

11
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

400m pł M 425 NumerPDF 53.87 52.10/18

12
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

1500m K 410 NumerPDF 4:01.00/16  KN   SKN 

13
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

Dysk K (1kg) 1 NumerPDF 57.92 60.23/15  KN   SKN 

14
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

(II) 100m M 414 NumerPDF 11.27 10.97/18

15
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

200m K 423 NumerPDF 23.88/15  SKN 

16
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

(II) Dysk K (1kg) 423 NumerPDF 40.29 44.11/17

17
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

(II) Wzwyż M 414 NumerPDF 1.90 2.05/16

18
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

(II) 800m K 424 NumerPDF 2:22.06 2:18.09/18

19
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

(II) 200m K 426 NumerPDF 25.23 24.92/18

20
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

200m M 777 NumerPDF 21.79 21.60/17  ZKN 

21
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 412 NumerPDF 1:53.28 1:51.35/17  ZKN 

22
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

400m M 418 NumerPDF 47.09 47.09/19  ZKN 

23
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Kula M (7.26kg) 421 NumerPDF 17.72 19.34/17  KNF   SKN 

24
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

400m M 414 NumerPDF 49.12/16

25
ORYSZKO Dominik 1998-01-12 Z/0826/15

TAK

(II) 110m M 427 NumerPDF 15.81 15.23/18

26
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

(II) 5000m K 412 NumerPDF 17:05.89/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
27
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30 Z/1707/16

TAK

(III) 200m K 424 NumerPDF 28.24/18

28
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

(II) 800m M 422 NumerPDF 1:54.37 1:50.96/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
29
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

Młot K (4kg) 424 NumerPDF 52.97 55.75/18  ZKN   SKN 

30
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

100m pł K 416 NumerPDF 14.54 14.38/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
31
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

TAK

(II) 800m M 412 NumerPDF 2:00.44 1:53.89/17  ZKN 

32
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

Oszczep K (600) 400 NumerPDF 44.63 44.94/18

33
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

800m M 421 NumerPDF 1:52.20 1:52.10/17  KNF   SKN 

34
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

(II) Młot K (4kg) 412 NumerPDF 42.77 45.19/18

35
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

(III) Kula M (7.26kg) 414 NumerPDF 12.01 12.01/19

36
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

110m M 412 NumerPDF 13.65 13.65/19  KNF   SKN 

37
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M 418 NumerPDF 54.14 54.14/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
38
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

(II) Dysk M (2kg) 410 NumerPDF 44.22 44.22/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
39
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

(III) 1500m K 425 NumerPDF 4:48.83/17

40
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

(II) 200m K 425 NumerPDF 25.79/18

41
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

(III) 100m M 417 NumerPDF 11.52 11.35/18  ZKN 

42
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

(III) 400m K 4 NumerPDF 64.09/18

43
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

(III) Młot M (7.26kg) 430 NumerPDF 41.32 41.32/19

44
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

(III) 800m M 428 NumerPDF 1:56.88/17

45
WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

(II) Trójskok M 420 NumerPDF 13.98 13.98/19  ZKN 

46
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

(II) Trójskok M 427 NumerPDF 14.42/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
47
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

(II) Wzwyż K 413 NumerPDF 1.55 1.65/18  ZKN 

48
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

(III) 400m M 427 NumerPDF 49.96/18

49
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

(II) 400m K 419 NumerPDF 57.11/18  ZKN 

50
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

(II) 400m K 427 NumerPDF 56.66 56.20/17  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
51
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

(II) 400m M 412 NumerPDF 48.10/18  ZKN   KNF   SKN 

52
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

Młot K (4kg) 417 NumerPDF 39.94 46.87/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
53
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

(III) 400m M 418 NumerPDF 54.07/18

54
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

(III) Tyczka K 412 NumerPDF 3.00/18  ZKN 

55
TARGOSIŃSKI Mikołaj 2001-06-01 Z/2661/18

TAK

(III) 200m M 65 NumerPDF 26.63/18

56
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

(III) 800m M 413 NumerPDF 2:06.86 2:06.86/19

57
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

(III) 800m M 414 NumerPDF 2:07.52 2:07.17/18

58
DEC Monika 2001-03-01 Z/3956/18

TAK

(III) 400m K 419 NumerPDF 64.75/18

59
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

(III) Młot M (7.26kg) 422 NumerPDF 41.91 41.91/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
60
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

