WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 29 ( 29 ) K-10 M-19
NrLicencji: 5/LDZ/04

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUER Dominik
2004-02-26
Z/70/19

BRAK

110m M (91.4) U18 I

2
BEDNAREK Anna
2003-06-05
Z/2671/19

BRAK

Tyczka K U20 I

3
BUDNER Marta
2001-05-17
Z/4844/15

BRAK

W dal K U20 I 5.08 5.08/19

4
DUDKIEWICZ Kacper
2000-02-06
Z/3807/15

BRAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 35.63 35.63/19

5
FLEJSZMAN Gabriela
2002-01-14
Z/2562/16

BRAK

Dysk K U20 (1kg) I 29.46 29.87/18

6
FLORCZAK Jakub
2002-11-05
Z/2563/16

BRAK

110m M (91.4) U18 I 14.24 14.24/19

7
GRABSKI Jakub
2004-03-22
Z/1466/18

BRAK

400m M U20 I 53.22 53.22/19

8
GRABSKI Mateusz
2002-07-20
Z/2155/17

BRAK

1500m M U20 I 4:20.42 4:14.81/18

9
JERCHA Michał
2004-03-09
Z/421/18

BRAK

110m M (91.4) U18 I

10
KAMIŃSKI Jakub
2003-11-27
Z/2156/17

BRAK

200m M U20 I

11
KAŻMIERCZAK Krystian
2003-01-08
Z/2157/17

BRAK

Wzwyż M U20 I 1.75 1.77/18

12
KŁOSIŃSKI Szymon
2001-06-19
Z/4820/15

BRAK

Tyczka M U20 I 3.70 3.70/19

13
KOCOŃ Małgorzata
2003-09-25
Z/3499/16

BRAK

Wzwyż K U20 I 1.40 1.41/18

14
KOŁDRZAK Julia
2003-12-18
Z/2164/17

BRAK

Dysk K U20 (1kg) I 35.67 35.67/19

15
KOPERSKA Kalina
2004-11-25
Z/422/18

BRAK

Tyczka K U20 I 2.51 2.55/18

16
MICHALAK Konrad
2003-07-07
Z/2667/19

BRAK

W dal M U20 I 5.53 5.53/19

17
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
Z/2572/16

BRAK

Trójskok M U20 I 12.94 13.12/18

18
PIETRZAK Bartosz
2003-06-12
Z/2668/19

BRAK

Wzwyż M U20 I 1.60 1.60/19

19
RÓŻAŃSKA Ewa
2000-12-22
Z/3814/15

BRAK

Młot K U20 (4kg) I 60.22 60.22/19

20
RÓŻAŃSKA Katarzyna
2004-08-10
Z/420/18

BRAK

Kula K U18 (3kg) I 11.39 11.39/19

21
RYBARCZYK Paweł
2001-01-15
Z/3818/15

BRAK

Tyczka M U20 I 3.40 3.80/18

22
SAS Mateusz
2004-05-27
Z/417/18

BRAK

Wzwyż M U20 I 1.55 1.55/19

23
SEWIŁO Eryk
2003-06-22
Z/1468/18

BRAK

400m pł M (84) U18 I 64.12 64.12/19

24
SUBOCZ Bartosz
2002-06-04
Z/2580/16

BRAK

400m pł M (84) U18 I 59.71 59.71/19

25
TOMES Martyna
2001-11-11
Z/3816/15

BRAK

Trójskok K U20 I 11.08/18

26
WALCZAK Adrian
2002-02-09
Z/2582/16

BRAK

Kula M U18 (5kg) I 14.53 14.53/19

27
WAWRZYNIAK Maciej
2000-01-28
Z/3824/15

BRAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 40.93 44.04/18

28
ZABŁOCKA Paulina
2003-05-02
Z/2669/19

BRAK

Tyczka K U20 I 2.70/17

29
ŻEMIGAŁA Bartosz
2003-03-13
Z/2163/17

BRAK

Tyczka M U20 I 3.51 3.51/19