Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.małopolskiego2019
KRAKÓW, 12.06.2019
Osobostarty wszystkie: 37 ( 37 ) K-24 M-13
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 37 ( 37 ) K-24 M-13
 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

600m M U16 13 NumerPDF 1:30.08 1:30.08/19

2
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

TAK

600m K U16 18 NumerPDF 1:46.01 1:46.01/19

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

1000m M U16 338 NumerPDF 3:09.20 3:09.20/19

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M U16 200 NumerPDF 1.66 1.66/19

3
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 8.06 8.06/19

4
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M U16 555 NumerPDF 12.25 12.25/19

5
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

600m K U16 308 NumerPDF 1:55.96 1:55.65/18

6
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

110m M (91.4) U16 322 NumerPDF 21.72 21.72/19

7
SRAGA Jakub 2005-01-24 Z/1650/18

TAK

1000m M U16 555 NumerPDF 3:04.04/18

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBECZKO Julia 2005-06-22 Z/2572/18

TAK

100m K U16 564 NumerPDF 14.14 14.14/19

2
KONIOR Justyna 2005-09-07 Z/4993/18

TAK

100m K U16 534 NumerPDF 13.84 13.84/19

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

TAK

600m K U16 64 NumerPDF 1:55.03 1:55.03/19

2
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

Wzwyż K U16 55 NumerPDF 1.35 1.35/18

3
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

80m pł K U16 68 NumerPDF 12.67 12.67/19

4
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 88 NumerPDF 29.78 29.78/19

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCEWICZ Emilia 2004-06-16 Z/1975/19

TAK

1000m K U16 836 NumerPDF 3:35.61 3:35.61/19

2
JANUS Michał 2004-04-22 Z/3834/18

TAK

2000m M U16 803 NumerPDF

3
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

100m M U16 917 NumerPDF 11.68 11.67/18

4
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

W dal K U16 873 NumerPDF 4.78 4.89/18

5
KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 Z/2800/18

TAK

200m pł K U16 877 NumerPDF 33.97/18

6
RYBSKA Malwina 2004-06-13 Z/0880/19

TAK

1000m K U16 842 NumerPDF 3:39.15 3:39.15/19

7
LEKS Mateusz 2004-03-29 Z/1987/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 11 NumerPDF 9.98 9.98/19

8
KOSIEC Estera 2005-11-23 Z/2802/18

TAK

1000m K U16 872 NumerPDF 3:37.38 3:29.78/18

 
UKS Budowlani Nowy Sącz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 Z/1046/18

TAK

2000m M U16 86 NumerPDF 6:50.28 6:50.28/19

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 13 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 345 NumerPDF 34.30 35.33/18

2
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 350 NumerPDF 13.18 13.18/19

3
TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 Z/3185/18

TAK

W dal K U16 344 NumerPDF 4.01 4.33/18

4
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

Wzwyż K U16 348 NumerPDF 1.45 1.46/18

5
KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 Z/4116/19

TAK

Wzwyż K U16 346 NumerPDF 1.42 1.42/19

6
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

100m K U16 350 NumerPDF 14.41 14.09/18

7
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

TAK

100m K U16 343 NumerPDF 14.85/18

8
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

200m pł M U16 345 NumerPDF 35.70 35.70/19

9
LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 Z/4200/18

TAK

W dal K U16 349 NumerPDF 4.97 4.97/19

10
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

200m pł K U16 351 NumerPDF 33.88 33.88/19

11
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

TAK

Wzwyż K U16 349 NumerPDF 1.35 1.35/19

12
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

100m M U16 352 NumerPDF 12.14/18

13
KIJOWSKI Bruno 2005-03-05 Z/4244/19

TAK

100m M U16 454 NumerPDF