(III) 100m M 418 NumerPDF 11.75 11.71/18

61
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

(III) Kula K (4kg) 424 NumerPDF 11.32 11.32/19

62
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

(III) 400m K 428 NumerPDF 62.24 60.61/18

63
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

(II) Dysk K (1kg) 420 NumerPDF 43.03 43.03/19  KNF   SKN 

64
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

(III) 800m K 412 NumerPDF 2:24.98 2:22.75/18

65
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

(II) 400m pł K 412 NumerPDF 63.53 61.47/18  ZKN   SKN 

66
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

(II) Wzwyż M 410 NumerPDF 2.06 2.06/19  KNF   SKN 

67
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

(III) 200m M 413 NumerPDF 24.95 24.95/19

68
TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 Z/1728/17

TAK

(III) 100m M 425 NumerPDF 11.81/17

69
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

(III) Trójskok K 419 NumerPDF 10.71 10.71/19

70
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

(III) 800m K 414 NumerPDF 2:30.43 2:23.57/18

71
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

(III) 200m M 414 NumerPDF 23.38/18

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 30 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FAJDEK Paweł 1989-06-04 Z/3286/11

TAK

Młot M (7.26kg) 8 NumerPDF 80.03 83.93/15  KN   SKN 

2
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) 128 NumerPDF 70.72 73.10/15  SKN 

3
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

100m M 558 NumerPDF 10.52/17  SKN 

4
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 102 NumerPDF 10.26/18  KN   SKN 

5
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

200m M 103 NumerPDF 22.40 22.14/18

6
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

200m M 451 NumerPDF 21.18/18  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
7
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 546 NumerPDF 66.24 66.24/19  KNF   SKN 

8
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 122 NumerPDF 61.49 61.49/19  KNF   SKN 

9
ŻUK Julita 2000-08-01 Z/5229/15

TAK

200m K 2 NumerPDF 28.28 28.28/19

10
BIAŁACH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

100m K 129 NumerPDF 12.39 12.33/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
11
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M (7.26kg) 1 NumerPDF 14.97/18  KNF   SKN 

12
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M 272 NumerPDF  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
13
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M 125 NumerPDF 57.83/18

14
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M 80 NumerPDF 6.93/18  ZKN 

15
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) 128 NumerPDF 52.12/18  ZKN   KNF   SKN 

16
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M 216 NumerPDF 2:03.16 1:59.36/18

17
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

1500m M 21 NumerPDF 4:28.91 4:16.28/18

18
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

200m K 115 NumerPDF 29.12/18

19
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K 130 NumerPDF 11.13/17

20
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

200m M 35 NumerPDF 22.51 22.51/19

21
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K (4kg) 146 NumerPDF  ZKN 

22
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K (4kg) 135 NumerPDF 11.74/18  SKN 

23
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF 14.49/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
24
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 137 NumerPDF 10.79 10.79/18  ZKN   SKN 

25
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

1500m M 169 NumerPDF 4:07.77 4:04.81/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
26
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K 134 NumerPDF 12.27 12.27/19

27
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

400m pł K 112 NumerPDF

28
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K (4kg) 141 NumerPDF  ZKN 

29
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

200m K 127 NumerPDF 27.21 27.21/19  ROSU 

30
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K 43 NumerPDF 12.32 12.32/19

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

100m M 625 NumerPDF 10.86 10.71/16

2
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

TAK

10000m M 66 NumerPDF 31:04.10 31:04.10/19

3
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Wzwyż M 778 NumerPDF 2.08 2.12/15

4
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

W dal K 772 NumerPDF 5.49 5.76/18

5
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

100m pł K 773 NumerPDF 15.13 14.54/18

6
JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 Z/1027/14

TAK

200m M 883 NumerPDF 23.38/18

7
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

200m M 855 NumerPDF 22.39 22.39/19

8
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

W dal K 773 NumerPDF 5.78 5.79/18

9
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 983 NumerPDF 7.62 7.80/18  ZKN   SKN 

10
KAPUŚNIAK Aleksandra 1999-12-09 Z/3317/19

TAK

400m K 899 NumerPDF 62.36 62.36/19

11
DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 Z/3316/19

TAK

100m K 898 NumerPDF 12.96 12.96/19

12
BOMBA Bartosz 2001-03-20 Z/4039/18

TAK

100m M 776 NumerPDF 12.23/18

13
ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 Z/2791/16

TAK

W dal M 790 NumerPDF 6.33 6.47/18

14
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

100m M 791 NumerPDF 12.19 12.19/19

15
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

W dal M 794 NumerPDF 6.61 6.61/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
16
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

Wzwyż M 793 NumerPDF 1.70 1.70/19

17
CZUBLUN Maja 2007-01-24 Z/5015/18

TAK

Wzwyż K 777 NumerPDF 1.43 1.43/19

18
GRUSZKA Julia 2007-02-27 Z/2637/19

TAK

W dal K 775 NumerPDF 3.44 3.44/19

19
NAZARUK Gabriela 2007-03-29 Z/2639/19

TAK

Wzwyż K 776 NumerPDF 1.20 1.20/19

20
NAJDYHOR Lena 2007-11-03 Z/2506/19

TAK

Wzwyż K 633 NumerPDF 1.25 1.25/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 58 ( 58 ) K-34 M-24
 
