WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 21 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 3/DOL/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWIEC Zofia
2002-08-07
Z/249/17

TAK

100m K U20 I 14.18 14.18/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
7e2 - 14.18 (+0.8)
71
2
CHOROSZEWICZ Magdalena
2005-01-28
Z/3925/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I 29.14 29.14/19

Wrocław (1)
2019-05-11
11 - 21.54
50 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
5 - 29.14
71 Zgorzelec (1)
2019-06-08
4f2 - 31.50
75
3
CHORZĘPA Paweł
2004-06-17
Z/3921/17

TAK

Oszczep M U18 (700) I

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
0 - NM
0
4
CIUPAK Magdalena
2005-05-22
Z/3918/17

TAK

200m K U20 I

5
DOMINIAK Daniel
2001-04-10
Z/817/16

TAK

800m M U20 I 1:54.30 1:54.30/19

Wrocław (1)
2019-05-12
4s1 - 1:57.32
119 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 1:54.30
133 Zamość (M)
2019-06-02
1s3 - 1:55.42
128 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
2s1 - 1:55.33
128 Racibórz (M)
2019-07-03
5e1 - 1:57.12
120
6
DZIEMIDOWICZ Ewa
2002-09-04
Z/129/16

TAK

Oszczep K U18 (500) I 34.37 34.37/19

Wrocław (1)
2019-05-12
1w1 - 32.43
82 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
5 - 34.37
88 Zamość (M)
2019-06-02
8 - 33.45
85
7
FRANCZAK Mateusz
2004-03-18
Z/3923/17

TAK

800m M U20 I 2:09.17 2:09.17/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
4s2 - 2:09.17
72
8
KLATKA Anna
2005-03-02
Z/2231/18

TAK

200m K U20 I

Zgorzelec (1)
2019-06-08
2s2 - 28.92 (+0.8)
81 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
2s6 - 28.60 (+0.4)
85
9
KOWALSKA Agata
2002-10-07
Z/248/17

TAK

1500m prz.K U18 I 5:52.73 5:52.73/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s1 - 5:52.73
81 Białogard (1)
2019-06-22
11s1 - 5:53.48
80
10
ŁAKOTA Justyna
2002-09-15
Z/250/17

TAK

800m K U20 I 2:29.85 2:29.85/19

Wrocław (1)
2019-05-12
3s1 - 2:36.45
72 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
4s1 - 2:29.85
86 Zamość (M)
2019-06-02
3s2 - 2:29.45
87 Zgorzelec (1)
2019-06-08
3s1 - 2:35.83
73 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
6s1 - 2:29.69
87
11
MISEK Kamil
2002-12-21
Z/3928/17

TAK

200m M U20 I 23.89 23.89/19

Wrocław (1)
2019-05-12
4s2 - 23.89 (+2.0)
97
12
POPIEL Kaja
2004-08-16
Z/3924/17

TAK

800m K U20 I

Zgorzelec (1)
2019-06-08
2s1 - 2:28.42
90
13
ROGALA Julia
2005-12-15
Z/3926/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I

14
ROSA Julia
2002-02-12
Z/5625/15

TAK

400m K U20 I 60.15 60.15/19

Wrocław (1)
2019-05-11
7s1 - 61.71
101 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 60.15
112 Zamość (M)
2019-06-01
4s1 - 61.25
104 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
2s1 - 60.17
112 Białogard (1)
2019-06-22
4s1 - 60.61
109
15
RUSZKIEWICZ Filip
2001-05-30
Z/2645/15

TAK

1500m M U20 I 4:12.09 4:12.09/19

Wrocław (1)
2019-05-11
11s1 - 4:12.09
100 Zamość (M)
2019-06-01
11s2 - 4:19.01
88 Wrocław (1)
2019-06-23
1s1 - 4:09.24
0
16
SARGALSKI Szymon
2003-11-01
Z/130/16

TAK

100m M U20 I 11.73 11.73/19

Żary (1)
2019-05-18
1e6 - 11.79 (-1.5)
96
17
SMAJDA Julia
2003-03-15
Z/836/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I

18
SZCZĘSNA Laura
2005-06-08
Z/2729/18

TAK

W dal K U20 I 4.21 4.21/19

Wrocław (1)
2019-05-12
20w3 - 3.69 (-2.5)
35 Legnica (1)
2019-05-18
5 - 4.21 (+0.9)
52 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
12 - 4.13 (+1.4)
49 Zgorzelec (1)
2019-06-08
8 - 4.29 (+0.9)
54 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
14 - 3.85 (-0.7)
40
19
ŚCIGAN Dominika
2005-01-09
Z/656/19

TAK

100m K U20 I

20
WOŹNIAK Maciej
2001-05-07
Z/3122/15

TAK

400m M U20 I

21
ZIELONKO Zuzanna
2004-01-17
Z/653/19

TAK

800m K U20 I 2:45.18 2:45.18/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
8s1 - 2:45.18
63