WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
uksgimpel.org.pl
UKS Gimpel Nowy Targ Osobostarty: 28 ( 28 ) K-13 M-15
NrLicencji: 18/MŁP/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Natalia
2002-06-07
Z/2696/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 20.42 20.42/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
5 - 20.42
43 Kraków (1)
2019-05-25
6 - 18.99
38
2
BIERNAT Emilia
2002-06-27
Z/2489/19

TAK

800m K U20 I 3:06.84 3:06.84/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
8s1 - 3:06.84
41 Kraków (1)
2019-06-01
9s2 - 2:55.23
53
3
BIGOS Marcin
2000-05-09
Z/1883/17

TAK

400m pł M U20 I 66.73 60.66/18

Kraków (1)
2019-05-18
5s1 - 66.73
67 Kraków (1)
2019-05-25
0s1 - DQ
0
4
CZAJA Agata, Maria
2001-02-08
Z/2488/19

TAK

1500m K U20 I 5:18.91 5:18.91/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
4s1 - 5:18.91
74 Kraków (1)
2019-05-18
2s1 - 5:21.83
73 Kraków (1)
2019-06-01
5s1 - 5:20.27
73
5
DOMALIK Łukasz
2002-04-22
Z/2487/19

TAK

W dal M U20 I 5.86 5.86/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3 - 5.43 (+0.6)
64 Kraków (1)
2019-05-18
15 - 5.32 (+1.7)
61 Kraków (1)
2019-05-25
5f2 - 5.86 (-0.1)
75 Kraków (1)
2019-06-01
10 - 5.63 (-0.2)
69 Kraków (M)
2019-06-22
8 - 5.58 (-0.5)
68
6
DZIADKOWIEC Piotr
2002-03-06
Z/2492/19

TAK

Kula M U18 (5kg) I 10.34 10.34/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3 - 9.96
64 Kraków (1)
2019-05-25
4 - 10.34
68
7
FRY¬LEWICZ Kamila
2002-01-09
Z/2491/19

TAK

200m K U20 I 34.42 34.42/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3s3 - 34.42 (+1.9)
35 Kraków (1)
2019-05-25
6s2 - 33.32

(+2.4)

0
8
GORLICKI Kamil
2000-06-30
Z/1975/17

TAK

800m M U20 I 2:28.23/16

Kraków (1)
2019-05-25
0s2 - DNF
0
9
GÓRECKI Kamil
2001-02-08
Z/2695/19

TAK

400m M U20 I 53.30 53.30/19

Kraków (1)
2019-05-25
4s3 - 53.30
98
10
HRYC Martyna
2004-03-24
Z/2269/19

TAK

1500m K U20 I

11
IGLAR Patrycja
2002-06-20
Z/2486/19

TAK

200m K U20 I 30.54 30.54/19

Kraków (1)
2019-05-18
5s5 - 30.54 (0.0)
66 Kraków (1)
2019-05-25
5s2 - 30.51

(+2.4)

0 Kraków (1)
2019-06-01
6s3 - 30.40 (0.0)
67
12
JURCZAK Joanna
2002-01-31
Z/2493/19

TAK

1500m K U20 I 5:35.80 5:35.80/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
6s1 - 5:40.36
64 Kraków (1)
2019-05-25
6s1 - 5:35.80
66 Kraków (1)
2019-06-01
6s1 - 5:29.52
69
13
KNAPCZYK Bartłomiej
2001-05-20
Z/2687/18

BRAK

100m M U20 I 11.04 11.04/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3s1 - 11.28 (0.0)
122 Kraków (1)
2019-05-18
4s2 - 11.12 (+0.4)
131 Kraków (1)
2019-05-25
1e4 - 11.16 (+0.3)
129 Kraków (1)
2019-05-25
1f2 - 11.04 (+1.7)
136 Kraków (1)
2019-06-01
2s1 - 11.04 (+0.5)
136 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6s2 - 10.90

(+4.1)

ZMIANA BARW

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4e2 - 10.89

(+3.2)

ZMIANA BARW

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
5s1 - 10.95 (+0.8)

