WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
NrLicencji: 01/OP/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz
2003-10-20
Z/2423/17

TAK

400m M U20 I 53.88 53.38/18

WARUNKOWO - BADANIA
Wrocław (1)
2019-05-11
6s2 - 53.88
93 Kraków (M)
2019-06-22
4s1 - 53.97
92
2
BABULA Maciej
2003-08-09
Z/3475/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 60.37 60.37/19

Wrocław (1)
2019-05-12
0s2 - DNF
0 Opole (1)
2019-05-18
5s1 - 60.37
95 Bełchatów (1)
2019-06-08
4s2 - DNF
0 Opole (1)
2019-06-15
4s2 - 62.66
77 Kraków (M)
2019-06-22
4s1 - 61.62
86
3
BOGUCKA Jagoda
2003-08-10
Z/2172/17

TAK

100m pł K U18 I

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
0w1 - DQ (+0.8)
0
4
BUCZNA Dominika
2002-08-01
Z/1349/17

TAK

400m K U20 I 64.49 64.49/19

Wrocław (1)
2019-05-11
8s2 - 64.82
79 Wrocław (1)
2019-06-01
5s2 - 64.31
83
5
CZAJKA Aleksander
2003-04-17
Z/4073/17

TAK

1500m M U20 I 4:23.83 4:23.83/19

Wrocław (1)
2019-05-11
5s2 - 4:23.83
80 Wrocław (1)
2019-06-01
3s1 - 4:20.35
86
6
DOLIŃSKA Alicja
2000-11-04
Z/2872/15

TAK

100m pł K U20 I 15.32 14.43/18

Wrocław (1)
2019-05-11
1w1 - 15.32 (+1.0)
133 Opole (1)
2019-05-18
2s2 - 15.57 (-1.9)
128 Wrocław (1)
2019-06-01
2s1 - 15.45 (0.0)
130
7
GDALEWSKI Kacper
2000-06-05
Z/2999/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.93/18

Opole (1)
2019-06-15
2s1 - 19.44 (-3.1)
54
8
GŁOWACKI Sambor
2003-04-11
Z/2181/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.40 15.40/19

Wrocław (1)
2019-05-11
4s1 - 15.40 (0.0)
120 Opole (1)
2019-05-18
3s1 - 16.26 (-1.2)
93 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
3 - 15.68 (+0.1)
113 Wrocław (1)
2019-06-01
3s1 - 15.90 (-0.1)
106 Opole (1)
2019-06-15
3s1 - 16.21 (-3.1)
95
9
GROCHALSKA Ewa
2002-11-25
Z/747/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.45 1.45/18

Wrocław (1)
2019-05-12
7 - 1.35
62 Opole (1)
2019-05-18
4f2 - 1.45
75 Opole (1)
2019-06-15
9 - 1.30
55
10
HAŁUPKA Martyna
2001-01-12
Z/2749/18

TAK

3000m K U20 I

11
JAŃDZIAK Agnieszka
2002-07-16
Z/3849/17

TAK

100m pł K U18 I

12
KIJAK Jakub
2002-02-23
Z/1870/19

TAK

1500m M U20 I 4:21.12 4:21.12/19

Wrocław (1)
2019-05-11
3s2 - 4:21.12
85 Kraków (M)
2019-06-22
5s2 - 4:17.08
91
13
KRÓL Dawid
2001-05-04
Z/2746/18

TAK

Kula M U20 (6kg) I 12.43 12.43/19

Opole (1)
2019-05-18
1 - 12.43
101 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3 - 13.26
108 Wrocław (1)
2019-06-23
5 - 11.85
96
14
LACH Aleksandra
2000-09-12
Z/2655/15

TAK

Tyczka K U20 I 2.90 3.20/18

Opole (1)
2019-05-18
2f2 - 2.90
123 Warszawa (1)
2019-06-16
8 - 3.00
130 Racibórz (M)
2019-07-04
10 - 3.00
130
15
LAKWA Julia
2002-01-14
Z/2245/19

