Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 184 ( 184 ) K-97 M-87
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 21 ( 21 ) K-9 M-12
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

1500m M U20 351 NumerPDF 3:57.64 3:57.64/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

TAK

400m pł M U20 1 NumerPDF 56.47/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M U20 447 NumerPDF 49.25 49.25/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 Z/3013/17

TAK

200m M U20 430 NumerPDF 23.95/17

5
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

1500m K U20 18 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19

6
KORO¦ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

400m M U20 1 NumerPDF 52.06 52.06/19

7
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

400m M U20 121 NumerPDF 50.47 50.47/19

WARUNKOWO - BADANIA
8
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

3000m M U20 11 NumerPDF 9:50.72 9:50.72/19

9
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

3000m K U20 47 NumerPDF 10:31.13/18

WARUNKOWO - BADANIA
10
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

800m K U20 234 NumerPDF 2:15.22 2:15.22/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

800m M U20 105 NumerPDF 2:04.78 2:04.78/19

12
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

200m K U20 111 NumerPDF 29.92 28.48/18

13
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

200m K U20 281 NumerPDF 26.71/17

14
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

200m K U20 29 NumerPDF 28.02 28.02/19

15
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

1500m M U20 114 NumerPDF 4:13.96 4:13.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
16
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

1500m K U20 117 NumerPDF 5:21.51 5:21.51/19

17
MAJOS Jan 2004-02-08 Z/2096/18

TAK

1500m M U20 112 NumerPDF

18
KANTCZAK Przemysław 2004-12-01 Z/4335/18

TAK

800m M U20 100 NumerPDF

19
CIE¦LIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

800m K U20 16 NumerPDF 2:24.52 2:24.52/19

20
¦WIDERSKI Remigiusz 2005-08-24 Z/4439/18

TAK

200m M U20 1 NumerPDF

21
BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 Z/0544/19

TAK

800m K U20 17 NumerPDF 2:45.49 2:45.49/19

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 17 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 95 NumerPDF 38.92 42.83/18

2
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

100m pł K U20 80 NumerPDF 15.75 15.75/19

3
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 92 NumerPDF 14.40 14.40/19

4
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 35 NumerPDF 48.35 48.35/19

5
KOWALSKI Patryk 2002-08-20 Z/1652/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 43 NumerPDF 40.92 40.92/19

6
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 15 NumerPDF 11.99 11.99/19

7
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 87 NumerPDF 17.47 17.47/19

8
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

100m K U20 85 NumerPDF 12.55 12.55/19

WARUNKOWO - BADANIA
9
¦LAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 83 NumerPDF 12.37 12.37/19

10
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 60 NumerPDF 28.18 28.18/19

11
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

100m K U20 83 NumerPDF 12.42 12.42/19

12
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 94 NumerPDF 41.32 41.32/19

13
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

Wzwyż K U20 79 NumerPDF 1.35 1.35/19

14
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

W dal K U20 87 NumerPDF 5.20 5.20/19

15
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) 90 NumerPDF 27.08 27.08/19

16
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K U20 89 NumerPDF 4.64 4.64/19

17
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

100m K U20 84 NumerPDF 13.64 13.64/19

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 40 NumerPDF 38.58 38.58/19

2
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

10000 m ch K U20 61 NumerPDF 59:10.20 58:04/18

3
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 34 NumerPDF 37.98/18

4
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

110m M (99.1) U20 43 NumerPDF 15.36 15.36/19

5
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 41 NumerPDF 42.86 42.86/19

6
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

100m pł K U20 69 NumerPDF 15.41 15.41/19

7
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 42 NumerPDF 55.90 55.90/19

8
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

2000m prz.K U20 72 NumerPDF 8:22.27 7:56.53/17

9
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K U20 55 NumerPDF 1.59 1.59/19

10
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

400m M U20 40 NumerPDF 53.22 53.22/19

11
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 41.67 41.67/19

12
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 47.17 47.17/19

13
BIŻECKI Patryk 2003-06-06 Z/1047/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 39 NumerPDF 37.07 37.07/19

14
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

110m M (91.4) U18 49 NumerPDF 19.85 19.85/19

15
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

100m pł K U18 38 NumerPDF 15.24 15.24/19

16
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 44 NumerPDF 37.82 37.82/19

17
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

TAK

100m K U20 60 NumerPDF 13.39 13.36/18

18
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

400m pł M (84) U18 34 NumerPDF 55.97 55.97/19

19
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 11.28 11.28/19

20
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 43 NumerPDF 10.88 10.88/19

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

Tyczka M U20 797 NumerPDF 4.80 4.80/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

400m pł K U20 759 NumerPDF 64.46 63.63/18

3
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

Trójskok M U20 516 NumerPDF 12.68 13.08/18

4
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

400m M U20 57 NumerPDF 56.44 54.79/18

5
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

Trójskok M U20 53 NumerPDF 12.60 12.96/17

6
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

400m K U20 502 NumerPDF 62.74 62.35/18

7
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

200m M U20 708 NumerPDF 21.52 21.52/19

8
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

Tyczka K U20 77 NumerPDF 4.10 4.10/19

9
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

TAK

Tyczka M U20 11 NumerPDF 4.00 4.00/19

WARUNKOWO - BADANIA
10
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M U20 42 NumerPDF 4.50 4.50/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

