WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 17/DOL/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław
2002-04-23
Z/452/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 55.99 55.99/19

Wrocław (1)
2019-05-11
1 - 53.44
151 Warszawa (1)
2019-05-18
1 - 55.96
158 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1 - 55.75
158 Zamość (M)
2019-06-01
1 - 54.65
154 Warszawa (1)
2019-06-08
1 - 57.05
161 Warszawa (1)
2019-06-16
1 - 52.57
148 Wrocław (1)
2019-06-23
1 - 56.67
160 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
1 - 56.31
159
2
DWORNIKOWSKA Dominika
2002-09-02
Z/1688/16

TAK

Młot K U18 (3kg) I 47.12 48.19/18

WARUNKOWO - BADANIA
Wrocław (1)
2019-05-11
2 - 45.71
113 Opole (1)
2019-05-18
2 - 47.12
118 Zamość (M)
2019-06-01
7 - 45.71
113 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2 - 47.48
119
3
DWORNIKOWSKA Julia
2004-07-17
Z/4411/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I

4
FAJKOWSKA Julia
2002-11-07
Z/2417/16

TAK

Młot K U18 (3kg) I 47.26 47.26/19

Wrocław (1)
2019-05-11
3 - 44.08
107 Opole (1)
2019-05-18
1 - 47.26
119 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2 - 46.75
117 Zamość (M)
2019-06-01
6 - 45.89
114 Zgorzelec (1)
2019-06-08
3 - 46.66
117 Wrocław (1)
2019-06-23
1 - 45.05
111
5
GĄSIOR Adriana
2001-10-20
Z/3488/15

TAK

100m K U20 I 12.40 12.26/18

WARUNKOWO - BADANIA
Opole (1)
2019-05-18
2s7 - 12.81 (-1.7)
120 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1e6 - 12.40 (+1.3)
138 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2f2 - 12.46 (-0.3)
136 Wrocław (M)
2019-05-29
2s2 - 12.35 (+0.7)
141 Zamość (M)
2019-06-01
2e4 - 12.18

(+3.4)

0 Zamość (M)
2019-06-01
3f2 - 12.37 (+0.3)
140 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
4s1 - 12.11 (+0.9)
151 Wrocław (1)
2019-06-23
4e1 - 12.28 (-0.9)
144 Wrocław (1)
2019-06-23
2 - 12.27 (+0.2)
144 Racibórz (M)
2019-07-03
2e1 - 12.08 (+0.1)
153 Racibórz (M)
2019-07-03
6 - 12.07 (+1.2)
153
6
KOZIEŁ Martyna
2000-04-07
Z/3480/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 25.60 28.59/17

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
8 - 25.60
81
7
KULIK Robert
2002-01-25
Z/488/17

TAK

1500m M U20 I 3:58.86 3:58.86/19

WARUNKOWO - BADANIA
Wrocław (1)
2019-05-11
1s1 - 3:58.86
126 Wrocław (M)
2019-05-29
1s2 - 3:55.39
133
8
MATUSIAK Mikołaj
2005-04-04
Z/2961/19

TAK

Oszczep M U18 (700) I

9
OLSZAŃSKI Adam
2002-02-06
Z/1684/16

TAK

Tyczka M U20 I 3.40 3.43/18

Warszawa (1)
2019-05-18
6 - 3.20
92 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
6 - 3.40
99 Wrocław (1)
2019-06-01
0 - NM
0 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2 - 3.44
100
10
OLSZAŃSKI Kacper
2002-03-17
Z/456/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 62.20 62.20/19

Wrocław (1)
2019-05-12
5s1 - 63.45
73 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
5s1 - 62.20
81 Wrocław (1)
2019-06-23
6s1 - 61.52
87
11
OTOLIŃSKI Maciej
2003-04-30
Z/4203/17

TAK

Oszczep M U18 (700) I 52.71 52.71/19

Wrocław (1)
2019-05-11
1 - 47.99
98 Opole (1)
2019-05-18
1 - 49.78
102 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2 - 52.71
107 Zamość (M)
2019-06-02
7 - 49.74
101 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2 - 48.81
100
12
RABURSKI Maciej
2005-01-15
Z/2960/19

TAK

200m M U20 I 25.16 25.16/19

Wrocław (1)
2019-05-12
2s3 - 25.16 (+1.4)
76 Wrocław (1)
2019-06-01
4s5 - 25.75 (+0.3)
71
13
SCHUBERT Jagoda
2001-09-22
Z/3490/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 46.34 46.34/19

WARUNKOWO - BADANIA
Wrocław (1)
2019-05-11
3 - 44.48
134 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1 - 46.34
139 Zamość (M)
2019-06-01
2 - 46.42
139
14
SOBCZAK Kacper
2000-09-27
Z/2642/15

TAK

400m pł M U20 I 55.24 54.08/18

WARUNKOWO - BADANIA
Wrocław (1)
2019-05-12
3s1 - 57.11
117 Opole (1)
2019-05-18
1s2 - 55.32
133 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 55.24
134 Zamość (M)
2019-06-02
2s1 - 56.54
122 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
3s1 - 55.83
128 Wrocław (1)
2019-06-23
3s1 - 55.07
135 Racibórz (M)
2019-07-03
4e1 - 56.08
126 Racibórz (M)
2019-07-04
1f2 - 54.99
136
15
WIECZOREK Miłosz
2003-02-27
Z/854/17

TAK

400m pł M (84) U18 I 55.49 55.49/19

Wrocław (1)
2019-05-12
1s1 - 56.45
120 Opole (1)
2019-05-18
1s2 - 55.73
126 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 55.49
129 Zamość (M)
2019-06-02
1s1 - 55.93
124 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
1s1 - 55.03
133
16
WITIW Miriam
2004-09-06
Z/4418/18

TAK

200m K U20 I

17
WORONIAK Patryk
2004-05-06
Z/2965/19

TAK

200m M U20 I

18
ŻEBRACKA Milena
2002-08-14
Z/366/16

TAK

400m pł K U20 I 70.26 69.95/18

Wrocław (1)
2019-05-12
2s2 - 74.40
82 Opole (1)
2019-05-18
1s2 - 74.26
83 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s1 - 70.26
99