WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 45 ( 45 ) K-20 M-25
NrLicencji: 12/LBE/12

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Michał
2000-04-28
Z/3909/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 48.99/18

WARUNKOWO - BADANIA
Biała Podlaska (M)
2019-06-01
2 - 48.00
138 Lublin (M)
2019-06-16
2 - 47.24
136 Racibórz (M)
2019-07-04
8e1 - 43.00
123
2
DROZD Wiktoria
2001-09-20
Z/6101/15

TAK

200m K U20 I 24.74 24.74/19

WARUNKOWO - BADANIA
Lublin (1)
2019-05-18
1s2 - 25.05 (+0.8)
145 Łódź (M)
2019-05-26
2s4 - 24.74 (+1.5)
151 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
1s1 - 24.64 (+0.3)
153 Racibórz (M)
2019-07-04
2e1 - 25.06 (-0.8)
144 Racibórz (M)
2019-07-05
0f2 - DNF (0.0)
0
3
DZIDO Aleksandra
2000-01-28
Z/2226/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55 1.65/18

Lublin (1)
2019-05-18
2 - 1.55
103 Kozienice (1)
2019-05-25
1f2 - 1.55
103 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
1 - 1.61
118 Lublin (M)
2019-06-16
1 - 1.55
103 Racibórz (M)
2019-07-03
7e2 - 1.50
92
4
DZIEDZIC Justyna
2000-02-23
Z/5966/15

TAK

200m K U20 I 25.79/18

Biała Podlaska (M)
2019-06-01
3s1 - 25.55 (+0.3)
135 Racibórz (M)
2019-07-04
4e2 - 25.63 (+0.5)
133 Racibórz (M)
2019-07-05
3f2 - 25.73 (0.0)
131
5
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
Z/6045/15

TAK

400m M U20 I 49.96/18

Biała Podlaska (M)
2019-06-01
1s1 - 49.97
131 Lublin (M)
2019-06-16
1s1 - 50.67
124 Lublin (M)
2019-06-29
4s1 - 51.87
111 Racibórz (M)
2019-07-03
4e4 - 50.52
126 Racibórz (M)
2019-07-04
4f2 - 50.24
129
6
GÓRNIAK Kamila
2001-02-21
Z/3078/17

TAK

Tyczka K U20 I 3.00/18

Warszawa (1)
2019-06-16
11 - 2.60
104 Racibórz (M)
2019-07-04
12 - 2.60
104
7
GRUSZKOWSKA Patrycja
2000-01-07
Z/2919/15

TAK

3000m K U20 I 10:28.68/17

8
HOŁUB Jakub
2002-01-13
Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U20 I 2.06 2.06/19

Lublin (1)
2019-05-18
2 - 1.95
125 Łódź (M)
2019-05-24
1e1 - 1.94
123 Łódź (M)
2019-05-25
3 - 2.06
146 Zamość (M)
2019-06-01
2 - 1.99
132 Lublin (M)
2019-06-16
2 - 2.00
134 Opole (M)
2019-06-22
2f2 - 1.98
130 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
1 - 2.05
144
9
HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
Z/2537/16

TAK

400m pł M U20 I 54.14 54.14/19

WARUNKOWO - BADANIA
Łódź (M)
2019-05-25
1s2 - 54.14
144 Zamość (M)
2019-06-02
1s1 - 53.84
146 Lublin (M)
2019-06-16
2s1 - 53.50
150 Łódź (1)
2019-06-22
1s1 - 54.32
142 Racibórz (M)
2019-07-03
2e1 - 54.85
137 Racibórz (M)
2019-07-04
1 - 52.46
159
10
IWANEK Iga
2001-09-20
Z/343/16

TAK

400m K U20 I 57.11/18

Zamość (1)
2019-05-26
1s1 - 58.13
128
11
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
Z/352/16

TAK

200m M U20 I 23.38/18

12
KISTER Jakub
2000-09-23
Z/6120/15

TAK

100m M U20 I 11.52 11.35/18

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
6s1 - 11.52 (-0.5)
109
13
KNEZ Kinga
2001-08-24
Z/6095/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 39.94 46.87/18

WARUNKOWO - BADANIA
Biała Podlaska (1)
2019-05-11
3 - 39.94
121 Zamość (1)
2019-05-26
2 - 46.55
140 Lublin (M)
2019-06-16
4 - 46.58
140 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
2 - 45.56
137 Racibórz (M)
2019-07-03
7e1 - 44.64
134 Racibórz (M)
2019-07-04
8 - 46.57
140
14
KOTYRA Mikołaj
2001-03-29
Z/316/16