800m K U20 58 NumerPDF 2:26.48 2:18.27/17

WARUNKOWO - BADANIA
12
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

100m M U20 61 NumerPDF 11.33 11.33/19

13
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

TAK

400m M U20 700 NumerPDF 52.72/18

14
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

TAK

3000m M U20 73 NumerPDF 10:19.74 10:19.74/19

15
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

400m M U20 705 NumerPDF 48.81 48.81/19

16
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

100m M U20 703 NumerPDF 10.94 10.94/19

17
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

100m M U20 521 NumerPDF 11.80 11.80/19

18
MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 Z/0365/16

TAK

400m K U20 720 NumerPDF 70.40 70.40/19

19
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

100m K U20 56 NumerPDF 12.74 12.74/19

20
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

200m M U20 702 NumerPDF 23.07 23.07/19

21
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

200m K U20 706 NumerPDF 26.53 26.53/19

22
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

200m K U20 704 NumerPDF 27.53 27.11/18

23
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K U20 714 NumerPDF 13.09 13.09/19

24
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

200m M U20 707 NumerPDF

25
KLAG Alicja 2004-03-18 Z/2956/19

TAK

400m K U20 100 NumerPDF 63.66 63.66/19

26
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

W dal K U20 753 NumerPDF 4.52 4.84/18

27
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

W dal M U20 701 NumerPDF 5.84 5.84/19

28
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 760 NumerPDF 8.07 8.31/18

29
FILA Urszula 2004-10-12 Z/3230/19

TAK

200m K U20 752 NumerPDF 27.86 27.86/19

30
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

100m K U20 711 NumerPDF 13.44 13.44/19

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 28 ( 28 ) K-11 M-17
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

400m M U20 659 NumerPDF 52.97/18

2
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 7 NumerPDF 39.61/18

3
KLIMCZAK Sebastian 2000-04-12 Z/4117/15

TAK

200m M U20 608 NumerPDF

4
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

110m M (99.1) U20 607 NumerPDF 15.11/18

5
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 670 NumerPDF 11.89 11.89/19

6
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

Tyczka M U20 628 NumerPDF 3.40 3.70/17

7
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 643 NumerPDF 33.80 33.80/19

8
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 682 NumerPDF 59.29 59.29/19

WARUNKOWO - BADANIA
9
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 56.38 56.38/19

10
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U20 605 NumerPDF 1.80 1.80/19

11
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M U20 666 NumerPDF 49.39 49.15/18

12
DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 Z/1042/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 639 NumerPDF

13
WO¬NIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

400m pł K U20 618 NumerPDF 72.32 72.32/19

14
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

Tyczka M U20 525 NumerPDF 3.30 3.30/19

15
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 40.86 42.66/18

16
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 649 NumerPDF 28.99 29.52/18

17
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

110m M (91.4) U18 635 NumerPDF 14.94 14.78/18

18
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 621 NumerPDF 47.69 47.69/19

19
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

TAK

400m pł K U20 512 NumerPDF 77.55 77.55/19

20
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 656 NumerPDF 55.65 55.65/19

WARUNKOWO - BADANIA
21
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 14.67 14.67/19

22
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

400m pł M (84) U18 601 NumerPDF 58.82 58.82/19

23
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

TAK

400m pł M (84) U18 1 NumerPDF 60.89 60.89/19

24
MI¦KÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

100m M U20 505 NumerPDF

25
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 699 NumerPDF 46.02 46.02/19

26
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

100m pł K U18 614 NumerPDF 15.77 15.77/19

27
RZE¬NICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 43.94 43.94/19

28
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 112 NumerPDF 36.24 36.24/19

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m pł M U20 608 NumerPDF 55.24 54.08/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 58 NumerPDF 25.60 28.59/17

3
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 600 NumerPDF 46.34 46.34/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

100m K U20 10 NumerPDF 12.40 12.26/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 602 NumerPDF 47.12 48.19/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 601 NumerPDF 47.26 47.26/19

7
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M U20 604 NumerPDF 3.40 3.43/18

8
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 57 NumerPDF 55.99 55.99/19

9
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

400m pł K U20 609 NumerPDF 70.26 69.95/18

10
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1500m M U20 602 NumerPDF 3:58.86 3:58.86/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

400m pł M (84) U18 22 NumerPDF 62.20 62.20/19

12
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

400m pł M (84) U18 605 NumerPDF 55.49 55.49/19

13
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 2 NumerPDF 52.71 52.71/19

14
DWORNIKOWSKA Julia 2004-07-17 Z/4411/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) 2 NumerPDF

15
WORONIAK Patryk 2004-05-06 Z/2965/19

TAK

200m M U20 11 NumerPDF

16
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

200m K U20 10 NumerPDF

17
RABURSKI Maciej 2005-01-15 Z/2960/19

TAK

200m M U20 13 NumerPDF 25.16 25.16/19

18
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 Z/2961/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 63 NumerPDF

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 21 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WO¬NIAK Maciej 2001-05-07 Z/3122/15

TAK

400m M U20 447 NumerPDF

2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

800m M U20 437 NumerPDF 1:54.30 1:54.30/19

3
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

1500m M U20 443 NumerPDF 4:12.09 4:12.09/19

4
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

200m M U20 438 NumerPDF 23.89 23.89/19

5
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 407 NumerPDF 34.37 34.37/19

