WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
MKL Toruń Osobostarty: 29 ( 29 ) K-17 M-12
NrLicencji: 20/KPO/14

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELACKA Weronika
2002-12-22
Z/3342/17

TAK

400m K U20 I 66.66/18

2
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26
Z/1895/16

TAK

100m K U20 I 12.86 12.45/18

3
DOKSA Maja
2005-04-03
Z/2304/18

BRAK

100m K U20 I 13.10 13.10/19

4
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08
Z/1805/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.40 1.55/17

5
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01
Z/4589/18

BRAK

800m K U20 I

6
KAMIŃSKA Dominika
2004-06-18
Z/764/18

BRAK

400m K U20 I

7
LIS Klaudia
2002-04-08
Z/1806/16

TAK

W dal K U20 I 5.10 5.42/18

8
ŁAKOMSKA Olga
2005-10-04
Z/5160/18

BRAK

Wzwyż K U20 I

9
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
Z/3343/17

TAK

100m pł K U18 I 16.29 16.29/19

10
MIŁEK Mateusz
2001-03-16
Z/1168/18

BRAK

100m M U20 I 11.58/18

11
MINKLEJ Adrian
2005-03-04
Z/697/18

BRAK

100m M U20 I 13.48 13.41/18

12
OLISIEJKO Samuel
2004-07-05
Z/2750/16

BRAK

200m M U20 I 22.98 22.98/18

13
PIWOŃSKI Mikołaj
2004-08-17
Z/2012/18

BRAK

800m M U20 I 2:09.35 2:09.35/19

14
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
Z/2386/16

TAK

1500m M U20 I 3:55.96 3:55.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
15
RYDER Dawid
2000-03-07
Z/5720/15

TAK

100m M U20 I 10.95/18

16
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11
Z/2104/16

TAK

400m pł K U20 I 65.54 64.81/18

17
SAMOŁOWICZ Liwia
2004-07-11
Z/765/18

BRAK

200m K U20 I 27.71 27.71/19

18
SKRZYPNIK Kamila
2001-08-13
Z/1575/16

TAK

200m K U20 I 25.04 25.04/19

19
SZPEJNA Paweł
2000-08-22
Z/2113/17

BRAK

800m M U20 I 1:57.96 1:57.96/19

20
SZYMAŃSKI Szymon
2005-03-13
Z/3315/19

BRAK

Młot M U18 (5kg) I 36.43 37.35/18

21
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08
Z/2385/16

TAK

1500m M U20 I 4:02.89 4:02.89/19

WARUNKOWO - BADANIA
22
TARASIEWICZ Olivier
2002-04-15
Z/1572/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.00 15.00/19

23
TARKOWSKA Natalia
2002-03-23
Z/1576/16

TAK

100m K U20 I 13.10 12.85/18

24
WAĆKOWSKA Laura
2003-07-21
Z/1573/16

TAK

100m pł K U18 I 16.47 16.47/19

25
WĄŻ Anastazja
2003-03-18
Z/1527/17

TAK

800m K U20 I 2:37.17 2:32.89/17

26
WIŚNIEWSKA Joanna
2003-07-10
Z/3759/17

TAK

200m K U20 I 27.12 27.12/19

27
WYZGA Rafał
2003-01-23
Z/2562/19

BRAK

400m M U20 I 54.68 54.68/19

28
ZAWADZKI Kajetan
2002-07-16
Z/2563/19

BRAK

200m M U20 I 23.80 23.80/19

29
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
2005-02-28
Z/2396/19

BRAK

400m K U20 I 63.37 63.37/19