TAK

400m M U20 I 48.10/18

15
LESZCZUK Bartosz
2000-11-11
Z/6090/15

TAK

Trójskok M U20 I 14.42/18

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-26
1 - 14.57

(+2.5)

0 Warszawa (1)
2019-05-26
0 - 14.32 (-0.9)
126 Warszawa (1)
2019-06-08
1 - 14.35 (+0.7)
127 Łódź (1)
2019-06-22
3 - 14.10 (+1.3)
122 Racibórz (M)
2019-07-04
2e2 - 14.27 (-0.4)
125 Racibórz (M)
2019-07-05
4 - 14.66 (+0.5)
134
16
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
Z/6092/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 43.03 43.03/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
1 - 41.66
139 Łódź (M)
2019-05-25
4e2 - 43.03
143 Łódź (M)
2019-05-26
7 - 42.49
141 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
1 - 42.92
143 Lublin (M)
2019-06-16
1 - 44.01
146 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
2 - 42.00
140 Racibórz (M)
2019-07-05
2 - 44.30
146
17
PAŚNIK Monika
2001-11-12
Z/6102/15

TAK

400m K U20 I 62.24 60.61/18

Lublin (1)
2019-05-18
5s2 - 62.24
97 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
3s1 - 62.02
99 Lublin (M)
2019-06-16
4s2 - 62.37
96 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
3s1 - 62.20
97 Lublin (M)
2019-06-29
6s1 - 62.73
93
18
SAJNA Kinga
2002-05-20
Z/1598/16

TAK

W dal K U20 I 5.28 5.28/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
5 - 5.08 (+1.1)
87 Lublin (1)
2019-05-18
2 - 5.28 (+1.4)
103 Warszawa (1)
2019-06-08
3 - 5.24 (+0.3)
100 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
8 - 5.00 (-1.4)
81
19
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
Z/6046/15

TAK

400m M U20 I 52.53/17

Zamość (1)
2019-05-26
1s1 - 51.07
120 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
1s1 - 50.17
129
20
SKULIMOWSKI Mikołaj
2000-11-16
Z/6098/15

TAK

Młot M U20 (6kg) I 48.50 48.50/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
3 - 47.75
117 Lublin (1)
2019-05-18
6 - 47.16
116 Zamość (1)
2019-05-26
2 - 48.50
119 Lublin (M)
2019-06-16
5 - 46.26
114 Racibórz (M)
2019-07-05
14 - 45.99
113
21
STĄSIK Anna
2002-08-02
Z/354/16

TAK

400m pł K U20 I 63.53 61.47/18

Łódź (M)
2019-05-25
4s2 - 63.53
136 Lublin (M)
2019-06-16
2s1 - 62.72
141 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
1s1 - 63.66
135
22
TUSTANOWSKI Michał
2002-12-17
Z/1728/17

TAK

100m M U20 I 11.81/17

Warszawa (1)
2019-06-29
10e1 - 11.86 (-0.9)
93
23
WIŚNIEWSKI Piotr
2000-05-17
Z/2681/17

TAK

Trójskok M U20 I 13.98 13.98/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
1 - 13.98 (-0.4)
119 Warszawa (1)
2019-05-26
3 - 14.32

(+2.5)

0 Lublin (M)
2019-06-16
1 - 13.88 (+1.6)
117 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
2 - 13.77 (+1.4)
115 Racibórz (M)
2019-07-04
5e1 - 13.81 (+0.3)
116 Racibórz (M)
2019-07-05
3 - 14.72 (+0.5)
135
24
ŻMUDA Wojciech
2001-01-10
Z/6097/15

TAK

Młot M U20 (6kg) I 51.00 51.00/19

WARUNKOWO - BADANIA
Biała Podlaska (1)
2019-05-11
2 - 51.00
125 Lublin (1)
2019-05-18
4 - 49.55
121 Zamość (1)
2019-05-26
3 - 48.44
119 Lublin (M)
2019-06-16
3 - 51.54
126 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
2 - 48.43
119 Kielce (1)
2019-06-23
2 - 49.89
122 Racibórz (M)
2019-07-05
13 - 46.38
114
25
BARWIŃSKI Piotr
2001-04-02
Z/3001/15

TAK

800m M U20 II 2:07.52 2:07.17/18

Lublin (1)
2019-05-18
8s2 - 2:07.52
74
26
CISEK Kacper
2001-03-29
Z/2658/18

TAK

400m M U20 II 54.07/18

27
DEC Monika
2001-03-01
Z/3956/18

TAK

400m K U20 II 64.75/18

28
GAŁAT Konrad
2001-02-19
Z/6106/15

TAK

100m M U20 II 11.84 11.71/18

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
3s2 - 12.00 (+0.7)
88 Lublin (1)
2019-05-18
1s5 - 11.84 (+0.1)
94 Zamość (1)
2019-05-26
3s1 - 11.75 (-0.6)
98 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
4e1 - 11.76 (+2.0)
98 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
7 - 11.76 (-0.2)
98 Lublin (M)
2019-06-16
5s3 - 11.63