6
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

400m K U20 425 NumerPDF 60.15 60.15/19

7
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

800m K U20 417 NumerPDF 2:29.85 2:29.85/19

8
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

100m K U20 422 NumerPDF 14.18 14.18/19

9
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

1500m prz.K U18 423 NumerPDF 5:52.73 5:52.73/19

10
SMAJDA Julia 2003-03-15 Z/0836/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 432 NumerPDF

11
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

100m M U20 446 NumerPDF 11.73 11.73/19

12
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

800m K U20 418 NumerPDF 2:45.18 2:45.18/19

13
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

800m K U20 415 NumerPDF

14
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

800m M U20 436 NumerPDF 2:09.17 2:09.17/19

15
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 435 NumerPDF

16
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

W dal K U20 413 NumerPDF 4.21 4.21/19

17
¦CIGAN Dominika 2005-01-09 Z/0656/19

TAK

100m K U20 431 NumerPDF

18
ROGALA Julia 2005-12-15 Z/3926/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 419 NumerPDF

19
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

200m K U20 409 NumerPDF

20
CIUPAK Magdalena 2005-05-22 Z/3918/17

TAK

200m K U20 457 NumerPDF

21
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 401 NumerPDF 29.14 29.14/19

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 29 ( 29 ) K-20 M-9
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

400m pł K U20 28 NumerPDF 63.63 63.63/19

2
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

100m M U20 15 NumerPDF 11.98 11.98/19

3
SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 Z/3685/15

TAK

100m M U20 23 NumerPDF 12.45 12.45/19

4
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

400m pł K U20 20 NumerPDF 71.91 67.47/18

5
PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 Z/3885/16

TAK

1500m M U20 17 NumerPDF 4:36.22 4:23.78/18

6
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

110m M (99.1) U20 18 NumerPDF 15.74 15.74/19

7
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

3000m M U20 19 NumerPDF 9:25.21/18

8
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

200m K U20 43 NumerPDF 27.64 27.64/19

9
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

100m pł K U18 38 NumerPDF 18.17 18.00/18

10
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

400m K U20 25 NumerPDF 66.57 66.57/19

11
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

400m pł M (84) U18 16 NumerPDF 62.45 62.45/19

12
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

200m M U20 14 NumerPDF 25.47/18

13
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

800m K U20 19 NumerPDF

14
SOWA Wiktor 2003-10-09 Z/4525/18

TAK

100m M U20 20 NumerPDF 12.03 12.03/19

15
PIEKARCZYK Patrycja 2003-04-01 Z/0728/18

TAK

400m K U20 11 NumerPDF 70.84 66.76/18

16
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/0727/18

TAK

400m M U20 11 NumerPDF 56.74 56.56/18

17
JAROCKA Kamila 2003-07-20 Z/2849/18

TAK

400m pł K U20 45 NumerPDF 75.93 75.93/19

18
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

100m pł K U18 27 NumerPDF 16.99 16.99/19

19
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

100m K U20 29 NumerPDF 14.54 14.54/19

20
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 46 NumerPDF 8.86/18

21
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

200m K U20 12 NumerPDF 31.08 30.93/18

22
KRÓL Zofia 2004-05-12 Z/0754/19

TAK

100m K U20 52 NumerPDF 13.26 13.26/19

23
MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 Z/0706/18

TAK

100m K U20 30 NumerPDF 13.74 13.74/19

24
WESOŁOWSKA Hanna 2004-05-04 Z/0709/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 41 NumerPDF 9.96 9.96/19

25
WILCZYŃSKA Natalia 2005-10-24 Z/2413/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 37 NumerPDF 7.39 7.39/19

26
NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia 2005-12-14 Z/2414/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 51 NumerPDF 23.33 23.33/19

27
ROCZYŃSKA Zofia 2005-10-04 Z/2407/18

TAK

200m K U20 35 NumerPDF 30.73 30.73/19

28
KALETA Zofia 2005-05-30 Z/2403/18

TAK

Wzwyż K U20 61 NumerPDF 1.30 1.30/19

29
ALEKSANDROWICZ Nikola 2005-05-08 Z/2415/18

TAK

Wzwyż K U20 15 NumerPDF 1.30 1.30/19

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 166 ( 166 ) K-92 M-74
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 23 ( 23 ) K-14 M-9
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 460 NumerPDF 46.91/18

2
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

Trójskok M U20 465 NumerPDF 13.13 13.96/18

3
PARTYKA Alicja 2001-12-18 Z/5100/15

TAK

400m K U20 463 NumerPDF 62.34/17

4
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

400m M U20 468 NumerPDF 50.52/18

5
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K U20 462 NumerPDF 56.03 55.20/18

6
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

TAK

800m M U20 460 NumerPDF 2:12.54/18

7
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M U20 462 NumerPDF 48.43 48.43/19

8
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

1500m M U20 470 NumerPDF 4:44.94 4:36.20/17

9
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K U20 458 NumerPDF 57.54 57.45/18

10
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 461 NumerPDF 49.16 49.16/19

