WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
lksstalmielec.pl
LKS Stal Mielec Osobostarty: 27 ( 27 ) K-14 M-13
NrLicencji: 2/PDK/14

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALAWAJDER Wiktoria
2005-11-11
Z/4747/18

BRAK

200m K U20 I

2
DULIK Paweł
2000-03-22
Z/2616/15

BRAK

1500m M U20 I 4:10.72/18

3
DUSZKIEWICZ Maria
2004-04-07
Z/5254/18

BRAK

Młot K U18 (3kg) I 45.29 45.29/19

4
GAWEŁ Martyna
2004-03-27
Z/3798/17

BRAK

200m K U20 I 26.05 26.05/19

5
GRZELAK Alan
2003-01-24
Z/1746/17

BRAK

400m M U20 I 57.29 57.29/19

6
IELO Cristian
2004-12-15
Z/411/18

BRAK

10000 m ch M U20 I 58:02.32 58:02.32/19

7
JABŁOŃSKA Adrianna
2000-07-11
Z/1144/16

BRAK

1500m K U20 I 4:46.16 4:46.16/19

8
JAWORSKI Kacper
2003-06-04
Z/1745/17

TAK

800m M U20 I 1:59.76 1:59.76/19

9
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
Z/409/18

BRAK

5000 m ch K U20 I 27:02.91 27:02.91/19

10
MIDURA Piotr
2003-06-16
Z/1743/17

BRAK

800m M U20 I 2:26.18/17

11
MOLEK Mateusz
2004-07-20
Z/3668/17

BRAK

200m M U20 I 24.07 24.07/19

12
MOLEK Oliwia
2004-07-20
Z/3667/17

BRAK

Wzwyż K U20 I 1.45 1.52/17

13
PARA Bartosz
2003-03-19
Z/406/18

BRAK

400m M U20 I 55.39 55.18/18

14
PIECUCH Kamil
2003-07-10
Z/1742/17

TAK

10000 m ch M U20 I 48:43 48:43/19

15
PIŁAT Dawid
2002-02-06
Z/1858/16

TAK

Młot M U18 (5kg) I 77.74 77.74/19

16
RAŚ Wiktoria
2000-11-14
Z/2612/15

TAK

10000 m ch K U20 I 54:41.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
17
SMUTEK Magdalena
2004-06-20
Z/4392/17

BRAK

100m K U20 I 13.66 13.46/18

18
STOBIERSKA Julia
2003-01-10
Z/1996/17

TAK

Trójskok K U20 I 10.07 10.07/19

19
STRUZIK Alicja
2001-06-09
Z/2047/16

TAK

100m K U20 I 12.26 12.10/18

20
STRUZIK Katarzyna
2003-09-16
Z/3430/17

BRAK

100m K U20 I 13.45/18

21
SZADY Julia
2004-08-19
Z/407/18

BRAK

Młot K U18 (3kg) I 50.25 50.25/19

22
SZCZUR Jakub
2001-02-01
Z/1698/17

BRAK

Kula M U20 (6kg) I 12.25 12.25/19

23
ŚWIĘTEK Aleksandra
2004-10-24
Z/3669/17

BRAK

400m K U20 I 63.30 63.30/19

24
TABOR Rafał
2000-09-05
Z/1697/17

BRAK

Kula M U20 (6kg) I 13.82/18

25
TORBA Gabriela
2001-09-30
Z/4423/15

TAK

Trójskok K U20 I 12.09 12.09/19

26
WĄŻ Kamil
2001-10-25
Z/3154/17

TAK

Trójskok M U20 I 13.83 13.83/19

27
WĄŻ Mateusz
2003-04-29
Z/3431/17

TAK

100m M U20 I 11.88 11.88/19