(+4.5)

0 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
3s3 - 11.89 (-0.4)
92
29
JAKUBCZAK Karol
2001-08-07
Z/3976/18

TAK

800m M U20 II 2:06.86 2:06.86/19

Lublin (1)
2019-05-18
7s2 - 2:06.86
75 Lublin (M)
2019-06-16
6s2 - 2:08.26
73
30
KITLIŃSKI Bartosz
2004-06-11
Z/630/18

TAK

400m M U20 II 58.98/18

Biała Podlaska (M)
2019-06-01
3s1 - 54.10
91
31
KLUJ Natalia
2002-03-13
Z/1595/16

TAK

Trójskok K U20 II 10.71 10.71/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
3 - 10.40 (+0.4)
86 Warszawa (1)
2019-05-26
5 - 10.71 (+1.4)
95 Lublin (M)
2019-06-16
3 - 10.70

(+2.3)

0
32
KOCOT Katarzyna
2001-09-20
Z/1037/18

TAK

800m K U20 II 2:24.98 2:22.75/18

Lublin (1)
2019-05-18
3s1 - 2:24.98
101
33
KOS Jakub
2004-02-12
Z/4456/17

TAK

200m M U20 II 28.82/18

34
MAJ Paweł
2004-03-25
Z/4502/17

TAK

W dal M U20 II 4.94/18

35
MIROŃ Aleksandra
2000-09-15
Z/2660/18

TAK

400m K U20 II 64.09/18

Zamość (1)
2019-05-26
5s1 - 63.34
89 Lublin (M)
2019-06-16
5s2 - 67.09
70 Lublin (M)
2019-06-29
7s1 - 64.34
82
36
MISIARZ Sebastian
2004-09-15
Z/632/18

TAK

400m M U20 II 56.75/18

Biała Podlaska (M)
2019-06-01
5s1 - 56.20
74
37
RYDZ Paweł
2002-04-16
Z/340/16

TAK

100m M U20 II 12.02 12.02/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
5s2 - 12.02 (+0.7)
87 Zamość (1)
2019-05-26
3s2 - 12.13 (+0.1)
84 Lublin (M)
2019-06-16
5s4 - 11.90

(+4.3)

0 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
4s3 - 12.16 (-0.4)
83
38
SITAREK Wiktor
2004-12-19
Z/4713/17

TAK

100m M U20 II 12.34 12.34/19

Lublin (1)
2019-05-18
4s3 - 12.34 (+0.1)
77 Zamość (1)
2019-05-26
4s3 - 12.24 (-0.9)
80 Lublin (M)
2019-06-16
3s5 - 12.09

(+2.5)

0 Lublin (1)
2019-06-23
1s2 - 12.45 (-3.5)
74 Warszawa (1)
2019-06-29
6e3 - 12.42

(+2.6)

0
39
SZUBA Kamil
2004-05-25
Z/4806/18

TAK

W dal M U20 II 4.48/18

40
TABACZYŃSKA Weronika
2001-07-06
Z/3361/16

TAK

Kula K U20 (4kg) II 11.32 11.32/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
2 - 10.35
111 Lublin (1)
2019-05-18
1 - 10.15
109 Kozienice (1)
2019-05-25
1 - 11.32
122 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
2 - 11.30
122 Lublin (M)
2019-06-16
3 - 10.28
110 Racibórz (M)
2019-07-03
11 - 10.31
111
41
TARACHA Weronika
2002-03-28
Z/351/16

TAK

800m K U20 II 2:30.43 2:23.57/18

Lublin (1)
2019-05-18
11s1 - 2:30.43
85
42
TARGOSIŃSKI Mikołaj
2001-06-01
Z/2661/18

TAK

200m M U20 II 26.63/18

43
TUSTANOWSKA Martyna
2004-04-19
Z/4457/17

TAK

100m K U20 II 13.66/18

Lublin (1)
2019-06-23
2s2 - 13.71 (-1.3)
84 Warszawa (1)
2019-06-29
1e3 - 13.44 (-0.1)
94
44
WAŁACH Emilia
2004-01-09
Z/2122/18

TAK

800m K U20 II

45
WÓJTOWICZ Wiktoria
2005-04-20
Z/2380/19

TAK

100m K U20 II

Lublin (M)
2019-06-16
4s5 - 14.36 (+1.7)
68