WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 29 ( 29 ) K-10 M-19
NrLicencji: 5/LDZ/04

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUER Dominik
2004-02-26
Z/70/19

TAK

110m M (91.4) U18 I

2
BEDNAREK Anna
2003-06-05
Z/2671/19

TAK

Tyczka K U20 I

Łódź (1)
2019-06-02
0f2 - NM
0
3
BUDNER Marta
2001-05-17
Z/4844/15

TAK

W dal K U20 I 5.08 5.08/19

Łęczyca (1)
2019-05-11
5 - 4.96 (+0.8)
79 Łódź (1)
2019-05-19
5 - 4.87 (+1.8)
74 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
2 - 5.08 (+0.8)
87 Kraków (M)
2019-06-09
11w2 - 4.88 (+0.8)
74
4
DUDKIEWICZ Kacper
2000-02-06
Z/3807/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 35.63 35.63/19

Łęczyca (1)
2019-05-11
3 - 35.63
98 Łódź (1)
2019-05-19
1 - 33.60
92 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
5 - 35.50
98 Bełchatów (1)
2019-06-09
3 - 35.91
99 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
3 - 36.15
100 Łódź (1)
2019-06-22
2 - 36.07
100
5
FLEJSZMAN Gabriela
2002-01-14
Z/2562/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 29.46 29.87/18

Łęczyca (1)
2019-05-11
8 - 28.58
94 Łódź (1)
2019-05-19
3 - 28.33
93 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
4 - 29.46
97 Bełchatów (1)
2019-06-09
6 - 26.38
85 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
6 - 30.01
99
6
FLORCZAK Jakub
2002-11-05
Z/2563/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.24 14.24/19

Łódź (1)
2019-05-19
3e1 - 15.55 (-2.9)
116 Łódź (1)
2019-05-19
2 - 14.52 (-2.0)
140 Warszawa (1)
2019-05-26
2e1 - 14.41 (+1.8)
143 Warszawa (1)
2019-05-26
2 - 14.24 (+1.9)
147 Łódź (1)
2019-06-02
1e1 - 14.26 (+0.8)
146 Łódź (1)
2019-06-02
1 - 14.24 (-1.9)
147 Łódź (M)
2019-06-01
2e1 - 14.27 (+0.3)
146 Łódź (M)
2019-06-01
2 - 14.24 (+1.2)
147 Bełchatów (1)
2019-06-09
3e1 - 14.61 (-1.0)
138 Bełchatów (1)
2019-06-09
2 - 14.27 (-1.8)
146 Warszawa (1)
2019-06-16
2e1 - 14.02

(+2.8)

0 Warszawa (1)
2019-06-16
1f2 - 13.95 (+0.5)
155
7
GRABSKI Jakub
2004-03-22
Z/1466/18

TAK

400m M U20 I 53.22 53.22/19

Łódź (1)
2019-05-12
4s1 - 53.22
99
8
GRABSKI Mateusz
2002-07-20
Z/2155/17

TAK

1500m M U20 I 4:20.42 4:14.81/18

Łódź (1)
2019-05-19
2s1 - 4:20.42
86
9
JERCHA Michał
2004-03-09
Z/421/18

TAK

110m M (91.4) U18 I

10
KAMIŃSKI Jakub
2003-11-27
Z/2156/17

TAK

200m M U20 I

11
KAŻMIERCZAK Krystian
2003-01-08
Z/2157/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.75 1.77/18

Łęczyca (1)
2019-05-11
2 - 1.75
90 Łódź (1)
2019-05-19
5 - 1.61
69 Włocławek (M)
2019-06-01
4 - 1.74
88 Bełchatów (1)
2019-06-09
2f2 - 1.81
101 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
3 - 1.77
93 Łódź (1)
2019-06-22
2 - 1.74
88
12
KŁOSIŃSKI Szymon
2001-06-19
Z/4820/15

TAK

Tyczka M U20 I 3.70 3.70/19

Warszawa (1)
2019-05-19
0w2 - NM
0 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
2 - 3.70
110 Kraków (M)
2019-06-09
3w2 - 3.60
106 Łódź (1)
2019-06-22
9s2 - 3.70
110 Racibórz (M)
2019-07-04
7e2 - 3.90
118
13
KOCOŃ Małgorzata
2003-09-25
Z/3499/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.40 1.41/18

Łęczyca (1)
2019-05-11
4 - 1.40
68
14
KOŁDRZAK Julia
2003-12-18
Z/2164/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 35.67 35.67/19

Łęczyca (1)
2019-05-11
6 - 29.73
98 Łódź (1)
2019-05-19
1 - 35.67
120 Łódź (1)
2019-06-02
2 - 35.91
121 Bełchatów (1)
2019-06-09
2 - 36.91
125 Łódź (1)
2019-06-22
2 - 36.27
123
15
KOPERSKA Kalina
2004-11-25
Z/422/18