AZS Łódź Osobostarty: 28 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BONECKI Bartosz 1992-08-21 Z/1820/11

TAK

Trójskok M 189 NumerPDF 16.06/15

2
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

TAK

100m pł K 186 NumerPDF 14.05 13.31/18  KN   SKN 

3
GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 Z/4506/11

TAK

Trójskok M 176 NumerPDF 15.26 15.72/15

4
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

400m M 198 NumerPDF 49.68 49.22/14

5
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

400m M 193 NumerPDF 45.98/17  KN   SKN 

6
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

400m pł K 195 NumerPDF 58.41 56.52/18  KN   SKN 

7
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

1500m M 187 NumerPDF 4:03.79 3:52.29/18

8
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

W dal K 183 NumerPDF 6.23/17

9
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

100m pł K 200 NumerPDF 13.75 13.67/18  SKN 

10
SYCH Tomasz 1997-04-20 Z/1118/13

TAK

400m M 178 NumerPDF 50.89 50.89/19

11
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 200 NumerPDF 3:43.20/18  KNF   SKN 

12
MROCZEK Kamil 1997-04-26 Z/1117/13

TAK

400m pł M 191 NumerPDF 53.76 53.70/18

13
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

200m M 187 NumerPDF 22.07/15

14
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

100m pł K 180 NumerPDF 13.93 13.79/18  KNF   SKN 

15
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 705 NumerPDF 13.06 13.28/18  KNF   SKN 

16
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

Trójskok K 192 NumerPDF 11.37 11.64/17

17
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

200m M 178 NumerPDF 22.30/16  ZKN   SKN 

18
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

400m pł K 199 NumerPDF 65.99 63.12/16

19
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

200m M 186 NumerPDF 22.42 22.42/19

20
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

100m K 195 NumerPDF 12.88 12.67/18

21
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

200m K 185 NumerPDF 25.89 25.89/19  ZKN 

22
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

200m K 191 NumerPDF 27.45 27.45/19

23
KRÓLAK Liliana 2001-12-08 Z/2045/15

TAK

200m K 186 NumerPDF 26.58/15

24
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

Trójskok M 187 NumerPDF 14.18 14.62/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
25
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m K 177 NumerPDF 12.59 12.55/18  ZKN   SKN 

26
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

100m M 196 NumerPDF 11.39 11.39/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
27
MARKS Patrycja 2003-10-14 Z/3145/17

TAK

Wzwyż K 195 NumerPDF 1.51 1.51/19

28
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

100m K 172 NumerPDF 13.22 13.22/19

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 30 ( 30 ) K-19 M-11
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GROT Aneta 1979-09-22 Z/3027/16

TAK

200m K 37 NumerPDF 26.21 25.74/16

2
OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 Z/2641/11

TAK

5000m M 31 NumerPDF 14:22.28/12

3
OGŁOSZKA Karolina 1988-11-20 Z/1902/11

TAK

Kula K (4kg) 18 NumerPDF 11.79/08

4
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

800m M 71 NumerPDF 1:45.60 1:43.30/11  KN   SKN 

5
BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 Z/2877/11

TAK

Wzwyż M 13 NumerPDF 2.32/09  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
6
PSKIT Agata 1991-07-06 Z/0106/11

TAK

800m K 14 NumerPDF 2:15.97/08

7
DOMINIAK Sara 1993-01-25 Z/1523/11

TAK

800m K 25 NumerPDF 2:10.43/15

8
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

800m M 10 NumerPDF 1:45.42/18  KNF   SKN 

9
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

3000m prz.M 30 NumerPDF  ZKN 

10
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

10000m K 23 NumerPDF 37:32.73 37:32.73/19

11
JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

TAK

200m K 28 NumerPDF 26.58 25.31/18

12
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 12.43 12.55/18  ZKN 

13
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

400m M 23 NumerPDF 47.54 46.50/18  KNF   SKN 

14
DRABIK Izabela 1998-03-13 Z/4689/15

TAK

100m K 12 NumerPDF 13.75 13.75/19

15
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

Wzwyż K 32 NumerPDF 1.73 1.85/17  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
16
BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 Z/0198/15

TAK

400m pł K 26 NumerPDF 66.54/16

17
DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

400m M 37 NumerPDF

18
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

400m pł M 34 NumerPDF 57.41/18  ZKN 

19
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

5000m K 24 NumerPDF 17:54.61 17:54.61/19  ZKN 

20
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M 27 NumerPDF 1:52.47/18  KNF   SKN 