11
KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 Z/6464/15

TAK

Wzwyż M U20 463 NumerPDF 1.75 1.75/19

12
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

W dal K U20 469 NumerPDF 4.40 4.85/18

13
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

W dal M U20 453 NumerPDF 5.90 6.17/18

14
KAMIŃSKA Julia 2004-04-18 Z/0680/19

TAK

800m K U20 461 NumerPDF

15
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

100m K U20 457 NumerPDF 13.42 13.41/18

16
MATUSZYŃSKI Jakub 2004-05-06 Z/0564/18

TAK

100m M U20 458 NumerPDF 12.52/18

17
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

Tyczka K U20 457 NumerPDF 2.20 2.20/19

18
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

W dal M U20 470 NumerPDF 5.01 5.01/19

19
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

200m K U20 453 NumerPDF

20
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

100m K U20 461 NumerPDF 13.52 13.52/19

21
DUMA Martyna 2005-01-14 Z/0108/18

TAK

W dal K U20 2 NumerPDF 5.24/18

22
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

200m K U20 470 NumerPDF

23
BˇKOWSKA Julianna 2005-08-18 Z/1442/17

TAK

200m K U20 467 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 29 ( 29 ) K-14 M-15
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 888 NumerPDF 15.44/18

2
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m pł M U20 852 NumerPDF

3
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K U20 864 NumerPDF 4.06/17

4
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

800m M U20 869 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
5
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

800m M U20 876 NumerPDF 2:01.26 1:57.43/18

6
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

200m M U20 874 NumerPDF 22.58 22.23/18

7
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

Wzwyż K U20 876 NumerPDF 1.55 1.58/18

8
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K U20 878 NumerPDF 1.65 1.70/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

400m pł K U20 889 NumerPDF 64.88/18

WARUNKOWO - BADANIA
10
¦LAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

110m M (99.1) U20 875 NumerPDF

11
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

400m M U20 854 NumerPDF 52.41 52.41/19

12
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K U20 (4kg) 216 NumerPDF 49.35 49.35/19

WARUNKOWO - BADANIA
13
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M U20 893 NumerPDF 49.95 49.95/19

14
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

400m M U20 852 NumerPDF 49.70 49.70/19

15
WI¦NIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M U20 830 NumerPDF 2.00 2.04/18

16
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K U20 859 NumerPDF 56.00/18

17
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 000 NumerPDF 14.46 14.46/19

18
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

800m K U20 879 NumerPDF 2:15.84 2:15.84/19

19
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

TAK

Tyczka M U20 000 NumerPDF 3.60 3.60/19

20
RˇBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

800m M U20 880 NumerPDF 1:59.67/18

WARUNKOWO - BADANIA
21
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

100m M U20 870 NumerPDF 11.37 11.09/18

22
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

400m K U20 860 NumerPDF

23
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

100m M U20 889 NumerPDF 11.33 11.33/19

24
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

100m K U20 872 NumerPDF 12.78 12.56/18

25
PIECZYŃSKA Monika 2002-03-11 Z/2402/16

TAK

100m pł K U18 5 NumerPDF

26
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

100m K U20 858 NumerPDF 12.93 12.89/18

27
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

1500m prz.K U18 854 NumerPDF 5:15.55/18

WARUNKOWO - BADANIA
28
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

100m K U20 880 NumerPDF 12.21/18

29
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

Wzwyż M U20 862 NumerPDF 1.90 1.90/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 28 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WI¦NIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M U20 325 NumerPDF 50.89/18

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M U20 15 NumerPDF 1:50.39/18

3
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

1500m K U20 66 NumerPDF 4:56.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
URBANEK Gabriela 2002-06-20 Z/3855/16

TAK

W dal K U20 7 NumerPDF 4.81 4.98/18

5
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

2000m prz.M U20 37 NumerPDF 7:12.35/18

6
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m prz.K U18 344 NumerPDF 5:24.35/18

7
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

Trójskok K U20 367 NumerPDF 10.64 10.64/19

8
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

W dal M U20 380 NumerPDF 6.05 6.38/18

9
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

800m M U20 122 NumerPDF 2:00.43/18

10
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

100m M U20 381 NumerPDF 11.54 11.54/19

11
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U20 514 NumerPDF 1.85 1.86/17

12
BACKHAUS Mateeusz 2002-02-18 Z/1734/16

TAK

W dal M U20 786 NumerPDF

13
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

2000m prz.M U20 388 NumerPDF

14
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

200m K U20 331 NumerPDF 27.01 27.01/19

15
ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 Z/3488/17

TAK

Wzwyż K U20 362 NumerPDF 1.40/18

16
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

800m K U20 368 NumerPDF 2:23.62 2:23.62/19

17
GROSZEWSKA Wiktoria 2003-08-08 Z/0703/18

TAK

1500m K U20 369 NumerPDF

18
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M U20 378 NumerPDF 1.85 1.85/19

19
CWALINA Paulina 2004-03-19 Z/4598/17

TAK

100m K U20 359 NumerPDF 14.29/18

20
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

100m M U20 355 NumerPDF

21
LE¦NIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K U20 677 NumerPDF 13.33/18

22
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

800m M U20 371 NumerPDF

23
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

100m K U20 759 NumerPDF 13.92 13.92/19

24
¦WITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

W dal K U20 365 NumerPDF 4.70/18

25
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M U20 387 NumerPDF 12.05 12.05/19

26
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

400m K U20 892 NumerPDF

27
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

800m K U20 392 NumerPDF

28
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

800m K U20 356 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 889 NumerPDF 61.35 64.18/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

1500m K U20 883 NumerPDF 5:24.25/18

3
¦WIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

100m K U20 888 NumerPDF 12.74 12.49/17

4
WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M U20 292 NumerPDF 6.55 6.94/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