TAK

Tyczka K U20 I 2.51 2.55/18

Łódź (1)
2019-05-12
5 - 2.45
95 Łódź (1)
2019-05-19
4 - 2.51
98 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
5 - 2.50
98
16
MICHALAK Konrad
2003-07-07
Z/2667/19

TAK

W dal M U20 I 5.53 5.53/19

Łódź (1)
2019-05-19
8 - 5.31 (+1.6)
61 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
7 - 5.53 (+1.4)
66 Łódź (1)
2019-06-02
7f2 - 5.18 (+0.2)
58
17
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
Z/2572/16

TAK

Trójskok M U20 I 12.94 13.12/18

Łódź (1)
2019-05-19
4 - 12.94 (+0.9)
95 Bełchatów (1)
2019-06-09
4 - 12.77 (+0.9)
91
18
PIETRZAK Bartosz
2003-06-12
Z/2668/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.60 1.60/19

Łęczyca (1)
2019-05-11
6 - 1.60
68 Łódź (1)
2019-05-19
6 - 1.56
64 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
5 - 1.62
70
19
RÓŻAŃSKA Ewa
2000-12-22
Z/3814/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 60.22 60.22/19

Toruń (1)
2019-05-12
1f2 - 60.22
179 Łódź (1)
2019-05-19
0 - NM
0 Warszawa (1)
2019-06-02
0 - NM
0 Bełchatów (1)
2019-06-09
1 - 57.90
171 Toruń (1)
2019-06-22
1f2 - 61.20
182 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 53.52
159 Racibórz (M)
2019-07-04
1 - 59.14
175
20
RÓŻAŃSKA Katarzyna
2004-08-10
Z/420/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.39 11.39/19

Łęczyca (1)
2019-05-11
2f2 - 11.31
100 Łódź (1)
2019-05-19
1f2 - 11.39
101 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
2f2 - 10.98
96 Łódź (1)
2019-06-02
1 - 10.40
89
21
RYBARCZYK Paweł
2001-01-15
Z/3818/15

TAK

Tyczka M U20 I 3.40 3.80/18

Warszawa (1)
2019-05-19
2w2 - 3.40
99 Kraków (M)
2019-06-09
2w2 - 3.70
110 Racibórz (M)
2019-07-04
8e2 - 3.40
99
22
SAS Mateusz
2004-05-27
Z/417/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.55 1.55/19

Łęczyca (1)
2019-05-11
9 - 1.55
63 Łódź (1)
2019-06-02
3 - 1.60
68 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
7 - 1.57
65
23
SEWIŁO Eryk
2003-06-22
Z/1468/18

TAK

400m pł M (84) U18 I 64.12 64.12/19

Łódź (1)
2019-05-19
6s1 - 64.12
71 Włocławek (M)
2019-06-01
4s1 - 62.38
80 Łódź (1)
2019-06-22
5s1 - 62.22
81
24
SUBOCZ Bartosz
2002-06-04
Z/2580/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 59.71 59.71/19

Łódź (1)
2019-05-19
3s1 - 59.71
98 Włocławek (M)
2019-06-01
2s1 - 58.19
106 Bełchatów (1)
2019-06-08
2s1 - 58.39
105
25
TOMES Martyna
2001-11-11
Z/3816/15

TAK

Trójskok K U20 I 11.08/18

Łódź (1)
2019-05-19
0 - NM (0.0)
0
26
WALCZAK Adrian
2002-02-09
Z/2582/16

TAK

Kula M U18 (5kg) I 14.53 14.53/19

Łęczyca (1)
2019-05-11
2 - 13.82
105 Łódź (1)
2019-05-19
2 - 14.53
111 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
3 - 13.75
104 Łódź (1)
2019-06-02
2f2 - 14.04
107 Bełchatów (1)
2019-06-08
3 - 13.92
106 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
3 - 14.30
109
27
WAWRZYNIAK Maciej
2000-01-28
Z/3824/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 40.93 44.04/18

Łęczyca (1)
2019-05-11
0 - NM
0 Łódź (1)
2019-05-19
0 - NM
0 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
3 - 40.93
116 Łódź (1)
2019-06-02
1 - 38.38
107 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
2 - 39.41
111 Łódź (1)
2019-06-22
1 - 40.33
114 Racibórz (M)
2019-07-04
10e2 - 38.95
109
28
ZABŁOCKA Paulina
2003-05-02
Z/2669/19

TAK

Tyczka K U20 I 2.70/17

29
ŻEMIGAŁA Bartosz
2003-03-13
Z/2163/17

TAK

Tyczka M U20 I 3.51 3.51/19

Łódź (1)
2019-05-12
4 - 3.45
101 Łódź (1)
2019-05-19
3 - 3.51
103 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-05-25
4 - 3.50
102 Łódź (1)
2019-06-02
1 - 3.60
106 Bełchatów (1)
2019-06-08
2f2 - 3.50
102 Łódź (1)
2019-06-22
9s2 - 3.70
110