ZMIANA BARW

0 Kraków (M)
2019-06-22
2e1 - 10.91 (+1.4)

ZMIANA BARW

0 Kraków (M)
2019-06-22
7 - 11.04 (+0.2)

ZMIANA BARW

0 Racibórz (M)
2019-07-03
5 - 10.99 (-0.2)

ZMIANA BARW

0 Racibórz (M)
2019-07-03
2e2 - 10.91 (+1.1)

ZMIANA BARW

0
14
KNUTELSKI Błażej
2000-06-11
Z/1886/17

TAK

3000m M U20 I 9:28.76/18

15
KUKLA Łukasz
2001-05-21
Z/2688/18

TAK

Oszczep M U20 (800) I

16
KUŁACH Łukasz
2001-05-09
Z/2672/18

TAK

Kula M U20 (6kg) I 11.42 11.42/19

Kraków (1)
2019-05-25
1 - 11.42
92
17
LIPKOWSKA Klaudia
2001-03-04
Z/1887/17

TAK

400m K U20 I 65.47 63.03/18

Kraków (1)
2019-05-25
6s1 - 65.47
75 Kraków (M)
2019-06-22
8s3 - 65.65
74
18
ŁUKASZ Maria
2000-02-13
Z/1891/17

TAK

Kula K U20 (4kg) I 8.70 8.70/19

Kraków (1)
2019-05-18
2f2 - 8.70
86
19
MACHAJ Dominik
2000-02-07
Z/717/18

TAK

W dal M U20 I 5.74 5.74/19

Kraków (1)
2019-05-18
14 - 5.39 (+1.5)
63 Kraków (1)
2019-05-25
5 - 5.74 (+0.3)
72 Kraków (M)
2019-06-22
6 - 5.70 (+0.9)
71
20
MACHAJ Kinga
2002-03-16
Z/1734/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 26.48 27.64/18

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
4 - 22.66
50 Kraków (1)
2019-05-18
4f2 - 26.48
63 Kraków (1)
2019-05-25
3 - 24.56
56 Kraków (1)
2019-06-01
5 - 24.61
56
21
MAJERCZAK Bartłomiej
2002-01-06
Z/2485/19

TAK

100m M U20 I 11.82 11.82/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
1s5 - 12.17 (+0.4)
82 Kraków (1)
2019-05-18
3s5 - 11.82 (+1.4)
95 Kraków (1)
2019-05-25
2e2 - 11.84 (-0.3)
94 Kraków (1)
2019-05-25
7 - 11.84 (0.0)
94 Kraków (1)
2019-06-01
4s2 - 12.03 (-0.5)
87
22
SIEDLARCZYK Daniel
2001-03-28
Z/2674/18

TAK

3000m M U20 I

23
SMOLARSKA Oliwia
2001-09-05
Z/2675/18

TAK

800m K U20 I 2:49.18 2:43.96/18

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
6s1 - 2:55.44
53 Kraków (1)
2019-05-25
7s2 - 2:49.18
59 Kraków (1)
2019-06-01
8s2 - 2:40.96
67
24
SZWAJNOS Mateusz
2002-02-25
Z/3345/19

TAK

400m M U20 I 54.65 54.65/19

Kraków (1)
2019-05-25
1s2 - 54.65
86
25
¦WIˇTKOWSKI Paweł
2001-02-25
Z/2676/18

TAK

3000m M U20 I 10:41.56 10:41.56/19

Kraków (1)
2019-05-25
11s1 - 10:41.56
74
26
WOJDYŁA Szymon
2002-07-16
Z/2483/19

TAK

200m M U20 I 27.80 27.80/19

Kraków (1)
2019-05-25
7s2 - 27.80 (+0.8)
54 Kraków (1)
2019-06-01
6s3 - 27.50 (0.0)
57
27
ZARZYCKA Patrycja
2001-10-21
Z/2678/18

TAK

100m K U20 I 14.47 14.07/18

Kraków (1)
2019-05-25
6e3 - 14.47 (-1.0)
66
28
ZĘBALA Alicja
2002-11-09
Z/2482/19

TAK

W dal K U20 I 4.55 4.55/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
7 - 4.30 (+0.4)
55 Kraków (1)
2019-05-18
11 - 4.48 (+1.4)
61 Kraków (1)
2019-05-25
5 - 4.55 (+1.0)
63