WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 5/WMZ/2015

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKA Wiktoria
2004-08-12
Z/3463/17

TAK

800m K U20 I

2
CZARNECKA Aleksandra
2002-06-29
Z/154/16

TAK

400m K U20 I 61.02 59.92/18

Lubawa (1)
2019-05-19
2s1 - 61.02
106 Warszawa (1)
2019-05-25
8s1 - 62.00
99 Brodnica (1)
2019-05-26
2s2 - 62.21
97 Warszawa (1)
2019-06-15
8s2 - 61.92
99 Wrocław (1)
2019-06-23
2s1 - 61.95
99
3
DOMURAT Wiktoria
2002-04-06
Z/802/16

TAK

800m K U20 I 2:26.06 2:17.72/18

Toruń (1)
2019-05-18
7s1 - 2:26.06
97 Warszawa (1)
2019-06-02
2s1 - 2:27.06
94 Warszawa (1)
2019-06-08
2s2 - 2:22.60
108 Warszawa (1)
2019-06-16
5s1 - 2:20.50
114 Wrocław (1)
2019-06-23
1s1 - 2:19.67
116
4
FLOREK Mikołaj
2004-03-17
Z/1435/18

TAK

100m M U20 I 11.76 11.48/18

Lubawa (1)
2019-05-19
6e1 - 12.04 (-1.2)
87 Lubawa (1)
2019-05-19
1f2 - 11.81 (-1.2)
96 Warszawa (1)
2019-06-02
5e2 - 11.87 (-1.2)
93 Warszawa (1)
2019-06-02
7 - 11.46 (+0.4)
112
5
GÓRCZYŃSKI Bartosz
2004-03-25
Z/27/18

TAK

800m M U20 I 2:04.92 2:04.92/19

Lubawa (1)
2019-05-19
2s2 - 2:04.92
83
6
JAŚKIEWICZ Krystian
2001-01-11
Z/2217/19

TAK

1500m M U20 I

Brodnica (1)
2019-05-26
7s1 - 4:30.59
73
7
JATKIEWICZ Izabela
2000-04-28
Z/5539/15

TAK

100m K U20 I 12.69 12.69/19

Warszawa (1)
2019-05-18
5e1 - 12.81 (+0.2)
120 Warszawa (1)
2019-05-18
1 - 12.75 (+0.2)
123 Lubawa (1)
2019-05-19
2e1 - 12.77 (-0.7)
122 Lubawa (1)
2019-05-19
1 - 12.87 (-1.9)
118 Warszawa (1)
2019-06-02
2e1 - 12.51 (+0.3)
134 Warszawa (1)
2019-06-02
2 - 12.41 (+2.0)
138 Kraków (M)
2019-06-08
2s2 - 12.61 (+0.2)
129 Racibórz (M)
2019-07-03
3e4 - 12.38 (+0.6)
139 Racibórz (M)
2019-07-03
3f2 - 12.37 (+0.5)
140
8
KITEWSKA Wioleta
2002-03-02
Z/56/16

TAK

400m pł K U20 I 66.25/18

9
KOZACKI Jakub
2002-10-11
Z/1477/16

TAK

400m M U20 I 49.85 49.85/19

Warszawa (1)
2019-05-25
1s5 - 49.85
133 Brodnica (1)
2019-05-26
1s2 - 50.58
125 Warszawa (1)
2019-06-15
2s1 - 49.17
140
10
KOZŁOWSKI Piotr
2001-02-14
Z/5533/15

TAK

800m M U20 I 2:00.29 1:54.84/18

Lubawa (1)
2019-05-19
2s1 - 2:00.29
105 Brodnica (1)
2019-05-26
4s1 - 2:01.13
101 Warszawa (1)
2019-06-16
1s2 - 2:00.08
107 Warszawa (1)
2019-06-23
3s1 - 1:59.01
112 Racibórz (M)
2019-07-03
9e1 - 2:03.38
90
11
KUBICKA Julia
2002-12-09
Z/55/16

