WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 28 ( 28 ) K-16 M-12
NrLicencji: 4/PDK/12

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNARSKI Wojciech
2000-07-08
Z/3007/15

BRAK

800m M U20 I 2:07.51/18

2
CIEŚLIŃSKI Jakub
2004-12-11
Z/3180/18

BRAK

100m M U20 I 12.96 12.96/19

3
CYGAN Natalia
2005-05-25
Z/3651/18

TAK

200m K U20 I 29.03 29.03/19

4
DUL Wiktoria
2001-07-15
Z/6215/15

TAK

200m K U20 I 26.71/17

5
DYBKA Agnieszka
2000-02-07
Z/2719/15

BRAK

800m K U20 I 2:21.58 2:14.21/18

6
GALICIA PEREZ Daniel
2000-12-14
Z/3004/15

BRAK

400m M U20 I 51.95 51.03/18

7
GUT Oliwia
2005-03-26
Z/3649/18

TAK

100m K U20 I 12.96 12.54/18

8
JĘDRUSZKO Nikola
2003-08-27
Z/1627/17

TAK

400m K U20 I 59.04 58.69/18

9
KIELISZEK Aleksandra
2005-11-02
Z/3650/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.40 1.40/18

10
KOPEĆ Mateusz
2002-08-11
Z/3134/16

TAK

Kula M U18 (5kg) I 16.81 16.81/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
KOWAL Karolina
2001-03-23
Z/3006/15

BRAK

10000 m ch K U20 I

12
KRZYŻEWSKA Wanessa
2001-06-26
Z/1429/16

TAK

400m K U20 I 56.64 56.64/19

13
LESICZKA Karol
2001-07-25
Z/3803/16

BRAK

400m M U20 I 54.42 54.33/18

14
MARUT Adrianna
2004-05-29
Z/3182/18

BRAK

100m K U20 I 14.44 14.28/18

15
MIERZWA Kinga
2005-08-01
Z/5256/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 34.77 34.77/19

16
MIERZWA Michał
2002-02-03
Z/3821/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 56.67 56.67/19

17
OSIECKA Małgorzata
2000-10-25
Z/4470/15

TAK

400m K U20 I 56.02 55.82/16

18
PIŁAT Sebastian
2002-08-22
Z/3133/16

TAK

100m M U20 I 11.92 11.92/19

19
SZWAJKA Aleksander
2005-04-01
Z/5356/18

TAK

800m M U20 I

20
SZWEDO Kacper
2002-02-23
Z/962/17

TAK

200m M U20 I 23.44 23.44/19

21
TYLUS Patryk
2003-07-23
Z/1826/17

TAK

Oszczep M U18 (700) I 54.88 54.88/19

22
TYRA Agata
2005-01-05
Z/2552/19

BRAK

800m K U20 I

23
WALIŁKO Kamila
2002-05-08
Z/1427/16

TAK

800m K U20 I 2:26.08/18

24
WAŁKIEWICZ Wiktoria
2001-01-03
Z/2373/17

TAK

Młot K U20 (4kg) I 43.92 43.92/19

WARUNKOWO - BADANIA
25
WĘGRZYNIAK Jakub
2004-05-22
Z/4743/18

BRAK

Oszczep M U18 (700) I

26
ZEGADŁOWICZ Jerzy
2004-04-19
Z/5425/18

BRAK

100m M U20 I 12.75 12.75/19

27
ZIÓŁKOWSKA Natalia
2000-02-17
Z/6214/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 48.12 48.87/18

28
ZWOLIŃSKA Judyta
2002-08-30
Z/3127/16

TAK

200m K U20 I 25.14 25.14/19