TAK

100m K U20 878 NumerPDF 13.82/17

6
KRAIŃSKI Miłosz 2002-01-25 Z/5645/15

TAK

200m M U20 865 NumerPDF 25.42/18

7
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

400m pł M (84) U18 858 NumerPDF 59.18 59.18/19

8
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

200m K U20 857 NumerPDF 27.70 27.57/18

9
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 883 NumerPDF 41.42 42.87/18

10
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 870 NumerPDF 78.09 78.09/19

11
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 857 NumerPDF 54.68 61.68/18

12
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

1500m M U20 852 NumerPDF 4:39.11 4:35.83/18

13
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

400m K U20 888 NumerPDF 56.65/18

WARUNKOWO - BADANIA
14
¦WITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

TAK

400m K U20 877 NumerPDF

15
TUROSTOWSKA Aleksandra 2003-12-17 Z/1875/19

TAK

1500m K U20 888 NumerPDF

16
SPRENGER Denis 2003-02-03 Z/1326/16

TAK

W dal M U20 887 NumerPDF 5.25/17

17
MAJCHRZAK Zuzanna 2003-01-01 Z/0281/17

TAK

200m K U20 887 NumerPDF

18
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M U20 880 NumerPDF 6.39/18

19
KROPSKA Oliwia 2003-06-25 Z/0118/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 884 NumerPDF 22.31 24.54/18

20
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

400m pł K U20 861 NumerPDF 82.31 82.31/19

21
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

Wzwyż K U20 860 NumerPDF 1.55/17

22
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

TAK

400m K U20 863 NumerPDF

23
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 886 NumerPDF 45.14 45.14/19

24
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 865 NumerPDF 30.27/18

25
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

400m M U20 872 NumerPDF

26
MICHALAK Natalia 2004-09-29 Z/0547/18

TAK

W dal K U20 885 NumerPDF 4.76/18

27
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

100m M U20 860 NumerPDF

28
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

800m M U20 890 NumerPDF

29
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

1500m M U20 866 NumerPDF 4:53.41/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 29 ( 29 ) K-17 M-12
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M U20 512 NumerPDF 1:57.96 1:57.96/19

2
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

100m M U20 514 NumerPDF 10.95/18

3
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

TAK

100m M U20 516 NumerPDF 11.58/18

4
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M U20 525 NumerPDF 4:02.89 4:02.89/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K U20 539 NumerPDF 25.04 25.04/19

6
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

Wzwyż K U20 528 NumerPDF 1.40 1.55/17

7
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K U20 537 NumerPDF 12.86 12.45/18

8
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K U20 530 NumerPDF 13.10 12.85/18

9
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

110m M (91.4) U18 505 NumerPDF 15.00 15.00/19

10
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K U20 526 NumerPDF 65.54 64.81/18

11
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

W dal K U20 524 NumerPDF 5.10 5.42/18

12
ZAWADZKI Kajetan 2002-07-16 Z/2563/19

TAK

200m M U20 544 NumerPDF 23.80 23.80/19

13
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

400m K U20 542 NumerPDF 66.66/18

14
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M U20 524 NumerPDF 3:55.96 3:55.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
15
WYZGA Rafał 2003-01-23 Z/2562/19

TAK

400m M U20 524 NumerPDF 54.68 54.68/19

16
WˇŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

800m K U20 536 NumerPDF 2:37.17 2:32.89/17

17
WI¦NIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

200m K U20 546 NumerPDF 27.12 27.12/19

18
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

100m pł K U18 519 NumerPDF 16.47 16.47/19

19
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

100m pł K U18 505 NumerPDF 16.29 16.29/19

20
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M U20 526 NumerPDF 22.98 22.98/18

21
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

200m K U20 535 NumerPDF 27.71 27.71/19

22
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

800m M U20 529 NumerPDF 2:09.35 2:09.35/19

23
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

400m K U20 534 NumerPDF

24
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

100m M U20 47 NumerPDF 13.48 13.41/18

25
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

TAK

Wzwyż K U20 45 NumerPDF

26
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

400m K U20 554 NumerPDF 63.37 63.37/19

27
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K U20 44 NumerPDF 13.10 13.10/19

28
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 540 NumerPDF 36.43 37.35/18

29
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

800m K U20 555 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 28 ( 28 ) K-17 M-11
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

10000 m ch M U20 935 NumerPDF 47:49 47:28/17

2
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

Trójskok K U20 950 NumerPDF 10.76 11.53/18

3
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 Z/1503/16

TAK

Wzwyż M U20 941 NumerPDF 1.75 1.87/17

4
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

1500m K U20 951 NumerPDF 4:38.42/18

5
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 966 NumerPDF 43.03 43.03/19

6
OCZKO¦ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

10000 m ch M U20 933 NumerPDF 49:07 49:07/19

7
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

10000 m ch K U20 935 NumerPDF 55:27.07 55:27.07/19

8
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 933 NumerPDF 46.21 46.21/19

9
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U20 966 NumerPDF 1.55 1.63/17

10
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 948 NumerPDF 10.64 12.32/17

11
SCHIEDEL Karol 2002-07-05 Z/0682/16

TAK

10000 m ch M U20 951 NumerPDF 56:04.00 54:15/18

12
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

5000 m ch K U20 952 NumerPDF 29:25 28:47.50/18

13
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 953 NumerPDF 47.97 47.97/19

14
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

TAK

1500m M U20 936 NumerPDF 4:16.36 4:16.36/19

15
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 949 NumerPDF 63.57 65.53/18

