WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 22 ( 22 ) K-9 M-13
NrLicencji: 4/POD/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃKOWSKI Artur
2001-07-22
Z/827/16

TAK

1500m M U20 I 4:30.71 4:30.71/19

2
BORAWSKI Szymon
2003-03-28
Z/4032/18

TAK

800m M U20 I 2:08.31 2:08.31/19

Warszawa (1)
2019-05-26
10s1 - 2:08.31
73
3
BORUSIEWICZ Amelia
2005-06-09
Z/5670/18

TAK

800m K U20 I

4
DĄBROWSKI Paweł
2003-07-13
Z/4658/18

TAK

100m M U20 I 11.49 11.49/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-18
1e4 - 11.49 (-0.2)
110 Warszawa (1)
2019-05-18
4f2 - 11.55 (+2.0)
107 Białystok (1)
2019-05-24
1s3 - 11.61 (0.0)
105 Zamość (M)
2019-06-01
2e3 - 11.40 (+0.5)
115 Zamość (M)
2019-06-01
4 - 11.35

(+2.1)

0 Łomża (1)
2019-06-05
5s1 - 11.21 (+1.0)
126 Warszawa (1)
2019-07-05
4e1 - 11.31

(+3.0)

0 Warszawa (1)
2019-07-05
2 - 11.33 (+1.2)
119
5
DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
Z/987/17

TAK

400m M U20 I 50.99 50.99/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-11
1s2 - 51.63
114 Warszawa (1)
2019-05-18
4s1 - 50.99
120 Zamość (M)
2019-06-01
4s1 - 50.31
128
6
DUCHNOWSKI Igor
2003-07-06
Z/1589/17

TAK

400m M U20 I 51.84 51.84/19

Warszawa (1)
2019-05-11
2s2 - 51.84
111 Warszawa (1)
2019-06-15
4s2 - 51.43
116 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 51.65
113 Warszawa (1)
2019-07-05
2s1 - 52.05
109
7
DZWONKOWSKA Karolina
2003-03-21
Z/986/17

TAK

1500m prz.K U18 I

WARUNKOWO - BADANIA
Łomża (1)
2019-06-05
1s1 - 5:27.88
105
8
FOLGA Bartosz
2003-11-08
Z/984/17

TAK

1500m M U20 I 4:08.10 4:08.10/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-06-08
6s1 - 4:07.30
109
9
GRZYBOWSKA Wiktoria
2001-12-03
Z/3692/16

TAK

Kula K U20 (4kg) I 9.16/17

10
JAGIELSKI Kacper
2005-03-20
Z/4659/18

TAK

200m M U20 I

Białystok (1)
2019-06-18
2s2 - 25.19 (+1.4)
75
11
JURAK Bartosz
2003-03-11
Z/4754/18

TAK

800m M U20 I 2:03.43 2:03.43/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-18
4s2 - 2:03.43
90 Warszawa (1)
2019-05-26
8s1 - 2:04.92
83 Warszawa (1)
2019-06-16
7s2 - 2:06.03
79
12
KRAWCZYŃSKA Martyna
2004-11-21
Z/4033/18

TAK

400m K U20 I

13
KURPIEWSKA Marta
2001-11-06
Z/2938/16

TAK

100m pł K U20 I 17.65/17

14
LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
Z/3643/16

TAK

800m M U20 I 1:58.66 1:57.72/18

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-18
1s1 - 1:58.66
113 Warszawa (1)
2019-06-16
8s1 - 1:58.13
116
15
ŁAPSZYS Dominika
2004-11-11
Z/5393/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.40/18

16
OLSZEWSKI Bartosz
2004-02-20
Z/4034/18

TAK

200m M U20 I

17
PIAŚCIK Paweł
2003-02-24
Z/985/17

TAK

200m M U20 I 27.79/17

18
SADŁOWSKI Piotr
2000-10-03
Z/6060/15

TAK

1500m M U20 I 4:20.43/18

19
STANKIEWICZ Ewelina
2004-03-02
Z/2529/17

TAK

400m K U20 I

20
SUCHTA Marcin
2001-07-10
Z/2168/19

TAK

400m M U20 I 54.96 54.96/19

Warszawa (1)
2019-05-11
4s1 - 54.96
83 Warszawa (1)
2019-05-18
6s1 - 55.21
81 Łomża (1)
2019-06-05
4s2 - 54.24
89 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 54.64
86 Warszawa (1)
2019-07-05
0s1 - DNF
0
21
TRUSZKOWSKA Wiktoria
2000-06-26
Z/2854/17

TAK

800m K U20 I 2:18.62/18

22
ZABIELSKA Natalia
2000-10-28
Z/2839/15

TAK

200m K U20 I 26.31/17

Zamość (M)
2019-06-02
4s7 - 26.58 (+0.1)
114