WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 29 ( 29 ) K-20 M-9
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Nikola
2005-05-08
Z/2415/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.30 1.30/19

Wrocław (1)
2019-06-01
16 - 1.31
57
2
BUK Aleksandra
2001-04-25
Z/3394/15

TAK

400m pł K U20 I 71.91 67.47/18

Wrocław (1)
2019-05-12
4s1 - 71.91
92 Wrocław (M)
2019-05-29
3s3 - 70.58
98 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
4s1 - 70.93
96 Kraków (M)
2019-06-22
3s2 - 68.67
106 Wrocław (1)
2019-06-23
4s1 - 67.44
113 Racibórz (M)
2019-07-03
6e3 - 70.64
98
3
CHAIKH-ALI Natalia
2003-06-26
Z/729/18

TAK

100m pł K U18 I 16.99 16.99/19

Wrocław (1)
2019-05-11
7s1 - 16.99 (+0.1)
95
4
CISZAK Emilia
2002-01-01
Z/2430/16

TAK

400m K U20 I 66.57 66.57/19

Wrocław (1)
2019-05-11
5s3 - 67.17
69 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
6s1 - 66.57
71
5
FIAŁKOWSKI Filip
2000-08-25
Z/1148/15

TAK

100m M U20 I 11.98 11.98/19

Wrocław (1)
2019-05-11
4e4 - 12.05 (-0.5)
86 Łódź (1)
2019-05-19
5e4 - 12.24 (-1.1)
80 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
7e4 - 11.98 (+0.4)
89
6
JANIK Michalina
2000-10-14
Z/578/17

BRAK

400m pł K U20 I 63.63 63.63/19

Wrocław (1)
2019-05-12
1s1 - 66.12
120 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s4 - 63.63
135 Wrocław (M)
2019-05-29
1s2 - 63.84
134 Wrocław (1)
2019-06-23
1s1 - 65.45

ZMIANA BARW

0 Racibórz (M)
2019-07-03
3e3 - 63.82

ZMIANA BARW

0 Racibórz (M)
2019-07-04
7 - 63.73

ZMIANA BARW

0
7
JAROCKA Kamila
2003-07-20
Z/2849/18

TAK

400m pł K U20 I 75.93 75.93/19

Wrocław (1)
2019-05-12
5s2 - 79.29
68 Łódź (1)
2019-05-19
7s1 - 75.93
77 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
6s1 - 76.48
75
8
JÓZEŃKÓW Andrzej
2002-07-20
Z/872/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 62.45 62.45/19

Wrocław (1)
2019-05-12
4s1 - 63.33
74 Łódź (1)
2019-05-19
5s1 - 63.39
73 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
4s2 - 62.45
79 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
4s1 - 59.44
100 Wrocław (1)
2019-06-23
4s1 - 59.66
98
9
KALETA Zofia
2005-05-30
Z/2403/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.30 1.30/19

Wrocław (1)
2019-05-12
8 - 1.30
55
10
KOBA Zuzanna
2004-02-27
Z/711/18

TAK

200m K U20 I 31.08 30.93/18

Wrocław (1)
2019-05-12
5s6 - 31.08 (+1.2)
62
11
KRÓL Zofia
2004-05-12
Z/754/19

TAK

100m K U20 I 13.26 13.26/19

Legnica (1)
2019-05-18
2e2 - 13.50 (0.0)
92 Legnica (1)
2019-05-18
3f2 - 13.33 (-1.0)
98 Łódź (1)
2019-05-19
2e5 - 13.68 (-0.3)
85 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
4e2 - 13.26 (+0.8)
101 Wrocław (1)
2019-06-01
2e8 - 13.17 (+1.2)
105 Wrocław (1)
2019-06-23
1e4 - 12.91 (+0.2)
116
12
LEWANDOWSKI Jakub
2001-06-08
Z/2586/17

TAK

3000m M U20 I 9:25.21/18

Jelenia Góra (1)
2019-06-15
0s1 - DNF
0 Wrocław (1)
2019-06-23
5s1 - 10:05.03
86
13
MAKUCH Maria
2002-10-05
Z/887/16

TAK

200m K U20 I 27.64 27.64/19

Wrocław (1)
2019-05-12
6s2 - 27.92 (+1.0)
93 Łódź (1)
2019-05-19
2s4 - 27.64 (-0.3)
97 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
3s4 - 27.27 (+1.3)
102 Wrocław (1)
2019-06-23
3s2 - 27.58 (-1.3)
98
14
MIAŻDŻYK Karolina
2004-05-25
Z/706/18