16
BOBOWSKA Natalia 2002-05-24 Z/2315/19

TAK

5000 m ch K U20 950 NumerPDF 30:42.70 30:42.70/19

17
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) 961 NumerPDF 24.94 24.94/19

18
HENNIG Julia 2003-12-16 Z/4967/18

TAK

1500m K U20 955 NumerPDF 5:42.89 5:42.89/19

19
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

TAK

100m K U20 968 NumerPDF 13.69 13.68/18

20
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

TAK

100m K U20 960 NumerPDF 13.96/18

21
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 956 NumerPDF 45.67 45.67/19

22
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 940 NumerPDF 9.94 12.13/18

23
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

W dal M U20 963 NumerPDF 5.11 5.11/19

24
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 954 NumerPDF 40.83 40.83/19

25
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

1500m K U20 959 NumerPDF 4:59.59 4:59.59/19

26
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K U20 964 NumerPDF 1.55 1.55/19

27
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

100m pł K U18 941 NumerPDF

28
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwyż K U20 970 NumerPDF 1.45 1.45/19

 
LUBELSKIE Osobostarty: 95 ( 95 ) K-49 M-46
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 45 ( 45 ) K-20 M-25
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K U20 413 NumerPDF 1.55 1.65/18

2
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M U20 427 NumerPDF 49.96/18

3
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

(II) 400m K U20 4 NumerPDF 64.09/18

4
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

3000m K U20 425 NumerPDF 10:28.68/17

5
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

400m M U20 428 NumerPDF 52.53/17

6
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

100m M U20 417 NumerPDF 11.52 11.35/18

7
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M U20 420 NumerPDF 13.98 13.98/19

8
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M U20 427 NumerPDF 14.42/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M U20 418 NumerPDF 54.14 54.14/19

WARUNKOWO - BADANIA
10
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

200m K U20 425 NumerPDF 25.79/18

11
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 410 NumerPDF 48.99/18

WARUNKOWO - BADANIA
12
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 430 NumerPDF 48.50 48.50/19

13
TARGOSIŃSKI Mikołaj 2001-06-01 Z/2661/18

TAK

(II) 200m M U20 65 NumerPDF 26.63/18

14
DEC Monika 2001-03-01 Z/3956/18

TAK

(II) 400m K U20 419 NumerPDF 64.75/18

15
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

200m K U20 427 NumerPDF 24.74 24.74/19

WARUNKOWO - BADANIA
16
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

(II) Kula K U20 (4kg) 424 NumerPDF 11.32 11.32/19

17
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

(II) 400m M U20 418 NumerPDF 54.07/18

18
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

(II) 100m M U20 418 NumerPDF 11.84 11.71/18

19
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

(II) 800m M U20 413 NumerPDF 2:06.86 2:06.86/19

20
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

(II) 800m M U20 414 NumerPDF 2:07.52 2:07.17/18

21
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

(II) 800m K U20 412 NumerPDF 2:24.98 2:22.75/18

22
PA¦NIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

400m K U20 428 NumerPDF 62.24 60.61/18

23
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

Tyczka K U20 412 NumerPDF 3.00/18

24
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

400m K U20 419 NumerPDF 57.11/18

25
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

400m M U20 412 NumerPDF 48.10/18

26
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 422 NumerPDF 51.00 51.00/19

WARUNKOWO - BADANIA
27
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 417 NumerPDF 39.94 46.87/18

WARUNKOWO - BADANIA
28
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 420 NumerPDF 43.03 43.03/19

29
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

W dal K U20 417 NumerPDF 5.28 5.28/19

30
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

(II) Trójskok K U20 419 NumerPDF 10.71 10.71/19

31
STˇSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K U20 412 NumerPDF 63.53 61.47/18

32
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

(II) 100m M U20 413 NumerPDF 12.02 12.02/19

33
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

(II) 800m K U20 414 NumerPDF 2:30.43 2:23.57/18

34
TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 Z/1728/17

TAK

100m M U20 425 NumerPDF 11.81/17

35
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

200m M U20 414 NumerPDF 23.38/18

36
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U20 410 NumerPDF 2.06 2.06/19

37
SZUBA Kamil 2004-05-25 Z/4806/18

TAK

(II) W dal M U20 405 NumerPDF 4.48/18

38
WAŁACH Emilia 2004-01-09 Z/2122/18

TAK

(II) 800m K U20 417 NumerPDF

39
MAJ Paweł 2004-03-25 Z/4502/17

TAK

(II) W dal M U20 428 NumerPDF 4.94/18

40
KOS Jakub 2004-02-12 Z/4456/17

TAK

(II) 200m M U20 415 NumerPDF 28.82/18

41
SITAREK Wiktor 2004-12-19 Z/4713/17

TAK

(II) 100m M U20 419 NumerPDF 12.34 12.34/19

42
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

(II) 400m M U20 410 NumerPDF 58.98/18

43
MISIARZ Sebastian 2004-09-15 Z/0632/18

TAK

(II) 400m M U20 412 NumerPDF 56.75/18

44
TUSTANOWSKA Martyna 2004-04-19 Z/4457/17

TAK

(II) 100m K U20 421 NumerPDF 13.66/18

45
WÓJTOWICZ Wiktoria 2005-04-20 Z/2380/19

TAK

(II) 100m K U20 415 NumerPDF

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M U20 125 NumerPDF 57.83/18

2
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M (99.1) U20 272 NumerPDF 14.73/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
ŻUK Julita 2000-08-01 Z/5229/15