21
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

200m K 27 NumerPDF 27.28 27.28/19

22
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K 16 NumerPDF 14.50 14.50/19  ZKN   SKN 

23
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

100m K 55 NumerPDF 13.17 13.17/19

24
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K 12 NumerPDF 1.67 1.71/18  KNF   SKN 

25
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M 75 NumerPDF  ZKN 

26
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

200m M 121 NumerPDF 22.54 22.54/19  ZKN 

27
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K 91 NumerPDF 3.50 3.61/18  ZKN   SKN 

28
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K 56 NumerPDF 3.35 3.35/19  ZKN   SKN 

29
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwyż K 94 NumerPDF 1.66 1.66/19  ZKN 

30
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

400m K 61 NumerPDF 60.53 60.15/18  ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 60 ( 60 ) K-33 M-27
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 60 ( 60 ) K-33 M-27
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 Z/1764/13

TAK

400m pł M 261 NumerPDF 52.01/15

2
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

400m pł K 218 NumerPDF 55.89/16  KN   SKN 

3
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

100m pł K 252 NumerPDF 14.80/17

4
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

100m pł K 204 NumerPDF 13.30/13

5
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

(II) Tyczka M 267 NumerPDF 4.50 4.51/18

6
KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 Z/0193/12

TAK

(II) 100m M 280 NumerPDF 11.56 11.13/18

7
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

110m M 247 NumerPDF 14.15 14.06/17

8
KOLB Viktoria 1993-10-26 Z/0397/18

TAK

Kula K (4kg) 278 NumerPDF 17.08/18  SKN 

9
SZOSTAK Paweł 1993-09-28 Z/4766/11

TAK

(II) 5000m M 288 NumerPDF 14:35.32/15

10
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

Tyczka M 251 NumerPDF 4.90 4.90/19

11
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

800m K 224 NumerPDF 2:02.89/18  KN   SKN 

12
ŚMIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

TAK

Tyczka K 233 NumerPDF 4.50/18  KN   SKN 

13
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 290 NumerPDF 65.05 69.17/18

14
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

(II) Oszczep M (800) 289 NumerPDF 61.33 64.31/18

15
RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 Z/1971/11

TAK

(II) 100m K 230 NumerPDF 12.50/18

16
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

400m K 250 NumerPDF 52.87/18  KN   SKN 

17
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

(II) 1500m M 255 NumerPDF 3:55.98/18

18
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

(II) Trójskok K 251 NumerPDF 11.75 12.59/16

19
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

W dal M 261 NumerPDF 6.90 7.52/17  KN   SKN 

20
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

Oszczep M (800) 253 NumerPDF 77.43 78.30/18  KN   SKN 

21
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

(II) 400m pł K 244 NumerPDF 62.34/15

22
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

800m K 228 NumerPDF 2:08.99/17

23
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

5000m K 240 NumerPDF 16:31.23/18

24
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

400m M 242 NumerPDF 46.06/18  KN   SKN 

25
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 258 NumerPDF 14.11 14.93/18

26
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

200m K 221 NumerPDF 24.60 24.29/18

27
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

400m M 299 NumerPDF 46.54 46.37/16  KN   SKN 

28
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

(II) 400m K 210 NumerPDF 54.78/14

29
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

(II) 200m K 239 NumerPDF 24.66 24.66/19

30
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

Młot K (4kg) 244 NumerPDF 59.71 60.49/17  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
31
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

800m K 211 NumerPDF 2:02.53/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
32
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) 250 NumerPDF 61.34 63.19/17  KNF   SKN 

33
GRZEGORCZYK Natalia 1997-04-14 Z/1196/16

TAK

(II) 5000m K 241 NumerPDF

34
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

Tyczka M 277 NumerPDF 4.20 4.80/17

35
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

(II) Kula K (4kg) 237 NumerPDF 12.15 12.15/19

36
ZIELIŃSKI Kamil 1997-10-05 Z/0300/19

TAK

(II) 1500m M 231 NumerPDF

37
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

(II) Tyczka M 249 NumerPDF 4.50 4.50/19

38
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

(II) 100m K 238 NumerPDF 11.83 11.83/19

39
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

(II) 800m M 250 NumerPDF 1:52.31/18

40
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

(II) Kula K (4kg) 250 NumerPDF 12.67 13.06/17

41
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

Kula K (4kg) 250 NumerPDF 15.44 15.85/17  KNF   SKN 

42
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

(II) 800m M 258 NumerPDF 1:55.25/18

43
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

(II) Trójskok K 248 NumerPDF 11.09 11.28/18

44
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

(II) 400m pł K 235 NumerPDF 60.43/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
45
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

