WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 30 ( 30 ) K-10 M-20
NrLicencji: 1/PDK/13

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNAL Konrad
2001-08-21
Z/721/18

TAK

800m M U20 I 1:55.89 1:55.89/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2s1 - 1:57.13
120 Kraków (1)
2019-05-25
5s1 - 1:55.89
126 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
0s1 - DNF
0 Racibórz (M)
2019-07-03
7e1 - 1:58.19
115
2
CZAPKA Emilia
2001-04-12
Z/2937/15

TAK

800m K U20 I 2:10.62 2:10.62/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
1s1 - 2:10.62
145 Piaseczno (M)
2019-05-31
7 - 2:08.48
154 Gliwice (M)
2019-06-02
4s1 - 2:08.16
155 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
1s1 - 2:08.68
153 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 2:12.18
140 Racibórz (M)
2019-07-04
5 - 2:10.66
145
3
DZIMIRA Marcin
2000-04-22
Z/1846/16

TAK

400m M U20 I 51.00/17

Kraków (1)
2019-06-01
1s3 - 50.10
130 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
1s1 - 49.77
133 Racibórz (M)
2019-07-03
3e1 - 50.33
128 Racibórz (M)
2019-07-04
0f2 - DNF
0
4
FILAR Gabriela
2001-04-13
Z/2339/16

TAK

100m pł K U20 I 15.26 15.26/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
2s1 - 15.26 (+1.3)
134 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2s1 - 15.26 (+0.3)
134 Kraków (1)
2019-06-01
2s1 - 15.48 (-1.3)
130 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
2s1 - 15.05 (+1.0)
138 Lublin (M)
2019-06-16
4s1 - 14.94 (+1.7)
140 Racibórz (M)
2019-07-05
5e2 - 14.68 (+0.2)
145 Racibórz (M)
2019-07-05
1f2 - 14.53 (+0.4)
148
5
FREJ Oskar
2003-08-09
Z/4116/17

TAK

10000 m ch M U20 I 53:57.37 53:57.37/19

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
52 - 54:57 r
96 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2s1 - 53:57.37
101
6
FURMAN Paweł
2002-06-21
Z/2123/16

TAK

800m M U20 I 2:02.00 1:59.50/18

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
6s1 - 2:02.00
97 Kraków (1)
2019-06-01
3s2 - 2:01.56
99 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
6s1 - 2:05.52
81
7
HAZIK Karolina
2002-02-23
Z/2340/16

TAK

800m K U20 I 2:18.36 2:18.36/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2s1 - 2:18.36
120 Kraków (1)
2019-06-01
2s1 - 2:16.92
124 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
3s1 - 2:17.93
121
8
JACHYM Marcin
2001-04-14
Z/6349/15

TAK

Wzwyż M U20 I 2.02 2.02/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
1 - 2.02
138 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
1 - 2.00
134 Kraków (1)
2019-06-01
1f2 - 1.90
116 Bełchatów (1)
2019-06-09
3 - 1.93
121 Opole (M)
2019-06-22
3 - 2.04
142 Racibórz (M)
2019-07-04
1e2 - 1.92
120 Racibórz (M)
2019-07-05
6 - 1.95
125
9
KOMAŃSKI Albert
2000-02-07
Z/5152/15

TAK

100m M U20 I 11.07/18

10
KORCZOWSKI Max
2003-01-21
Z/892/17

TAK

400m M U20 I 53.62 53.62/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
3s1 - 53.62
95 Kraków (1)
2019-06-01
6s1 - 54.45
88
11
KOZDRAŃSKI Jakub
2002-01-27
Z/1367/16

TAK

400m M U20 I 51.92 51.63/18

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
3s1 - 51.92
110 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
3s1 - 50.88
122
12
KUŻNIAR Monika
2003-08-20
Z/4125/17

TAK

1500m K U20 I 4:45.16 4:45.16/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
3s1 - 4:45.16
119 Kraków (1)
2019-06-01
1s1 - 4:48.26
115 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
2s1 - 4:42.49
123
13
MAGDOŃ Alicja
2004-05-04
Z/4230/17

TAK

800m K U20 I 2:21.02 2:21.02/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
3s1 - 2:21.02
112
14
MATYJA Michał
2002-08-28
Z/3140/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 53.35 53.35/19

WARUNKOWO - BADANIA
Stalowa Wola (1)
2019-05-11
1 - 53.08
150 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
1 - 53.35
150 Kraków (1)
2019-06-01
1 - 51.43
145 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
1 - 53.64
151
15
MIĄSO Wiktoria
2001-11-14
Z/2337/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.75 1.80/18

WARUNKOWO - BADANIA
Stalowa Wola (1)
2019-05-11
1 - 1.75
151 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
1 - 1.70
141 Przemyśl (1)
2019-05-25
1 - 1.70
141 Gliwice (M)
2019-06-02
6 - 1.78
157 Bełchatów (1)
2019-06-09
1f2 - 1.76
153 Chorzów (M)
2019-06-16
6 - 1.77
155 Opole (M)
2019-06-23
9 - 1.70
141 Opole (M)
2019-06-22
1 - 1.75
151 Warszawa (1)
2019-06-29
1 - 1.70
141 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 1.62
121 Racibórz (M)
2019-07-04
1 - 1.80
161
16
NADŁONEK Rafał
2001-01-11
Z/1170/18