TAK

200m K U20 2 NumerPDF 28.28 28.28/19

4
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

100m M U20 144 NumerPDF 11.72/18

5
BIAŁACH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

100m K U20 129 NumerPDF 12.39 12.33/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 128 NumerPDF 57.56 60.41/18

7
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M U20 80 NumerPDF 6.93/18

8
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF 18.12 18.33/18

9
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M U20 216 NumerPDF 2:03.16 1:59.36/18

10
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K U20 130 NumerPDF 11.13/17

11
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

200m M U20 35 NumerPDF 22.51 22.51/19

12
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M U20 28 NumerPDF 22.46 22.27/18

13
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

3000m M U20 21 NumerPDF 9:33.21/18

14
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K U20 134 NumerPDF 12.27 12.27/19

15
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 14.35 15.23/18

16
SZLENDAK Martyna 2002-08-08 Z/1731/16

TAK

400m K U20 114 NumerPDF 64.12/18

17
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 131 NumerPDF 13.72/18

WARUNKOWO - BADANIA
18
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

800m M U20 168 NumerPDF 2:01.28/18

19
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M U20 137 NumerPDF 10.79 10.79/18

20
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 42.12 43.17/18

WARUNKOWO - BADANIA
21
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

1500m M U20 169 NumerPDF 4:07.77 4:04.81/18

WARUNKOWO - BADANIA
22
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

3000m M U20 752 NumerPDF

23
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

400m pł K U20 118 NumerPDF

24
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

Trójskok K U20 136 NumerPDF 10.61 10.61/19

25
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 141 NumerPDF 48.86 48.86/19

26
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

200m M U20 139 NumerPDF 23.87 23.69/18

27
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

400m pł K U20 112 NumerPDF

28
KLUCZEK Szymon 2003-05-03 Z/0035/17

TAK

400m pł M (84) U18 119 NumerPDF

29
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

200m K U20 127 NumerPDF 27.21 27.21/19

30
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K U20 43 NumerPDF 12.32 12.32/19

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 20 ( 20 ) K-15 M-5
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

400m K U20 908 NumerPDF 55.32/18

2
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

400m K U20 909 NumerPDF 57.75/18

3
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 916 NumerPDF 11.67/18

4
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

800m K U20 910 NumerPDF 2:26.35/17

5
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

400m K U20 903 NumerPDF 58.18/18

6
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 907 NumerPDF 32.54 34.61/18

7
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

200m K U20 905 NumerPDF 26.87/18

8
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

200m K U20 902 NumerPDF 26.34/18

9
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

400m pł M (84) U18 924 NumerPDF

10
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

1500m K U20 914 NumerPDF

11
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

200m K U20 906 NumerPDF 26.62/18

12
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

100m K U20 915 NumerPDF 12.94 12.94/19

13
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

400m pł M (84) U18 903 NumerPDF

14
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

100m K U20 929 NumerPDF 14.06 14.06/19

15
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

400m M U20 923 NumerPDF 58.77 58.77/19

16
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

400m M U20 918 NumerPDF 60.43 60.43/19

17
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M U20 917 NumerPDF 11.93/18

18
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

100m K U20 922 NumerPDF 13.93 13.93/19

19
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

1500m K U20 929 NumerPDF

20
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K U20 902 NumerPDF 1.38 1.38/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 75 ( 75 ) K-35 M-40
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 22 ( 22 ) K-7 M-15
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

100m pł K U20 362 NumerPDF 14.60 14.60/19

2
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

400m pł M U20 366 NumerPDF 56.27/18

3
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 358 NumerPDF 51.55 59.46/18

4
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

400m M U20 1 NumerPDF

5
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

400m pł M U20 365 NumerPDF

6
NAUS Kacper 2001-08-23 Z/2934/15

TAK

400m pł M U20 367 NumerPDF

7
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

200m M U20 361 NumerPDF 23.19/17

8
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

100m M U20 367 NumerPDF 10.89/18

9
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M (99.1) U20 353 NumerPDF

10
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

400m M U20 358 NumerPDF 51.77/17

11
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

100m pł K U18 350 NumerPDF 15.27 15.14/18

12
NOWACKI Maciej 2002-09-12 Z/4830/18

TAK

400m M U20 350 NumerPDF 57.84/18

13
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

200m K U20 354 NumerPDF 24.56 24.56/19

14
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m pł K U20 355 NumerPDF 62.32 60.48/18

15
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

Trójskok K U20 353 NumerPDF 10.84 10.84/19

16
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

2000m prz.M U20 357 NumerPDF

17
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

3000m M U20 603 NumerPDF

18
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

Tyczka K U20 360 NumerPDF

19
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

800m M U20 358 NumerPDF 2:01.97 2:01.97/19

20
KOZŁOWSKI Mateusz 2003-06-18 Z/0974/17

TAK

110m M (91.4) U18 352 NumerPDF

21
ŁU¬NIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 360 NumerPDF 46.47 46.47/19

22
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

400m K U20 350 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 23 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 870 NumerPDF 61.29 64.94/18

2
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

Wzwyż K U20 874 NumerPDF 1.53/18

3
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K U20 871 NumerPDF 5.78/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K U20 866 NumerPDF 56.83 56.63/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