TAK

400m K U20 I 58.65 58.27/18

Lubawa (1)
2019-05-19
1s1 - 59.06
121 Warszawa (1)
2019-05-25
4s1 - 58.65
124 Warszawa (1)
2019-06-15
5s1 - 58.75
124
12
LEMANOWICZ Maja
2001-12-05
Z/2102/15

TAK

400m pł K U20 I 66.79 66.23/17

Lubawa (1)
2019-05-19
2s1 - 67.72
111 Warszawa (1)
2019-05-25
1s1 - 66.79
116 Brodnica (1)
2019-05-26
3s1 - 67.60
112 Warszawa (1)
2019-06-08
2s1 - 65.44
124 Racibórz (M)
2019-07-03
6e2 - 66.76
117 Racibórz (M)
2019-07-04
6f2 - 67.48
112
13
LIS Aleksandra
2004-02-20
Z/3311/17

TAK

200m K U20 I 26.99 26.93/18

Toruń (1)
2019-05-12
2s3 - 26.99 (+1.9)
107 Lubawa (1)
2019-05-19
4s3 - 27.21 (+0.4)
103 Warszawa (1)
2019-06-02
2s3 - 26.25 (+1.1)
121 Łomża (1)
2019-06-05
7s1 - 26.49 (-0.1)
116
14
MALINOWSKA Gabriela
2003-10-27
Z/4216/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 30.14 30.14/19

Toruń (1)
2019-05-12
4f2 - 26.16
62 Lubawa (1)
2019-05-19
2 - 30.14
74 Warszawa (1)
2019-06-02
3 - 27.82
67 Łomża (1)
2019-06-05
6 - 28.28
68
15
MIERZEJEWSKI Dawid
2001-09-18
Z/1837/17

TAK

200m M U20 I 22.68/18

Warszawa (1)
2019-06-02
2s3 - 22.57 (+1.0)
128 Toruń (1)
2019-06-22
5s1 - 22.57

(+2.3)

0 Racibórz (M)
2019-07-04
5e1 - 22.71 (-1.0)
124 Racibórz (M)
2019-07-05
5f2 - 22.90 (-0.1)
119
16
NOWAKOWSKI Jakub
2003-07-29
Z/2467/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.29 15.29/19

Warszawa (1)
2019-05-18
2e1 - 15.29 (+1.3)
122 Warszawa (1)
2019-05-18
2 - 15.33 (+1.6)
121 Warszawa (1)
2019-06-02
1e1 - 15.16 (-0.9)
126 Łomża (1)
2019-06-05
2s1 - 14.92 (+1.6)
131 Warszawa (1)
2019-06-16
4e1 - 15.13

(+2.8)

0 Warszawa (1)
2019-06-16
3f2 - 15.00 (+0.5)
130
17
PĘTLICKA Julia
2002-01-02
Z/60/16

TAK

1500m K U20 I 4:44.27 4:44.27/19

Lubawa (1)
2019-05-19
1s1 - 4:44.27
121 Wrocław (M)
2019-05-29
10s1 - 4:35.00
135
18
POTASZNIK Alicja
2000-04-24
Z/2957/15

TAK

200m K U20 I 24.23 24.23/19

Warszawa (1)
2019-05-18
1s1 - 24.23 (0.0)
162 Warszawa (1)
2019-05-26
3s1 - 24.24 (+1.3)
162 Warszawa (1)
2019-06-16
1s1 - 24.19 (+1.3)
163 Racibórz (M)
2019-07-04
2e4 - 24.47 (+0.1)
157 Racibórz (M)
2019-07-05
3 - 24.42 (+0.2)
158
19
PRUSIŃSKA Małgorzata
2000-07-25
Z/2103/15

TAK

200m K U20 I 26.09 25.82/17

Toruń (1)
2019-05-12
2s2 - 26.25

(+4.2)