TAK

110m M (99.1) U20 I

17
ORZECH Mateusz
2002-02-19
Z/2169/19

TAK

100m M U20 I 11.61 11.61/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
2e1 - 11.75 (-1.3)
98 Stalowa Wola (1)
2019-05-11
5 - 11.61 (-0.7)
105 Kraków (1)
2019-06-01
1s2 - 11.68 (-0.5)
101 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
4e1 - 11.35 (+1.5)
118
18
OTOK Bartosz
2000-09-27
Z/3863/16

TAK

Kula M U20 (6kg) I 14.52 14.89/18

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
1 - 14.35
123 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
1 - 14.52
126 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
1 - 14.76
129 Lublin (M)
2019-06-16
1 - 15.50
137 Racibórz (M)
2019-07-03
6e1 - 14.84
130
19
PLIZGA Daria
2001-05-22
Z/6413/15

TAK

100m pł K U20 I 15.06 15.06/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
3s1 - 15.34 (+1.3)
133 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
1s1 - 15.06 (+0.3)
138 Kraków (1)
2019-06-01
3s1 - 15.64 (-1.3)
127 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
1s1 - 14.92 (+1.0)
141 Racibórz (M)
2019-07-05
6e2 - 14.87 (+0.2)
142 Racibórz (M)
2019-07-05
4f2 - 14.67 (+0.4)
145
20
PRZYDZIAŁ Jakub
2000-12-18
Z/2667/15

TAK

1500m M U20 I 4:08.71/16

Kraków (1)
2019-06-01
2s2 - 3:59.92
124 Lublin (M)
2019-06-16
1s1 - 4:02.09
119 Kraków (M)
2019-06-22
6s1 - 3:57.81
128 Racibórz (M)
2019-07-05
12s2 - 4:09.95
104
21
RACHWAŁ Patrycja
2003-10-23
Z/1654/17

TAK

5000 m ch K U20 I 29:21 29:21/19

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
7 - 29:21 r
97
22
ROGOWSKI Jakub
2002-05-28
Z/2233/19

TAK

3000m M U20 I 9:58.82 9:58.82/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
7s1 - 9:58.82
89
23
SITEK Jakub
2002-09-24
Z/1260/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 61.47 61.47/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
1s1 - 61.47
88
24
SOKÓŁ Karol
2000-01-02
Z/494/17

TAK

800m M U20 I 1:53.80 1:53.80/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
1s1 - 1:55.05
129 Kraków (1)
2019-05-25
2s1 - 1:53.80
136 Piaseczno (M)
2019-05-31
2f2 - 1:53.43
137 Racibórz (M)
2019-07-03
3e1 - 1:55.20
129
25
SZCZEPANIK Agnieszka
2003-08-04
Z/1625/17

TAK

400m pł K U20 I 69.09 69.09/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2s2 - 69.09
105 Kraków (1)
2019-06-01
2s1 - 66.86
116
26
TARNOWSKA Aleksandra
2003-01-21
Z/1063/19

TAK

Trójskok K U20 I 10.58 10.58/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
2 - 10.82

(+2.2)

0 Stalowa Wola (1)
2019-05-11
0 - 10.58 (+1.4)
91 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2 - 10.50 (+2.0)
89 Przemyśl (1)
2019-05-25
2 - 10.47 (0.0)
88 Kraków (1)
2019-06-01
4 - 10.36 (0.0)
85 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
3 - 10.44 (+0.8)
87
27
TERESZKIEWICZ Damian
2000-02-14
Z/2668/15

TAK

1500m M U20 I 4:02.32/18

Stalowa Wola (1)
2019-06-09
9s1 - 4:34.08
71 Lublin (M)
2019-06-16
2s1 - 4:03.13
117 Racibórz (M)
2019-07-05
2s1 - 4:00.16
123
28
WDOWIK Oliwer
2002-01-03
Z/2338/16

TAK

200m M U20 I 21.53 21.53/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
1s1 - 21.53 (+0.4)
159 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
1s1 - 21.20 (+1.3)
173 Lublin (M)
2019-06-16
1s1 - 21.27 (+1.5)
171 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
1 - 21.43 (+0.1)
164
29
WITALEC Marcin
2003-02-25
Z/3843/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.75 1.75/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
2 - 1.70
81 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2 - 1.70
81 Przemyśl (1)
2019-05-25
1 - 1.75
90 Kraków (1)
2019-06-01
2 - 1.70
81
30
ŻYCZYŃSKI Tomasz
2002-02-06
Z/2668/16

TAK

100m M U20 I 11.04 11.04/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
2e2 - 11.27 (-1.2)
123 Stalowa Wola (1)
2019-05-11
2 - 11.17 (-0.7)
128 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2e1 - 11.22 (-1.1)
126 Stalowa Wola (1)
2019-05-19
2 - 11.25 (-1.1)
124 Przemyśl (1)
2019-05-25
2e3 - 11.04 (+0.5)
136 Przemyśl (1)
2019-05-25
2f2 - 11.10 (+1.1)
132 Kraków (1)
2019-06-01
3s1 - 11.17 (+0.5)
128 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
1e1 - 11.09 (+1.5)
133 Lublin (M)
2019-06-16
1s2 - 11.00

(+3.0)

0