(II) W dal M 280 NumerPDF 6.89 6.91/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
46
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

(II) W dal K 216 NumerPDF 5.20 5.85/18

47
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

400m pł M 277 NumerPDF 52.66 52.66/19  KNF   SKN 

48
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M 266 NumerPDF 6.59 7.65/18  KNF   SKN 

49
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

(II) 800m M 259 NumerPDF 2:03.85/18

50
KARPUK Dzmitry 1999-11-05 Z/0398/18

TAK

Kula M (7.26kg) 276 NumerPDF 16.99/18  SKN 

51
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

(II) Dysk K (1kg) 251 NumerPDF 46.38 46.38/19  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
52
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M 281 NumerPDF 14.68 14.57/18  ZKN   SKN 

53
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

(II) Tyczka M 274 NumerPDF 4.20 4.30/18

54
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 250 NumerPDF 3.60 3.90/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
55
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

(II) Wzwyż K 299 NumerPDF 1.62 1.65/18  KNF   SKN 

56
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

(II) 200m M 245 NumerPDF 22.12 22.12/19  ZKN 

57
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m pł K 222 NumerPDF  KNF   SKN 

58
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

(II) Dysk K (1kg) 242 NumerPDF 44.49 44.49/19  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
59
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

(II) W dal K 220 NumerPDF 5.42/17  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
60
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

(II) Tyczka K 259 NumerPDF 3.00 3.00/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 102 ( 102 ) K-50 M-52
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 60 ( 60 ) K-31 M-29
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
YAROKHAU Agnieszka 1986-12-28 Z/1929/11

TAK

20 km ch K U20 660 NumerPDF 1:34:47 1:30:50/16  KN 

2
SKRABA Beata 1988-06-20 Z/1923/11

TAK

Oszczep K (600) 673 NumerPDF 39.78 43.80/16

3
OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 Z/1078/11

TAK

Trójskok K 678 NumerPDF 12.25 13.18/15

4
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

1500m K 664 NumerPDF 4:08.79/14  SKN 

5
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

TAK

100m M 675 NumerPDF 10.78 10.58/14

6
ZIAJA Michał 1994-04-04 Z/0080/11

TAK

(II) Trójskok M 678 NumerPDF 12.80 14.05/16

7
WYKRĘT Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

Wzwyż K 676 NumerPDF 1.65 1.82/18  SKN 

8
SYC Ewelina 1995-04-13 Z/2054/16

TAK

(II) 400m K 670 NumerPDF 60.66 59.40/17

9
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

(II) 20 km ch K U20 670 NumerPDF 1:51:44 1:48:30/18

10
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Dysk K (1kg) 660 NumerPDF 54.33 55.10/18  SKN 

11
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

400m K 676 NumerPDF 52.45/17  KN   SKN 

12
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

800m K 662 NumerPDF 2:09.64 2:05.68/18

13
ZIĘBA Szymon 1996-09-25 Z/1374/14

TAK

(II) 400m pł M 672 NumerPDF 55.54 52.96/17

14
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

(II) 1500m M 676 NumerPDF 3:58.22/18

15
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

100m M 676 NumerPDF 11.08 10.66/17

16
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

400m M 671 NumerPDF 50.52 48.89/18

17
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

(II) 400m K 671 NumerPDF 57.41 57.41/19

18
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 662 NumerPDF 15.54 15.54/19

19
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

(II) 400m M 665 NumerPDF 49.34/17

20
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

TAK

Kula K (4kg) 665 NumerPDF 12.64 13.11/18

21
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

400m pł M 673 NumerPDF 50.17/18  KN   SKN 

22
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

(II) 1500m M 678 NumerPDF 3:58.83 3:57.16/18

23
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 672 NumerPDF 54.81 52.95/17  SKN 

24
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

(II) 100m M 675 NumerPDF 10.89 10.89/19

25
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

200m M 679 NumerPDF 21.69 21.69/19

26
PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 Z/0812/13

TAK

(II) 1500m K 679 NumerPDF 5:18.47 4:54.65/16

27
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

800m M 680 NumerPDF 1:53.77 1:51.46/17

28
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) 671 NumerPDF 13.31 13.67/18

29
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

800m M 675 NumerPDF 1:55.25 1:49.41/17  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
30
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

100m K 670 NumerPDF 12.38 12.36/18

31
GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 Z/0044/13

TAK

400m pł M 677 NumerPDF 53.02 52.40/15  ZKN 

32
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

1500m K 664 NumerPDF 4:27.31 4:23.78/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
33
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