0 Lubawa (1)
2019-05-19
1s1 - 26.09 (-1.2)
124 Brodnica (1)
2019-05-26
1s2 - 26.40 (-1.4)
118 Warszawa (1)
2019-06-02
1s1 - 25.59 (+0.9)
134 Łomża (1)
2019-06-05
1s1 - 25.32 (-0.1)
139 Warszawa (1)
2019-06-16
8s1 - 25.64 (+1.3)
133 Warszawa (1)
2019-06-23
4s1 - 25.37 (+1.3)
138 Racibórz (M)
2019-07-04
3e2 - 25.36 (+0.5)
138 Racibórz (M)
2019-07-05
2f2 - 25.59 (0.0)
134
20
RUCIŃSKI Kacper
2002-10-23
Z/3674/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 43.34 43.34/19

Toruń (1)
2019-05-12
2 - 43.34
121 Brodnica (1)
2019-05-26
1 - 40.40
111 Łomża (1)
2019-06-05
5 - 39.94
109 Gdańsk (1)
2019-06-15
3 - 34.50
90 Toruń (1)
2019-06-22
2 - 38.84
105
21
SKALSKA Oliwia
2003-02-23
Z/1320/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 8.12 8.33/18

Toruń (1)
2019-05-12
6f2 - 8.12
61 Brodnica (1)
2019-05-26
10f2 - 8.26
62 Łomża (1)
2019-06-05
9 - 8.16
61
22
SKOMSKI Marcin
2003-12-10
Z/1096/17

TAK

400m M U20 I

Warszawa (1)
2019-06-15
1s7 - 51.05
120 Toruń (1)
2019-06-22
1s1 - 50.13
130
23
SOBÓL Damian
2003-07-23
Z/2970/17

TAK

200m M U20 I 22.55 22.55/19

Toruń (1)
2019-05-12
4s2 - 23.26 (+1.8)
109 Lubawa (1)
2019-05-19
1s2 - 22.55 (-0.9)
128 Łomża (1)
2019-06-05
4s1 - 22.50 (-0.3)
130
24
STAWICKA Maja
2003-06-07
Z/260/17

TAK

400m pł K U20 I 66.11/18

25
STEFANOWICZ Maciej
2003-11-15
Z/2466/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.86/18

Warszawa (1)
2019-06-16
2e2 - 16.33 (+0.9)
91 Warszawa (1)
2019-06-16
4f2 - 16.70 (+0.5)
80 Wrocław (1)
2019-06-23
3s1 - 16.52 (+0.8)
86
26
TUSZYŃSKI Krystian
2002-02-27
Z/178/19

TAK

400m M U20 I 54.33 54.33/19

Lubawa (1)
2019-05-19
4s1 - 54.33
89 Brodnica (1)
2019-05-26
4s2 - 55.53
78 Łomża (1)
2019-06-05
3s2 - 54.17
90 Warszawa (1)
2019-06-23
6s2 - 54.35
89
27
TYBOROWSKI Natan
2001-07-02
Z/2310/15

TAK

1500m M U20 I 4:12.75/18

Brodnica (1)
2019-05-26
5s1 - 4:16.63
92 Łomża (1)
2019-06-05
4s1 - 4:18.68
89
28
WIECHA Wanesa
2001-11-05
Z/2104/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 27.80 32.65/17

Toruń (1)
2019-05-12
2f2 - 27.80
91 Brodnica (1)
2019-05-26
4 - 30.80
102 Łomża (1)
2019-06-05
4 - 29.73
98 Toruń (1)
2019-06-22
1 - 28.88
95
29
ZIÓŁEK Weronika
2003-04-23
Z/3856/16

TAK

800m K U20 I 2:27.10 2:22.53/18

Toruń (1)
2019-05-18
8s1 - 2:27.10
94 Warszawa (1)
2019-06-02
3s1 - 2:27.19
94 Łomża (1)
2019-06-05
5s1 - 2:24.05
103 Warszawa (1)
2019-06-08
5s2 - 2:26.25
97
30
ŻUK Natalia
2000-12-23
Z/2426/15

TAK

400m K U20 I 57.47/17

Warszawa (1)
2019-06-02
1s2 - 58.34
127 Warszawa (1)
2019-06-15
2s1 - 56.88
140 Racibórz (M)
2019-07-03
3e2 - 57.83
131 Racibórz (M)
2019-07-04
3f2 - 57.41
135