WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 9/DOL/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna
2001-05-13
Z/1623/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.59 1.59/19

Wrocław (1)
2019-05-12
1 - 1.55
103 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2 - 1.59
112 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2 - 1.60
115 Wrocław (1)
2019-06-23
6 - 1.50
92 Racibórz (M)
2019-07-03
5e2 - 1.58
110
2
BIŻECKI Patryk
2003-06-06
Z/1047/18

TAK

Oszczep M U18 (700) I 37.07 37.07/19

Wrocław (1)
2019-05-11
7 - 30.82
51 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
6 - 35.82
65 Zgorzelec (1)
2019-06-08
4 - 34.92
63
3
CZEPIEL Grzegorz
2002-03-22
Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 47.17 47.17/19

Wrocław (1)
2019-05-11
5 - 41.11
113 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3 - 47.17
133 Zielona Góra (1)
2019-05-28
1 - 44.90
126 Zamość (M)
2019-06-01
3 - 47.27
133 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
1 - 42.98
119
4
DROZDEK Marcelina
2000-10-23
Z/2488/15

TAK

10000 m ch K U20 I 59:10.20 58:04/18

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
61 - 60:11 r
98 Toruń (1)
2019-05-18
3s1 - 59:10.20
103 Racibórz (M)
2019-07-04
7s1 - 58:38.74
105
5
GAPIŃSKI Mikołaj
2001-05-27
Z/1401/19

TAK

400m M U20 I 53.22 53.22/19

Wrocław (1)
2019-05-11
2w2 - 53.22
99 Kraków (M)
2019-06-08
4w4 - 52.37
106
6
GOSS Martyna
2001-08-12
Z/2468/15

TAK

100m pł K U20 I 15.41 15.41/19

Wrocław (1)
2019-05-11
2s1 - 16.01 (0.0)
120 Żary (1)
2019-05-18
1s1 - 15.71 (-0.4)
126 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 15.41 (+0.9)
131 Zamość (M)
2019-06-01
2e1 - 15.18 (+1.5)
136 Zamość (M)
2019-06-01
4 - 14.95 (+1.8)
140 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1s1 - 15.20

(+2.1)

0 Racibórz (M)
2019-07-05
5e1 - 15.33 (+0.5)
133 Racibórz (M)
2019-07-05
8f2 - 15.20 (+0.4)
135
7
GRUSZECKI Kornel
2003-02-12
Z/243/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 19.85 19.85/19

Wrocław (1)
2019-05-12
5w2 - 19.85 (+0.6)
43
8
JACKOWSKA Amelia
2003-12-05
Z/245/17

TAK

100m pł K U18 I 15.24 15.24/19

Wrocław (1)
2019-05-11
4s1 - 15.77 (+0.1)
123 Żary (1)
2019-05-18
2s2 - 16.27 (-2.0)
114 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
5s1 - 15.24 (+1.6)
134 Zamość (M)
2019-06-01
3e2 - 15.75 (+0.6)
124 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2s1 - 15.33

(+2.1)

0 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
3s1 - 15.50 (+0.5)
129
9
KAMIŃSKI Krzysztof
2000-07-28
Z/2467/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 37.98/18

Zgorzelec (1)
2019-06-08
0 - NM
0
10
KARABAN Jakub
2000-06-24
Z/2483/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.36 15.36/19

Wrocław (1)
2019-05-12
2w1 - 17.08 (+1.3)
84 Żary (1)
2019-05-18
4s1 - 15.61 (-1.7)
126 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 15.36 (+1.8)
133 Zamość (M)
2019-06-01
3e1 - 15.52 (+0.5)
129 Zamość (M)
2019-06-01
5 - 26.70 (+0.5)
0 Kraków (M)
2019-06-09
4w2 - 15.59 (+0.3)
127 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
3s1 - 15.72 (-0.4)
123
11
KARASIEWICZ Maja
2002-09-28
Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) I 41.67 41.67/19

12
KOZAK Gracjan
2001-11-19
Z/2491/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 55.90 55.90/19

Szprotawa (1)
2019-05-11
1 - 53.17
153 Żary (1)
2019-05-18
1 - 53.30
153 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1 - 55.98
162 Wrocław (M)
2019-05-29
3 - 55.83
161 Zielona Góra (1)
2019-05-28
1 - 54.40
157 Zamość (M)
2019-06-01
2 - 54.51
157 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1 - 56.71
164 Koszalin (1)
2019-06-08
0 - NM
0 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
1 - 52.86
152 Wrocław (1)
2019-06-23
1 - 54.26
156 Racibórz (M)
2019-07-04
2e1 - 52.69
152 Racibórz (M)
2019-07-05
1 - 57.92
167
13
KUJAWA Jakub
2004-05-18
Z/4497/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 10.88 10.88/19

Legnica (1)
2019-05-18
1 - 10.88
73 Zgorzelec (1)
2019-06-08
4 - 12.22
92 Warszawa (1)
2019-06-07
5 - 10.66
71
14
NOWAK Mikołaj
2003-08-14
Z/241/17

TAK

Oszczep M U18 (700) I 37.82 37.82/19

Wrocław (1)
2019-05-11
6 - 31.77
54 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
7 - 33.94
60 Zgorzelec (1)
2019-06-08
5 - 32.36
55
15
OLSZOWA Małgorzata
2003-09-14
Z/832/17

TAK

100m K U20 I 13.39 13.36/18

Wrocław (1)
2019-05-11
6e4 - 13.39 (+1.1)
96 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2e4 - 13.43 (+0.7)
94
16
OLSZOWY Martyna
2000-12-30
Z/4409/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I 38.58 38.58/19

Wrocław (1)
2019-05-11
2 - 32.52
92 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1 - 36.22
110 Zielona Góra (1)
2019-05-28
1 - 31.25
87 Zamość (M)
2019-06-02
5 - 31.70
88 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
1 - 39.65
122 Racibórz (M)
2019-07-03
9e1 - 36.73
112 Racibórz (M)
2019-07-04
12 - 33.71
98
17
PIOTROWSKA Daria
2004-09-25
Z/1258/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.28 11.28/19

Wrocław (1)
2019-05-11
1w2 - 10.94
96 Legnica (1)
2019-05-18
2 - 10.67
92 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
5 - 11.28
100 Wrocław (1)
2019-06-01
6 - 11.31
100 Kraków (M)
2019-06-08
1w1 - 11.13
98
18
WASILEWICZ Jan
2000-01-09
Z/5741/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 42.86 42.86/19

Wrocław (1)
2019-05-11
6 - 36.13
78 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3 - 42.86
97 Wrocław (1)
2019-06-01
2 - 40.86
93
19
WOŁOSZYN Aleksandra
2001-12-04
Z/2493/15

TAK

2000m prz.K U20 I 8:22.27 7:56.53/17

Wrocław (1)
2019-05-12
5s1 - 8:22.27
91 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s1 - 8:30.01
87 Racibórz (M)
2019-07-04
15s1 - 8:13.10
95
20
ZAZULA Michał
2003-10-23
Z/240/17

TAK

400m pł M (84) U18 I 55.97 55.97/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s1 - 55.97
124 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
2s1 - 57.34
111