400m K 666 NumerPDF 56.60 55.97/18

34
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

400m pł M 680 NumerPDF 53.42 52.12/18  KNF   SKN 

35
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

(II) 1500m K 678 NumerPDF 4:38.35 4:36.26/17

36
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

100m pł K 678 NumerPDF 12.94/18  KNF   SKN 

37
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

Wzwyż K 661 NumerPDF 1.65 1.70/17  ZKN 

38
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

(II) 400m K 673 NumerPDF 56.49 56.49/19

39
ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 Z/1954/17

TAK

(II) 1500m M 663 NumerPDF 4:19.96 4:09.14/18

40
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

(II) W dal K 663 NumerPDF 5.50 5.50/19

41
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

800m K 679 NumerPDF 2:08.49 2:06.25/18  SKN 

42
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

(II) Trójskok K 680 NumerPDF 11.60 11.86/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
43
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

1500m M 673 NumerPDF 3:57.80/17

44
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

100m K 663 NumerPDF 12.14 12.14/19  ZKN 

45
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

(II) 800m K 680 NumerPDF 2:11.87/18  ZKN 

46
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

(II) Wzwyż M 665 NumerPDF 1.95 2.00/17

47
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

800m M 672 NumerPDF 1:55.80 1:54.53/18  ZKN 

48
ZASADA Mikołaj 2000-10-16 Z/2502/17

TAK

(II) 800m M 660 NumerPDF 2:03.80/17

49
LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 Z/1978/17

TAK

(II) 100m M 677 NumerPDF 11.37 11.30/18

50
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

(II) 100m K 678 NumerPDF 13.11 12.97/17

51
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

TAK

(II) W dal M 669 NumerPDF 6.96 6.96/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
52
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

(II) 200m M 668 NumerPDF 22.58 22.58/19

53
BULIŃSKI Filip 2000-11-10 Z/4806/15

TAK

(II) 800m M 671 NumerPDF 2:03.36 1:59.14/18

54
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

(II) 100m K 677 NumerPDF 12.63 12.57/17

55
SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 Z/1956/17

TAK

(II) 200m M 676 NumerPDF 23.19 23.19/19

56
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

(II) Wzwyż M 663 NumerPDF 1.80 1.91/17

57
SZUMIEC Michał 2001-02-09 Z/5971/15

TAK

(II) Trójskok M 675 NumerPDF 13.86 13.90/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
58
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

(II) 100m K 662 NumerPDF 12.51 12.51/19

59
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

TAK

(II) 800m M 661 NumerPDF 1:59.99 1:59.99/19

60
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

(II) 800m K 670 NumerPDF 2:19.37 2:17.53/18  ZKN 

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 14 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

200m K 21 NumerPDF 27.05 27.05/19

2
SAWUŁA Paweł 1998-11-29 Z/3170/17

TAK

200m M 21 NumerPDF 23.61 22.91/17

3
LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 Z/4740/18

TAK

100m K 28 NumerPDF 13.76 13.55/13

4
ZARASKA Łukasz 2000-05-10 Z/0778/18

TAK

100m M 22 NumerPDF 11.74/18

5
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

400m K 22 NumerPDF 63.49 62.95/18

6
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

800m M 12 NumerPDF 2:02.14 2:02.14/19

7
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

1500m K 40 NumerPDF 4:58.19 4:51.20/18

8
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

400m pł K 13 NumerPDF 66.40 66.40/19

9
DOMAS Dawid 2002-05-26 Z/2288/19

TAK

800m M 16 NumerPDF

10
GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 Z/1300/19

TAK

200m M 15 NumerPDF 26.40 26.40/19

11
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

200m M 29 NumerPDF 23.34 22.79/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
12
BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 Z/4143/17

TAK

400m K 12 NumerPDF

13
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

TAK

200m K 18 NumerPDF 28.72 28.72/19

14
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

800m M 13 NumerPDF 2:02.19 2:02.19/19

 
uksgimpel.org.pl
UKS Gimpel Nowy Targ Osobostarty: 28 ( 28 ) K-12 M-16
NrLicencji: 19/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDA Robert 1993-04-29 Z/3757/11