TAK

100m K U20 I 13.74 13.74/19

Wrocław (1)
2019-05-11
3s4 - 13.74 (+0.2)
83 Legnica (1)
2019-05-18
6e3 - 13.97 (-2.6)
76 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
2s5 - 13.68 (+1.7)
85
15
MOŻDŻEŃ Karol
2003-09-17
Z/727/18

TAK

400m M U20 I 56.74 56.56/18

Łódź (1)
2019-05-19
6s2 - 56.74
72
16
NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia
2005-12-14
Z/2414/18

TAK

Oszczep K U18 (500) I 23.33 23.33/19

Wrocław (1)
2019-05-11
8 - 18.32
36 Legnica (1)
2019-05-18
5 - 23.33
52 Wrocław (1)
2019-06-01
5 - 23.15
52
17
PIEKARCZYK Patrycja
2003-04-01
Z/728/18

TAK

400m K U20 I 70.84 66.76/18

Łódź (1)
2019-05-19
4s2 - 70.84
58
18
PILECKI-SILVA Iwo
2001-09-28
Z/3885/16

TAK

1500m M U20 I 4:36.22 4:23.78/18

Wrocław (1)
2019-05-11
9s2 - 4:36.22
70
19
PRUCHNIK Roksana
2003-04-08
Z/707/18

TAK

800m K U20 I

20
ROCZYŃSKA Zofia
2005-10-04
Z/2407/18

TAK

200m K U20 I 30.73 30.73/19

Wrocław (1)
2019-05-12
3s3 - 30.73 (+0.8)
65
21
RYNDAK Antoni
2003-05-05
Z/1302/18

TAK

200m M U20 I 25.47/18

22
SETERA Amelia
2004-01-15
Z/1293/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 8.86/18

Wrocław (1)
2019-06-01
11 - 8.17
61
23
SIONEK Urszula
2002-01-16
Z/883/16

TAK

100m pł K U18 I 18.17 18.00/18

Wrocław (1)
2019-05-11
8s1 - 18.50 (+0.1)
61 Łódź (1)
2019-05-19
3e1 - 18.89 (-1.7)
56 Łódź (1)
2019-05-19
2 - 18.85 (-1.3)
57 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
6s2 - 18.17 (+0.2)
65 Leszno (1)
2019-06-08
3s2 - 18.49 (-4.5)
61 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
7s1 - 18.18 (+0.5)
65 Wrocław (1)
2019-06-23
3s2 - 18.11 (+1.3)
66
24
SITKOWSKI Paweł
2001-06-22
Z/3685/15

TAK

100m M U20 I 12.45 12.45/19

Wrocław (1)
2019-05-11
1e7 - 12.67 (-1.7)
70 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
7e5 - 12.45 (+0.4)
74
25
SOWA Wiktor
2003-10-09
Z/4525/18

TAK

100m M U20 I 12.03 12.03/19

Wrocław (1)
2019-05-11
6e6 - 12.49 (-0.5)
73 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
4e2 - 12.03 (+0.8)
87 Wrocław (1)
2019-06-01
6e10 - 12.06 (+0.1)
86 Leszno (1)
2019-06-08
3e8 - 12.15 (-1.9)
83 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
7s3 - 12.14 (-0.9)
83
26
SZAFRAN Wiktoria
2003-05-13
Z/730/18

TAK

100m K U20 I 14.54 14.54/19

Wrocław (1)
2019-05-11
8e6 - 14.65 (+0.1)
62 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
4s7 - 14.02 (+1.4)
74 Wrocław (1)
2019-06-23
3e6 - 14.18 (+1.0)
71
27
WESOŁOWSKA Hanna
2004-05-04
Z/709/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 9.96 9.96/19

Wrocław (1)
2019-05-11
11 - 9.53
77 Legnica (1)
2019-05-18
5 - 9.05
72 Wrocław (1)
2019-06-01
10 - 9.65
79
28
WIECZOREK Kacper
2001-12-06
Z/3684/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.74 15.74/19

Jelenia Góra (1)
2019-06-15
2s1 - 15.47 (-0.4)
130 Wrocław (1)
2019-06-23
2s1 - 15.34 (-1.5)
133 Racibórz (M)
2019-07-05
5e3 - 15.17 (+0.1)
137 Racibórz (M)
2019-07-05
2f2 - 14.94 (+0.6)
142
29
WILCZYŃSKA Natalia
2005-10-24
Z/2413/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 7.39 7.39/19

Wrocław (1)
2019-05-11
18 - 7.39
52 Legnica (1)
2019-05-18
11 - 7.34
51 Leszno (1)
2019-06-08
3f2 - 7.75
56