TAK

3000m K U20 I

16
LENSKA Patrycja
2002-11-21
Z/1958/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 19.95 26.38/18

Opole (1)
2019-05-18
5 - 19.95
58
17
LIS Krzysztof
2002-08-02
Z/2244/19

TAK

1500m M U20 I 4:35.76 4:35.76/19

Wrocław (1)
2019-05-11
8s2 - 4:35.76
71
18
MUCHA Marek
2001-02-25
Z/5898/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 59.78 59.78/19

Wrocław (1)
2019-05-11
2 - 56.64
126 Opole (1)
2019-05-18
1 - 57.12
128 Racibórz (M)
2019-07-04
2 - 71.57
164
19
MURZA Julia
2001-10-07
Z/3247/19

TAK

3000m K U20 I 11:35.34 11:35.34/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
8s1 - 11:35.34
83 Bełchatów (1)
2019-06-09
1s2 - 11:39.87
81 Kraków (M)
2019-06-22
8s1 - 12:28.41
68
20
PANCYLEJKO Ewelina
2002-08-31
Z/2882/16

TAK

400m pł K U20 I 67.53 67.23/18

Opole (1)
2019-05-18
1s1 - 67.53
112 Bełchatów (1)
2019-06-08
1s2 - 66.26
119
21
POLAK Rafał
2000-01-31
Z/2609/15

TAK

800m M U20 I 2:01.77 2:01.09/17

Opole (1)
2019-05-18
1s2 - 2:01.77
98
22
RACHWALIK Bartłomiej
2001-07-06
Z/5899/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 43.81 43.81/19

Opole (1)
2019-05-18
0 - NM
0
23
RANECKA Kamila
2002-02-05
Z/3755/16

TAK

Oszczep K U18 (500) I 38.16 40.30/17

Wrocław (1)
2019-05-11
4 - 37.78
100 Opole (1)
2019-05-18
1 - 38.16
102 Wrocław (1)
2019-06-01
1 - 37.72
100 Kraków (M)
2019-06-22
1 - 36.13
94
24
STOKŁOSA Aleks
2002-01-21
Z/665/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 56.15 56.15/19

Wrocław (1)
2019-05-12
2s1 - 57.91
107 Opole (1)
2019-05-18
1s1 - 56.16
122 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
1s1 - 56.15
122 Bełchatów (1)
2019-06-08
1s1 - 58.38
105 Opole (1)
2019-06-15
1s2 - 56.11
123 Kraków (M)
2019-06-22
2s1 - 55.63
127
25
¦CIRA Paweł
2002-05-08
Z/1351/17

TAK

400m pł M (84) U18 I 62.03 62.03/19

Opole (1)
2019-05-18
6s1 - 62.03
83
26
TOMASZEWSKA Paulina
2003-09-12
Z/3248/19

TAK

1500m K U20 I 5:22.22 5:22.22/19

Wrocław (1)
2019-05-11
6s1 - 5:22.22
73 Opole (1)
2019-06-15
2s1 - 5:30.69
69
27
WESTER Tomasz
2002-07-13
Z/745/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.48/18

WARUNKOWO - BADANIA
Opole (1)
2019-06-15
1s1 - 15.98 (-3.1)
103 Warszawa (1)
2019-06-16
5e1 - 15.45

(+2.8)

0 Warszawa (1)
2019-06-16
0f2 - DNF (+0.5)
0 Kraków (M)
2019-06-22
1s1 - 15.62 (-0.6)
114
28
WO¬NIAK Agata
2001-01-04
Z/2891/18

TAK

100m K U20 I 14.22/17

29
ZAKLIŃSKA Anna
2000-06-24
Z/2747/18

TAK

Kula K U20 (4kg) I 10.99 11.06/18

ŁódĽ (M)
2019-05-24
4e1 - 10.89
117 ŁódĽ (M)
2019-05-25
11 - 10.58
114