TAK

800m M 37 NumerPDF 2:00.15 1:55.36/16

2
NOWAK Oskar 1996-08-12 Z/0345/13

TAK

800m M 48 NumerPDF 2:04.02 2:02.32/15

3
MACHAJ Dominik 2000-02-07 Z/0717/18

TAK

W dal M 71 NumerPDF 5.74 5.74/19

4
KNUTELSKI Błażej 2000-06-11 Z/1886/17

TAK

5000m M 85 NumerPDF 17:36.23/17

5
ŁUKASZ Maria 2000-02-13 Z/1891/17

TAK

Kula K (4kg) 49 NumerPDF 8.70 8.70/19

6
BIGOS Marcin 2000-05-09 Z/1883/17

TAK

400m pł M 69 NumerPDF 66.73 60.66/18

7
SIEDLARCZYK Daniel 2001-03-28 Z/2674/18

TAK

5000m M 68 NumerPDF

8
ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001-02-25 Z/2676/18

TAK

5000m M 66 NumerPDF

9
KUŁACH Łukasz 2001-05-09 Z/2672/18

TAK

Kula M (7.26kg) 45 NumerPDF

10
CZAJA Agata, Maria 2001-02-08 Z/2488/19

TAK

1500m K 83 NumerPDF 5:18.91 5:18.91/19

11
ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 Z/2678/18

TAK

100m K 62 NumerPDF 14.47 14.07/18

12
LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 Z/1887/17

TAK

400m K 63 NumerPDF 65.47 63.03/18

13
KUKLA Łukasz 2001-05-21 Z/2688/18

TAK

Oszczep M (800) 62 NumerPDF

14
GÓRECKI Kamil 2001-02-08 Z/2695/19

TAK

400m M 84 NumerPDF 53.30 53.30/19

15
KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 Z/2687/18

100m M 81 NumerPDF 11.04 11.04/19

16
WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 Z/2483/19

TAK

200m M 49 NumerPDF 27.80 27.80/19

17
ZĘBALA Alicja 2002-11-09 Z/2482/19

TAK

W dal K 64 NumerPDF 4.55 4.55/19

18
MACHAJ Kinga 2002-03-16 Z/1734/17

TAK

Oszczep K (600) 76 NumerPDF

19
JURCZAK Joanna 2002-01-31 Z/2493/19

TAK

1500m K 77 NumerPDF 5:35.80 5:35.80/19

20
IGLAR Patrycja 2002-06-20 Z/2486/19

TAK

200m K 84 NumerPDF 30.54 30.54/19

21
FRYŹLEWICZ Kamila 2002-01-09 Z/2491/19

TAK

200m K 51 NumerPDF 34.42 34.42/19

22
DZIADKOWIEC Piotr 2002-03-06 Z/2492/19

TAK

Kula M (7.26kg) 87 NumerPDF

23
BIERNAT Emilia 2002-06-27 Z/2489/19

TAK

800m K 49 NumerPDF 3:06.84 3:06.84/19

24
MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 Z/2485/19

TAK

100m M 73 NumerPDF 11.82 11.82/19

25
BĄK Natalia 2002-06-07 Z/2696/19

TAK

Oszczep K (600) 86 NumerPDF

26
DOMALIK Łukasz 2002-04-22 Z/2487/19

TAK

W dal M 50 NumerPDF 5.86 5.86/19

27
SZWAJNOS Mateusz 2002-02-25 Z/3345/19

TAK

400m M 87 NumerPDF 54.65 54.65/19

28
HRYC Martyna 2004-03-24 Z/2269/19

TAK

1500m K 82 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-11 M-19
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 30 ( 30 ) K-11 M-19
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
THEINER Wojciech 1986-06-25 Z/2972/11

TAK

Wzwyż M 47 NumerPDF 2.32/14

2
GAŁĄZKA Mariusz 1988-02-29 Z/3386/11

TAK

Kula M (7.26kg) 42 NumerPDF 17.34/18

3
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

400m pł K 70 NumerPDF 61.20 58.20/16  SKN 

4
TOMALA Dawid 1989-08-27 Z/2971/11

TAK

20 km ch M 68 NumerPDF 1:21:33 1:20:30/13  KN   SKN 

5
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

Wzwyż K 83 NumerPDF 1.76 1.82/15  SKN 

6
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

Trójskok M 17 NumerPDF 14.13 15.38/16

7
DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 Z/4769/11

TAK

1500m M 23 NumerPDF 3:53.65/14

8
BRZOSKA Damian 1993-12-03 Z/3658/11

TAK

800m M 20 NumerPDF 1:55.12/17

9
BERENSTEIN Naama 1993-08-18 Z/0972/19

TAK

Tyczka K 43 NumerPDF 4.05/17

10
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

100m pł K 77 NumerPDF 13.75/16

11
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

100m M 16 NumerPDF 11.10 10.92/17

12
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

W dal M 78 NumerPDF 7.19 7.40/17

13
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

400m pł M 35 NumerPDF 55.41 54.38/17

14
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) 55 NumerPDF 61.76 64.64/16  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
15
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

