WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 29 ( 29 ) K-17 M-12
NrLicencji: 42/SLK/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANIK Szymon
2004-04-06
Z/3735/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 40.31 40.31/19

Gliwice (1)
2019-05-11
3 - 37.93
88 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
1f2 - 39.77
93 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
3 - 40.31
94 Chorzów (1)
2019-06-01
1 - 42.47
98 Częstochowa (1)
2019-06-09
2 - 42.61
98 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1f2 - 43.64
100
2
BRZOZOWSKA Zuzanna
2005-10-01
Z/3957/18

TAK

W dal K U20 I 4.03/18

3
CICHY Laura
2004-05-27
Z/2407/17

TAK

100m K U20 I 12.85 12.85/19

Gliwice (1)
2019-05-11
1s1 - 12.94 (+0.4)
114 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
3s2 - 12.85 (+0.2)
118 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-24
1s1 - 13.06 (-1.0)
109 Chorzów (1)
2019-06-01
1s1 - 12.77

(+2.1)

0 Częstochowa (1)
2019-06-09
1e2 - 12.97 (+1.0)
113 Częstochowa (1)
2019-06-09
2 - 12.86 (+1.2)
118 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
2s2 - 12.71 (+0.1)
125 Warszawa (1)
2019-06-07
2e2 - 13.09 (-1.7)
108 Warszawa (1)
2019-06-07
4 - 12.92 (-1.3)
115
4
GNIDA Magdalena
2004-08-20
Z/3736/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 23.51/18

5
HAJDUK Seweryn
2004-07-29
Z/3733/17

TAK

200m M U20 I

Racibórz (1)
2019-06-22
1s2 - 24.18 (-0.4)
91
6
HEĆKO Patryk
2002-02-12
Z/2654/18

TAK

200m M U20 I 24.33/18

7
JUREWICZ Piotr
2004-08-26
Z/2454/19

TAK

1500m M U20 I

8
KIELAR Kinga
2002-01-07
Z/554/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 27.15 32.50/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
6 - 25.35
59 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
6 - 26.06
61
9
KOZIK Julia
2002-02-27
Z/4543/17

TAK

400m K U20 I 68.26 68.26/19

Kraków (1)
2019-05-18
4s3 - 68.26
66 Kraków (1)
2019-06-01
5s2 - 66.35
72
10
KRASOWSKA Kamila
2001-07-15
Z/2390/15

TAK

1500m K U20 I 4:40.49/18

11
KURDZIEL Amelia
2003-07-31
Z/3734/17

TAK

W dal K U20 I 4.78 4.78/19

Gliwice (1)
2019-05-11
5 - 4.60 (-0.2)
65 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6 - 4.78 (+0.5)
71 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
8f2 - 4.75

(+2.6)

0
12
KWAPISZ Karolina
2000-11-25
Z/1961/19

TAK

2000m prz.K U20 I 7:28.12 7:28.12/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
3s1 - 7:28.12
121 Racibórz (M)
2019-07-04
12s1 - 7:22.95
124
13
MALINA Rozalia
2004-12-27
Z/3735/17

TAK

1500m K U20 I 4:51.71 4:51.71/19

Chorzów (1)
2019-05-12
3s1 - 4:51.71
110
14
MAZUREK Aleksandra
2001-01-04
Z/2380/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 35.34 35.34/19

WARUNKOWO - BADANIA
Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
2 - 35.28
119 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
4f2 - 33.99
113 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
5 - 36.14
122 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1f2 - 34.02
114 Racibórz (M)
2019-07-05
8 - 36.84
125
15
NAWROT Natalia
2002-08-30
Z/1608/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 28.62 28.62/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
10 - 23.93
74 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
4 - 28.62
94 Kraków (1)
2019-06-01
7 - 27.25
88 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3 - 27.62
90
16
NOCENTINI Pierangelo
2002-05-23
Z/3210/19

TAK

100m M U20 I 12.75/17

17
NOWAK Barbara
2000-07-25
Z/2012/17

TAK

Kula K U20 (4kg) I 14.12 14.12/19

Chorzów (1)
2019-05-12
1 - 13.23
143 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
1 - 14.12
152 Gliwice (M)
2019-06-02
4 - 13.61
147 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
1 - 13.48
146 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1 - 14.09
152 Racibórz (1)
2019-06-22
1 - 13.31
144 Racibórz (M)
2019-07-03
2 - 14.37
155
18
OLSZYŃSKI Jakub
2003-02-27
Z/1609/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 48.81 48.81/19

Chorzów (1)
2019-05-12
4 - 43.01
120 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
1 - 47.98
135 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2 - 48.81
138 Kraków (1)
2019-06-01
2 - 45.23
127 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
2 - 45.94
129 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1 - 47.31
133
19
OZIĘBŁO Wanessa
2004-03-24
Z/4612/17

TAK

100m K U20 I 13.61 13.61/19

Częstochowa (1)
2019-06-09
2e5 - 13.49 (-0.3)
92
20
PIER¦CIECKI Paweł
2001-05-18
Z/3207/19

TAK

1500m M U20 I 5:13.04 5:13.04/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
13s1 - 5:13.04
53
21
PORĘBSKA Karolina
2002-05-12
Z/1432/16

TAK

800m K U20 I 2:10.13 2:10.13/19

Chorzów (1)
2019-05-12
7s2 - 2:21.17
112 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
1s1 - 2:10.13
147 Gdańsk (M)
2019-06-08
9s1 - 2:12.74
138 Białogard (1)
2019-06-22
4s1 - 2:09.87
148
22
PRYCIUK Hubert
2003-08-25
Z/3736/17

TAK

W dal M U20 I 5.59 5.59/19

Gliwice (1)
2019-05-11
5 - 5.59 (-1.0)
68
23
PYKA Milena
2000-02-27
Z/2532/15

TAK

2000m prz.K U20 I 6:41.91 6:41.91/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
1s1 - 6:41.91
159
24
SIDOROWICZ Maciej
2003-06-08
Z/3208/19

TAK

Oszczep M U18 (700) I 29.60 29.60/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
3 - 29.60
47
25
STROINSKA Zofia
2005-11-29
Z/3022/18

TAK

100m K U20 I 14.00 14.00/19

Kraków (1)
2019-05-18
5s4 - 14.00 (-0.4)
75
26
WAŁASZKIEWICZ Szymon
2001-03-04
Z/3209/19

TAK

100m M U20 I 11.55 11.55/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
4e5 - 11.71 (0.0)
100 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
8f2 - 11.55 (+0.6)
107
27
WIECZOREK Jan
2004-04-17
Z/4564/17

TAK

100m M U20 I 12.01 11.76/18

Gliwice (1)
2019-05-11
5s1 - 12.05 (-0.9)
86 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6s2 - 12.01 (-0.3)
88 Chorzów (1)
2019-06-01
2s2 - 11.78 (+0.4)
97 Częstochowa (1)
2019-06-09
1e3 - 11.98 (-1.8)
89 Częstochowa (1)
2019-06-09
4 - 11.80 (-0.1)
96 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
4s4 - 11.69 (+1.8)
101
28
WYDERKA Izabela
2002-01-24
Z/1577/16

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.89 11.04/16

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
3 - 10.39
88 Racibórz (1)
2019-06-22
2 - 9.79
80
29
ZDANOWSKI Dawid
2003-02-17
Z/4524/18

TAK

400m M U20 I 55.38 55.38/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
3s4 - 55.38
80