10000 m ch M U20 870 NumerPDF 47:57 47:57/18

6
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M U20 868 NumerPDF 51.01/18

7
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 867 NumerPDF 48.95 49.90/18

8
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

10000 m ch K U20 867 NumerPDF

9
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

400m pł M U20 880 NumerPDF 59.32/18

10
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m pł K U20 869 NumerPDF 14.97/18

11
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

Wzwyż M U20 872 NumerPDF 1.95 1.95/19

WARUNKOWO - BADANIA
12
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 874 NumerPDF 15.10 15.10/19

13
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 866 NumerPDF 62.09 62.09/19

14
GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 Z/1649/16

TAK

100m K U20 883 NumerPDF 13.29 13.10/16

15
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

400m K U20 889 NumerPDF 56.20 56.20/19

16
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

100m pł K U18 873 NumerPDF 15.09 15.09/19

17
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

W dal K U20 870 NumerPDF 5.31/18

18
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

400m pł M (84) U18 861 NumerPDF 59.07 59.07/19

19
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 872 NumerPDF 48.12 48.12/19

20
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

100m pł K U18 887 NumerPDF

21
WITKOWIAK Aleks 2004-07-04 Z/0145/18

TAK

400m M U20 888 NumerPDF

22
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

5000 m ch K U20 883 NumerPDF

23
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

400m M U20 888 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 510 NumerPDF 41.03 49.18/18

2
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M U20 520 NumerPDF 1.95 2.04/18

3
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 513 NumerPDF 16.63 17.15/18

4
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K U20 508 NumerPDF 4:50.86/18

5
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

800m K U20 510 NumerPDF 2:24.26/17

6
LILEJKO Daria 2001-03-20 Z/2620/18

TAK

100m K U20 512 NumerPDF 13.69/18

7
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

Wzwyż K U20 509 NumerPDF 1.62 1.62/19

8
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U20 511 NumerPDF

9
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Kula K U20 (4kg) 510 NumerPDF 10.72 10.72/19

10
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

100m M U20 517 NumerPDF 11.30/18

11
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M U20 512 NumerPDF 4.20 4.20/19

12
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M U20 509 NumerPDF 3.60 3.70/18

13
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

Tyczka K U20 515 NumerPDF 3.20 3.20/19

14
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Tyczka K U20 519 NumerPDF 3.30 3.30/19

15
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

400m pł M (84) U18 513 NumerPDF 59.59 58.23/18

16
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

110m M (91.4) U18 515 NumerPDF 14.57/18

WARUNKOWO - BADANIA
17
LESICKI Marcel 2002-04-22 Z/0909/16

TAK

Wzwyż M U20 516 NumerPDF 1.65 1.75/18

18
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

100m pł K U18 508 NumerPDF 14.99/18

19
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

Tyczka K U20 514 NumerPDF 2.80 3.00/18

20
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 Z/2868/17

TAK

W dal M U20 520 NumerPDF 6.32 6.32/19

21
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 513 NumerPDF 38.28 39.74/17

22
STĘŻYCKI Nikodem 2002-07-09 Z/4939/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 518 NumerPDF 12.83 12.83/19

23
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 517 NumerPDF 15.70/18

24
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

400m K U20 520 NumerPDF

25
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

100m pł K U18 512 NumerPDF 15.96/17

26
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 514 NumerPDF 35.13 35.32/18

27
SZUSTAK Jakub 2003-04-15 Z/5521/18

TAK

W dal M U20 513 NumerPDF 5.45 5.75/18

28
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

800m M U20 510 NumerPDF 2:00.49 2:00.49/19

29
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Tyczka M U20 510 NumerPDF 4.00 4.03/18

30
DUDEK Weronika 2004-08-14 Z/0946/18

TAK

400m K U20 515 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 99 ( 99 ) K-44 M-55
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 23 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

400m pł K U20 187 NumerPDF 68.99 67.11/18

2
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

100m K U20 195 NumerPDF 12.88 12.67/18

3
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

200m M U20 186 NumerPDF 22.42 22.42/19

4
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

200m K U20 185 NumerPDF 25.89 25.89/19

5
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

Trójskok M U20 187 NumerPDF 14.18 14.62/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
KRÓLAK Liliana 2001-12-08 Z/2045/15

TAK

100m pł K U20 186 NumerPDF

7
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

200m K U20 191 NumerPDF 27.45 27.45/19

8
RUTA Mateusz 2001-07-02 Z/3564/18

TAK

800m M U20 195 NumerPDF 2:03.10 2:03.10/19

9
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

200m M U20 196 NumerPDF 22.97 22.97/19

WARUNKOWO - BADANIA
10
DOBROWOLSKI Bartłomiej 2002-06-26 Z/3494/16

TAK

100m M U20 198 NumerPDF 11.89 11.89/19

11
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K U18 177 NumerPDF 15.04 14.37/18

12
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

100m M U20 187 NumerPDF 11.63 11.63/19

13
STANKIEWICZ Mikołaj 2003-07-25 Z/3972/17

TAK

200m M U20 196 NumerPDF 24.55 24.55/19

14
MA¦LANKO Jakub 2003-06-03 Z/5536/18

TAK

400m M U20 42 NumerPDF

15
MARKS Patrycja 2003-10-14 Z/3145/17

TAK

Wzwyż K U20 195 NumerPDF 1.51 1.51/19

16
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

200m K U20 192 NumerPDF 28.33 28.33/19