110m M 41 NumerPDF 14.87 14.73/18  KN   SKN 

16
KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 Z/0984/13

TAK

400m pł M 69 NumerPDF 58.22 54.70/15

17
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

800m M 33 NumerPDF 1:52.21 1:52.21/19

18
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

400m pł K 54 NumerPDF 67.04 64.79/18

19
WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 Z/0588/14

TAK

Wzwyż K 71 NumerPDF 1.50 1.72/16

20
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

1500m K 74 NumerPDF 4:48.70/17  ZKN 

21
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

100m M 29 NumerPDF 10.83 10.83/19  ZKN 

22
BUCK Dawid 1999-11-11 Z/2890/18

TAK

400m pł M 22 NumerPDF 53.83 53.83/19  ZKN 

23
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

Oszczep K (600) 22 NumerPDF 34.63 41.63/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
24
ZAKLIŃSKA Anna 2000-06-24 Z/2747/18

TAK

Kula K (4kg) 1 NumerPDF 10.99 11.06/18

25
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

Tyczka K 62 NumerPDF 2.90 3.20/18  ZKN 

26
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

100m pł K 79 NumerPDF 15.32 14.43/18  ZKN   SKN 

27
RACHWALIK Bartłomiej 2001-07-06 Z/5899/15

TAK

Oszczep M (800) 11 NumerPDF 43.81 43.81/19

28
MUCHA Marek 2001-02-25 Z/5898/15

TAK

Oszczep M (800) 13 NumerPDF 59.78 59.78/19  KNF   SKN 

29
KIJAK Jakub 2002-02-23 Z/1870/19

TAK

1500m M 13 NumerPDF 4:21.12 4:21.12/19

30
WESTER Tomasz 2002-07-13 Z/0745/16

TAK

100m M 44 NumerPDF 11.87/18  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
PODLASKIE Osobostarty: 113 ( 113 ) K-57 M-56
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 83 ( 83 ) K-45 M-38
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

TAK

Wzwyż K 775 NumerPDF 1.99/13  KN   SKN 

2
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

(II) 5000m K 778 NumerPDF 16:50.62/17

3
NOWICKI Wojciech 1989-02-22 Z/3138/11

TAK

Młot M (7.26kg) 778 NumerPDF 76.68 81.85/18  KN   SKN 

4
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

5000m K 782 NumerPDF 16:57.51/18  SKN 

5
MILEWSKI Piotr 1991-10-02 Z/3142/11

TAK

Wzwyż M 781 NumerPDF 2.00 2.22/13

6
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

(II) 5000m K 779 NumerPDF 17:02.89/18

7
LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 Z/4841/11

TAK

(II) 5000m M 778 NumerPDF 15:08.25/17

8
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

800m K 776 NumerPDF 2:02.36/14  SKN 

9
CZYKIER Damian 1992-08-10 Z/3159/11

TAK

110m M 784 NumerPDF 13.72 13.28/17  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
10
JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 Z/0796/11

TAK

(II) 800m M 781 NumerPDF 1:54.42/15

11
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 778 NumerPDF 11.00 10.79/18

12
WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 Z/4107/11

TAK

(II) 1500m M 778 NumerPDF 3:55.36 3:53.17/15

13
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

5000m K 781 NumerPDF 15:37.31/18  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
14
KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 Z/3171/11

TAK

100m M 779 NumerPDF 10.64/17

15
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) 775 NumerPDF 17.74 18.48/18  KN   SKN 

16
SAWICKI Marek 1996-07-18 Z/0849/12

TAK

(II) 200m M 783 NumerPDF 23.56 23.49/16

17
SUPROŃ Paweł 1996-03-28 Z/1447/12

TAK

110m M 782 NumerPDF 15.07/18

18
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K 777 NumerPDF 6.15 6.33/18  KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
19
POPOWSKI Kamil 1996-01-19 Z/1475/13

TAK

(II) Trójskok M 785 NumerPDF 14.41 14.54/16

20
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

(II) Wzwyż K 779 NumerPDF 1.62 1.66/14

21
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

(II) 800m K 780 NumerPDF 2:17.24 2:09.40/15

22
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

(II) Wzwyż K 778 NumerPDF 1.62 1.68/17

23
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 780 NumerPDF 7.43 7.66/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
24
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

(II) 1500m K 777 NumerPDF 4:51.65 4:34.63/17

25
SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 Z/1362/14

TAK

(II) W dal K 781 NumerPDF 5.19 5.65/18

26
MOSKAL Jakub 1998-03-12 Z/1008/14

TAK

(II) Wzwyż M 781 NumerPDF 2.00 2.15/17  ZKN 

27
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

200m K 783 NumerPDF 24.26 23.94/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
28
DAKOWICZ Artur 1998-10-24 Z/1404/14

TAK

110m M 781 NumerPDF 14.83/17  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
29
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

Kula K (4kg) 783 NumerPDF 12.23 13.47/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
30
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

(II) 200m K 776 NumerPDF 26.65 25.68/17

31
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

Oszczep M (800) 781 NumerPDF 71.03/18  KNF   SKN