WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 20 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 1/ZPO/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub
2001-03-26
Z/194/17

TAK

400m M U20 I 55.42 55.42/19

Świnoujście (1)
2019-05-18
3s1 - 55.42
79 Białogard (1)
2019-06-22
2s3 - 54.37
88
2
CHATŁAS Magdalena
2005-07-01
Z/4902/18

TAK

800m K U20 I 2:35.28 2:35.28/19

Świnoujście (1)
2019-05-18
7s1 - 2:35.28
73 Białogard (1)
2019-06-22
4s3 - 2:31.96
80
3
DROŻDŻEWSKA Paulina
2003-12-08
Z/509/19

TAK

1500m K U20 I

4
GADOMSKI Paweł
2002-07-12
Z/311/16

TAK

1500m M U20 I 4:05.34/18

Wrocław (M)
2019-05-29
9s2 - 4:03.22
117
5
JĘDRZEJAK Wiktor
2003-08-16
Z/2475/17

TAK

1500m M U20 I

Wrocław (M)
2019-05-29
1s3 - 4:05.95
112
6
KWIECIEŃ Aleksandra
2000-11-07
Z/4142/15

TAK

W dal K U20 I 5.87/18

Szczecin (1)
2019-05-25
1 - 5.67

(+2.2)

0 Szczecin (1)
2019-05-25
0 - 5.60 (+1.1)
130
7
MARTYNOWICZ Wiktoria
2003-03-12
Z/2821/16

TAK

1500m prz.K U18 I 5:57.94 5:57.94/19

Świnoujście (1)
2019-05-18
2s1 - 5:57.94
76 Białogard (1)
2019-06-22
9s1 - 5:42.10
90
8
MRÓZ Nikodem
2004-04-30
Z/1300/18

TAK

W dal M U20 I 5.36 5.36/19

Złocieniec (1)
2019-06-01
1 - 5.54 (-0.1)
67 Białogard (1)
2019-06-22
8 - 5.52 (+1.2)
66 Świnoujście (1)
2019-06-04
8 - 5.59 (+0.6)
68
9
OGONOWSKI Filip
2005-06-02
Z/1717/18

TAK

800m M U20 I 2:14.75 2:14.75/19

Świnoujście (1)
2019-05-18
4s1 - 2:14.75
66
10
OSIŃSKA Marcelina
2002-01-14
Z/4144/15

TAK

5000 m ch K U20 I 26:16 26:16/19

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
1 - 26:16 r
127
11
STEFANIUK Weronika
2000-02-23
Z/4145/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.70 1.71/17

WARUNKOWO - BADANIA
Świnoujście (1)
2019-05-18
1 - 1.70
141 Szczecin (1)
2019-05-25
1 - 1.68
136 Łódź (M)
2019-06-01
2 - 1.68
136 Opole (M)
2019-06-22
5 - 1.69
138 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 1.62
121 Racibórz (M)
2019-07-04
3 - 1.68
136
12
SZACHNOWSKI Jakub
2004-08-14
Z/931/18

TAK

800m M U20 I 2:27.81 2:27.81/19

Świnoujście (1)
2019-05-18
6s1 - 2:27.81
50
13
SZULC Dominika
2005-10-25
Z/934/18

TAK

800m K U20 I 2:43.51 2:43.51/19

Świnoujście (1)
2019-05-18
9s1 - 2:43.51
65 Białogard (1)
2019-06-22
6s3 - 2:33.99
75
14
TRZCIŃSKI Bartosz
2002-02-22
Z/565/16

TAK

800m M U20 I 2:02.67 2:02.57/18

Szczecin (1)
2019-05-12
4s1 - 2:02.67
93 Szczecin (1)
2019-05-25
7s1 - 2:03.97
87
15
ULASZEWSKA Alicja
2003-08-11
Z/2820/16

TAK

800m K U20 I 2:31.23 2:21.12/18

Szczecin (1)
2019-05-12
1s1 - 2:31.23
82 Złocieniec (1)
2019-06-01
1s1 - 2:23.61
105
16
WICZKOWSKA Julia
2004-02-14
Z/930/18

TAK

5000 m ch K U20 I

Szczecin (1)
2019-05-25
2s2 - 26:47.49
122
17
ZAKRZEWSKA Kaja
2004-12-29
Z/4901/18

TAK

1500m K U20 I

18
ZAPART Michał
2004-06-04
Z/2477/17

TAK

400m M U20 I

Szczecin (1)
2019-05-25
2s2 - 54.96
83
19
ZEMBIK Jan
2000-01-22
Z/853/15

TAK

400m M U20 I 55.68/17

20
ZEMBIK Michalina
2000-01-22
Z/852/15

TAK

10000 m ch K U20 I 59:53 58:34.42/18

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
51 - 59:53 r
100 Racibórz (M)
2019-07-04
6s1 - 58:35.31
105